22.10
14:00
Radnički (NP)
Cement
1
1
|
22.10.2016 14:00 | Radnički (NP) | 1 : 1 | Cement | |||||
22.10
14:00
Crvena zvezda (NS)
Sloga
0
2
|
22.10.2016 14:00 | Crvena zvezda (NS) | 0 : 2 | Sloga | |||||
22.10
14:00
Radnički (Zr)
Bratstvo 1946
0
1
|
22.10.2016 14:00 | Radnički (Zr) | 0 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
22.10
14:00
TSC
Bačka 1901
0
0
|
22.10.2016 14:00 | TSC | 0 : 0 | Bačka 1901 | |||||
22.10
14:00
Radnički (SM)
Železničar
0
0
|
22.10.2016 14:00 | Radnički (SM) | 0 : 0 | Železničar |
22.10
13:30
Radnički 1923
Smederevo 1924
2
1
|
22.10.2016 13:30 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
22.10
13:30
Šapine
Mihajlovac 1934
4
1
|
22.10.2016 13:30 | Šapine | 4 : 1 | Mihajlovac 1934 | |||||
22.10
13:30
Mokra Gora
Budućnost Krušik 2014
2
1
|
22.10.2016 13:30 | Mokra Gora | 2 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
22.10
13:30
FAP
Zlatibor (Č)
1
1
|
22.10.2016 13:30 | FAP | 1 : 1 | Zlatibor (Č) | |||||
22.10
13:30
Sloga (P)
Loznica
2
1
|
22.10.2016 13:30 | Sloga (P) | 2 : 1 | Loznica | |||||
22.10
13:30
Šumadija 1903
Jedinstvo Putevi
3
1
|
22.10.2016 13:30 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | Jedinstvo Putevi |
22.10
14:00
Sloga (D)
Radnički (S)
1
3
|
22.10.2016 14:00 | Sloga (D) | 1 : 3 | Radnički (S) | |||||
22.10
14:00
Timok
Jedinstvo (P)
1
0
|
22.10.2016 14:00 | Timok | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
22.10
14:00
Trstenik PPT
Temnić 1924
2
3
|
22.10.2016 14:00 | Trstenik PPT | 2 : 3 | Temnić 1924 | |||||
22.10
14:00
OFK Sinđelić
Ozren
1
0
|
22.10.2016 14:00 | OFK Sinđelić | 1 : 0 | Ozren |
22.10
13:30
Rakovica
GSP Polet
0
1
|
22.10.2016 13:30 | Rakovica | 0 : 1 | GSP Polet | |||||
22.10
11:00
Dorćol
Žarkovo
3
3
|
22.10.2016 11:00 | Dorćol | 3 : 3 | Žarkovo | |||||
22.10
13:30
Radnički (NB)
Sopot
0
1
|
22.10.2016 13:30 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Sopot | |||||
22.10
13:30
Radnički (O)
IMT
3
1
|
22.10.2016 13:30 | Radnički (O) | 3 : 1 | IMT |
22.10
14:00
OFK Vrbas
Polet (K)
1
2
|
22.10.2016 14:00 | OFK Vrbas | 1 : 2 | Polet (K) | |||||
22.10
14:00
Radnički (S)
Bačka (P)
1
3
|
22.10.2016 14:00 | Radnički (S) | 1 : 3 | Bačka (P) | |||||
22.10
14:00
Potisje
Zadrugar
3
2
|
22.10.2016 14:00 | Potisje | 3 : 2 | Zadrugar |
22.10
14:00
Sloga
Jedinstvo (NB)
0
1
|
22.10.2016 14:00 | Sloga | 0 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
22.10
14:00
Jedinstvo (BK)
Proleter (BK)
3
1
|
22.10.2016 14:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 1 | Proleter (BK) | |||||
22.10
14:00
Sloboda
Kozara
0
1
|
22.10.2016 14:00 | Sloboda | 0 : 1 | Kozara | |||||
22.10
14:00
Radnički (S)
ŽAK
2
1
|
22.10.2016 14:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | ŽAK | |||||
22.10
14:00
Vršac united
Radnički (K)
1
0
|
22.10.2016 14:00 | Vršac united | 1 : 0 | Radnički (K) |
22.10
14:00
Sremac Vojka
ŽSK
5
0
|
22.10.2016 14:00 | Sremac Vojka | 5 : 0 | ŽSK | |||||
22.10
14:00
Mladost (BJ)
Veternik
2
1
|
22.10.2016 14:00 | Mladost (BJ) | 2 : 1 | Veternik | |||||
22.10
14:00
Slavija
Jedinstvo (SP)
2
0
|
22.10.2016 14:00 | Slavija | 2 : 0 | Jedinstvo (SP) |
22.10
13:30
Ovčar
Karađorđe
1
1
|
22.10.2016 13:30 | Ovčar | 1 : 1 | Karađorđe | |||||
22.10
13:30
Trepča
Sloboda (Č)
1
0
|
22.10.2016 13:30 | Trepča | 1 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
22.10
13:30
Slavija
Takovo
1
2
|
22.10.2016 13:30 | Slavija | 1 : 2 | Takovo |
22.10
13:30
Morava
Šumadija (T)
2
0
|
22.10.2016 13:30 | Morava | 2 : 0 | Šumadija (T) |
22.10
13:30
Spartak 1924
Polimlje
0
0
|
22.10.2016 13:30 | Spartak 1924 | 0 : 0 | Polimlje | |||||
22.10
13:30
Sevojno
Provo
1
2
|
22.10.2016 13:30 | Sevojno | 1 : 2 | Provo | |||||
22.10
13:30
Radnički Gorenje
Radjevac
2
0
|
22.10.2016 13:30 | Radnički Gorenje | 2 : 0 | Radjevac |
22.10
14:00
Napredak
Malošište
2
0
|
22.10.2016 14:00 | Napredak | 2 : 0 | Malošište | |||||
22.10
14:00
Brodoremont
Đerdap
1
2
|
22.10.2016 14:00 | Brodoremont | 1 : 2 | Đerdap | |||||
22.10
14:00
Rtanj
Majdanpek
3
1
|
22.10.2016 14:00 | Rtanj | 3 : 1 | Majdanpek | |||||
22.10
14:00
OFK Bor
Zaplanjac
2
4
|
22.10.2016 14:00 | OFK Bor | 2 : 4 | Zaplanjac | |||||
22.10
14:00
Timočanin
Bukovik
1
2
|
22.10.2016 14:00 | Timočanin | 1 : 2 | Bukovik |
22.10
14:00
OFK Topličanin
SFS Borac
3
1
|
22.10.2016 14:00 | OFK Topličanin | 3 : 1 | SFS Borac | |||||
22.10
14:00
Kopaonik
OFK Lugomir
2
2
|
22.10.2016 14:00 | Kopaonik | 2 : 2 | OFK Lugomir | |||||
22.10
14:00
Jedinstvo
Žitorađa
2
1
|
22.10.2016 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Žitorađa |
22.10
14:00
Balkanski
Pčinja
3
1
|
22.10.2016 14:00 | Balkanski | 3 : 1 | Pčinja | |||||
22.10
14:00
Pusta reka
Sloga (L)
2
2
|
22.10.2016 14:00 | Pusta reka | 2 : 2 | Sloga (L) | |||||
22.10
14:00
GFK Dubočica
Lužnica
5
1
|
22.10.2016 14:00 | GFK Dubočica | 5 : 1 | Lužnica | |||||
22.10
14:00
Nebeski andjeli
Jedinstvo (P)
3
2
|
22.10.2016 14:00 | Nebeski andjeli | 3 : 2 | Jedinstvo (P) |
22.10
13:30
Avala
Jedinstvo
1
1
|
22.10.2016 13:30 | Avala | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
22.10
13:30
Lokomotiva
Budućnost
1
1
|
22.10.2016 13:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Budućnost | |||||
22.10
13:30
Balkan Mirijevo
Hajduk
0
0
|
22.10.2016 13:30 | Balkan Mirijevo | 0 : 0 | Hajduk | |||||
22.10
13:30
Milutinac
Torlak
3
1
|
22.10.2016 13:30 | Milutinac | 3 : 1 | Torlak |
22.10
14:30
Proleter (RS)
Sutjeska
0
3
|
22.10.2016 14:30 | Proleter (RS) | 0 : 3 | Sutjeska |
22.10
14:00
ŽAK
Stari Grad
3
0
|
22.10.2016 14:00 | ŽAK | 3 : 0 | Stari Grad |
22.10
15:00
Partizan (U)
Jedinstvo Stević
2
2
|
22.10.2016 15:00 | Partizan (U) | 2 : 2 | Jedinstvo Stević |
22.10
14:30
Naftagas (E)
OFK Kikinda
2
3
|
22.10.2016 14:30 | Naftagas (E) | 2 : 3 | OFK Kikinda | |||||
22.10
14:30
Krajina
Mladost (BD)
5
2
|
22.10.2016 14:30 | Krajina | 5 : 2 | Mladost (BD) | |||||
22.10
14:30
Begej
Banat
5
0
|
22.10.2016 14:30 | Begej | 5 : 0 | Banat | |||||
22.10
14:30
Mladost (L)
Omladinac
4
4
|
22.10.2016 14:30 | Mladost (L) | 4 : 4 | Omladinac |
22.10
14:00
Mitros
Hrtkovci
0
2
|
22.10.2016 14:00 | Mitros | 0 : 2 | Hrtkovci | |||||
22.10
14:00
Podrinje
Ljukovo
3
0
|
22.10.2016 14:00 | Podrinje | 3 : 0 | Ljukovo | |||||
22.10
14:00
Rudar
1. Maj Ruma
1
2
|
22.10.2016 14:00 | Rudar | 1 : 2 | 1. Maj Ruma |
22.10
14:30
OFK Futog
Mladost
2
1
|
22.10.2016 14:30 | OFK Futog | 2 : 1 | Mladost | |||||
22.10
14:30
Jugović
Miletić
5
1
|
22.10.2016 14:30 | Jugović | 5 : 1 | Miletić | |||||
22.10
14:30
Šajkaš 1908
Bačka
2
3
|
22.10.2016 14:30 | Šajkaš 1908 | 2 : 3 | Bačka | |||||
22.10
14:30
Omladinac
Titel
4
0
|
22.10.2016 14:30 | Omladinac | 4 : 0 | Titel |
22.10
15:00
Rudar
Real
2
3
|
22.10.2016 15:00 | Rudar | 2 : 3 | Real | |||||
22.10
15:00
Goč
Ibar
1
1
|
22.10.2016 15:00 | Goč | 1 : 1 | Ibar |
22.10
15:00
Vinogradi DB
Šumadinac
3
2
|
22.10.2016 15:00 | Vinogradi DB | 3 : 2 | Šumadinac | |||||
22.10
15:00
Jadran
Kolonija
3
1
|
22.10.2016 15:00 | Jadran | 3 : 1 | Kolonija |
22.10
13:30
Parmenac
Omladinac (Z)
3
2
|
22.10.2016 13:30 | Parmenac | 3 : 2 | Omladinac (Z) |
22.10
15:00
Ibar
Zvečan
1
1
|
22.10.2016 15:00 | Ibar | 1 : 1 | Zvečan |
22.10
14:00
Bresje Superior
7. Juli
2
1
|
22.10.2016 14:00 | Bresje Superior | 2 : 1 | 7. Juli | |||||
22.10
14:00
Mladi borac
Cerovac 2013
5
1
|
22.10.2016 14:00 | Mladi borac | 5 : 1 | Cerovac 2013 |
22.10
14:30
Sloga 33
Mlava (ML)
0
0
|
22.10.2016 14:30 | Sloga 33 | 0 : 0 | Mlava (ML) | |||||
22.10
14:30
Đerdap
Polet (SD)
1
0
|
22.10.2016 14:30 | Đerdap | 1 : 0 | Polet (SD) |
22.10
15:00
Mačva 2005
Hajduk Stanko
1
0
|
22.10.2016 15:00 | Mačva 2005 | 1 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
22.10
15:00
Majur
Cer
1
1
|
22.10.2016 15:00 | Majur | 1 : 1 | Cer | |||||
22.10
15:00
Borac (V)
Sindjelić
5
4
|
22.10.2016 15:00 | Borac (V) | 5 : 4 | Sindjelić |
22.10
13:30
Radnik
Sovljak
0
0
|
22.10.2016 13:30 | Radnik | 0 : 0 | Sovljak | |||||
22.10
13:30
OFK Jabučje
Trlić
1
0
|
22.10.2016 13:30 | OFK Jabučje | 1 : 0 | Trlić | |||||
22.10
13:30
Pepeljevac
Kačer
1
1
|
22.10.2016 13:30 | Pepeljevac | 1 : 1 | Kačer | |||||
22.10
13:30
Banjani
Tulari
6
2
|
22.10.2016 13:30 | Banjani | 6 : 2 | Tulari |
22.10
13:30
Čajetina
Ariljska rampa
1
0
|
22.10.2016 13:30 | Čajetina | 1 : 0 | Ariljska rampa | |||||
22.10
13:30
Budućnost
Perućac
6
0
|
22.10.2016 13:30 | Budućnost | 6 : 0 | Perućac |
22.10
14:30
Midžor
Sloga
5
1
|
22.10.2016 14:30 | Midžor | 5 : 1 | Sloga | |||||
22.10
14:30
Rudar (G)
Radnički (L)
1
2
|
22.10.2016 14:30 | Rudar (G) | 1 : 2 | Radnički (L) | |||||
22.10
14:30
Rgotina
OFK Knjaz
1
1
|
22.10.2016 14:30 | Rgotina | 1 : 1 | OFK Knjaz |
22.10
13:30
OFK Tekstilac
Juhor
7
2
|
22.10.2016 13:30 | OFK Tekstilac | 7 : 2 | Juhor |
22.10
14:00
Dobrič
Nikodije Stojanović Tatko
1
1
|
22.10.2016 14:00 | Dobrič | 1 : 1 | Nikodije Stojanović Tatko | |||||
22.10
Trbunje
Spartak
7
1
|
22.10.2016 | Trbunje | 7 : 1 | Spartak |
22.10
14:00
Vulkan
Proleter (DV)
5
2
|
22.10.2016 14:00 | Vulkan | 5 : 2 | Proleter (DV) | |||||
22.10
14:00
Palilulac
Morava
4
1
|
22.10.2016 14:00 | Palilulac | 4 : 1 | Morava |
22.10
14:30
Spartak
Dragoš
4
1
|
22.10.2016 14:30 | Spartak | 4 : 1 | Dragoš | |||||
22.10
14:30
Tanasko Rajić
Vladimir Durković
3
0
|
22.10.2016 14:30 | Tanasko Rajić | 3 : 0 | Vladimir Durković |
22.10
Radnički
Brezovica
0
3
|
22.10.2016 | Radnički | 0 : 3 | Brezovica | |||||
22.10
Ugljare
Sitnica
2
2
|
22.10.2016 | Ugljare | 2 : 2 | Sitnica | |||||
22.10
Polet
Gracko
1
1
|
22.10.2016 | Polet | 1 : 1 | Gracko | |||||
22.10
Gračanica
Čaglavica
4
3
|
22.10.2016 | Gračanica | 4 : 3 | Čaglavica |
22.10
13:30
Burovo
TEK Sloga
0
4
|
22.10.2016 13:30 | Burovo | 0 : 4 | TEK Sloga | |||||
22.10
13:30
Mladost (C)
Barajevo
3
0
|
22.10.2016 13:30 | Mladost (C) | 3 : 0 | Barajevo |
22.10
13:30
Vinča
Hajduk
1
0
|
22.10.2016 13:30 | Vinča | 1 : 0 | Hajduk |
22.10
14:00
Radnički (T)
Supska
1
3
|
22.10.2016 14:00 | Radnički (T) | 1 : 3 | Supska | |||||
22.10
14:00
Borac 1805
15. Avgust 1950
1
1
|
22.10.2016 14:00 | Borac 1805 | 1 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
22.10
14:00
Rudar Stenjevac
Omladinski
1
2
|
22.10.2016 14:00 | Rudar Stenjevac | 1 : 2 | Omladinski |
22.10
15:00
OFK Rutevac 1908
Pobeda 1976
6
2
|
22.10.2016 15:00 | OFK Rutevac 1908 | 6 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
22.10
15:00
Polet (R)
Polet (V)
2
5
|
22.10.2016 15:00 | Polet (R) | 2 : 5 | Polet (V) | |||||
22.10
15:00
OFK Draževac
Napredak 2012
6
3
|
22.10.2016 15:00 | OFK Draževac | 6 : 3 | Napredak 2012 |
22.10
14:30
Bukovik
Sloboda 2013
5
1
|
22.10.2016 14:30 | Bukovik | 5 : 1 | Sloboda 2013 | |||||
22.10
14:30
Rtanj
Sloga
3
0
|
22.10.2016 14:30 | Rtanj | 3 : 0 | Sloga |
22.10
14:00
Bratstvo
Lemind
1
2
|
22.10.2016 14:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Lemind | |||||
22.10
14:00
Gradac
Milanovo
2
1
|
22.10.2016 14:00 | Gradac | 2 : 1 | Milanovo |
22.10
15:00
Jedinstvo
Sloboda
11
0
|
22.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 11 : 0 | Sloboda |
22.10
14:30
Sloga
Jedinstvo (M)
2
0
|
22.10.2016 14:30 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo (M) |
22.10
14:00
Crvenka
Stanišić
0
1
|
22.10.2016 14:00 | Crvenka | 0 : 1 | Stanišić |
22.10
14:30
Vojvodina
Kulpin
4
2
|
22.10.2016 14:30 | Vojvodina | 4 : 2 | Kulpin |
22.10
14:30
Napredak (BT)
Bega
2
0
|
22.10.2016 14:30 | Napredak (BT) | 2 : 0 | Bega | |||||
22.10
14:30
Delija
Vojvodina (B)
1
2
|
22.10.2016 14:30 | Delija | 1 : 2 | Vojvodina (B) |
22.10
15:00
Erdoglija
OFK Žeželj
2
1
|
22.10.2016 15:00 | Erdoglija | 2 : 1 | OFK Žeželj | |||||
22.10
15:00
OFK Bagremar
Hajduk
3
0
|
22.10.2016 15:00 | OFK Bagremar | 3 : 0 | Hajduk | |||||
22.10
15:00
Maršić
Azbest
5
2
|
22.10.2016 15:00 | Maršić | 5 : 2 | Azbest | |||||
22.10
15:00
Zastava
Kremenac
6
0
|
22.10.2016 15:00 | Zastava | 6 : 0 | Kremenac | |||||
22.10
15:00
Košutnjak
21. oktobar
2
0
|
22.10.2016 15:00 | Košutnjak | 2 : 0 | 21. oktobar | |||||
22.10
15:00
Divostin
Seljak
5
0
|
22.10.2016 15:00 | Divostin | 5 : 0 | Seljak |
22.10
14:30
Rade Milošević
BSK
1
3
|
22.10.2016 14:30 | Rade Milošević | 1 : 3 | BSK |
22.10
14:30
Jedinstvo (LJ)
Jedinstvo (D)
4
1
|
22.10.2016 14:30 | Jedinstvo (LJ) | 4 : 1 | Jedinstvo (D) |
22.10
15:00
Cerić
Mladost 2013
4
1
|
22.10.2016 15:00 | Cerić | 4 : 1 | Mladost 2013 | |||||
22.10
15:00
Dušan Silni
Karađorđe
1
4
|
22.10.2016 15:00 | Dušan Silni | 1 : 4 | Karađorđe |
22.10
15:00
Azbukovica
Prva Iskra
4
1
|
22.10.2016 15:00 | Azbukovica | 4 : 1 | Prva Iskra |
22.10
13:30
Crvena Jabuka
Mladost
2
0
|
22.10.2016 13:30 | Crvena Jabuka | 2 : 0 | Mladost | |||||
22.10
13:30
Rudar
Rubribreza
3
1
|
22.10.2016 13:30 | Rudar | 3 : 1 | Rubribreza |
22.10
15:00
Raketa
Tara
2
6
|
22.10.2016 15:00 | Raketa | 2 : 6 | Tara | |||||
22.10
15:00
Višesava
Policajac 92
|
22.10.2016 15:00 | Višesava | : | Policajac 92 |
22.10
15:00
OFK Sikole
Polet
2
2
|
22.10.2016 15:00 | OFK Sikole | 2 : 2 | Polet |
22.10
13:30
Borac
Sebečevac
4
0
|
22.10.2016 13:30 | Borac | 4 : 0 | Sebečevac | |||||
22.10
13:30
Budućnost
Gornji Stepoš
2
5
|
22.10.2016 13:30 | Budućnost | 2 : 5 | Gornji Stepoš |
22.10
13:30
Varvarin
Beli Orlovi
6
0
|
22.10.2016 13:30 | Varvarin | 6 : 0 | Beli Orlovi |
22.10
13:30
Heroj Polet
Pinosava
0
0
|
22.10.2016 13:30 | Heroj Polet | 0 : 0 | Pinosava |
22.10
14:30
Sloboda
Pobeda
4
2
|
22.10.2016 14:30 | Sloboda | 4 : 2 | Pobeda |
22.10
15:00
Knežica
Grkinja
2
2
|
22.10.2016 15:00 | Knežica | 2 : 2 | Grkinja | |||||
22.10
15:00
Mekiš
Elid
1
2
|
22.10.2016 15:00 | Mekiš | 1 : 2 | Elid |
22.10
14:30
Velika Jasikova
Kosovo
5
0
|
22.10.2016 14:30 | Velika Jasikova | 5 : 0 | Kosovo |
22.10
15:00
Arbanasce
Borac
3
0
|
22.10.2016 15:00 | Arbanasce | 3 : 0 | Borac |
22.10
Mladost
Polet
3
2
|
22.10.2016 | Mladost | 3 : 2 | Polet | |||||
22.10
Goša
Blagotin
0
6
|
22.10.2016 | Goša | 0 : 6 | Blagotin |
22.10
14:30
Gornje Krajince
Veternica
2
1
|
22.10.2016 14:30 | Gornje Krajince | 2 : 1 | Veternica | |||||
22.10
14:30
Moravac (P)
Mladost
2
1
|
22.10.2016 14:30 | Moravac (P) | 2 : 1 | Mladost | |||||
22.10
14:30
ŠFU Derbi 2016
Turekovac
1
4
|
22.10.2016 14:30 | ŠFU Derbi 2016 | 1 : 4 | Turekovac |
22.10
13:30
Dobrnje
Burovac
6
0
|
22.10.2016 13:30 | Dobrnje | 6 : 0 | Burovac | |||||
22.10
13:30
Radnik
Soko
0
1
|
22.10.2016 13:30 | Radnik | 0 : 1 | Soko | |||||
22.10
13:30
Zabrđe 1936
Veliko Laole
7
1
|
22.10.2016 13:30 | Zabrđe 1936 | 7 : 1 | Veliko Laole |
22.10
13:30
Brana Paunović 1933
Jedinstvo
0
3
|
22.10.2016 13:30 | Brana Paunović 1933 | 0 : 3 | Jedinstvo |
22.10
14:00
Borac (A)
OFK Radnički
0
5
|
22.10.2016 14:00 | Borac (A) | 0 : 5 | OFK Radnički | |||||
22.10
14:00
Šumadija (MC)
Rudar
2
6
|
22.10.2016 14:00 | Šumadija (MC) | 2 : 6 | Rudar |
22.10
14:00
Velika Drenova
Morava
4
0
|
22.10.2016 14:00 | Velika Drenova | 4 : 0 | Morava |
22.10
14:00
ISK Izvor
Heroj
1
4
|
22.10.2016 14:00 | ISK Izvor | 1 : 4 | Heroj | |||||
22.10
14:00
OFK Borac
Polet
10
2
|
22.10.2016 14:00 | OFK Borac | 10 : 2 | Polet |
22.10
14:00
TE Gučevo
Sloga
4
1
|
22.10.2016 14:00 | TE Gučevo | 4 : 1 | Sloga | |||||
22.10
14:00
Mladost (G)
Rudar
1
5
|
22.10.2016 14:00 | Mladost (G) | 1 : 5 | Rudar |
22.10
15:00
Bane 1931
Mineral 2015
1
1
|
22.10.2016 15:00 | Bane 1931 | 1 : 1 | Mineral 2015 |
22.10
15:00
Kotlenik
Jedinstvo
0
4
|
22.10.2016 15:00 | Kotlenik | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
22.10
15:00
Sloga
Mladi Radnik
1
5
|
22.10.2016 15:00 | Sloga | 1 : 5 | Mladi Radnik |
22.10
15:00
Bair
Premijer
1
7
|
22.10.2016 15:00 | Bair | 1 : 7 | Premijer | |||||
22.10
11:00
Stojan Lazarac
Omladinac
3
1
|
22.10.2016 11:00 | Stojan Lazarac | 3 : 1 | Omladinac | |||||
22.10
15:00
Sloboda
Mladost
7
0
|
22.10.2016 15:00 | Sloboda | 7 : 0 | Mladost |
22.10
15:00
Metlić
Zablaće
3
1
|
22.10.2016 15:00 | Metlić | 3 : 1 | Zablaće | |||||
22.10
15:00
Pocerina
Maovi MH
1
5
|
22.10.2016 15:00 | Pocerina | 1 : 5 | Maovi MH | |||||
22.10
15:00
Bojić
Mladost (S)
2
1
|
22.10.2016 15:00 | Bojić | 2 : 1 | Mladost (S) |
22.10
15:00
Borac BTG
Sava
2
3
|
22.10.2016 15:00 | Borac BTG | 2 : 3 | Sava |
22.10
15:00
Napredak
Partizan
0
4
|
22.10.2016 15:00 | Napredak | 0 : 4 | Partizan | |||||
22.10
15:00
POFK Letnjikovac
OFK Letnjikovac 1983
1
3
|
22.10.2016 15:00 | POFK Letnjikovac | 1 : 3 | OFK Letnjikovac 1983 |
22.10
13:30
BSK 2015
Neresnica
3
1
|
22.10.2016 13:30 | BSK 2015 | 3 : 1 | Neresnica | |||||
22.10
13:30
Zviždic
Sloga
3
1
|
22.10.2016 13:30 | Zviždic | 3 : 1 | Sloga | |||||
22.10
13:30
Pobeda
Radenka
7
1
|
22.10.2016 13:30 | Pobeda | 7 : 1 | Radenka |
22.10
13:30
Kostrež
Ušće
1
6
|
22.10.2016 13:30 | Kostrež | 1 : 6 | Ušće | |||||
22.10
13:30
OFK Marenovo
Mladost
2
2
|
22.10.2016 13:30 | OFK Marenovo | 2 : 2 | Mladost |
22.10
14:30
OFK Homolje
Jasenovac
0
4
|
22.10.2016 14:30 | OFK Homolje | 0 : 4 | Jasenovac | |||||
22.10
14:30
Borac
Vrelo 1971
5
0
|
22.10.2016 14:30 | Borac | 5 : 0 | Vrelo 1971 |
22.10
14:30
Mladi Radnik
Sinđelić
3
0
|
22.10.2016 14:30 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
22.10
14:30
Vinogradar
Budućnost
0
5
|
22.10.2016 14:30 | Vinogradar | 0 : 5 | Budućnost |
22.10
Sloga
Lajkovac
3
0
|
22.10.2016 | Sloga | 3 : 0 | Lajkovac | |||||
22.10
Strmovo 1968
Nepričava
7
1
|
22.10.2016 | Strmovo 1968 | 7 : 1 | Nepričava |
22.10
14:00
Oniks
Sloboda
0
1
|
22.10.2016 14:00 | Oniks | 0 : 1 | Sloboda | |||||
22.10
14:00
Dobra Voda
Domaćin
1
2
|
22.10.2016 14:00 | Dobra Voda | 1 : 2 | Domaćin |
22.10
14:00
Roma
Crvena Zastava
5
3
|
22.10.2016 14:00 | Roma | 5 : 3 | Crvena Zastava | |||||
22.10
14:00
Rojkovac
Proleter
2
0
|
22.10.2016 14:00 | Rojkovac | 2 : 0 | Proleter | |||||
22.10
14:00
Trstenica
Zadrugar
1
2
|
22.10.2016 14:00 | Trstenica | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
22.10
14:00
Skela
Tornado
0
4
|
22.10.2016 14:00 | Skela | 0 : 4 | Tornado |
22.10
14:00
Mladi Radnik
Šumadinac
5
0
|
22.10.2016 14:00 | Mladi Radnik | 5 : 0 | Šumadinac | |||||
22.10
14:00
Petka
Lazarevac
2
1
|
22.10.2016 14:00 | Petka | 2 : 1 | Lazarevac |
22.10
13:30
Budućnost
Grbalj
2
0
|
22.10.2016 13:30 | Budućnost | 2 : 0 | Grbalj | |||||
22.10
13:30
Iskra
Dečić
0
0
|
22.10.2016 13:30 | Iskra | 0 : 0 | Dečić | |||||
22.10
13:30
OFK Petrovac
Rudar
1
2
|
22.10.2016 13:30 | OFK Petrovac | 1 : 2 | Rudar | |||||
22.10
13:30
Jedinstvo
Sutjeska
0
0
|
22.10.2016 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
22.10
13:30
Lovćen
Zeta
0
1
|
22.10.2016 13:30 | Lovćen | 0 : 1 | Zeta | |||||
22.10
13:30
Mladost
Bokelj
3
1
|
22.10.2016 13:30 | Mladost | 3 : 1 | Bokelj |
22.10
15:00
Ribnica
Zabjelo
1
4
|
22.10.2016 15:00 | Ribnica | 1 : 4 | Zabjelo | |||||
22.10
15:00
OFK Mladost 1970
Gorštak
3
2
|
22.10.2016 15:00 | OFK Mladost 1970 | 3 : 2 | Gorštak |
22.10
17:00
Novi Pazar
Napredak
0
1
|
22.10.2016 17:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Napredak | |||||
22.10
15:00
OFK Bačka
Radnik
0
2
|
22.10.2016 15:00 | OFK Bačka | 0 : 2 | Radnik | |||||
22.10
19:00
Partizan
Radnički (N)
1
1
|
22.10.2016 19:00 | Partizan | 1 : 1 | Radnički (N) | |||||
22.10
17:00
Javor Matis
Mladost
1
1
|
22.10.2016 17:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Mladost | |||||
22.10
17:00
Čukarički
Metalac
2
1
|
22.10.2016 17:00 | Čukarički | 2 : 1 | Metalac | |||||
22.10
15:00
Spartak ŽK
Crvena zvezda
1
1
|
22.10.2016 15:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
22.10
17:00
Rad
Borac
2
0
|
22.10.2016 17:00 | Rad | 2 : 0 | Borac |
22.10
14:30
Bežanija
Jagodina
1
0
|
22.10.2016 14:30 | Bežanija | 1 : 0 | Jagodina | |||||
22.10
14:30
Mačva
Budućnost
2
1
|
22.10.2016 14:30 | Mačva | 2 : 1 | Budućnost | |||||
22.10
14:30
Sloboda
OFK Beograd
1
0
|
22.10.2016 14:30 | Sloboda | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
22.10
14:30
Zemun
Sindjelić
0
0
|
22.10.2016 14:30 | Zemun | 0 : 0 | Sindjelić | |||||
22.10
14:30
Proleter
ČSK Pivara
0
0
|
22.10.2016 14:30 | Proleter | 0 : 0 | ČSK Pivara | |||||
22.10
14:30
Kolubara
OFK Odžaci
2
0
|
22.10.2016 14:30 | Kolubara | 2 : 0 | OFK Odžaci |
22.10
18:30
Liverpool
WBA
2
1
|
22.10.2016 18:30 | Liverpool | 2 : 1 | WBA | |||||
22.10
16:00
Arsenal
Middlesbrough
0
0
|
22.10.2016 16:00 | Arsenal | 0 : 0 | Middlesbrough | |||||
22.10
16:00
Burnley
Everton
2
1
|
22.10.2016 16:00 | Burnley | 2 : 1 | Everton | |||||
22.10
16:00
Hull
Stoke
0
2
|
22.10.2016 16:00 | Hull | 0 : 2 | Stoke | |||||
22.10
16:00
Leicester
Crystal Palace
3
1
|
22.10.2016 16:00 | Leicester | 3 : 1 | Crystal Palace | |||||
22.10
16:00
Swansea
Watford
0
0
|
22.10.2016 16:00 | Swansea | 0 : 0 | Watford | |||||
22.10
16:00
West Ham
Sunderland
1
0
|
22.10.2016 16:00 | West Ham | 1 : 0 | Sunderland | |||||
22.10
13:30
Bournemouth
Tottenham
0
0
|
22.10.2016 13:30 | Bournemouth | 0 : 0 | Tottenham |
22.10
15:30
Bayer Leverkusen
Hoffenheim
0
3
|
22.10.2016 15:30 | Bayer Leverkusen | 0 : 3 | Hoffenheim | |||||
22.10
15:30
Hertha BSC
Köln
2
1
|
22.10.2016 15:30 | Hertha BSC | 2 : 1 | Köln | |||||
22.10
15:30
Ingolstadt
Borussia Dortmund
3
3
|
22.10.2016 15:30 | Ingolstadt | 3 : 3 | Borussia Dortmund | |||||
22.10
15:30
Darmstadt 98
Wolfsburg
3
1
|
22.10.2016 15:30 | Darmstadt 98 | 3 : 1 | Wolfsburg | |||||
22.10
15:30
Freiburg
Augsburg
2
1
|
22.10.2016 15:30 | Freiburg | 2 : 1 | Augsburg | |||||
22.10
18:30
Bayern
Borussia M'gladbach
2
0
|
22.10.2016 18:30 | Bayern | 2 : 0 | Borussia M'gladbach |
22.10
18:00
Sampdoria
Genoa
2
1
|
22.10.2016 18:00 | Sampdoria | 2 : 1 | Genoa | |||||
22.10
20:45
Milan
Juventus
1
0
|
22.10.2016 20:45 | Milan | 1 : 0 | Juventus |
22.10
17:00
Lyon
Guingamp
1
3
|
22.10.2016 17:00 | Lyon | 1 : 3 | Guingamp | |||||
22.10
20:00
Bordeaux
Nancy
1
1
|
22.10.2016 20:00 | Bordeaux | 1 : 1 | Nancy | |||||
22.10
20:00
Lille
Bastia
2
1
|
22.10.2016 20:00 | Lille | 2 : 1 | Bastia | |||||
22.10
20:00
Dijon
Lorient
1
0
|
22.10.2016 20:00 | Dijon | 1 : 0 | Lorient | |||||
22.10
20:00
Angers
Toulouse
0
0
|
22.10.2016 20:00 | Angers | 0 : 0 | Toulouse | |||||
22.10
20:00
Nantes
Rennes
1
2
|
22.10.2016 20:00 | Nantes | 1 : 2 | Rennes |
22.10
13:00
Espanyol
Eibar
3
3
|
22.10.2016 13:00 | Espanyol | 3 : 3 | Eibar | |||||
22.10
16:15
Valencia
Barcelona
2
3
|
22.10.2016 16:15 | Valencia | 2 : 3 | Barcelona | |||||
22.10
18:30
Real Sociedad
Alavés
3
0
|
22.10.2016 18:30 | Real Sociedad | 3 : 0 | Alavés | |||||
22.10
20:45
Granada
Sporting Gijón
0
0
|
22.10.2016 20:45 | Granada | 0 : 0 | Sporting Gijón |
22.10
14:00
Obilić
Spartak
0
5
|
22.10.2016 14:00 | Obilić | 0 : 5 | Spartak | |||||
22.10
14:30
Mašinac Trejs PZP
Požarevac
8
0
|
22.10.2016 14:30 | Mašinac Trejs PZP | 8 : 0 | Požarevac |
22.10
12:00
Mačva
Šumadija 1903
2
3
|
22.10.2016 12:00 | Mačva | 2 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
22.10
15:00
Trijumf
Kolibri
5
0
|
22.10.2016 15:00 | Trijumf | 5 : 0 | Kolibri |
22.10
Majdanpek
Knjaževac 2015
2
0
|
22.10.2016 | Majdanpek | 2 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
22.10
Krstarica
Radnički 2012
1
4
|
22.10.2016 | Krstarica | 1 : 4 | Radnički 2012 |
22.10
15:00
Radnički 1919
Bačka Žabalj
1
2
|
22.10.2016 15:00 | Radnički 1919 | 1 : 2 | Bačka Žabalj | |||||
22.10
11:00
Sremice
Metalmania
0
6
|
22.10.2016 11:00 | Sremice | 0 : 6 | Metalmania |
22.10
14:30
Šabac
Bukovička Banja
16
0
|
22.10.2016 14:30 | Šabac | 16 : 0 | Bukovička Banja | |||||
22.10
14:30
Slatke male
Karađorđe
1
3
|
22.10.2016 14:30 | Slatke male | 1 : 3 | Karađorđe | |||||
22.10
14:30
Kolubara
Unafortuna
6
0
|
22.10.2016 14:30 | Kolubara | 6 : 0 | Unafortuna |
22.10
11:00
Radnički (P)
Spartak ŽK
0
0
|
22.10.2016 11:00 | Radnički (P) | 0 : 0 | Spartak ŽK | |||||
22.10
11:00
Partizan
Mačva
8
2
|
22.10.2016 11:00 | Partizan | 8 : 2 | Mačva | |||||
22.10
13:00
Čukarički
Rad
2
3
|
22.10.2016 13:00 | Čukarički | 2 : 3 | Rad |
22.10
14:00
Budućnost (K)
Šumadija 1903
6
1
|
22.10.2016 14:00 | Budućnost (K) | 6 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
22.10
11:00
Novi Pazar
Partizan
3
1
|
22.10.2016 11:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Partizan |
22.10
14:00
Šumadija
Homoljac
5
0
|
22.10.2016 14:00 | Šumadija | 5 : 0 | Homoljac | |||||
22.10
14:00
VGSK
Sloga 33
3
2
|
22.10.2016 14:00 | VGSK | 3 : 2 | Sloga 33 | |||||
22.10
14:00
Šapine
Morava
2
2
|
22.10.2016 14:00 | Šapine | 2 : 2 | Morava | |||||
22.10
14:00
Mihajlovac
Smederevo 1924
2
0
|
22.10.2016 14:00 | Mihajlovac | 2 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
22.10
14:00
Karadjordje
Radnički 1926
3
1
|
22.10.2016 14:00 | Karadjordje | 3 : 1 | Radnički 1926 |
22.10
13:00
IM Rakovica
Balkan
1
0
|
22.10.2016 13:00 | IM Rakovica | 1 : 0 | Balkan | |||||
22.10
11:00
Siti Sport Klub
Žarkovo
1
0
|
22.10.2016 11:00 | Siti Sport Klub | 1 : 0 | Žarkovo | |||||
22.10
09:00
Bežanija
Kolubara
2
2
|
22.10.2016 09:00 | Bežanija | 2 : 2 | Kolubara |
22.10
11:00
OFK Hajduk
Vojvodina
0
2
|
22.10.2016 11:00 | OFK Hajduk | 0 : 2 | Vojvodina |
22.10
10:00
Njerš Ištvan
Bačka 1901
0
4
|
22.10.2016 10:00 | Njerš Ištvan | 0 : 4 | Bačka 1901 | |||||
22.10
10:00
Bačka
Krila Krajine
1
0
|
22.10.2016 10:00 | Bačka | 1 : 0 | Krila Krajine |
22.10
15:00
Stari Tamiš
BSK
3
0
|
22.10.2016 15:00 | Stari Tamiš | 3 : 0 | BSK |
22.10
11:00
Omladinac 1927
Polet
6
0
|
22.10.2016 11:00 | Omladinac 1927 | 6 : 0 | Polet | |||||
22.10
12:00
Dolina
Borac (St)
7
1
|
22.10.2016 12:00 | Dolina | 7 : 1 | Borac (St) | |||||
22.10
11:00
Glogonj
Jugoslavija
3
0
|
22.10.2016 11:00 | Glogonj | 3 : 0 | Jugoslavija |
22.10
15:00
Udarnik
Mladi radnik 1940
1
4
|
22.10.2016 15:00 | Udarnik | 1 : 4 | Mladi radnik 1940 | |||||
22.10
15:00
Sloboda
Napredak
3
2
|
22.10.2016 15:00 | Sloboda | 3 : 2 | Napredak | |||||
22.10
15:00
Sloga
Osipaonica
6
6
|
22.10.2016 15:00 | Sloga | 6 : 6 | Osipaonica |
22.10
14:30
Omladinac
Zmaj 1953
2
2
|
22.10.2016 14:30 | Omladinac | 2 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
22.10
12:00
Grafičar
011
0
4
|
22.10.2016 12:00 | Grafičar | 0 : 4 | 011 |
22.10
10:00
Sremcica
Novi Beograd
6
2
|
22.10.2016 10:00 | Sremcica | 6 : 2 | Novi Beograd | |||||
22.10
10:00
Postar 1930
Dunavac Grocka
2
2
|
22.10.2016 10:00 | Postar 1930 | 2 : 2 | Dunavac Grocka |
22.10
09:00
Internacional MK
BSK Borča MK
1
0
|
22.10.2016 09:00 | Internacional MK | 1 : 0 | BSK Borča MK | |||||
22.10
09:00
Rad MK
Brodarac MK
3
3
|
22.10.2016 09:00 | Rad MK | 3 : 3 | Brodarac MK |
22.10
10:00
Zemun B MK
Palilulac MK
2
3
|
22.10.2016 10:00 | Zemun B MK | 2 : 3 | Palilulac MK | |||||
22.10
10:00
Šumadinac MK
Stepojevac Vaga MK
1
2
|
22.10.2016 10:00 | Šumadinac MK | 1 : 2 | Stepojevac Vaga MK |
22.10
10:00
Zemun
Brodarac
3
0
|
22.10.2016 10:00 | Zemun | 3 : 0 | Brodarac |
22.10
Jošanica
Tutin
2
2
|
22.10.2016 | Jošanica | 2 : 2 | Tutin | |||||
22.10
12:30
Sloga (K)
Bane
2
0
|
22.10.2016 12:30 | Sloga (K) | 2 : 0 | Bane |
22.10
10:00
Loznica
Senjak
3
0
|
22.10.2016 10:00 | Loznica | 3 : 0 | Senjak | |||||
22.10
12:00
Savacium
Budućnost-Krušik 2014
3
0
|
22.10.2016 12:00 | Savacium | 3 : 0 | Budućnost-Krušik 2014 |
22.10
14:00
Petar Dobrnjac
Šumadija
2
4
|
22.10.2016 14:00 | Petar Dobrnjac | 2 : 4 | Šumadija | |||||
22.10
14:00
Radnički 1926
Smederevo 1924
1
2
|
22.10.2016 14:00 | Radnički 1926 | 1 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
22.10
14:00
GFK Jasenice 1911
Šapine
6
0
|
22.10.2016 14:00 | GFK Jasenice 1911 | 6 : 0 | Šapine | |||||
22.10
14:00
Petlić 2006
Mihajlovac 1934
0
1
|
22.10.2016 14:00 | Petlić 2006 | 0 : 1 | Mihajlovac 1934 |
22.10
10:00
Mladenovac
Teleoptik
1
6
|
22.10.2016 10:00 | Mladenovac | 1 : 6 | Teleoptik | |||||
22.10
10:00
Internacional
011
0
5
|
22.10.2016 10:00 | Internacional | 0 : 5 | 011 | |||||
22.10
10:00
BSK 1925
PKB
0
0
|
22.10.2016 10:00 | BSK 1925 | 0 : 0 | PKB | |||||
22.10
10:00
Kolubara
Voždovac
1
6
|
22.10.2016 10:00 | Kolubara | 1 : 6 | Voždovac | |||||
22.10
10:00
Sindjelic
BASK
0
0
|
22.10.2016 10:00 | Sindjelic | 0 : 0 | BASK | |||||
22.10
10:00
Lokomotiva
BSK
3
2
|
22.10.2016 10:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | BSK | |||||
22.10
10:00
Radnicki (NB)
Radnički (O)
5
1
|
22.10.2016 10:00 | Radnicki (NB) | 5 : 1 | Radnički (O) |
22.10
12:00
Kikinda 1909
Dinamo 1945
1
2
|
22.10.2016 12:00 | Kikinda 1909 | 1 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
22.10
12:00
Proleter 2006
Radnički (K)
4
2
|
22.10.2016 12:00 | Proleter 2006 | 4 : 2 | Radnički (K) |
22.10
14:00
Borac
Radnički (NP)
6
1
|
22.10.2016 14:00 | Borac | 6 : 1 | Radnički (NP) | |||||
22.10
12:00
Inđija
RFK N.S. 1921
2
2
|
22.10.2016 12:00 | Inđija | 2 : 2 | RFK N.S. 1921 | |||||
22.10
12:00
Petar Puača
Indeks
1
0
|
22.10.2016 12:00 | Petar Puača | 1 : 0 | Indeks |
22.10
15:00
Šumadija
Budućnost
2
4
|
22.10.2016 15:00 | Šumadija | 2 : 4 | Budućnost | |||||
22.10
15:00
Polet
7.juli
3
2
|
22.10.2016 15:00 | Polet | 3 : 2 | 7.juli | |||||
22.10
15:00
Pobeda
Omladinac
5
2
|
22.10.2016 15:00 | Pobeda | 5 : 2 | Omladinac | |||||
22.10
11:00
Podunavac
Mladi borac
2
6
|
22.10.2016 11:00 | Podunavac | 2 : 6 | Mladi borac |
22.10
14:00
Jedinstvo
Partizan
6
2
|
22.10.2016 14:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | Partizan | |||||
22.10
14:00
PSK Putinci
Hrtkovci
2
3
|
22.10.2016 14:00 | PSK Putinci | 2 : 3 | Hrtkovci | |||||
22.10
14:00
Napredak
Borac
12
2
|
22.10.2016 14:00 | Napredak | 12 : 2 | Borac |
22.10
12:00
Proleter
Dunav
0
3
|
22.10.2016 12:00 | Proleter | 0 : 3 | Dunav |
22.10
15:00
Mladost (V)
Tempo
7
0
|
22.10.2016 15:00 | Mladost (V) | 7 : 0 | Tempo | |||||
22.10
Mladost (O)
Borac
3
0
|
22.10.2016 | Mladost (O) | 3 : 0 | Borac |
22.10
13:00
Buducnost
Zadrugar
1
5
|
22.10.2016 13:00 | Buducnost | 1 : 5 | Zadrugar | |||||
22.10
10:00
Strelac
Polet
2
5
|
22.10.2016 10:00 | Strelac | 2 : 5 | Polet | |||||
22.10
13:00
Rvati
Prva Iskra
0
9
|
22.10.2016 13:00 | Rvati | 0 : 9 | Prva Iskra | |||||
22.10
10:00
Jedinstvo
Posavina
3
0
|
22.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Posavina |
22.10
15:00
Mladost
Cer
1
1
|
22.10.2016 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Cer | |||||
22.10
10:00
Loznica
Jedinstvo
2
3
|
22.10.2016 10:00 | Loznica | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
22.10
10:00
Jadar
Borac
7
5
|
22.10.2016 10:00 | Jadar | 7 : 5 | Borac | |||||
22.10
12:00
Jadar 1961
Podrinje
0
11
|
22.10.2016 12:00 | Jadar 1961 | 0 : 11 | Podrinje |
22.10
09:00
Lokomotiva MK
Crvena zvezda MK
0
3
|
22.10.2016 09:00 | Lokomotiva MK | 0 : 3 | Crvena zvezda MK | |||||
22.10
11:00
Rad MK
Sinđelić MK
3
0
|
22.10.2016 11:00 | Rad MK | 3 : 0 | Sinđelić MK | |||||
22.10
11:00
Studentski grad MK
Radnički NB MK
2
1
|
22.10.2016 11:00 | Studentski grad MK | 2 : 1 | Radnički NB MK | |||||
22.10
16:00
OFK Beograd MK
011 MK
3
0
|
22.10.2016 16:00 | OFK Beograd MK | 3 : 0 | 011 MK |
22.10
Rad MK
Šumadija 1962 MK
8
1
|
22.10.2016 | Rad MK | 8 : 1 | Šumadija 1962 MK | |||||
22.10
FSFV MK
Lokomotiva MK
|
22.10.2016 | FSFV MK | : | Lokomotiva MK | |||||
22.10
OFK Beograd MK
Leštane MK
5
0
|
22.10.2016 | OFK Beograd MK | 5 : 0 | Leštane MK | |||||
22.10
Internacional MK
Voždovac MK
|
22.10.2016 | Internacional MK | : | Voždovac MK | |||||
22.10
Brodarac MK
IMT MK
0
5
|
22.10.2016 | Brodarac MK | 0 : 5 | IMT MK | |||||
22.10
Crvena Zvezda MML MK
011 MK
1
3
|
22.10.2016 | Crvena Zvezda MML MK | 1 : 3 | 011 MK |
22.10
09:30
13. Maj MK
DIF MK
2
0
|
22.10.2016 09:30 | 13. Maj MK | 2 : 0 | DIF MK | |||||
22.10
10:00
Srem MK
011 V MK
9
0
|
22.10.2016 10:00 | Srem MK | 9 : 0 | 011 V MK |
22.10
14:30
Kosmet
AS
1
1
|
22.10.2016 14:30 | Kosmet | 1 : 1 | AS | |||||
22.10
14:00
Kiker
Pazar Juniors
5
0
|
22.10.2016 14:00 | Kiker | 5 : 0 | Pazar Juniors | |||||
22.10
11:00
Radnički 1923
Sport Klub 99
3
0
|
22.10.2016 11:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
22.10
Jošanica
Tutin
2
0
|
22.10.2016 | Jošanica | 2 : 0 | Tutin | |||||
22.10
Novi Pazar
Apolon
3
4
|
22.10.2016 | Novi Pazar | 3 : 4 | Apolon |
22.10
11:00
OFK Osečina
Donjošorac Sunrise
1
2
|
22.10.2016 11:00 | OFK Osečina | 1 : 2 | Donjošorac Sunrise | |||||
22.10
12:00
Loznica
Ribnica
12
1
|
22.10.2016 12:00 | Loznica | 12 : 1 | Ribnica | |||||
22.10
10:00
Jedinstvo
Omladinac 2014
0
0
|
22.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Omladinac 2014 | |||||
22.10
10:00
Savacijum
Budućnost-Krušik 2014
2
2
|
22.10.2016 10:00 | Savacijum | 2 : 2 | Budućnost-Krušik 2014 |
22.10
14:00
Sloga 33
Plana
3
2
|
22.10.2016 14:00 | Sloga 33 | 3 : 2 | Plana | |||||
22.10
14:00
Bačinac
Zvižd
1
3
|
22.10.2016 14:00 | Bačinac | 1 : 3 | Zvižd | |||||
22.10
14:00
AF Duljaj
GFK Jasenica 1911
1
2
|
22.10.2016 14:00 | AF Duljaj | 1 : 2 | GFK Jasenica 1911 | |||||
22.10
14:00
AF Djokić
Smederevo 1924
0
6
|
22.10.2016 14:00 | AF Djokić | 0 : 6 | Smederevo 1924 | |||||
22.10
14:00
Morava
Šumadija
1
3
|
22.10.2016 14:00 | Morava | 1 : 3 | Šumadija | |||||
22.10
14:00
Petlić 2006
Cepelin 026
4
1
|
22.10.2016 14:00 | Petlić 2006 | 4 : 1 | Cepelin 026 | |||||
22.10
14:00
Presing
Pinkum
6
0
|
22.10.2016 14:00 | Presing | 6 : 0 | Pinkum |
22.10
10:00
Zemun
Brodarac
2
0
|
22.10.2016 10:00 | Zemun | 2 : 0 | Brodarac | |||||
22.10
10:00
011
Vozdovac
1
0
|
22.10.2016 10:00 | 011 | 1 : 0 | Vozdovac | |||||
22.10
10:00
Partizan
Čukarički
3
0
|
22.10.2016 10:00 | Partizan | 3 : 0 | Čukarički | |||||
22.10
10:00
FSFV
Crvena zvezda
0
3
|
22.10.2016 10:00 | FSFV | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
22.10
10:00
Teleoptik
OFK Beograd
1
0
|
22.10.2016 10:00 | Teleoptik | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
22.10
10:00
Rad
BSK
5
0
|
22.10.2016 10:00 | Rad | 5 : 0 | BSK |
22.10
10:00
Inđija
RFK N.S. 1921
3
0
|
22.10.2016 10:00 | Inđija | 3 : 0 | RFK N.S. 1921 | |||||
22.10
10:00
Petar Puača
Indeks
3
2
|
22.10.2016 10:00 | Petar Puača | 3 : 2 | Indeks |
22.10
10:00
Kikinda 1909
Dinamo 1945
1
0
|
22.10.2016 10:00 | Kikinda 1909 | 1 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
22.10
10:00
Bečkerek 023
Vršac
3
5
|
22.10.2016 10:00 | Bečkerek 023 | 3 : 5 | Vršac | |||||
22.10
10:00
Proleter 2006
Radnički (K)
8
0
|
22.10.2016 10:00 | Proleter 2006 | 8 : 0 | Radnički (K) |
22.10
15:00
Sloga
Osipaonica
13
0
|
22.10.2016 15:00 | Sloga | 13 : 0 | Osipaonica | |||||
22.10
15:00
Borac 1932
SASK
7
7
|
22.10.2016 15:00 | Borac 1932 | 7 : 7 | SASK |
22.10
12:00
Njerš Ištvan
Subotica
3
1
|
22.10.2016 12:00 | Njerš Ištvan | 3 : 1 | Subotica |
22.10
11:00
Omladinac
Železničar
1
8
|
22.10.2016 11:00 | Omladinac | 1 : 8 | Železničar |
22.10
11:00
Vojvodina (S)
Vojvodina (C)
12
0
|
22.10.2016 11:00 | Vojvodina (S) | 12 : 0 | Vojvodina (C) |
22.10
14:30
Vulturul
BAK
0
10
|
22.10.2016 14:30 | Vulturul | 0 : 10 | BAK | |||||
22.10
10:00
Banat
Hajdučica
13
0
|
22.10.2016 10:00 | Banat | 13 : 0 | Hajdučica | |||||
22.10
10:00
Vojvodina
Jedinstvo
3
0
|
22.10.2016 10:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.10
10:00
Crvena zvezda
Partizan
3
3
|
22.10.2016 10:00 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Partizan |
22.10
09:00
Belo Polje
Pobeda
6
1
|
22.10.2016 09:00 | Belo Polje | 6 : 1 | Pobeda | |||||
22.10
10:00
Buducnost
Posavina
8
0
|
22.10.2016 10:00 | Buducnost | 8 : 0 | Posavina |
22.10
10:00
Borac
Hajduk
1
3
|
22.10.2016 10:00 | Borac | 1 : 3 | Hajduk |
22.10
13:00
Lola
Zuce
8
0
|
22.10.2016 13:00 | Lola | 8 : 0 | Zuce | |||||
22.10
14:00
Graficar
GSP Polet
4
0
|
22.10.2016 14:00 | Graficar | 4 : 0 | GSP Polet |
22.10
13:00
Banja
Palilulac
6
2
|
22.10.2016 13:00 | Banja | 6 : 2 | Palilulac | |||||
22.10
10:00
Rakovica
Obilic
4
1
|
22.10.2016 10:00 | Rakovica | 4 : 1 | Obilic |
22.10
09:00
BASK
Sindjelic
4
1
|
22.10.2016 09:00 | BASK | 4 : 1 | Sindjelic |
22.10
14:30
Kosmaj MK
Petlić MK
4
1
|
22.10.2016 14:30 | Kosmaj MK | 4 : 1 | Petlić MK | |||||
22.10
12:00
Beograd 1929 MK
Sinđelić MK
2
1
|
22.10.2016 12:00 | Beograd 1929 MK | 2 : 1 | Sinđelić MK |
22.10
15:00
PKB MK
OFK Beograd B MK
1
5
|
22.10.2016 15:00 | PKB MK | 1 : 5 | OFK Beograd B MK | |||||
22.10
10:00
Kolubara MK
BASK MK
7
2
|
22.10.2016 10:00 | Kolubara MK | 7 : 2 | BASK MK | |||||
22.10
11:00
Lokomotiva MK
DIF MK
2
2
|
22.10.2016 11:00 | Lokomotiva MK | 2 : 2 | DIF MK | |||||
22.10
11:00
Napredak MK
Voždovac B MK
6
1
|
22.10.2016 11:00 | Napredak MK | 6 : 1 | Voždovac B MK |
22.10
Radnički NB
Olimpik MK
1
4
|
22.10.2016 | Radnički NB | 1 : 4 | Olimpik MK | |||||
22.10
ŽFK Crvena zvezda MK
Mungosi MK
0
0
|
22.10.2016 | ŽFK Crvena zvezda MK | 0 : 0 | Mungosi MK | |||||
22.10
Tempo MK
Dušanovac MK
2
4
|
22.10.2016 | Tempo MK | 2 : 4 | Dušanovac MK | |||||
22.10
Borac MK
Sinđelić MK
1
4
|
22.10.2016 | Borac MK | 1 : 4 | Sinđelić MK |
22.10
10:30
Knjaževac 2015
Rosulja 2014
8
1
|
22.10.2016 10:30 | Knjaževac 2015 | 8 : 1 | Rosulja 2014 |
22.10
10:00
Kolubara
Brodarac 1947
2
1
|
22.10.2016 10:00 | Kolubara | 2 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
22.10
10:00
Teleoptik
OFK Beograd
1
3
|
22.10.2016 10:00 | Teleoptik | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
22.10
10:00
BSK 1925
BSK Borča
0
1
|
22.10.2016 10:00 | BSK 1925 | 0 : 1 | BSK Borča |
22.10
10:00
Radnički Stobeks
Loznica II
2
7
|
22.10.2016 10:00 | Radnički Stobeks | 2 : 7 | Loznica II | |||||
22.10
10:00
Loznica I
Sloga
6
0
|
22.10.2016 10:00 | Loznica I | 6 : 0 | Sloga | |||||
22.10
10:00
Jadar 07
Jedinstvo
0
6
|
22.10.2016 10:00 | Jadar 07 | 0 : 6 | Jedinstvo |
22.10
10:00
Subotica
Arena SU
4
1
|
22.10.2016 10:00 | Subotica | 4 : 1 | Arena SU |
22.10
10:00
Urovci
Partizan
4
3
|
22.10.2016 10:00 | Urovci | 4 : 3 | Partizan | |||||
22.10
12:00
Obrenovac 1905
Rvati
4
2
|
22.10.2016 12:00 | Obrenovac 1905 | 4 : 2 | Rvati | |||||
22.10
10:00
Zabrezje
Zvezda
3
0
|
22.10.2016 10:00 | Zabrezje | 3 : 0 | Zvezda |
22.10
10:00
Sloga
Omladinac
4
5
|
22.10.2016 10:00 | Sloga | 4 : 5 | Omladinac | |||||
22.10
10:00
Posavina
Jedinstvo
0
4
|
22.10.2016 10:00 | Posavina | 0 : 4 | Jedinstvo |
22.10
16:00
Kosmet
OFK AS
1
8
|
22.10.2016 16:00 | Kosmet | 1 : 8 | OFK AS |
22.10
14:00
Bane
Mineral
1
0
|
22.10.2016 14:00 | Bane | 1 : 0 | Mineral |
22.10
10:00
Rađevac
Radnički (K)
|
22.10.2016 10:00 | Rađevac | : | Radnički (K) | |||||
22.10
10:00
Donjošorac
Mačva
|
22.10.2016 10:00 | Donjošorac | : | Mačva | |||||
22.10
10:00
Tamnava 2016
POFK Savacium
|
22.10.2016 10:00 | Tamnava 2016 | : | POFK Savacium | |||||
22.10
10:00
POFK Čivija
Jedinstvo 1945
1
4
|
22.10.2016 10:00 | POFK Čivija | 1 : 4 | Jedinstvo 1945 |
22.10
10:00
Njerš Ištvan
Senta
2
3
|
22.10.2016 10:00 | Njerš Ištvan | 2 : 3 | Senta |
22.10
FK Napredak
FK Sloga 33
3
5
|
22.10.2016 | FK Napredak | 3 : 5 | FK Sloga 33 | |||||
22.10
FK Plana
FK Strai Grad
12
0
|
22.10.2016 | FK Plana | 12 : 0 | FK Strai Grad | |||||
22.10
FK Presing
FK Trgovački
1
2
|
22.10.2016 | FK Presing | 1 : 2 | FK Trgovački | |||||
22.10
FK AF Đokić
FK Petlić
|
22.10.2016 | FK AF Đokić | : | FK Petlić |
22.10
10:00
Sinjdjelic
Dominus
1
4
|
22.10.2016 10:00 | Sinjdjelic | 1 : 4 | Dominus | |||||
22.10
11:00
Jedinstvo
Studentski Grad
0
2
|
22.10.2016 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Studentski Grad | |||||
22.10
15:00
Bezanija
Buducnost
6
2
|
22.10.2016 15:00 | Bezanija | 6 : 2 | Buducnost |
22.10
10:00
Atakante
Postar
2
3
|
22.10.2016 10:00 | Atakante | 2 : 3 | Postar | |||||
22.10
15:00
Banja
IMT B
0
10
|
22.10.2016 15:00 | Banja | 0 : 10 | IMT B | |||||
22.10
11:00
Zvezdara
OLE
0
7
|
22.10.2016 11:00 | Zvezdara | 0 : 7 | OLE | |||||
22.10
13:00
Lepusnica
Balkan
2
9
|
22.10.2016 13:00 | Lepusnica | 2 : 9 | Balkan |
22.10
15:30
Rakovica
Karioke
0
1
|
22.10.2016 15:30 | Rakovica | 0 : 1 | Karioke |
22.10
13:00
Sopot
Crvena Zvezda MML
3
2
|
22.10.2016 13:00 | Sopot | 3 : 2 | Crvena Zvezda MML |
22.10
10:00
Radnicki NB
Zmaj 1953
6
2
|
22.10.2016 10:00 | Radnicki NB | 6 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
22.10
13:00
Lokomotiva V
Milutinac
0
4
|
22.10.2016 13:00 | Lokomotiva V | 0 : 4 | Milutinac |
22.10
Radnički Stobeks 07
Gučevo 2016
1
3
|
22.10.2016 | Radnički Stobeks 07 | 1 : 3 | Gučevo 2016 | |||||
22.10
Sloga
Jadar
3
2
|
22.10.2016 | Sloga | 3 : 2 | Jadar |
22.10
Pčelinjo
Gučevo
2
1
|
22.10.2016 | Pčelinjo | 2 : 1 | Gučevo | |||||
22.10
Loznica 07
Radnički Stobeks 06
0
3
|
22.10.2016 | Loznica 07 | 0 : 3 | Radnički Stobeks 06 |
22.10
10:00
Pobeda
Buducnost
0
10
|
22.10.2016 10:00 | Pobeda | 0 : 10 | Buducnost | |||||
22.10
11:00
Feniks
Posavina
9
0
|
22.10.2016 11:00 | Feniks | 9 : 0 | Posavina | |||||
22.10
12:00
Radnicki
Duboko
3
0
|
22.10.2016 12:00 | Radnicki | 3 : 0 | Duboko |
22.10
FK Napredak
FK Sloga 33
1
5
|
22.10.2016 | FK Napredak | 1 : 5 | FK Sloga 33 | |||||
22.10
FK Plana
FK Stari Grad
2
0
|
22.10.2016 | FK Plana | 2 : 0 | FK Stari Grad | |||||
22.10
FK Presing
FK Trgovački
|
22.10.2016 | FK Presing | : | FK Trgovački | |||||
22.10
FK AF Đokić
FK Petlić
|
22.10.2016 | FK AF Đokić | : | FK Petlić |
22.10
19:00
Zlatar
KKK Radnički
80
57
|
22.10.2016 19:00 | Zlatar | 80 : 57 | KKK Radnički | |||||
22.10
20:00
Priboj
Crnokosa
93
75
|
22.10.2016 20:00 | Priboj | 93 : 75 | Crnokosa | |||||
22.10
18:30
Klik
Prva Petoletka
86
60
|
22.10.2016 18:30 | Klik | 86 : 60 | Prva Petoletka | |||||
22.10
18:00
Zekas 75
Mileševac
102
94
|
22.10.2016 18:00 | Zekas 75 | 102 : 94 | Mileševac |
22.10
19:00
Vlasotince
Morava
76
85
|
22.10.2016 19:00 | Vlasotince | 76 : 85 | Morava | |||||
22.10
19:00
Prokuplje
Jablanica
77
65
|
22.10.2016 19:00 | Prokuplje | 77 : 65 | Jablanica | |||||
22.10
15:30
Jastrebac
Radan
77
69
|
22.10.2016 15:30 | Jastrebac | 77 : 69 | Radan |
22.10
18:00
Vitez
Astra
81
76
|
22.10.2016 18:00 | Vitez | 81 : 76 | Astra |
22.10
15:15
SO Koš
Sivac
84
77
|
22.10.2016 15:15 | SO Koš | 84 : 77 | Sivac | |||||
22.10
18:00
Sloboda NS
Petrovgrad
78
77
|
22.10.2016 18:00 | Sloboda NS | 78 : 77 | Petrovgrad | |||||
22.10
19:00
Odžaci
Bagljaš
55
59
|
22.10.2016 19:00 | Odžaci | 55 : 59 | Bagljaš | |||||
22.10
20:00
Karađorđevo
Kadet
71
55
|
22.10.2016 20:00 | Karađorđevo | 71 : 55 | Kadet | |||||
22.10
14:30
Mladost Veternik
Tisa
93
55
|
22.10.2016 14:30 | Mladost Veternik | 93 : 55 | Tisa |
22.10
20:30
Šimanovci
Lokomotiva 2016
73
64
|
22.10.2016 20:30 | Šimanovci | 73 : 64 | Lokomotiva 2016 |
22.10
15:30
Požarevac
Basket
92
57
|
22.10.2016 15:30 | Požarevac | 92 : 57 | Basket | |||||
22.10
18:00
Stragari
Sloga (D)
61
53
|
22.10.2016 18:00 | Stragari | 61 : 53 | Sloga (D) |
22.10
Lazarevac
Zvezdara
85
73
|
22.10.2016 | Lazarevac | 85 : 73 | Zvezdara | |||||
22.10
Novi Beograd 7
Eko Sport
96
85
|
22.10.2016 | Novi Beograd 7 | 96 : 85 | Eko Sport | |||||
22.10
Umka 2009
Vitez BGD 011
67
65
|
22.10.2016 | Umka 2009 | 67 : 65 | Vitez BGD 011 | |||||
22.10
20:00
BASK
Vizura Shark
93
88
|
22.10.2016 20:00 | BASK | 93 : 88 | Vizura Shark | |||||
22.10
Cerak
Torlak 2
66
50
|
22.10.2016 | Cerak | 66 : 50 | Torlak 2 |
22.10
17:00
BSK Junior
Đerdap
26
86
|
22.10.2016 17:00 | BSK Junior | 26 : 86 | Đerdap | |||||
22.10
17:00
Mladost Vesna
Omladinac 016
91
58
|
22.10.2016 17:00 | Mladost Vesna | 91 : 58 | Omladinac 016 |
22.10
17:00
Union Olimpija
Cibona
72
89
|
22.10.2016 17:00 | Union Olimpija | 72 : 89 | Cibona | |||||
22.10
21:00
Budućnost VOLI
Mornar
85
68
|
22.10.2016 21:00 | Budućnost VOLI | 85 : 68 | Mornar | |||||
22.10
19:00
Zadar
Mega Leks
90
86
|
22.10.2016 19:00 | Zadar | 90 : 86 | Mega Leks |
22.10
20:00
Dunav
Mladost Admiral
80
88
|
22.10.2016 20:00 | Dunav | 80 : 88 | Mladost Admiral | |||||
22.10
16:00
Dynamic BG
Tamiš
78
55
|
22.10.2016 16:00 | Dynamic BG | 78 : 55 | Tamiš | |||||
22.10
19:30
Konstantin
Vršac
83
101
|
22.10.2016 19:30 | Konstantin | 83 : 101 | Vršac | |||||
22.10
19:00
Borac
Metalac
65
70
|
22.10.2016 19:00 | Borac | 65 : 70 | Metalac | |||||
22.10
19:00
Spartak
Beovuk 72
74
94
|
22.10.2016 19:00 | Spartak | 74 : 94 | Beovuk 72 | |||||
22.10
19:00
Napredak Rubin
Sloga
72
67
|
22.10.2016 19:00 | Napredak Rubin | 72 : 67 | Sloga |
22.10
19:00
Mladost
Kolubara LA 2003
83
88
|
22.10.2016 19:00 | Mladost | 83 : 88 | Kolubara LA 2003 | |||||
22.10
20:00
Vojvodina
Rtanj
100
72
|
22.10.2016 20:00 | Vojvodina | 100 : 72 | Rtanj | |||||
22.10
19:00
Napredak Bosphorus
Zlatibor
82
67
|
22.10.2016 19:00 | Napredak Bosphorus | 82 : 67 | Zlatibor | |||||
22.10
17:00
Sloboda
Srem
98
69
|
22.10.2016 17:00 | Sloboda | 98 : 69 | Srem | |||||
22.10
19:30
Pirot
Plana
77
87
|
22.10.2016 19:30 | Pirot | 77 : 87 | Plana | |||||
22.10
20:00
Proleter Naftagas
Radnički 1950
83
91
|
22.10.2016 20:00 | Proleter Naftagas | 83 : 91 | Radnički 1950 |
22.10
14:30
Gimnazijalac
Radnički
73
37
|
22.10.2016 14:30 | Gimnazijalac | 73 : 37 | Radnički | |||||
22.10
12:00
Actavis academy
Bagdala
93
44
|
22.10.2016 12:00 | Actavis academy | 93 : 44 | Bagdala | |||||
22.10
13:00
Paraćin
Student 2
102
40
|
22.10.2016 13:00 | Paraćin | 102 : 40 | Student 2 |
22.10
15:00
Titel
Sivac
85
37
|
22.10.2016 15:00 | Titel | 85 : 37 | Sivac |
22.10
16:30
Bežanija
Hajduk
66
49
|
22.10.2016 16:30 | Bežanija | 66 : 49 | Hajduk | |||||
22.10
17:00
Girl Basket
Jadran
116
26
|
22.10.2016 17:00 | Girl Basket | 116 : 26 | Jadran | |||||
22.10
17:00
Proleter
Srbobran
66
77
|
22.10.2016 17:00 | Proleter | 66 : 77 | Srbobran |
22.10
19:30
Radivoj Korać
Šumadija
84
48
|
22.10.2016 19:30 | Radivoj Korać | 84 : 48 | Šumadija | |||||
22.10
18:00
Vršac
Student
70
56
|
22.10.2016 18:00 | Vršac | 70 : 56 | Student | |||||
22.10
15:00
Šabac
Novosadska ŽKA
88
76
|
22.10.2016 15:00 | Šabac | 88 : 76 | Novosadska ŽKA | |||||
22.10
16:30
Spartak
Partizan 1953
61
60
|
22.10.2016 16:30 | Spartak | 61 : 60 | Partizan 1953 |
22.10
Mladost 014
MIX
20
0
|
22.10.2016 | Mladost 014 | 20 : 0 | MIX | |||||
22.10
Kolubara LA 2013
Železničar
82
86
|
22.10.2016 | Kolubara LA 2013 | 82 : 86 | Železničar |
22.10
MIX
Mladost
20
0
|
22.10.2016 | MIX | 20 : 0 | Mladost | |||||
22.10
M-015
Inter koš
20
0
|
22.10.2016 | M-015 | 20 : 0 | Inter koš |
22.10
Mionica
Koceljeva
31
48
|
22.10.2016 | Mionica | 31 : 48 | Koceljeva | |||||
22.10
LA Basket
Železničar
20
0
|
22.10.2016 | LA Basket | 20 : 0 | Železničar | |||||
22.10
OKK Šabac
MIX 2
20
0
|
22.10.2016 | OKK Šabac | 20 : 0 | MIX 2 | |||||
22.10
Student 014
MIX 1
20
0
|
22.10.2016 | Student 014 | 20 : 0 | MIX 1 |
22.10
Mladost 014
M-015
20
0
|
22.10.2016 | Mladost 014 | 20 : 0 | M-015 | |||||
22.10
LA Basket
MIX 2
20
0
|
22.10.2016 | LA Basket | 20 : 0 | MIX 2 | |||||
22.10
Železničar
MIX 1
20
0
|
22.10.2016 | Železničar | 20 : 0 | MIX 1 |
22.10
Mionica
MIX 2
30
20
|
22.10.2016 | Mionica | 30 : 20 | MIX 2 | |||||
22.10
LA Basket
Železničar
20
0
|
22.10.2016 | LA Basket | 20 : 0 | Železničar | |||||
22.10
Rađevac
Inter koš
32
20
|
22.10.2016 | Rađevac | 32 : 20 | Inter koš | |||||
22.10
Student 014
MIX 1
20
0
|
22.10.2016 | Student 014 | 20 : 0 | MIX 1 |
22.10
Mionica
Osečina
56
33
|
22.10.2016 | Mionica | 56 : 33 | Osečina | |||||
22.10
Mladost 014
MIX
20
0
|
22.10.2016 | Mladost 014 | 20 : 0 | MIX | |||||
22.10
Rađevac
Student
20
0
|
22.10.2016 | Rađevac | 20 : 0 | Student |
22.10
19:00
Rudar
Lucky Star
3
0
|
22.10.2016 19:00 | Rudar | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
22.10
19:00
Jedinstvo
Loznica
0
3
|
22.10.2016 19:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Loznica |
22.10
14:00
Ribnica 2
Gračac
3
0
|
22.10.2016 14:00 | Ribnica 2 | 3 : 0 | Gračac |
22.10
14:00
Dunav Volley
Vojvodina 2
0
3
|
22.10.2016 14:00 | Dunav Volley | 0 : 3 | Vojvodina 2 |
22.10
14:00
Topličanin
Mladost
3
0
|
22.10.2016 14:00 | Topličanin | 3 : 0 | Mladost | |||||
22.10
20:00
Vranje
Desetka
3
1
|
22.10.2016 20:00 | Vranje | 3 : 1 | Desetka | |||||
22.10
19:00
Hajduk Veljko
Niš 2
3
0
|
22.10.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Niš 2 |
22.10
Partizan
Mladost
3
0
|
22.10.2016 | Partizan | 3 : 0 | Mladost | |||||
22.10
Sloven
Maglić 1953
0
3
|
22.10.2016 | Sloven | 0 : 3 | Maglić 1953 | |||||
22.10
Merkur
Vest
3
0
|
22.10.2016 | Merkur | 3 : 0 | Vest |
22.10
Vrbas
Inđija
2
3
|
22.10.2016 | Vrbas | 2 : 3 | Inđija | |||||
22.10
Vojvodina 3
Novi Sad 2
3
0
|
22.10.2016 | Vojvodina 3 | 3 : 0 | Novi Sad 2 | |||||
22.10
Stražilovo
Klek Srbijašume 2
0
3
|
22.10.2016 | Stražilovo | 0 : 3 | Klek Srbijašume 2 |
22.10
18:00
Partizan
Klek Srbijašume
3
2
|
22.10.2016 18:00 | Partizan | 3 : 2 | Klek Srbijašume |
22.10
17:00
Futog
FAP Livnica
3
1
|
22.10.2016 17:00 | Futog | 3 : 1 | FAP Livnica | |||||
22.10
20:00
Smederevo Carina
Jagodina
2
3
|
22.10.2016 20:00 | Smederevo Carina | 2 : 3 | Jagodina | |||||
22.10
17:00
Kosovska Mitrovica
Železničar
3
1
|
22.10.2016 17:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 1 | Železničar |
22.10
18:00
Metalac Takovo
Novi Sad
0
3
|
22.10.2016 18:00 | Metalac Takovo | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
22.10
17:00
Timok
Srem Iton
2
3
|
22.10.2016 17:00 | Timok | 2 : 3 | Srem Iton | |||||
22.10
17:00
Antena
Bečej
0
3
|
22.10.2016 17:00 | Antena | 0 : 3 | Bečej | |||||
22.10
15:00
Napredak 037
Mladenovac
0
3
|
22.10.2016 15:00 | Napredak 037 | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
22.10
17:00
Dubočica
Užice
3
1
|
22.10.2016 17:00 | Dubočica | 3 : 1 | Užice |
22.10
18:00
Mali Zvornik
Srbijanka 014
0
3
|
22.10.2016 18:00 | Mali Zvornik | 0 : 3 | Srbijanka 014 | |||||
22.10
16:35
Kralj
Ribnica
3
0
|
22.10.2016 16:35 | Kralj | 3 : 0 | Ribnica | |||||
22.10
17:00
Zaslon
Lazarevac
3
2
|
22.10.2016 17:00 | Zaslon | 3 : 2 | Lazarevac |
22.10
16:00
Šumadija
Smeč 5
3
0
|
22.10.2016 16:00 | Šumadija | 3 : 0 | Smeč 5 | |||||
22.10
19:00
Mladi Radnik
Fortuna Plus
3
0
|
22.10.2016 19:00 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Fortuna Plus |
22.10
17:00
Putevi Trendteks
Zlatibor
0
3
|
22.10.2016 17:00 | Putevi Trendteks | 0 : 3 | Zlatibor | |||||
22.10
12:00
Tehničar
Ekonomac
1
3
|
22.10.2016 12:00 | Tehničar | 1 : 3 | Ekonomac | |||||
22.10
18:00
Tara
Leposavić
3
0
|
22.10.2016 18:00 | Tara | 3 : 0 | Leposavić |
22.10
16:30
Topličanin
Desetka
0
3
|
22.10.2016 16:30 | Topličanin | 0 : 3 | Desetka | |||||
22.10
18:00
Majdanpek FBC
Paraćin
3
0
|
22.10.2016 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Paraćin |
22.10
16:00
Mladost (I)
Elan Volej
0
3
|
22.10.2016 16:00 | Mladost (I) | 0 : 3 | Elan Volej | |||||
22.10
17:30
Novi Sad
Ruma
0
3
|
22.10.2016 17:30 | Novi Sad | 0 : 3 | Ruma | |||||
22.10
16:00
Partizan
Apatin
3
2
|
22.10.2016 16:00 | Partizan | 3 : 2 | Apatin | |||||
22.10
15:30
Vršac
Odbojka 013
0
3
|
22.10.2016 15:30 | Vršac | 0 : 3 | Odbojka 013 | |||||
22.10
16:00
Futog vest
Volejstars
0
3
|
22.10.2016 16:00 | Futog vest | 0 : 3 | Volejstars |
22.10
12:00
Mladost 2000
Sportisimo
3
0
|
22.10.2016 12:00 | Mladost 2000 | 3 : 0 | Sportisimo | |||||
22.10
18:30
Župa
Napredak 037
1
3
|
22.10.2016 18:30 | Župa | 1 : 3 | Napredak 037 | |||||
22.10
18:00
Ušće
Kopaonik
3
0
|
22.10.2016 18:00 | Ušće | 3 : 0 | Kopaonik |
22.10
13:00
Mokra Gora 2
Volej stars junior
0
3
|
22.10.2016 13:00 | Mokra Gora 2 | 0 : 3 | Volej stars junior | |||||
22.10
13:00
Koteks
Raška
3
0
|
22.10.2016 13:00 | Koteks | 3 : 0 | Raška | |||||
22.10
15:30
Bane
Zvečan
1
3
|
22.10.2016 15:30 | Bane | 1 : 3 | Zvečan |
22.10
Štrand Volej
Libero
3
0
|
22.10.2016 | Štrand Volej | 3 : 0 | Libero | |||||
22.10
Beočin Metal
NS Tim
0
3
|
22.10.2016 | Beočin Metal | 0 : 3 | NS Tim | |||||
22.10
Dunav Volej
Lavice 07
2
3
|
22.10.2016 | Dunav Volej | 2 : 3 | Lavice 07 | |||||
22.10
Slavija
NS Volej tim
0
3
|
22.10.2016 | Slavija | 0 : 3 | NS Volej tim | |||||
22.10
Star
Grbić
3
2
|
22.10.2016 | Star | 3 : 2 | Grbić |
22.10
Krajišnik
Mladost 2
1
3
|
22.10.2016 | Krajišnik | 1 : 3 | Mladost 2 | |||||
22.10
Hercegovina
Proleter
2
3
|
22.10.2016 | Hercegovina | 2 : 3 | Proleter | |||||
22.10
Žitište
Bečej
2
3
|
22.10.2016 | Žitište | 2 : 3 | Bečej | |||||
22.10
Banat
Kikinda
3
0
|
22.10.2016 | Banat | 3 : 0 | Kikinda |
22.10
Soko
Maks
0
3
|
22.10.2016 | Soko | 0 : 3 | Maks | |||||
22.10
Prvi Tempo
Trijumf 2013
3
1
|
22.10.2016 | Prvi Tempo | 3 : 1 | Trijumf 2013 | |||||
22.10
Blok aut
Sutjeska
3
0
|
22.10.2016 | Blok aut | 3 : 0 | Sutjeska | |||||
22.10
Gox-IN
Merkur
1
3
|
22.10.2016 | Gox-IN | 1 : 3 | Merkur | |||||
22.10
CVS
Hajduk
3
1
|
22.10.2016 | CVS | 3 : 1 | Hajduk |
22.10
Mitrovica 2
Sirmium
0
3
|
22.10.2016 | Mitrovica 2 | 0 : 3 | Sirmium | |||||
22.10
Radinci Volej
Sloga
3
2
|
22.10.2016 | Radinci Volej | 3 : 2 | Sloga | |||||
22.10
Prvi Tempo
Mitrovica
1
3
|
22.10.2016 | Prvi Tempo | 1 : 3 | Mitrovica |
22.10
20:00
Jedinstvo (U)
MD Zrenjanin
3
1
|
22.10.2016 20:00 | Jedinstvo (U) | 3 : 1 | MD Zrenjanin | |||||
22.10
18:30
Vizura
Jedinstvo (SP)
0
3
|
22.10.2016 18:30 | Vizura | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
22.10
16:00
Dinamo
Crvena zvezda
3
2
|
22.10.2016 16:00 | Dinamo | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
22.10
19:00
Železničar
Futog
3
2
|
22.10.2016 19:00 | Železničar | 3 : 2 | Futog | |||||
22.10
19:00
TENT
Spartak
3
1
|
22.10.2016 19:00 | TENT | 3 : 1 | Spartak |
22.10
18:00
Vranje
Takovo Zvezda Helios
3
0
|
22.10.2016 18:00 | Vranje | 3 : 0 | Takovo Zvezda Helios | |||||
22.10
19:30
Gimnazijalac
Beograd
3
1
|
22.10.2016 19:30 | Gimnazijalac | 3 : 1 | Beograd | |||||
22.10
20:00
FOK
Eaton Srem Tempo
2
3
|
22.10.2016 20:00 | FOK | 2 : 3 | Eaton Srem Tempo | |||||
22.10
19:30
Leskovac 98
Omladinac
0
3
|
22.10.2016 19:30 | Leskovac 98 | 0 : 3 | Omladinac |
22.10
19:00
Valjevo
Borac (Č)
3
0
|
22.10.2016 19:00 | Valjevo | 3 : 0 | Borac (Č) | |||||
22.10
18:00
Žabalj Volej
Ivanjica
3
2
|
22.10.2016 18:00 | Žabalj Volej | 3 : 2 | Ivanjica | |||||
22.10
19:00
Ub
Student
3
0
|
22.10.2016 19:00 | Ub | 3 : 0 | Student |
22.10
17:30
Srem Sm
Crvena Zvezda
30
27
|
22.10.2016 17:30 | Srem Sm | 30 : 27 | Crvena Zvezda |
22.10
19:00
Planinka
Hisar
32
22
|
22.10.2016 19:00 | Planinka | 32 : 22 | Hisar | |||||
22.10
19:00
Hajduk Veljko
Jastrebac
31
28
|
22.10.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 31 : 28 | Jastrebac | |||||
22.10
19:00
BSK Heba
ORK Bor
31
31
|
22.10.2016 19:00 | BSK Heba | 31 : 31 | ORK Bor | |||||
22.10
20:00
Bela Palanka
Radnički
33
24
|
22.10.2016 20:00 | Bela Palanka | 33 : 24 | Radnički |
22.10
20:00
Župa 54
Karađorđe
36
27
|
22.10.2016 20:00 | Župa 54 | 36 : 27 | Karađorđe |
22.10
19:00
Mladost
Potisje Pleteks
34
24
|
22.10.2016 19:00 | Mladost | 34 : 24 | Potisje Pleteks | |||||
22.10
18:00
Apatin
Dalmatinac
42
21
|
22.10.2016 18:00 | Apatin | 42 : 21 | Dalmatinac |
22.10
13:30
Prva Iskra Barič
Ub
27
23
|
22.10.2016 13:30 | Prva Iskra Barič | 27 : 23 | Ub |
22.10
15:00
Rembas
Paraćin
31
34
|
22.10.2016 15:00 | Rembas | 31 : 34 | Paraćin |
22.10
19:00
Pobednik
Hidroelektrana
36
28
|
22.10.2016 19:00 | Pobednik | 36 : 28 | Hidroelektrana |
22.10
18:00
Kljajićevo
Rusin
30
26
|
22.10.2016 18:00 | Kljajićevo | 30 : 26 | Rusin | |||||
22.10
12:00
Borac
Sombor
27
17
|
22.10.2016 12:00 | Borac | 27 : 17 | Sombor |
22.10
19:00
Radnički
Zrenjanin
27
22
|
22.10.2016 19:00 | Radnički | 27 : 22 | Zrenjanin | |||||
22.10
15:00
Obilić
Naftagas
29
35
|
22.10.2016 15:00 | Obilić | 29 : 35 | Naftagas |
22.10
18:30
Gaj
Glogonj
31
31
|
22.10.2016 18:30 | Gaj | 31 : 31 | Glogonj |
22.10
18:00
Titel
Jedinstvo
45
19
|
22.10.2016 18:00 | Titel | 45 : 19 | Jedinstvo | |||||
22.10
18:00
Radnički
Nova Pazova
19
24
|
22.10.2016 18:00 | Radnički | 19 : 24 | Nova Pazova | |||||
22.10
18:00
Ruma
Vojka
15
27
|
22.10.2016 18:00 | Ruma | 15 : 27 | Vojka |
22.10
18:45
Vojvodina
Spartak Vojput
22
20
|
22.10.2016 18:45 | Vojvodina | 22 : 20 | Spartak Vojput | |||||
22.10
18:30
Metaloplastika
Morava
34
22
|
22.10.2016 18:30 | Metaloplastika | 34 : 22 | Morava | |||||
22.10
19:00
Šamot 65
Rudar
28
23
|
22.10.2016 19:00 | Šamot 65 | 28 : 23 | Rudar | |||||
22.10
19:00
Partizan
Sloga
28
27
|
22.10.2016 19:00 | Partizan | 28 : 27 | Sloga | |||||
22.10
19:00
Jugović
Požarevac
26
29
|
22.10.2016 19:00 | Jugović | 26 : 29 | Požarevac | |||||
22.10
19:00
Dinamo
Crvena zvezda
27
25
|
22.10.2016 19:00 | Dinamo | 27 : 25 | Crvena zvezda |
22.10
19:00
Vranje 1957
Dubočica 54
29
35
|
22.10.2016 19:00 | Vranje 1957 | 29 : 35 | Dubočica 54 | |||||
22.10
18:00
Proleter
Mokra Gora
24
24
|
22.10.2016 18:00 | Proleter | 24 : 24 | Mokra Gora | |||||
22.10
19:00
Inđija
Kolubara
25
34
|
22.10.2016 19:00 | Inđija | 25 : 34 | Kolubara | |||||
22.10
18:00
Priboj
Zlatar
24
21
|
22.10.2016 18:00 | Priboj | 24 : 21 | Zlatar |
22.10
19:00
Radan
Žitorađa
24
32
|
22.10.2016 19:00 | Radan | 24 : 32 | Žitorađa | |||||
22.10
19:00
Radnički
Đerdap
18
30
|
22.10.2016 19:00 | Radnički | 18 : 30 | Đerdap | |||||
22.10
19:00
Dubočica
Knjaževac
29
42
|
22.10.2016 19:00 | Dubočica | 29 : 42 | Knjaževac | |||||
22.10
13:30
Naisa 2
Rtanj
27
19
|
22.10.2016 13:30 | Naisa 2 | 27 : 19 | Rtanj |
22.10
14:30
Košutnjak
Sočanica
20
27
|
22.10.2016 14:30 | Košutnjak | 20 : 27 | Sočanica |
22.10
18:00
Partizan
Mladost
27
33
|
22.10.2016 18:00 | Partizan | 27 : 33 | Mladost | |||||
22.10
16:00
Jadran Lider
Laki
31
14
|
22.10.2016 16:00 | Jadran Lider | 31 : 14 | Laki |
22.10
15:30
Želja
Klenak 09
28
25
|
22.10.2016 15:30 | Želja | 28 : 25 | Klenak 09 | |||||
22.10
15:00
Apatin
Jedinstvo
22
23
|
22.10.2016 15:00 | Apatin | 22 : 23 | Jedinstvo |
22.10
16:30
Vlasotince
Niška Banja
27
20
|
22.10.2016 16:30 | Vlasotince | 27 : 20 | Niška Banja |
22.10
13:00
Obilić
Gradnulica
10
0
|
22.10.2016 13:00 | Obilić | 10 : 0 | Gradnulica |
22.10
18:30
Medicinar
Kikinda
27
20
|
22.10.2016 18:30 | Medicinar | 27 : 20 | Kikinda | |||||
22.10
20:00
Bor RTB
Jagodina
22
19
|
22.10.2016 20:00 | Bor RTB | 22 : 19 | Jagodina | |||||
22.10
18:00
Radnički KG
Železničar
27
25
|
22.10.2016 18:00 | Radnički KG | 27 : 25 | Železničar | |||||
22.10
19:00
Sloga
Junior
29
35
|
22.10.2016 19:00 | Sloga | 29 : 35 | Junior |
22.10
20:30
Mladost (NP)
Minaqua Vojvodina
22
24
|
22.10.2016 20:30 | Mladost (NP) | 22 : 24 | Minaqua Vojvodina | |||||
22.10
17:30
Župa
Pančevo
19
28
|
22.10.2016 17:30 | Župa | 19 : 28 | Pančevo |
22.10
18:00
Budva
Mornar BS
7
6
|
22.10.2016 18:00 | Budva | 7 : 6 | Mornar BS |
22.10
17:00
Zadar 1952
Medveščak
10
12
|
22.10.2016 17:00 | Zadar 1952 | 10 : 12 | Medveščak | |||||
22.10
19:00
VA Cattaro
Primorac
5
14
|
22.10.2016 19:00 | VA Cattaro | 5 : 14 | Primorac | |||||
22.10
20:00
Šabac
Solaris
10
5
|
22.10.2016 20:00 | Šabac | 10 : 5 | Solaris |
22.10
20:00
Hajduk
Forum
5
5
|
22.10.2016 20:00 | Hajduk | 5 : 5 | Forum |
22.10
20:00
Ivanjica
Mašinac
7
3
|
22.10.2016 20:00 | Ivanjica | 7 : 3 | Mašinac |
22.10
21:00
Bezbednost 192
Šljivici
2
3
|
22.10.2016 21:00 | Bezbednost 192 | 2 : 3 | Šljivici |
22.10
16:15
Gročanski
Intelektualac
1
4
|
22.10.2016 16:15 | Gročanski | 1 : 4 | Intelektualac | |||||
22.10
18:30
Sopot
Handy United
4
9
|
22.10.2016 18:30 | Sopot | 4 : 9 | Handy United | |||||
22.10
18:15
Samo pravo
Banjica
6
1
|
22.10.2016 18:15 | Samo pravo | 6 : 1 | Banjica |
22.10
17:00
Rota
Bele crkve
5
8
|
22.10.2016 17:00 | Rota | 5 : 8 | Bele crkve | |||||
22.10
18:30
Leskovac
As
7
1
|
22.10.2016 18:30 | Leskovac | 7 : 1 | As | |||||
22.10
17:00
Zufo
Dolap
1
2
|
22.10.2016 17:00 | Zufo | 1 : 2 | Dolap |
22.10
17:30
Miners
Babušnica 2011
5
3
|
22.10.2016 17:30 | Miners | 5 : 3 | Babušnica 2011 |
22.10
19:00
Jastrebac
Euro Motus
1
4
|
22.10.2016 19:00 | Jastrebac | 1 : 4 | Euro Motus | |||||
22.10
19:00
Deus Rol. Mošić
Leteći Holandjanin
4
2
|
22.10.2016 19:00 | Deus Rol. Mošić | 4 : 2 | Leteći Holandjanin | |||||
22.10
18:00
Nova Pazova
Metalac Kolorado
2
2
|
22.10.2016 18:00 | Nova Pazova | 2 : 2 | Metalac Kolorado |
22.10
19:00
Maribor
ECE Celje
5
6
|
22.10.2016 19:00 | Maribor | E 5 : 6 | ECE Celje |
22.10
18:30
Dunaújvárosi Acélbikák
MAC Budapest
6
5
|
22.10.2016 18:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | 6 : 5 | MAC Budapest |