08.05
16:30
SFS Borac
Jedinstvo (P)
0
3
|
08.05.2019 16:30 | 0 : 3 | |||||||
08.05
16:30
BuduÄnost
Pukovac
4
0
|
08.05.2019 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
RadniÄki (P)
GFK DuboÄica
5
0
|
08.05.2019 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Moravac Orion
Zaplanjac
6
0
|
08.05.2019 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Dunav
Car Konstantin
2
3
|
08.05.2019 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
TemniÄ 1924
RadniÄki (S)
7
0
|
08.05.2019 16:30 | 7 : 0 | |||||||
08.05
16:30
Jagodina Tabane
Jedinstvo (B)
2
0
|
08.05.2019 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Rtanj
Radan
1
1
|
08.05.2019 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Trstenik PPT
OFK SinÄeliÄ
2
3
|
08.05.2019 16:30 | 2 : 3 |
|
08.05
16:30
Vojvodina
Mladost (BD)
2
0
|
08.05.2019 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
2. Oktobar
Crvena zvezda (VS)
0
3
|
08.05.2019 16:30 | 0 : 3 | |||||||
08.05
16:30
Proleter 2006
Crvena Zvezda (RS)
1
3
|
08.05.2019 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
Banat
Mladost (L)
3
0
|
08.05.2019 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Delija
Borac
3
0
|
08.05.2019 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Rusanda
RadniÄki 1911
1
1
|
08.05.2019 16:30 | 1 : 1 | |||||||
08.05
16:30
Lehel
Polet
3
2
|
08.05.2019 16:30 | 3 : 2 | |||||||
08.05
16:30
Omladinac FAM
Naftagas
2
3
|
08.05.2019 16:30 | 2 : 3 |
|
08.05
16:30
Sloga Bat 1924
Banja
3
1
|
08.05.2019 16:30 | 3 : 1 |
|
08.05
16:30
Lazarica
Äajetina
0
10
|
08.05.2019 16:30 | 0 : 10 | |||||||
08.05
16:30
Ariljska rampa
Savinac
2
2
|
08.05.2019 16:30 | 2 : 2 | |||||||
08.05
16:30
Omladinac
LauÅ”
3
2
|
08.05.2019 16:30 | 3 : 2 | |||||||
08.05
16:30
Polet
Prvi partizan
0
1
|
08.05.2019 16:30 | 0 : 1 | |||||||
08.05
16:30
ViŔesava
Ježevica
0
6
|
08.05.2019 16:30 | 0 : 6 | |||||||
08.05
16:30
PeruÄac
SeÄica
5
3
|
08.05.2019 16:30 | 5 : 3 | |||||||
08.05
16:30
Jedinstvo
Crnokosa
0
4
|
08.05.2019 16:30 | 0 : 4 |
08.05
16:30
OFK Marenovo
Mladi radnik
4
5
|
08.05.2019 16:30 | 4 : 5 |
|
||||||
08.05
16:30
Rubin
Gradac
0
3
|
08.05.2019 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
Parcane
OFK OraŔje
0
5
|
08.05.2019 16:30 | 0 : 5 |
|
08.05
18:00
Borac
ŽeljezniÄar
2
1
|
08.05.2019 18:00 | 2 : 1 | |||||||
08.05
17:00
Sloga
Kozara
1
2
|
08.05.2019 17:00 | 1 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Podrinje
Rudar Prijedor
1
0
|
08.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
08.05
17:00
Tekstilac
Sloboda
2
0
|
08.05.2019 17:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Slavija
Sutjeska
3
1
|
08.05.2019 17:00 | 3 : 1 | |||||||
08.05
17:00
Alfa ModriÄa
Drina
1
0
|
08.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
08.05
17:00
Arsenal
Jezero
2
0
|
08.05.2019 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
DeÄiÄ
Bokelj
1
0
|
08.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Jedinstvo
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
1
0
|
08.05.2019 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Kom
Berane
2
1
|
08.05.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Otrant
Igalo
3
0
|
08.05.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
08.05
Äelik
GorŔtak
0
3
|
08.05.2019 | 0 : 3 | |||||||
08.05
17:00
Drezga
Ribnica
6
1
|
08.05.2019 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.05
17:30
Zabjelo
Adria
2
4
|
08.05.2019 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
08.05
12:00
Polet Stars
Bratstvo
6
0
|
08.05.2019 12:00 | 6 : 0 |
|
08.05
17:30
Hajduk
Cetinje
0
7
|
08.05.2019 17:30 | 0 : 7 |
|
08.05
13:30
MaÄva
Loznica
4
1
|
08.05.2019 13:30 | 4 : 1 |
08.05
10:00
RFK N.S. 1921
OFK VrŔac
3
1
|
08.05.2019 10:00 | 3 : 1 |
|
08.05
18:00
Petar PuaÄa
BaÄka 1901
6
0
|
08.05.2019 18:00 | 6 : 0 | |||||||
08.05
12:00
Vojvodina
InÄija
1
0
|
08.05.2019 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
12:00
RFK N.S. 1921
OFK VrŔac
0
1
|
08.05.2019 12:00 | 0 : 1 |
|
08.05
17:30
BSK
Drugovac
3
0
|
08.05.2019 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
17:30
Sloboda
Podunavac
0
3
|
08.05.2019 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
17:30
Borac
RadniÄki
2
1
|
08.05.2019 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:30
Medicinar
VuÄak
4
6
|
08.05.2019 17:30 | 4 : 6 |
|
||||||
08.05
17:30
Mihajlovac
Mladi radnik
1
5
|
08.05.2019 17:30 | 1 : 5 |
|
08.05
17:00
FMP
Dunav
89
47
|
08.05.2019 17:00 | 89 : 47 | |||||||
08.05
18:00
Zlatibor
Borac
74
80
|
08.05.2019 18:00 | 74 : 80 | |||||||
08.05
19:00
Crvena zvezda MTS
OKK Beograd
82
50
|
08.05.2019 19:00 | 82 : 50 |
08.05
19:00
Mladost TSK
Hercegovina
31
27
|
08.05.2019 19:00 | 31 : 27 |
|
08.05
19:00
PKB
SindjeliÄ
28
26
|
08.05.2019 19:00 | 28 : 26 |
|
08.05
20:00
Mladost Vranje
ŽelezniÄar 1949 - 2
36
20
|
08.05.2019 20:00 | 36 : 20 |
08.05
19:00
ŽSK 1955
Hajduk
21
22
|
08.05.2019 19:00 | 21 : 22 |
|