XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 OFK Lugomir - Jedinstvo 3:1
2 20.08.2016 17:00 Jedinstvo - OFK Topličanin 0:3
3 27.08.2016 16:30 Kopaonik - Jedinstvo 3:1
4 03.09.2016 16:30 Jedinstvo - Župa 2:0
5 11.09.2016 16:00 Levač - Jedinstvo 5:3
6 17.09.2016 16:00 Jedinstvo - Bošnjane 4:1
7 25.09.2016 15:30 Rembas - Jedinstvo 5:1
8 01.10.2016 15:30 SFS Borac - Jedinstvo 2:1
9 08.10.2016 15:00 Jedinstvo - Juhor 3:2
10 16.10.2016 15:00 Sloga - Jedinstvo 5:1
11 22.10.2016 14:00 Jedinstvo - Žitorađa 2:1
12 30.10.2016 14:00 Trajal - Jedinstvo 9:0
13 05.11.2016 13:30 Jedinstvo - Poljoprivrednik 4:2
14 12.11.2016 13:30 OFK Kosanica - Jedinstvo 4:0
15 19.11.2016 13:00 Jedinstvo - Morava 1918 1:1
16 12.03.2017 15:00 Jedinstvo - OFK Lugomir 1:0
17 18.03.2017 15:00 OFK Topličanin - Jedinstvo 0:1
18 26.03.2017 15:00 Jedinstvo - Kopaonik 1:0
19 02.04.2017 16:00 Župa - Jedinstvo 1:0
20 09.04.2017 16:00 Jedinstvo - Levač 1:2
21 12.04.2017 16:00 Bošnjane - Jedinstvo 3:2
22 15.04.2017 16:30 Jedinstvo - Rembas 2:0
23 23.04.2017 16:30 Jedinstvo - SFS Borac 3:0
24 30.04.2017 16:30 Juhor - Jedinstvo 1:3
25 07.05.2017 16:30 Jedinstvo - Sloga 5:0
26 14.05.2017 16:30 Žitorađa - Jedinstvo 4:0
27 17.05.2017 17:00 Jedinstvo - Trajal 1:0
28 21.05.2017 17:00 Poljoprivrednik - Jedinstvo 5:4
29 28.05.2017 17:30 Jedinstvo - OFK Kosanica 2:0
30 04.06.2017 17:30 Morava 1918 - Jedinstvo 3:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Trajal 30 24 3 3 75
2 OFK Topličanin 30 18 3 9 57
3 SFS Borac 30 14 7 9 49
4 Kopaonik 30 14 7 9 49
5 Žitorađa 30 12 8 10 44
6 Jedinstvo 30 14 2 14 44
7 OFK Kosanica (-1) 30 12 6 12 41
8 Sloga 30 12 5 13 41
9 Morava 1918 30 11 7 12 40
10 Poljoprivrednik 30 12 4 14 40
11 OFK Lugomir 30 12 4 14 40
12 Levač 30 11 7 12 40
13 Bošnjane 30 11 6 13 39
14 Župa (-3) 30 11 7 12 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Rembas 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Juhor (-1) 30 2 4 24 9