XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:00 Radnički (SM) - Dinamo 1:0
2 23.08.2014 17:00 Radnički (SM) - Dolina 0:1
3 30.08.2014 16:30 Radnički (S) - Radnički (SM) 1:4
4 06.09.2014 16:30 Radnički (SM) - Senta 0:2
5 13.09.2014 16:00 Tekstilac - Radnički (SM) 1:1
6 20.09.2014 16:00 Radnički (SM) - Vršac 1:1
7 28.09.2014 15:30 PIK Prigrevica - Radnički (SM) 1:1
8 04.10.2014 15:30 Radnički (SM) - Radnički (NP) 3:0
9 11.10.2014 15:00 Bačka 1901 - Radnički (SM) 2:1
10 18.10.2014 15:00 Radnički (SM) - Radnički (Š) 0:0
11 25.10.2014 14:00 Cement - Radnički (SM) 2:2
12 01.11.2014 13:30 Radnički (SM) - Banat 2:0
13 08.11.2014 13:00 Sloga - Radnički (SM) 1:1
14 15.11.2014 13:00 Radnički (SM) - ČSK Pivara 0:1
15 23.11.2014 13:00 Dunav - Radnički (SM) 1:0
16 14.03.2015 14:30 Dinamo - Radnički (SM) 1:2
17 22.03.2015 14:30 Dolina - Radnički (SM) 1:0
18 28.03.2015 15:00 Radnički (SM) - Radnički (S) 4:0
19 05.04.2015 15:30 Senta - Radnički (SM) 0:0
20 11.04.2015 16:00 Radnički (SM) - Tekstilac 4:0
21 15.04.2015 16:00 Vršac - Radnički (SM) 0:2
22 18.04.2015 16:00 Radnički (SM) - PIK Prigrevica 0:0
23 25.04.2015 16:00 Radnički (NP) - Radnički (SM) 3:1
24 02.05.2015 16:30 Radnički (SM) - Bačka 1901 1:0
25 09.05.2015 16:30 Radnički (Š) - Radnički (SM) 0:3
26 16.05.2015 16:30 Radnički (SM) - Cement 4:1
27 20.05.2015 16:30 Banat - Radnički (SM) 1:2
28 23.05.2015 16:30 Radnički (SM) - Sloga 1:2
29 30.05.2015 17:00 ČSK Pivara - Radnički (SM) 3:1
30 06.06.2015 17:00 Radnički (SM) - Dunav 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije ČSK Pivara 30 24 2 4 74
2 Senta 30 19 6 5 63
3 Bačka 1901 30 16 5 9 53
4 Dolina 30 14 9 7 51
5 Sloga 30 13 9 8 48
6 Radnički (SM) 30 12 9 9 45
7 Cement 30 11 10 9 43
8 Dunav 30 11 9 10 42
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona PIK Prigrevica 30 10 10 10 40
10 Beleška: Klub je ugašen, nastupaće u PFL pod imenom Dinamo 1945 Dinamo 30 12 4 14 40
11 Banat 30 8 12 10 36
12 Radnički (NP) 30 9 7 14 34
13 Radnički (Š) 30 8 10 12 34
14 Vršac 30 7 10 13 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Radnički (S) 30 4 7 19 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Tekstilac 30 1 3 26 6
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu