Bane - Partizan (D) 4:0

Fudbaleri Bana ostvarili su veoma bitnu pobedu i nova tri boda, posle dva poraza. Raščani su ipak pokazali da su kvalitetniji tim iako su gosti utakmicu započeli veoma ambiciozno i prvi pripretili. To kao da je trglo raščane, koji su do vođstva došli u 26. minutu kada je jedanesterac iskoristio Nedeljković, pre toga u kaznenom prostoru gostiju oboren je Banović. Nedeljković je povisio na 2:0 u 40. minutu kada je golom završio svoju solo akciju. U 51. minutu Ratinac je iskoristio odličan centaršut agilnog Banovića i glavom poslao loptu u mrežu. Konačan rezultat postavio je autogolom half gostiju Dišić dva minuta pre kraja susreta.Odlično je sudio Milisav Ristivojević iz Bajne Bašte. Ekipe su igrale u sastavu:
Bane: Glukčević, Banović, Ristović, Kučević (Pešović), Jokić, Grkajac (Jovanović), Đošić, Milunović, Ratinac (Pokimica), Đorđević, Nedeljković.
Partizan (D) : Jović, Preković, Arsenijević (D.Dišić), Raković, M.Dišić, Antonijević, Rakić, Vasović, Prokić, Filipović (Lomić), Stanković (Stanojević).