Bane rutinski preko Goča

FK Bane pred početak utakmice

Fudbaleri Bana nastavili su niz odličnih rezultata. Rutinski i bez većih problema savladali su u Raški, Goč iz Vrnjačke Banje sa 2:0 u okviru 11. kola Šumadijsko-raške zone. Od samog starta domaćin je imo inicijativu i visokim presingom težišta igre preselio na polovinu ekipe iz Vrnjačke Banje, a kao rezultat pre vođstva stvorio je par dobrih prilika. Ipak do prednosti raščanski "beli" stigli su u 20. minutu. Iskusni Avdić na ivici kaznenog prostora oduzeo je loptu protivniku, i sa ivice peterca nesebično uposlio Sulejmanovića, koji se u duelu sa protivničkim igračem bolje snašao i poslao loptu u mrežu.

U nastavku gosti su bili inferiorni i nisu bili opasnost po gol Glukčevića. U drugom poluvremenu slično slika, Bane je dodao stvraonšnse, a do drugog gola stigli su polovinom drugog dela igre. Odlični Ćirović se prvo izborio za loptu, prevario nekoliko igrača protivničke ekipe i po drugi put savladao Čubra mreže Goč za konačnih 2:0. Momak rođen 2005. gidine, gol je posvetio saigraču Vuku Ćurčiću koji je u prošlom meču doživeo tešku povredu. Do kraja utakmice gosti su dva puta pripremili,ali bez konkretne završnice.

Bane - Goč 2:0 (1:0)

Gradski stadion. Gledalaca:100.Sudij: Radojković (Kragujevac). Strelci: Sulejmanovića (20), Ćirović (69)

BANE: Glukčević, Kurandić, Račić, Guberinić, Hadžić, Ćirović, Milićević, Hadđisalihobić, Avdić, Husović, Sulejmanović

GOČ: Rožić, Ristić, Kostić, Žerađanin, Miković, Drobnjak, Milićević, Bogdanović, Lazović, Vukosavljević, Gušani