Meševo ispustilo prednost u Negotinu

Nije imala sreće ekipa Meševa bili su na korak od osvajanja sva tri boda i da obezbede opstanak u Srpskoj ligi. Poveli su gosti u 21. minutu kada je oboren jedan od igrača u šesnaestercu a sudija pokazao na belu tačku, siguran je bio M.Nikolić za 0:1. Domaćin je slomio otpor gostiju koji su došli sa podmlađenom ekipom tek polovinom drugog poluvremena u 52. mintu, a strelac je bio Trajković sa 11 metra, da bi u 56. najpre preko Aksentijevića a zatim i u 59. minutu Milovanovića domaćin preokrenuo rezultatu svoju korist. Gosti su uspeli da ublaže poraz u 88. minutu Živić po drugi put sa bele tačke.

Negotin- Gledalaca 200. Sudija: Petar Vukadinović (Niš) 7. Strelci: Trajković u 52. (iz penala), Aksentijević u 56, Milovanović u 59. minutu za Hajduk Veljko, Nikolić u 21. (iz penala) i Živić u 88. (iz penala) za Meševo. Žuti kartoni: Petrović (Hajduk Veljko). Igrač utakmice : Puljecović (Hajduk Veljko).

Hajduk Veljko: Drašković 7, D.Nikolić7, Manov 6,5 (od 55. min.  Milovanović 7), Aksentijević 7 (od 64. min. Milić 7), Petrović 6,5, Palurević 6 (od 22. min. Milošević 6,5), Trajković 7,Stošić 6,5 (od 46. min. Prvulović 6,5), Rusić 6,5, Puljecović 7, Anđeloković 7.

Meševo: Mitić 7, Đokić 6,5 (od 60. min. Vukojević 6,5), Dašić 7, M.Nikolić 7 (od 60. min. Stevanović 6,5), Majdevac 7, Stojanović 6,5, Živić 7, Čolović 7 (od 60. min. Slavković 6,5), Jovanović 6,5, Zdravković 6,5 (od 60. min.  Kovačević 6,5), Jeftić 6,5 (od 60. min. Marković 6,5).

Hajduk Veljko 3 : 2 Meševo
Radnički (P) 1 : 1 Radnički (S)
Sloga (L) 0 : 2 Trayal
Vlasina 3 : 1 Pčinja
OFK Brzi Brod 1 : 0 Budućnost (P)
Jedinstvo (P) 1 : 1 GFK Dubočica