Vranjansko kolo usred Zemuna

Nakon startnog poraza u Nišu, podmlađeni sastav Zemunaca u svom Pinkiju dočekao je favorizivanu ekipu Vranja. Favorit je prvi i poveo, igrao se 5. minut kada je Milosavljević bio strelac na asistenciju Trajkovića.

Zemunci nastoje na sve načine da izjednače, sve snage bacaju na napad, ali Vranje preko snalažljivog Trajkovića iz kontranapada u 11. minutu stiže i do drugog pogotka. Posle samo nekoliko sekundi isti igrač je povisio na velikih 3:0 za goste. Igra Zemuna se u tim momentima raspala.

Domaći su uspeli da realizuju jedan od mnogobrojnih napada tek u 17. minutu, strelac je Urošević. Kratkog daha je bila nada Zemuna u preokret, Janjić je minut kasnije povisio na 4:1, ponovo je asistent bio izvanredni Trajković.

Samo sto je počelo drugo poluvreme, Trajković je upisao het-trik i već tada faktički odlučio pobednika. Trajković pored tri postignuta gola ostvaruje i treću asistenciju u 22. minutu, ovoga puta strelac je Stojanović, sada za velikih 6:1.

Sve posle toga je bilo puko otaljavanje posla od strane gostiju, a Zemun do kraja uspeva da smanji preko Uroševića u 31. i Živanovića u 35. minutu i svede poraz na pristojna tri gola minusa.

Domaći bi pretrpeli još teži poraz da na golu nisu imali Sokića, koji je uspeo u 7 navrata da zaustavi teške šuteve igrača Vranja. Sledećeg vikenda je na programu 3. kolo kada Zemun Samo pravo gostuje vicešampionu države Novom Pazaru, dok Vranje u derbiju kola dočekuje FON.

ZEMUN SAMO PRAVO - VRANJE 3:6 (1:4)

SALA: KSC Pinki. GLEDALACA: 100. SUDIJE: Jakšić Aleksandar i Burojević Bojan. STRELCI: Urošević 17. i 31. i Živanović 35.min (Zemun SP), Milosavljević 5, Trajković 11, 11. i 21, Janjić 18. i Stojanović 22.min (Vranje). ŽUTI KARTON: A.Mandić (Zemun SP).

ZEMUN SAMO PRAVO: Sokić, Paunović, Živanović, Perišić, Jovović - rezerve: Velimirović, Urošević, A.Mandić, Ne.Jelić, Ni.Jelić, Grujić, Milenović, Đurišić, M.Mandić.

VRANJE: Milenković, Janjić, Milosavljević, D.Tasić, Trajković - rezerve: M.Tasić, Anđelković, Krstić, Stojanović, Nikolić, Ivanović.

Bečej 2003 5 : 0 Konjarnik
Kalča 1 : 7 Loznica Grad 2018
Ivanjica 5 : 8 Novi Pazar
Zemun Samo pravo 3 : 6 Vranje
FON 6 : 1 Winter sport