10.10.2021 Stevan Davidović

Tisa još uvek bez pobede

KMF Tisa - foto: Stevan Davidović

Ni posle tri kola u Drugoj futsal ligi Srbije, ekipa KMF Tisa iz Novog Bečeja, nije osetila slast pobede. U prvom kolu, potpuno renovirani novobečejski tim igrao je na svom parketu sa beogradskim Studentom 2:2, a potom u Kragujevcu i pored odlične igre doživeo minimalni poraz od Ekonomca 2:1. Očekivalo se da će u trećem kolu protiv Loznice ekipa Ivana Blažina konačno obradovati svoje navijače.

Međutim i ovog puta se potvrdilo da se ekipa novajlija još nije uigrala, gosti su golom Igora Stefanovića poveli u 7, da bi minut kasnije Božidar Simić izjednačio, a ubrzo Nebojša Đukić doneo prednost Tisi (2:1), gol prednost domaćin je zadržao i u poluvremenu (3:2).

U nastavku gosti iz Loznice igraju mnogo sigurnije i efikasnije i golovima Micića, Nastića i Stefanovića u samoj završnici imaju prednost 5:4, da bi dva minuta pre kraja Stefan Simić izjednačio (5:5). Imali su Novobečejci priliku da 20 sekundi pre kraja, posle šestog prekršaja gostiju,  iz kaznenog udarca dođu do pobede, ali je Nikola Virijevića za malo bio neprecizan, pogodio je stativu i tako propustio priliku da donese radost svom timu.

Tisa - Leskovac 5:5 (3:2)

Novi Bečej: SRC Jedinstvo, gledalaca 100. Sudije: Živanović, Galić, Biorac. Strelci: B. Simić u 8, Đukić 11, Denić 16, Popović 30, S. Simić 39 za Tisu, a Stefanović u 7. i 38, Kostić 16, Micić 28, Nastić u 34. minutu za Leskovac. Žuti kartoni: Denić, Dražić (Tisa), Stefanović, Micić (Leskovac)

TISA: Janićijević, Denić, Virijević, B.Simić, S. Simić, Ćurčić, Vujović, Kočović, Popović, Đukić, Spahić, Belović, Dražić

LESKOVAC: Veličković, Stefanović, Cvetanović, Stanojević, Micić, Cekić, Kostić, Nastić, Đorđević, Bojat.

Tekst i foto: Stevan Davidović

Smederevo 3 : 4 Ekonomac
Nova Pazova 5 : 5 Student
Gvozdeni puk 1 : 3 Jastrebac
Palež 3 : 0 SAS