Kiker nadvisio Napredak

Detalj sa utakmice Kiker-Napredak

Odličnom igrom, pogotovo u drugom poluvremenu, kadeti Kikera su zasluženo i ubedljivo pobedili goste iz Kruševca. Pre vodećeg gola oba tima su propustila po jednu dobru priliku, a onda je izvanredni Vukašin Klašnja prošao po desnoj strani, sjajno centrirao i Bojović je lako zatresao mrežu nemoćnog Markovića. najbolji igrač gostiju, brzonogi Aleksa Jovanović je u 21. minutu postigao evrogol, šutirao je iskosa, sa ivice šesnaesterca i pogodio same rašlje nemoćnog Debeljakovića.

U drugom poluvremenu, samo što se krenulo sa centra, Klašnja se odlično snašao pred golom „čarapana“ i ponovo doveo svoj tim u vođstvo. To je dalo krila „kikersima“, napadali su u talasima i posle odličnog šuta Kurtanovića i odbijene lopte, reagovao je Marković koji je doneo prednost domaćinu od 3-1. U ovom delu igre Napredak je samo jednom zapretio, ali je Debeljaković dva puta odbranio šuteve napadača gostiju. Tačku na ubedljivu pobedu Kikera stavio je fenomenalni Danilo Bojović svojim drugim golom koji spada među najlepše koji su ove jeseni postignuti na stadionu kod Ložionice.

Uzbudljivo pred golom Napretka

KIKER - NAPREDAK 4 - 1 (1 - 1)

Stadion: kod Ložionice Gledalaca: 150 Sudija: Mladen Jakovljević (Ljig) 7 Strelci: Bojović u 14. i 85., Klašnja u 46. i Marković u 53. za Kiker, a Jovanović u 21. minutu za Napredak Žuti kartoni: Nastić (Napredak). Igrač utakmice: Danilo Bojović (Kiker).

KIKER: Debeljaković 7 (Planojević -), Marković 7, Tanasijević 7,5, Dragićević 7, Klašnja 8, Bukumira 7, Živković 7 (Mavrak -), Filipović 7, Bojović 8 (Mojsilović -), Ristanović 7 (Blagojević 7), Kurtanović 7 (Bažalac 7).

NAPREDAK: Marković 6, Stamenković 6, Nastić 6, Gospodinović 6, Jovanović 6,5, Trajković 6 (Todorović 6), Dobrosavljević 6 (Karić 6), Kozić 6 (Ivezić -), Petrović 6 (Tomić 6 -), Gajić 6, Cvetković 6.

Kiker 4 : 1 Napredak
Mladost (L) 0 : 0 Spartak ŽK
RFK Grafičar 1 : 1 Vojvodina
Crvena zvezda 5 : 2 Partizan
Čukarički 3 : 0 Sloga (P)
Ada 1 : 0 Brodarac