Nova zaslužena i ubedljiva pobeda trsteničkih fudbalera

Detalj sa utakmice na stadionu kraj Morave

Posle pobede u gostima nad ekipom Župe od 4:0 u 31. kolu Srpske lige "Istok" fudbaleri Trstenika PPT, boljom i organizovanijom igrom savladali su i  Moravac Orion iz Mrštana, poslednjeplasiranu ekipu na tabeli rezultatom 7:0, poluvreme 5:0.

Nova pobeda i tri nova boda pa se sada trsteničani nalaze na 8. mestu tabele sa 48 bodova. Najbolji igrač na terenu bio je Dušan Vukčević sa tri pogodka u 3. 25. i 31. minutu, dva pogodka postigao je Stefan Đonić u 15. i 69. minutu utakmice, dok su po jedan pogodak postigli Andrija Pecić u 29. i Miloš Milić u 90. minutu ovog zanimljivog susreta koga je uspešno vodila dama Ivana Čolaković, sa pomoćnicima Aleksandrom Kostić, Andrijanom Ćirković i Milošem Nedeljkovićem. Dužnost delegata profesionalno je obavio Berislav Popović.

U narednom 32. kolu Srpske lige "Istok" trsteničani gostuju u Nišu kod ekipe Car Konstantin, koji se trenutno nalazi na 12. mestu tabele, prema rečima šefa stručnog štaba Zlatka Markovića i njegovog pomoćnika Dragoljuba Pavlovića, ako trsteničani ponove igre iz ova dva kola, izboriće sigurno povoljan rezultat.

Timočanin 4 : 0 Vlasina
Mladost 1 : 2 Radan
Jedinstvo (P) 3 : 0 Rembas
Kablovi 0 : 8 Župa
Trstenik PPT 7 : 0 Moravac Orion
Pčinja 1 : 2 Car Konstantin
Timok 1919 5 : 1 SFK Morava
Dunav 2 : 0 OFK Topličanin