18.04.2021 Aleksandra Stojković

Potop Zmajeva u Senti

Fudbaleri Voždovca u okviru 32. kola Superlige Srbije poraženi su rezultatom 4:1 od ekipe TSC-a na Stadionu u Senti.

Igrali su Zmajevi egal čitavo prvo poluvreme, ali je sve nerealizovane šanse kaznio Lukić golom na isteku 45. minuta. Činilo se da će ulazak Milojevića u 58. minutu i gol prvenac samo minut kasnije doneti preokret, ali je TSC ekspresno reagovao. Najpre je Zec pogodio za 2:1, a potom je kapiten Nišić dobio crveni karton i omogućio Lukiću da sa bele tačke postigne treći gol za tim iz Bačke Topole. Nekoliko minuta kasnije, Stanojev je četvrtim pogotokom stavio tačku na ovaj meč i postavio krajnji rezultat – 4:1

Gospodin Predrag Rogan, novi šef struke, debitovao je u ovom meču na klupi Zmajeva. S obzirom na to da je početkom nedelje preuzeo ekipu, nije imao mnogo vremena da “posloži” tim koji bi ozbiljnije pripretio fudbalerima koje predvodi Mladen Krstajić.

Čestitam TSC-u na zasluženoj pobedi. Nismo uspeli da pariramo protivniku ni u duelima ni u brzini. Taj gol koji je postigao Milojević za izjednačenje bio je sve što je moj tim pokazao. Insistirao sam na tome da pokažemo karakter i mentalitet, ali to nismo pokazali na terenu. Moramo što pre da zaboravimo ovu utakmicu i da se okrenemo mečevima koji nas očekuju do kraja prvenstva”, rekao je gospodin Rogan.

Novi Pazar 1 : 3 Čukarički
TSC 4 : 1 Voždovac
Proleter 0 : 1 Mladost (L)
Spartak ŽK 0 : 2 Napredak
Mačva 1 : 2 Partizan
Radnički (N) 0 : 0 Javor Matis
Crvena zvezda 2 : 1 Radnik
Metalac 0 : 0 Inđija