XS
SM
MD
LG

15.06.2021 16:27 Bojana Kusovac

TSC počeo pripreme za novu sezonu

Fudbaleri FK TSC iz Bačke Topole okupili su se danas, na početku priprema za novu sezonu u Superligi Srbije, i tom prilikom predstavili novog igrača Slobodana Stanojevića.   Sportski direktor TSC-a Mirko Jovanović je izrazio nadu da su se igrači na pauzi lepo odmorili i da klubu predstoje uspešne pripreme posle kojih će spremno ući u sezonu. "Nakon mesec dana pauze danas krećemo sa...

31.05.2021 16:49 Bojana Kusovac

Ćalušić prvo pojačanje TSC-a u prelaznom roku

Štoper Josip Ćalušić (1993) je prvo pojačanje FK TSC u letnjem prelaznom roku. Ćalušić je danas potpisao ugovor na dve godine, a u Bačku Topolu stiže iz ekipe Celja iz Slovenije.   Josip Ćalušić je istakao da prvi put dolazi u Srbiju kao fudbaler i da ne poznaje najbolje Superligu, ali da je upoznat sa kvalitetima kluba u koji dolazi. "Zadovoljan sam što sam došao u TSC. Hvala upravi...

26.05.2021 12:56 FK Spartak

Dunđerski i Žakula napustili FK Spartak

Ovim putem obaveštavamo fudbalsku javnost da dosadašnji sportski direktor Ljubiša Dunđerski više neće obavljati tu funkciju. On prelazi u redove FK Vojvodina. Sa popularnim Ljubetom naš klub je doživeo brojne blistave trenutke i uspehe od kojih je i jedan od najvećih u istoriji kluba – izbacivanje praške Sparte u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.. Za 4 ipo godine rada u našem klubu zaslužan...

17.05.2021 16:22 Bojana Kusovac

TSC: Peto mesto zavisi od nas!

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole u utorak, 18. maja, od 16.00 sati, dočekuju ekipu Inđije na svom terenu u Senti, odlučni da u poslednjem, 38. kolu Superlige Srbije, ostvare novu pobedu i krunišu dobru igru koju su pokazali u prethodnim mečevima.   Pomoćni trener Stefan Janković je naglasio da je zadovoljan igrom u prethodnim utakmicama i pobedama protiv Javora i Radnika, jer je TSC tako...

15.05.2021 23:01 facebook.com/fkbackasubotica

Trijumf Bačke 1901 kraj Somborske kapije

Utakmica u kojoj su oba rivala želela sva tri boda, bila je dobar nagoveštaj da će se na stadionu kraj somborske kapije gledati uzbudljiv i kvalitetan meč. Bačka 1901 je od početka bila dominantan tim a Jedinstvo je preko Ragipovića prvo zapretilo. Bačka stvara dobre prilike ali ih Krmar i Žiža ne koriste. I onda kao po pravilu gosti preko Perovića stižu do vođstva. Nisu se dugo radovali jer ih...

14.05.2021 12:45 V. Jankov

Dva derbija na programu

Iako je reč o "beton ligi" iz koje se ne ispada, nedeljno kolo Međuopštinske lige biće vrlo zanimljivo, jer su na programu dva derbija u kojima učestvuju obe ekipe sa područja bečejske opštine.   Jedinstvo oz Bačkog Petrovog Sela dočekuje četvrtoplasiranu ekipu Tomislavci iz istoimenog mesta. Posle debakla (0:4) u Srbobranu, sada je pred Petrovoselcima utakmica istine. I dalje su oni...

13.05.2021 18:05 Ašković

"Golubovi" u Novom Sadu žele da se obezbede

Spartak ŽK je od kandidata za izlazak u Evropu, došao u situaciju da strepi za opstanak. Na pet utakmica "golubovi" su ređali nule, što nije svojstveno mladom timu, koji su još jesenas i dobar deo nastavka prvenstva plenili igrom i golovima. Pobeda protiv Inđije došla je kao melem na ranu, osvojeni su bodovi spasa, mada će im trebati da u naredna dva kola osvoje makar bod kako bi teorijski...

13.05.2021 17:23 Bojana Kusovac

Derbi u Surdulici - direktna borba Radnika i TSC za peto mesto u Superligi

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole u petak, 14. maja, od 16.00 sati, gostuju u Surdulici ekipi Radnika u 37. kolu Superlige, uz obećanje da će pružiti maksimum i pobedom napraviti veliki korak ka svom cilju, petom mestu na tabeli.   Pomoćni trener Stefan Janković je izjavio da je TSC u prošlom kolu odigrao dobru utakmicu i da se tim psihološki stabilizovao, što im daje mir pred preostale dve...

10.05.2021 15:20 V. Jankov

Fudbaleri Vojvodine iz Bačkog Gradišta izgubili i u Pačiru

Fudbalerima Vojvodine iz Bačkog Gradišta, baš, ne cvetaju ruže ovog proleća. Izgubili su u nedelju rezultatom 2:3 (1:2) u Pačiru od Bačke i uknjižili drugi het-trik u porazima. To ih je koštalo pada stepenicu niže na tabeli vojvođanskog „severa“ isada su šesti sa 50 bodova. Pored poraza, Gradištancima će u neprijatnom sećanju ostati i povreda golmana Babina, zbog koje je morao na poluvremenu da...

08.05.2021 18:47 Ašković

Inđija šansa za prekid negativne serije "golubova"

Pet vezanih poraza spustili su Spartak ŽK u opasnu zonu i bodovi su im neophodni. Pitali smo trenera Aleksandra Buača kako se serija poraza odrazila na atmosferu u ekipi.    - Teško preživljavamo, ali ne mogu da osećam toliku odgovornost. Jednostavno ne možemo da dođemo do bodova, za razliku od konkurena. U Surdulici nam je poništen regularan gol i nije nam sviran očigledan jedanaesterac....