Bez pobednika u derbiju kola između Omladinca i Naftagasa

Derbi 22. kola Vojvođanske lige „Istok“ između Omladinca iz Botoša  i Naftagasa iz Elemira završen je bez pobedinika i golova, rezultatom 0:0.

Prvu šansu na meču, u 2. minuti imali su gosti, kada  je Jankov  iz slobodnog udarca sa 20 metara  loptu poslao preko prečke golmana Miškova. U 17. minutu, nakon brze kontre,  iskusni Milivojev je zamalo pogodio rašlje Botošana.

Domaći su preko mladog Kondića nakon udarca glavom mogli do vođstva, ali je lopta završila iznad prečke Trivunovića.

U drugom poluvremenu viđena je prava rovovska borba na svim delovima terena. Prva ozbiljna šansa viđena je u 80. minutu kada je Šemić odlično  probio po levoj strani, uputio centaršut, lopta stigla do Kondića koji sa 10 metara šalje loptu pored stative golmana gostiju. Iako je susret ove dve odlične ekipe  završen bez golova, na terenu je opravdao  epitet  derbija  22. kola Vojvođanske lige „Istok“.

OMLADINAC FAM:Miškov, Veličković, radulović, Tanjga, Ninković, Brkić, Prokić, Remigus, Kondić, Šemić i Stojković. Zamenici igrača: Baćan, Trkulja, Bojić, Jovanov, Radosavljević, Bojanić i Sremac.

NAFTAGAS: Trivunović, Štrbac, Grbić, Popov, Dabić R, Petrov, Milivojev, Krsić, Jankov, samarđić i Panić. Zamenici igrača: Dabić D, Mijatov, Vidić, ratković, Kozlovački i Baranji.

Jedinstvo (BK) 1 : 0 Borac
Mladost 4 : 1 Banat
Krajina 0 : 4 Crvena zvezda
Proleter 1 : 0 ŽAK
OFK Kikinda 1909 6 : 0 Radnički (S)
Omladinac FAM 0 : 0 Naftagas
Jedinstvo (V) 3 : 0 Radnički (K)