XS
SM
MD
LG

Fešta u Lomnici Dejan Anđelković uručio pehar prvaku!

Lomnica selo podno Jastrepca i u neposrednoj blizini Kruševca ,nekada sa početka 70 godina prošlog veka poznato po akcijaškom naselju ORA“Morava“ i izvoru lekovite vode ovih godina  je fudbalsko čudo Rasinskog okruga..Pošto su prošle godine bili drugi na tabeli Prve lige Rasinskog okruga ,ove su se postarali da budu prvi.

Zajednička fotografija učesnika spektakla u Lomnici

Cele sezone vodili su  na tabeli i na kraju prvi prošli kroz cilj u tu svrhu juče je u Lomnici bilo svečano.Ekipa „13 aprila“ ugostila je reprezentaciju Prve lige Rasinskog okruga, a tu priliku iskoristio je generalni sekretar FS Rasinskog okruga  g.din Dejan Anđelković da ekipi  „13 aprila“ uruči pehar za osvojenu titulu prvaka Prve lige Rasinskog okruga.

 Ipak radost Lomničana bila je sputana kao i prošle godine kada nisu igrali baraž za popunu zone Zapad i ove godine kao prvaci  neće biti zonaši. Naime teren „13 aprila“ je naoko lep ali nema dužinu i širinu za zonaške utakmice pa će Lomničani dogodine ponovo igrati u Prvoj ligi Rasinskog okruga a umesto njih u zoni Zapad drugoplasirana ekipa Kupaca.

Dejan Anđelković gen.sekretar FS Rasinskog okruga uručuje pehar kapitenu 13 aprila

 

13 april - reprezentacija FSRO  1:1

Strelci:0:1 Kojić,1:1 Ljubodragović, Igralište u Lomnici gledalaca 500.Sudija: LJubiša Jakovljević(Kruševac) 

13 april: Radovanović, Đokić, Ađanin, Milošević, Vujičić, Grujić, Veličković, Obradović, Ljubodragović, Aranđelović, Živančević, Drenovac, Dačić, Savić, Jovanović, Miljković, Vučićević, Kratija.

Reprezentaciju FSRO predvodio je selektorski trio: Ivković Bratislav (Jastrebac(V:Šiljegovac), Dragan Tavrić (Blagotin) i Branislav Trnavac (Ribnik).

Oni su izveli sledeći sastav: Bozoljac (Blagotin), Aleksić (Jastrebac), Tavrić (Blagotin), Kostić (Čitluk), Luković (FUD), Milosavljević (Jastrebac), Čalovejić (FUD), Milićević (Naupare), Kojić (Kupci), Lazarević (Jastrebac), Budimčić, Petković, Vukadinović i Miletić.

 


Naupare 5 : 1 Mladi radnik
Ribnik 3 : 2 Šanac
Parunovac 5 : 1 Blagotin
FUD 1 : 2 Kupci
Mačkovac 0 : 1 Jastrebac
Sloga 2 : 5 13. April
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 13. April 26 18 5 3 59
2 Kupci 26 18 4 4 58
3 Blagotin 26 14 7 5 49
4 Šanac 26 14 4 8 46
5 Jastrebac 26 14 3 9 45
6 Naupare 26 11 6 9 39
7 Ribnik 26 12 3 11 39
8 Sloga 26 9 7 10 34
9 Vinogradar 26 9 4 13 31
10 Mačkovac 26 9 2 15 29
11 Čitluk 26 8 4 14 28
12 FUD 26 6 9 11 27
13 Parunovac (-4) 26 9 2 15 25
14 Mladi radnik (-1) 26 1 0 25 2