Ribnik završio prvenstvo na šestoj poziciji

Fudbaleri Ribnika oprostili su se pobedom od svojih navijača,na svom terenu u poslednjem kolu Prve Rasinske okružne lige 3:2 nad ekipomFK Šanac,poluvreme 1:2. Domaći su bili dobri organizatori gosti nisu imali primedbi a tokom celog susreta igralo se otvoreno,fer i korektno. Utakmicu je vodio Vanja Matović a pomagali su mu pomoćnici Saša Digić i Dušan Ristić. Dužnost delegata obavio je profesionalno istaknuti sportski radnik Rašo Lešević.

Utakmica u Gornjem Ribniku

U vođstvo su prvi došli gosti u 4. minutu a strelac je bio Đurđević.Domaći su izjednačili u 14. minutu pogodkom Toskića, a onda je Cvetković ponovo doveo Šančane u vođstvo od 2:1 i sa ovim rezultatom otišlo se na odmor. Domaći su krenuli ofanzivnije pa su najpre izjednačili na 2:2 u 65. minutu pogodkom Dimitrijevića a onda je tačku na ovaj susret stavio Karadžić u 73. minutu 3:2 za FK Ribnik. Trener Branislav Bane Trnavac može biti zadovoljan igrom svojih igrača s obzirom na probleme koji su se javljali tokom celog prvenstva i oscilacije u igri, ali uz najavu nekih prinova uz ostale igrače jurišaće na sam vrh tabele u narednom prvenstvu. Ekipu je uspešno do sada predstavljala sekretar kluba Lela Srećković, Ribnik je na kraju završio prvenstvo na 6. mestu sa 39 osvojenih bodova uz pozitivnu gol razliku. Susret u Gornjem Ribniku pratilo je oko 100 gledalaca, igralo se otvoreno,fer i korektno konstatovao je i delegat u protokolu sa ove utakmice ocenivši i sudije dobrom ocenom

Naupare 5 : 1 Mladi radnik
Ribnik 3 : 2 Šanac
Parunovac 5 : 1 Blagotin
FUD 1 : 2 Kupci
Mačkovac 0 : 1 Jastrebac
Sloga 2 : 5 13. April