Poraz Kamenorezca 76 u Rujišniku

Fudbaleri Kamenorezca iz Dublja pretrpeli su i četvrti poraz u prvenstvu OFL Trstenik, ovoga puta u Rujišniku u okviru 6. prvenstvenog kola rezultatom 3:0 i sada sa 4 osvojena boda zauzimaju 9. mesto na tabeli. Utakmica je bila prava prvenstvena, fer i korektna uz ponovno kao i prošlog vikenda u Dublju loše suđenje glavnog arbitra Miloša Bulatovića i njegovih pomoćnika Dušana Timotijevića i Darka Batoćanina, koje je na kraju susreta vrlo dobrom ocenom ocenio delegat Zoran Bradić iz Male Drenove. Loše suđenje može izazvati incidente na terenu ali i van njega pogotovo, što klubovi plaćaju suđenje i delegiranje kao domaćini, pa bi to Sudijska organizacija trebala da ozboljno razmotri i razmisli koje i kakve sudije šalje na utakmice. Kamenorezac je na ovom susretu bio nekompletan međutim momci su se borili i trudili ali su na kraju bili poraženi. Međutim, imaju priliku da u narednom 7. kolu kući protiv ekipe Borjaka iz Okruglice poprave stanje. Recimo na kraju da su dubljani autogolom Mikice Vidakovića pomogli domaćinu da dođe u vođstvo sa 1:0 u 19. minutu, dok su kasnije Bogdan Ilić u 31. i Nenad Stanojević u 40. minutu postavili konačan rezultat ove utakmice još u njenom prvom delu. Utakmicu u Rujišniku posmatralo je 50 gledalaca većinom domaćih koji su zadovoljni napustili teren jer je njihov klub zasluženo pobedio.

Velika Drenova 2 : 1 Omladinac
Morava 5 : 1 Stara Čaršija
Rujišnik 3 : 0 Kamenorezac 76
Borjak 2013 5 : 0 Mladost