Sveti Stefan lagano do tri boda

Fudbaleri "Svetog Stefana" uspeli su da uknjiže još tri boda protiv prosečne ekipe OFK Zvezdare. Igrom ne može da bude zadovoljan trener Petrović, ali po tvrdom i neravnom terenu nije se ni moglo više. Imali su igrači domaćih nekoliko stopostotnih šansi ali ih nisu iskoristili da bi tek u 31.minutu posle prodora sa leve strane Bugarčić prizemnom loptom našao Krunića u šesnaestercu koji sprovodi loptu u mrežu gostiju. Do kraja prvog poluvremena igralo se na sredini terena uz poneku kontru domaćih ali se rezultatom 1:0 otišlo na odmor.

U drugom delu se nastavilo sa istom igrom sve do 60.minuta kada je ušao Milenković i svojim prodorima po levoj strani uneo malo živosti u igri Svetog Stefana. Posle nekoliko šansi koje su imali Krunić, Bugarčić i Varagić gosti su pripretili ali je odličnom intervencijom golman Bogdanović izvadio jednu loptu koju su svi videli u golu. Posle kornera za ekipu Zvezdare u 85.minutu lopta dolazi do Bugarčića koji sa svoje polovine kreće sam ka golu Zvezdare, vešto zaobilazi golmana, plasira loptu u mrežu i postavlja konačan rezultat 2:0.

U Svetom Stefanu nisu zadovoljni suđenjem glavnog sudije Nikolića koji nije pokazao kartone gostujućim igračima iako su nekoliko puta startovali sa leđa.

FK "SVETI STEFAN" - OFK ZVEZDARA 2:0 (1:0)

Igralište: FK Mladi proleter, Gledalaca: oko 100 ,
Sudija: Nikolić Nenad (Beograd) Strelci: Krunić Milan u 31.minutu i Bugarčić Marko u 85.minutu. F

K "SVETI STEFAN": Bogdanović Đorđe, Čolić Dejan, Božičković Duško, Vojinović Miodrag, Marjanović Đorđe, Bugarčić Marko, Đurđević Nebojša (od 60. Milenković Goran), Varagić Vladimir, Sočević Ognjen, Ćebić Igor i Krunić Milan. Nisu ulazili: Ćurić Alen, Ristić Žarko i Mosić Miloš.
OFK ZVEZDARA: Krstanović, Đorđević (od 67. Radovanović), Simić, Stojanović, Bogdanović Z, Milenković D, Jovanović Đ, Krstić (od 71. Gajić), Gerov, Stanković i Jovanović T (od 55. Lipovica).

Dunav 3 : 0 GAK
Sveti Stefan 2 : 0 OFK Zvezdara
Kapedunum 3 : 0 Mladost
Mabat 0 : 2 Brodarac
Mladi proleter 3 : 0 Crvenka
Heroj 1 : 2 Omladinac