XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 229 utakmica za dan
Subota, 2 Decembar 2023


Fudbal

Partizan
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
02.12.2023 15:30
Partizan
3 : 1
Vojvodina
Voždovac
Beograd
4 : 0
IMT
Beograd
02.12.2023 19:00
Voždovac
4 : 0
IMT
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Železničar
Pančevo
02.12.2023 15:30
Mladost (L)
1 : 0
Železničar
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
02.12.2023 15:00
GFK Dubočica
2 : 1
RFK Grafičar
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
02.12.2023 13:00
Radnički (NB)
1 : 2
OFK Beograd
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
02.12.2023 13:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
Tekstilac
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
02.12.2023 13:00
Metalac
2 : 2
Kolubara
GFK Sloboda
Užice
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
02.12.2023 13:00
GFK Sloboda
0 : 1
Radnički (SM)
Mačva
Šabac
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
02.12.2023 15:00
Mačva
2 : 1
Smederevo 1924
Trnava
Donja Trnava
0 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
02.12.2023 13:00
Trnava
0 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Graničar
Veliki Izvor
3 : 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
02.12.2023 13:00
Graničar
3 : 2
Rudar Vrška Čuka
Osnić
Osnić
1 : 2
Malinik
Podgorac
02.12.2023 13:00
Osnić
1 : 2
Malinik
Kosovo
Zvezdan
02.12.2023
13:00
Hajduk
Rujevica
02.12.2023 13:00
Kosovo
:
Hajduk
Rgotina
Rgotina
1 : 1
OFK 019
Zaječar
02.12.2023 13:00
Rgotina
1 : 1
OFK 019
BSK
Bogovina
2 : 1
Midžor
Kalna
02.12.2023 13:00
BSK
2 : 1
Midžor
Jedinstvo
Kalenić
1 : 0
Rampa
Požega
02.12.2023 13:00
Jedinstvo
1 : 0
Rampa
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 0
Željezničar
Sarajevo
02.12.2023 13:30
Tuzla City
3 : 0
Željezničar
Sloga
Doboj
0 : 4
Borac
Banja Luka
02.12.2023 16:00
Sloga
0 : 4
Borac
Rudar
Pljevlja
1 : 2
Sutjeska
Nikšić
02.12.2023 13:00
Rudar
1 : 2
Sutjeska
Dečić
Tuzi
0 : 1
Arsenal
Tivat
02.12.2023 13:00
Dečić
0 : 1
Arsenal
Mladost DG
Podgoriva
2 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
02.12.2023 15:00
Mladost DG
2 : 0
Jedinstvo
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 2
Budućnost
Podgorica
02.12.2023 15:30
OFK Petrovac
2 : 2
Budućnost
Athletic Club
Bilbao
4 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
02.12.2023 16:15
Athletic Club
4 : 0
Rayo Vallecano
Girona
Girona
2 : 1
Valencia
Valencia
02.12.2023 14:00
Girona
2 : 1
Valencia
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
02.12.2023 21:00
Osasuna
1 : 1
Real Sociedad
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Granada
Granada
02.12.2023 18:30
Real Madrid
2 : 0
Granada
Lens
Lens
3 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
02.12.2023 17:00
Lens
3 : 2
Olympique Lyonnais
Nantes
Nantes
1 : 0
OGC Nice
Nice
02.12.2023 21:00
Nantes
1 : 0
OGC Nice
Arsenal
London
2 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
02.12.2023 16:00
Arsenal
2 : 1
Wolverhampton
Brentford
Brentford, Middlesex
3 : 1
Luton Town
Luton
02.12.2023 16:00
Brentford
3 : 1
Luton Town
Burnley
Burnley, Lancashire
5 : 0
Sheffield United
Sheffield
02.12.2023 16:00
Burnley
5 : 0
Sheffield United
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
1 : 0
Manchester United
Manchester
02.12.2023 21:00
Newcastle United
1 : 0
Manchester United
Nottingham Forest
Nottingham
0 : 1
Everton
Liverpool
02.12.2023 18:30
Nottingham Forest
0 : 1
Everton
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
02.12.2023 15:30
Borussia M'gladbach
2 : 1
Hoffenheim
RB Leipzig
Leipzig
2 : 1
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
02.12.2023 15:30
RB Leipzig
2 : 1
Heidenheim
Stuttgart
Stuttgart
2 : 0
Werder Bremen
Bremen
02.12.2023 18:30
Stuttgart
2 : 0
Werder Bremen
Bochum 1848
Bochum
3 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
02.12.2023 15:30
Bochum 1848
3 : 1
Wolfsburg
Genoa
Genova
1 : 1
Empoli
Empoli
02.12.2023 15:00
Genoa
1 : 1
Empoli
Lazio
Roma
1 : 0
Cagliari
Cagliari
02.12.2023 18:00
Lazio
1 : 0
Cagliari
Milan
Milano
3 : 1
Frosinone
Frosinone
02.12.2023 20:45
Milan
3 : 1
Frosinone
Radnički (N)
Niš
0 : 1
RFK Grafičar
Beograd
02.12.2023 15:30
Radnički (N)
0 : 1
RFK Grafičar
Spartak ŽK
Subotica
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
02.12.2023 11:00
Spartak ŽK
1 : 3
Crvena zvezda
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
02.12.2023 11:00
Brodarac
1 : 1
Partizan
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 3
Čukarički
Beograd
02.12.2023 13:00
Novi Pazar
5 : 3
Čukarički
Zemun
Zemun
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.12.2023 11:00
Zemun
3 : 2
Radnički (NB)
OFK Vršac
Vršac
0 : 3
Železničar
Pančevo
02.12.2023 10:00
OFK Vršac
0 : 3
Železničar
Petrika
Novi Sad
0 : 0
Inđija
Inđija
02.12.2023 10:00
Petrika
0 : 0
Inđija
Petar Puača
Novi Sad
3 : 7
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
02.12.2023 10:00
Petar Puača
3 : 7
Radnički (SM)
Kabel
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
02.12.2023 10:00
Kabel
0 : 2
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
5 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
02.12.2023 10:00
TSC
5 : 1
RFK Novi Sad 1921
ODR
Petrovaradin
8 : 2
Derby 2015
Novi Sad
02.12.2023 10:00
ODR
8 : 2
Derby 2015
Jedinstvo
Surčin
9 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
02.12.2023 14:00
Jedinstvo
9 : 2
OFK Budućnost
Radnički (N)
Niš
2 : 2
RFK Grafičar
Beograd
02.12.2023 13:00
Radnički (N)
2 : 2
RFK Grafičar
Spartak ŽK
Subotica
2 : 6
Crvena zvezda
Beograd
02.12.2023 13:30
Spartak ŽK
2 : 6
Crvena zvezda
Brodarac
Beograd
0 : 0
Partizan
Beograd
02.12.2023 13:00
Brodarac
0 : 0
Partizan
Kiker
Kraljevo
1 : 4
Čukarički
Beograd
02.12.2023 13:00
Kiker
1 : 4
Čukarički
Teleoptik
Zemun
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
02.12.2023 13:00
Teleoptik
0 : 1
OFK Vršac
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Železničar
Pančevo
02.12.2023
Spartak ŽK
1 : 1
Železničar
Petrika
Novi Sad
5 : 0
Inđija
Inđija
02.12.2023
Petrika
5 : 0
Inđija
Ravangrad 2018
Sombor
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
02.12.2023
Ravangrad 2018
0 : 2
Radnički (SM)
Kabel
Novi Sad
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
02.12.2023
Kabel
0 : 3
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
7 : 0
Sloven
Ruma
02.12.2023 12:00
TSC
7 : 0
Sloven
ODR
Petrovaradin
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
02.12.2023
ODR
2 : 2
Mladost (L)
Sevojno
Sevojno
0 : 6
Zlatar
Nova Varoš
02.12.2023 11:00
Sevojno
0 : 6
Zlatar
Plana
Velika Plana
1 : 3
Sloga
Miloševac
02.12.2023 11:00
Plana
1 : 3
Sloga
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
02.12.2023 10:00
Udarnik
2 : 1
Mladi radnik 1940
Mladost (NS)
Novo Selo
1 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
02.12.2023 11:00
Mladost (NS)
1 : 3
Železničar Kusadak

Košarka

Igokea m:tel
Aleksandrovac
84 : 64
Mornar Barsko zlato
Bar
02.12.2023 17:00
Igokea m:tel
84 : 64
Mornar Barsko zlato
Borac Mozzart
Čačak
67 : 86
Budućnost VOLI
Podgorica
02.12.2023 19:00
Borac Mozzart
67 : 86
Budućnost VOLI
FMP Soccerbet
Železnik
61 : 105
Partizan Mozzart Bet
Beograd
02.12.2023 21:00
FMP Soccerbet
61 : 105
Partizan Mozzart Bet
Zdravlje Leskovac
Leskovac
90 : 88
Sloga
Kraljevo
02.12.2023 16:30
Zdravlje Leskovac
90 : 88
Sloga
Mladost MaxBet
Zemun
84 : 88
OKK Beograd
Beograd
02.12.2023 16:30
Mladost MaxBet
84 : 88
OKK Beograd
Spartak
Subotica
86 : 61
SPD Radnički
Kragujevac
02.12.2023 19:00
Spartak
86 : 61
SPD Radnički
Vršac
Vršac
95 : 84
Sloboda
Užice
02.12.2023 18:00
Vršac
95 : 84
Sloboda
Metalac
Valjevo
84 : 96
Joker
Sombor
02.12.2023 19:00
Metalac
84 : 96
Joker
Hercegovac
Gajdobra
96 : 71
Star
Novi Sad
02.12.2023 19:00
Hercegovac
96 : 71
Star
Bor Rtb
Bor
80 : 84
Klik
Arilje
02.12.2023 16:00
Bor Rtb
80 : 84
Klik
Kolubara LA 2003
Lazarevac
72 : 86
Pirot
Pirot
02.12.2023 19:00
Kolubara LA 2003
72 : 86
Pirot
BKK Radnički
Beograd
83 : 81
Borac Zemun
Zemun
02.12.2023 18:00
BKK Radnički
83 : 81
Borac Zemun
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
82 : 77
Beko
Beograd
02.12.2023 19:00
Mladost (SP)
82 : 77
Beko
Loznica
Loznica
87 : 74
Radnik
Surdulica
02.12.2023 18:00
Loznica
87 : 74
Radnik
Ratnici
Niš
69 : 91
Konstantin
Niš
02.12.2023 16:30
Ratnici
69 : 91
Konstantin
Napredak
Aleksinac
69 : 55
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
02.12.2023 19:00
Napredak
69 : 55
Dimitrovgrad
Borac 016
Leskovac
84 : 57
Panteri
Vranje
02.12.2023 19:00
Borac 016
84 : 57
Panteri
Radnički
Kovin
90 : 94
Breg 013
Vršac
02.12.2023 19:00
Radnički
90 : 94
Breg 013
Železničar
Inđija
02.12.2023
I Came To Play
Novi Sad
02.12.2023
Železničar
:
I Came To Play
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
75 : 77
Sveti Đorđe
Žitište
02.12.2023 19:30
Podrinje
75 : 77
Sveti Đorđe
Polet
Ratina
74 : 56
Požarevac
Požarevac
02.12.2023 21:00
Polet
74 : 56
Požarevac
Priboj
Priboj
52 : 56
Užice
Užice
02.12.2023 17:00
Priboj
52 : 56
Užice
Svilajnac
Svilajnac
76 : 89
Radnički 1950
Kragujevac
02.12.2023 19:00
Svilajnac
76 : 89
Radnički 1950
Paraćin
Paraćin
92 : 94
Zekas 75
Rača
02.12.2023 17:00
Paraćin
92 : 94
Zekas 75
Mileševac
Prijepolje
76 : 82
Napredak junior
Kruševac
02.12.2023 16:00
Mileševac
76 : 82
Napredak junior
Real
Surčin
64 : 91
Rivers BM
Beograd
02.12.2023 13:20
Real
64 : 91
Rivers BM
Beovuk 72
Beograd
109 : 83
Gorica
Sremčica
02.12.2023 13:00
Beovuk 72
109 : 83
Gorica
Gro-Basket
Grocka
48 : 86
Barajevo Bambi
Barajevo
02.12.2023 15:00
Gro-Basket
48 : 86
Barajevo Bambi
Ras
Beograd
76 : 74
Zvezdara
Beograd
02.12.2023 16:00
Ras
76 : 74
Zvezdara
Kuršumlija
Kuršumlija
100 : 78
OKK Sokobanja
Sokobanja
02.12.2023 15:00
Kuršumlija
100 : 78
OKK Sokobanja
OKK Vlasotince
Vlasotince
75 : 66
Jastrebac
Aleksinac
02.12.2023 19:00
OKK Vlasotince
75 : 66
Jastrebac
Sloga Maya Consulting
Požega
60 : 58
Vojvodina 021
Novi Sad
02.12.2023 18:30
Sloga Maya Consulting
60 : 58
Vojvodina 021
Kraljevo
Kraljevo
76 : 74
Partizan 1953
Beograd
02.12.2023 18:00
Kraljevo
76 : 74
Partizan 1953
Ljubovija
Ljubovija
49 : 105
Srbobran
Srbobran
02.12.2023 14:00
Ljubovija
49 : 105
Srbobran
Paraćin
Paraćin
20 : 0
Vršac
Vršac
02.12.2023
Paraćin
20 : 0
Vršac
Borac Mozzart
Čačak
87 : 76
Sloga
Kraljevo
02.12.2023 12:30
Borac Mozzart
87 : 76
Sloga
Niš
Niš
77 : 79
Zemun
Zemun
02.12.2023 14:30
Niš
77 : 79
Zemun
Sloboda
Užice
70 : 74
Mladost
Čačak
02.12.2023 12:00
Sloboda
70 : 74
Mladost
Mega MIS
Beograd
121 : 65
Vojvodina mts
Novi Sad
02.12.2023 16:30
Mega MIS
121 : 65
Vojvodina mts
Dynamic VIP PAY
Beograd
91 : 59
Joker
Sombor
02.12.2023 13:30
Dynamic VIP PAY
91 : 59
Joker
Korać Akademija 011
Beograd
71 : 68
Srem
Sremska Mitrovica
02.12.2023 19:00
Korać Akademija 011
71 : 68
Srem
SPD Radnički
Kragujevac
40 : 66
Ras
Beograd
02.12.2023 14:30
SPD Radnički
40 : 66
Ras
Vojvodina 021
Novi Sad
67 : 73
Sloga
Požega
02.12.2023 12:00
Vojvodina 021
67 : 73
Sloga
Temnić
Varvarin
53 : 95
Art Basket
Beograd
02.12.2023 14:00
Temnić
53 : 95
Art Basket

Odbojka

Partizan EFBET
Beograd
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
02.12.2023 19:00
Partizan EFBET
3 : 1
Takovo
Železničar
Beograd
3 : 2
Topličanin
Prokuplje
02.12.2023 20:00
Železničar
3 : 2
Topličanin
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
02.12.2023 19:00
Novi Pazar
3 : 0
Novi Sad
Banat
Vršac
3 : 0
Vojvodina 2
Novi Sad
02.12.2023 20:00
Banat
3 : 0
Vojvodina 2
Futog
Futog
1 : 3
Kulpin
Kulpin
02.12.2023 17:00
Futog
1 : 3
Kulpin
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
02.12.2023
Ribnica 2
3 : 0
FAP Livnica
Bagdala
Kruševac
3 : 0
Užice
Užice
02.12.2023
Bagdala
3 : 0
Užice
Rudar
Baljevac
3 : 2
Lotus
Čačak
02.12.2023
Rudar
3 : 2
Lotus
Gračac
Gračac
02.12.2023
Partizan (L)
Lipljan
02.12.2023
Gračac
:
Partizan (L)
VA 014
Valjevo
0 : 3
Loznica
Loznica
02.12.2023
VA 014
0 : 3
Loznica
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Rudar
Kostolac
02.12.2023
Sloga 2015
0 : 3
Rudar
Spas
Beograd
1 : 3
Lucky Star
Beograd
02.12.2023
Spas
1 : 3
Lucky Star
Volejbor-Tim
Bor
02.12.2023
Hajduk Veljko
Negotin
02.12.2023
Volejbor-Tim
:
Hajduk Veljko
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Ub
Ub
02.12.2023 19:00
Jedinstvo (SP)
3 : 1
Ub
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Spartak (S)
Subotica
02.12.2023 19:00
Železničar
3 : 0
Spartak (S)
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 3
TENT
Obrenovac
02.12.2023 19:00
Srem
1 : 3
TENT
Klek
Klek
0 : 3
Inđija
Inđija
02.12.2023 18:00
Klek
0 : 3
Inđija
Crno Bele 011
Beograd
1 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
02.12.2023 16:00
Crno Bele 011
1 : 3
Takovo
Borac (Č)
Čačak
3 : 0
Student
Niš
02.12.2023 17:00
Borac (Č)
3 : 0
Student
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
AS Batajnica
Batajnica
02.12.2023 20:00
Zlatibor
3 : 0
AS Batajnica
Desetka
Niš
3 : 1
Vranje
Vranje
02.12.2023 18:30
Desetka
3 : 1
Vranje
Stampedo
Niš
3 : 0
Sloga 2016
Batočina
02.12.2023 12:30
Stampedo
3 : 0
Sloga 2016
Timok
Zaječar
3 : 1
Kuršumlija
Kuršumlija
02.12.2023 16:00
Timok
3 : 1
Kuršumlija
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
02.12.2023 18:30
Novi Pazar
3 : 0
Mokra Gora
Trendtex
Prijepolje
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
02.12.2023 18:30
Trendtex
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
02.12.2023 18:00
Ivanjica
3 : 0
Tara
Banat
Vršac
3 : 1
Elbraco Technoland CVS
Sombor
02.12.2023 14:45
Banat
3 : 1
Elbraco Technoland CVS
NS Volej Team
Novi Sad
1 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
02.12.2023 17:00
NS Volej Team
1 : 3
Štrand Volej
Obilić
Beograd
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
02.12.2023
Obilić
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
TENT 2
Obrenovac
02.12.2023
Lazarevac
3 : 0
TENT 2
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
02.12.2023
Smederevo
1 : 3
Srbijanka 014
Spartak
Ljig
0 : 3
Smeč 5
Kragujevac
02.12.2023
Spartak
0 : 3
Smeč 5
Radnički
Kragujevac
1 : 3
Crnjanski
Beograd
02.12.2023
Radnički
1 : 3
Crnjanski
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
Ub 2
Ub
02.12.2023
Šumadija
2 : 3
Ub 2
Pirot
Pirot
0 : 3
Pirosi
Pirot
02.12.2023
Pirot
0 : 3
Pirosi
PIN
Aleksinac
02.12.2023
Student
Niš
02.12.2023
PIN
:
Student
Milenijum
Niš
02.12.2023
Stampedo
Niš
02.12.2023
Milenijum
:
Stampedo
Banjica
Bela Palanka
3 : 0
Caribrod
Dimitrovgrad
02.12.2023
Banjica
3 : 0
Caribrod
Volejbor-Tim
Bor
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
02.12.2023 17:00
Volejbor-Tim
3 : 0
Majdanpek FBC
Timok 2
Zajecar
3 : 0
Ozren
Sokobanja
02.12.2023 13:00
Timok 2
3 : 0
Ozren
Rudar
Baljevac
3 : 2
Župa
Aleksandrovac
02.12.2023 11:00
Rudar
3 : 2
Župa
Novi Pazar 2
Novi Pazar
3 : 1
Sloboda S
Čačak
02.12.2023 15:00
Novi Pazar 2
3 : 1
Sloboda S
Stopanja
Stopanja
3 : 0
Sportisimo
Vrnjačka Banja
02.12.2023 17:30
Stopanja
3 : 0
Sportisimo
AS
Beograd
3 : 1
Volleyland
Beograd
02.12.2023 20:30
AS
3 : 1
Volleyland
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Sterija
Beograd
02.12.2023 09:00
Blok Aut
0 : 3
Sterija
Tvrđava L
Smederevo
0 : 3
Sloga 2015 Jedinstvo
Petrovac na Mlavi
02.12.2023
Tvrđava L
0 : 3
Sloga 2015 Jedinstvo
Dunav 17
Golubac
2 : 3
AS Volley
Veliko Gradište
02.12.2023
Dunav 17
2 : 3
AS Volley
Carina
Smederevo
3 : 2
Rudar
Kostolac
02.12.2023
Carina
3 : 2
Rudar
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
02.12.2023
Mladi radnik
3 : 0
Jasenica (SP)
Zaječar
Zaječar
3 : 2
Knjaževac
Knjaževac
02.12.2023 12:00
Zaječar
3 : 2
Knjaževac
Đerdap
Kladovo
0 : 3
Viner
Bor
02.12.2023 17:00
Đerdap
0 : 3
Viner

Rukomet

Obilić
Beograd
28 : 29
Crvena zvezda Primobet
Beograd
02.12.2023 18:30
Obilić
28 : 29
Crvena zvezda Primobet
Vranje 1957
Vranje
30 : 30
SPD Radnički
Kragujevac
02.12.2023 19:00
Vranje 1957
30 : 30
SPD Radnički
Dubočica 54
Leskovac
31 : 31
Ub
Ub
02.12.2023 19:00
Dubočica 54
31 : 31
Ub
Morava
Velika Plana
25 : 37
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
02.12.2023 19:00
Morava
25 : 37
Goč Merkur
Smederevo
Smederevo
26 : 23
Loznica
Loznica
02.12.2023 20:00
Smederevo
26 : 23
Loznica
Šamot 65
Arenđelovac
38 : 27
Priboj
Priboj
02.12.2023 19:00
Šamot 65
38 : 27
Priboj
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
36 : 41
Slavija
Novi Sad
02.12.2023 19:00
Banatski Karlovac
36 : 41
Slavija
Jabuka
Jabuka
39 : 32
Crvena zvezda
Mokrin
02.12.2023 19:00
Jabuka
39 : 32
Crvena zvezda
Jugović 2
Kać
30 : 32
Putinci
Putinci
02.12.2023 18:00
Jugović 2
30 : 32
Putinci
Budućnost
Alibunar
25 : 25
Dolovo
Dolovo
02.12.2023 19:00
Budućnost
25 : 25
Dolovo
Jagodina
Jagodina
36 : 41
Karađorđe
Topola
02.12.2023 19:00
Jagodina
36 : 41
Karađorđe
Mačva
Bogatić
29 : 26
Zlatar
Nova Varoš
02.12.2023 18:00
Mačva
29 : 26
Zlatar
Kruševac
Kruševac
27 : 31
Mokra Gora
Zubin Potok
02.12.2023 17:00
Kruševac
27 : 31
Mokra Gora
Kuršumlija
Kuršumlija
44 : 33
Sloga
Petrovac na Mlavi
02.12.2023 19:00
Kuršumlija
44 : 33
Sloga
Bor Zijin Copper
Bor
25 : 18
Temerin
Temerin
02.12.2023 18:00
Bor Zijin Copper
25 : 18
Temerin
Ruma
Ruma
25 : 21
Metalac 2015
Valjevo
02.12.2023 18:00
Ruma
25 : 21
Metalac 2015
Radnički (S)
Svilajnac
37 : 14
Košutnjak
Čačak
02.12.2023 15:30
Radnički (S)
37 : 14
Košutnjak
Prijepolje
Prijepolje
36 : 28
Metalac AD
Gornji Milanovac
02.12.2023 20:00
Prijepolje
36 : 28
Metalac AD
Nemanjić
Požarevac
21 : 36
Mladi radnik
Radinac
02.12.2023 14:00
Nemanjić
21 : 36
Mladi radnik
Đerdap
Kladovo
21 : 25
Požarevac
Požarevac
02.12.2023 19:00
Đerdap
21 : 25
Požarevac
Rtanj
Boljevac
34 : 30
VGSK
Veliko Gradište
02.12.2023 18:00
Rtanj
34 : 30
VGSK
Vranje
Vranje
56 : 20
ARIF Osice
Knjaževac
02.12.2023 16:00
Vranje
56 : 20
ARIF Osice
Pirot
Pirot
32 : 27
Žitorađa
Žitorađa
02.12.2023 17:00
Pirot
32 : 27
Žitorađa

Vaterpolo

Partizan
Beograd
8 : 16
Novi Beograd
Beograd
02.12.2023 18:00
Partizan
8 : 16
Novi Beograd
SPD Radnički
Kragujevac
10 : 13
BVK Crvena zvezda
Beograd
02.12.2023 20:15
SPD Radnički
10 : 13
BVK Crvena zvezda

Futsal

Kosjerić
Kosjerić
4 : 4
PP 192
Prijepolje
02.12.2023 20:00
Kosjerić
4 : 4
PP 192
Zufo
Bujanovac
4 : 6
Brđanka
Aleksinac
02.12.2023 16:30
Zufo
4 : 6
Brđanka
BSK
Bujanovac
6 : 2
Ozren
Sokobanja
02.12.2023 19:30
BSK
6 : 2
Ozren
DSM Auxilium
Novi Beograd
3 : 5
Solunac
Barajevo
02.12.2023 21:50
DSM Auxilium
3 : 5
Solunac
Zvezda
Aleksinac
1 : 12
As
Bujanovac
02.12.2023 21:00
Zvezda
1 : 12
As
Polet
Jablanica
2 : 0
Žute ose
Osnić
02.12.2023 19:30
Polet
2 : 0
Žute ose
Zlatni karaš
Bogovina selo
0 : 3
OFK Rtanj
Boljevac
02.12.2023 19:30
Zlatni karaš
0 : 3
OFK Rtanj
Radnik
Mirovo
0 : 1
Lovac
Mali Izvor
02.12.2023 19:30
Radnik
0 : 1
Lovac
Malinik
Podgorac
3 : 0
Jang Bojs
Bačevica
02.12.2023 19:30
Malinik
3 : 0
Jang Bojs

Hokej

Playboy Slavija
Ljubljana
4 : 1
Mladost
Zagreb
02.12.2023 19:00
Playboy Slavija
4 : 1
Mladost
Triglav
Kranj
2 : 3
Sisak
Sisak
02.12.2023 19:15
Triglav
E 2 : 3
Sisak
HDD Acroni Jesenice
Jesenice
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
02.12.2023 18:00
HDD Acroni Jesenice
1 : 4
Crvena zvezda
Zagreb
Zagreb
3 : 2
Vojvodina
Novi sad
02.12.2023 17:00
Zagreb
3 : 2
Vojvodina

Stoni tenis

Radnički
Beočin
4 : 0
TSC
Bačka Topola
02.12.2023 10:00
Radnički
4 : 0
TSC
Železničar
Niš
4 : 1
Vojvodina
Novi Sad
02.12.2023 10:00
Železničar
4 : 1
Vojvodina
Partizan
Beograd
4 : 0
Požarevac
Požarevac
02.12.2023 10:00
Partizan
4 : 0
Požarevac
Crvena Zvezda
Beograd
4 : 1
Banat
Zrenjanin
02.12.2023 10:00
Crvena Zvezda
4 : 1
Banat
Ada
Ada
1 : 4
Temerin Ferocoop
Temerin
02.12.2023 10:00
Ada
1 : 4
Temerin Ferocoop
Spartak Inspira
Subotica
4 : 2
Stenes
Zrenjanin
02.12.2023 10:00
Spartak Inspira
4 : 2
Stenes
Stenes
Zrenjanin
0 : 4
Radnički
Beočin
02.12.2023 16:00
Stenes
0 : 4
Radnički
Temerin Ferocoop
Temerin
1 : 4
Spartak Inspira
Subotica
02.12.2023 16:00
Temerin Ferocoop
1 : 4
Spartak Inspira
Banat
Zrenjanin
4 : 0
Ada
Ada
02.12.2023 16:00
Banat
4 : 0
Ada
Požarevac
Požarevac
0 : 4
Crvena Zvezda
Beograd
02.12.2023 16:00
Požarevac
0 : 4
Crvena Zvezda
Vojvodina
Novi Sad
1 : 4
Partizan
Beograd
02.12.2023 16:00
Vojvodina
1 : 4
Partizan
TSC
Bačka Topola
0 : 4
Železničar
Niš
02.12.2023 16:00
TSC
0 : 4
Železničar
Leposavić
Leposavić
4 : 2
Borac
Čačak
02.12.2023 12:00
Leposavić
4 : 2
Borac
Prva Petoletka
Trstenik
4 : 1
Jedinstvo
Užice
02.12.2023 16:00
Prva Petoletka
4 : 1
Jedinstvo
Spin Art
Kraljevo
3 : 4
Bane
Raška
02.12.2023 17:00
Spin Art
3 : 4
Bane
Brana Paunović
Rašanac
4 : 3
Melnica
Melnica
02.12.2023 19:00
Brana Paunović
4 : 3
Melnica
Tribrode i Kusiće
Tribrode
2 : 4
Kučajna
Kučajna
02.12.2023 19:00
Tribrode i Kusiće
2 : 4
Kučajna
Obilić Aleva
Novi Kneževac
4 : 1
Crvena Zvezda
Beograd
02.12.2023 13:00
Obilić Aleva
4 : 1
Crvena Zvezda
Panonija
Novi Sad
3 : 4
Vršac
Vršac
02.12.2023 13:00
Panonija
3 : 4
Vršac
Čoka
Čoka
2 : 4
Senta
Senta
02.12.2023 13:00
Čoka
2 : 4
Senta
Unirea
Uzdin
4 : 3
Josip Kolumbo
Niš
02.12.2023 13:00
Unirea
4 : 3
Josip Kolumbo
TSC
Bačka Topola
2 : 4
Novi Sad
Novi Sad
02.12.2023 13:00
TSC
2 : 4
Novi Sad
Rapid
Nikolinci
4 : 2
NS 2011
Novi Sad
02.12.2023 13:00
Rapid
4 : 2
NS 2011
NS 2011
Novi Sad
1 : 4
Obilić Aleva
Novi Kneževac
02.12.2023 19:00
NS 2011
1 : 4
Obilić Aleva
Novi Sad
Novi Sad
4 : 0
Rapid
Nikolinci
02.12.2023 19:00
Novi Sad
4 : 0
Rapid
Josip Kolumbo
Niš
0 : 4
TSC
Bačka Topola
02.12.2023 19:00
Josip Kolumbo
0 : 4
TSC
Senta
Senta
2 : 4
Unirea
Uzdin
02.12.2023 19:00
Senta
2 : 4
Unirea
Vršac
Vršac
3 : 4
Čoka
Čoka
02.12.2023 19:00
Vršac
3 : 4
Čoka
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 4
Panonija
Novi Sad
02.12.2023 19:00
Crvena Zvezda
1 : 4
Panonija