XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
799 utakmica za dan Nedelja, 29 Oktobar 2023


Fudbal

29.10
16:30
─îukari─Źki
Vojvodina
2
2
29.10.2023 16:30 2 : 2
29.10
19:00
TSC
Novi Pazar
1
1
29.10.2023 19:00
TSC
1 : 1
29.10
18:30
Partizan
Vo┼żdovac
3
0
29.10.2023 18:30 3 : 0
29.10
13:00
Radni─Źki 1923
Mladost (L)
4
1
29.10.2023 13:00 4 : 1
29.10
14:00
Budu─çnost (P)
─Éerdap
1
3
29.10.2023 14:00 1 : 3
29.10
17:00
Trayal
Radni─Źki (S)
2
1
29.10.2023 17:00 2 : 1
29.10
14:00
Vlasina
SFS Borac
1
2
29.10.2023 14:00 1 : 2
29.10
14:00
Radni─Źki (P)
Timo─Źanin
2
1
29.10.2023 14:00 2 : 1
29.10
13:30
Borac (Š)
Be─Źej 1918
2
0
29.10.2023 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Podunavac
Tisa
2
0
29.10.2023 13:30 2 : 0
29.10
11:00
Dinamo 1945
Kabel
0
0
29.10.2023 11:00 0 : 0
29.10
14:00
Jedinstvo
Budu─çnost
1
2
29.10.2023 14:00 1 : 2
29.10
14:00
PKB
Brodarac
0
0
29.10.2023 14:00
PKB
0 : 0
29.10
11:00
Radni─Źki
Teleoptik
2
1
29.10.2023 11:00 2 : 1
29.10
13:30
Vrelo Sport
Zlatibor
1
0
29.10.2023 13:30 1 : 0
29.10
13:30
OFK Mihajlovac
Sloga (P)
2
1
29.10.2023 13:30 2 : 1
29.10
13:30
Dunav
Veternik
0
1
29.10.2023 13:30 0 : 1
29.10
13:30
TSK
Cement
5
0
29.10.2023 13:30
TSK
5 : 0
29.10
13:30
Hajduk (D)
Hajduk (B)
1
0
29.10.2023 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Jadran
Sloboda
0
3
29.10.2023 13:30 0 : 3
29.10
13:30
Donji Srem 2015
Mladost
1
3
29.10.2023 13:30 1 : 3
29.10
10:00
Slavija
Jedinstvo
1
3
29.10.2023 10:00 1 : 3
29.10
13:30
Hercegovac
Hajduk
1
3
29.10.2023 13:30 1 : 3
29.10
13:30
Radni─Źki 1905
Mladost (T)
1
0
29.10.2023 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Obili─ç
Preporod
1
0
29.10.2023 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Mladost (BP)
─Éur─Ĺin
2
2
29.10.2023 13:30 2 : 2
29.10
13:30
Vojvodina (BG)
OFK Vrbas
3
4
29.10.2023 13:30 3 : 4
29.10
13:30
Borac
Crvena zvezda
2
1
29.10.2023 13:30 2 : 1
29.10
13:30
┼ŻAK
Kozara
0
0
29.10.2023 13:30 0 : 0
29.10
14:00
Radan
Svetlost
3
1
29.10.2023 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Gracko
SFK Morava
0
2
29.10.2023 14:00 0 : 2
29.10
14:00
SU Dinamo Jug
Sloga
3
0
29.10.2023 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Jedinstvo (GS)
Mineralac
5
2
29.10.2023 14:00 5 : 2
29.10
14:00
Planta┼ża
Jedinstvo (B)
0
3
29.10.2023 14:00 0 : 3
29.10
14:00
Naša krila 1936
Pukovac
3
1
29.10.2023 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Morava
Svrljig
2
0
29.10.2023 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Jedinstvo
OFK Niš
2
1
29.10.2023 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Orljane
Mladost (M)
1
3
29.10.2023 14:00 1 : 3
29.10
14:00
Palilulac
Zemljoradnik
3
0
29.10.2023 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Bukovik
Radni─Źki 2020
1
4
29.10.2023 14:00 1 : 4
29.10
11:00
Car Konstantin
OFK Brzi Brod
1
4
29.10.2023 11:00 1 : 4
29.10
12:00
Jedinstvo
Branik
2
2
29.10.2023 12:00 2 : 2
29.10
14:00
Hajduk Veljko
Tanasko Raji─ç
2
0
29.10.2023 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Rajko Miti─ç
Bor 1919
0
3
29.10.2023 14:00 0 : 3
29.10
14:00
Kušiljevo
Sloga
3
1
29.10.2023 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Mladost
Vinogradar
3
2
29.10.2023 14:00 3 : 2
29.10
14:00
┼Żupa
Rembas
2
2
29.10.2023 14:00 2 : 2
29.10
10:00
OFK Mladenovac
BSK 1926
0
1
29.10.2023 10:00 0 : 1
29.10
14:00
Zuce 2019
Bole─Ź
3
2
29.10.2023 14:00 3 : 2
29.10
10:00
OFK ┼Żarkovo
BSK Bor─Źa
3
2
29.10.2023 10:00 3 : 2
29.10
14:00
Umka
OFK Budu─çnost
3
4
29.10.2023 14:00 3 : 4
29.10
14:00
Crvena zvezda
Hajduk
0
0
29.10.2023 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Komgrap
KFK Ravna gora Barajevo
0
2
29.10.2023 14:00 0 : 2
29.10
13:30
Napredak
Sloga
0
1
29.10.2023 13:30 0 : 1
29.10
13:30
Budu─çnost
Polet
2
0
29.10.2023 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Sloboda (─î)
Zlatar
4
1
29.10.2023 13:30 4 : 1
29.10
13:30
Savinac 1933
Sloga (BB)
3
2
29.10.2023 13:30 3 : 2
29.10
13:30
Polet (T)
Polimlje
2
4
29.10.2023 13:30 2 : 4
29.10
13:30
OFK Ose─Źina
Ma─Źva 1929
6
0
29.10.2023 13:30 6 : 0
29.10
13:30
Hajduk Stanko
Ribnica
2
0
29.10.2023 13:30 2 : 0
29.10
13:30
┼Żelezni─Źar
Borac (L)
1
4
29.10.2023 13:30 1 : 4
29.10
13:30
OFK Divci
Ra─Ĺevac
2
1
29.10.2023 13:30 2 : 1
29.10
13:30
RSK
Šumadija (A)
1
0
29.10.2023 13:30
RSK
1 : 0
29.10
13:30
VGSK
─Éerdap
3
0
29.10.2023 13:30 3 : 0
29.10
13:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Omladinac (Š)
2
0
29.10.2023 13:30 2 : 0
29.10
11:00
Milo─Źajac
Omladinac (NS)
1
1
29.10.2023 11:00 1 : 1
29.10
14:00
Radnik
Koštampolje
1
0
29.10.2023 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Ibar
Kara─Ĺor─Ĺe
2
3
29.10.2023 14:00 2 : 3
29.10
14:00
Borac (V)
Zvezda
5
1
29.10.2023 14:00 5 : 1
29.10
11:00
Proleter
OFK Progorelica
2
0
29.10.2023 11:00 2 : 0
29.10
14:00
OFK Ras
Morava (M)
1
1
29.10.2023 14:00 1 : 1
29.10
13:30
Lipar
Budu─çnost (G)
2
4
29.10.2023 13:30 2 : 4
29.10
13:30
BSK
Budu─çnost (P)
2
2
29.10.2023 13:30
BSK
2 : 2
29.10
13:30
Budu─çnost (M)
Rusin
3
2
29.10.2023 13:30 3 : 2
29.10
14:00
Kolonija
Mladost
4
1
29.10.2023 14:00 4 : 1
29.10
14:00
Kori─çani
Maršić
0
0
29.10.2023 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Divostin
Jedinstvo
1
3
29.10.2023 14:00 1 : 3
29.10
14:00
Ba─Źka (B)
OFK Futog
1
1
29.10.2023 14:00 1 : 1
29.10
14:00
OFK Sirig
Fruškogorac
1
1
29.10.2023 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Jugovi─ç
Jedinstvo
4
1
29.10.2023 14:00 4 : 1
29.10
14:00
┼ŻSK
Šajkaš 1908
1
1
29.10.2023 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Ba─Źka 1923
Hajduk
5
2
29.10.2023 14:00 5 : 2
29.10
13:30
Sloga (BNS)
Budu─çnost (BB)
4
1
29.10.2023 13:30 4 : 1
29.10
13:30
Unirea
Crvena zvezda
1
1
29.10.2023 13:30 1 : 1
29.10
13:30
Budu─çnost (A)
Ševac
0
2
29.10.2023 13:30 0 : 2
29.10
13:30
Glogonj
Spartak 1911
4
2
29.10.2023 13:30 4 : 2
29.10
13:30
Potporanj
Radni─Źki (B)
3
3
29.10.2023 13:30 3 : 3
29.10
13:30
Dolina
Jedinstvo Stevi─ç
7
1
29.10.2023 13:30 7 : 1
29.10
13:30
Dolovo
Hajdu─Źica
2
2
29.10.2023 13:30 2 : 2
29.10
13:30
Radni─Źki 1911
Banat (─î)
2
1
29.10.2023 13:30 2 : 1
29.10
13:30
Napredak (─î)
Napredak (BT)
2
1
29.10.2023 13:30 2 : 1
29.10
13:30
OFK Staji─çevo
Vojvodina
7
0
29.10.2023 13:30 7 : 0
29.10
13:30
Polet
Mladost
3
0
29.10.2023 13:30 3 : 0
29.10
13:30
Bile─çanin
Delija
1
1
29.10.2023 13:30 1 : 1
29.10
13:30
┼ŻFK Banat
Crvena zvezda
2
1
29.10.2023 13:30 2 : 1
29.10
13:30
─îoka
Sutjeska
0
0
29.10.2023 13:30 0 : 0
29.10
13:30
Jedinstvo
Njegoš
4
1
29.10.2023 13:30 4 : 1
29.10
13:30
Radni─Źki (I)
Napredak
3
3
29.10.2023 13:30 3 : 3
29.10
13:30
Polet (NK)
Srem
1
3
29.10.2023 13:30 1 : 3
29.10
13:30
Šumar
Partizan
2
0
29.10.2023 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Grani─Źar (K)
Budu─çnost
3
5
29.10.2023 13:30 3 : 5
29.10
13:30
Sremac (V)
Fruškogorac
4
0
29.10.2023 13:30 4 : 0
29.10
13:30
Sloga (V)
LSK
3
1
29.10.2023 13:30 3 : 1
LSK
29.10
14:00
Rubin
Sloga (L)
0
0
29.10.2023 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Dedina
Jastrebac
1
4
29.10.2023 14:00 1 : 4
29.10
14:00
Sloga (D)
Gradina
6
2
29.10.2023 14:00 6 : 2
29.10
12:00
Sloga (─ć)
Trudbenik
2
1
29.10.2023 12:00 2 : 1
29.10
14:00
─îitluk
Bošnjane
10
0
29.10.2023 14:00 10 : 0
29.10
14:00
Polet 57
13. April
5
0
29.10.2023 14:00 5 : 0
29.10
14:00
FUD
Ma─Źkovac
2
3
29.10.2023 14:00
FUD
2 : 3
29.10
14:00
Šumadinac (S)
Vin─Źa
5
2
29.10.2023 14:00 5 : 2
29.10
14:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Šumadija
1
1
29.10.2023 14:00 1 : 1
29.10
14:00
┼ŻSK
Plaskovac
0
5
29.10.2023 14:00 0 : 5
29.10
14:00
Mladi rudar
BSK
1
3
29.10.2023 14:00 1 : 3
BSK
29.10
14:00
Saranovo 1936
Omladinac
0
1
29.10.2023 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
3
3
29.10.2023 14:00 3 : 3
29.10
14:00
Marjan
Banja
3
2
29.10.2023 14:00 3 : 2
29.10
14:00
Urovica
Brestovac
1
3
29.10.2023 14:00 1 : 3
29.10
14:00
Polet
Polom
1
4
29.10.2023 14:00 1 : 4
29.10
14:00
Radni─Źki
Pore─Ź
3
0
29.10.2023 14:00 3 : 0
29.10
14:00
SFU Rudar 1934
Blizna
1
1
29.10.2023 14:00 1 : 1
29.10
11:00
Klju─Ź
Miloševo
1
2
29.10.2023 11:00 1 : 2
29.10
14:00
Rudar (P)
Budu─çnost (─É)
3
1
29.10.2023 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Napredak
GFK Tabane
0
0
29.10.2023 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Sin─Ĺeli─ç
Mladost
3
2
29.10.2023 14:00 3 : 2
29.10
14:00
Kolare
Dragocvet
3
1
29.10.2023 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Donja Mutnica
Rudar (SR)
2
1
29.10.2023 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Moravac 2015
Budu─çnost (M)
0
10
29.10.2023 14:00 0 : 10
29.10
14:00
Morava
Vinogradar
4
3
29.10.2023 14:00 4 : 3
29.10
14:00
Jedinstvo
Borac 1950
2
4
29.10.2023 14:00 2 : 4
29.10
14:00
Partizan
Kolonija
0
1
29.10.2023 14:00 0 : 1
29.10
14:00
ZSK
Dimitrije Tucovi─ç
1
3
29.10.2023 14:00
ZSK
1 : 3
29.10
11:00
Proleter
OFK Jabu─Źje
1
3
29.10.2023 11:00 1 : 3
29.10
14:00
Trli─ç
─îu─Źuge
1
0
29.10.2023 14:00 1 : 0
29.10
13:30
Mladi radnik 1940
Osipaonica
3
0
29.10.2023 13:30 3 : 0
29.10
13:30
Omladinac
Udarnik
3
5
29.10.2023 13:30 3 : 5
29.10
13:30
Sloga (L)
SASK
1
0
29.10.2023 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Podunavac
Pobeda
0
2
29.10.2023 13:30 0 : 2
29.10
13:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Sloga (M)
5
2
29.10.2023 13:30 5 : 2
29.10
13:30
Crvena zvezda
Borac 1932
2
3
29.10.2023 13:30 2 : 3
29.10
13:30
Mladost
Radnik
0
2
29.10.2023 13:30 0 : 2
29.10
13:30
Prilike
Jedinstvo (P)
2
0
29.10.2023 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Morava
Zadrugar
1
4
29.10.2023 13:30 1 : 4
29.10
13:30
Jedinstvo (GG)
Ozremica
5
0
29.10.2023 13:30 5 : 0
29.10
13:30
Devi─çi
Sloga
2
6
29.10.2023 13:30 2 : 6
29.10
13:30
Prijevor
Mladost
2
1
29.10.2023 13:30 2 : 1
29.10
14:00
Sloga 1945
Napredak (S)
3
1
29.10.2023 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Integral
Jasenovac
4
1
29.10.2023 14:00 4 : 1
29.10
14:00
Sirakovo
Trgova─Źki
2
1
29.10.2023 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Pomoravlje 1946
Batovac
7
0
29.10.2023 14:00 7 : 0
29.10
14:00
Poštar Zvezdara
Busije
1
2
29.10.2023 14:00 1 : 2
29.10
14:00
PKB Kovilovo
Borac
4
2
29.10.2023 14:00 4 : 2
29.10
14:00
Dunav
BUSK
3
3
29.10.2023 14:00 3 : 3
29.10
11:00
Lokomotiva
Beograd Karaburma
1
1
29.10.2023 11:00 1 : 1
29.10
14:00
Posavac Tišma
Šećeranac Ada
2
2
29.10.2023 14:00 2 : 2
29.10
14:00
Srem─Źica
Be┼żanija
2
1
29.10.2023 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Heroj Polet
Siti Sport Klub
1
0
29.10.2023 14:00 1 : 0
29.10
14:00
OFK Borac
Radni─Źki
1
2
29.10.2023 14:00 1 : 2
29.10
14:00
Krtinska
Turbina
2
2
29.10.2023 14:00 2 : 2
29.10
14:00
Rušanj
Rojkovac
4
0
29.10.2023 14:00 4 : 0
29.10
14:00
Lisovi─ç 1977
Torpedo
1
4
29.10.2023 14:00 1 : 4
29.10
14:00
OFK Zabre┼żje
Šumadija
0
5
29.10.2023 14:00 0 : 5
29.10
14:00
Vrani─ç
Strelac
1
2
29.10.2023 14:00 1 : 2
29.10
14:00
OFK Mladost
Rabrovac
3
1
29.10.2023 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Vin─Źa
Šumadija 1962
4
0
29.10.2023 14:00 4 : 0
29.10
14:00
Vr─Źin
Hajduk
8
0
29.10.2023 14:00 8 : 0
29.10
14:00
Zaklopa─Źa
Omladinac
5
1
29.10.2023 14:00 5 : 1
29.10
10:00
Mali Po┼żarevac
Pudarci
1
1
29.10.2023 10:00 1 : 1
29.10
14:00
Omladinac
Malinik
4
3
29.10.2023 14:00 4 : 3
29.10
14:00
FSU Kraljevica
Hajduk
4
0
29.10.2023 14:00 4 : 0
29.10
14:00
Vulkan 1963
Sloga (DT)
5
3
29.10.2023 14:00 5 : 3
29.10
14:00
Sloga 1948
Rudar
2
2
29.10.2023 14:00 2 : 2
29.10
11:00
Proleter
Novoselac
1
1
29.10.2023 11:00 1 : 1
29.10
14:00
Mladost
Aluminijum
1
3
29.10.2023 14:00 1 : 3
29.10
14:00
Stevan Nešticki
OFK Morava 2022
1
1
29.10.2023 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Planinac 1933
Omladinac
7
1
29.10.2023 14:00 7 : 1
29.10
14:00
Jedinstvo
Sloboda
1
5
29.10.2023 14:00 1 : 5
29.10
13:30
Arbanasce
Polet (V)
2
5
29.10.2023 13:30 2 : 5
29.10
13:30
Polet (R)
Moravac
6
1
29.10.2023 13:30 6 : 1
29.10
13:30
Bali─Źevac
Radni─Źki 1924
0
3
29.10.2023 13:30 0 : 3
29.10
13:30
Malošište
Mekiš
3
1
29.10.2023 13:30 3 : 1
29.10
13:30
Sloga 1980
Sloga (K)
8
0
29.10.2023 13:30 8 : 0
29.10
14:00
Progres
Budu─çnost
2
0
29.10.2023 14:00 2 : 0
29.10
14:00
BSK
Sloga
0
0
29.10.2023 14:00
BSK
0 : 0
29.10
14:00
─îekmin
Polet
2
2
29.10.2023 14:00 2 : 2
29.10
14:00
Milanovo
Gradac
4
0
29.10.2023 14:00 4 : 0
29.10
14:00
Bobište
Zlo─çudovo
3
2
29.10.2023 14:00 3 : 2
29.10
14:00
Mladost
OFK Morava
4
1
29.10.2023 14:00 4 : 1
29.10
14:00
┼Żelezni─Źar
Vu─Źje
0
0
29.10.2023 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Moravac
Lemind 1953
0
1
29.10.2023 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Antimon
2
1
29.10.2023 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Jedinstvo (Z)
Mladi Borac
6
0
29.10.2023 14:00 6 : 0
29.10
11:00
Vidojevica
Podrinje
0
0
29.10.2023 11:00 0 : 0
29.10
14:00
Duško
Kara─Ĺor─Ĺe
0
1
29.10.2023 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Mladost
Radni─Źki
2
1
29.10.2023 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Gluma─Ź
Jasen
1
2
29.10.2023 14:00 1 : 2
29.10
14:00
Polet
Tara
2
0
29.10.2023 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Bakionica
Jedinstvo
4
1
29.10.2023 14:00 4 : 1
29.10
14:00
Sloga
Lazarica
0
1
29.10.2023 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Kotroman
Prvi partizan
1
4
29.10.2023 14:00 1 : 4
29.10
14:00
Gorobilje
Je┼żevica
1
5
29.10.2023 14:00 1 : 5
29.10
11:00
Rampa
Višesava
2
0
29.10.2023 11:00 2 : 0
29.10
14:00
Sloga
Spartak
2
2
29.10.2023 14:00 2 : 2
29.10
14:00
OFK Pavlovac
Vihor
1
0
29.10.2023 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Lugina
─îelik
1
2
29.10.2023 14:00 1 : 2
29.10
14:00
FSU Ju┼żna pruga
OFK AS
2
5
29.10.2023 14:00 2 : 5
29.10
14:00
OFK Alakince
Levosoje
2
0
29.10.2023 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Ribnica
Omladinac
2
1
29.10.2023 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Magnohrom
Jedinstvo (G)
1
0
29.10.2023 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Jovo Kursula
Tavnik
1
5
29.10.2023 14:00 1 : 5
29.10
14:00
Jedinstvo 2017
Stubal
3
0
29.10.2023 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Sloga 1934
Jadran
4
1
29.10.2023 14:00 4 : 1
29.10
14:00
Seljak
Borba
1
5
29.10.2023 14:00 1 : 5
29.10
14:00
─ćava
Slavija
2
0
29.10.2023 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Šumadinac KG
21. oktobar
2
2
29.10.2023 14:00 2 : 2
29.10
14:00
Borac
Apolon 4
3
0
29.10.2023 14:00 3 : 0
29.10
13:30
Dunav
Polet
1
2
29.10.2023 13:30 1 : 2
29.10
13:30
Banat (VŠ)
Banatul
0
7
29.10.2023 13:30 0 : 7
29.10
13:30
Vojvodina (S)
Omladinac
4
3
29.10.2023 13:30 4 : 3
29.10
13:30
Ratar
Sloga (M)
5
1
29.10.2023 13:30 5 : 1
29.10
13:30
Borac (VS)
Banat (D)
3
1
29.10.2023 13:30 3 : 1
29.10
13:30
Borac (V)
Krivanj
1
5
29.10.2023 13:30 1 : 5
29.10
13:30
OFK Stari Grad
Neštin
1
2
29.10.2023 13:30 1 : 2
29.10
13:30
Naša Zvezda
Tvr─Ĺava
4
0
29.10.2023 13:30 4 : 0
29.10
14:00
OFK Orašje 1960
Kamenorezac 76
1
0
29.10.2023 14:00 1 : 0
29.10
11:30
Vinogradar
Mladost (DK)
1
2
29.10.2023 11:30 1 : 2
29.10
11:30
Beli Orlovi
Garevina
3
0
29.10.2023 11:30 3 : 0
29.10
11:30
Jezero 2017
Ribnik
4
1
29.10.2023 11:30 4 : 1
29.10
11:30
Stari Trstenik
Borac
1
1
29.10.2023 11:30 1 : 1
29.10
14:00
Donji Kopaonik
Omladinac
2
4
29.10.2023 14:00 2 : 4
29.10
13:30
Omladinac
Dinamo 1923
1
3
29.10.2023 13:30 1 : 3
29.10
13:30
Aleksa Šantić
Terekveš
4
0
29.10.2023 13:30 4 : 0
29.10
13:30
Jedinstvo Lemeš
Zadrugar
3
2
29.10.2023 13:30 3 : 2
29.10
13:30
Radni─Źki
Polet
7
0
29.10.2023 13:30 7 : 0
29.10
13:30
Voja Ga─Źi─ç
Tempo
0
2
29.10.2023 13:30 0 : 2
29.10
13:30
Stari Tamiš
Borac
2
3
29.10.2023 13:30 2 : 3
29.10
13:30
Proleter
OFK Mladost
0
3
29.10.2023 13:30 0 : 3
29.10
13:30
Partizan
BSK Bavanište
3
0
29.10.2023 13:30 3 : 0
29.10
13:30
Omladinac
Jugoslavija
4
3
29.10.2023 13:30 4 : 3
29.10
13:30
OFK Bresta─Ź
Kameni
3
2
29.10.2023 13:30 3 : 2
29.10
13:30
Fruškogorac
Hajduk 1932
1
2
29.10.2023 13:30 1 : 2
29.10
13:30
Polet
Planinac
5
2
29.10.2023 13:30 5 : 2
29.10
13:30
Rudar
Hrtkovci
1
1
29.10.2023 13:30 1 : 1
29.10
13:30
─îSK ─îortanovci
Napredak
4
0
29.10.2023 13:30 4 : 0
29.10
13:30
Mladost
Grani─Źar
3
0
29.10.2023 13:30 3 : 0
29.10
13:30
Car Uroš
Ljukovo
2
10
29.10.2023 13:30 2 : 10
29.10
14:00
Rekreativo
Omladinac
2
5
29.10.2023 14:00 2 : 5
29.10
14:00
OFK Urovci
Pobednik
2
3
29.10.2023 14:00 2 : 3
29.10
14:00
Borac
Duboko
1
0
29.10.2023 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Bratstvo
Jedinstvo
0
0
29.10.2023 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Mladi radnik
Sloboda
5
3
29.10.2023 14:00 5 : 3
29.10
14:00
Šantarovac
OFK Dragoševac
5
3
29.10.2023 14:00 5 : 3
29.10
14:00
Mladost (G)
Omladinac
0
1
29.10.2023 14:00 0 : 1
29.10
13:00
KSK Konak 1926
Jedinstvo 2014
1
3
29.10.2023 13:00 1 : 3
29.10
13:00
Zadrugar
OFK Klek
9
1
29.10.2023 13:00 9 : 1
29.10
13:00
ASK
Tamiš
0
3
29.10.2023 13:00
ASK
0 : 3
29.10
13:00
Potisje
OFK Gradnulica
3
2
29.10.2023 13:00 3 : 2
29.10
13:00
Borac
Lehel
1
0
29.10.2023 13:00 1 : 0
29.10
13:00
Mladost (BB)
Naftagas
7
2
29.10.2023 13:00 7 : 2
29.10
14:00
Jedinstvo (M)
Šarbane
2
1
29.10.2023 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Joševa
Tulari
2
2
29.10.2023 14:00 2 : 2
29.10
11:00
Trnjaci 2021
OFK Stublenica
0
3
29.10.2023 11:00 0 : 3
29.10
14:00
Polet (T)
Polet (DL)
4
4
29.10.2023 14:00 4 : 4
29.10
14:00
Kolubara (LP)
OFK Paljuvi
0
3
29.10.2023 14:00 0 : 3
29.10
14:00
Stari drugari
Milenko Pavlovi─ç
4
0
29.10.2023 14:00 4 : 0
29.10
11:00
Kolubara 2
Polet
0
0
29.10.2023 11:00 0 : 0
29.10
11:00
Beloševac
Popadi─ç
2
4
29.10.2023 11:00 2 : 4
29.10
11:00
Babaji─ç
Mali korak
3
5
29.10.2023 11:00 3 : 5
29.10
11:00
Jadar 2013
Kotešica
1
1
29.10.2023 11:00 1 : 1
29.10
11:00
OFK Povlen
Tešnjar
1
5
29.10.2023 11:00 1 : 5
29.10
14:00
Morava 1932
┼Żitkovica 2017
3
3
29.10.2023 14:00 3 : 3
29.10
14:00
Dizel
Mladi Borac
0
1
29.10.2023 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Sloga (L)
Sloga TOP
0
4
29.10.2023 14:00 0 : 4
29.10
14:00
Stig 1955
Beli Orao
0
2
29.10.2023 14:00 0 : 2
29.10
14:00
Polet (V)
Napredak (B)
2
0
29.10.2023 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Napredak 1934
Borac (K)
2
1
29.10.2023 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Zemljoradnik 1932
Kumane
1
0
29.10.2023 14:00 1 : 0
29.10
13:30
Slavija
Ba─Źka
0
5
29.10.2023 13:30 0 : 5
29.10
13:30
E─Ĺ┼íeg
Mladost
6
1
29.10.2023 13:30 6 : 1
29.10
14:00
Soko
Radni─Źki (K)
3
2
29.10.2023 14:00 3 : 2
29.10
14:00
Pobeda 1953
Mladost (K)
3
0
29.10.2023 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Borac (V)
Polet 1930
0
2
29.10.2023 14:00 0 : 2
29.10
14:00
Crni Vitez 1924
Jedinstvo (S)
0
3
29.10.2023 14:00 0 : 3
29.10
14:00
Rudar (K)
BSK 1924
3
2
29.10.2023 14:00 3 : 2
29.10
14:00
Mileti─ç
Titel
3
2
29.10.2023 14:00 3 : 2
29.10
14:00
Tatra
Borac (R)
0
0
29.10.2023 14:00 0 : 0
29.10
14:00
┼Żelezni─Źar NS
Sofeks
1
1
29.10.2023 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Obili─ç
Dinamo
1
3
29.10.2023 14:00 1 : 3
29.10
14:00
Slanobarac
Petar Pua─Źa
0
7
29.10.2023 14:00 0 : 7
29.10
14:00
Vinogradar
Hajduk (G)
1
2
29.10.2023 14:00 1 : 2
29.10
14:00
OFK Brza
Radni─Źki
1
3
29.10.2023 14:00 1 : 3
29.10
14:00
Šumadija
Mladost 1976
6
1
29.10.2023 14:00 6 : 1
29.10
14:00
Veliko Trnjane
Moravac Orion
0
1
29.10.2023 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Morava
Jedinstvo Šišava
0
1
29.10.2023 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Moravac (G)
Derbi 2016
1
4
29.10.2023 14:00 1 : 4
29.10
14:00
Umac
Bratstvo
0
1
29.10.2023 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Mladi borac
Sloboda
4
4
29.10.2023 14:00 4 : 4
29.10
14:00
Javor
Heroj
9
0
29.10.2023 14:00 9 : 0
29.10
14:00
Istok 63
Napredak (S)
3
0
29.10.2023 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Radni─Źki
Mladost
1
1
29.10.2023 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Sin─Ĺeli─ç
Dra┼żmirovac
3
0
29.10.2023 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Omladinac
Resavski Despoti
2
0
29.10.2023 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Mladost
Majur
1
2
29.10.2023 14:00 1 : 2
29.10
14:00
OFK Napredak
Petlova─Źa
5
1
29.10.2023 14:00 5 : 1
29.10
14:00
Omladinac
Bair
2
2
29.10.2023 14:00 2 : 2
29.10
14:00
Budu─çnost (PD)
Zadrugar
4
1
29.10.2023 14:00 4 : 1
29.10
14:00
Sloga
Budu─çnost 1929
4
5
29.10.2023 14:00 4 : 5
29.10
14:00
Sloboda
POFK Metaloplastika 2006
4
3
29.10.2023 14:00 4 : 3
29.10
14:00
Novi Beograd
Milutinac
3
3
29.10.2023 14:00 3 : 3
29.10
14:00
Šumadinac
┼Żeleznik 1930
1
3
29.10.2023 14:00 1 : 3
29.10
14:00
BSK 1925
Blokovi
4
4
29.10.2023 14:00 4 : 4
29.10
16:00
Kelti
Zmaj Novi grad