XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
787 utakmica za dan Nedelja, 8 Oktobar 2023


Fudbal

08.10
17:30
─îukari─Źki
Vo┼żdovac
1
1
08.10.2023 17:30 1 : 1
08.10
17:30
TSC
Spartak ┼ŻK
0
2
08.10.2023 17:30
TSC
0 : 2
08.10
15:00
Radni─Źki 1923
Crvena zvezda
0
3
08.10.2023 15:00 0 : 3
08.10
15:00
Radni─Źki (NB)
Ma─Źva
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
18:00
GFK Dubo─Źica
OFK Vršac
1
0
08.10.2023 18:00 1 : 0
08.10
15:00
OFK Beograd
Radni─Źki (SM)
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Tekstilac
Kolubara
0
1
08.10.2023 15:00 0 : 1
08.10
15:00
Radni─Źki (P)
Meševo
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
15:00
┼Żitora─Ĺa
P─Źinja
2
0
08.10.2023 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Timo─Źanin
Vlasina
3
2
08.10.2023 15:00 3 : 2
08.10
11:00
SFS Borac
Jedinstvo 1936
1
0
08.10.2023 11:00 1 : 0
08.10
15:00
Podunavac
Borac (Š)
0
0
08.10.2023 15:00 0 : 0
08.10
11:00
Dinamo 1945
OFK Kikinda
0
1
08.10.2023 11:00 0 : 1
08.10
10:00
Kabel
GFK Sloven
3
1
08.10.2023 10:00 3 : 1
08.10
15:00
Tisa
Naftagas
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
11:00
Radni─Źki
Jedinstvo
1
1
08.10.2023 11:00 1 : 1
08.10
15:00
Zvezdara
Torlak
5
1
08.10.2023 15:00 5 : 1
08.10
11:00
Polet (Lj)
Sloga 33
2
0
08.10.2023 11:00 2 : 0
08.10
15:00
OFK Mihajlovac
Takovo
0
1
08.10.2023 15:00 0 : 1
08.10
15:00
Donji Srem 2015
Sloga
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
10:00
Slavija
Jadran
2
0
08.10.2023 10:00 2 : 0
08.10
15:00
Jedinstvo
Hajduk (D)
0
1
08.10.2023 15:00 0 : 1
08.10
15:00
Vojvodina (BG)
Hercegovac
3
2
08.10.2023 15:00 3 : 2
08.10
15:00
─Éur─Ĺin
Obili─ç
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Preporod
Mladost (T)
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
┼ŻAK
Jedinstvo (V)
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Mladost
Radni─Źki (K)
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Polet
Begej
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Vojvodina 1928
Sloboda
0
2
08.10.2023 15:00 0 : 2
08.10
15:00
Planta┼ża
Mladost 1959
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Jastrebac
Jedinstvo (GS)
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Jablanica
OFK Kosanica
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Mineralac
Gracko
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
11:00
Car Konstantin
Naša krila 1936
2
5
08.10.2023 11:00 2 : 5
08.10
15:00
Mladost (B)
Palilulac
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
OFK Brzi Brod
Orljane
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Radni─Źki 2020
Jedinstvo
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Zemljoradnik
Morava
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Mladost (M)
Pukovac
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
15:00
OFK Niš
Svrljig
2
4
08.10.2023 15:00 2 : 4
08.10
15:00
Rajko Miti─ç
Balkanski
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
11:00
Tanasko Raji─ç
OFK Zlot
2
0
08.10.2023 11:00 2 : 0
08.10
15:00
Branik
Rtanj
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
┼Żupa
Kušiljevo
2
2
08.10.2023 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Rembas
Temni─ç 1924
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
OFK Lugomir
Sloga
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Orlovi
Vinogradar
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Crvena zvezda
OFK Mladenovac
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Komgrap
Umka
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
OFK Budu─çnost
Šušnjar 1977
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Bole─Ź
BSK 1926
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
14:30
Gru┼ża
Napredak
2
0
08.10.2023 14:30 2 : 0
08.10
14:30
Polet
Sloga
0
2
08.10.2023 14:30 0 : 2
08.10
14:30
Zlatar
Ov─Źar
3
3
08.10.2023 14:30 3 : 3
08.10
14:30
Polet (T)
Sevojno
1
2
08.10.2023 14:30 1 : 2
08.10
14:30
Polimlje
Savinac 1933
1
1
08.10.2023 14:30 1 : 1
08.10
14:30
Jedinstvo (K)
Sloboda (─î)
4
2
08.10.2023 14:30 4 : 2
08.10
14:30
OFK Divci
Radni─Źki (V)
3
1
08.10.2023 14:30 3 : 1
08.10
14:30
Ra─Ĺevac
Lipolist
1
0
08.10.2023 14:30 1 : 0
08.10
14:30
Borac (L)
Hajduk Stanko
0
1
08.10.2023 14:30 0 : 1
08.10
14:30
Drina
Ribnica
2
0
08.10.2023 14:30 2 : 0
08.10
14:30
Obili─ç
OFK Napredak
0
2
08.10.2023 14:30 0 : 2
08.10
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
VGSK
3
0
08.10.2023 14:30 3 : 0
08.10
11:00
Proleter
Milo─Źajac
3
1
08.10.2023 11:00 3 : 1
08.10
15:00
OFK Ras
Borac (V)
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
OFK Progorelica
Rudar
2
0
08.10.2023 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Zvezda
Radnik
2
2
08.10.2023 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Budu─çnost (M)
Soko
4
1
08.10.2023 15:00 4 : 1
08.10
15:00
Rusin
Krila Krajine
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Borac 46
BSK
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
BSK
08.10
15:00
Kula
Lipar
3
4
08.10.2023 15:00 3 : 4
08.10
15:00
Budu─çnost (P)
Kulpin
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:30
Kutlovo
Hajduk Jovanovac
1
1
08.10.2023 15:30 1 : 1
08.10
15:30
Divostin
Stanovo 1941
3
1
08.10.2023 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Jedinstvo
Kori─çani
1
0
08.10.2023 15:30 1 : 0
08.10
15:30
Sloboda
Budu─çnost
3
1
08.10.2023 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Pobeda 1926
Kolonija
3
1
08.10.2023 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Maršić
Šumadija 1934
2
1
08.10.2023 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Hajduk
Petrovaradin
0
3
08.10.2023 15:30 0 : 3
08.10
15:30
Budu─çnost (BB)
Dolina
2
3
08.10.2023 15:30 2 : 3
08.10
15:30
Dolovo
Sloga (P)
6
2
08.10.2023 15:30 6 : 2
08.10
15:30
Hajdu─Źica
Potporanj
1
1
08.10.2023 15:30 1 : 1
08.10
15:30
Jedinstvo Stevi─ç
Glogonj
1
4
08.10.2023 15:30 1 : 4
08.10
15:30
Vulturul
Budu─çnost (A)
2
1
08.10.2023 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Radni─Źki (B)
Unirea
1
1
08.10.2023 15:30 1 : 1
08.10
15:30
Spartak 1911
Sloga (BNS)
3
0
08.10.2023 15:30 3 : 0
08.10
15:30
Ševac
Crvena zvezda
1
0
08.10.2023 15:30 1 : 0
08.10
15:00
Bile─çanin
Radni─Źki 1911
3
2
08.10.2023 15:00 3 : 2
08.10
15:00
┼ŻFK Banat
Jedinstvo
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Crvena zvezda
Polet
0
1
08.10.2023 15:00 0 : 1
08.10
15:00
MSK
OFK Staji─çevo
4
0
08.10.2023 15:00
MSK
4 : 0
08.10
15:00
Mladost
Napredak (─î)
0
0
08.10.2023 15:00 0 : 0
08.10
15:00
2. Oktobar
Banat (─î)
2
4
08.10.2023 15:00 2 : 4
08.10
15:00
Vojvodina
Napredak (BT)
1
6
08.10.2023 15:00 1 : 6
08.10
15:00
Jedinstvo
Jadran
2
2
08.10.2023 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Iskra
Senta
5
2
08.10.2023 15:00 5 : 2
08.10
15:00
Tavankut
Srbobran
2
2
08.10.2023 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Sloga (V)
Radni─Źki (I)
2
0
08.10.2023 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Krušedol
Sremac (V)
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
LSK
Grani─Źar (K)
3
2
08.10.2023 15:00
LSK
3 : 2
08.10
15:00
Fruškogorac
Polet (NK)
0
4
08.10.2023 15:00 0 : 4
08.10
15:00
Budu─çnost
Napredak
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:30
Polet 57
Rubin
0
4
08.10.2023 15:30 0 : 4
08.10
15:30
FUD
─îitluk
3
0
08.10.2023 15:30
FUD
3 : 0
08.10
15:30
Ma─Źkovac
Borac
4
1
08.10.2023 15:30 4 : 1
08.10
15:30
13. April
Sloga (─ć)
0
10
08.10.2023 15:30 0 : 10
08.10
15:30
Bošnjane
Gornji Stepoš
0
2
08.10.2023 15:30 0 : 2
08.10
15:30
Parunovac
Sloga (D)
2
0
08.10.2023 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Gradina
Jastrebac
2
3
08.10.2023 15:30 2 : 3
08.10
15:00
Vin─Źa
Prvi srpski ustanak
0
3
08.10.2023 15:00 0 : 3
08.10
15:00
Marjan
Saranovo 1936
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Banja
Mladi rudar
5
2
08.10.2023 15:00 5 : 2
08.10
15:00
Lokomotiva
Trnava
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Omladinac
┼ŻSK
0
0
08.10.2023 15:00 0 : 0
08.10
15:00
BSK
OFK Aran─Ĺelovac 1979
1
2
08.10.2023 15:00
BSK
1 : 2
08.10
15:00
Kopljari
Šumadinac (S)
2
0
08.10.2023 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Plaskovac
Šumadija
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Brestovac
Klju─Ź
4
0
08.10.2023 15:00 4 : 0
08.10
11:00
Miloševo
Rudna Glava
4
3
08.10.2023 11:00 4 : 3
08.10
15:00
Blizna
Sloga
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Nemetali
Urovica
6
4
08.10.2023 15:00 6 : 4
08.10
11:00
Mala Vrbica
Polom
3
1
08.10.2023 11:00 3 : 1
08.10
15:00
Jedinstvo
Rudar (P)
0
5
08.10.2023 15:00 0 : 5
08.10
15:00
Partizan
Morava
5
1
08.10.2023 15:00 5 : 1
08.10
15:00
Kolonija
Moravac 2015
9
2
08.10.2023 15:00 9 : 2
08.10
15:00
Vinogradar
Kolare
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Budu─çnost (M)
Sin─Ĺeli─ç
3
2
08.10.2023 15:00 3 : 2
08.10
15:00
Dragocvet
Budu─çnost (─É)
5
1
08.10.2023 15:00 5 : 1
08.10
15:00
Mladost
GFK Tabane
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Toplica
ZSK
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
ZSK
08.10
15:00
─îu─Źuge
Radnik
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Dimitrije Tucovi─ç
Zadrugar
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Osipaonica
Mladost
2
0
08.10.2023 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Lunjevac
┼Żelezni─Źar Kusadak
0
1
08.10.2023 15:00 0 : 1
08.10
15:00
Radnik
Podunavac
3
3
08.10.2023 15:00 3 : 3
08.10
15:00
Borac 1932
Sloga (L)
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Sloga (M)
Omladinac
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Pobeda
Mladi radnik 1940
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Devi─çi
Slatina
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Prijevor
Spartak 1976
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Mladost
Jedinstvo (GG)
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Rudar
Morava
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Ozremica
Prilike
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Kej
Lugovi
3
4
08.10.2023 15:00
Kej
3 : 4
08.10
15:00
Zadrugar
Jedinstvo (P)
6
0
08.10.2023 15:00 6 : 0
08.10
15:00
Pomoravlje 1946
Zvi┼żd
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Krilaš
Integral
2
2
08.10.2023 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Batovac
Sloga 1945
2
4
08.10.2023 15:00 2 : 4
08.10
11:00
Trgova─Źki
Rudar Kostolac
2
1
08.10.2023 11:00 2 : 1
08.10
15:00
Napredak (S)
Polet (SD)
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Vojvoda Milenko
BSK 1931
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Heroj Polet
Posavac Tišma
2
3
08.10.2023 15:00 2 : 3
08.10
15:00
BUSK
Borac
4
1
08.10.2023 15:00 4 : 1
08.10
15:00
OFK Zabre┼żje
OFK Borac
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Vrani─ç
Lisovi─ç 1977
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Strelac
Rušanj
4
2
08.10.2023 15:00 4 : 2
08.10
15:00
Rojkovac
Radni─Źki
0
4
08.10.2023 15:00 0 : 4
08.10
15:00
Beljina
Turbina
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
10:00
Mali Po┼żarevac
OFK Mladost
5
1
08.10.2023 10:00 5 : 1
08.10
15:00
Dunavac
Vr─Źin
0
3
08.10.2023 15:00 0 : 3
08.10
15:00
Pudarci
Vin─Źa
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Hajduk
Rabrovac
0
3
08.10.2023 15:00 0 : 3
08.10
15:00
Šumadija 1962
Velika Krsna
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:30
Šljivar
Kosovo
2
2
08.10.2023 15:30 2 : 2
08.10
15:30
Rudar (P)
Grani─Źar
2
5
08.10.2023 15:30 2 : 5
08.10
15:30
Radni─Źki 1946
Omladinac
5
0
08.10.2023 15:30 5 : 0
08.10
15:30
OFK 019
Rudar Vrška Čuka
1
3
08.10.2023 15:30 1 : 3
08.10
15:00
Planinac 1933
Vulkan 1963
6
5
08.10.2023 15:00 6 : 5
08.10
15:00
Jedinstvo
Stevan Nešticki
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Sloboda
Mladost
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Omladinac
Proleter
0
1
08.10.2023 15:00 0 : 1
08.10
15:00
OFK Morava 2022
Sloga 1948
4
2
08.10.2023 15:00 4 : 2
08.10
15:00
Aluminijum
Sloga (DT)
5
1
08.10.2023 15:00 5 : 1
08.10
15:00
Novoselac
Rudar
2
3
08.10.2023 15:00 2 : 3
08.10
15:00
Borac
Polet (V)
0
4
08.10.2023 15:00 0 : 4
08.10
15:00
Moravac
Radni─Źki 1924
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Polet (R)
Jastrebac
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Bali─Źevac
Sloga (K)
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Rudar 2016
Rad 1974
5
0
08.10.2023 15:00 5 : 0
08.10
15:00
Naisus 1977
Sloga 1980
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Moravac
Mladost
3
3
08.10.2023 15:00 3 : 3
08.10
11:00
Lemind 1953
Bobište
4
1
08.10.2023 11:00 4 : 1
08.10
15:00
Vu─Źje
Jedinstvo
2
3
08.10.2023 15:00 2 : 3
08.10
15:00
OFK Morava
Milanovo
2
3
08.10.2023 15:00 2 : 3
08.10
15:00
Zlo─çudovo
─îekmin
8
4
08.10.2023 15:00 8 : 4
08.10
11:00
Donja Lomnica
BSK
7
0
08.10.2023 11:00 7 : 0
BSK
08.10
15:00
Gradac
Progres
0
6
08.10.2023 15:00 0 : 6
08.10
15:00
Polet
Sloga
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Milan Orli─ç
Stojan Lazarac
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Mladost
Duško
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Radni─Źki
Vidojevica
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Gu─Źevo 1929
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Podrinje
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Mladi Borac
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Antimon
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Gorobilje
Gluma─Ź
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
11:00
Rampa
Kotroman
5
0
08.10.2023 11:00 5 : 0
08.10
15:00
Višesava
Crnokosa
0
3
08.10.2023 15:00 0 : 3
08.10
15:00
Je┼żevica
Sloga
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
11:00
Prvi partizan
Bakionica
2
0
08.10.2023 11:00 2 : 0
08.10
15:00
Omladinac
Polet
0
1
08.10.2023 15:00 0 : 1
08.10
15:00
Lazarica
Jasen
6
0
08.10.2023 15:00 6 : 0
08.10
15:00
┼Żelju┼ía
Sloga
9
1
08.10.2023 15:00 9 : 1
08.10
15:00
Mladost
Gnjilan
4
2
08.10.2023 15:00 4 : 2
08.10
15:00
Pobeda
Spartak
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Trnovac
FSU Ju┼żna pruga
11
0
08.10.2023 15:00 11 : 0
08.10
15:00
BSK Bujanovac
Lugina
2
0
08.10.2023 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Levosoje
Radni─Źki 2021
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
─îelik
Mladost (B)
3
2
08.10.2023 15:00 3 : 2
08.10
15:30
Jug Bogdan
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
3
1
08.10.2023 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Re─Źica
Trbunje
2
1
08.10.2023 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Omladinac
Kosovac
2
2
08.10.2023 15:30 2 : 2
08.10
15:30
Dobri─Ź
Borac
1
1
08.10.2023 15:30 1 : 1
08.10
15:00
Jovo Kursula
Mlada krila
2
2
08.10.2023 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Jedinstvo 2017
Bogutova─Źka Banja
7
0
08.10.2023 15:00 7 : 0
08.10
15:00
Stubal
Magnohrom
2
4
08.10.2023 15:00 2 : 4
08.10
14:00
Tavnik
Ribnica
1
2
08.10.2023 14:00 1 : 2
08.10
15:00
Gru┼ża
Biljanovac
2
0
08.10.2023 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Jedinstvo (G)
Popovi─çi Vrnjci
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:30
Šumadinac KG
Sloga 1934
1
0
08.10.2023 15:30 1 : 0
08.10
15:30
Borac
─ćava
3
1
08.10.2023 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Apolon 4
Seljak
3
1
08.10.2023 15:30 3 : 1
08.10
15:30
21. oktobar
Bratstvo 1975
0
1
08.10.2023 15:30 0 : 1
08.10
11:00
Borba
OFK ┼Że┼żelj
0
1
08.10.2023 11:00 0 : 1
08.10
15:30
Borac (VS)
Dunav
3
3
08.10.2023 15:30 3 : 3
08.10
15:30
Karaš (K)
Ratar
3
2
08.10.2023 15:30 3 : 2
08.10
15:30
Banat (D)
Vojvodina (S)
3
0
08.10.2023 15:30 3 : 0
08.10
15:30
Omladinac
Banatul
0
5
08.10.2023 15:30 0 : 5
08.10
15:00
Ba─Źki Hajduk
Naša Zvezda
5
3
08.10.2023 15:00 5 : 3
08.10
15:00
Slavija (P)
Vojvodina
0
0
08.10.2023 15:00 0 : 0
08.10
15:00
Proleter
OFK Stari Grad
3
4
08.10.2023 15:00 3 : 4
08.10
15:00
Neštin
Krivanj
1
3
08.10.2023 15:00 1 : 3
08.10
15:30
Stari Trstenik
OFK Orašje 1960
2
0
08.10.2023 15:30 2 : 0
08.10
13:00
Omladinac
Jezero 2017
0
1
08.10.2023 13:00 0 : 1
08.10
13:00
Borac
Poljoprivrednik
2
0
08.10.2023 13:00 2 : 0
08.10
15:30
Velika Drenova
Beli Orlovi
0
0
08.10.2023 15:30 0 : 0
08.10
15:30
Ribnik
Vinogradar
4
3
08.10.2023 15:30 4 : 3
08.10
13:00
Mladost (T)
Kamenorezac 76
2
2
08.10.2023 13:00 2 : 2
08.10
15:00
Radni─Źki
Kordun
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Polet
Jedinstvo Lemeš
4
3
08.10.2023 15:00 4 : 3
08.10
15:00
Polet (S)
Aleksa Šantić
5
0
08.10.2023 15:00 5 : 0
08.10
15:00
Zadrugar
Mladost
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Terekveš
Dinamo 1923
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
15:30
BSK Bavanište
Voja Ga─Źi─ç
2
4
08.10.2023 15:30 2 : 4
08.10
15:30
Jugoslavija
OFK Mladost
4
0
08.10.2023 15:30 4 : 0
08.10
15:30
Omladinac
Borac
1
2
08.10.2023 15:30 1 : 2
08.10
15:30
Partizan
Tempo
2
1
08.10.2023 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Proleter
Stari Tamiš
2
1
08.10.2023 15:30 2 : 1
08.10
15:00
Kameni
Mladost
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Car Uroš
─îSK ─îortanovci
1
4
08.10.2023 15:00 1 : 4
08.10
15:00
Ljukovo
Rudar
5
0
08.10.2023 15:00 5 : 0
08.10
15:00
Grani─Źar
Polet
2
0
08.10.2023 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Napredak
Fruškogorac
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Hrtkovci
OFK Bresta─Ź
2
2
08.10.2023 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Planinac
Hajduk 1932
0
3
08.10.2023 15:00 0 : 3
08.10
10:00
Polet
Rekreativo
2
2
08.10.2023 10:00 2 : 2
08.10
15:00
Budu─çnost
Borac
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
10:00
Duboko
Posavina
3
1
08.10.2023 10:00 3 : 1
08.10
15:00
Munja
Jedinstvo
4
0
08.10.2023 15:00 4 : 0
08.10
15:00
Mladost (K)
Osaonica
1
2
08.10.2023 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Omladinac
Mladi radnik
4
2
08.10.2023 15:00 4 : 2
08.10
15:00
Ursule
GFK Strelište
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Sloboda
Bratstvo
4
0
08.10.2023 15:00 4 : 0
08.10
15:00
Jedinstvo 2014
Mladost (L)
2
3
08.10.2023 15:00 2 : 3
08.10
15:00
Mladost (BB)
Borac
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Naftagas
Potisje
2
3
08.10.2023 15:00 2 : 3
08.10
15:00
Krajina
ASK
7
2
08.10.2023 15:00 7 : 2
ASK
08.10
15:00
Lehel
Zadrugar
0
0
08.10.2023 15:00 0 : 0
08.10
15:00
OFK Gradnulica
KSK Konak 1926
11
0
08.10.2023 15:00 11 : 0
08.10
15:00
Tamiš
OFK Klek
5
0
08.10.2023 15:00 5 : 0
08.10
15:00
Šarbane
Polet (T)
1
4
08.10.2023 15:00 1 : 4
08.10
15:00
Kolubara (LP)
Trnjaci 2021
1
0
08.10.2023 15:00 1 : 0
08.10
15:00
OFK Paljuvi
Joševa
0
2
08.10.2023 15:00 0 : 2
08.10
15:00
Polet (DL)
Brezovica
2
2
08.10.2023 15:00 2 : 2
08.10
15:00
OFK Stublenica
Crvena Jabuka
2
3
08.10.2023 15:00 2 : 3
08.10
15:00
Tulari
Jedinstvo (M)
4
2
08.10.2023 15:00 4 : 2
08.10
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Jadar 2013
7
1
08.10.2023 11:00 7 : 1
08.10
15:00
OFK Povlen
Babaji─ç
4
1
08.10.2023 15:00 4 : 1
08.10
11:00
Tešnjar
Beloševac
3
3
08.10.2023 11:00 3 : 3
08.10
11:00
Kotešica
Kolubara 2
2
2
08.10.2023 11:00 2 : 2
08.10
11:00
Mali korak
Rajac
3
2
08.10.2023 11:00 3 : 2
08.10
11:00
Popadi─ç
Stari drugari
1
4
08.10.2023 11:00 1 : 4
08.10
11:00
Polet
Rakac Stave
3
2
08.10.2023 11:00 3 : 2
08.10
15:00
Napredak 1934
Morava 1932
4
2
08.10.2023 15:00 4 : 2
08.10
15:00
Zemljoradnik 1932
Polet (V)
0
3
08.10.2023 15:00 0 : 3
08.10
15:00
Kumane
Stig 1955
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Borac (K)
Sloga (L)
2
5
08.10.2023 15:00 2 : 5
08.10
15:00
Napredak (B)
Dizel
2
2
08.10.2023 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Beli Orao
┼Żitkovica 2017
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Sloga TOP
Mladi Borac
1
1
08.10.2023 15:00 1 : 1
08.10
15:30
Jedinstvo
Ba─Źka
2
1
08.10.2023 15:30 2 : 1
08.10
15:00
E─Ĺ┼íeg
Slavija
0
2
08.10.2023 15:00 0 : 2
08.10
15:00
Crni Vitez 1924
Soko
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Rudar (K)
Borac (V)
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
BSK 1924
Pobeda 1953
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Jedinstvo (S)
Rade Milošević
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Polet 1930
Homoljac
0
0
08.10.2023 15:00 0 : 0
08.10
15:00
Mladost (K)
Radni─Źki (K)
2
2
08.10.2023 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Mlava (ML)
Zadrugar 1947
3
0
08.10.2023 15:00 3 : 0
08.10
15:30
Vinogradar
Obili─ç
2
0
08.10.2023 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Hajduk (G)
┼Żelezni─Źar NS
0
2
08.10.2023 15:30 0 : 2
08.10
15:30
Petar Pua─Źa
Stra┼żilovo
1
1
08.10.2023 15:30 1 : 1
08.10
15:30
Dinamo
Tatra
1
3
08.10.2023 15:30 1 : 3
08.10
15:30
─îenej
Borac (NS)
1
5
08.10.2023 15:30 1 : 5
08.10
15:30
Borac (R)
Titel
1
5
08.10.2023 15:30 1 : 5
08.10
15:00
Radni─Źki
Umac
2
0
08.10.2023 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Mladi borac
Moravac (G)
3
1
08.10.2023 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Sloboda
Morava
2
1
08.10.2023 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Bratstvo
Veliko Trnjane
5
0
08.10.2023 15:00 5 : 0
08.10
15:00
Moravac Orion
OFK Brza
3
0