17.03
18:00
Mladost GAT
RadniÄki 1923
1
2
|
17.03.2023 18:00 | Mladost GAT | 1 : 2 | RadniÄki 1923 | |||||
17.03
16:00
Partizan
Radnik
1
2
|
17.03.2023 16:00 | Partizan | 1 : 2 | Radnik |
17.03
14:30
Studentski grad
Zvezdara
1
0
|
17.03.2023 14:30 | Studentski grad | 1 : 0 | Zvezdara | |||||
17.03
12:00
Torlak
Brodarac
0
1
|
17.03.2023 12:00 | Torlak | 0 : 1 | Brodarac |
17.03
21:00
Nottingham Forest
Newcastle United
1
2
|
17.03.2023 21:00 | Nottingham Forest | 1 : 2 | Newcastle United |
17.03
20:30
Borussia M'gladbach
Werder Bremen
2
2
|
17.03.2023 20:30 | Borussia M'gladbach | 2 : 2 | Werder Bremen |
17.03
21:00
Olympique Lyonnais
FC Nantes
1
1
|
17.03.2023 21:00 | Olympique Lyonnais | 1 : 1 | FC Nantes |
17.03
20:45
Atalanta
Empoli
2
1
|
17.03.2023 20:45 | Atalanta | 2 : 1 | Empoli | |||||
17.03
18:30
Sassuolo
Spezia
1
0
|
17.03.2023 18:30 | Sassuolo | 1 : 0 | Spezia |
17.03
21:00
Real Valladolid
Athletic Club
1
3
|
17.03.2023 21:00 | Real Valladolid | 1 : 3 | Athletic Club |
17.03
11:00
Voždovac
Prva Iskra
8
0
|
17.03.2023 11:00 | Voždovac | 8 : 0 | Prva Iskra |
17.03
20:30
Bayern
Alba
75
76
|
17.03.2023 20:30 | Bayern | 75 : 76 | Alba | |||||
17.03
20:30
Barcelona
Crvena zvezda Maridianbet
85
79
|
17.03.2023 20:30 | Barcelona | 85 : 79 | Crvena zvezda Maridianbet |
17.03
20:00
FMP Soccerbet
Zadar
112
87
|
17.03.2023 20:00 | FMP Soccerbet | 112 : 87 | Zadar | |||||
17.03
18:00
Split
Mornar Barsko zlato
91
80
|
17.03.2023 18:00 | Split | 91 : 80 | Mornar Barsko zlato |
17.03
17:00
Mladost MaxBet
Zdravlje Leskovac
68
84
|
17.03.2023 17:00 | Mladost MaxBet | 68 : 84 | Zdravlje Leskovac |
17.03
19:30
Star
Pirot
80
100
|
17.03.2023 19:30 | Star | 80 : 100 | Pirot |
17.03
20:00
Takovo
Jedinstvo (SP)
3
1
|
17.03.2023 20:00 | Takovo | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
17.03
19:00
Spartak (LJ)
Ribnica
0
3
|
17.03.2023 19:00 | Spartak (LJ) | 0 : 3 | Ribnica |
17.03
18:00
Partizan EFBET 2
Borac (P)
3
1
|
17.03.2023 18:00 | Partizan EFBET 2 | 3 : 1 | Borac (P) | |||||
17.03
17:00
Borac (S)
Smederevo Carina
3
0
|
17.03.2023 17:00 | Borac (S) | 3 : 0 | Smederevo Carina | |||||
17.03
17:00
Novi Pazar
Mladenovac
1
3
|
17.03.2023 17:00 | Novi Pazar | 1 : 3 | Mladenovac |
17.03
18:30
Crvena zvezda
TENT
3
0
|
17.03.2023 18:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | TENT | |||||
17.03
19:00
Spartak
Partizan EFBET
3
1
|
17.03.2023 19:00 | Spartak | 3 : 1 | Partizan EFBET |
17.03
17:00
RadniÄki Blaster
Lazarevac
3
1
|
17.03.2023 17:00 | RadniÄki Blaster | 3 : 1 | Lazarevac |
17.03
21:00
Omladinac 2
Panonija
1
3
|
17.03.2023 21:00 | Omladinac 2 | 1 : 3 | Panonija |
17.03
20:30
Lavovi BP
Vojvoda Stepa
36
25
|
17.03.2023 20:30 | Lavovi BP | 36 : 25 | Vojvoda Stepa |
17.03
20:00
ŽitoraÄa
Aleksinac
24
24
|
17.03.2023 20:00 | ŽitoraÄa | 24 : 24 | Aleksinac |
17.03
20:30
ŽelezniÄar
Vojvodina
31
21
|
17.03.2023 20:30 | ŽelezniÄar | 31 : 21 | Vojvodina | |||||
17.03
18:00
Medicinar
SPD RadniÄki
29
28
|
17.03.2023 18:00 | Medicinar | 29 : 28 | SPD RadniÄki |
17.03
21:00
BeÄej
Zemun
12
10
|
17.03.2023 21:00 | BeÄej | 12 : 10 | Zemun |
17.03
20:30
Novi Sad
Novi Pazar
0
5
|
17.03.2023 20:30 | Novi Sad | 0 : 5 | Novi Pazar | |||||
17.03
19:00
Beogradski FON
Vranje
4
2
|
17.03.2023 19:00 | Beogradski FON | 4 : 2 | Vranje |
17.03
18:30
Bajina BaŔta
Kareli
6
1
|
17.03.2023 18:30 | Bajina BaŔta | 6 : 1 | Kareli |
17.03
19:00
Sjenica
Ares
1
1
|
17.03.2023 19:00 | Sjenica | 1 : 1 | Ares |
17.03
21:00
Margus
Zenon
8
3
|
17.03.2023 21:00 | Margus | 8 : 3 | Zenon |
17.03
21:00
BabuŔnica 2011
Lindoret
8
5
|
17.03.2023 21:00 | BabuŔnica 2011 | 8 : 5 | Lindoret |