06.11
15:30
Crvena zvezda
Mladost (L)
2
0
|
06.11.2022 15:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
06.11
19:30
TSC
Partizan
2
3
|
06.11.2022 19:30 | TSC | 2 : 3 | Partizan |
06.11
13:00
Zlatibor
OFK Vršac
2
1
|
06.11.2022 13:00 | Zlatibor | 2 : 1 | OFK Vršac | |||||
06.11
15:00
Mačva
GFK Sloboda
0
0
|
06.11.2022 15:00 | Mačva | 0 : 0 | GFK Sloboda |
06.11
13:00
Dinamo 1945
Podunavac
1
1
|
06.11.2022 13:00 | Dinamo 1945 | 1 : 1 | Podunavac |
06.11
13:30
Ušće Novi Beograd
Budućnost
0
2
|
06.11.2022 13:30 | Ušće Novi Beograd | 0 : 2 | Budućnost | |||||
06.11
10:00
Brodarac
Zvezdara
2
0
|
06.11.2022 10:00 | Brodarac | 2 : 0 | Zvezdara | |||||
06.11
12:00
Torlak
Borac
2
1
|
06.11.2022 12:00 | Torlak | 2 : 1 | Borac | |||||
06.11
13:30
Jedinstvo
OFK Beograd
0
0
|
06.11.2022 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | OFK Beograd |
06.11
13:00
OFK Mihajlovac
Borac 1926
0
0
|
06.11.2022 13:00 | OFK Mihajlovac | 0 : 0 | Borac 1926 | |||||
06.11
13:00
Rađevac
Mačva 1929
1
0
|
06.11.2022 13:00 | Rađevac | 1 : 0 | Mačva 1929 |
06.11
13:30
OFK Brzi Brod
Jedinstvo (P)
1
3
|
06.11.2022 13:30 | OFK Brzi Brod | 1 : 3 | Jedinstvo (P) | |||||
06.11
11:00
SFS Borac
Vlasina
3
0
|
06.11.2022 11:00 | SFS Borac | 3 : 0 | Vlasina | |||||
06.11
13:30
Budućnost (P)
OFK Topličanin
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Budućnost (P) | 1 : 0 | OFK Topličanin |
06.11
13:00
Preporod
Sloga
1
0
|
06.11.2022 13:00 | Preporod | 1 : 0 | Sloga | |||||
06.11
13:00
Radnički 1918
Radnički 1905
1
3
|
06.11.2022 13:00 | Radnički 1918 | 1 : 3 | Radnički 1905 | |||||
06.11
13:00
Mladost (BP)
Obilić
3
0
|
06.11.2022 13:00 | Mladost (BP) | 3 : 0 | Obilić | |||||
06.11
13:00
Vojvodina
OFK Vrbas
1
3
|
06.11.2022 13:00 | Vojvodina | 1 : 3 | OFK Vrbas |
06.11
10:00
Index
Dunav
3
0
|
06.11.2022 10:00 | Index | 3 : 0 | Dunav | |||||
06.11
13:00
Donji Srem 2015
Hajduk
0
2
|
06.11.2022 13:00 | Donji Srem 2015 | 0 : 2 | Hajduk |
06.11
13:00
Crvena Zvezda
Begej
3
0
|
06.11.2022 13:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Begej | |||||
06.11
13:00
Radnički
Kozara
2
2
|
06.11.2022 13:00 | Radnički | 2 : 2 | Kozara | |||||
06.11
13:00
Borac
Jedinstvo Stević
6
2
|
06.11.2022 13:00 | Borac | 6 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
06.11
13:00
Omladinac FAM
Sloboda
0
4
|
06.11.2022 13:00 | Omladinac FAM | 0 : 4 | Sloboda |
06.11
13:30
Kosmaj
PKB
1
1
|
06.11.2022 13:30 | Kosmaj | 1 : 1 | PKB | |||||
06.11
13:30
Sremčica
Zuce 2019
3
3
|
06.11.2022 13:30 | Sremčica | 3 : 3 | Zuce 2019 | |||||
06.11
13:30
Crvena zvezda
Boleč
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Boleč |
06.11
13:30
Lugina
Svetlost
2
5
|
06.11.2022 13:30 | Lugina | 2 : 5 | Svetlost | |||||
06.11
13:30
Jedinstvo
OFK Alakince
5
3
|
06.11.2022 13:30 | Jedinstvo | 5 : 3 | OFK Alakince | |||||
06.11
13:30
Plantaža
SFK Morava
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Plantaža | 1 : 0 | SFK Morava | |||||
06.11
13:30
Žitorađa
Sloga
3
1
|
06.11.2022 13:30 | Žitorađa | 3 : 1 | Sloga | |||||
06.11
13:30
Jablanica
Gracko
1
1
|
06.11.2022 13:30 | Jablanica | 1 : 1 | Gracko |
06.11
13:30
OFK Niš
Jedinstvo
1
0
|
06.11.2022 13:30 | OFK Niš | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.11
13:30
Pukovac
Mladost (M)
3
2
|
06.11.2022 13:30 | Pukovac | 3 : 2 | Mladost (M) | |||||
06.11
13:30
Malošište
Orljane
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Malošište | 1 : 0 | Orljane | |||||
06.11
13:30
Morava
Naša krila 1936
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Morava | 3 : 0 | Naša krila 1936 | |||||
06.11
13:30
Delijski Vis
OFK Napredak 1929
2
4
|
06.11.2022 13:30 | Delijski Vis | 2 : 4 | OFK Napredak 1929 | |||||
06.11
13:30
Rudar
Bukovik
0
4
|
06.11.2022 13:30 | Rudar | 0 : 4 | Bukovik | |||||
06.11
13:30
Palilulac
OFK Sinđelić
0
7
|
06.11.2022 13:30 | Palilulac | 0 : 7 | OFK Sinđelić |
06.11
13:30
Levač
OFK Lugomir
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Levač | 3 : 0 | OFK Lugomir | |||||
06.11
13:30
Majdevo-Kupci
Sloga (D)
5
2
|
06.11.2022 13:30 | Majdevo-Kupci | 5 : 2 | Sloga (D) | |||||
06.11
13:30
Rembas
Blagotin
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Rembas | 3 : 0 | Blagotin | |||||
06.11
13:30
Vinogradar
Orlovi
3
1
|
06.11.2022 13:30 | Vinogradar | 3 : 1 | Orlovi | |||||
06.11
13:30
Župa
Jedinstvo 1936
0
1
|
06.11.2022 13:30 | Župa | 0 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
06.11
13:30
Jedinstvo (M)
Kušiljevo
1
7
|
06.11.2022 13:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 7 | Kušiljevo |
06.11
10:00
Jedinstvo
Balkanski
2
2
|
06.11.2022 10:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Balkanski | |||||
06.11
13:30
Tanasko Rajić
Đerdap
1
2
|
06.11.2022 13:30 | Tanasko Rajić | 1 : 2 | Đerdap | |||||
06.11
13:30
Lužnica
Hajduk Veljko
0
0
|
06.11.2022 13:30 | Lužnica | 0 : 0 | Hajduk Veljko |
06.11
13:00
Jošanica
Polet (R)
3
1
|
06.11.2022 13:00 | Jošanica | 3 : 1 | Polet (R) | |||||
06.11
13:00
Bane 1931
Karađorđe
3
3
|
06.11.2022 13:00 | Bane 1931 | 3 : 3 | Karađorđe | |||||
06.11
13:00
Gruža
Goč
2
2
|
06.11.2022 13:00 | Gruža | 2 : 2 | Goč | |||||
06.11
13:00
Korićani
Srbija
1
3
|
06.11.2022 13:00 | Korićani | 1 : 3 | Srbija | |||||
06.11
13:00
Budućnost (R)
Šumadija 1903
1
0
|
06.11.2022 13:00 | Budućnost (R) | 1 : 0 | Šumadija 1903 |
06.11
13:00
Kej
Zlatar
2
6
|
06.11.2022 13:00 | Kej | 2 : 6 | Zlatar | |||||
06.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Savinac 1933
0
0
|
06.11.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Savinac 1933 | |||||
06.11
13:00
Polimlje
Polet (T)
2
0
|
06.11.2022 13:00 | Polimlje | 2 : 0 | Polet (T) | |||||
06.11
13:00
Jasen
Lazarica
0
2
|
06.11.2022 13:00 | Jasen | 0 : 2 | Lazarica | |||||
06.11
13:00
Omladinac (Z)
Sloboda (Č)
4
3
|
06.11.2022 13:00 | Omladinac (Z) | 4 : 3 | Sloboda (Č) |
06.11
13:00
Pomoravlje 1946
Rudar
5
1
|
06.11.2022 13:00 | Pomoravlje 1946 | 5 : 1 | Rudar | |||||
06.11
13:00
OFK Aranđelovac 1979
Karađorđe
0
1
|
06.11.2022 13:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 0 : 1 | Karađorđe |
06.11
13:00
Borac
Cer
4
0
|
06.11.2022 13:00 | Borac | 4 : 0 | Cer | |||||
06.11
13:00
OFK Divci
Jedinstvo Vladimirci 1924
4
1
|
06.11.2022 13:00 | OFK Divci | 4 : 1 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
06.11
13:00
Radnički (K)
Zadrugar
0
2
|
06.11.2022 13:00 | Radnički (K) | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
06.11
11:00
Kačer
Vrelo Sport
4
1
|
06.11.2022 11:00 | Kačer | 4 : 1 | Vrelo Sport | |||||
06.11
13:00
Železničar
OFK Osečina
1
2
|
06.11.2022 13:00 | Železničar | 1 : 2 | OFK Osečina | |||||
06.11
13:00
Mladost
Radnički (V)
2
2
|
06.11.2022 13:00 | Mladost | 2 : 2 | Radnički (V) |
06.11
14:00
Karaš (J)
Vulturul
0
2
|
06.11.2022 14:00 | Karaš (J) | 0 : 2 | Vulturul | |||||
06.11
13:30
Crvena zvezda
Hajdučica
0
1
|
06.11.2022 13:30 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Hajdučica | |||||
06.11
13:30
Partizan (G)
BAK
2
3
|
06.11.2022 13:30 | Partizan (G) | 2 : 3 | BAK | |||||
06.11
13:30
Spartak 1911
Potporanj
6
1
|
06.11.2022 13:30 | Spartak 1911 | 6 : 1 | Potporanj | |||||
06.11
13:30
Budućnost (A)
Unirea
1
2
|
06.11.2022 13:30 | Budućnost (A) | 1 : 2 | Unirea | |||||
06.11
13:30
Dolovo
Glogonj
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Dolovo | 3 : 0 | Glogonj |
06.11
13:00
Sutjeska
Jadran
0
0
|
06.11.2022 13:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Jadran | |||||
06.11
13:00
Đurđin
Iskra
3
1
|
06.11.2022 13:00 | Đurđin | 3 : 1 | Iskra |
06.11
13:00
Hajduk
Budućnost (G)
3
0
|
06.11.2022 13:00 | Hajduk | 3 : 0 | Budućnost (G) | |||||
06.11
13:00
Lipar
ŽAK
3
1
|
06.11.2022 13:00 | Lipar | 3 : 1 | ŽAK | |||||
06.11
13:00
Naša Zvezda
Kordun
4
0
|
06.11.2022 13:00 | Naša Zvezda | 4 : 0 | Kordun | |||||
06.11
13:00
Borac 46
Budućnost (M)
2
1
|
06.11.2022 13:00 | Borac 46 | 2 : 1 | Budućnost (M) |
06.11
13:00
2. Oktobar
Radnički 1911
1
6
|
06.11.2022 13:00 | 2. Oktobar | 1 : 6 | Radnički 1911 | |||||
06.11
13:00
Krajina
ASK
0
3
|
06.11.2022 13:00 | Krajina | 0 : 3 | ASK | |||||
06.11
13:00
MSK
Rusanda
2
1
|
06.11.2022 13:00 | MSK | 2 : 1 | Rusanda | |||||
06.11
13:00
OFK Stajićevo
Budućnost
0
1
|
06.11.2022 13:00 | OFK Stajićevo | 0 : 1 | Budućnost | |||||
06.11
13:00
ŽFK Banat
Polet
2
1
|
06.11.2022 13:00 | ŽFK Banat | 2 : 1 | Polet | |||||
06.11
13:00
Banat
Napredak
1
0
|
06.11.2022 13:00 | Banat | 1 : 0 | Napredak | |||||
06.11
13:00
Mladost
Vojvodina
0
1
|
06.11.2022 13:00 | Mladost | 0 : 1 | Vojvodina |
06.11
13:00
Graničar (K)
Sremac (D)
1
2
|
06.11.2022 13:00 | Graničar (K) | 1 : 2 | Sremac (D) | |||||
06.11
13:00
Srem
Napredak Meridian
4
1
|
06.11.2022 13:00 | Srem | 4 : 1 | Napredak Meridian | |||||
06.11
13:00
Sremac (V)
Fruškogorac
2
1
|
06.11.2022 13:00 | Sremac (V) | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
06.11
13:00
Budućnost
Sloga
6
1
|
06.11.2022 13:00 | Budućnost | 6 : 1 | Sloga | |||||
06.11
13:00
Šumar
Hajduk (B)
2
1
|
06.11.2022 13:00 | Šumar | 2 : 1 | Hajduk (B) | |||||
06.11
13:00
Jadran
Borac 1925
6
0
|
06.11.2022 13:00 | Jadran | 6 : 0 | Borac 1925 |
06.11
13:30
TSK
Tatra
4
1
|
06.11.2022 13:30 | TSK | 4 : 1 | Tatra | |||||
06.11
13:30
Fruškogorac
Crvena zvezda
0
2
|
06.11.2022 13:30 | Fruškogorac | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
06.11
13:30
OFK Sirig
Bačka 1923
1
1
|
06.11.2022 13:30 | OFK Sirig | 1 : 1 | Bačka 1923 | |||||
06.11
13:30
Bačka (B)
Jugović
1
1
|
06.11.2022 13:30 | Bačka (B) | 1 : 1 | Jugović | |||||
06.11
13:30
Jedinstvo
Petrovaradin
4
2
|
06.11.2022 13:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Petrovaradin |
06.11
13:30
Posavac Tišma
Šećeranac Ada
0
4
|
06.11.2022 13:30 | Posavac Tišma | 0 : 4 | Šećeranac Ada | |||||
06.11
13:30
Busije
Poštar Zvezdara
4
0
|
06.11.2022 13:30 | Busije | 4 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
06.11
13:30
Umka
Beograd Karaburma
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Umka | 3 : 0 | Beograd Karaburma | |||||
06.11
11:00
Siti Sport Klub
Dunav
6
1
|
06.11.2022 11:00 | Siti Sport Klub | 6 : 1 | Dunav | |||||
06.11
13:30
Bratstvo
Balkan Mirijevo
0
3
|
06.11.2022 13:30 | Bratstvo | 0 : 3 | Balkan Mirijevo | |||||
06.11
13:30
KFK Ravna gora
Heroj Polet
1
6
|
06.11.2022 13:30 | KFK Ravna gora | 1 : 6 | Heroj Polet | |||||
06.11
13:30
BSK 1925
Borac
2
3
|
06.11.2022 13:30 | BSK 1925 | 2 : 3 | Borac |
06.11
10:00
Radnički
Budućnost
4
1
|
06.11.2022 10:00 | Radnički | 4 : 1 | Budućnost | |||||
06.11
13:30
Rušanj
Omladinac
9
0
|
06.11.2022 13:30 | Rušanj | 9 : 0 | Omladinac | |||||
06.11
13:30
Krtinska
Strelac
2
2
|
06.11.2022 13:30 | Krtinska | 2 : 2 | Strelac | |||||
06.11
13:30
Turbina
Rojkovac
2
0
|
06.11.2022 13:30 | Turbina | 2 : 0 | Rojkovac | |||||
06.11
13:30
Lisović 1977
Vranić
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Lisović 1977 | 2 : 1 | Vranić | |||||
06.11
13:30
OFK Budućnost
BSK 1926
2
0
|
06.11.2022 13:30 | OFK Budućnost | 2 : 0 | BSK 1926 |
06.11
11:00
Kaluđerica 1969
Vrčin
1
0
|
06.11.2022 11:00 | Kaluđerica 1969 | 1 : 0 | Vrčin | |||||
06.11
13:30
Zaklopača
Velika Krsna
1
1
|
06.11.2022 13:30 | Zaklopača | 1 : 1 | Velika Krsna | |||||
06.11
13:30
Gročanski fudbalski klub
Rabrovac
2
2
|
06.11.2022 13:30 | Gročanski fudbalski klub | 2 : 2 | Rabrovac | |||||
06.11
13:30
Dunavac
Kovačevac 1956
2
2
|
06.11.2022 13:30 | Dunavac | 2 : 2 | Kovačevac 1956 | |||||
06.11
13:30
Šumadija 1962
Hajduk
7
1
|
06.11.2022 13:30 | Šumadija 1962 | 7 : 1 | Hajduk |
06.11
13:30
13. April
Dedina
5
3
|
06.11.2022 13:30 | 13. April | 5 : 3 | Dedina | |||||
06.11
13:30
Sloga (D)
Gradina
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Gradina | |||||
06.11
13:30
Polet 57
Čitluk
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Polet 57 | 3 : 0 | Čitluk | |||||
06.11
13:30
Bošnjane
Mačkovac
5
1
|
06.11.2022 13:30 | Bošnjane | 5 : 1 | Mačkovac | |||||
06.11
13:30
Rubin
Temnić 1924
1
4
|
06.11.2022 13:30 | Rubin | 1 : 4 | Temnić 1924 | |||||
06.11
13:30
FUD
Sloga (Ć)
2
2
|
06.11.2022 13:30 | FUD | 2 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
06.11
13:30
Trudbenik
Parunovac
4
0
|
06.11.2022 13:30 | Trudbenik | 4 : 0 | Parunovac |
06.11
10:00
Žabari
Rajac
4
1
|
06.11.2022 10:00 | Žabari | 4 : 1 | Rajac | |||||
06.11
13:30
Mladost
Iskra
4
0
|
06.11.2022 13:30 | Mladost | 4 : 0 | Iskra | |||||
06.11
13:30
OFK Senjak
Proleter
5
1
|
06.11.2022 13:30 | OFK Senjak | 5 : 1 | Proleter | |||||
06.11
13:30
Dimitrije Tucović
Toplica
2
3
|
06.11.2022 13:30 | Dimitrije Tucović | 2 : 3 | Toplica | |||||
06.11
13:30
Banjani
OFK Brđanac
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Banjani | 2 : 1 | OFK Brđanac |
06.11
13:30
Šumadinac (S)
Banja
4
4
|
06.11.2022 13:30 | Šumadinac (S) | 4 : 4 | Banja | |||||
06.11
13:30
Šumadija
Grizli ML
4
2
|
06.11.2022 13:30 | Šumadija | 4 : 2 | Grizli ML | |||||
06.11
13:30
Sloga
Šumadinac (N)
1
3
|
06.11.2022 13:30 | Sloga | 1 : 3 | Šumadinac (N) | |||||
06.11
13:30
Prvi srpski ustanak
Plaskovac
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Prvi srpski ustanak | 2 : 1 | Plaskovac | |||||
06.11
13:30
Lokomotiva
Mladi rudar
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Mladi rudar | |||||
06.11
13:30
Vinča
BSK (Bo)
1
2
|
06.11.2022 13:30 | Vinča | 1 : 2 | BSK (Bo) | |||||
06.11
13:30
ŽSK
Trnava
2
0
|
06.11.2022 13:30 | ŽSK | 2 : 0 | Trnava | |||||
06.11
13:30
BSK (Be)
Marjan
5
4
|
06.11.2022 13:30 | BSK (Be) | 5 : 4 | Marjan |
06.11
13:00
Naisus 1977
Toplica
3
1
|
06.11.2022 13:00 | Naisus 1977 | 3 : 1 | Toplica | |||||
06.11
13:00
Polet
Zemljoradnik
0
5
|
06.11.2022 13:00 | Polet | 0 : 5 | Zemljoradnik | |||||
06.11
13:00
Sloga 1980
Baličevac
1
2
|
06.11.2022 13:00 | Sloga 1980 | 1 : 2 | Baličevac | |||||
06.11
13:00
Jastrebac
Moravac (Č)
6
0
|
06.11.2022 13:00 | Jastrebac | 6 : 0 | Moravac (Č) | |||||
06.11
13:00
Rad
Borac
2
4
|
06.11.2022 13:00 | Rad | 2 : 4 | Borac |
06.11
13:30
Sloga
BSK
5
1
|
06.11.2022 13:30 | Sloga | 5 : 1 | BSK | |||||
06.11
13:30
Mladost
Jedinstvo (G)
0
5
|
06.11.2022 13:30 | Mladost | 0 : 5 | Jedinstvo (G) | |||||
06.11
11:00
Donja Lomnica
Polet
0
0
|
06.11.2022 11:00 | Donja Lomnica | 0 : 0 | Polet | |||||
06.11
11:00
Lemind 1953
Železničar
2
2
|
06.11.2022 11:00 | Lemind 1953 | 2 : 2 | Železničar | |||||
06.11
13:30
Vučje
Jedinstvo (B)
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Vučje | 2 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
06.11
13:30
Čekmin
Milanovo
4
2
|
06.11.2022 13:30 | Čekmin | 4 : 2 | Milanovo |
06.11
13:00
Podunavac
SASK
1
1
|
06.11.2022 13:00 | Podunavac | 1 : 1 | SASK | |||||
06.11
13:00
Petlić SD 2006
Mladi borac
3
0
|
06.11.2022 13:00 | Petlić SD 2006 | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
06.11
13:00
Crvena zvezda
Pobeda
3
2
|
06.11.2022 13:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Pobeda | |||||
06.11
13:00
Mladi radnik 1940
Sloga
0
4
|
06.11.2022 13:00 | Mladi radnik 1940 | 0 : 4 | Sloga | |||||
06.11
13:00
Polet
OFK Napredak
0
4
|
06.11.2022 13:00 | Polet | 0 : 4 | OFK Napredak | |||||
06.11
13:00
Radnik
Železničar Kusadak
6
0
|
06.11.2022 13:00 | Radnik | 6 : 0 | Železničar Kusadak |
06.11
13:30
Polet
Blizna
3
1
|
06.11.2022 13:30 | Polet | 3 : 1 | Blizna | |||||
06.11
13:30
Branik
Ključ
1
2
|
06.11.2022 13:30 | Branik | 1 : 2 | Ključ | |||||
06.11
11:00
Miloševo
Polom
6
1
|
06.11.2022 11:00 | Miloševo | 6 : 1 | Polom | |||||
06.11
11:00
Mala Vrbica
Brestovac
4
1
|
06.11.2022 11:00 | Mala Vrbica | 4 : 1 | Brestovac | |||||
06.11
13:30
Nemetali
Urovica
5
0
|
06.11.2022 13:30 | Nemetali | 5 : 0 | Urovica |
06.11
13:30
BSK 1931
Krilaš
3
1
|
06.11.2022 13:30 | BSK 1931 | 3 : 1 | Krilaš | |||||
06.11
13:30
Vihor
Napredak (S)
0
5
|
06.11.2022 13:30 | Vihor | 0 : 5 | Napredak (S) | |||||
06.11
13:30
Rudar (Kr)
Železničar
3
2
|
06.11.2022 13:30 | Rudar (Kr) | 3 : 2 | Železničar | |||||
06.11
13:30
Batovac
Obilić
2
3
|
06.11.2022 13:30 | Batovac | 2 : 3 | Obilić | |||||
06.11
13:30
Šapine
Budućnost (V)
4
3
|
06.11.2022 13:30 | Šapine | 4 : 3 | Budućnost (V) | |||||
06.11
13:30
Borac (K)
Rudar 2001
0
0
|
06.11.2022 13:30 | Borac (K) | 0 : 0 | Rudar 2001 |
06.11
13:30
Borac (V)
Omladinac
0
0
|
06.11.2022 13:30 | Borac (V) | 0 : 0 | Omladinac | |||||
06.11
13:30
Jedinstvo 2017
Ibar
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Jedinstvo 2017 | 3 : 0 | Ibar | |||||
06.11
13:30
Koštampolje
Proleter
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Koštampolje | 1 : 0 | Proleter | |||||
06.11
11:00
Miločajac
Tavnik
0
0
|
06.11.2022 11:00 | Miločajac | 0 : 0 | Tavnik | |||||
06.11
13:30
Ribnica
Radnik
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Ribnica | 2 : 1 | Radnik |
06.11
13:30
Dragocvet
Osaonica
4
2
|
06.11.2022 13:30 | Dragocvet | 4 : 2 | Osaonica | |||||
06.11
13:30
Budućnost (M)
Juhor
2
0
|
06.11.2022 13:30 | Budućnost (M) | 2 : 0 | Juhor | |||||
06.11
13:30
Donja Mutnica
Rudar (St)
4
1
|
06.11.2022 13:30 | Donja Mutnica | 4 : 1 | Rudar (St) | |||||
06.11
13:30
Sloga
Mladost (J)
1
4
|
06.11.2022 13:30 | Sloga | 1 : 4 | Mladost (J) | |||||
06.11
13:30
Napredak
Budućnost (Đ)
5
0
|
06.11.2022 13:30 | Napredak | 5 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
06.11
13:30
Moravac 2015
Rudar (SR)
4
2
|
06.11.2022 13:30 | Moravac 2015 | 4 : 2 | Rudar (SR) | |||||
06.11
13:30
Kolare
Partizan
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Kolare | 3 : 0 | Partizan |
06.11
13:30
Mladost
Stevan Nešticki
0
0
|
06.11.2022 13:30 | Mladost | 0 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
06.11
13:30
Planinac 1933
Radnički 1936
7
0
|
06.11.2022 13:30 | Planinac 1933 | 7 : 0 | Radnički 1936 | |||||
06.11
13:30
Vulkan 1963
Novoselac
2
3
|
06.11.2022 13:30 | Vulkan 1963 | 2 : 3 | Novoselac | |||||
06.11
13:30
Sloga
Sloboda
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Sloga | 3 : 0 | Sloboda | |||||
06.11
13:30
Morava
Proleter
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Morava | 2 : 1 | Proleter |
06.11
13:00
Karađorđe
Vidojevica
4
1
|
06.11.2022 13:00 | Karađorđe | 4 : 1 | Vidojevica | |||||
06.11
13:00
Drina (B)
Mladi borac
0
5
|
06.11.2022 13:00 | Drina (B) | 0 : 5 | Mladi borac | |||||
06.11
13:00
Hajduk Stanko
Gučevo 1929
2
0
|
06.11.2022 13:00 | Hajduk Stanko | 2 : 0 | Gučevo 1929 | |||||
06.11
13:00
Drina (Lj)
Lipolist
1
0
|
06.11.2022 13:00 | Drina (Lj) | 1 : 0 | Lipolist | |||||
06.11
13:00
Jedinstvo (MZ)
Jevremovac
3
0
|
06.11.2022 13:00 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 0 | Jevremovac | |||||
06.11
13:00
Podrinje
Majur
7
2
|
06.11.2022 13:00 | Podrinje | 7 : 2 | Majur | |||||
06.11
13:00
Jedinstvo (Š)
Antimon
5
3
|
06.11.2022 13:00 | Jedinstvo (Š) | 5 : 3 | Antimon |
06.11
14:00
Divostin
Jedinstvo
1
1
|
06.11.2022 14:00 | Divostin | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.11
14:00
Pobeda 1926
Šumadija 1934
0
1
|
06.11.2022 14:00 | Pobeda 1926 | 0 : 1 | Šumadija 1934 | |||||
06.11
14:00
Slavija
Kutlovo
1
2
|
06.11.2022 14:00 | Slavija | 1 : 2 | Kutlovo | |||||
06.11
14:00
Sloboda (G)
Stanovo 1941
1
4
|
06.11.2022 14:00 | Sloboda (G) | 1 : 4 | Stanovo 1941 |
06.11
13:30
Perućac
Rampa
1
4
|
06.11.2022 13:30 | Perućac | 1 : 4 | Rampa | |||||
06.11
13:30
Avijatičar Vranjani
Gorobilje
1
3
|
06.11.2022 13:30 | Avijatičar Vranjani | 1 : 3 | Gorobilje | |||||
06.11
13:30
Sloga
Ježevica
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Sloga | 2 : 1 | Ježevica | |||||
06.11
11:00
Omladinac
Kotroman
5
0
|
06.11.2022 11:00 | Omladinac | 5 : 0 | Kotroman | |||||
06.11
13:30
Polet
Višesava
2
3
|
06.11.2022 13:30 | Polet | 2 : 3 | Višesava | |||||
06.11
13:30
Čajetina
Tara
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Čajetina | 1 : 0 | Tara | |||||
06.11
13:30
Jedinstvo
Prvi partizan
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Prvi partizan | |||||
06.11
13:30
Bakionica
Sečica
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Bakionica | 2 : 1 | Sečica |
06.11
14:00
Orlovac 1932
Rudar
3
4
|
06.11.2022 14:00 | Orlovac 1932 | 3 : 4 | Rudar | |||||
06.11
14:00
Prijevor
Jedinstvo
2
2
|
06.11.2022 14:00 | Prijevor | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.11
14:00
Mladost
Ozrem PMH
1
2
|
06.11.2022 14:00 | Mladost | 1 : 2 | Ozrem PMH | |||||
06.11
14:00
Velereč 94
Donja Vrbava
3
0
|
06.11.2022 14:00 | Velereč 94 | 3 : 0 | Donja Vrbava |
06.11
14:00
Dragačevo
Ovčar
2
4
|
06.11.2022 14:00 | Dragačevo | 2 : 4 | Ovčar | |||||
06.11
14:00
Morava
Jedinstvo
3
0
|
06.11.2022 14:00 | Morava | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.11
14:00
Čačak 94
Prilike
0
1
|
06.11.2022 14:00 | Čačak 94 | 0 : 1 | Prilike | |||||
06.11
14:00
Gorušica
Slatina
2
3
|
06.11.2022 14:00 | Gorušica | 2 : 3 | Slatina |
06.11
13:00
Čelik
FSU Južna pruga
9
2
|
06.11.2022 13:00 | Čelik | 9 : 2 | FSU Južna pruga | |||||
06.11
13:00
Levosoje
Mladost (S)
7
0
|
06.11.2022 13:00 | Levosoje | 7 : 0 | Mladost (S) | |||||
06.11
13:00
Mladost (B)
Radnički 2021
2
2
|
06.11.2022 13:00 | Mladost (B) | 2 : 2 | Radnički 2021 | |||||
06.11
13:00
Dinamo (V)
OFK AS
5
0
|
06.11.2022 13:00 | Dinamo (V) | 5 : 0 | OFK AS | |||||
06.11
13:00
Mineralac
Vihor
4
0
|
06.11.2022 13:00 | Mineralac | 4 : 0 | Vihor | |||||
06.11
13:00
Pavlovac
SU Dinamo Jug
1
2
|
06.11.2022 13:00 | Pavlovac | 1 : 2 | SU Dinamo Jug | |||||
06.11
13:00
BSK Bujanovac
Torpedo 1973
2
3
|
06.11.2022 13:00 | BSK Bujanovac | 2 : 3 | Torpedo 1973 |
06.11
13:30
Nikodije Stojanović Tatko
Dobrič
1
7
|
06.11.2022 13:30 | Nikodije Stojanović Tatko | 1 : 7 | Dobrič | |||||
06.11
13:30
Partizanski put
Polet
3
2
|
06.11.2022 13:30 | Partizanski put | 3 : 2 | Polet | |||||
06.11
13:30
Jug Bogdan
Omladinac
3
1
|
06.11.2022 13:30 | Jug Bogdan | 3 : 1 | Omladinac |
06.11
13:00
Brezovica
Gračanica
2
1
|
06.11.2022 13:00 | Brezovica | 2 : 1 | Gračanica |
06.11
13:00
Zadrugar
BSK
0
1
|
06.11.2022 13:00 | Zadrugar | 0 : 1 | BSK | |||||
06.11
13:00
Terekveš
Dinamo 1923
1
3
|
06.11.2022 13:00 | Terekveš | 1 : 3 | Dinamo 1923 | |||||
06.11
13:00
Polet (S)
Radnički (S)
6
2
|
06.11.2022 13:00 | Polet (S) | 6 : 2 | Radnički (S) | |||||
06.11
13:00
Mladost
Kula
2
3
|
06.11.2022 13:00 | Mladost | 2 : 3 | Kula | |||||
06.11
13:00
OFK Odžaci
Polet (R)
3
1
|
06.11.2022 13:00 | OFK Odžaci | 3 : 1 | Polet (R) | |||||
06.11
13:00
Omladinac (D)
Telečka
7
2
|
06.11.2022 13:00 | Omladinac (D) | 7 : 2 | Telečka | |||||
06.11
13:00
Omladinac (B)
Aleksa Šantić
3
1
|
06.11.2022 13:00 | Omladinac (B) | 3 : 1 | Aleksa Šantić |
06.11
14:00
Garevina
Beli Orlovi
1
1
|
06.11.2022 14:00 | Garevina | 1 : 1 | Beli Orlovi | |||||
06.11
12:00
Mladost (DK)
Mladost (T)
0
2
|
06.11.2022 12:00 | Mladost (DK) | 0 : 2 | Mladost (T) | |||||
06.11
14:00
Vinogradar
Omladinac
0
1
|
06.11.2022 14:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Omladinac | |||||
06.11
12:00
Mladost 1977
Jezero 2017
2
2
|
06.11.2022 12:00 | Mladost 1977 | 2 : 2 | Jezero 2017 |
06.11
13:30
Radnički
Mladost
7
0
|
06.11.2022 13:30 | Radnički | 7 : 0 | Mladost | |||||
06.11
13:30
BSK Bavanište
Jugoslavija
1
1
|
06.11.2022 13:30 | BSK Bavanište | 1 : 1 | Jugoslavija | |||||
06.11
13:30
Proleter
Omladinac (O)
6
0
|
06.11.2022 13:30 | Proleter | 6 : 0 | Omladinac (O) | |||||
06.11
13:30
Mundial
Budućnost
1
6
|
06.11.2022 13:30 | Mundial | 1 : 6 | Budućnost | |||||
06.11
13:30
Omladinac (D)
Stari Tamiš
4
2
|
06.11.2022 13:30 | Omladinac (D) | 4 : 2 | Stari Tamiš |
06.11
11:00
Omladinac (K)
Šarbane
2
1
|
06.11.2022 11:00 | Omladinac (K) | 2 : 1 | Šarbane | |||||
06.11
13:30
OFK Stublenica
Sovljak
1
6
|
06.11.2022 13:30 | OFK Stublenica | 1 : 6 | Sovljak | |||||
06.11
13:30
Pambukovica
Joševa
1
2
|
06.11.2022 13:30 | Pambukovica | 1 : 2 | Joševa | |||||
06.11
13:30
Tvrdojevac
Jedinstvo (M)
0
2
|
06.11.2022 13:30 | Tvrdojevac | 0 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
06.11
13:30
Pepeljevac
Ratkovac
3
1
|
06.11.2022 13:30 | Pepeljevac | 3 : 1 | Ratkovac | |||||
06.11
13:30
Tulari
Polet (T)
3
1
|
06.11.2022 13:30 | Tulari | 3 : 1 | Polet (T) |
06.11
11:00
ZSK
Polet
3
2
|
06.11.2022 11:00 | ZSK | 3 : 2 | Polet | |||||
06.11
11:00
Tešnjar
Jadar 2013
1
0
|
06.11.2022 11:00 | Tešnjar | 1 : 0 | Jadar 2013 | |||||
06.11
11:00
Mali korak
Milenko Pavlović
3
0
|
06.11.2022 11:00 | Mali korak | 3 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
06.11
11:00
Popadić
Stari drugari
2
0
|
06.11.2022 11:00 | Popadić | 2 : 0 | Stari drugari | |||||
06.11
11:00
Kotešica
Ribnikar
3
0
|
06.11.2022 11:00 | Kotešica | 3 : 0 | Ribnikar | |||||
06.11
11:00
Rakac Stave
Kolubara 2
0
1
|
06.11.2022 11:00 | Rakac Stave | 0 : 1 | Kolubara 2 |
06.11
13:30
Banat (I)
Partizan
4
3
|
06.11.2022 13:30 | Banat (I) | 4 : 3 | Partizan | |||||
06.11
13:30
Banatul
Vinogradar
6
1
|
06.11.2022 13:30 | Banatul | 6 : 1 | Vinogradar | |||||
06.11
13:30
Borac (VS)
Vladimirovac
4
1
|
06.11.2022 13:30 | Borac (VS) | 4 : 1 | Vladimirovac | |||||
06.11
13:30
Omladinac
Polet
3
2
|
06.11.2022 13:30 | Omladinac | 3 : 2 | Polet | |||||
06.11
13:30
Karaš (K)
Banat (D)
4
0
|
06.11.2022 13:30 | Karaš (K) | 4 : 0 | Banat (D) | |||||
06.11
13:30
Dunav
Ratar
3
4
|
06.11.2022 13:30 | Dunav | 3 : 4 | Ratar |
06.11
13:00
Ljukovo
Rudar
1
3
|
06.11.2022 13:00 | Ljukovo | 1 : 3 | Rudar | |||||
06.11
13:00
Hajduk 1932
Kameni
1
2
|
06.11.2022 13:00 | Hajduk 1932 | 1 : 2 | Kameni | |||||
06.11
13:00
Fruškogorac
Polet (NK)
0
2
|
06.11.2022 13:00 | Fruškogorac | 0 : 2 | Polet (NK) | |||||
06.11
13:00
Mladost
Sremac
17
0
|
06.11.2022 13:00 | Mladost | 17 : 0 | Sremac | |||||
06.11
13:00
ČSK Čortanovci
Car Uroš
3
0
|
06.11.2022 13:00 | ČSK Čortanovci | 3 : 0 | Car Uroš | |||||
06.11
13:00
Napredak
Krušedol
1
0
|
06.11.2022 13:00 | Napredak | 1 : 0 | Krušedol | |||||
06.11
13:00
Polet (N)
Graničar
4
1
|
06.11.2022 13:00 | Polet (N) | 4 : 1 | Graničar |
06.11
13:30
Susek
Slanobarac
13
0
|
06.11.2022 13:30 | Susek | 13 : 0 | Slanobarac | |||||
06.11
13:30
Železničar NS
Miletić
0
1
|
06.11.2022 13:30 | Železničar NS | 0 : 1 | Miletić | |||||
06.11
13:30
Titel
Obilić
5
1
|
06.11.2022 13:30 | Titel | 5 : 1 | Obilić | |||||
06.11
13:30
Borac (NS)
Sofeks
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Borac (NS) | 2 : 1 | Sofeks | |||||
06.11
13:30
Vinogradar
Hajduk (Č)
2
5
|
06.11.2022 13:30 | Vinogradar | 2 : 5 | Hajduk (Č) | |||||
06.11
13:30
Čenej
Sloga
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Čenej | 1 : 0 | Sloga |
06.11
10:00
Škriljac
Ratar
8
1
|
06.11.2022 10:00 | Škriljac | 8 : 1 | Ratar | |||||
06.11
10:00
Jedinstvo
Rutevac
4
1
|
06.11.2022 10:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Rutevac | |||||
06.11
10:00
Rudar 2016
Mladost 1955
4
1
|
06.11.2022 10:00 | Rudar 2016 | 4 : 1 | Mladost 1955 | |||||
06.11
13:00
Polet
OFK Sloga
5
3
|
06.11.2022 13:00 | Polet | 5 : 3 | OFK Sloga | |||||
06.11
10:00
Borac
Crvena zvezda
2
1
|
06.11.2022 10:00 | Borac | 2 : 1 | Crvena zvezda |
06.11
13:30
Resavski Despoti
15. Avgust 1950
1
8
|
06.11.2022 13:30 | Resavski Despoti | 1 : 8 | 15. Avgust 1950 | |||||
06.11
13:30
Omladinac
Istok 63
1
1
|
06.11.2022 13:30 | Omladinac | 1 : 1 | Istok 63 | |||||
06.11
13:30
Kolonija
Radnički
4
1
|
06.11.2022 13:30 | Kolonija | 4 : 1 | Radnički | |||||
06.11
13:30
Šumadija
Pomoravlje
3
2
|
06.11.2022 13:30 | Šumadija | 3 : 2 | Pomoravlje | |||||
06.11
13:30
Napredak
OFK Batinac
2
0
|
06.11.2022 13:30 | Napredak | 2 : 0 | OFK Batinac |
06.11
13:30
Morava (R)
Sinđelić
2
0
|
06.11.2022 13:30 | Morava (R) | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
06.11
13:30
Ursule
Vinorača
1
1
|
06.11.2022 13:30 | Ursule | 1 : 1 | Vinorača | |||||
06.11
13:30
Jedinstvo
Partizan
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Partizan |
06.11
13:30
Kraljevo Hajduk
Omladinac
5
1
|
06.11.2022 13:30 | Kraljevo Hajduk | 5 : 1 | Omladinac | |||||
06.11
13:30
Jedinstvo (G)
Zvezda
0
1
|
06.11.2022 13:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 1 | Zvezda | |||||
06.11
18:00
Popovići Vrnjci
Mineral 2015
1
0
|
06.11.2022 18:00 | Popovići Vrnjci | 1 : 0 | Mineral 2015 | |||||
06.11
13:30
Jovo Kursula
Mlada krila
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Jovo Kursula | 3 : 0 | Mlada krila | |||||
06.11
13:30
Mataruge
Gruža
1
2
|
06.11.2022 13:30 | Mataruge | 1 : 2 | Gruža | |||||
06.11
13:30
Apolon 2018
Lazac
3
3
|
06.11.2022 13:30 | Apolon 2018 | 3 : 3 | Lazac | |||||
06.11
13:30
Jedinstvo (D)
Morava (M)
0
3
|
06.11.2022 13:30 | Jedinstvo (D) | 0 : 3 | Morava (M) |
06.11
13:00
Napredak
Fruška Gora
1
1
|
06.11.2022 13:00 | Napredak | 1 : 1 | Fruška Gora | |||||
06.11
13:00
OFK Bikić
Borac (VR)
3
0
|
06.11.2022 13:00 | OFK Bikić | 3 : 0 | Borac (VR) | |||||
06.11
13:00
Zmaj
Srem
1
4
|
06.11.2022 13:00 | Zmaj | 1 : 4 | Srem | |||||
06.11
13:00
BSK
Obilić 1993
4
3
|
06.11.2022 13:00 | BSK | 4 : 3 | Obilić 1993 | |||||
06.11
13:00
OFK Zeka Buljubaša
Borac (R)
3
1
|
06.11.2022 13:00 | OFK Zeka Buljubaša | 3 : 1 | Borac (R) | |||||
06.11
13:00
Erdevik 2017
LSK
1
2
|
06.11.2022 13:00 | Erdevik 2017 | 1 : 2 | LSK | |||||
06.11
13:00
Jedinstvo
Graničar
1
1
|
06.11.2022 13:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Graničar |
06.11
13:30
Bata Bulić
Zabrđe 1936
0
0
|
06.11.2022 13:30 | Bata Bulić | 0 : 0 | Zabrđe 1936 | |||||
06.11
13:30
Polet (SD)
Borac (V)
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Polet (SD) | 1 : 0 | Borac (V) | |||||
06.11
13:30
Mlava (ML)
Integral
0
1
|
06.11.2022 13:30 | Mlava (ML) | 0 : 1 | Integral | |||||
06.11
13:30
Pobeda 1953
Trgovački
4
1
|
06.11.2022 13:30 | Pobeda 1953 | 4 : 1 | Trgovački | |||||
06.11
13:30
Rade Milošević
Zadrugar 1947
4
3
|
06.11.2022 13:30 | Rade Milošević | 4 : 3 | Zadrugar 1947 | |||||
06.11
13:30
BSK 1924
Mladost (K)
3
0
|
06.11.2022 13:30 | BSK 1924 | 3 : 0 | Mladost (K) |
06.11
13:30
Sloga (L)
Beli Orao
3
1
|
06.11.2022 13:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Beli Orao | |||||
06.11
13:30
Dizel
Barič
3
2
|
06.11.2022 13:30 | Dizel | 3 : 2 | Barič | |||||
06.11
13:30
Mlava (B)
Napredak (B)
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Mlava (B) | 2 : 1 | Napredak (B) | |||||
06.11
13:30
OFK Braničevo
Napredak (P)
4
1
|
06.11.2022 13:30 | OFK Braničevo | 4 : 1 | Napredak (P) | |||||
06.11
13:30
Mladi Borac
Napredak 1934
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Mladi Borac | 1 : 0 | Napredak 1934 | |||||
06.11
13:30
Kumane
Vojvoda Milenko
2
3
|
06.11.2022 13:30 | Kumane | 2 : 3 | Vojvoda Milenko |
06.11
13:30
Kulpin
Slavija (B)
15
1
|
06.11.2022 13:30 | Kulpin | 15 : 1 | Slavija (B) | |||||
06.11
13:30
Bačka
Krivanj
1
4
|
06.11.2022 13:30 | Bačka | 1 : 4 | Krivanj | |||||
06.11
13:30
Neštin
Bački Hajduk
5
1
|
06.11.2022 13:30 | Neštin | 5 : 1 | Bački Hajduk | |||||
06.11
13:30
OFK Stari Grad
Maglić
5
1
|
06.11.2022 13:30 | OFK Stari Grad | 5 : 1 | Maglić | |||||
06.11
13:30
Labudnjača
Slavija (P)
0
4
|
06.11.2022 13:30 | Labudnjača | 0 : 4 | Slavija (P) |
06.11
13:00
Duško
Omladinac
8
2
|
06.11.2022 13:00 | Duško | 8 : 2 | Omladinac | |||||
06.11
13:00
Budućnost (Z)
Torpedo
2
0
|
06.11.2022 13:00 | Budućnost (Z) | 2 : 0 | Torpedo | |||||
06.11
13:00
Sloboda
Stojan Lazarac
2
3
|
06.11.2022 13:00 | Sloboda | 2 : 3 | Stojan Lazarac | |||||
06.11
13:00
Budućnost (PD)
Mladost (MM)
4
2
|
06.11.2022 13:00 | Budućnost (PD) | 4 : 2 | Mladost (MM) | |||||
06.11
13:00
Zadrugar
Sloga
3
1
|
06.11.2022 13:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Sloga | |||||
06.11
13:00
Petlovača
Napredak
2
0
|
06.11.2022 13:00 | Petlovača | 2 : 0 | Napredak |
06.11
13:30
Moravac (P)
Radnički
2
0
|
06.11.2022 13:30 | Moravac (P) | 2 : 0 | Radnički | |||||
06.11
13:30
Bobište
Šumadija
6
3
|
06.11.2022 13:30 | Bobište | 6 : 3 | Šumadija | |||||
06.11
13:30
Mladi borac
Bratstvo
2
2
|
06.11.2022 13:30 | Mladi borac | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
06.11
Moravac (G)
Gradac
2
2
|
06.11.2022 | Moravac (G) | 2 : 2 | Gradac |
06.11
13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Radnički (K)
2
3
|
06.11.2022 13:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 2 : 3 | Radnički (K) | |||||
06.11
13:00
Sloga (K)
Vlašić
3
1
|
06.11.2022 13:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Vlašić | |||||
06.11
13:00
Trešnjevka
Dobrava Žabar 2020
0
3
|
06.11.2022 13:00 | Trešnjevka | 0 : 3 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
06.11
13:00
Mrovska
Pričinović
2
4
|
06.11.2022 13:00 | Mrovska | 2 : 4 | Pričinović | |||||
06.11
13:00
OFK Letnjikovac 1983
Mišar
6
3
|
06.11.2022 13:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 6 : 3 | Mišar |
06.11
13:00
Milan Orlić
Jedinstvo
6
1
|
06.11.2022 13:00 | Milan Orlić | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.11
13:00
Mladost
Hajduk
3
0
|
06.11.2022 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Hajduk | |||||
06.11
13:00
Jelav
7. Juli
3
1
|
06.11.2022 13:00 | Jelav | 3 : 1 | 7. Juli | |||||
06.11
13:00
Cer
Luk
4
10
|
06.11.2022 13:00 | Cer | 4 : 10 | Luk | |||||
06.11
13:00
Studenac
Velika Reka
1
3
|
06.11.2022 13:00 | Studenac | 1 : 3 | Velika Reka | |||||
06.11
13:00
Sloga
Prva Iskra
3
0
|
06.11.2022 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Prva Iskra |
06.11
11:00
Konjuh
Pepeljevac 1947
0
0
|
06.11.2022 11:00 | Konjuh | 0 : 0 | Pepeljevac 1947 | |||||
06.11
11:00
Gaglovo
Kapidžija
2
1
|
06.11.2022 11:00 | Gaglovo | 2 : 1 | Kapidžija | |||||
06.11
11:00
Bukovica
Žabare
4
0
|
06.11.2022 11:00 | Bukovica | 4 : 0 | Žabare | |||||
06.11
13:30
Rasina
Kaonik
4
1
|
06.11.2022 13:30 | Rasina | 4 : 1 | Kaonik | |||||
06.11
13:30
Borac
Makrešane
2
3
|
06.11.2022 13:30 | Borac | 2 : 3 | Makrešane | |||||
06.11
13:30
Naupare
Polet
2
2
|
06.11.2022 13:30 | Naupare | 2 : 2 | Polet | |||||
06.11
13:30
Padež
Modrica
2
2
|
06.11.2022 13:30 | Padež | 2 : 2 | Modrica | |||||
06.11
13:30
Mudrakovac
BSK
4
3
|
06.11.2022 13:30 | Mudrakovac | 4 : 3 | BSK |
06.11
13:30
Borac
Železnik 1930
3
6
|
06.11.2022 13:30 | Borac | 3 : 6 | Železnik 1930 | |||||
06.11
13:30
Šumadinac
Sinđelić 2012
2
2
|
06.11.2022 13:30 | Šumadinac | 2 : 2 | Sinđelić 2012 | |||||
06.11
13:30
Srem
13. maj
0
2
|
06.11.2022 13:30 | Srem | 0 : 2 | 13. maj | |||||
06.11
10:00
Dedinje
Novi Beograd
3
1
|
06.11.2022 10:00 | Dedinje | 3 : 1 | Novi Beograd | |||||
06.11
13:30
Bežanija
Rekreativo 011
8
4
|
06.11.2022 13:30 | Bežanija | 8 : 4 | Rekreativo 011 |
06.11
13:30
Resnik
Rakovica
0
3
|
06.11.2022 13:30 | Resnik | 0 : 3 | Rakovica | |||||
06.11
13:30
OFK Crvenka
Zmaj Novi grad
3
0
|
06.11.2022 13:30 | OFK Crvenka | 3 : 0 | Zmaj Novi grad | |||||
06.11
13:30
Sveti Stefan
PKB Kovilovo
0
1
|
06.11.2022 13:30 | Sveti Stefan | 0 : 1 | PKB Kovilovo |
06.11
13:00
Proleter
Budućnost 1948
0
1
|
06.11.2022 13:00 | Proleter | 0 : 1 | Budućnost 1948 | |||||
06.11
13:00
Bačinac
Udarnik
5
0
|
06.11.2022 13:00 | Bačinac | 5 : 0 | Udarnik | |||||
06.11
13:00
Bukovac
Cerovac 2013
2
6
|
06.11.2022 13:00 | Bukovac | 2 : 6 | Cerovac 2013 | |||||
06.11
13:00
Selevac 1919
Novi Mladi borac
0
1
|
06.11.2022 13:00 | Selevac 1919 | 0 : 1 | Novi Mladi borac | |||||
06.11
13:00
Beli Orlovi
Glavaš
1
1
|
06.11.2022 13:00 | Beli Orlovi | 1 : 1 | Glavaš |
06.11
14:00
21. oktobar
Kragujevac
5
0
|
06.11.2022 14:00 | 21. oktobar | 5 : 0 | Kragujevac | |||||
06.11
14:00
Jadran
Mladost (P)
0
3
|
06.11.2022 14:00 | Jadran | 0 : 3 | Mladost (P) | |||||
06.11
14:00
OFK Žeželj
Šumadinac KG
0
5
|
06.11.2022 14:00 | OFK Žeželj | 0 : 5 | Šumadinac KG | |||||
06.11
14:00
Borac (D)
Ćava
1
2
|
06.11.2022 14:00 | Borac (D) | 1 : 2 | Ćava |
06.11
13:30
Sloga 1948
Jasenovik 2018
5
0
|
06.11.2022 13:30 | Sloga 1948 | 5 : 0 | Jasenovik 2018 | |||||
06.11
13:30
Supovac
Mladost
4
0
|
06.11.2022 13:30 | Supovac | 4 : 0 | Mladost | |||||
06.11
13:30
Moravac 1948
Standard 2021
0
2
|
06.11.2022 13:30 | Moravac 1948 | 0 : 2 | Standard 2021 | |||||
06.11
13:30
Spartak
OFK Budućnost 2020
2
3
|
06.11.2022 13:30 | Spartak | 2 : 3 | OFK Budućnost 2020 | |||||
06.11
13:30
Mezgraja
Jedinstvo
2
0
|
06.11.2022 13:30 | Mezgraja | 2 : 0 | Jedinstvo |
06.11
13:00
Terekveš
Jedinstvo
1
3
|
06.11.2022 13:00 | Terekveš | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
06.11
13:00
Borac
Omladinac
5
1
|
06.11.2022 13:00 | Borac | 5 : 1 | Omladinac | |||||
06.11
13:00
Roham
Proleter
2
1
|
06.11.2022 13:00 | Roham | 2 : 1 | Proleter | |||||
06.11
13:00
Vojvodina
Napredak
2
3
|
06.11.2022 13:00 | Vojvodina | 2 : 3 | Napredak | |||||
06.11
13:00
SU Podgrmeč
1. Oktobar
1
1
|
06.11.2022 13:00 | SU Podgrmeč | 1 : 1 | 1. Oktobar |
06.11
13:00
Hajduk
Tisa
0
2
|
06.11.2022 13:00 | Hajduk | 0 : 2 | Tisa | |||||
06.11
13:00
Graničar
Obilić
2
5
|
06.11.2022 13:00 | Graničar | 2 : 5 | Obilić | |||||
06.11
13:00
Slavija
Šampion
3
2
|
06.11.2022 13:00 | Slavija | 3 : 2 | Šampion | |||||
06.11
13:00
Čoka
Jadran
2
2
|
06.11.2022 13:00 | Čoka | 2 : 2 | Jadran | |||||
06.11
13:00
Tromeđa
Potisje
1
9
|
06.11.2022 13:00 | Tromeđa | 1 : 9 | Potisje | |||||
06.11
13:00
Bačka
Horgoš 1911
2
2
|
06.11.2022 13:00 | Bačka | 2 : 2 | Horgoš 1911 |
06.11
10:00
Sloga
Kruševica 1980
3
2
|
06.11.2022 10:00 | Sloga | 3 : 2 | Kruševica 1980 | |||||
06.11
13:30
Bare
Mladi radnik
1
2
|
06.11.2022 13:30 | Bare | 1 : 2 | Mladi radnik |
06.11
10:00
Kalipolje
Partizan 1945
2
6
|
06.11.2022 10:00 | Kalipolje | 2 : 6 | Partizan 1945 | |||||
06.11
13:30
Kopljari
Gornja Trnava 1938
6
2
|
06.11.2022 13:30 | Kopljari | 6 : 2 | Gornja Trnava 1938 | |||||
06.11
13:30
Jasenica
Venčani
2
0
|
06.11.2022 13:30 | Jasenica | 2 : 0 | Venčani | |||||
06.11
13:30
Borac
B 2000
1
2
|
06.11.2022 13:30 | Borac | 1 : 2 | B 2000 | |||||
06.11
10:00
Gorski Car
Trešnjevica
3
0
|
06.11.2022 10:00 | Gorski Car | 3 : 0 | Trešnjevica |
06.11
11:00
Padež
Napredak
1
8
|
06.11.2022 11:00 | Padež | 1 : 8 | Napredak | |||||
06.11
13:30
Veliki Suvodol
Borac
3
8
|
06.11.2022 13:30 | Veliki Suvodol | 3 : 8 | Borac |
06.11
15:00
Mladost (G)
Mali Požarevac
0
5
|
06.11.2022 15:00 | Mladost (G) | 0 : 5 | Mali Požarevac | |||||
06.11
14:00
Popović
Mladost (MI)
0
4
|
06.11.2022 14:00 | Popović | 0 : 4 | Mladost (MI) | |||||
06.11
14:00
OFK Slatina
Stojnik
2
1
|
06.11.2022 14:00 | OFK Slatina | 2 : 1 | Stojnik | |||||
06.11
14:00
Nemenikuće
Vojvoda
2
3
|
06.11.2022 14:00 | Nemenikuće | 2 : 3 | Vojvoda |
06.11
14:00
Brezak
Šumadija
0
0
|
06.11.2022 14:00 | Brezak | 0 : 0 | Šumadija | |||||
06.11
14:00
Omladinac
Ozremica
1
4
|
06.11.2022 14:00 | Omladinac | 1 : 4 | Ozremica | |||||
06.11
14:00
Šilopaj
Takovski Ustanak
2
7
|
06.11.2022 14:00 | Šilopaj | 2 : 7 | Takovski Ustanak | |||||
06.11
14:00
Majdan
Backovac Junajted
5
4
|
06.11.2022 14:00 | Majdan | 5 : 4 | Backovac Junajted |
06.11
13:00
Godomin
Železničar 1930
0
2
|
06.11.2022 13:00 | Godomin | 0 : 2 | Železničar 1930 | |||||
06.11
13:00
Osipaonica
Landol
6
0
|
06.11.2022 13:00 | Osipaonica | 6 : 0 | Landol | |||||
06.11
13:00
Vožd 2020
Jezava
3
2
|
06.11.2022 13:00 | Vožd 2020 | 3 : 2 | Jezava | |||||
06.11
13:00
Ravni Gaj
Badljevica
2
1
|
06.11.2022 13:00 | Ravni Gaj | 2 : 1 | Badljevica | |||||
06.11
13:00
Budućnost
Stari Hrast 2018
3
0
|
06.11.2022 13:00 | Budućnost | 3 : 0 | Stari Hrast 2018 |
06.11
13:30
OFK Mala Bosna 2015
Elektrovojvodina
2
4
|
06.11.2022 13:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 2 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
06.11
13:30
Palić
Solid
0
3
|
06.11.2022 13:30 | Palić | 0 : 3 | Solid | |||||
06.11
13:30
Žednik
Čantavir
0
1
|
06.11.2022 13:30 | Žednik | 0 : 1 | Čantavir | |||||
06.11
13:30
Bikovo
Kelebijska šuma
1
4
|
06.11.2022 13:30 | Bikovo | 1 : 4 | Kelebijska šuma | |||||
06.11
13:30
Hajduk 1950
Vinogradar
2
7
|
06.11.2022 13:30 | Hajduk 1950 | 2 : 7 | Vinogradar | |||||
06.11
13:30
Lokomotiva
SFU Graničar 024
0
1
|
06.11.2022 13:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | SFU Graničar 024 |
06.11
13:30
Bratstvo
Vrelo
6
2
|
06.11.2022 13:30 | Bratstvo | 6 : 2 | Vrelo | |||||
06.11
13:30
Voćar
Gradina
1
1
|
06.11.2022 13:30 | Voćar | 1 : 1 | Gradina | |||||
06.11
13:30
Devići
Jelica
7
0
|
06.11.2022 13:30 | Devići | 7 : 0 | Jelica |
06.11
14:00
Gaučosi
Remont
0
2
|
06.11.2022 14:00 | Gaučosi | 0 : 2 | Remont | |||||
06.11
14:00
Vujan
Mršinci
1
0
|
06.11.2022 14:00 | Vujan | 1 : 0 | Mršinci | |||||
06.11
14:00
Lugovi
Morava
4
1
|
06.11.2022 14:00 | Lugovi | 4 : 1 | Morava | |||||
06.11
14:00
Malba
Planinac
2
5
|
06.11.2022 14:00 | Malba | 2 : 5 | Planinac |
06.11
11:00
Dobrinjac
Pobeda
2
3
|
06.11.2022 11:00 | Dobrinjac | 2 : 3 | Pobeda | |||||
06.11
14:00
Napredak
Glumač
2
4
|
06.11.2022 14:00 | Napredak | 2 : 4 | Glumač | |||||
06.11
11:00
Knjaz
Plavi Tok
1
7
|
06.11.2022 11:00 | Knjaz | 1 : 7 | Plavi Tok | |||||
06.11
14:00
Duškovci
Trešnjica
1
6
|
06.11.2022 14:00 | Duškovci | 1 : 6 | Trešnjica |
06.11
11:00
Marina Kutina
Grkinja
2
2
|
06.11.2022 11:00 | Marina Kutina | 2 : 2 | Grkinja | |||||
06.11
13:00
Mekiš
FU Gadžin Han
2
0
|
06.11.2022 13:00 | Mekiš | 2 : 0 | FU Gadžin Han |
06.11
10:00
Vuk
Jadar (S)
4
1
|
06.11.2022 10:00 | Vuk | 4 : 1 | Jadar (S) | |||||
06.11
10:00
Stolice
Paskovac
0
1
|
06.11.2022 10:00 | Stolice | 0 : 1 | Paskovac | |||||
06.11
00:00
Mladost (B)
Gradilište (L)
7
0
|
06.11.2022 00:00 | Mladost (B) | 7 : 0 | Gradilište (L) | |||||
06.11
11:00
14. oktobar
Sinđelić
3
4
|
06.11.2022 11:00 | 14. oktobar | 3 : 4 | Sinđelić | |||||
06.11
10:00
Mladost (L)
Mladost (DD)
0
4
|
06.11.2022 10:00 | Mladost (L) | 0 : 4 | Mladost (DD) |
06.11
13:30
Belpos
Jedinstvo 2014
2
2
|
06.11.2022 13:30 | Belpos | 2 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
06.11
13:30
Verko
Torpedo
0
2
|
06.11.2022 13:30 | Verko | 0 : 2 | Torpedo | |||||
06.11
13:30
Petrovac 74
Sloga 1949
3
1
|
06.11.2022 13:30 | Petrovac 74 | 3 : 1 | Sloga 1949 |
06.11
13:30
OFK Dragoševac
Mladi radnik
0
5
|
06.11.2022 13:30 | OFK Dragoševac | 0 : 5 | Mladi radnik | |||||
06.11
13:30
Bratstvo
Dražmirovac
4
0
|
06.11.2022 13:30 | Bratstvo | 4 : 0 | Dražmirovac | |||||
06.11
13:30
OFK Borac
SFK Glogovac
1
3
|
06.11.2022 13:30 | OFK Borac | 1 : 3 | SFK Glogovac | |||||
06.11
13:30
Omladinac
Lipar
5
0
|
06.11.2022 13:30 | Omladinac | 5 : 0 | Lipar |
06.11
10:00
Jelen
Culjković
2
0
|
06.11.2022 10:00 | Jelen | 2 : 0 | Culjković | |||||
06.11
13:00
Savacium
Metaloplastika 2006
1
4
|
06.11.2022 13:00 | Savacium | 1 : 4 | Metaloplastika 2006 |
06.11
10:00
Jedinstvo
Borac BTG
3
1
|
06.11.2022 10:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Borac BTG | |||||
06.11
10:00
Rudar
Mladost (Sv)
2
2
|
06.11.2022 10:00 | Rudar | 2 : 2 | Mladost (Sv) | |||||
06.11
10:00
Mladost (Sl)
Korman
1
4
|
06.11.2022 10:00 | Mladost (Sl) | 1 : 4 | Korman | |||||
06.11
10:00
Bojić
Rankovac
1
5
|
06.11.2022 10:00 | Bojić | 1 : 5 | Rankovac |
06.11
10:00
Maskar
Jarmenovci
4
2
|
06.11.2022 10:00 | Maskar | 4 : 2 | Jarmenovci | |||||
06.11
10:00
Junkovac
Šumadinac
1
1
|
06.11.2022 10:00 | Junkovac | 1 : 1 | Šumadinac | |||||
06.11
10:00
ZT Gorovič
Krćevac 04
6
2
|
06.11.2022 10:00 | ZT Gorovič | 6 : 2 | Krćevac 04 |
06.11
11:00
Mladost (DB)
Marjan MB
4
2
|
06.11.2022 11:00 | Mladost (DB) | 4 : 2 | Marjan MB | |||||
06.11
11:00
Todorovce
Gornje Sinkovce
6
2
|
06.11.2022 11:00 | Todorovce | 6 : 2 | Gornje Sinkovce | |||||
06.11
11:00
Pomoravlje
Turekovac
0
0
|
06.11.2022 11:00 | Pomoravlje | 0 : 0 | Turekovac | |||||
06.11
11:00
Rudar 1973
Atletiko
3
5
|
06.11.2022 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 5 | Atletiko | |||||
06.11
11:00
Jašunja
Badince
3
2
|
06.11.2022 11:00 | Jašunja | 3 : 2 | Badince |
06.11
13:00
Sloga (K)
Dunav
1
6
|
06.11.2022 13:00 | Sloga (K) | 1 : 6 | Dunav | |||||
06.11
13:00
Planinac
Vojvodina
4
0
|
06.11.2022 13:00 | Planinac | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
06.11
13:00
Sloga (M)
27. Oktobar
1
1
|
06.11.2022 13:00 | Sloga (M) | 1 : 1 | 27. Oktobar |
06.11
13:00
Zgodačica
Milakovac 2018
2
2
|
06.11.2022 13:00 | Zgodačica | 2 : 2 | Milakovac 2018 |
06.11
09:00
OFK Slavija
Kolarac
1
9
|
06.11.2022 09:00 | OFK Slavija | 1 : 9 | Kolarac | |||||
06.11
13:00
Vučak
Drugovac
0
2
|
06.11.2022 13:00 | Vučak | 0 : 2 | Drugovac | |||||
06.11
13:00
Petrijevac
Vrbovac
0
4
|
06.11.2022 13:00 | Petrijevac | 0 : 4 | Vrbovac | |||||
06.11
13:00
Omladinac Seone
Šumadinac
5
1
|
06.11.2022 13:00 | Omladinac Seone | 5 : 1 | Šumadinac |
06.11
13:00
Mladost 1935
Vitez
0
3
|
06.11.2022 13:00 | Mladost 1935 | 0 : 3 | Vitez | |||||
06.11
13:00
Lovac
OFK Brestač
0
2
|
06.11.2022 13:00 | Lovac | 0 : 2 | OFK Brestač |
06.11
13:30
Budućnost
Potočac
1
1
|
06.11.2022 13:30 | Budućnost | 1 : 1 | Potočac | |||||
06.11
10:00
ISK Izvor
Jedinstvo
2
2
|
06.11.2022 10:00 | ISK Izvor | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.11
13:30
BSK
Radnik
0
6
|
06.11.2022 13:30 | BSK | 0 : 6 | Radnik | |||||
06.11
13:30
Mladost (GM)
Zemljoradnik
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Mladost (GM) | 3 : 0 | Zemljoradnik | |||||
06.11
13:30
Heroj
Razvitak
6
1
|
06.11.2022 13:30 | Heroj | 6 : 1 | Razvitak | |||||
06.11
13:30
Moravac
Železničar
2
1
|
06.11.2022 13:30 | Moravac | 2 : 1 | Železničar | |||||
06.11
13:30
Popovac
Sloboda
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Popovac | 3 : 0 | Sloboda |
06.11
14:00
Borba
Seljak
2
2
|
06.11.2022 14:00 | Borba | 2 : 2 | Seljak | |||||
06.11
14:00
Šumadija
Bukorovac
6
1
|
06.11.2022 14:00 | Šumadija | 6 : 1 | Bukorovac | |||||
06.11
14:00
Arsenal 1930
Kremenac
5
1
|
06.11.2022 14:00 | Arsenal 1930 | 5 : 1 | Kremenac | |||||
06.11
14:00
Napredak Mainić
Apolon 4
4
7
|
06.11.2022 14:00 | Napredak Mainić | 4 : 7 | Apolon 4 |
06.11
13:00
OFK Bosut
Planinac
6
0
|
06.11.2022 13:00 | OFK Bosut | 6 : 0 | Planinac | |||||
06.11
13:00
Sremac
Sloga (Z)
5
1
|
06.11.2022 13:00 | Sremac | 5 : 1 | Sloga (Z) | |||||
06.11
13:00
Mitros
Sloboda
7
1
|
06.11.2022 13:00 | Mitros | 7 : 1 | Sloboda | |||||
06.11
13:00
Napredak 2021
OFK Sparta
2
1
|
06.11.2022 13:00 | Napredak 2021 | 2 : 1 | OFK Sparta |
06.11
00:00
Beloševac
Mladost
1
2
|
06.11.2022 00:00 | Beloševac | 1 : 2 | Mladost | |||||
06.11
Bujačić
Sloga
|
06.11.2022 | Bujačić | : | Sloga | |||||
06.11
00:00
Dračić 2018
Zadrugar
7
3
|
06.11.2022 00:00 | Dračić 2018 | 7 : 3 | Zadrugar | |||||
06.11
00:00
OFK Povlen
Lukavac
4
4
|
06.11.2022 00:00 | OFK Povlen | 4 : 4 | Lukavac |
06.11
13:00
Žika Marković Uča
Sloga TOP
1
2
|
06.11.2022 13:00 | Žika Marković Uča | 1 : 2 | Sloga TOP | |||||
06.11
13:00
Radnički
Borac 2016
1
4
|
06.11.2022 13:00 | Radnički | 1 : 4 | Borac 2016 | |||||
06.11
13:00
Pek
Ram
3
1
|
06.11.2022 13:00 | Pek | 3 : 1 | Ram | |||||
06.11
13:00
Usije
Polet
1
2
|
06.11.2022 13:00 | Usije | 1 : 2 | Polet |
06.11
13:30
Dunavac
Sopot
4
1
|
06.11.2022 13:30 | Dunavac | 4 : 1 | Sopot |
06.11
13:30
Resava
Lipovica
2
2
|
06.11.2022 13:30 | Resava | 2 : 2 | Lipovica |
06.11
11:00
Mladost (V)
Izviđač
3
1
|
06.11.2022 11:00 | Mladost (V) | 3 : 1 | Izviđač | |||||
06.11
11:00
Babajić
Stepanje
3
0
|
06.11.2022 11:00 | Babajić | 3 : 0 | Stepanje |
06.11
10:00
Radnik
Napredak (VC)
1
0
|
06.11.2022 10:00 | Radnik | 1 : 0 | Napredak (VC) |
06.11
13:30
Polet 1930
Jedinstvo
2
2
|
06.11.2022 13:30 | Polet 1930 | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.11
13:30
Proleter
BSK
0
8
|
06.11.2022 13:30 | Proleter | 0 : 8 | BSK | |||||
06.11
13:30
Udarnik
Sloga
7
1
|
06.11.2022 13:30 | Udarnik | 7 : 1 | Sloga |
06.11
17:00
Široki Brijeg
Sloga Meridian
3
0
|
06.11.2022 17:00 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Sloga Meridian | |||||
06.11
13:00
Leotar
Tuzla City
4
0
|
06.11.2022 13:00 | Leotar | 4 : 0 | Tuzla City | |||||
06.11
19:30
Željezničar
Borac
1
2
|
06.11.2022 19:30 | Željezničar | 1 : 2 | Borac | |||||
06.11
13:00
Igman
Posušje
0
0
|
06.11.2022 13:00 | Igman | 0 : 0 | Posušje |
06.11
13:30
Omarska
Rudar Prijedor
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Omarska | 1 : 0 | Rudar Prijedor |
06.11
13:30
Stupčanica
Goražde
0
1
|
06.11.2022 13:30 | Stupčanica | 0 : 1 | Goražde | |||||
06.11
13:30
Budućnost
Tošk
1
0
|
06.11.2022 13:30 | Budućnost | 1 : 0 | Tošk | |||||
06.11
13:30
GOŠK
Tomislav
4
1
|
06.11.2022 13:30 | GOŠK | 4 : 1 | Tomislav |
06.11
14:00
Rudar
OFK Petrovac
0
1
|
06.11.2022 14:00 | Rudar | 0 : 1 | OFK Petrovac | |||||
06.11
17:00
Dečić
Sutjeska
1
2
|
06.11.2022 17:00 | Dečić | 1 : 2 | Sutjeska | |||||
06.11
16:00
Budućnost
Arsenal
2
0
|
06.11.2022 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Arsenal | |||||
06.11
15:00
Iskra
Jedinstvo
1
3
|
06.11.2022 15:00 | Iskra | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
06.11
16:00
Mornar
Jezero
1
0
|
06.11.2022 16:00 | Mornar | 1 : 0 | Jezero |
06.11
14:00
Orjen
Sloga (R)
3
1
|
06.11.2022 14:00 | Orjen | 3 : 1 | Sloga (R) | |||||
06.11
00:00
Cetinje
Akademija
0
5
|
06.11.2022 00:00 | Cetinje | 0 : 5 | Akademija | |||||
06.11
13:00
Sloga (SB)
Hajduk
0
5
|
06.11.2022 13:00 | Sloga (SB) | 0 : 5 | Hajduk | |||||
06.11
13:00
Budva
Lovćen
0
0
|
06.11.2022 13:00 | Budva | 0 : 0 | Lovćen |
06.11
00:00
Pljevlja 97
Brskovo
5
0
|
06.11.2022 00:00 | Pljevlja 97 | 5 : 0 | Brskovo | |||||
06.11
00:00
Polimlje
Ibar
0
7
|
06.11.2022 00:00 | Polimlje | 0 : 7 | Ibar | |||||
06.11
00:00
OFK Borac
Gusinje
2
1
|
06.11.2022 00:00 | OFK Borac | 2 : 1 | Gusinje | |||||
06.11
00:00
OFK Gusinje
Komovi
1
3
|
06.11.2022 00:00 | OFK Gusinje | 1 : 3 | Komovi |
06.11
15:00
Aston Villa
Manchester United
3
1
|
06.11.2022 15:00 | Aston Villa | 3 : 1 | Manchester United | |||||
06.11
13:00
Chelsea
Arsenal
0
1
|
06.11.2022 13:00 | Chelsea | 0 : 1 | Arsenal | |||||
06.11
15:00
Southampton
Newcastle United
1
4
|
06.11.2022 15:00 | Southampton | 1 : 4 | Newcastle United | |||||
06.11
17:30
Tottenham Hotspur
Liverpool
1
2
|
06.11.2022 17:30 | Tottenham Hotspur | 1 : 2 | Liverpool | |||||
06.11
15:00
West Ham United
Crystal Palace
1
2
|
06.11.2022 15:00 | West Ham United | 1 : 2 | Crystal Palace |
06.11
15:30
Bayer 04 Leverkusen
1. FC Union Berlin
5
0
|
06.11.2022 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 5 : 0 | 1. FC Union Berlin | |||||
06.11
17:30
SC Freiburg
1. FC Köln
2
0
|
06.11.2022 17:30 | SC Freiburg | 2 : 0 | 1. FC Köln |
06.11
15:00
Clermont Foot 63
Montpellier
1
1
|
06.11.2022 15:00 | Clermont Foot 63 | 1 : 1 | Montpellier | |||||
06.11
17:05
Lille OSC
Stade Rennais
1
1
|
06.11.2022 17:05 | Lille OSC | 1 : 1 | Stade Rennais | |||||
06.11
13:00
Lorient
Paris Saint-Germain
1
2
|
06.11.2022 13:00 | Lorient | 1 : 2 | Paris Saint-Germain | |||||
06.11
15:00
OGC Nice
Stade Brestois 29
1
0
|
06.11.2022 15:00 | OGC Nice | 1 : 0 | Stade Brestois 29 | |||||
06.11
20:45
Olympique de Marseille
Olympique Lyonnais
1
0
|
06.11.2022 20:45 | Olympique de Marseille | 1 : 0 | Olympique Lyonnais | |||||
06.11
15:00
Stade de Reims
FC Nantes
1
0
|
06.11.2022 15:00 | Stade de Reims | 1 : 0 | FC Nantes | |||||
06.11
15:00
Toulouse
AS Monaco
0
2
|
06.11.2022 15:00 | Toulouse | 0 : 2 | AS Monaco |
06.11
12:30
Bologna
Torino
2
1
|
06.11.2022 12:30 | Bologna | 2 : 1 | Torino | |||||
06.11
20:45
Juventus
Inter
2
0
|
06.11.2022 20:45 | Juventus | 2 : 0 | Inter | |||||
06.11
15:00
Monza
Hellas Verona
2
0
|
06.11.2022 15:00 | Monza | 2 : 0 | Hellas Verona | |||||
06.11
18:00
Roma
Lazio
0
1
|
06.11.2022 18:00 | Roma | 0 : 1 | Lazio | |||||
06.11
15:00
Sampdoria
Fiorentina
0
2
|
06.11.2022 15:00 | Sampdoria | 0 : 2 | Fiorentina |
06.11
14:00
Atlético Madrid
Espanyol
1
1
|
06.11.2022 14:00 | Atlético Madrid | 1 : 1 | Espanyol | |||||
06.11
21:00
Real Betis Balompié
Sevilla
1
1
|
06.11.2022 21:00 | Real Betis Balompié | 1 : 1 | Sevilla | |||||
06.11
16:15
Real Sociedad
Valencia
1
1
|
06.11.2022 16:15 | Real Sociedad | 1 : 1 | Valencia | |||||
06.11
18:30
Villarreal
RCD Mallorca
0
2
|
06.11.2022 18:30 | Villarreal | 0 : 2 | RCD Mallorca |
06.11
15:00
Spartak DOO
TSC
3
3
|
06.11.2022 15:00 | Spartak DOO | 3 : 3 | TSC |
06.11
14:00
ŽGFK Lavice Dubočica
Kolubara
1
3
|
06.11.2022 14:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 1 : 3 | Kolubara | |||||
06.11
14:00
Radnički 1923
Zemun
9
1
|
06.11.2022 14:00 | Radnički 1923 | 9 : 1 | Zemun | |||||
06.11
14:00
ŽGFK Borac
Požarevac
20
1
|
06.11.2022 14:00 | ŽGFK Borac | 20 : 1 | Požarevac | |||||
06.11
14:00
Napredak Junior 2018
Moskva
7
1
|
06.11.2022 14:00 | Napredak Junior 2018 | 7 : 1 | Moskva |
06.11
10:30
Levač
Jagodina
1
2
|
06.11.2022 10:30 | Levač | 1 : 2 | Jagodina | |||||
06.11
11:00
Kolibri
Radnički 2014
0
6
|
06.11.2022 11:00 | Kolibri | 0 : 6 | Radnički 2014 |
06.11
11:00
Cvetex
Breznica
0
15
|
06.11.2022 11:00 | Cvetex | 0 : 15 | Breznica | |||||
06.11
13:30
Budućnost
Mladost 2015
5
0
|
06.11.2022 13:30 | Budućnost | 5 : 0 | Mladost 2015 | |||||
06.11
14:00
Ekonomist
Zora
0
1
|
06.11.2022 14:00 | Ekonomist | 0 : 1 | Zora |
06.11
09:00
Petar Puača
Dinamo 1945
4
1
|
06.11.2022 09:00 | Petar Puača | 4 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
06.11
09:30
Železničar
Vojvodina
3
2
|
06.11.2022 09:30 | Železničar | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
06.11
12:00
Radnički 1912
GFK Sloven
2
0
|
06.11.2022 12:00 | Radnički 1912 | 2 : 0 | GFK Sloven | |||||
06.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Kabel
4
0
|
06.11.2022 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 0 | Kabel |
06.11
11:00
Javor Matis
Radnički (V)
2
0
|
06.11.2022 11:00 | Javor Matis | 2 : 0 | Radnički (V) | |||||
06.11
13:30
Loznica
GFK Sloboda
2
5
|
06.11.2022 13:30 | Loznica | 2 : 5 | GFK Sloboda | |||||
06.11
11:00
Metalac
Zlatibor
13
1
|
06.11.2022 11:00 | Metalac | 13 : 1 | Zlatibor | |||||
06.11
13:30
Budućnost Krušik 2014
Borac 1926
0
1
|
06.11.2022 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 1 | Borac 1926 | |||||
06.11
13:30
Jedinstvo
Radnički 1923
3
0
|
06.11.2022 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Radnički 1923 | |||||
06.11
13:00
Sloga (K)
Novi Pazar
2
2
|
06.11.2022 13:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Novi Pazar |
06.11
14:15
Ada
OFK Beograd
0
1
|
06.11.2022 14:15 | Ada | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
06.11
12:30
Zemun
Sinđelić
4
0
|
06.11.2022 12:30 | Zemun | 4 : 0 | Sinđelić | |||||
06.11
10:00
Bežanija
Radnički
9
2
|
06.11.2022 10:00 | Bežanija | 9 : 2 | Radnički |
06.11
12:00
Šumadija (A)
Šumadija 1934
3
1
|
06.11.2022 12:00 | Šumadija (A) | 3 : 1 | Šumadija 1934 |
06.11
10:00
Radnički (ZR)
Voja Gačić
4
0
|
06.11.2022 10:00 | Radnički (ZR) | 4 : 0 | Voja Gačić | |||||
06.11
14:00
Jedinstvo (SP)
ODR
1
4
|
06.11.2022 14:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 4 | ODR | |||||
06.11
12:00
Radnički (NP)
Podunavac
4
0
|
06.11.2022 12:00 | Radnički (NP) | 4 : 0 | Podunavac | |||||
06.11
19:00
Podrinje
1. Maj
2
2
|
06.11.2022 19:00 | Podrinje | 2 : 2 | 1. Maj | |||||
06.11
12:00
Železničar
Omladinac (NB)
3
6
|
06.11.2022 12:00 | Železničar | 3 : 6 | Omladinac (NB) |
06.11
13:30
Naftagas
Proleter 1951
0
0
|
06.11.2022 13:30 | Naftagas | 0 : 0 | Proleter 1951 | |||||
06.11
11:00
ČSK Pivara
Sporto 023
1
4
|
06.11.2022 11:00 | ČSK Pivara | 1 : 4 | Sporto 023 | |||||
06.11
10:00
Mladost GAT
Bačka 1901
3
4
|
06.11.2022 10:00 | Mladost GAT | 3 : 4 | Bačka 1901 |
06.11
11:00
Prva Iskra
OFK Žarkovo
4
5
|
06.11.2022 11:00 | Prva Iskra | 4 : 5 | OFK Žarkovo | |||||
06.11
10:00
Beograd Karaburma
BSK 1925
0
1
|
06.11.2022 10:00 | Beograd Karaburma | 0 : 1 | BSK 1925 | |||||
06.11
11:00
OLE
Dunav
11
0
|
06.11.2022 11:00 | OLE | 11 : 0 | Dunav | |||||
06.11
11:00
Budućnost
Teleoptik
0
5
|
06.11.2022 11:00 | Budućnost | 0 : 5 | Teleoptik |
06.11
10:00
BASK TEK
Sinđelić
2
1
|
06.11.2022 10:00 | BASK TEK | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
06.11
10:00
Napredak
Omladinac
8
4
|
06.11.2022 10:00 | Napredak | 8 : 4 | Omladinac |
06.11
13:00
Crvena zvezda
Radnički 1923
2
0
|
06.11.2022 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
06.11
10:00
IMT
Voždovac
0
2
|
06.11.2022 10:00 | IMT | 0 : 2 | Voždovac |
06.11
10:00
ODR
Inđija
1
1
|
06.11.2022 10:00 | ODR | 1 : 1 | Inđija | |||||
06.11
13:00
Radnički (Z)
Petrika
1
2
|
06.11.2022 13:00 | Radnički (Z) | 1 : 2 | Petrika | |||||
06.11
11:30
Železničar
Vojvodina
1
3
|
06.11.2022 11:30 | Železničar | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
06.11
14:00
Radnički 1912
OFK Vršac
2
1
|
06.11.2022 14:00 | Radnički 1912 | 2 : 1 | OFK Vršac | |||||
06.11
13:00
Spartak ŽK
Mladost (L)
3
2
|
06.11.2022 13:00 | Spartak ŽK | 3 : 2 | Mladost (L) | |||||
06.11
11:00
RFK Novi Sad 1921
Kabel
4
1
|
06.11.2022 11:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 1 | Kabel |
06.11
11:00
Apolon 2018
GFK Sloboda
3
1
|
06.11.2022 11:00 | Apolon 2018 | 3 : 1 | GFK Sloboda | |||||
06.11
13:30
Metalac
Jedinstvo Putevi
0
6
|
06.11.2022 13:30 | Metalac | 0 : 6 | Jedinstvo Putevi | |||||
06.11
11:00
Budućnost
Borac 1926
0
2
|
06.11.2022 11:00 | Budućnost | 0 : 2 | Borac 1926 | |||||
06.11
11:00
Jedinstvo
Radnički 1923
3
3
|
06.11.2022 11:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Radnički 1923 |
06.11
10:00
Sloga 1924
AF Duljaj
2
2
|
06.11.2022 10:00 | Sloga 1924 | 2 : 2 | AF Duljaj | |||||
06.11
13:00
Sušica
OPK Rudar 1933
5
1
|
06.11.2022 13:00 | Sušica | 5 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
06.11
09:30
Šumadija (A)
Morava
2
1
|
06.11.2022 09:30 | Šumadija (A) | 2 : 1 | Morava |
06.11
11:00
Loznica
OFK Senjak
2
1
|
06.11.2022 11:00 | Loznica | 2 : 1 | OFK Senjak |
06.11
10:00
AFK
OFK Kikinda
1
4
|
06.11.2022 10:00 | AFK | 1 : 4 | OFK Kikinda | |||||
06.11
10:00
Hajduk 1912
Derby 2015
0
6
|
06.11.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 6 | Derby 2015 |
06.11
10:00
Radnički (NP)
Podunavac
9
1
|
06.11.2022 10:00 | Radnički (NP) | 9 : 1 | Podunavac | |||||
06.11
10:00
Železničar
OFK Stajićevo
0
1
|
06.11.2022 10:00 | Železničar | 0 : 1 | OFK Stajićevo | |||||
06.11
11:00
Partizan
1. Maj
4
0
|
06.11.2022 11:00 | Partizan | 4 : 0 | 1. Maj |
06.11
11:00
Armija SK
Trgovački
0
0
|
06.11.2022 11:00 | Armija SK | 0 : 0 | Trgovački | |||||
06.11
10:00
Krila Krajine
Radnički (Š)
2
1
|
06.11.2022 10:00 | Krila Krajine | 2 : 1 | Radnički (Š) | |||||
06.11
12:00
Radnički (SM)
OFK Bačka
4
0
|
06.11.2022 12:00 | Radnički (SM) | 4 : 0 | OFK Bačka |
06.11
11:00
Spartak 1976
Sloboda (Č)
0
2
|
06.11.2022 11:00 | Spartak 1976 | 0 : 2 | Sloboda (Č) | |||||
06.11
10:00
Takovo
Zlatibor
9
0
|
06.11.2022 10:00 | Takovo | 9 : 0 | Zlatibor | |||||
06.11
12:00
Budućnost
FAP
0
13
|
06.11.2022 12:00 | Budućnost | 0 : 13 | FAP |
06.11
Vukovi
Šampion
0
4
|
06.11.2022 | Vukovi | 0 : 4 | Šampion |
06.11
11:00
AFK
Tornjoš
2
1
|
06.11.2022 11:00 | AFK | 2 : 1 | Tornjoš |
06.11
10:00
Jedinstvo (SP)
Radnički (Z)
4
0
|
06.11.2022 10:00 | Jedinstvo (SP) | 4 : 0 | Radnički (Z) | |||||
06.11
10:00
Radnički (Š)
Radnički (SM)
0
3
|
06.11.2022 10:00 | Radnički (Š) | 0 : 3 | Radnički (SM) |
06.11
10:00
Radnički 1912
CFK
3
1
|
06.11.2022 10:00 | Radnički 1912 | 3 : 1 | CFK | |||||
06.11
11:00
Spartak ŽK
Krila Krajine
5
1
|
06.11.2022 11:00 | Spartak ŽK | 5 : 1 | Krila Krajine | |||||
06.11
12:00
Hajduk 1912
Derby 2015
1
6
|
06.11.2022 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 6 | Derby 2015 |
06.11
12:00
Pazar Juniors
Apolon 4
1
3
|
06.11.2022 12:00 | Pazar Juniors | 1 : 3 | Apolon 4 | |||||
06.11
11:00
Šumadija 1903
Sušica
1
3
|
06.11.2022 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 3 | Sušica | |||||
06.11
11:00
Radnički 1923
Apolon 2018
0
3
|
06.11.2022 11:00 | Radnički 1923 | 0 : 3 | Apolon 2018 | |||||
06.11
14:30
AS Novi Pazar
Bubamara 91
2
1
|
06.11.2022 14:30 | AS Novi Pazar | 2 : 1 | Bubamara 91 | |||||
06.11
10:00
Novi Pazar
IFA Titan
7
1
|
06.11.2022 10:00 | Novi Pazar | 7 : 1 | IFA Titan |
06.11
12:30
FAP
Polimlje
1
0
|
06.11.2022 12:30 | FAP | 1 : 0 | Polimlje |
06.11
11:00
Smederevo 1924
Plana
3
3
|
06.11.2022 11:00 | Smederevo 1924 | 3 : 3 | Plana |
06.11
11:00
Ribnica
Loznica
0
4
|
06.11.2022 11:00 | Ribnica | 0 : 4 | Loznica | |||||
06.11
10:00
Radnički (K)
Respekt
1
2
|
06.11.2022 10:00 | Radnički (K) | 1 : 2 | Respekt |
06.11
10:00
Teleoptik
OLE
4
0
|
06.11.2022 10:00 | Teleoptik | 4 : 0 | OLE | |||||
06.11
10:00
Crvena zvezda
Partizan
2
0
|
06.11.2022 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Partizan | |||||
06.11
13:00
OFK Beograd
RFK Grafičar
0
2
|
06.11.2022 13:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | RFK Grafičar |
06.11
11:00
Timočanin
Trayal Knez Lazar
2
2
|
06.11.2022 11:00 | Timočanin | 2 : 2 | Trayal Knez Lazar | |||||
06.11
10:00
OFK Radnički
Real
0
4
|
06.11.2022 10:00 | OFK Radnički | 0 : 4 | Real | |||||
06.11
12:00
Kopernikus Železničar
Timok 1919
2
7
|
06.11.2022 12:00 | Kopernikus Železničar | 2 : 7 | Timok 1919 | |||||
06.11
10:00
Napredak
Car Konstantin
6
6
|
06.11.2022 10:00 | Napredak | 6 : 6 | Car Konstantin | |||||
06.11
11:00
Budućnost
Radnički (N)
0
1
|
06.11.2022 11:00 | Budućnost | 0 : 1 | Radnički (N) |
06.11
16:00
Budućnost
Mladi radnik 1940
18
0
|
06.11.2022 16:00 | Budućnost | 18 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
06.11
10:00
Sloga
Osipaonica
1
4
|
06.11.2022 10:00 | Sloga | 1 : 4 | Osipaonica | |||||
06.11
11:00
Mladost 1948
Udarnik
2
0
|
06.11.2022 11:00 | Mladost 1948 | 2 : 0 | Udarnik |
06.11
14:30
Morava 1918
Jedinstvo
8
2
|
06.11.2022 14:30 | Morava 1918 | 8 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.11
10:00
Trstenik PTT
OFK Knez Lazar
2
0
|
06.11.2022 10:00 | Trstenik PTT | 2 : 0 | OFK Knez Lazar |
06.11
09:30
Arena Su
Spartak 09
0
1
|
06.11.2022 09:30 | Arena Su | 0 : 1 | Spartak 09 | |||||
06.11
10:00
Crvenka
TSC
1
1
|
06.11.2022 10:00 | Crvenka | 1 : 1 | TSC |
06.11
Višesava
Sloga
2
0
|
06.11.2022 | Višesava | 2 : 0 | Sloga |
06.11
14:00
Kolubara
Lokomotiva
0
0
|
06.11.2022 14:00 | Kolubara | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
06.11
13:00
Komgrap
Petlić
1
1
|
06.11.2022 13:00 | Komgrap | 1 : 1 | Petlić | |||||
06.11
16:15
AF Pobeda
Velika Moštanica
0
11
|
06.11.2022 16:15 | AF Pobeda | 0 : 11 | Velika Moštanica |
06.11
Dinamo
Vučice
0
6
|
06.11.2022 | Dinamo | 0 : 6 | Vučice | |||||
06.11
Mašinac
Napredak junior 2018
3
0
|
06.11.2022 | Mašinac | 3 : 0 | Napredak junior 2018 | |||||
06.11
Rosulja 2014
PB 2022
0
3
|
06.11.2022 | Rosulja 2014 | 0 : 3 | PB 2022 | |||||
06.11
Radnički 2014
Levač
4
0
|
06.11.2022 | Radnički 2014 | 4 : 0 | Levač | |||||
06.11
Lavice Dubočica
Ozren
16
0
|
06.11.2022 | Lavice Dubočica | 16 : 0 | Ozren | |||||
06.11
Majdanpek
Jagodina
5
1
|
06.11.2022 | Majdanpek | 5 : 1 | Jagodina | |||||
06.11
Radnički 2012
Kolibri
4
2
|
06.11.2022 | Radnički 2012 | 4 : 2 | Kolibri |
06.11
14:00
Heroj
Zemun
0
3
|
06.11.2022 14:00 | Heroj | 0 : 3 | Zemun |
06.11
11:00
Banat
Ruma
1
1
|
06.11.2022 11:00 | Banat | 1 : 1 | Ruma | |||||
06.11
14:00
Vojvodina
Spartak d.o.o.
1
2
|
06.11.2022 14:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Spartak d.o.o. | |||||
06.11
11:00
Voja Gačić
Moskva
1
2
|
06.11.2022 11:00 | Voja Gačić | 1 : 2 | Moskva |
06.11
09:30
Budućnost
Radnički (N)
0
3
|
06.11.2022 09:30 | Budućnost | 0 : 3 | Radnički (N) |
06.11
Vojvode
OFK Osečina
16
0
|
06.11.2022 | Vojvode | 16 : 0 | OFK Osečina | |||||
06.11
Radnički (V)
OFK Senjak
1
1
|
06.11.2022 | Radnički (V) | 1 : 1 | OFK Senjak | |||||
06.11
Zadrugar
Omladinac 2014
2
1
|
06.11.2022 | Zadrugar | 2 : 1 | Omladinac 2014 | |||||
06.11
OFK Divci
Budućnost Krušik 014
1
5
|
06.11.2022 | OFK Divci | 1 : 5 | Budućnost Krušik 014 |
06.11
16:00
OFK Beograd
Bežanija
0
6
|
06.11.2022 16:00 | OFK Beograd | 0 : 6 | Bežanija | |||||
06.11
13:00
Milutinac
IMT
0
2
|
06.11.2022 13:00 | Milutinac | 0 : 2 | IMT |
06.11
10:00
Crnokosa
Jedinstvo Putevi
3
0
|
06.11.2022 10:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
06.11
10:00
GFK Sloboda
Lazarica
10
0
|
06.11.2022 10:00 | GFK Sloboda | 10 : 0 | Lazarica |
06.11
12:00
Mega MIS
SC Derby
101
74
|
06.11.2022 12:00 | Mega MIS | 101 : 74 | SC Derby | |||||
06.11
17:00
Borac Mozzart
Partizan Mozzart Bet
62
81
|
06.11.2022 17:00 | Borac Mozzart | 62 : 81 | Partizan Mozzart Bet | |||||
06.11
19:00
Cedevita Olimpija
FMP Soccerbet
85
90
|
06.11.2022 19:00 | Cedevita Olimpija | 85 : 90 | FMP Soccerbet |
06.11
18:00
OKK Novi Pazar
Mladost MaxBet
81
85
|
06.11.2022 18:00 | OKK Novi Pazar | 81 : 85 | Mladost MaxBet |
06.11
18:00
Klik
Mladost
80
73
|
06.11.2022 18:00 | Klik | 80 : 73 | Mladost |
06.11
17:00
Beko
Pirot
86
66
|
06.11.2022 17:00 | Beko | 86 : 66 | Pirot |
06.11
18:30
Železničar
Hajduk
73
83
|
06.11.2022 18:30 | Železničar | 73 : 83 | Hajduk |
06.11
21:10
IBC
Mladenovac
72
76
|
06.11.2022 21:10 | IBC | 72 : 76 | Mladenovac |
06.11
15:00
Paraćin
Požarevac
79
83
|
06.11.2022 15:00 | Paraćin | 79 : 83 | Požarevac |
06.11
17:00
Sloga Elite
Užice
85
92
|
06.11.2022 17:00 | Sloga Elite | 85 : 92 | Užice |
06.11
17:00
Panteri
Dimitrovgrad
85
67
|
06.11.2022 17:00 | Panteri | 85 : 67 | Dimitrovgrad | |||||
06.11
17:30
Bin
Rtanj
86
47
|
06.11.2022 17:30 | Bin | 86 : 47 | Rtanj |
06.11
12:30
Veternik 1998
Sloboda
53
61
|
06.11.2022 12:30 | Veternik 1998 | 53 : 61 | Sloboda |
06.11
14:30
Apatin
Radivoje Korać
89
75
|
06.11.2022 14:30 | Apatin | 89 : 75 | Radivoje Korać | |||||
06.11
19:30
Velika Kikinda
Sport's World
76
78
|
06.11.2022 19:30 | Velika Kikinda | 76 : 78 | Sport's World |
06.11
17:00
Tamiš
Vojka
91
60
|
06.11.2022 17:00 | Tamiš | 91 : 60 | Vojka | |||||
06.11
17:00
Partizan
Ru koš
78
80
|
06.11.2022 17:00 | Partizan | 78 : 80 | Ru koš |
06.11
18:20
Cerak
Astra
69
77
|
06.11.2022 18:20 | Cerak | 69 : 77 | Astra | |||||
06.11
18:00
Abba
Barajevo Bambi
53
83
|
06.11.2022 18:00 | Abba | 53 : 83 | Barajevo Bambi | |||||
06.11
16:00
Gorica
Šuter
95
85
|
06.11.2022 16:00 | Gorica | 95 : 85 | Šuter |
06.11
15:00
Novi Pazar 1969
Polet
92
91
|
06.11.2022 15:00 | Novi Pazar 1969 | 92 : 91 | Polet |
06.11
17:30
Sloga (PM)
Šumadija 2017
94
83
|
06.11.2022 17:30 | Sloga (PM) | 94 : 83 | Šumadija 2017 | |||||
06.11
12:00
Kruševac
Sloga (B)
75
91
|
06.11.2022 12:00 | Kruševac | 75 : 91 | Sloga (B) |
06.11
17:00
Apač
Šabac
64
72
|
06.11.2022 17:00 | Apač | 64 : 72 | Šabac | |||||
06.11
16:00
Krupanj
Železničar
78
69
|
06.11.2022 16:00 | Krupanj | 78 : 69 | Železničar | |||||
06.11
20:00
Student 014
Radnički
71
74
|
06.11.2022 20:00 | Student 014 | 71 : 74 | Radnički |
06.11
16:00
OKK Sokobanja
Hisar
72
91
|
06.11.2022 16:00 | OKK Sokobanja | 72 : 91 | Hisar | |||||
06.11
20:00
Actavis Academy
Kuršumlija
65
88
|
06.11.2022 20:00 | Actavis Academy | 65 : 88 | Kuršumlija |
06.11
17:00
Girl Borac basket
Vizura
81
86
|
06.11.2022 17:00 | Girl Borac basket | 81 : 86 | Vizura |
06.11
16:00
Art Basket
Partizan 1953
83
58
|
06.11.2022 16:00 | Art Basket | 83 : 58 | Partizan 1953 | |||||
06.11
17:00
Duga
Vršac
77
55
|
06.11.2022 17:00 | Duga | 77 : 55 | Vršac | |||||
06.11
18:00
Vrbas Medela
Sloga MAYA CONSULTING
68
85
|
06.11.2022 18:00 | Vrbas Medela | 68 : 85 | Sloga MAYA CONSULTING |
06.11
19:30
Radnički (B)
Student
74
72
|
06.11.2022 19:30 | Radnički (B) | 74 : 72 | Student | |||||
06.11
15:30
Karaburma
Mileševka
58
70
|
06.11.2022 15:30 | Karaburma | 58 : 70 | Mileševka | |||||
06.11
14:20
Ras
Rudar 1903
82
57
|
06.11.2022 14:20 | Ras | 82 : 57 | Rudar 1903 |
06.11
17:00
Žitko Basket
Mega MIS
68
89
|
06.11.2022 17:00 | Žitko Basket | 68 : 89 | Mega MIS | |||||
06.11
14:00
Crvena zvezda MTS
Dynamic VIP PAY
97
77
|
06.11.2022 14:00 | Crvena zvezda MTS | 97 : 77 | Dynamic VIP PAY | |||||
06.11
19:30
Radnički 1950
Borac Mozzart
67
93
|
06.11.2022 19:30 | Radnički 1950 | 67 : 93 | Borac Mozzart | |||||
06.11
17:00
Spartak Office Shoes
Konstantin
104
71
|
06.11.2022 17:00 | Spartak Office Shoes | 104 : 71 | Konstantin | |||||
06.11
18:30
Vojvodina
Joker
93
80
|
06.11.2022 18:30 | Vojvodina | 93 : 80 | Joker |
06.11
12:30
Vojvodina 021
Radivoj Korać
69
55
|
06.11.2022 12:30 | Vojvodina 021 | 69 : 55 | Radivoj Korać | |||||
06.11
13:00
Novosadska ŽKA
LO 15
58
54
|
06.11.2022 13:00 | Novosadska ŽKA | 58 : 54 | LO 15 | |||||
06.11
12:00
SPD Radnički
Paraćin
81
44
|
06.11.2022 12:00 | SPD Radnički | 81 : 44 | Paraćin |
06.11
19:00
Ribnica
Spartak (S)
3
0
|
06.11.2022 19:00 | Ribnica | 3 : 0 | Spartak (S) |
06.11
18:00
Topličanin
Radan
3
0
|
06.11.2022 18:00 | Topličanin | 3 : 0 | Radan | |||||
06.11
17:00
Pirot
Jagodina
2
3
|
06.11.2022 17:00 | Pirot | 2 : 3 | Jagodina | |||||
06.11
12:00
Niš 2
Vranje
3
1
|
06.11.2022 12:00 | Niš 2 | 3 : 1 | Vranje | |||||
06.11
15:00
Desetka
Jablanica
3
0
|
06.11.2022 15:00 | Desetka | 3 : 0 | Jablanica |
06.11
18:00
Futog
Kikinda
3
0
|
06.11.2022 18:00 | Futog | 3 : 0 | Kikinda | |||||
06.11
17:30
Proleter
Dunav Volley
1
3
|
06.11.2022 17:30 | Proleter | 1 : 3 | Dunav Volley |
06.11
18:00
Kosovska Mitrovica
Gračac
3
1
|
06.11.2022 18:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 1 | Gračac | |||||
06.11
15:00
Bagdala
FAP Livnica
3
0
|
06.11.2022 15:00 | Bagdala | 3 : 0 | FAP Livnica | |||||
06.11
19:00
Rudar (B)
Užice
0
3
|
06.11.2022 19:00 | Rudar (B) | 0 : 3 | Užice | |||||
06.11
14:00
Takovo 2
Partizan (L)
3
1
|
06.11.2022 14:00 | Takovo 2 | 3 : 1 | Partizan (L) |
06.11
Karađorđe 2
Loznica
0
3
|
06.11.2022 | Karađorđe 2 | 0 : 3 | Loznica | |||||
06.11
Mladi radnik 2
Crvena zvezda 2
0
3
|
06.11.2022 | Mladi radnik 2 | 0 : 3 | Crvena zvezda 2 |
06.11
12:30
Botafogo
Mladost
0
3
|
06.11.2022 12:30 | Botafogo | 0 : 3 | Mladost |
06.11
16:00
Novi Sad 2
Klek Srbijašume 2
1
3
|
06.11.2022 16:00 | Novi Sad 2 | 1 : 3 | Klek Srbijašume 2 |
06.11
17:30
Lazarevac
Takovo Zvezda Helios
0
3
|
06.11.2022 17:30 | Lazarevac | 0 : 3 | Takovo Zvezda Helios |
06.11
12:00
Sloga 2016
Jagodina
3
1
|
06.11.2022 12:00 | Sloga 2016 | 3 : 1 | Jagodina | |||||
06.11
19:00
Leskovac 98 - 2
Panda
0
3
|
06.11.2022 19:00 | Leskovac 98 - 2 | 0 : 3 | Panda | |||||
06.11
17:30
Desetka
Student
0
3
|
06.11.2022 17:30 | Desetka | 0 : 3 | Student |
06.11
17:00
ŽOK Napredak 037
Sloboda S
0
3
|
06.11.2022 17:00 | ŽOK Napredak 037 | 0 : 3 | Sloboda S | |||||
06.11
19:00
Borac
Ivanjica
3
1
|
06.11.2022 19:00 | Borac | 3 : 1 | Ivanjica |
06.11
Šumadija
Crnjanski
3
2
|
06.11.2022 | Šumadija | 3 : 2 | Crnjanski | |||||
06.11
Ribnica
Crno Bele 011
0
3
|
06.11.2022 | Ribnica | 0 : 3 | Crno Bele 011 | |||||
06.11
Sterija
Mali Zvornik
3
1
|
06.11.2022 | Sterija | 3 : 1 | Mali Zvornik | |||||
06.11
TENT 2
Dunav
3
0
|
06.11.2022 | TENT 2 | 3 : 0 | Dunav |
06.11
16:00
Vršac
Odbojka 013
3
0
|
06.11.2022 16:00 | Vršac | 3 : 0 | Odbojka 013 | |||||
06.11
19:45
Omladinac 2
NS Volej Team
3
1
|
06.11.2022 19:45 | Omladinac 2 | 3 : 1 | NS Volej Team | |||||
06.11
16:00
Kikinda 0230
Srem 2
3
2
|
06.11.2022 16:00 | Kikinda 0230 | 3 : 2 | Srem 2 |
06.11
20:00
Proleter
Bagljaš 023
3
1
|
06.11.2022 20:00 | Proleter | 3 : 1 | Bagljaš 023 |
06.11
17:00
Hajduk
Elbraco Technoland CVS
0
3
|
06.11.2022 17:00 | Hajduk | 0 : 3 | Elbraco Technoland CVS | |||||
06.11
11:30
Win Volley
Vrbas
3
0
|
06.11.2022 11:30 | Win Volley | 3 : 0 | Vrbas | |||||
06.11
12:00
Spartak 2
Goks IN
2
3
|
06.11.2022 12:00 | Spartak 2 | 2 : 3 | Goks IN | |||||
06.11
10:45
Subotica
Bečej
3
0
|
06.11.2022 10:45 | Subotica | 3 : 0 | Bečej |
06.11
16:30
Merkur
Star
3
0
|
06.11.2022 16:30 | Merkur | 3 : 0 | Star | |||||
06.11
13:45
Panonija 2
Blok aut
0
3
|
06.11.2022 13:45 | Panonija 2 | 0 : 3 | Blok aut |
06.11
16:00
Inđija 2
FOK
3
0
|
06.11.2022 16:00 | Inđija 2 | 3 : 0 | FOK | |||||
06.11
19:30
Dunav Volej
Štrand Volej 2
0
3
|
06.11.2022 19:30 | Dunav Volej | 0 : 3 | Štrand Volej 2 |
06.11
13:00
Zaječar
Hajduk Veljko
0
3
|
06.11.2022 13:00 | Zaječar | 0 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
06.11
14:00
Viner
Ozren
3
0
|
06.11.2022 14:00 | Viner | 3 : 0 | Ozren | |||||
06.11
17:00
Volejbor-Tim
Timok
1
3
|
06.11.2022 17:00 | Volejbor-Tim | 1 : 3 | Timok |
06.11
17:00
Apatin
Vrbas Petrol
25
24
|
06.11.2022 17:00 | Apatin | 25 : 24 | Vrbas Petrol | |||||
06.11
18:00
Crvenka
Sivac 69
36
27
|
06.11.2022 18:00 | Crvenka | 36 : 27 | Sivac 69 |
06.11
18:30
Železničar 1949
Priboj
27
33
|
06.11.2022 18:30 | Železničar 1949 | 27 : 33 | Priboj | |||||
06.11
18:00
Kuršumlija
Metalac
25
28
|
06.11.2022 18:00 | Kuršumlija | 25 : 28 | Metalac | |||||
06.11
20:00
Mladi radnik
Bela Palanka
25
35
|
06.11.2022 20:00 | Mladi radnik | 25 : 35 | Bela Palanka | |||||
06.11
19:00
Vlasotince
Goč Merkur
20
29
|
06.11.2022 19:00 | Vlasotince | 20 : 29 | Goč Merkur |
06.11
18:00
Jabuka
Slavija
36
27
|
06.11.2022 18:00 | Jabuka | 36 : 27 | Slavija | |||||
06.11
18:00
Hercegovina
Mladost TSK
31
33
|
06.11.2022 18:00 | Hercegovina | 31 : 33 | Mladost TSK | |||||
06.11
20:00
Metalac
Jedinstvo
26
30
|
06.11.2022 20:00 | Metalac | 26 : 30 | Jedinstvo |
06.11
17:30
RSU Akademija Lečić
Rakovica
28
31
|
06.11.2022 17:30 | RSU Akademija Lečić | 28 : 31 | Rakovica | |||||
06.11
20:30
Lazarevac
Crvena zvezda 2
27
30
|
06.11.2022 20:30 | Lazarevac | 27 : 30 | Crvena zvezda 2 |
06.11
18:00
Mačva
Zlatar
37
29
|
06.11.2022 18:00 | Mačva | 37 : 29 | Zlatar |
06.11
20:30
Niška Banja
Rtanj
33
37
|
06.11.2022 20:30 | Niška Banja | 33 : 37 | Rtanj |
06.11
17:00
Senta
RA Dinamo
19
28
|
06.11.2022 17:00 | Senta | 19 : 28 | RA Dinamo | |||||
06.11
20:00
Dalmatinac
Crepaja
36
29
|
06.11.2022 20:00 | Dalmatinac | 36 : 29 | Crepaja | |||||
06.11
17:00
Ruma
Budućnost
30
31
|
06.11.2022 17:00 | Ruma | 30 : 31 | Budućnost |
06.11
11:00
Osipaonica
Mladi radnik 2
22
37
|
06.11.2022 11:00 | Osipaonica | 22 : 37 | Mladi radnik 2 |
06.11
16:15
Mladost 2012
Vukovi 22
34
45
|
06.11.2022 16:15 | Mladost 2012 | 34 : 45 | Vukovi 22 | |||||
06.11
19:30
BSK Heba
Pirot
37
29
|
06.11.2022 19:30 | BSK Heba | 37 : 29 | Pirot |
06.11
19:00
Prijepolje
Arilje
37
20
|
06.11.2022 19:00 | Prijepolje | 37 : 20 | Arilje |
06.11
15:00
Naftagas
Unirea
31
34
|
06.11.2022 15:00 | Naftagas | 31 : 34 | Unirea | |||||
06.11
18:00
Umčari
Radnički
25
29
|
06.11.2022 18:00 | Umčari | 25 : 29 | Radnički |
06.11
13:00
Borac
Kljajićevo
24
18
|
06.11.2022 13:00 | Borac | 24 : 18 | Kljajićevo | |||||
06.11
15:00
Grafičar
Rusin
25
23
|
06.11.2022 15:00 | Grafičar | 25 : 23 | Rusin |
06.11
17:00
Titel
Hajduk
24
36
|
06.11.2022 17:00 | Titel | 24 : 36 | Hajduk |
06.11
15:30
Crvena zvezda
Mladi radnik
38
31
|
06.11.2022 15:30 | Crvena zvezda | 38 : 31 | Mladi radnik | |||||
06.11
17:00
Halas Jožef
Srem
23
37
|
06.11.2022 17:00 | Halas Jožef | 23 : 37 | Srem | |||||
06.11
19:00
Radnički BG
Beograd
26
23
|
06.11.2022 19:00 | Radnički BG | 26 : 23 | Beograd |
06.11
17:30
ORK Loznica
Bekament BB - 2
30
34
|
06.11.2022 17:30 | ORK Loznica | 30 : 34 | Bekament BB - 2 | |||||
06.11
16:00
Košutnjak
Metalac 2015
29
38
|
06.11.2022 16:00 | Košutnjak | 29 : 38 | Metalac 2015 | |||||
06.11
16:30
Prijepolje
SPD Radnički - 2
38
30
|
06.11.2022 16:30 | Prijepolje | 38 : 30 | SPD Radnički - 2 | |||||
06.11
15:30
Loznica grad
Pazar 2003
53
23
|
06.11.2022 15:30 | Loznica grad | 53 : 23 | Pazar 2003 |
06.11
17:00
Aleksinac
Zaječar 1949
22
35
|
06.11.2022 17:00 | Aleksinac | 22 : 35 | Zaječar 1949 |
06.11
15:30
Krule
Železničar 2
22
29
|
06.11.2022 15:30 | Krule | 22 : 29 | Železničar 2 | |||||
06.11
18:00
Spartak
Sloven
20
19
|
06.11.2022 18:00 | Spartak | 20 : 19 | Sloven | |||||
06.11
18:00
Mladost
Laki
29
20
|
06.11.2022 18:00 | Mladost | 29 : 20 | Laki |
06.11
16:30
Petrovaradin
Radnički
26
35
|
06.11.2022 16:30 | Petrovaradin | 26 : 35 | Radnički |
06.11
21:00
TENT
Dorćol
17
6
|
06.11.2022 21:00 | TENT | 17 : 6 | Dorćol | |||||
06.11
17:00
Taurunum
Palilula
13
13
|
06.11.2022 17:00 | Taurunum | 13 : 13 | Palilula | |||||
06.11
10:30
Singidunum
Vračar
10
4
|
06.11.2022 10:30 | Singidunum | 10 : 4 | Vračar |
06.11
08:00
Partizan
Vojvodina
3
23
|
06.11.2022 08:00 | Partizan | 3 : 23 | Vojvodina | |||||
06.11
09:30
Strakonice
Spandau 04
10
14
|
06.11.2022 09:30 | Strakonice | 10 : 14 | Spandau 04 | |||||
06.11
12:00
Crvena zvezda
Partizan
19
8
|
06.11.2022 12:00 | Crvena zvezda | 19 : 8 | Partizan |
06.11
18:00
Leskovac
Partenon
10
3
|
06.11.2022 18:00 | Leskovac | 10 : 3 | Partenon | |||||
06.11
16:15
Ekonomist
Gvozdeni puk
2
7
|
06.11.2022 16:15 | Ekonomist | 2 : 7 | Gvozdeni puk |
06.11
20:15
Crvena zvezda
Klub 33
4
3
|
06.11.2022 20:15 | Crvena zvezda | 4 : 3 | Klub 33 |
06.11
17:00
Sarajevo
Doboj
4
2
|
06.11.2022 17:00 | Sarajevo | 4 : 2 | Doboj | |||||
06.11
19:30
Brotnjo
MNK Hercegovina
4
2
|
06.11.2022 19:30 | Brotnjo | 4 : 2 | MNK Hercegovina |
06.11
00:00
Rad Mozzart
Torpedo Mlava
83
0
|
06.11.2022 00:00 | Rad Mozzart | 83 : 0 | Torpedo Mlava |
06.11
17:00
Sij Acroni Jesenice
Maribor
5
1
|
06.11.2022 17:00 | Sij Acroni Jesenice | 5 : 1 | Maribor | |||||
06.11
11:30
HDD Bled
SŽ Olimpija
2
16
|
06.11.2022 11:30 | HDD Bled | 2 : 16 | SŽ Olimpija | |||||
06.11
17:30
Slavija Junior
LedX Celje
7
3
|
06.11.2022 17:30 | Slavija Junior | 7 : 3 | LedX Celje | |||||
06.11
15:30
Triglav Kranj
KAC
4
7
|
06.11.2022 15:30 | Triglav Kranj | 4 : 7 | KAC |
06.11
18:45
SŽ Olimpija
Slavija Junior
7
1
|
06.11.2022 18:45 | SŽ Olimpija | 7 : 1 | Slavija Junior | |||||
06.11
18:35
Maribor
Select Team BG
7
1
|
06.11.2022 18:35 | Maribor | 7 : 1 | Select Team BG |