XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 704 utakmica za dan
Subota, 5 Novembar 2022


Fudbal

Radnički (N)
Niš
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
05.11.2022 16:00
Radnički (N)
1 : 1
Kolubara
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Radnik
Surdulica
05.11.2022 13:00
Radnički 1923
1 : 0
Radnik
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
05.11.2022 18:00
Spartak ŽK
1 : 1
Vojvodina
Železničar
Pančevo
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
05.11.2022 13:00
Železničar
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
IMT
Beograd
3 : 2
Trayal
Kruševac
05.11.2022 13:00
IMT
3 : 2
Trayal
Rad
Beograd
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
05.11.2022 13:00
Rad
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Loznica
Loznica
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
05.11.2022 13:00
Loznica
2 : 1
RFK Grafičar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.11.2022 13:00
Radnički (SM)
2 : 1
Radnički (NB)
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Inđija Toyo Tires
Inđija
05.11.2022 17:00
Metalac
1 : 1
Inđija Toyo Tires
Naftagas
Elemir
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
05.11.2022 13:00
Naftagas
1 : 0
OFK Bačka
Tekstilac
Odžaci
5 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
05.11.2022 13:00
Tekstilac
5 : 0
Jedinstvo
Radnički 1912
Sombor
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
05.11.2022 13:00
Radnički 1912
1 : 1
Omladinac
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 1
Stanišić
Stanišić
05.11.2022 13:00
1. Maj Ruma
0 : 1
Stanišić
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 3
Tisa
Adorjan
05.11.2022 13:00
Radnički (Zr)
0 : 3
Tisa
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Kabel
Novi Sad
05.11.2022 13:00
Bečej 1918
1 : 0
Kabel
Hajduk 1912
Kula
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
05.11.2022 13:00
Hajduk 1912
0 : 0
Borac (Š)
Prva iskra
Barič
1 : 1
Teleoptik
Zemun
05.11.2022 11:00
Prva iskra
1 : 1
Teleoptik
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Sinđelić
Beograd
05.11.2022 13:30
Radnički (O)
0 : 0
Sinđelić
Zemun
Zemun
0 : 0
BASK TEK
Beograd
05.11.2022 13:30
Zemun
0 : 0
BASK TEK
Real
Podunavci
2 : 4
Polet (Lj)
Ljubić
05.11.2022 13:00
Real
2 : 4
Polet (Lj)
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Tutin
Tutin
05.11.2022 13:00
Smederevo 1924
2 : 0
Tutin
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
05.11.2022 13:00
Sloga (BB)
0 : 1
Sloga (K)
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
05.11.2022 13:00
Sloga (P)
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
FAP
Priboj
05.11.2022 13:00
Takovo
0 : 0
FAP
Budućnost (A)
Arilje
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
05.11.2022 13:00
Budućnost (A)
1 : 1
Mladi radnik 1926
Pčinja
Trgovište
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
05.11.2022 13:30
Pčinja
3 : 1
Radnički (P)
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Car Konstantin
Niš
05.11.2022 13:30
Timočanin
1 : 0
Car Konstantin
Meševo
Meševo
2 : 1
Dunav
Prahovo
05.11.2022 13:30
Meševo
2 : 1
Dunav
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
05.11.2022 13:30
GFK Dubočica
1 : 1
Radnički (S)
Timok 1919
Zaječar
0 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
05.11.2022 13:30
Timok 1919
0 : 0
GFK Jagodina
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
05.11.2022 13:00
Krila Krajine
1 : 1
Hercegovac
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 1
Mladost (T)
Turija
05.11.2022 13:00
OFK Mladost APA
1 : 1
Mladost (T)
Bačka 1901
Subotica
11 : 2
Senta
Senta
05.11.2022 13:00
Bačka 1901
11 : 2
Senta
Bajša
Bajša
0 : 4
Bratstvo 2019
Prigrevica
05.11.2022 13:00
Bajša
0 : 4
Bratstvo 2019
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 2
Slavija
Novi Sad
05.11.2022 13:00
Mladost (BJ)
2 : 2
Slavija
Železničar
Inđija
0 : 1
Jedinstvo
Rumenka
05.11.2022 13:00
Železničar
0 : 1
Jedinstvo
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
05.11.2022 13:00
Šajkaš 1908
0 : 2
Sloboda
Radnički (Š)
Šid
1 : 3
GFK Sloven
Ruma
05.11.2022 13:00
Radnički (Š)
1 : 3
GFK Sloven
Sloga (E)
Erdevik
5 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
05.11.2022 13:00
Sloga (E)
5 : 0
Radnički (NP)
Veternik
Veternik
1 : 2
Sloga (T)
Temerin
05.11.2022 13:00
Veternik
1 : 2
Sloga (T)
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
ŽAK
Kikinda
05.11.2022 13:00
Proleter
2 : 2
ŽAK
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
05.11.2022 13:00
OFK Kikinda
1 : 0
Vojvodina 1928
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 0
Mladost
Omoljica
05.11.2022 13:00
Jedinstvo (V)
4 : 0
Mladost
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 0
Polet
Idvor
05.11.2022 13:00
Jedinstvo (BK)
1 : 0
Polet
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Šušnjar
Šušnjar
05.11.2022 13:30
Barajevo
1 : 2
Šušnjar
Leštane
Leštane
2 : 3
GSP Polet Dorćol
Beograd
05.11.2022 11:00
Leštane
2 : 3
GSP Polet Dorćol
Lokomotiva
Beograd
0 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
05.11.2022 13:30
Lokomotiva
0 : 3
OFK Žarkovo
Napredak
Medoševac
5 : 1
Hajduk
Beograd
05.11.2022 13:30
Napredak
5 : 1
Hajduk
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Komgrap
Beograd
05.11.2022 13:30
OFK Mladenovac
1 : 1
Komgrap
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 2
Radan
Lebane
05.11.2022 13:30
OFK Kosanica
3 : 2
Radan
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 0
Mladost 1959
Vinarce
05.11.2022 13:30
Nebeski Andjeli
2 : 0
Mladost 1959
Pusta Reka
Bojnik
4 : 2
Ternoci
Trnovac
05.11.2022 13:30
Pusta Reka
4 : 2
Ternoci
Svrljig
Svrljig
3 : 2
Mladost (B)
Batušinac
05.11.2022 13:30
Svrljig
3 : 2
Mladost (B)
Morava 1918
Ćuprija
4 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
05.11.2022 13:30
Morava 1918
4 : 2
Trstenik PPT
Rtanj
Boljevac
2 : 1
OFK Slatina
Bor
05.11.2022 13:30
Rtanj
2 : 1
OFK Slatina
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
05.11.2022 13:30
Brodoremont
1 : 0
Rajko Mitić
Ozren
Sokobanja
0 : 6
Bor 1919
Bor
05.11.2022 13:30
Ozren
0 : 6
Bor 1919
BSK
Bogovina
1 : 5
Radnički 1946
Lubnica
05.11.2022 13:30
BSK
1 : 5
Radnički 1946
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
05.11.2022 13:00
Mokra Gora
3 : 0
Trepča
Napredak (G)
Gračac
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
05.11.2022 13:00
Napredak (G)
2 : 0
OFK Ras
Crnokosa
Kosjerić
0 : 4
Sevojno
Sevojno
05.11.2022 13:00
Crnokosa
0 : 4
Sevojno
Spartak 1976
Trnava
0 : 5
Jedinstvo (K)
Konjevići
05.11.2022 13:00
Spartak 1976
0 : 5
Jedinstvo (K)
VGSK
Veliko Gradište
4 : 1
Đerdap
Golubac
05.11.2022 13:00
VGSK
4 : 1
Đerdap
Sloboda
Lipe
0 : 2
RSK
Rabrovo
05.11.2022 13:00
Sloboda
0 : 2
RSK
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 3
Sloga 1924
Batočina
05.11.2022 13:00
Morava (VP)
2 : 3
Sloga 1924
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Omladinac
Šetonje
05.11.2022 13:00
Sloga 33
0 : 0
Omladinac
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Borac 1932
Ralja
05.11.2022 13:00
Šumadija (A)
0 : 1
Borac 1932
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
3 : 2
Ribnica
Mionica
05.11.2022 13:00
Strmovo 1968
3 : 2
Ribnica
Partizan (U)
Uljma
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
05.11.2022 13:30
Partizan (U)
2 : 0
Sloga (BNS)
Sloga (P)
Plandište
3 : 2
Dolina
Padina
05.11.2022 13:30
Sloga (P)
3 : 2
Dolina
Njegoš
Lovćenac
4 : 3
Srbobran
Srbobran
05.11.2022 13:00
Njegoš
4 : 3
Srbobran
Napredak
Nadalj
1 : 5
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
05.11.2022 13:00
Napredak
1 : 5
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
AFK
Ada
2 : 1
Tavankut
Tavankut
05.11.2022 13:00
AFK
2 : 1
Tavankut
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
05.11.2022 13:00
Udarnik Višnjevac
3 : 1
Jedinstvo
Sloga
Ostojićevo
0 : 4
Proleter
Ravno Selo
05.11.2022 13:00
Sloga
0 : 4
Proleter
Tvrđava
Bač
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
05.11.2022 13:00
Tvrđava
1 : 2
ČSK Pivara
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 4
Soko
Nova Gajdobra
05.11.2022 13:00
Borac (BG)
1 : 4
Soko
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
05.11.2022 13:00
Crvenka
2 : 0
Rusin
Polet
Karavukovo
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
05.11.2022 13:00
Polet
1 : 0
Budućnost (P)
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
6 : 1
Delija
Mokrin
05.11.2022 13:00
Crvena zvezda
6 : 1
Delija
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 0
Partizan
Vitojevci
05.11.2022 13:00
Hajduk (V)
2 : 0
Partizan
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 1
Radnički
Irig
05.11.2022 13:00
Podrinje
3 : 1
Radnički
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
ŽSK
Žabalj
05.11.2022 13:30
Fruškogorski partizan
2 : 0
ŽSK
Cement
Beočin
5 : 1
Dinamo
Budisava
05.11.2022 13:30
Cement
5 : 1
Dinamo
Omladinac
Stepanovićevo
4 : 3
OFK Futog
Futog
05.11.2022 13:30
Omladinac
4 : 3
OFK Futog
Šumadija
Šopić
3 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
05.11.2022 13:30
Šumadija
3 : 2
OFK Zabrežje
Vinča
Vinča
5 : 0
Pudarci
Pudarci
05.11.2022 13:30
Vinča
5 : 0
Pudarci
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
05.11.2022 13:30
Jastrebac
1 : 2
Gornji Stepoš
Radnik
Ub
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
05.11.2022 13:30
Radnik
1 : 0
OFK Jabučje
Sloga (K)
Korman
1 : 1
Pobeda
Rusna
05.11.2022 13:00
Sloga (K)
1 : 1
Pobeda
Taskovići
Taskovići
6 : 4
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
05.11.2022 13:00
Taskovići
6 : 4
Moravac (ZT)
Budućnost
Orašje
2 : 0
OFK Morava
Leskovac
05.11.2022 13:30
Budućnost
2 : 0
OFK Morava
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 0
Moravac Orion
Mrštane
05.11.2022 13:30
Zloćudovo
4 : 0
Moravac Orion
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 1
Mladost (NS)
Novo Selo
05.11.2022 13:00
Jasenica 2017
3 : 1
Mladost (NS)
Mladost 1948
Donja Livadica
5 : 0
Proleter 1947
Vranovo
05.11.2022 13:00
Mladost 1948
5 : 0
Proleter 1947
Sloga (K)
Kobišnica
6 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
05.11.2022 13:30
Sloga (K)
6 : 0
Šarbanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
7 : 0
Krivelj
Krivelj
05.11.2022 13:30
Rudna Glava
7 : 0
Krivelj
Poreč
Donji milanovac
2 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
05.11.2022 13:30
Poreč
2 : 0
Radnički (K)
Zvižd
Kučevo
5 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
05.11.2022 13:30
Zvižd
5 : 1
Sloga 1945
Rudar
Baljevac
3 : 2
Budućnost
Konarevo
05.11.2022 13:30
Rudar
3 : 2
Budućnost
Mladost
Vrdila
4 : 2
OFK Progorelica
Progorelica
05.11.2022 13:30
Mladost
4 : 2
OFK Progorelica
Mladost (D)
Dublje
2 : 3
Mladost (T)
Tečić
05.11.2022 13:30
Mladost (D)
2 : 3
Mladost (T)
Borac 1950
Bošnjane
1 : 0
GFK Tabane
Jagodina
05.11.2022 13:30
Borac 1950
1 : 0
GFK Tabane
Radnički 2020
Knez Selo
5 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
05.11.2022 13:30
Radnički 2020
5 : 0
Čegar 1946
Rudar
Brasina
5 : 3
Sloga
Lipnički Šor
05.11.2022 13:00
Rudar
5 : 3
Sloga
Kolonija
Kragujevac
1 : 3
Košutnjak
Kragujevac
05.11.2022 14:00
Kolonija
1 : 3
Košutnjak
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 2
Maršić
Maršić
05.11.2022 14:00
Bratstvo 1975
1 : 2
Maršić
Sloga 1934
Desimirovac
1 : 3
Zastava 1973
Kragujevac
05.11.2022 14:00
Sloga 1934
1 : 3
Zastava 1973
Osnić
Osnić
3 : 0
FSU Kraljevica
Zaječar
05.11.2022
Osnić
3 : 0
FSU Kraljevica
Trebič
Sokobanja
6 : 0
Graničar
Veliki Izvor
05.11.2022
Trebič
6 : 0
Graničar
Kosovo
Zvezdan
1 : 2
OFK 019
Zaječar
05.11.2022
Kosovo
1 : 2
OFK 019
Sloga
Minićevo
0 : 1
Malinik
Podgorac
05.11.2022
Sloga
0 : 1
Malinik
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 2
Omladinac
Grezna
05.11.2022
Rudar Vrška Čuka
3 : 2
Omladinac
Rudar
Podvis
3 : 1
Hajduk
Rujevica
05.11.2022
Rudar
3 : 1
Hajduk
Šljivar
Šljivar
0 : 3
Midžor
Kalna
05.11.2022
Šljivar
0 : 3
Midžor
Parmenac
Parmenac
0 : 4
Sloga
Kaona
05.11.2022 14:00
Parmenac
0 : 4
Sloga
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
05.11.2022 14:00
Stari Trstenik
1 : 3
Velika Drenova
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 2
OFK Kopaonik 1931
Brus
05.11.2022 14:00
Poljoprivrednik
1 : 2
OFK Kopaonik 1931
Kamenorezac 76
Dublje
8 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
05.11.2022 14:00
Kamenorezac 76
8 : 0
Ribnik
Crvena Jabuka
Ub
3 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
05.11.2022 13:30
Crvena Jabuka
3 : 1
Polet (DL)
Bilećanin
Sečanj
3 : 0
Naftagas
Boka
05.11.2022 13:30
Bilećanin
3 : 0
Naftagas
Potisje
Knićanin
2 : 0
Borac
Zrenjanin
05.11.2022 13:30
Potisje
2 : 0
Borac
OFK Klek
Klek
1 : 2
Mladost (BB)
Belo Blato
05.11.2022 13:30
OFK Klek
1 : 2
Mladost (BB)
Partizan
Tomaševac
0 : 1
Lehel
Mužlja
05.11.2022 13:30
Partizan
0 : 1
Lehel
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 3
Zadrugar
Lazarevo
05.11.2022 13:30
Mladost (L)
0 : 3
Zadrugar
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
05.11.2022 13:30
OFK Gradnulica
2 : 0
Tamiš
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Napredak
Jajčić
05.11.2022 13:30
Junior Novo Naselje
2 : 1
Napredak
Sloga
Margita
0 : 1
Ševac
Kusić
05.11.2022 13:30
Sloga
0 : 1
Ševac
Proleter 1951
Novi Sad
9 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
05.11.2022 13:30
Proleter 1951
9 : 0
Hajduk (G)
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 1
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
05.11.2022 13:00
Vukašinovac
0 : 1
Jastrebac 2022
Beljanica
Strmosten
2 : 1
Sinđelić
Vojnik
05.11.2022 13:30
Beljanica
2 : 1
Sinđelić
Rudar
Plazane
5 : 0
Mladost
Bukovče
05.11.2022 13:30
Rudar
5 : 0
Mladost
GFK Strelište
Jagodina
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
05.11.2022 13:30
GFK Strelište
2 : 1
Mladost (G)
Šumadinac
Dragovo
2 : 1
Mladost (K)
Končarevo
05.11.2022 13:30
Šumadinac
2 : 1
Mladost (K)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
05.11.2022 13:30
Bogutovačka Banja
2 : 0
Magnohrom
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
05.11.2022 13:30
Jasenovac
2 : 1
Jedinstvo (S)
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 0
Polet (V)
Voluja
05.11.2022 13:30
Žitkovica 2017
1 : 0
Polet (V)
Vojvodina
Tovariševo
5 : 1
Borac
Vizić
05.11.2022 13:30
Vojvodina
5 : 1
Borac
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Bair
Bogatić
05.11.2022 13:00
Milicionar
2 : 1
Bair
Jedinstvo
Šišava
6 : 0
Real
Donja Jajina
05.11.2022
Jedinstvo
6 : 0
Real
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
4 : 2
Progres
Ladovica
05.11.2022 00:00
Veliko Trnjane
4 : 2
Progres
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 0
OFK Brza
Brza
05.11.2022
Sloboda
0 : 0
OFK Brza
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Bobovik
Bobovik
05.11.2022 13:00
Mladost (PP)
2 : 1
Bobovik
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 3
Jadar 1961
Gornji Dobrić
05.11.2022 13:00
TE Gučevo
4 : 3
Jadar 1961
Miljakovac
Beograd
0 : 5
Velika Moštanica
Velika Moštanica
05.11.2022 10:30
Miljakovac
0 : 5
Velika Moštanica
Kelti
Novi Beograd
0 : 1
Avala 1939
Beli Potok
05.11.2022 18:30
Kelti
0 : 1
Avala 1939
Vodojaža
Grošnica
5 : 3
Azbest 1927
Stragari
05.11.2022 14:00
Vodojaža
5 : 3
Azbest 1927
Real Niš
Niš
5 : 5
OFK Morava 2022
Mramor
05.11.2022 13:30
Real Niš
5 : 5
OFK Morava 2022
Šumadija
Sipić
3 : 3
Partizan
Bumbarevo Brdo
05.11.2022 13:30
Šumadija
3 : 3
Partizan
Jedinstvo
Oplanić
3 : 2
Mladost (R)
Rašković
05.11.2022 13:30
Jedinstvo
3 : 2
Mladost (R)
Borac
Pajsijevići
4 : 2
Karađorđe
Vučić
05.11.2022 13:30
Borac
4 : 2
Karađorđe
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Mladost (P)
Pretoke
05.11.2022 13:00
Omladinac
0 : 0
Mladost (P)
Tulež
Tulež
1 : 1
Mladost
Jelenac
05.11.2022 13:30
Tulež
1 : 1
Mladost
Budućnost
Veliki Jovanovac
3 : 9
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
05.11.2022 13:30
Budućnost
3 : 9
Sloga
Nišavac
Staničenje
0 : 10
Gnjilan
Gnjilan
05.11.2022 13:30
Nišavac
0 : 10
Gnjilan
Mladost
Mali Suvodol
1 : 2
Temac
Temska
05.11.2022 13:30
Mladost
1 : 2
Temac
Rongo Siti
Pirot
2 : 3
Ponor SU
Ponor
05.11.2022 13:30
Rongo Siti
2 : 3
Ponor SU
Lunjevica
Lunjevica
3 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
05.11.2022 14:00
Lunjevica
3 : 2
Jablanica
Bjelica
Milatovići
0 : 4
Radnički
Turica
05.11.2022 13:30
Bjelica
0 : 4
Radnički
Tigrovi Mija Gold
Preljina
2 : 1
Budućnost
Stančići
05.11.2022 14:00
Tigrovi Mija Gold
2 : 1
Budućnost
Pobeda
Pobeda
0 : 7
Eđšeg
Mali Iđoš
05.11.2022
Pobeda
0 : 7
Eđšeg
Slavija
Novo Orahovo
0 : 5
Proleter
Njegoševo
05.11.2022
Slavija
0 : 5
Proleter
Sloboda
Stara Moravica
0 : 1
Tomislavci
Tomislavci
05.11.2022
Sloboda
0 : 1
Tomislavci
Mladost
Radičević
3 : 0
Bačka
Pačir
05.11.2022
Mladost
3 : 0
Bačka
Omladinac
Pojate
2 : 1
OFK Orašje 1960
Orašje
05.11.2022 14:00
Omladinac
2 : 1
OFK Orašje 1960
Respekt
Loznica
4 : 2
Granit
Radalj
05.11.2022 13:30
Respekt
4 : 2
Granit
Jadar 07
Loznica
1 : 1
Sloga
Korenita
05.11.2022 13:30
Jadar 07
1 : 1
Sloga
Borac
Kozjak
4 : 1
Krajišnici
Krajišnici
05.11.2022 13:30
Borac
4 : 1
Krajišnici
PSS-192
Jagodina
5 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
05.11.2022 13:30
PSS-192
5 : 1
Domaćin
Belica
Belica
2 : 6
Morava
Rajkinac
05.11.2022 13:30
Belica
2 : 6
Morava
Varna
Varna
3 : 1
Partizan
Drenovac
05.11.2022 13:30
Varna
3 : 1
Partizan
Proleter 1936
Svetlić
5 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
05.11.2022 19:00
Proleter 1936
5 : 2
Radoje Domanović
Pomoravlje
Manojlovce
0 : 0
Turekovac
Turekovac
05.11.2022 13:30
Pomoravlje
0 : 0
Turekovac
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 1
Morava
Gložane
05.11.2022 13:30
ŠFU Derbi 2016
1 : 1
Morava
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
3 : 2
Napredak
Bogojevce
05.11.2022 13:30
Mladost (DL)
3 : 2
Napredak
Borac 1935
Maršić
4 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
05.11.2022 14:00
Borac 1935
4 : 0
OFK Bagremar
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
05.11.2022 13:00
Srem
3 : 0
Trgovački
Grivac
Grivac
05.11.2022
13:00
Kotlenik
Selo Leskovac
05.11.2022 13:00
Grivac
:
Kotlenik
Omladinac
Vučkovica
1 : 3
Bečevica
Bečevica
05.11.2022 13:00
Omladinac
1 : 3
Bečevica
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Resavac
Subotica
05.11.2022 13:30
Kupinovac
4 : 1
Resavac
Mladost (L)
Latković
6 : 1
Proleter
Latković
05.11.2022 13:30
Mladost (L)
6 : 1
Proleter
Mali Borak
Mali Borak
2 : 0
Kolubara Gaj
Jabučje
05.11.2022 13:30
Mali Borak
2 : 0
Kolubara Gaj
Bistrica
Bistrica
0 : 6
Mladost (C)
Cvetovac
05.11.2022 13:30
Bistrica
0 : 6
Mladost (C)
OFK Radnički
Dren
0 : 1
Šumadinac
Kruševica
05.11.2022 13:30
OFK Radnički
0 : 1
Šumadinac
OFK Polet
Mirosaljci
1 : 3
Mladi borac
Županjac
05.11.2022 13:30
OFK Polet
1 : 3
Mladi borac
OFK Borac
Arapovac
8 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
05.11.2022 13:30
OFK Borac
8 : 0
TEK Sloga
Mladost
Baroševac
2 : 1
Sloga
Lukavica
05.11.2022 14:00
Mladost
2 : 1
Sloga
Mladi radnik
Junkovac
3 : 0
Strmovo
Strmovo
05.11.2022 14:00
Mladi radnik
3 : 0
Strmovo
20. Oktobar
Trbušnica
7 : 1
BSK
Brajkovac
05.11.2022 14:00
20. Oktobar
7 : 1
BSK
Sloboda
Stubica
3 : 3
OFK Burovo
Burovo
05.11.2022 14:00
Sloboda
3 : 3
OFK Burovo
Stig (C)
Crljenac
3 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
05.11.2022 13:30
Stig (C)
3 : 1
Stig (MC)
Napredak (T)
Toponica
1 : 4
Crni Vitez
Kalište
05.11.2022 13:30
Napredak (T)
1 : 4
Crni Vitez
Mladost
Porodin
5 : 1
Budućnost
Kočetin
05.11.2022 13:30
Mladost
5 : 1
Budućnost
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Sarajevo
Sarajevo
05.11.2022 13:00
Sloboda
2 : 0
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Podrinje
Janja
05.11.2022 13:30
Slavija
2 : 1
Podrinje
Sloboda (NG)
Novi Grad
0 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
05.11.2022 13:30
Sloboda (NG)
0 : 0
Zvijezda 09
Modriča
Modriča
3 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
05.11.2022 13:30
Modriča
3 : 1
Sloboda (MG)
Kozara
Gradiška
3 : 3
Željezničar
Banja Luka
05.11.2022 13:30
Kozara
3 : 3
Željezničar
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Drina
Zvornik
05.11.2022 13:30
Krupa
3 : 1
Drina
Laktaši
Laktaši
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
05.11.2022 13:30
Laktaši
2 : 1
Ljubić
Tekstilac
Derventa
1 : 2
Radnik
Bijeljina
05.11.2022 13:30
Tekstilac
1 : 2
Radnik
Sutjeska
Foča
5 : 3
Famos
Vojkovići
05.11.2022 15:00
Sutjeska
5 : 3
Famos
Jedinstvo
Bihać
3 : 0
Travnik
Travnik
05.11.2022 13:30
Jedinstvo
3 : 0
Travnik
Radnički
Lukavac
2 : 2
Zvijezda
Gradačac
05.11.2022 13:30
Radnički
2 : 2
Zvijezda
Mladost
Doboj-Kakanj
4 : 2
Gradina
Srebrenik
05.11.2022 13:30
Mladost
4 : 2
Gradina
Radnik
Hadžići
1 : 1
Bratstvo
Gračanica
05.11.2022 13:30
Radnik
1 : 1
Bratstvo
Simm-Bau
Kosova
4 : 3
Rudar
Kakanj
05.11.2022 13:30
Simm-Bau
4 : 3
Rudar
Zeta
Golubovci
0 : 0
Bokelj
Kotor
05.11.2022 13:30
Zeta
0 : 0
Bokelj
Grbalj
Radanovići
2 : 0
Podgorica
Podgorica
05.11.2022 13:30
Grbalj
2 : 0
Podgorica
OFK Nikšić
Nikšić
1 : 3
Kom
Podgorica
05.11.2022 13:30
OFK Nikšić
1 : 3
Kom
Igalo
Herceg Novi
05.11.2022
13:30
Otrant Olympic
Ulcinj
05.11.2022 13:30
Igalo
:
Otrant Olympic
Berane
Berane
3 : 0
OFK Mladost DG
Podgorica
05.11.2022 13:30
Berane
3 : 0
OFK Mladost DG
Ilarion
Golubovci
0 : 2
Ribnica
Podgorica
05.11.2022 00:00
Ilarion
0 : 2
Ribnica
Olympico
Zeta
1 : 6
Polet Stars
Nikšić
05.11.2022 00:00
Olympico
1 : 6
Polet Stars
Zabjelo
Podgorica
5 : 1
Karioke
Podgorica
05.11.2022 00:00
Zabjelo
5 : 1
Karioke
OFK Titograd
Podgorica
0 : 1
Čelik
Nikšić
05.11.2022 00:00
OFK Titograd
0 : 1
Čelik
Internacional
Podgorica
2 : 1
Zora
Spuž
05.11.2022 00:00
Internacional
2 : 1
Zora
Crvena stijena
Podgorica
5 : 0
Adria
Podgorica
05.11.2022 00:00
Crvena stijena
5 : 0
Adria
Zora
Spuž
05.11.2022
00:00
Crvena stijena
Podgorica
05.11.2022 00:00
Zora
:
Crvena stijena
Čelik
Nikšić
05.11.2022
00:00
Internacional
Podgorica
05.11.2022 00:00
Čelik
:
Internacional
Karioke
Podgorica
05.11.2022
00:00
OFK Titograd
Podgorica
05.11.2022 00:00
Karioke
:
OFK Titograd
Polet Stars
Nikšić
05.11.2022
00:00
Zabjelo
Podgorica
05.11.2022 00:00
Polet Stars
:
Zabjelo
Ribnica
Podgorica
05.11.2022
00:00
Olympico
Zeta
05.11.2022 00:00
Ribnica
:
Olympico
Drezga
Piperi
05.11.2022
00:00
Ilarion
Golubovci
05.11.2022 00:00
Drezga
:
Ilarion
Everton
Liverpool
0 : 2
Leicester City
Leicester
05.11.2022 18:30
Everton
0 : 2
Leicester City
Leeds United
4 : 3
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
05.11.2022 16:00
Leeds United
4 : 3
AFC Bournemouth
Manchester City
Manchester
2 : 1
Fulham
05.11.2022 16:00
Manchester City
2 : 1
Fulham
Nottingham Forest
2 : 2
Brentford
05.11.2022 16:00
Nottingham Forest
2 : 2
Brentford
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 3
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
05.11.2022 16:00
Wolverhampton
2 : 3
Brighton & Hove Albion
1899 Hoffenheim
1 : 3
RB Leipzig
Leipzig
05.11.2022 15:30
1899 Hoffenheim
1 : 3
RB Leipzig
1. FSV Mainz 05
Mainz
0 : 3
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
05.11.2022 15:30
1. FSV Mainz 05
0 : 3
VfL Wolfsburg
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 0
VfL Bochum
05.11.2022 15:30
Borussia Dortmund
3 : 0
VfL Bochum
FC Augsburg
Augsburg
1 : 2
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
05.11.2022 15:30
FC Augsburg
1 : 2
Eintracht Frankfurt
Hertha BSC
Berlin
2 : 3
Bayern München
München
05.11.2022 15:30
Hertha BSC
2 : 3
Bayern München
Werder Bremen
Bremen
2 : 1
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
05.11.2022 18:30
Werder Bremen
2 : 1
FC Schalke 04
AC Ajaccio
4 : 2
RC Strasbourg
05.11.2022 17:00
AC Ajaccio
4 : 2
RC Strasbourg
Angers
Angers
1 : 2
RC Lens
05.11.2022 21:00
Angers
1 : 2
RC Lens
Atalanta
Ciserano
1 : 2
Napoli
Napoli
05.11.2022 18:00
Atalanta
1 : 2
Napoli
Empoli
Empoli
1 : 0
Sassuolo
Sassuolo
05.11.2022 15:00
Empoli
1 : 0
Sassuolo
Milan
Milano
2 : 1
Spezia
La Spezia
05.11.2022 20:45
Milan
2 : 1
Spezia
Salernitana
Salerno
2 : 2
Cremonese
Cremona
05.11.2022 15:00
Salernitana
2 : 2
Cremonese
Barcelona
Barcelona
2 : 0
UD Almería
Almeria
05.11.2022 21:00
Barcelona
2 : 0
UD Almería
Celta Vigo
1 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
05.11.2022 18:30
Celta Vigo
1 : 2
Osasuna
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 0
Cádiz CF
Cadiz
05.11.2022 14:00
Getafe
0 : 0
Cádiz CF
Real Valladolid
Valladolid
2 : 1
Elche CF
Elche
05.11.2022 16:15
Real Valladolid
2 : 1
Elche CF
Sloga
Zemun
2 : 1
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
05.11.2022 14:00
Sloga
2 : 1
ŽFU Zvezda B 2018
Radnički 2012
Niš
2 : 1
Rad
Beograd
05.11.2022 13:00
Radnički 2012
2 : 1
Rad
Levač
Rekovac
1 : 2
Jagodina
Jagodina
05.11.2022
Levač
1 : 2
Jagodina
Vučice
Vučje
05.11.2022
Knjaževac 2015
Knjaževac
05.11.2022
Vučice
:
Knjaževac 2015
Kolibri
Kuršumlija
0 : 6
Radnički 2014
Pirot
05.11.2022
Kolibri
0 : 6
Radnički 2014
Cvetex
Berane
05.11.2022
Budućnost
Podgorica
05.11.2022
Cvetex
:
Budućnost
Ekonomist
Nikšić
05.11.2022
Mladost 2015
Podgorica
05.11.2022
Ekonomist
:
Mladost 2015
Zora
Spuž
05.11.2022
Breznica
Pljevlja
05.11.2022
Zora
:
Breznica
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Sunrise Šabac
Šabac
05.11.2022 13:00
Šumadija 1903
3 : 0
Sunrise Šabac
BASK TEK
Beograd
5 : 4
Studentski Grad
Beograd
05.11.2022 10:00
BASK TEK
5 : 4
Studentski Grad
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Lokomotiva
Beograd
05.11.2022 09:30
Kolubara
2 : 3
Lokomotiva
IMT 2
Beograd
5 : 4
Brodarac 2
Beograd
05.11.2022 11:30
IMT 2
5 : 4
Brodarac 2
Real
Niš
0 : 3
Radnički (P)
Pirot
05.11.2022
Real
0 : 3
Radnički (P)
Budućnost
Popovac
7 : 1
Vlasina
Vlasotince
05.11.2022
Budućnost
7 : 1
Vlasina
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Knez 2022
Niš
05.11.2022
OFK Topličanin
1 : 0
Knez 2022
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 0
Dinamo Jug SU
Vranje
05.11.2022
GFK Dubočica
5 : 0
Dinamo Jug SU
Radnik
Surdulica
0 : 6
Radnički (N)
Niš
05.11.2022
Radnik
0 : 6
Radnički (N)
Brestač
Brestač
3 : 0
Cement
Beočin
05.11.2022 13:00
Brestač
3 : 0
Cement
Derby 2015
Novi Sad
1 : 8
Petrika
Novi Sad
05.11.2022 13:00
Derby 2015
1 : 8
Petrika
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
05.11.2022 10:00
Hajduk 1912
1 : 1
Vinogradar
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
05.11.2022
RFK Novi Sad 1921
1 : 3
OFK Bečej 1918
Borac
Šajkaš
2 : 7
Armija SK
Novi Sad
05.11.2022
Borac
2 : 7
Armija SK
Bačka
Đurđevo
05.11.2022
Bački Jarak
05.11.2022
Bačka
:
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
7 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
05.11.2022
Crvena zvezda (NS)
7 : 2
Fruškogorac
Rakovica
Beograd
1 : 2
Železnik 1930
Železnik
05.11.2022 08:30
Rakovica
1 : 2
Železnik 1930
Zvezdara
Beograd
4 : 0
Mladenovac
Mladenovac
05.11.2022 13:30
Zvezdara
4 : 0
Mladenovac
Borac
Lazarevac
05.11.2022
Barajevo
Barajevo
05.11.2022
Borac
:
Barajevo
Zmaj
Novi grad
05.11.2022
Sinđelić
Beograd
05.11.2022
Zmaj
:
Sinđelić
Napredak
Medoševac
05.11.2022
Omladinac
Veliko Polje
05.11.2022
Napredak
:
Omladinac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
05.11.2022 11:00
Vojvodina
1 : 0
RFK Grafičar
Mladost (L)
Lučani
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.11.2022 14:00
Mladost (L)
1 : 2
Radnički (NB)
OFK Vršac
Vršac
0 : 3
Rad
Beograd
05.11.2022 11:00
OFK Vršac
0 : 3
Rad
Napredak
Kruševac
3 : 2
TSC
Bačka Topola
05.11.2022 13:00
Napredak
3 : 2
TSC
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 4
Partizan
Beograd
05.11.2022 13:00
Novi Pazar
1 : 4
Partizan
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
05.11.2022 10:00
Brodarac
2 : 1
Čukarički
011
Beograd
05.11.2022
Rad
Beograd
05.11.2022
011
:
Rad
Sinđelić
Beograd
05.11.2022
OLE
Borča
05.11.2022
Sinđelić
:
OLE
Zemun
Zemun
05.11.2022
Brodarac
Beograd
05.11.2022
Zemun
:
Brodarac
OFK Beograd
Beograd
05.11.2022
Lokomotiva
Beograd
05.11.2022
OFK Beograd
:
Lokomotiva
IMT
Beograd
05.11.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.11.2022
IMT
:
Radnički (NB)
Voždovac
Beograd
05.11.2022
RFK Grafičar
Beograd
05.11.2022
Voždovac
:
RFK Grafičar
ADA
Beograd
05.11.2022
Rakovica
Beograd
05.11.2022
ADA
:
Rakovica
Sinđelić 2
Beograd
05.11.2022
Rad 2
Beograd
05.11.2022
Sinđelić 2
:
Rad 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
05.11.2022
GSP Polet
Dorcol
05.11.2022
Crvena zvezda
:
GSP Polet
BSK Borča
Borča
05.11.2022
Zmaj Novi Grad
Zemun
05.11.2022
BSK Borča
:
Zmaj Novi Grad
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
05.11.2022 12:30
Javor Matis
0 : 1
Apolon 4
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
05.11.2022 11:00
Šumadija 1903
1 : 3
Mladi radnik 1926
Savacijum
Šabac
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
05.11.2022 13:00
Savacijum
2 : 3
Novi Pazar
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
05.11.2022 11:00
Šumadija 1934
3 : 0
Jasenica 2017
Kačer
Belanovica
1 : 17
Respekt
Loznica
05.11.2022 12:00
Kačer
1 : 17
Respekt
Rađevac
Krupanj
1 : 2
Mačva
Šabac
05.11.2022 10:00
Rađevac
1 : 2
Mačva
Mačva 1929
Bogatić
6 : 1
Železničar
Lajkovac
05.11.2022 10:00
Mačva 1929
6 : 1
Železničar
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 2
Real Niš
Niš
05.11.2022 00:00
GFK Dubočica
1 : 2
Real Niš
Lider MGM
Leskovac
1 : 3
Meševo
Meševo
05.11.2022 00:00
Lider MGM
1 : 3
Meševo
Mineralac
Vranje
0 : 4
Radnički (N)
Niš
05.11.2022 00:00
Mineralac
0 : 4
Radnički (N)
Radnički (P)
Pirot
2 : 3
OFK Radnički
Niš
05.11.2022
Radnički (P)
2 : 3
OFK Radnički
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 2
Timok 1919
Zaječar
05.11.2022
Kopernikus Želežničar
2 : 2
Timok 1919
Timočanin
Knjaževac
0 : 4
Budućnost
Popovac
05.11.2022
Timočanin
0 : 4
Budućnost
Radnik
Surdulica
3 : 3
Filip Filipović
Niš
05.11.2022 00:00
Radnik
3 : 3
Filip Filipović
Dinamo
Vranje
2 : 3
Trayal
Kruševac
05.11.2022
Dinamo
2 : 3
Trayal
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
05.11.2022 10:00
TSC
5 : 0
Tisa Njerš
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 2
Sloven
Ruma
05.11.2022 09:30
Dinamo 1945
6 : 2
Sloven
Voja Gačić
Pančevo
0 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
05.11.2022 12:00
Voja Gačić
0 : 0
Omladinac (NB)
Polimlje
Prijepolje
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
05.11.2022 11:00
Polimlje
0 : 1
Sloga (BB)
Zemun
Zemun
05.11.2022
OFK Beograd
Beograd
05.11.2022
Zemun
:
OFK Beograd
IMT
Beograd
05.11.2022
Prva Iskra
Barič
05.11.2022
IMT
:
Prva Iskra
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.11.2022
BSK Borča
Borča
05.11.2022
Radnički (NB)
:
BSK Borča
Ada
Beograd
05.11.2022
011
Beograd
05.11.2022
Ada
:
011
Voždovac
Beograd
05.11.2022
Sinđelić
Beograd
05.11.2022
Voždovac
:
Sinđelić
Internacional
Beograd
05.11.2022
Rakovica
Rakovica
05.11.2022
Internacional
:
Rakovica
OFK Balkan
Beograd
05.11.2022
Beograd
Beograd
05.11.2022
OFK Balkan
:
Beograd
Železnik 1930
Železnik
05.11.2022
Radnički (O)
Obrenovac
05.11.2022
Železnik 1930
:
Radnički (O)
Omladinac
Veliko Polje
05.11.2022
DIF
Beograd
05.11.2022
Omladinac
:
DIF
Zvezdara
Beograd
05.11.2022
Lokomotiva
Beograd
05.11.2022
Zvezdara
:
Lokomotiva
Dunavac
Grocka
05.11.2022
Žarkovo 2000
Beograd
05.11.2022
Dunavac
:
Žarkovo 2000
OFK Mladenovac
Mladenovac
05.11.2022
OFK Crvenka
Borča
05.11.2022
OFK Mladenovac
:
OFK Crvenka
Budućnost
Dobanovci
05.11.2022
Milutinac
Zemun
05.11.2022
Budućnost
:
Milutinac
Sremčica
Beograd
05.11.2022
Borac
Lazarevac
05.11.2022
Sremčica
:
Borac
OFK Budućnost
Dudovica
05.11.2022
Hajduk
Beograd
05.11.2022
OFK Budućnost
:
Hajduk
Obilić
Zmajevo
4 : 1
Tekstilac
Odžaci
05.11.2022 10:00
Obilić
4 : 1
Tekstilac
Preporod
Novi Žednik
0 : 6
ŽAK
Sombor
05.11.2022 09:30
Preporod
0 : 6
ŽAK
Radnički 1905
Bajmok
5 : 0
Sloga
Ostojićevo
05.11.2022 10:00
Radnički 1905
5 : 0
Sloga
TSK
Temerin
3 : 0
Veternik
Veternik
05.11.2022
TSK
3 : 0
Veternik
Borac
Šajkaš
0 : 3
Index
Novi sad
05.11.2022
Borac
0 : 3
Index
ŽSK
Žabalj
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
05.11.2022
ŽSK
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
05.11.2022
OFK Bečej 1918
Bečej
05.11.2022
Sutjeska
:
OFK Bečej 1918
Jedinstvo Putevi
Užice
7 : 0
Sloga
Sjenica
05.11.2022 13:00
Jedinstvo Putevi
7 : 0
Sloga
Partizan
Beograd
05.11.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.11.2022
Partizan
:
Radnički (NB)
Teleoptik
Zemun
05.11.2022
IMT
Novi Beograd
05.11.2022
Teleoptik
:
IMT
Zemun
Zemun
05.11.2022
Rad
Beograd
05.11.2022
Zemun
:
Rad
ADA
Beograd
05.11.2022
OLE
Borča
05.11.2022
ADA
:
OLE
Voždovac
Beograd
05.11.2022
Sinđelić
Beograd
05.11.2022
Voždovac
:
Sinđelić
Brodarac
Beograd
05.11.2022
Crvena zvezda
Beograd
05.11.2022
Brodarac
:
Crvena zvezda
Čukarički
Beograd
05.11.2022
011
Beograd
05.11.2022
Čukarički
:
011
RFK Grafičar
Beograd
05.11.2022
OFK Beograd
Beograd
05.11.2022
RFK Grafičar
:
OFK Beograd
Vrčin
Vrčin
05.11.2022
Rad
Beograd
05.11.2022
Vrčin
:
Rad
Sinđelić
Beograd
05.11.2022
Rakovica
Beograd
05.11.2022
Sinđelić
:
Rakovica
Lokomotiva
Beograd
05.11.2022
Kolubara
Lazarevac
05.11.2022
Lokomotiva
:
Kolubara
OFK Beograd
Beograd
05.11.2022
BSK Borča
Borča
05.11.2022
OFK Beograd
:
BSK Borča
Kolubara
Lazarevac
05.11.2022
Sinđelić 2012
Ugrinovci
05.11.2022
Kolubara
:
Sinđelić 2012
Borac
Ostružnica
05.11.2022
PFK Žarkovo 2000
Beograd
05.11.2022
Borac
:
PFK Žarkovo 2000
OFK Beograd
Beograd
05.11.2022
Obrenovac 1905
Obrenovac
05.11.2022
OFK Beograd
:
Obrenovac 1905
Srem
Jakovo
05.11.2022
Rad
Beograd
05.11.2022
Srem
:
Rad
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Petrika
Novi Sad
05.11.2022 14:00
OFK Vršac
0 : 1
Petrika
Voja Gačić
Pančevo
0 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
05.11.2022 10:00
Voja Gačić
0 : 2
Proleter 2006
1. maj
Ruma
1 : 8
Sporto 023
Zrenjanin
05.11.2022 11:00
1. maj
1 : 8
Sporto 023
GFK Sloven
Ruma
3 : 2
Inđija
Inđija
05.11.2022 10:00
GFK Sloven
3 : 2
Inđija
OFK Kikinda
Kikinda
7 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
05.11.2022 09:00
OFK Kikinda
7 : 0
RFK Novi Sad 1921
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
Kabel
Novi Sad
05.11.2022 13:30
Vojvodina
5 : 1
Kabel
TSC
Bačka Topola
10 : 0
Petar Puača
Novi Sad
05.11.2022 12:00
TSC
10 : 0
Petar Puača
Arena Su
Subotica
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
05.11.2022 10:00
Arena Su
1 : 1
OFK Bačka
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Bane 1931
Raška
05.11.2022 11:00
Sloga (K)
0 : 2
Bane 1931
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Kiker
Kraljevo
05.11.2022 10:00
Sport Klub 99
1 : 0
Kiker
Spartak 1976
Trnava
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
05.11.2022 10:00
Spartak 1976
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
Čajetina
1 : 4
Javor Matis
Ivanjica
05.11.2022 12:00
Zlatibor
1 : 4
Javor Matis
Borac 1926
Čačak
3 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
05.11.2022 11:30
Borac 1926
3 : 2
Metalac
Gaučosi
Čačak
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
05.11.2022 12:30
Gaučosi
2 : 1
Sloboda (Č)
GFK Sloboda
Užice
7 : 0
Sloga (P)
Požega
05.11.2022 11:00
GFK Sloboda
7 : 0
Sloga (P)
RSK
Rabrovo
9 : 0
Železničar
Požarevac
05.11.2022 11:00
RSK
9 : 0
Železničar
AF Duljaj
Topola
4 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
05.11.2022 13:00
AF Duljaj
4 : 0
Mladi radnik 1926
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
05.11.2022 10:00
Jasenica 2017
4 : 0
OPK Rudar 1933
Soko 2015
Saraorci
0 : 5
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
05.11.2022 13:30
Soko 2015
0 : 5
Sloga 33
Rađevac
Krupanj
1 : 3
Jedinstvo
Ub
05.11.2022 13:00
Rađevac
1 : 3
Jedinstvo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Drina
Ljubovija
05.11.2022 10:00
Budućnost Krušik 2014
2 : 1
Drina
Sunrise Šabac
Šabac
14 : 0
OFK Osečina
Osečina
05.11.2022 10:00
Sunrise Šabac
14 : 0
OFK Osečina
POFK Savacium
Šabac
0 : 3
Mačva
Šabac
05.11.2022 10:00
POFK Savacium
0 : 3
Mačva
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
OFK Senjak
Valjevo
05.11.2022 11:30
Radnički (V)
1 : 1
OFK Senjak
SFU Fenix
Šabac
7 : 1
Omladinac 2014
Ljig
05.11.2022 10:00
SFU Fenix
7 : 1
Omladinac 2014
011
Beograd
5 : 0
Kolubara
Lazarevac
05.11.2022 14:30
011
5 : 0
Kolubara
Voždovac
Beograd
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
05.11.2022 12:30
Voždovac
0 : 2
Brodarac
IMT
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
05.11.2022 14:30
IMT
0 : 1
Rad
Čukarički
Beograd
7 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.11.2022 11:00
Čukarički
7 : 1
Radnički (NB)
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
05.11.2022 11:00
Radnički (P)
2 : 0
GFK Jagodina
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
OFK Šampion 2014
Leskovac
05.11.2022 11:00
SFS Borac
3 : 2
OFK Šampion 2014
Lider MGM
Leskovac
0 : 4
Duel Juniors
Kruševac
05.11.2022 10:00
Lider MGM
0 : 4
Duel Juniors
OFK Radnički
Niš
0 : 0
Filip Filipović
Niš
05.11.2022
OFK Radnički
0 : 0
Filip Filipović
Mladost
Bosilegrad
4 : 1
BSK
Bujanovac
05.11.2022
Mladost
4 : 1
BSK
Vlasina
Vlasotince
0 : 4
SU Prestiz-Joca Ristic
Vranje
05.11.2022 10:00
Vlasina
0 : 4
SU Prestiz-Joca Ristic
Real Niš 2
Niš
4 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
05.11.2022 09:30
Real Niš 2
4 : 0
OFK Topličanin
OFK Sinđelić
Niš
0 : 1
Sloga
Leskovac
05.11.2022
OFK Sinđelić
0 : 1
Sloga
Radnik
Surdulica
2 : 4
SFK Morava
Vladičin Han
05.11.2022
Radnik
2 : 4
SFK Morava
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 1
OFK Budućnost 2020
Niš
05.11.2022
GFK Dubočica
5 : 1
OFK Budućnost 2020
Trnovac
Veliki Trnovac
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
05.11.2022
Trnovac
3 : 1
Pusta Reka
Mineralac
Vranjska Banja
3 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
05.11.2022
Mineralac
3 : 0
OFK Kosanica
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 4
Napredak
Markovac
05.11.2022 10:00
Mihajlovac 1934
2 : 4
Napredak
Petlić SD 2006
Smederevo
11 : 1
Proleter
Vranovo
05.11.2022 12:00
Petlić SD 2006
11 : 1
Proleter
Tesla
Vodanj
0 : 4
Železničar Kusadak
Kusadak
05.11.2022 13:00
Tesla
0 : 4
Železničar Kusadak
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 6
Godomin
Smederevo
05.11.2022 13:00
Mladi radnik 1940
0 : 6
Godomin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
05.11.2022
Mladost
Omoljica
05.11.2022
Stari Tamiš
:
Mladost
Mundial
Pančevo
05.11.2022
Borac
Pločica
05.11.2022
Mundial
:
Borac
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 2
OFK Plandište
Plandište
05.11.2022
Proleter
1 : 2
OFK Plandište
Radnički
Kovin
4 : 1
Borac
Starčevo
05.11.2022
Radnički
4 : 1
Borac
Dinamo 1945
Pančevo
05.11.2022
OFK Vršac
Vršac
05.11.2022
Dinamo 1945
:
OFK Vršac
Savacium
Šabac
05.11.2022
Mačva
Šabac
05.11.2022
Savacium
:
Mačva
Balkan
Beograd
05.11.2022
Rakovica
Beograd
05.11.2022
Balkan
:
Rakovica
Karioke
Beograd
05.11.2022
BSK
Borča
05.11.2022
Karioke
:
BSK
PFK Žarkovo 2000
Beograd
05.11.2022
Sinđelić
Beograd
05.11.2022
PFK Žarkovo 2000
:
Sinđelić
Zemun
Zemun
05.11.2022
BSK 1925
Batajnica
05.11.2022
Zemun
:
BSK 1925
Radnički (O)
Obrenovac
05.11.2022
Obilić 1924
Beograd
05.11.2022
Radnički (O)
:
Obilić 1924
Lokomotiva
Beograd
05.11.2022
Ada
Beograd
05.11.2022
Lokomotiva
:
Ada
Bežanija
Beograd
05.11.2022
Torlak
Beograd
05.11.2022
Bežanija
:
Torlak
Borac
Lazarevac