09.10
15:30
Crvena zvezda
Spartak ŽK
3
0
|
09.10.2022 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Spartak ŽK | |||||
09.10
19:30
Voždovac
Partizan
0
4
|
09.10.2022 19:30 | Voždovac | 0 : 4 | Partizan | |||||
09.10
15:00
Čukarički
Javor Matis
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Čukarički | 3 : 0 | Javor Matis |
09.10
15:00
RFK Novi Sad 1921
Mačva
0
0
|
09.10.2022 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 0 | Mačva | |||||
09.10
17:00
GFK Sloboda
Radnički (NB)
0
0
|
09.10.2022 17:00 | GFK Sloboda | 0 : 0 | Radnički (NB) |
09.10
15:00
Dinamo 1945
Stanišić
4
1
|
09.10.2022 15:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | Stanišić | |||||
09.10
10:00
Radnički (Zr)
Bečej 1918
0
2
|
09.10.2022 10:00 | Radnički (Zr) | 0 : 2 | Bečej 1918 |
09.10
15:00
Zvezdara
Budućnost
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Zvezdara | 1 : 1 | Budućnost | |||||
09.10
12:00
Torlak
BSK Borča
2
0
|
09.10.2022 12:00 | Torlak | 2 : 0 | BSK Borča |
09.10
15:00
OFK Mihajlovac
Rađevac
1
0
|
09.10.2022 15:00 | OFK Mihajlovac | 1 : 0 | Rađevac |
09.10
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (P)
1
2
|
09.10.2022 11:00 | Car Konstantin | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
09.10
15:00
OFK Brzi Brod
OFK Topličanin
1
1
|
09.10.2022 15:00 | OFK Brzi Brod | 1 : 1 | OFK Topličanin | |||||
09.10
11:00
SFS Borac
Budućnost (P)
0
1
|
09.10.2022 11:00 | SFS Borac | 0 : 1 | Budućnost (P) |
09.10
15:00
Hercegovac
Sloga
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Hercegovac | 0 : 0 | Sloga | |||||
09.10
15:00
Radnički 1905
Mladost (T)
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Radnički 1905 | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
09.10
15:00
Preporod
Obilić
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Preporod | 1 : 0 | Obilić | |||||
09.10
15:00
Radnički 1918
Senta
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Radnički 1918 | 3 : 1 | Senta | |||||
09.10
15:00
Mladost (BP)
Bajša
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Mladost (BP) | 3 : 0 | Bajša |
09.10
15:00
Jedinstvo
Slavija
4
0
|
09.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Slavija | |||||
09.10
15:00
Dunav
Sloboda
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Dunav | 1 : 1 | Sloboda | |||||
09.10
10:00
Index
Radnički (NP)
2
0
|
09.10.2022 10:00 | Index | 2 : 0 | Radnički (NP) | |||||
09.10
15:00
Železničar
Hajduk
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Železničar | 0 : 0 | Hajduk |
09.10
15:00
Vojvodina 1928
ŽAK
6
1
|
09.10.2022 15:00 | Vojvodina 1928 | 6 : 1 | ŽAK | |||||
09.10
15:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo Stević
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
09.10
15:00
Borac
Omladinac FAM
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Borac | 1 : 1 | Omladinac FAM |
09.10
10:00
OFK Žarkovo
Šušnjar
0
2
|
09.10.2022 10:00 | OFK Žarkovo | 0 : 2 | Šušnjar | |||||
09.10
15:00
Kosmaj
Komgrap
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Kosmaj | 1 : 2 | Komgrap | |||||
09.10
15:00
Sremčica
Crvena zvezda
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Sremčica | 1 : 1 | Crvena zvezda |
09.10
15:00
OFK Alakince
Radan
0
2
|
09.10.2022 15:00 | OFK Alakince | 0 : 2 | Radan | |||||
09.10
15:00
Lugina
Sloga
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Lugina | 1 : 2 | Sloga | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo
Gracko
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Gracko | |||||
09.10
15:00
Plantaža
Mladost 1959
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Plantaža | 3 : 0 | Mladost 1959 | |||||
09.10
15:00
Žitorađa
Pusta Reka
3
2
|
09.10.2022 15:00 | Žitorađa | 3 : 2 | Pusta Reka | |||||
09.10
15:00
Jablanica
Nebeski Andjeli
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Jablanica | 1 : 1 | Nebeski Andjeli |
09.10
15:00
Mladost (B)
Jedinstvo
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Mladost (B) | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
Mladost (M)
Orljane
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Mladost (M) | 1 : 1 | Orljane | |||||
09.10
15:00
OFK Niš
Naša krila 1936
3
0
|
09.10.2022 15:00 | OFK Niš | 3 : 0 | Naša krila 1936 | |||||
09.10
15:00
Pukovac
OFK Napredak 1929
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Pukovac | 1 : 1 | OFK Napredak 1929 | |||||
09.10
15:00
Malošište
OFK Sinđelić
2
12
|
09.10.2022 15:00 | Malošište | 2 : 12 | OFK Sinđelić | |||||
09.10
15:00
Morava
Palilulac
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Morava | 1 : 1 | Palilulac | |||||
09.10
15:00
Delijski Vis
Rudar
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Delijski Vis | 2 : 1 | Rudar |
09.10
15:00
Levač
Blagotin
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Levač | 0 : 0 | Blagotin | |||||
09.10
15:00
Majdevo-Kupci
Kušiljevo
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Majdevo-Kupci | 1 : 1 | Kušiljevo | |||||
09.10
15:00
Rembas
Jedinstvo (M)
9
0
|
09.10.2022 15:00 | Rembas | 9 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
09.10
15:00
Vinogradar
Župa
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Župa |
09.10
11:00
Jedinstvo
Rajko Mitić
2
0
|
09.10.2022 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Rajko Mitić | |||||
09.10
15:00
Tanasko Rajić
Bor 1919
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Tanasko Rajić | 2 : 1 | Bor 1919 |
09.10
15:00
Jošanica
Trepča
6
0
|
09.10.2022 15:00 | Jošanica | 6 : 0 | Trepča | |||||
09.10
15:00
Polet (R)
OFK Ras
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Polet (R) | 1 : 2 | OFK Ras | |||||
09.10
15:00
Bane 1931
Srbija
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Bane 1931 | 3 : 0 | Srbija |
09.10
15:00
Kej
Polet (T)
1
3
|
09.10.2022 15:00 | Kej | 1 : 3 | Polet (T) | |||||
09.10
15:00
Savinac 1933
Lazarica
3
2
|
09.10.2022 15:00 | Savinac 1933 | 3 : 2 | Lazarica | |||||
09.10
15:00
Zlatar
Sevojno
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Zlatar | 3 : 1 | Sevojno | |||||
09.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda (Č)
1
1
|
09.10.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
09.10
15:00
Polimlje
Jedinstvo (K)
0
1
|
09.10.2022 15:00 | Polimlje | 0 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
09.10
15:00
Jasen
Spartak 1976
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Jasen | 1 : 0 | Spartak 1976 |
09.10
15:00
RSK
Omladinac
0
1
|
09.10.2022 15:00 | RSK | 0 : 1 | Omladinac | |||||
09.10
15:00
Pomoravlje 1946
Šumadija (A)
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Pomoravlje 1946 | 2 : 0 | Šumadija (A) |
09.10
15:00
Borac
Zadrugar
3
2
|
09.10.2022 15:00 | Borac | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
09.10
15:00
OFK Divci
Radnički (V)
0
0
|
09.10.2022 15:00 | OFK Divci | 0 : 0 | Radnički (V) | |||||
09.10
15:00
Radnički (K)
Ribnica
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Radnički (K) | 1 : 2 | Ribnica | |||||
09.10
15:00
Železničar
Mladost
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Železničar | 2 : 0 | Mladost |
09.10
15:00
Vulturul
Sloga (BNS)
3
3
|
09.10.2022 15:00 | Vulturul | 3 : 3 | Sloga (BNS) | |||||
09.10
15:00
Dolina
Hajdučica
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Dolina | 1 : 2 | Hajdučica | |||||
09.10
15:00
Crvena zvezda
Glogonj
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Glogonj | |||||
09.10
15:00
Partizan (G)
Dolovo
2
5
|
09.10.2022 15:00 | Partizan (G) | 2 : 5 | Dolovo | |||||
09.10
15:00
Spartak 1911
Budućnost (A)
2
4
|
09.10.2022 15:00 | Spartak 1911 | 2 : 4 | Budućnost (A) |
09.10
15:00
Sutjeska
Iskra
5
1
|
09.10.2022 15:00 | Sutjeska | 5 : 1 | Iskra | |||||
09.10
15:00
Đurđin
Budućnost
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Đurđin | 2 : 0 | Budućnost |
09.10
15:00
Hajduk
Budućnost (M)
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Hajduk | 2 : 0 | Budućnost (M) | |||||
09.10
15:00
Lipar
Rusin
1
4
|
09.10.2022 15:00 | Lipar | 1 : 4 | Rusin | |||||
09.10
15:00
Naša Zvezda
Budućnost (P)
5
2
|
09.10.2022 15:00 | Naša Zvezda | 5 : 2 | Budućnost (P) | |||||
09.10
15:00
Borac 46
Polet
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Borac 46 | 2 : 2 | Polet |
09.10
15:00
Rusanda
Radnički 1911
4
0
|
09.10.2022 15:00 | Rusanda | 4 : 0 | Radnički 1911 | |||||
09.10
15:00
ASK
Budućnost
0
4
|
09.10.2022 15:00 | ASK | 0 : 4 | Budućnost | |||||
09.10
15:00
2. Oktobar
Delija
3
0
|
09.10.2022 15:00 | 2. Oktobar | 3 : 0 | Delija | |||||
09.10
15:00
MSK
Napredak
1
0
|
09.10.2022 15:00 | MSK | 1 : 0 | Napredak | |||||
09.10
15:00
OFK Stajićevo
Vojvodina
2
0
|
09.10.2022 15:00 | OFK Stajićevo | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
09.10
15:00
Crvena zvezda
Mladost
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Mladost | |||||
09.10
15:00
ŽFK Banat
Banat
3
1
|
09.10.2022 15:00 | ŽFK Banat | 3 : 1 | Banat |
09.10
15:00
Napredak Meridian
Sremac (D)
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Napredak Meridian | 2 : 0 | Sremac (D) | |||||
09.10
15:00
Graničar (K)
Sloga
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Graničar (K) | 1 : 1 | Sloga | |||||
09.10
15:00
Srem
Hajduk (B)
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Srem | 1 : 1 | Hajduk (B) | |||||
09.10
15:00
Sremac (V)
Borac 1925
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Sremac (V) | 3 : 1 | Borac 1925 | |||||
09.10
15:00
Budućnost
Jadran
7
0
|
09.10.2022 15:00 | Budućnost | 7 : 0 | Jadran |
09.10
15:30
Tatra
Bačka 1923
2
3
|
09.10.2022 15:30 | Tatra | 2 : 3 | Bačka 1923 | |||||
09.10
15:30
TSK
Petrovaradin
8
0
|
09.10.2022 15:30 | TSK | 8 : 0 | Petrovaradin | |||||
09.10
15:30
Fruškogorac
Dinamo
1
1
|
09.10.2022 15:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | Dinamo | |||||
09.10
15:30
OFK Sirig
OFK Futog
4
3
|
09.10.2022 15:30 | OFK Sirig | 4 : 3 | OFK Futog | |||||
09.10
15:30
Bačka (B)
Omladinac
2
2
|
09.10.2022 15:30 | Bačka (B) | 2 : 2 | Omladinac | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo
Cement
1
1
|
09.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Cement |
09.10
15:00
KFK Ravna gora
BSK 1925
5
1
|
09.10.2022 15:00 | KFK Ravna gora | 5 : 1 | BSK 1925 | |||||
09.10
15:00
Beograd Karaburma
Poštar Zvezdara
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Beograd Karaburma | 0 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
09.10
15:00
Bratstvo
Borac
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Borac | |||||
09.10
15:00
Busije
Posavac Tišma
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Busije | 2 : 0 | Posavac Tišma | |||||
09.10
15:00
Umka
Balkan Mirijevo
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Umka | 1 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
09.10
15:00
Dunav
Heroj Polet
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Dunav | 3 : 1 | Heroj Polet |
09.10
15:00
Budućnost
Strelac
0
4
|
09.10.2022 15:00 | Budućnost | 0 : 4 | Strelac | |||||
09.10
15:00
OFK Zabrežje
Rojkovac
1
3
|
09.10.2022 15:00 | OFK Zabrežje | 1 : 3 | Rojkovac | |||||
09.10
10:00
Radnički
Vranić
1
1
|
09.10.2022 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Vranić | |||||
09.10
15:00
Rušanj
BSK 1926
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Rušanj | 0 : 0 | BSK 1926 | |||||
09.10
15:00
Krtinska
OFK Budućnost
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Krtinska | 1 : 1 | OFK Budućnost | |||||
09.10
15:00
Turbina
Lisović 1977
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Turbina | 1 : 0 | Lisović 1977 |
09.10
11:00
Vis
Vrčin
0
3
|
09.10.2022 11:00 | Vis | 0 : 3 | Vrčin | |||||
09.10
15:00
Pudarci
Velika Krsna
3
2
|
09.10.2022 15:00 | Pudarci | 3 : 2 | Velika Krsna | |||||
09.10
11:00
Vinča
Kovačevac 1956
3
1
|
09.10.2022 11:00 | Vinča | 3 : 1 | Kovačevac 1956 | |||||
09.10
11:00
Kaluđerica 1969
Hajduk
2
0
|
09.10.2022 11:00 | Kaluđerica 1969 | 2 : 0 | Hajduk | |||||
09.10
15:00
Zaklopača
Šumadija 1962
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Zaklopača | 1 : 0 | Šumadija 1962 | |||||
09.10
11:00
Gročanski fudbalski klub
Dunavac
2
1
|
09.10.2022 11:00 | Gročanski fudbalski klub | 2 : 1 | Dunavac |
09.10
15:00
Gradina
Sloga (L)
2
3
|
09.10.2022 15:00 | Gradina | 2 : 3 | Sloga (L) | |||||
09.10
15:00
Dedina
Gornji Stepoš
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Dedina | 2 : 1 | Gornji Stepoš | |||||
09.10
15:00
13. April
Mačkovac
3
1
|
09.10.2022 15:00 | 13. April | 3 : 1 | Mačkovac | |||||
09.10
15:00
Sloga (D)
Temnić 1924
1
4
|
09.10.2022 15:00 | Sloga (D) | 1 : 4 | Temnić 1924 | |||||
09.10
15:00
Bošnjane
Trudbenik
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Bošnjane | 1 : 0 | Trudbenik | |||||
09.10
15:00
Rubin
FUD
0
1
|
09.10.2022 15:00 | Rubin | 0 : 1 | FUD |
09.10
14:30
Iskra
Rajac
1
0
|
09.10.2022 14:30 | Iskra | 1 : 0 | Rajac | |||||
09.10
14:30
Mladost
OFK Brđanac
3
0
|
09.10.2022 14:30 | Mladost | 3 : 0 | OFK Brđanac | |||||
09.10
14:30
Trlić
Čučuge
3
0
|
09.10.2022 14:30 | Trlić | 3 : 0 | Čučuge | |||||
09.10
14:30
Dimitrije Tucović
Banjani
2
2
|
09.10.2022 14:30 | Dimitrije Tucović | 2 : 2 | Banjani |
09.10
15:30
Šumadinac (N)
Banja
4
1
|
09.10.2022 15:30 | Šumadinac (N) | 4 : 1 | Banja | |||||
09.10
15:30
Grizli ML
Plaskovac
1
1
|
09.10.2022 15:30 | Grizli ML | 1 : 1 | Plaskovac | |||||
09.10
15:30
Šumadinac (S)
Mladi rudar
4
3
|
09.10.2022 15:30 | Šumadinac (S) | 4 : 3 | Mladi rudar | |||||
09.10
15:30
Šumadija
BSK (Bo)
4
0
|
09.10.2022 15:30 | Šumadija | 4 : 0 | BSK (Bo) | |||||
09.10
15:30
Sloga
Trnava
3
5
|
09.10.2022 15:30 | Sloga | 3 : 5 | Trnava | |||||
09.10
15:30
Prvi srpski ustanak
Marjan
2
0
|
09.10.2022 15:30 | Prvi srpski ustanak | 2 : 0 | Marjan | |||||
09.10
15:30
Lokomotiva
BSK (Be)
5
1
|
09.10.2022 15:30 | Lokomotiva | 5 : 1 | BSK (Be) | |||||
09.10
15:30
Vinča
ŽSK
2
1
|
09.10.2022 15:30 | Vinča | 2 : 1 | ŽSK |
09.10
15:00
Baličevac
Toplica
3
2
|
09.10.2022 15:00 | Baličevac | 3 : 2 | Toplica | |||||
09.10
15:00
Polet
Pobeda
5
1
|
09.10.2022 15:00 | Polet | 5 : 1 | Pobeda | |||||
09.10
15:00
Sloga 1980
Borac
0
1
|
09.10.2022 15:00 | Sloga 1980 | 0 : 1 | Borac | |||||
09.10
15:00
Radnički 1924
Moravac (ZT)
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Radnički 1924 | 2 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
09.10
15:00
Sloga (K)
Rad
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Sloga (K) | 1 : 1 | Rad |
09.10
15:00
Jedinstvo (G)
BSK
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | BSK | |||||
09.10
15:00
OFK Morava
Moravac Orion
1
0
|
09.10.2022 15:00 | OFK Morava | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
09.10
15:00
Sloga
Polet
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Polet | |||||
09.10
15:00
Mladost
Jedinstvo (B)
2
12
|
09.10.2022 15:00 | Mladost | 2 : 12 | Jedinstvo (B) | |||||
09.10
15:00
Zloćudovo
Milanovo
4
2
|
09.10.2022 15:00 | Zloćudovo | 4 : 2 | Milanovo | |||||
09.10
11:00
Donja Lomnica
Čekmin
2
1
|
09.10.2022 11:00 | Donja Lomnica | 2 : 1 | Čekmin | |||||
09.10
11:00
Lemind 1953
Vučje
0
0
|
09.10.2022 11:00 | Lemind 1953 | 0 : 0 | Vučje |
09.10
15:00
Mladi borac
Mladost (NS)
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Mladost (NS) | |||||
09.10
15:00
SASK
Pobeda
5
1
|
09.10.2022 15:00 | SASK | 5 : 1 | Pobeda | |||||
09.10
15:00
Podunavac
OFK Napredak
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Podunavac | 2 : 1 | OFK Napredak | |||||
09.10
15:00
Petlić SD 2006
Proleter 1947
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Petlić SD 2006 | 2 : 2 | Proleter 1947 | |||||
09.10
15:00
Crvena zvezda
Železničar Kusadak
2
4
|
09.10.2022 15:00 | Crvena zvezda | 2 : 4 | Železničar Kusadak | |||||
09.10
15:00
Mladi radnik 1940
Radnik
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Mladi radnik 1940 | 1 : 1 | Radnik | |||||
09.10
15:00
Polet
Mladost 1948
4
6
|
09.10.2022 15:00 | Polet | 4 : 6 | Mladost 1948 |
09.10
15:00
Blizna
Polom
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Blizna | 0 : 0 | Polom | |||||
09.10
15:00
Polet
Brestovac
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Polet | 3 : 0 | Brestovac | |||||
09.10
15:00
Branik
Urovica
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Branik | 2 : 1 | Urovica | |||||
09.10
11:00
Miloševo
Radnički (K)
4
0
|
09.10.2022 11:00 | Miloševo | 4 : 0 | Radnički (K) | |||||
09.10
11:00
Mala Vrbica
Nemetali
3
1
|
09.10.2022 11:00 | Mala Vrbica | 3 : 1 | Nemetali |
09.10
15:00
Sloga 1945
Krilaš
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Sloga 1945 | 2 : 1 | Krilaš | |||||
09.10
15:00
Napredak (S)
Železničar
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Napredak (S) | 2 : 2 | Železničar | |||||
09.10
15:00
BSK 1931
Obilić
3
2
|
09.10.2022 15:00 | BSK 1931 | 3 : 2 | Obilić | |||||
09.10
15:00
Vihor
Budućnost (V)
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Vihor | 0 : 2 | Budućnost (V) | |||||
09.10
15:00
Batovac
Sirakovo
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Batovac | 2 : 0 | Sirakovo | |||||
09.10
15:00
Šapine
Borac (K)
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Šapine | 2 : 1 | Borac (K) |
09.10
15:30
Ibar
Budućnost
1
1
|
09.10.2022 15:30 | Ibar | 1 : 1 | Budućnost | |||||
09.10
15:30
Omladinac
OFK Progorelica
3
1
|
09.10.2022 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | OFK Progorelica | |||||
09.10
15:30
Borac (V)
Tavnik
3
0
|
09.10.2022 15:30 | Borac (V) | 3 : 0 | Tavnik | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo 2017
Radnik
1
4
|
09.10.2022 15:30 | Jedinstvo 2017 | 1 : 4 | Radnik | |||||
09.10
15:30
Koštampolje
Miločajac
0
3
|
09.10.2022 15:30 | Koštampolje | 0 : 3 | Miločajac |
09.10
14:00
Mladost (T)
Osaonica
3
0
|
09.10.2022 14:00 | Mladost (T) | 3 : 0 | Osaonica | |||||
09.10
14:00
Juhor
Rudar (St)
4
0
|
09.10.2022 14:00 | Juhor | 4 : 0 | Rudar (St) | |||||
09.10
14:00
Dragocvet
Mladost (J)
0
3
|
09.10.2022 14:00 | Dragocvet | 0 : 3 | Mladost (J) | |||||
09.10
14:00
Budućnost (M)
Budućnost (Đ)
3
0
|
09.10.2022 14:00 | Budućnost (M) | 3 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
09.10
14:00
Donja Mutnica
Partizan
3
0
|
09.10.2022 14:00 | Donja Mutnica | 3 : 0 | Partizan | |||||
09.10
14:00
Sloga
GFK Tabane
2
0
|
09.10.2022 14:00 | Sloga | 2 : 0 | GFK Tabane | |||||
09.10
14:00
Napredak
Borac 1950
4
1
|
09.10.2022 14:00 | Napredak | 4 : 1 | Borac 1950 | |||||
09.10
14:00
Moravac 2015
Kolare
3
1
|
09.10.2022 14:00 | Moravac 2015 | 3 : 1 | Kolare |
09.10
15:00
Mladost
Novoselac
1
3
|
09.10.2022 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Novoselac | |||||
09.10
15:00
Radnički 1936
Sloboda
0
1
|
09.10.2022 15:00 | Radnički 1936 | 0 : 1 | Sloboda | |||||
09.10
15:00
Stevan Nešticki
Čegar 1946
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Stevan Nešticki | 2 : 0 | Čegar 1946 | |||||
09.10
15:00
Planinac 1933
Proleter
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Planinac 1933 | 0 : 2 | Proleter | |||||
09.10
15:00
Vulkan 1963
Aluminijum
3
2
|
09.10.2022 15:00 | Vulkan 1963 | 3 : 2 | Aluminijum | |||||
09.10
15:00
Sloga
Omladinac
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Sloga | 0 : 0 | Omladinac |
09.10
15:00
Mladi borac
Lipolist
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Mladi borac | 0 : 0 | Lipolist | |||||
09.10
15:00
Karađorđe
Jevremovac
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Jevremovac | |||||
09.10
15:00
Drina (B)
Majur
2
4
|
09.10.2022 15:00 | Drina (B) | 2 : 4 | Majur | |||||
09.10
15:00
Hajduk Stanko
Antimon
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Hajduk Stanko | 2 : 0 | Antimon | |||||
09.10
15:00
Drina (Lj)
Sloga
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Drina (Lj) | 2 : 0 | Sloga | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Rudar
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 0 | Rudar | |||||
09.10
15:00
Podrinje
Jedinstvo (Š)
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Podrinje | 1 : 1 | Jedinstvo (Š) |
09.10
15:00
Željuša
Vladimir Durković
1
4
|
09.10.2022 15:00 | Željuša | 1 : 4 | Vladimir Durković | |||||
09.10
15:00
Spartak
Mladost
4
2
|
09.10.2022 15:00 | Spartak | 4 : 2 | Mladost |
09.10
15:30
Jedinstvo
Maršić
1
1
|
09.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Maršić | |||||
09.10
15:30
Divostin
Stanovo 1941
0
0
|
09.10.2022 15:30 | Divostin | 0 : 0 | Stanovo 1941 | |||||
09.10
15:30
Pobeda 1926
Zastava 1973
4
0
|
09.10.2022 15:30 | Pobeda 1926 | 4 : 0 | Zastava 1973 | |||||
09.10
15:30
Slavija
Sloboda (G)
1
1
|
09.10.2022 15:30 | Slavija | 1 : 1 | Sloboda (G) |
09.10
15:00
Perućac
Ježevica
2
3
|
09.10.2022 15:00 | Perućac | 2 : 3 | Ježevica | |||||
09.10
15:00
Gorobilje
Kotroman
4
1
|
09.10.2022 15:00 | Gorobilje | 4 : 1 | Kotroman | |||||
09.10
15:00
Rampa
Višesava
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Rampa | 3 : 0 | Višesava | |||||
09.10
15:00
Avijatičar Vranjani
Tara
4
1
|
09.10.2022 15:00 | Avijatičar Vranjani | 4 : 1 | Tara | |||||
09.10
15:00
Sloga
Prvi partizan
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Prvi partizan | |||||
09.10
11:00
Omladinac
Sečica
1
0
|
09.10.2022 11:00 | Omladinac | 1 : 0 | Sečica | |||||
09.10
15:00
Polet
Bakionica
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Polet | 1 : 2 | Bakionica | |||||
09.10
15:00
Čajetina
Jedinstvo
6
0
|
09.10.2022 15:00 | Čajetina | 6 : 0 | Jedinstvo |
09.10
15:30
Prijevor
Mladost
2
3
|
09.10.2022 15:30 | Prijevor | 2 : 3 | Mladost | |||||
09.10
15:30
Rudar
Velereč 94
1
3
|
09.10.2022 15:30 | Rudar | 1 : 3 | Velereč 94 | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo
Donja Vrbava
0
2
|
09.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Donja Vrbava | |||||
09.10
15:30
Zadrugar
Ozrem PMH
5
0
|
09.10.2022 15:30 | Zadrugar | 5 : 0 | Ozrem PMH |
09.10
15:30
Dragačevo
Čačak 94
3
0
|
09.10.2022 15:30 | Dragačevo | 3 : 0 | Čačak 94 | |||||
09.10
15:30
Morava
Gorušica
4
0
|
09.10.2022 15:30 | Morava | 4 : 0 | Gorušica | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo
Sloga
3
2
|
09.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloga | |||||
09.10
15:30
Prilike
Slatina
2
0
|
09.10.2022 15:30 | Prilike | 2 : 0 | Slatina |
09.10
14:30
FSU Južna pruga
Mineralac
0
6
|
09.10.2022 14:30 | FSU Južna pruga | 0 : 6 | Mineralac | |||||
09.10
14:30
Pavlovac
Dinamo (V)
1
4
|
09.10.2022 14:30 | Pavlovac | 1 : 4 | Dinamo (V) | |||||
09.10
14:30
BSK Bujanovac
Mladost (B)
3
0
|
09.10.2022 14:30 | BSK Bujanovac | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
09.10
14:30
Torpedo 1973
Levosoje
2
0
|
09.10.2022 14:30 | Torpedo 1973 | 2 : 0 | Levosoje | |||||
09.10
14:30
SU Dinamo Jug
Čelik
1
0
|
09.10.2022 14:30 | SU Dinamo Jug | 1 : 0 | Čelik | |||||
09.10
14:30
Vihor
Mladost (S)
8
0
|
09.10.2022 14:30 | Vihor | 8 : 0 | Mladost (S) |
09.10
15:00
Omladinac
Dobrič
2
6
|
09.10.2022 15:00 | Omladinac | 2 : 6 | Dobrič | |||||
09.10
15:00
Polet
Kosovac
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Polet | 1 : 2 | Kosovac | |||||
09.10
11:00
Nikodije Stojanović Tatko
Jastrebac
0
7
|
09.10.2022 11:00 | Nikodije Stojanović Tatko | 0 : 7 | Jastrebac | |||||
09.10
15:00
Jug Bogdan
Borac
4
3
|
09.10.2022 15:00 | Jug Bogdan | 4 : 3 | Borac |
09.10
14:00
Polet 1980
Brezovica
0
5
|
09.10.2022 14:00 | Polet 1980 | 0 : 5 | Brezovica |
09.10
15:00
Dinamo 1923
Kula
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Dinamo 1923 | 0 : 0 | Kula | |||||
09.10
15:00
Zadrugar
Polet (R)
5
3
|
09.10.2022 15:00 | Zadrugar | 5 : 3 | Polet (R) | |||||
09.10
15:00
Terekveš
Telečka
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Terekveš | 2 : 2 | Telečka | |||||
09.10
15:00
Polet (S)
Aleksa Šantić
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Polet (S) | 3 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
09.10
15:00
Mladost
Omladinac (B)
1
4
|
09.10.2022 15:00 | Mladost | 1 : 4 | Omladinac (B) | |||||
09.10
15:00
OFK Odžaci
Omladinac (D)
0
1
|
09.10.2022 15:00 | OFK Odžaci | 0 : 1 | Omladinac (D) |
09.10
13:00
Omladinac
Beli Orlovi
2
1
|
09.10.2022 13:00 | Omladinac | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
09.10
15:00
Mladost (T)
Velika Drenova
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Mladost (T) | 1 : 1 | Velika Drenova | |||||
09.10
15:00
Vinogradar
Ribnik
5
1
|
09.10.2022 15:00 | Vinogradar | 5 : 1 | Ribnik |
09.10
15:00
Radnički
Proleter
4
1
|
09.10.2022 15:00 | Radnički | 4 : 1 | Proleter | |||||
09.10
15:00
BSK Bavanište
Mundial
0
1
|
09.10.2022 15:00 | BSK Bavanište | 0 : 1 | Mundial | |||||
09.10
15:00
Mladost
Omladinac (D)
5
1
|
09.10.2022 15:00 | Mladost | 5 : 1 | Omladinac (D) | |||||
09.10
15:00
Jugoslavija
Stari Tamiš
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Jugoslavija | 3 : 1 | Stari Tamiš | |||||
09.10
15:00
Omladinac (O)
Budućnost
2
4
|
09.10.2022 15:00 | Omladinac (O) | 2 : 4 | Budućnost |
09.10
14:30
Sovljak
Šarbane
1
1
|
09.10.2022 14:30 | Sovljak | 1 : 1 | Šarbane | |||||
09.10
14:30
Polet (DL)
OFK Paljuvi
0
3
|
09.10.2022 14:30 | Polet (DL) | 0 : 3 | OFK Paljuvi | |||||
09.10
11:00
Omladinac (K)
Joševa
3
3
|
09.10.2022 11:00 | Omladinac (K) | 3 : 3 | Joševa | |||||
09.10
14:30
OFK Stublenica
Ratkovac
4
3
|
09.10.2022 14:30 | OFK Stublenica | 4 : 3 | Ratkovac | |||||
09.10
14:30
Pambukovica
Tulari
0
3
|
09.10.2022 14:30 | Pambukovica | 0 : 3 | Tulari | |||||
09.10
14:30
Tvrdojevac
Pepeljevac
0
2
|
09.10.2022 14:30 | Tvrdojevac | 0 : 2 | Pepeljevac |
09.10
15:00
Mladost (BB)
Naftagas
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Mladost (BB) | 2 : 1 | Naftagas | |||||
09.10
15:00
Borac
Lehel
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Borac | 2 : 2 | Lehel | |||||
09.10
15:00
Bilećanin
Zadrugar
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Bilećanin | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
09.10
15:00
Potisje
Tamiš
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Potisje | 2 : 1 | Tamiš | |||||
09.10
15:00
OFK Klek
OFK Gradnulica
1
4
|
09.10.2022 15:00 | OFK Klek | 1 : 4 | OFK Gradnulica | |||||
09.10
15:00
Partizan
Mladost (L)
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Partizan | 2 : 2 | Mladost (L) |
09.10
11:00
ZSK
Jadar 2013
1
0
|
09.10.2022 11:00 | ZSK | 1 : 0 | Jadar 2013 | |||||
09.10
11:00
Napredak
Milenko Pavlović
5
2
|
09.10.2022 11:00 | Napredak | 5 : 2 | Milenko Pavlović | |||||
09.10
11:00
Polet
Stari drugari
0
5
|
09.10.2022 11:00 | Polet | 0 : 5 | Stari drugari | |||||
09.10
11:00
Tešnjar
Kolubara 2
5
2
|
09.10.2022 11:00 | Tešnjar | 5 : 2 | Kolubara 2 | |||||
09.10
11:00
Mali korak
Rakac Stave
2
2
|
09.10.2022 11:00 | Mali korak | 2 : 2 | Rakac Stave | |||||
09.10
11:00
Popadić
Kotešica
2
0
|
09.10.2022 11:00 | Popadić | 2 : 0 | Kotešica |
09.10
15:00
Ljukovo
Polet (NK)
4
3
|
09.10.2022 15:00 | Ljukovo | 4 : 3 | Polet (NK) | |||||
09.10
15:00
Kameni
Sremac
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Kameni | 3 : 0 | Sremac | |||||
09.10
15:00
Rudar
Car Uroš
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Rudar | 3 : 0 | Car Uroš | |||||
09.10
15:00
Hajduk 1932
Krušedol
1
3
|
09.10.2022 15:00 | Hajduk 1932 | 1 : 3 | Krušedol | |||||
09.10
15:00
Fruškogorac
Graničar
4
0
|
09.10.2022 15:00 | Fruškogorac | 4 : 0 | Graničar | |||||
09.10
15:00
Mladost
Polet (N)
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Polet (N) | |||||
09.10
15:00
ČSK Čortanovci
Napredak
2
1
|
09.10.2022 15:00 | ČSK Čortanovci | 2 : 1 | Napredak |
09.10
15:30
Hajduk (G)
Miletić
2
0
|
09.10.2022 15:30 | Hajduk (G) | 2 : 0 | Miletić | |||||
09.10
15:30
Borac (R)
Obilić
3
1
|
09.10.2022 15:30 | Borac (R) | 3 : 1 | Obilić | |||||
09.10
15:30
Susek
Hajduk (Č)
1
0
|
09.10.2022 15:30 | Susek | 1 : 0 | Hajduk (Č) | |||||
09.10
15:30
Železničar NS
Sloga
2
0
|
09.10.2022 15:30 | Železničar NS | 2 : 0 | Sloga | |||||
09.10
15:30
Titel
Čenej
3
1
|
09.10.2022 15:30 | Titel | 3 : 1 | Čenej | |||||
09.10
15:30
Borac (NS)
Vinogradar
4
1
|
09.10.2022 15:30 | Borac (NS) | 4 : 1 | Vinogradar |
09.10
15:00
Rutevac
Kraljevo
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Rutevac | 3 : 1 | Kraljevo | |||||
09.10
11:00
Škriljac
Jastrebac 2022
1
0
|
09.10.2022 11:00 | Škriljac | 1 : 0 | Jastrebac 2022 | |||||
09.10
11:00
Jedinstvo
OFK Sloga
5
1
|
09.10.2022 11:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | OFK Sloga | |||||
09.10
11:00
Rudar 2016
Crvena zvezda
4
0
|
09.10.2022 11:00 | Rudar 2016 | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
09.10
11:00
Vukašinovac
Polet
0
1
|
09.10.2022 11:00 | Vukašinovac | 0 : 1 | Polet |
09.10
14:00
15. Avgust 1950
Istok 63
3
1
|
09.10.2022 14:00 | 15. Avgust 1950 | 3 : 1 | Istok 63 | |||||
09.10
14:00
Sinđelić
Radnički
4
3
|
09.10.2022 14:00 | Sinđelić | 4 : 3 | Radnički | |||||
09.10
14:00
Resavski Despoti
Pomoravlje
3
2
|
09.10.2022 14:00 | Resavski Despoti | 3 : 2 | Pomoravlje | |||||
09.10
14:00
Rudar
OFK Batinac
4
0
|
09.10.2022 14:00 | Rudar | 4 : 0 | OFK Batinac | |||||
09.10
14:00
Omladinac
Napredak
2
1
|
09.10.2022 14:00 | Omladinac | 2 : 1 | Napredak | |||||
09.10
14:00
Kolonija
Šumadija
3
1
|
09.10.2022 14:00 | Kolonija | 3 : 1 | Šumadija |
09.10
14:00
Šantarovac
Vinogradar
0
1
|
09.10.2022 14:00 | Šantarovac | 0 : 1 | Vinogradar | |||||
09.10
14:00
Morava (R)
Mladost (K)
4
3
|
09.10.2022 14:00 | Morava (R) | 4 : 3 | Mladost (K) |
09.10
11:00
Mineral 2015
Omladinac
0
2
|
09.10.2022 11:00 | Mineral 2015 | 0 : 2 | Omladinac | |||||
09.10
15:30
Zvezda
Mlada krila
2
1
|
09.10.2022 15:30 | Zvezda | 2 : 1 | Mlada krila | |||||
09.10
15:30
Kraljevo Hajduk
Gruža
0
4
|
09.10.2022 15:30 | Kraljevo Hajduk | 0 : 4 | Gruža | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo (G)
Lazac
2
0
|
09.10.2022 15:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 0 | Lazac | |||||
09.10
18:00
Popovići Vrnjci
Magnohrom
2
1
|
09.10.2022 18:00 | Popovići Vrnjci | 2 : 1 | Magnohrom | |||||
09.10
15:30
Jovo Kursula
Morava (M)
1
0
|
09.10.2022 15:30 | Jovo Kursula | 1 : 0 | Morava (M) | |||||
09.10
15:30
Mataruge
Jedinstvo (D)
6
2
|
09.10.2022 15:30 | Mataruge | 6 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
09.10
15:30
Apolon 2018
Bogutovačka Banja
3
3
|
09.10.2022 15:30 | Apolon 2018 | 3 : 3 | Bogutovačka Banja |
09.10
15:00
Borac (V)
Jedinstvo (S)
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Borac (V) | 3 : 0 | Jedinstvo (S) | |||||
09.10
15:00
Zabrđe 1936
Integral
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Zabrđe 1936 | 2 : 0 | Integral | |||||
09.10
15:00
Bata Bulić
Zadrugar 1947
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Bata Bulić | 2 : 0 | Zadrugar 1947 | |||||
09.10
15:00
Polet (SD)
Mladost (K)
4
2
|
09.10.2022 15:00 | Polet (SD) | 4 : 2 | Mladost (K) | |||||
09.10
15:00
Mlava (ML)
BSK 1924
3
2
|
09.10.2022 15:00 | Mlava (ML) | 3 : 2 | BSK 1924 | |||||
09.10
15:00
Pobeda 1953
Rade Milošević
4
1
|
09.10.2022 15:00 | Pobeda 1953 | 4 : 1 | Rade Milošević |
09.10
15:00
Polet (V)
Beli Orao
5
1
|
09.10.2022 15:00 | Polet (V) | 5 : 1 | Beli Orao | |||||
09.10
15:00
Barič
Napredak (B)
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Barič | 2 : 0 | Napredak (B) | |||||
09.10
15:00
Sloga (L)
Napredak (P)
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Sloga (L) | 0 : 2 | Napredak (P) | |||||
09.10
15:00
Dizel
Napredak 1934
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Dizel | 1 : 0 | Napredak 1934 | |||||
09.10
15:00
Mlava (B)
Kumane
4
2
|
09.10.2022 15:00 | Mlava (B) | 4 : 2 | Kumane | |||||
09.10
15:00
OFK Braničevo
Mladi Borac
1
0
|
09.10.2022 15:00 | OFK Braničevo | 1 : 0 | Mladi Borac |
09.10
15:00
Borac
Krivanj
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Borac | 0 : 2 | Krivanj | |||||
09.10
15:00
Mladost
Bački Hajduk
0
1
|
09.10.2022 15:00 | Mladost | 0 : 1 | Bački Hajduk | |||||
09.10
15:00
Kulpin
Slavija (P)
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Kulpin | 1 : 0 | Slavija (P) | |||||
09.10
15:00
Bačka
Labudnjača
5
0
|
09.10.2022 15:00 | Bačka | 5 : 0 | Labudnjača | |||||
09.10
15:00
Neštin
OFK Stari Grad
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Neštin | 3 : 1 | OFK Stari Grad |
09.10
15:00
Torpedo
Omladinac
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Torpedo | 2 : 0 | Omladinac | |||||
09.10
15:00
Bair
Stojan Lazarac
1
6
|
09.10.2022 15:00 | Bair | 1 : 6 | Stojan Lazarac | |||||
09.10
15:00
Duško
Mladost (MM)
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Duško | 2 : 0 | Mladost (MM) | |||||
09.10
15:00
Budućnost (Z)
Napredak
1
3
|
09.10.2022 15:00 | Budućnost (Z) | 1 : 3 | Napredak | |||||
09.10
15:00
Sloboda
Petlovača
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Sloboda | 1 : 1 | Petlovača | |||||
09.10
15:00
Budućnost (PD)
Zadrugar
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Budućnost (PD) | 2 : 1 | Zadrugar |
09.10
Umac
Radnički
5
1
|
09.10.2022 | Umac | 5 : 1 | Radnički | |||||
09.10
Šumadija
Bratstvo
2
2
|
09.10.2022 | Šumadija | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
09.10
15:00
Moravac (P)
Gradac
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Moravac (P) | 2 : 1 | Gradac | |||||
09.10
15:00
Bobište
Real
3
3
|
09.10.2022 15:00 | Bobište | 3 : 3 | Real | |||||
09.10
00:00
Mladi borac
OFK Brza
5
3
|
09.10.2022 00:00 | Mladi borac | 5 : 3 | OFK Brza | |||||
09.10
15:00
Moravac (G)
Sloboda
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Moravac (G) | 1 : 2 | Sloboda |
09.10
15:00
Bobovik
Radnički (K)
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Bobovik | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
09.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava Žabar 2020
5
1
|
09.10.2022 15:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 5 : 1 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
09.10
15:00
Šipurske Livade
Pričinović
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Šipurske Livade | 0 : 2 | Pričinović | |||||
09.10
15:00
Sloga (K)
OFK Letnjikovac 1983
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
09.10
15:00
Trešnjevka
Mrovska
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Trešnjevka | 3 : 1 | Mrovska |
09.10
15:00
7. Juli
Jedinstvo
0
3
|
09.10.2022 15:00 | 7. Juli | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
Hajduk
Luk
0
3
|
09.10.2022 15:00 | Hajduk | 0 : 3 | Luk | |||||
09.10
15:00
Milan Orlić
Velika Reka
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Milan Orlić | 2 : 0 | Velika Reka | |||||
09.10
15:00
Mladost
Jadar 1961
5
1
|
09.10.2022 15:00 | Mladost | 5 : 1 | Jadar 1961 | |||||
09.10
15:00
Jelav
Prva Iskra
3
4
|
09.10.2022 15:00 | Jelav | 3 : 4 | Prva Iskra | |||||
09.10
15:00
Cer
Sloga
1
6
|
09.10.2022 15:00 | Cer | 1 : 6 | Sloga | |||||
09.10
15:00
Studenac
TE Gučevo
4
2
|
09.10.2022 15:00 | Studenac | 4 : 2 | TE Gučevo |
09.10
11:00
Modrica
Pepeljevac 1947
2
3
|
09.10.2022 11:00 | Modrica | 2 : 3 | Pepeljevac 1947 | |||||
09.10
11:00
Konjuh
Kaonik
3
1
|
09.10.2022 11:00 | Konjuh | 3 : 1 | Kaonik | |||||
09.10
11:00
Gaglovo
Rasina
1
1
|
09.10.2022 11:00 | Gaglovo | 1 : 1 | Rasina | |||||
09.10
15:00
Padež
Polet
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Padež | 2 : 2 | Polet | |||||
09.10
15:00
Naupare
Bukovica
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Naupare | 3 : 0 | Bukovica | |||||
09.10
15:00
Mudrakovac
Žabare
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Mudrakovac | 1 : 2 | Žabare | |||||
09.10
15:00
Borac
Kapidžija
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Borac | 3 : 1 | Kapidžija |
09.10
15:00
BUSK
Novi Beograd
2
2
|
09.10.2022 15:00 | BUSK | 2 : 2 | Novi Beograd | |||||
09.10
15:00
Borac
Rekreativo 011
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Borac | 0 : 0 | Rekreativo 011 | |||||
09.10
15:00
Šumadinac
Velika Moštanica
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Velika Moštanica | |||||
09.10
15:00
Srem
Miljakovac
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Srem | 1 : 2 | Miljakovac | |||||
09.10
10:00
Dedinje
Bežanija
0
10
|
09.10.2022 10:00 | Dedinje | 0 : 10 | Bežanija |
09.10
15:00
Palilulac
Rakovica
3
4
|
09.10.2022 15:00 | Palilulac | 3 : 4 | Rakovica | |||||
09.10
11:00
Mladi proleter
Zmaj Novi grad
1
7
|
09.10.2022 11:00 | Mladi proleter | 1 : 7 | Zmaj Novi grad | |||||
09.10
15:00
Resnik
Kelti
0
1
|
09.10.2022 15:00 | Resnik | 0 : 1 | Kelti | |||||
09.10
15:00
OFK Crvenka
Sveti Stefan
1
1
|
09.10.2022 15:00 | OFK Crvenka | 1 : 1 | Sveti Stefan |
09.10
15:00
Cerovac 2013
Budućnost 1948
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Cerovac 2013 | 0 : 2 | Budućnost 1948 | |||||
09.10
15:00
Udarnik
Novi Mladi borac
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Udarnik | 2 : 0 | Novi Mladi borac | |||||
09.10
15:00
Proleter
Glavaš
4
3
|
09.10.2022 15:00 | Proleter | 4 : 3 | Glavaš | |||||
09.10
15:00
Bačinac
Beli Orlovi
5
1
|
09.10.2022 15:00 | Bačinac | 5 : 1 | Beli Orlovi | |||||
09.10
15:00
Bukovac
Selevac 1919
7
0
|
09.10.2022 15:00 | Bukovac | 7 : 0 | Selevac 1919 |
09.10
15:30
Azbest 1927
Mladost (P)
2
5
|
09.10.2022 15:30 | Azbest 1927 | 2 : 5 | Mladost (P) | |||||
09.10
15:30
21. oktobar
Borac (D)
4
2
|
09.10.2022 15:30 | 21. oktobar | 4 : 2 | Borac (D) | |||||
09.10
15:30
Jadran
OFK Žeželj
2
0
|
09.10.2022 15:30 | Jadran | 2 : 0 | OFK Žeželj |
09.10
12:30
Pinosava
Beljina
2
1
|
09.10.2022 12:30 | Pinosava | 2 : 1 | Beljina |
09.10
15:00
Mladost
Jasenovik 2018
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Jasenovik 2018 | |||||
09.10
15:00
Sloga 1948
Standard 2021
6
0
|
09.10.2022 15:00 | Sloga 1948 | 6 : 0 | Standard 2021 | |||||
09.10
15:00
Supovac
Jedinstvo
7
0
|
09.10.2022 15:00 | Supovac | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
Vrtište
Mezgraja
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Vrtište | 0 : 2 | Mezgraja | |||||
09.10
15:00
Moravac 1948
Spartak
2
3
|
09.10.2022 15:00 | Moravac 1948 | 2 : 3 | Spartak |
09.10
15:00
Roham
Terekveš
0
1
|
09.10.2022 15:00 | Roham | 0 : 1 | Terekveš | |||||
09.10
15:00
Vojvodina
Borac
4
4
|
09.10.2022 15:00 | Vojvodina | 4 : 4 | Borac | |||||
09.10
15:00
Proleter
SU Podgrmeč
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Proleter | 3 : 1 | SU Podgrmeč | |||||
09.10
15:00
Napredak
1. Oktobar
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Napredak | 2 : 1 | 1. Oktobar |
09.10
15:00
Šampion
Tisa
0
5
|
09.10.2022 15:00 | Šampion | 0 : 5 | Tisa | |||||
09.10
15:00
Hajduk
Potisje
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Hajduk | 1 : 1 | Potisje | |||||
09.10
15:00
Graničar
Horgoš 1911
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Graničar | 1 : 0 | Horgoš 1911 | |||||
09.10
15:00
Slavija
Bačka
0
3
|
09.10.2022 15:00 | Slavija | 0 : 3 | Bačka | |||||
09.10
15:00
Čoka
Tromeđa
5
0
|
09.10.2022 15:00 | Čoka | 5 : 0 | Tromeđa |
09.10
11:00
Kalipolje
Venčani
5
2
|
09.10.2022 11:00 | Kalipolje | 5 : 2 | Venčani | |||||
09.10
11:00
Gornja Trnava 1938
Mladost
3
1
|
09.10.2022 11:00 | Gornja Trnava 1938 | 3 : 1 | Mladost | |||||
09.10
11:00
Partizan 1945
B 2000
3
3
|
09.10.2022 11:00 | Partizan 1945 | 3 : 3 | B 2000 | |||||
09.10
15:30
Kopljari
Trešnjevica
4
1
|
09.10.2022 15:30 | Kopljari | 4 : 1 | Trešnjevica | |||||
09.10
15:30
Jasenica
Gorski Car
2
0
|
09.10.2022 15:30 | Jasenica | 2 : 0 | Gorski Car | |||||
09.10
15:30
Tulež
Borac
2
0
|
09.10.2022 15:30 | Tulež | 2 : 0 | Borac |
09.10
15:00
Sloga
Gnjilan
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Gnjilan | |||||
09.10
15:00
Lokomotiva
Temac
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Temac | |||||
09.10
11:00
Padež
Ponor SU
1
3
|
09.10.2022 11:00 | Padež | 1 : 3 | Ponor SU | |||||
09.10
11:00
Mladost
Veliki Suvodol
3
2
|
09.10.2022 11:00 | Mladost | 3 : 2 | Veliki Suvodol |
09.10
14:00
Mladost (G)
Mladost (MI)
1
6
|
09.10.2022 14:00 | Mladost (G) | 1 : 6 | Mladost (MI) | |||||
09.10
15:30
OFK Rogača
Stojnik
9
0
|
09.10.2022 15:30 | OFK Rogača | 9 : 0 | Stojnik | |||||
09.10
13:30
Mali Požarevac
Vojvoda
3
0
|
09.10.2022 13:30 | Mali Požarevac | 3 : 0 | Vojvoda | |||||
09.10
15:30
Popović
OFK Slatina
1
3
|
09.10.2022 15:30 | Popović | 1 : 3 | OFK Slatina |
09.10
11:00
Rvati
Belo Polje
3
1
|
09.10.2022 11:00 | Rvati | 3 : 1 | Belo Polje | |||||
09.10
11:00
Duboko
Torpedo
3
5
|
09.10.2022 11:00 | Duboko | 3 : 5 | Torpedo |
09.10
11:00
Polet
Jedinstvo
0
0
|
09.10.2022 11:00 | Polet | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
OFK Urovci
Pobednik
2
2
|
09.10.2022 15:00 | OFK Urovci | 2 : 2 | Pobednik | |||||
09.10
15:00
Posavina
Borac
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Posavina | 1 : 0 | Borac | |||||
09.10
15:00
Skela
Sloga
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Skela | 3 : 0 | Sloga |
09.10
15:30
Šumadija
Ozremica
1
2
|
09.10.2022 15:30 | Šumadija | 1 : 2 | Ozremica | |||||
09.10
15:30
Semedraž
Takovski Ustanak
1
1
|
09.10.2022 15:30 | Semedraž | 1 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
09.10
15:30
Brezak
Backovac Junajted
2
2
|
09.10.2022 15:30 | Brezak | 2 : 2 | Backovac Junajted | |||||
09.10
15:30
Omladinac
Šilopaj
2
0
|
09.10.2022 15:30 | Omladinac | 2 : 0 | Šilopaj |
09.10
15:00
Godomin
Jezava
4
0
|
09.10.2022 15:00 | Godomin | 4 : 0 | Jezava | |||||
09.10
15:00
Železničar 1930
Stari Hrast 2018
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Železničar 1930 | 3 : 1 | Stari Hrast 2018 | |||||
09.10
15:00
Vožd 2020
Lunjevac
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Vožd 2020 | 1 : 0 | Lunjevac | |||||
09.10
15:00
Ravni Gaj
Budućnost
1
5
|
09.10.2022 15:00 | Ravni Gaj | 1 : 5 | Budućnost |
09.10
15:30
Čantavir
Elektrovojvodina
1
1
|
09.10.2022 15:30 | Čantavir | 1 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
09.10
15:30
Solid
Kelebijska šuma
2
3
|
09.10.2022 15:30 | Solid | 2 : 3 | Kelebijska šuma | |||||
09.10
15:30
OFK Mala Bosna 2015
Vinogradar
1
4
|
09.10.2022 15:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 4 | Vinogradar | |||||
09.10
15:30
Palić
SFU Graničar 024
2
1
|
09.10.2022 15:30 | Palić | 2 : 1 | SFU Graničar 024 | |||||
09.10
15:30
Žednik
Lokomotiva
2
0
|
09.10.2022 15:30 | Žednik | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
09.10
15:30
Bikovo
Hajduk 1950
4
2
|
09.10.2022 15:30 | Bikovo | 4 : 2 | Hajduk 1950 |
09.10
15:00
Sloga
Jedinstvo
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
Omladinac
Obilić
|
09.10.2022 15:00 | Omladinac | : | Obilić | |||||
09.10
15:00
Bresje Superior
Udarnik
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Bresje Superior | 0 : 2 | Udarnik |
09.10
15:30
Vrelo
Radnički
1
2
|
09.10.2022 15:30 | Vrelo | 1 : 2 | Radnički | |||||
09.10
15:30
Brezova
Jelica
3
2
|
09.10.2022 15:30 | Brezova | 3 : 2 | Jelica | |||||
09.10
15:30
Bratstvo
Devići
2
2
|
09.10.2022 15:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Devići | |||||
09.10
11:00
Voćar
Bjelica
4
4
|
09.10.2022 11:00 | Voćar | 4 : 4 | Bjelica |
09.10
15:30
Budućnost
Remont
1
2
|
09.10.2022 15:30 | Budućnost | 1 : 2 | Remont | |||||
09.10
11:00
Mršinci
Morava
6
1
|
09.10.2022 11:00 | Mršinci | 6 : 1 | Morava | |||||
09.10
15:30
Gaučosi
Planinac
3
1
|
09.10.2022 15:30 | Gaučosi | 3 : 1 | Planinac | |||||
09.10
13:00
Vujan
Malba
2
3
|
09.10.2022 13:00 | Vujan | 2 : 3 | Malba |
09.10
11:00
Knjaz
Pobeda
3
4
|
09.10.2022 11:00 | Knjaz | 3 : 4 | Pobeda | |||||
09.10
14:00
Napredak
Duškovci
0
3
|
09.10.2022 14:00 | Napredak | 0 : 3 | Duškovci | |||||
09.10
12:30
Dobrinjac
Trešnjica
0
4
|
09.10.2022 12:30 | Dobrinjac | 0 : 4 | Trešnjica | |||||
09.10
15:30
Glumač
Plavi Tok
1
0
|
09.10.2022 15:30 | Glumač | 1 : 0 | Plavi Tok |
09.10
15:00
OFK Sikole
Vrelo
5
2
|
09.10.2022 15:00 | OFK Sikole | 5 : 2 | Vrelo | |||||
09.10
15:00
OFK Tamnič
Mladost
0
3
|
09.10.2022 15:00 | OFK Tamnič | 0 : 3 | Mladost | |||||
09.10
15:00
SFU Rudar 1934
BSK 1934
7
0
|
09.10.2022 15:00 | SFU Rudar 1934 | 7 : 0 | BSK 1934 |
09.10
15:00
Omladinac
Rtkovo
1
4
|
09.10.2022 15:00 | Omladinac | 1 : 4 | Rtkovo | |||||
09.10
15:00
Egeta
Koča Anđelković
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Egeta | 2 : 2 | Koča Anđelković |
09.10
15:00
Graničar
PIK
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Graničar | 3 : 0 | PIK | |||||
09.10
15:00
Dinamo
Jedinstvo
2
4
|
09.10.2022 15:00 | Dinamo | 2 : 4 | Jedinstvo |
09.10
11:00
Stara Čaršija
Mladost
0
2
|
09.10.2022 11:00 | Stara Čaršija | 0 : 2 | Mladost | |||||
09.10
12:00
Omladinac
Gradac
3
1
|
09.10.2022 12:00 | Omladinac | 3 : 1 | Gradac |
09.10
15:00
Radnički
Sloga
0
1
|
09.10.2022 15:00 | Radnički | 0 : 1 | Sloga | |||||
09.10
15:00
Proleter
KSK Konak 1926
1
5
|
09.10.2022 15:00 | Proleter | 1 : 5 | KSK Konak 1926 | |||||
09.10
15:00
Zlatica
Jedinstvo 2014
2
3
|
09.10.2022 15:00 | Zlatica | 2 : 3 | Jedinstvo 2014 |
09.10
Gradilište (L)
Jadar (S)
2
4
|
09.10.2022 | Gradilište (L) | 2 : 4 | Jadar (S) | |||||
09.10
Paskovac
Granit
6
1
|
09.10.2022 | Paskovac | 6 : 1 | Granit | |||||
09.10
11:00
Vuk
Sinđelić
3
2
|
09.10.2022 11:00 | Vuk | 3 : 2 | Sinđelić | |||||
09.10
Stolice
Mladost (DD)
3
1
|
09.10.2022 | Stolice | 3 : 1 | Mladost (DD) | |||||
09.10
Mladost (B)
Sloga
2
1
|
09.10.2022 | Mladost (B) | 2 : 1 | Sloga | |||||
09.10
Respekt
Krajišnici
2
2
|
09.10.2022 | Respekt | 2 : 2 | Krajišnici | |||||
09.10
14. oktobar
Borac
2
7
|
09.10.2022 | 14. oktobar | 2 : 7 | Borac | |||||
09.10
Mladost (L)
Jadar 07
0
3
|
09.10.2022 | Mladost (L) | 0 : 3 | Jadar 07 |
09.10
11:00
Hajduk
Jedinstvo 2014
2
1
|
09.10.2022 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
09.10
11:00
Polet
Torpedo
8
1
|
09.10.2022 11:00 | Polet | 8 : 1 | Torpedo | |||||
09.10
15:00
Dobrava
Petrovac 74
1
4
|
09.10.2022 15:00 | Dobrava | 1 : 4 | Petrovac 74 | |||||
09.10
15:00
Belpos
Verko
6
1
|
09.10.2022 15:00 | Belpos | 6 : 1 | Verko |
09.10
11:00
Gunjevac
Brezovica
3
2
|
09.10.2022 11:00 | Gunjevac | 3 : 2 | Brezovica | |||||
09.10
11:00
Vukona
Dokmir
1
2
|
09.10.2022 11:00 | Vukona | 1 : 2 | Dokmir | |||||
09.10
11:00
OFK Takovo
Vrelo
1
1
|
09.10.2022 11:00 | OFK Takovo | 1 : 1 | Vrelo | |||||
09.10
11:00
Budućnost 1995
Zvizdar
1
2
|
09.10.2022 11:00 | Budućnost 1995 | 1 : 2 | Zvizdar |
09.10
11:00
Tamnava
Trnjaci 2021
2
5
|
09.10.2022 11:00 | Tamnava | 2 : 5 | Trnjaci 2021 | |||||
09.10
11:00
Kalenić
Brgule
3
2
|
09.10.2022 11:00 | Kalenić | 3 : 2 | Brgule | |||||
09.10
11:00
Kolubara
Murgaš
4
0
|
09.10.2022 11:00 | Kolubara | 4 : 0 | Murgaš |
09.10
14:00
SFK Glogovac
Mladi radnik
1
6
|
09.10.2022 14:00 | SFK Glogovac | 1 : 6 | Mladi radnik | |||||
09.10
14:00
Bratstvo
Morava
0
3
|
09.10.2022 14:00 | Bratstvo | 0 : 3 | Morava | |||||
09.10
14:00
OFK Borac
Napredak
6
1
|
09.10.2022 14:00 | OFK Borac | 6 : 1 | Napredak |
09.10
15:00
Pobeda
Kolonija
0
8
|
09.10.2022 15:00 | Pobeda | 0 : 8 | Kolonija | |||||
09.10
15:00
Borac (S)
Tempo
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Borac (S) | 3 : 0 | Tempo | |||||
09.10
15:00
Voja Gačić
Vojvodina
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Voja Gačić | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo
Borac (P)
4
2
|
09.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Borac (P) |
09.10
11:00
Partizan
Roma - Odžino selo
4
1
|
09.10.2022 11:00 | Partizan | 4 : 1 | Roma - Odžino selo | |||||
09.10
11:00
Proleter
Culjković
3
1
|
09.10.2022 11:00 | Proleter | 3 : 1 | Culjković | |||||
09.10
11:00
Jelen
Sloga
4
2
|
09.10.2022 11:00 | Jelen | 4 : 2 | Sloga |
09.10
11:00
Zablaće
Korman
0
2
|
09.10.2022 11:00 | Zablaće | 0 : 2 | Korman | |||||
09.10
11:00
Galeb
Rankovac
4
1
|
09.10.2022 11:00 | Galeb | 4 : 1 | Rankovac | |||||
09.10
11:00
Jedinstvo
Bojić
1
0
|
09.10.2022 11:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Bojić | |||||
09.10
11:00
Rudar
Mladost (Sl)
7
2
|
09.10.2022 11:00 | Rudar | 7 : 2 | Mladost (Sl) |
09.10
10:00
Jarmenovci
Krćevac 04
2
3
|
09.10.2022 10:00 | Jarmenovci | 2 : 3 | Krćevac 04 | |||||
09.10
10:00
Radoje Domanović
Budućnost (B)
0
3
|
09.10.2022 10:00 | Radoje Domanović | 0 : 3 | Budućnost (B) | |||||
09.10
10:00
Maskar
Budućnost MI
0
1
|
09.10.2022 10:00 | Maskar | 0 : 1 | Budućnost MI |
09.10
15:00
Sloga
Ivanča
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Ivanča | |||||
09.10
15:00
Omladinac
Vlaška
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Omladinac | 1 : 2 | Vlaška | |||||
09.10
15:00
Kosmajac
Markovac
5
0
|
09.10.2022 15:00 | Kosmajac | 5 : 0 | Markovac | |||||
09.10
15:00
Selo Mladenovac
Borac
2
3
|
09.10.2022 15:00 | Selo Mladenovac | 2 : 3 | Borac |
09.10
11:00
Mladost (DB)
Turekovac
6
2
|
09.10.2022 11:00 | Mladost (DB) | 6 : 2 | Turekovac | |||||
09.10
11:00
Gornje Sinkovce
Atletiko
2
2
|
09.10.2022 11:00 | Gornje Sinkovce | 2 : 2 | Atletiko | |||||
09.10
11:00
Marjan MB
Morava
1
4
|
09.10.2022 11:00 | Marjan MB | 1 : 4 | Morava | |||||
09.10
11:00
Todorovce
Badince
3
2
|
09.10.2022 11:00 | Todorovce | 3 : 2 | Badince | |||||
09.10
11:00
Pomoravlje
Napredak
5
1
|
09.10.2022 11:00 | Pomoravlje | 5 : 1 | Napredak | |||||
09.10
11:00
Rudar 1973
Mladost (DL)
3
2
|
09.10.2022 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 2 | Mladost (DL) |
09.10
15:00
Sloga (K)
Sloga (M)
4
0
|
09.10.2022 15:00 | Sloga (K) | 4 : 0 | Sloga (M) | |||||
09.10
15:00
Borac
27. Oktobar
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Borac | 2 : 2 | 27. Oktobar | |||||
09.10
15:00
Dunav
Vojvodina
4
1
|
09.10.2022 15:00 | Dunav | 4 : 1 | Vojvodina |
09.10
15:00
Fruškogorac
Graničar
7
2
|
09.10.2022 15:00 | Fruškogorac | 7 : 2 | Graničar | |||||
09.10
15:00
Borac
Jedinstvo (K)
5
0
|
09.10.2022 15:00 | Borac | 5 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo (P)
Donji Petrovci
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Donji Petrovci |
09.10
11:00
Mladost VPD
Kruševica
4
5
|
09.10.2022 11:00 | Mladost VPD | 4 : 5 | Kruševica | |||||
09.10
11:00
Dvorane
Šanac
2
4
|
09.10.2022 11:00 | Dvorane | 2 : 4 | Šanac | |||||
09.10
11:00
Doljane Meševo
Drugari
7
0
|
09.10.2022 11:00 | Doljane Meševo | 7 : 0 | Drugari | |||||
09.10
15:00
Polet
Grkljane
0
3
|
09.10.2022 15:00 | Polet | 0 : 3 | Grkljane |
09.10
15:30
Granit
Partizan
4
1
|
09.10.2022 15:30 | Granit | 4 : 1 | Partizan |
09.10
15:30
Sloga Obrva
Zgodačica
4
0
|
09.10.2022 15:30 | Sloga Obrva | 4 : 0 | Zgodačica | |||||
09.10
15:30
Morava
Mladost 1981
0
1
|
09.10.2022 15:30 | Morava | 0 : 1 | Mladost 1981 |
09.10
15:00
Drugovac
Zeppelin 026
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Drugovac | 1 : 2 | Zeppelin 026 | |||||
09.10
15:00
Kolarac
Vrbovac
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Kolarac | 2 : 1 | Vrbovac | |||||
09.10
10:00
OFK Slavija
Omladinac Seone
0
7
|
09.10.2022 10:00 | OFK Slavija | 0 : 7 | Omladinac Seone | |||||
09.10
15:00
Vučak
Petrijevac
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Vučak | 0 : 2 | Petrijevac |
09.10
15:00
Mladost 1935
OFK Brestač
0
4
|
09.10.2022 15:00 | Mladost 1935 | 0 : 4 | OFK Brestač | |||||
09.10
15:00
Sloven
Vitez
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Sloven | 0 : 2 | Vitez |
09.10
15:00
Radnik
Potočac
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Radnik | 1 : 2 | Potočac | |||||
09.10
15:00
ISK Izvor
Železničar
0
0
|
09.10.2022 15:00 | ISK Izvor | 0 : 0 | Železničar | |||||
09.10
15:00
BSK
Sloboda
2
1
|
09.10.2022 15:00 | BSK | 2 : 1 | Sloboda | |||||
09.10
15:00
Mladost (GM)
Popovac
0
0
|
09.10.2022 15:00 | Mladost (GM) | 0 : 0 | Popovac | |||||
09.10
15:00
Heroj
Moravac
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Heroj | 3 : 0 | Moravac |
09.10
15:30
Bratstvo
Jednota
1
2
|
09.10.2022 15:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Jednota | |||||
09.10
15:30
OFK Bingula
Jedinstvo
0
1
|
09.10.2022 15:30 | OFK Bingula | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:30
Sinđelić
Borac
1
2
|
09.10.2022 15:30 | Sinđelić | 1 : 2 | Borac | |||||
09.10
15:30
Sremac
Graničar
4
1
|
09.10.2022 15:30 | Sremac | 4 : 1 | Graničar |
09.10
15:30
Seljak
OFK Bagremar
5
2
|
09.10.2022 15:30 | Seljak | 5 : 2 | OFK Bagremar | |||||
09.10
15:30
Dobrača
Kremenac
6
4
|
09.10.2022 15:30 | Dobrača | 6 : 4 | Kremenac | |||||
09.10
15:30
Apolon 4
Borba
3
2
|
09.10.2022 15:30 | Apolon 4 | 3 : 2 | Borba | |||||
09.10
15:30
Šumadija
Napredak Mainić
2
1
|
09.10.2022 15:30 | Šumadija | 2 : 1 | Napredak Mainić |
09.10
15:00
Sloga (Č)
Planinac
0
1
|
09.10.2022 15:00 | Sloga (Č) | 0 : 1 | Planinac | |||||
09.10
15:00
Sloga (Z)
Trgovački
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Sloga (Z) | 2 : 1 | Trgovački | |||||
09.10
15:00
OFK Bosut
Sloboda
0
4
|
09.10.2022 15:00 | OFK Bosut | 0 : 4 | Sloboda | |||||
09.10
15:00
Sremac
OFK Sparta
3
3
|
09.10.2022 15:00 | Sremac | 3 : 3 | OFK Sparta | |||||
09.10
15:00
Srem
Mitros
6
5
|
09.10.2022 15:00 | Srem | 6 : 5 | Mitros |
09.10
10:00
Beli Orlovi
Kotlenik
2
1
|
09.10.2022 10:00 | Beli Orlovi | 2 : 1 | Kotlenik |
09.10
Mladost
Zadrugar
5
0
|
09.10.2022 | Mladost | 5 : 0 | Zadrugar | |||||
09.10
Braća Nedić 1804
Lukavac
5
2
|
09.10.2022 | Braća Nedić 1804 | 5 : 2 | Lukavac | |||||
09.10
00:00
Beloševac
OFK Povlen
0
1
|
09.10.2022 00:00 | Beloševac | 0 : 1 | OFK Povlen | |||||
09.10
00:00
Bujačić
Dračić 2018
|
09.10.2022 00:00 | Bujačić | : | Dračić 2018 |
09.10
15:00
Žika Marković Uča
Borac 2016
4
3
|
09.10.2022 15:00 | Žika Marković Uča | 4 : 3 | Borac 2016 | |||||
09.10
15:00
Sloga TOP
Polet
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Sloga TOP | 1 : 2 | Polet | |||||
09.10
15:00
Baštovan 2015
Usije
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Baštovan 2015 | 2 : 1 | Usije | |||||
09.10
15:00
Radnički
Pek
3
1
|
09.10.2022 15:00 | Radnički | 3 : 1 | Pek |
09.10
11:00
Radnik
Mladost
0
4
|
09.10.2022 11:00 | Radnik | 0 : 4 | Mladost | |||||
09.10
11:00
OFK Napredak 1933
Napredak
4
1
|
09.10.2022 11:00 | OFK Napredak 1933 | 4 : 1 | Napredak |
09.10
15:00
Sloga 1932
Margum
1
4
|
09.10.2022 15:00 | Sloga 1932 | 1 : 4 | Margum | |||||
09.10
15:00
Moravac 1933
Sopot
11
0
|
09.10.2022 15:00 | Moravac 1933 | 11 : 0 | Sopot | |||||
09.10
14:00
Mip Majdan
Morava 1932
2
0
|
09.10.2022 14:00 | Mip Majdan | 2 : 0 | Morava 1932 | |||||
09.10
15:00
Dunavac
Dunav
0
3
|
09.10.2022 15:00 | Dunavac | 0 : 3 | Dunav |
09.10
15:00
Sloga (D)
Proleter
9
6
|
09.10.2022 15:00 | Sloga (D) | 9 : 6 | Proleter | |||||
09.10
15:00
Metalac
Zemljoradnik 1932
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Metalac | 0 : 2 | Zemljoradnik 1932 | |||||
09.10
15:00
Stig
Pobeda
1
4
|
09.10.2022 15:00 | Stig | 1 : 4 | Pobeda |
09.10
14:00
Napredak
Resavac
3
0
|
09.10.2022 14:00 | Napredak | 3 : 0 | Resavac |
09.10
15:30
Napredak
Crvena zvezda
0
1
|
09.10.2022 15:30 | Napredak | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
09.10
15:30
Karađorđe 2013
Grizli doo
|
09.10.2022 15:30 | Karađorđe 2013 | : | Grizli doo | |||||
09.10
15:30
Pobeda 1938
Feniks
2
4
|
09.10.2022 15:30 | Pobeda 1938 | 2 : 4 | Feniks |
09.10
11:00
Kolubara Gaj
Proleter
3
1
|
09.10.2022 11:00 | Kolubara Gaj | 3 : 1 | Proleter | |||||
09.10
11:00
Izviđač
Stepanje
3
0
|
09.10.2022 11:00 | Izviđač | 3 : 0 | Stepanje | |||||
09.10
11:00
Mladost (V)
Mali Borak
2
2
|
09.10.2022 11:00 | Mladost (V) | 2 : 2 | Mali Borak |
09.10
11:00
Šamot
Misača
6
1
|
09.10.2022 11:00 | Šamot | 6 : 1 | Misača | |||||
09.10
13:00
Vrbica
Brezovac
1
3
|
09.10.2022 13:00 | Vrbica | 1 : 3 | Brezovac |
09.10
11:00
Stig (MC)
Crni Vitez
1
0
|
09.10.2022 11:00 | Stig (MC) | 1 : 0 | Crni Vitez |
09.10
15:00
Sloga
Jedinstvo
6
1
|
09.10.2022 15:00 | Sloga | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
BSK
Budućnost
7
2
|
09.10.2022 15:00 | BSK | 7 : 2 | Budućnost | |||||
09.10
15:00
Polet 1930
Mladost
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Polet 1930 | 1 : 0 | Mladost |
09.10
15:00
Podunavac
OFK Mladost
1
3
|
09.10.2022 15:00 | Podunavac | 1 : 3 | OFK Mladost |
09.10
15:00
Posušje
Tuzla City
3
0
|
09.10.2022 15:00 | Posušje | 3 : 0 | Tuzla City |
09.10
15:00
Omarska
Radnik
1
1
|
09.10.2022 15:00 | Omarska | 1 : 1 | Radnik |
09.10
15:00
Stupčanica
Bratstvo
2
3
|
09.10.2022 15:00 | Stupčanica | 2 : 3 | Bratstvo |
09.10
17:00
Budućnost
OFK Petrovac
3
3
|
09.10.2022 17:00 | Budućnost | 3 : 3 | OFK Petrovac | |||||
09.10
17:00
Iskra
Dečić
0
0
|
09.10.2022 17:00 | Iskra | 0 : 0 | Dečić | |||||
09.10
14:00
Mornar
Rudar
2
2
|
09.10.2022 14:00 | Mornar | 2 : 2 | Rudar | |||||
09.10
17:00
Jezero
Sutjeska
1
0
|
09.10.2022 17:00 | Jezero | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo
Arsenal
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Arsenal |
09.10
15:00
Bokelj
Kom
1
0
|
09.10.2022 15:00 | Bokelj | 1 : 0 | Kom | |||||
09.10
15:00
Podgorica
Otrant Olympic
5
0
|
09.10.2022 15:00 | Podgorica | 5 : 0 | Otrant Olympic | |||||
09.10
15:00
Zeta
OFK Mladost DG
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Zeta | 0 : 2 | OFK Mladost DG | |||||
09.10
15:00
Grbalj
Berane
0
2
|
09.10.2022 15:00 | Grbalj | 0 : 2 | Berane |
09.10
00:00
Hajduk
Sloga (R)
3
0
|
09.10.2022 00:00 | Hajduk | 3 : 0 | Sloga (R) | |||||
09.10
00:00
Akademija
Lovćen
0
2
|
09.10.2022 00:00 | Akademija | 0 : 2 | Lovćen | |||||
09.10
00:00
Orjen
Budva
0
2
|
09.10.2022 00:00 | Orjen | 0 : 2 | Budva | |||||
09.10
00:00
Cetinje
Sloga (SB)
2
6
|
09.10.2022 00:00 | Cetinje | 2 : 6 | Sloga (SB) |
09.10
00:00
Pljevlja 97
OFK Borac
2
2
|
09.10.2022 00:00 | Pljevlja 97 | 2 : 2 | OFK Borac | |||||
09.10
00:00
Petnjica
OFK Gusinje
2
2
|
09.10.2022 00:00 | Petnjica | 2 : 2 | OFK Gusinje | |||||
09.10
00:00
Brskovo
Komovi
1
1
|
09.10.2022 00:00 | Brskovo | 1 : 1 | Komovi | |||||
09.10
00:00
Ibar
Gusinje
8
0
|
09.10.2022 00:00 | Ibar | 8 : 0 | Gusinje |
09.10
15:00
West Ham United
Fulham
3
1
|
09.10.2022 15:00 | West Ham United | 3 : 1 | Fulham | |||||
09.10
15:00
Crystal Palace
Leeds United
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Crystal Palace | 2 : 1 | Leeds United | |||||
09.10
17:30
Arsenal
Liverpool
3
2
|
09.10.2022 17:30 | Arsenal | 3 : 2 | Liverpool | |||||
09.10
20:00
Everton
Manchester United
1
2
|
09.10.2022 20:00 | Everton | 1 : 2 | Manchester United |
09.10
15:30
Borussia M'gladbach
1. FC Köln
5
2
|
09.10.2022 15:30 | Borussia M'gladbach | 5 : 2 | 1. FC Köln | |||||
09.10
17:30
Hertha BSC
SC Freiburg
2
2
|
09.10.2022 17:30 | Hertha BSC | 2 : 2 | SC Freiburg | |||||
09.10
19:30
VfB Stuttgart
1. FC Union Berlin
0
1
|
09.10.2022 19:30 | VfB Stuttgart | 0 : 1 | 1. FC Union Berlin |
09.10
15:00
Angers
RC Strasbourg
2
3
|
09.10.2022 15:00 | Angers | 2 : 3 | RC Strasbourg | |||||
09.10
15:00
Clermont Foot 63
AJ Auxerre
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Clermont Foot 63 | 2 : 1 | AJ Auxerre | |||||
09.10
20:45
Lille OSC
RC Lens
1
0
|
09.10.2022 20:45 | Lille OSC | 1 : 0 | RC Lens | |||||
09.10
13:00
Montpellier
AS Monaco
0
2
|
09.10.2022 13:00 | Montpellier | 0 : 2 | AS Monaco | |||||
09.10
15:00
OGC Nice
Troyes
3
2
|
09.10.2022 15:00 | OGC Nice | 3 : 2 | Troyes | |||||
09.10
15:00
Stade Brestois 29
Lorient
1
2
|
09.10.2022 15:00 | Stade Brestois 29 | 1 : 2 | Lorient | |||||
09.10
17:05
Stade Rennais
FC Nantes
3
0
|
09.10.2022 17:05 | Stade Rennais | 3 : 0 | FC Nantes |
09.10
18:00
Cremonese
Napoli
1
4
|
09.10.2022 18:00 | Cremonese | 1 : 4 | Napoli | |||||
09.10
15:00
Monza
Spezia
2
0
|
09.10.2022 15:00 | Monza | 2 : 0 | Spezia | |||||
09.10
20:45
Roma
Lecce
2
1
|
09.10.2022 20:45 | Roma | 2 : 1 | Lecce | |||||
09.10
15:00
Salernitana
Hellas Verona
2
1
|
09.10.2022 15:00 | Salernitana | 2 : 1 | Hellas Verona | |||||
09.10
12:30
Torino
Empoli
1
1
|
09.10.2022 12:30 | Torino | 1 : 1 | Empoli | |||||
09.10
15:00
Udinese
Atalanta
2
2
|
09.10.2022 15:00 | Udinese | 2 : 2 | Atalanta |
09.10
21:00
Barcelona
Celta Vigo
1
0
|
09.10.2022 21:00 | Barcelona | 1 : 0 | Celta Vigo | |||||
09.10
16:15
Cádiz CF
Espanyol
2
2
|
09.10.2022 16:15 | Cádiz CF | 2 : 2 | Espanyol | |||||
09.10
18:30
Real Sociedad
Villarreal
1
0
|
09.10.2022 18:30 | Real Sociedad | 1 : 0 | Villarreal | |||||
09.10
14:00
Real Valladolid
Real Betis Balompié
0
0
|
09.10.2022 14:00 | Real Valladolid | 0 : 0 | Real Betis Balompié |
09.10
13:30
Levač
Kolibri
2
3
|
09.10.2022 13:30 | Levač | 2 : 3 | Kolibri | |||||
09.10
15:00
Knjaževac 2015
Radnički 2014
0
4
|
09.10.2022 15:00 | Knjaževac 2015 | 0 : 4 | Radnički 2014 |
09.10
15:30
Mačva
Karađorđe
7
5
|
09.10.2022 15:30 | Mačva | 7 : 5 | Karađorđe |
09.10
16:00
Prave Dame
Proleter
4
0
|
09.10.2022 16:00 | Prave Dame | 4 : 0 | Proleter | |||||
09.10
16:00
Ruma
Miljakovac
0
2
|
09.10.2022 16:00 | Ruma | 0 : 2 | Miljakovac | |||||
09.10
10:30
Banat
Heroj
0
3
|
09.10.2022 10:30 | Banat | 0 : 3 | Heroj |
09.10
10:00
Petar Puača
Radnički 1912
4
2
|
09.10.2022 10:00 | Petar Puača | 4 : 2 | Radnički 1912 | |||||
09.10
10:00
Inđija
Spartak ŽK
1
10
|
09.10.2022 10:00 | Inđija | 1 : 10 | Spartak ŽK | |||||
09.10
11:00
Dinamo 1945
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
09.10.2022 11:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
09.10
10:00
Vojvodina
Kabel
2
1
|
09.10.2022 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Kabel | |||||
09.10
11:00
GFK Sloven
Radnički (SM)
0
1
|
09.10.2022 11:00 | GFK Sloven | 0 : 1 | Radnički (SM) |
09.10
13:30
Javor Matis
Borac 1926
0
0
|
09.10.2022 13:30 | Javor Matis | 0 : 0 | Borac 1926 | |||||
09.10
13:00
Šumadija 1903
Sloga (P)
0
1
|
09.10.2022 13:00 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
09.10
13:30
Loznica
Radnički 1923
0
1
|
09.10.2022 13:30 | Loznica | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
09.10
13:30
Metalac
Novi Pazar
2
0
|
09.10.2022 13:30 | Metalac | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
09.10
13:30
Budućnost Krušik 2014
Sloga (K)
2
3
|
09.10.2022 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 3 | Sloga (K) |
09.10
10:00
Lokomotiva
OFK Beograd
1
7
|
09.10.2022 10:00 | Lokomotiva | 1 : 7 | OFK Beograd | |||||
09.10
20:00
Ada
Radnički
5
0
|
09.10.2022 20:00 | Ada | 5 : 0 | Radnički | |||||
09.10
12:30
Zemun
Bežanija
2
0
|
09.10.2022 12:30 | Zemun | 2 : 0 | Bežanija |
09.10
14:30
Takovo
Mačva 1929
7
1
|
09.10.2022 14:30 | Takovo | 7 : 1 | Mačva 1929 | |||||
09.10
10:00
Karađorđe
FAP
5
2
|
09.10.2022 10:00 | Karađorđe | 5 : 2 | FAP |
09.10
11:00
Mladi radnik 1926
OFK Aranđelovac 1979
4
0
|
09.10.2022 11:00 | Mladi radnik 1926 | 4 : 0 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
09.10
15:00
Karađorđe
Šumadija 1934
5
0
|
09.10.2022 15:00 | Karađorđe | 5 : 0 | Šumadija 1934 |
09.10
12:00
ODR
Cement
3
0
|
09.10.2022 12:00 | ODR | 3 : 0 | Cement | |||||
09.10
14:00
Jedinstvo (SP)
Železničar
1
0
|
09.10.2022 14:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | Železničar |
09.10
10:00
Proleter 1951
Petrika
2
2
|
09.10.2022 10:00 | Proleter 1951 | 2 : 2 | Petrika | |||||
09.10
12:00
OFK Kikinda
Sporto 023
0
3
|
09.10.2022 12:00 | OFK Kikinda | 0 : 3 | Sporto 023 | |||||
09.10
10:00
Derby 2015
Bačka 1901
2
1
|
09.10.2022 10:00 | Derby 2015 | 2 : 1 | Bačka 1901 | |||||
09.10
13:30
Naftagas
Hajduk 1912
5
0
|
09.10.2022 13:30 | Naftagas | 5 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
09.10
10:00
ČSK Pivara
Mladost GAT
1
2
|
09.10.2022 10:00 | ČSK Pivara | 1 : 2 | Mladost GAT |
09.10
09:30
Omladinac
BASK TEK
1
3
|
09.10.2022 09:30 | Omladinac | 1 : 3 | BASK TEK | |||||
09.10
10:00
Sinđelić
Barajevo
1
1
|
09.10.2022 10:00 | Sinđelić | 1 : 1 | Barajevo |
09.10
11:00
Crvena zvezda
Partizan
1
3
|
09.10.2022 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Partizan | |||||
09.10
13:00
Mladost (L)
Voždovac
4
1
|
09.10.2022 13:00 | Mladost (L) | 4 : 1 | Voždovac | |||||
09.10
13:00
OFK Vršac
Čukarički
1
2
|
09.10.2022 13:00 | OFK Vršac | 1 : 2 | Čukarički | |||||
09.10
15:00
Novi Pazar
IMT
4
2
|
09.10.2022 15:00 | Novi Pazar | 4 : 2 | IMT |
09.10
13:00
Radnički (Z)
Radnički 1912
1
2
|
09.10.2022 13:00 | Radnički (Z) | 1 : 2 | Radnički 1912 | |||||
09.10
12:00
Inđija
Spartak ŽK
2
0
|
09.10.2022 12:00 | Inđija | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
09.10
12:00
Vojvodina
Kabel
2
3
|
09.10.2022 12:00 | Vojvodina | 2 : 3 | Kabel |
09.10
11:00
Javor Matis
Borac 1926
0
0
|
09.10.2022 11:00 | Javor Matis | 0 : 0 | Borac 1926 | |||||
09.10
11:00
Šumadija 1903
Sloga (P)
2
1
|
09.10.2022 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Sloga (P) | |||||
09.10
11:00
Apolon 2018
Radnički 1923
0
3
|
09.10.2022 11:00 | Apolon 2018 | 0 : 3 | Radnički 1923 | |||||
09.10
11:00
Budućnost
Savacijum
3
3
|
09.10.2022 11:00 | Budućnost | 3 : 3 | Savacijum |
09.10
10:00
Jasenica 2017
OPK Rudar 1933
0
3
|
09.10.2022 10:00 | Jasenica 2017 | 0 : 3 | OPK Rudar 1933 | |||||
09.10
11:00
Radnički 1923
Sloga 33
7
1
|
09.10.2022 11:00 | Radnički 1923 | 7 : 1 | Sloga 33 |
09.10
10:30
Kiker
Novi Pazar
3
0
|
09.10.2022 10:30 | Kiker | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
09.10
10:00
Rudar
Jošanica
6
1
|
09.10.2022 10:00 | Rudar | 6 : 1 | Jošanica |
09.10
11:00
Sunrise Šabac
Železničar
8
2
|
09.10.2022 11:00 | Sunrise Šabac | 8 : 2 | Železničar | |||||
09.10
14:00
Kačer
Radnički (V)
0
30
|
09.10.2022 14:00 | Kačer | 0 : 30 | Radnički (V) | |||||
09.10
11:00
Loznica
Vrelo Sport
7
0
|
09.10.2022 11:00 | Loznica | 7 : 0 | Vrelo Sport | |||||
09.10
10:00
Rađevac
Mačva 1929
5
0
|
09.10.2022 10:00 | Rađevac | 5 : 0 | Mačva 1929 |
09.10
11:00
Arena Su
Tisa Njerš
2
0
|
09.10.2022 11:00 | Arena Su | 2 : 0 | Tisa Njerš |
09.10
10:00
Radnički (NP)
Omladinac (NB)
2
1
|
09.10.2022 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 1 | Omladinac (NB) | |||||
09.10
13:00
Partizan
Jedinstvo (SP)
0
1
|
09.10.2022 13:00 | Partizan | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) |
09.10
12:00
Petar Puača
OFK Bačka
0
2
|
09.10.2022 12:00 | Petar Puača | 0 : 2 | OFK Bačka | |||||
09.10
10:00
Podrinje
Radnički (SM)
1
4
|
09.10.2022 10:00 | Podrinje | 1 : 4 | Radnički (SM) |
09.10
11:00
Takovo
Polimlje
0
2
|
09.10.2022 11:00 | Takovo | 0 : 2 | Polimlje | |||||
09.10
12:00
Zlatibor
FAP
0
2
|
09.10.2022 12:00 | Zlatibor | 0 : 2 | FAP |
09.10
Sloga
Trstenik PPT
3
2
|
09.10.2022 | Sloga | 3 : 2 | Trstenik PPT | |||||
09.10
Šampion
GFK Jagodina 2
10
1
|
09.10.2022 | Šampion | 10 : 1 | GFK Jagodina 2 |
09.10
13:00
GFK Jagodina
Rad
3
0
|
09.10.2022 13:00 | GFK Jagodina | 3 : 0 | Rad | |||||
09.10
16:30
Mladost (L)
OLE
3
0
|
09.10.2022 16:30 | Mladost (L) | 3 : 0 | OLE | |||||
09.10
11:00
Spartak ŽK
Sloga (K)
6
2
|
09.10.2022 11:00 | Spartak ŽK | 6 : 2 | Sloga (K) |
09.10
10:00
ŽAK
Tekstilac
1
0
|
09.10.2022 10:00 | ŽAK | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
09.10
10:00
Sloga
Preporod
5
1
|
09.10.2022 10:00 | Sloga | 5 : 1 | Preporod |
09.10
10:00
Crvena Zastava
Obrenovac 1905
8
5
|
09.10.2022 10:00 | Crvena Zastava | 8 : 5 | Obrenovac 1905 |
09.10
10:00
Zlatar
Sloga
5
1
|
09.10.2022 10:00 | Zlatar | 5 : 1 | Sloga |
09.10
10:30
Radnički 2012
Mašinac
0
1
|
09.10.2022 10:30 | Radnički 2012 | 0 : 1 | Mašinac |
09.10
12:00
1. maj
Inđija
2
6
|
09.10.2022 12:00 | 1. maj | 2 : 6 | Inđija | |||||
09.10
10:00
Jedinstvo (SP)
GFK Sloven
1
1
|
09.10.2022 10:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 1 | GFK Sloven | |||||
09.10
12:00
Radnički (Š)
Železničar
3
0
|
09.10.2022 12:00 | Radnički (Š) | 3 : 0 | Železničar |
09.10
10:00
Radnički 1912
RFK Novi Sad 1921
5
0
|
09.10.2022 10:00 | Radnički 1912 | 5 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
09.10
10:00
Krila Krajine
Derby 2015
1
5
|
09.10.2022 10:00 | Krila Krajine | 1 : 5 | Derby 2015 | |||||
09.10
10:00
OFK Kikinda
OFK Bačka
5
0
|
09.10.2022 10:00 | OFK Kikinda | 5 : 0 | OFK Bačka |
09.10
10:00
Sloga (K)
Kiker
0
4
|
09.10.2022 10:00 | Sloga (K) | 0 : 4 | Kiker | |||||
09.10
16:30
AS Novi Pazar
Sport Klub 99
1
1
|
09.10.2022 16:30 | AS Novi Pazar | 1 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
09.10
12:00
Rudar (KM)
Novi Pazar
2
5
|
09.10.2022 12:00 | Rudar (KM) | 2 : 5 | Novi Pazar |
09.10
09:30
Mladost (L)
Metalac
1
2
|
09.10.2022 09:30 | Mladost (L) | 1 : 2 | Metalac | |||||
09.10
10:00
Borac 1926
Gaučosi
2
1
|
09.10.2022 10:00 | Borac 1926 | 2 : 1 | Gaučosi |
09.10
10:00
AF Duljaj
Sloga 33
6
3
|
09.10.2022 10:00 | AF Duljaj | 6 : 3 | Sloga 33 | |||||
09.10
11:00
Smederevo 1924
Soko 2015
2
1
|
09.10.2022 11:00 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Soko 2015 |
09.10
12:00
Rađevac
Respekt
0
2
|
09.10.2022 12:00 | Rađevac | 0 : 2 | Respekt | |||||
09.10
10:00
Ribnica
Omladinac 2014
2
0
|
09.10.2022 10:00 | Ribnica | 2 : 0 | Omladinac 2014 | |||||
09.10
10:00
Radnički (K)
SFU Fenix
0
3
|
09.10.2022 10:00 | Radnički (K) | 0 : 3 | SFU Fenix |
09.10
10:00
OLE
Kolubara
3
0
|
09.10.2022 10:00 | OLE | 3 : 0 | Kolubara |
09.10
11:00
Timočanin
Car Konstantin
2
5
|
09.10.2022 11:00 | Timočanin | 2 : 5 | Car Konstantin | |||||
09.10
12:30
Kopernikus Železničar
Budućnost
0
6
|
09.10.2022 12:30 | Kopernikus Železničar | 0 : 6 | Budućnost |
09.10
10:00
Skela
Posavina
2
3
|
09.10.2022 10:00 | Skela | 2 : 3 | Posavina |
09.10
09:00
Savacium
Tika-taka
2
0
|
09.10.2022 09:00 | Savacium | 2 : 0 | Tika-taka | |||||
09.10
12:00
Cer
Mačva
1
8
|
09.10.2022 12:00 | Cer | 1 : 8 | Mačva |
09.10
10:00
VGSK
Đerdap
4
2
|
09.10.2022 10:00 | VGSK | 4 : 2 | Đerdap |
09.10
10:00
Jedinstvo
OFK Bratstvo
4
2
|
09.10.2022 10:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
09.10
13:30
Finale 2013
OFK Morava 2012
4
0
|
09.10.2022 13:30 | Finale 2013 | 4 : 0 | OFK Morava 2012 |
09.10
10:00
Tisa Njerš
Crvenka
1
3
|
09.10.2022 10:00 | Tisa Njerš | 1 : 3 | Crvenka |
09.10
11:30
AFK
Jedinstvo
6
0
|
09.10.2022 11:30 | AFK | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.10
09:30
Čantavir
Senta
9
7
|
09.10.2022 09:30 | Čantavir | 9 : 7 | Senta |
09.10
10:00
Zmaj Novi Grad
AF Pobeda
5
1
|
09.10.2022 10:00 | Zmaj Novi Grad | 5 : 1 | AF Pobeda |
09.10
10:00
Plana
Kraljica Marija
3
1
|
09.10.2022 10:00 | Plana | 3 : 1 | Kraljica Marija | |||||
09.10
14:00
ŽGFK Borac
Nika 2020
1
0
|
09.10.2022 14:00 | ŽGFK Borac | 1 : 0 | Nika 2020 | |||||
09.10
13:00
Radnički 1923
Požarevac
3
0
|
09.10.2022 13:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Požarevac |
09.10
00:00
Dinamo
PB 2022
4
1
|
09.10.2022 00:00 | Dinamo | 4 : 1 | PB 2022 | |||||
09.10
00:00
Napredak junior 2018
Levač
7
0
|
09.10.2022 00:00 | Napredak junior 2018 | 7 : 0 | Levač | |||||
09.10
00:00
Vučice
Ozren
11
0
|
09.10.2022 00:00 | Vučice | 11 : 0 | Ozren | |||||
09.10
00:00
Mašinac
Jagodina
4
1
|
09.10.2022 00:00 | Mašinac | 4 : 1 | Jagodina | |||||
09.10
Rosulja 2014
Kolibri
0
7
|
09.10.2022 | Rosulja 2014 | 0 : 7 | Kolibri | |||||
09.10
00:00
Radnički 2014
Radnički 2012
1
4
|
09.10.2022 00:00 | Radnički 2014 | 1 : 4 | Radnički 2012 | |||||
09.10
00:00
Lavice Dubočica
Majdanpek
12
0
|
09.10.2022 00:00 | Lavice Dubočica | 12 : 0 | Majdanpek |
09.10
13:00
Zemun
Rad
4
0
|
09.10.2022 13:00 | Zemun | 4 : 0 | Rad |
09.10
16:00
Vojvodina
Voja Gačić
7
0
|
09.10.2022 16:00 | Vojvodina | 7 : 0 | Voja Gačić |
09.10
Timočanin
Car Konstantin
0
2
|
09.10.2022 | Timočanin | 0 : 2 | Car Konstantin | |||||
09.10
OFK Radnički
Radnički (N)
4
0
|
09.10.2022 | OFK Radnički | 4 : 0 | Radnički (N) | |||||
09.10
Kopernikus Železničar
Budućnost
0
4
|
09.10.2022 | Kopernikus Železničar | 0 : 4 | Budućnost |
09.10
OFK Osečina
Omladinac 2014
0
5
|
09.10.2022 | OFK Osečina | 0 : 5 | Omladinac 2014 | |||||
09.10
Jedinstvo (Ub)
Budućnost Krušik 014
2
1
|
09.10.2022 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 1 | Budućnost Krušik 014 | |||||
09.10
00:00
Vojvode
OFK Divci
6
0
|
09.10.2022 00:00 | Vojvode | 6 : 0 | OFK Divci | |||||
09.10
Radnički (V)
Zadrugar
3
1
|
09.10.2022 | Radnički (V) | 3 : 1 | Zadrugar |
09.10
09:00
Bežanija
Tempo
8
0
|
09.10.2022 09:00 | Bežanija | 8 : 0 | Tempo | |||||
09.10
12:00
Srem
Zemun
0
4
|
09.10.2022 12:00 | Srem | 0 : 4 | Zemun | |||||
09.10
15:30
IMT
Šumadinac
14
0
|
09.10.2022 15:30 | IMT | 14 : 0 | Šumadinac |
09.10
15:00
Rvati
Budućnost
4
5
|
09.10.2022 15:00 | Rvati | 4 : 5 | Budućnost | |||||
09.10
11:00
Zabrežje
Zvezda
0
2
|
09.10.2022 11:00 | Zabrežje | 0 : 2 | Zvezda |
09.10
11:30
Fenix
Tika-taka
2
0
|
09.10.2022 11:30 | Fenix | 2 : 0 | Tika-taka | |||||
09.10
10:00
Mladost
Mačva
1
2
|
09.10.2022 10:00 | Mladost | 1 : 2 | Mačva |
09.10
10:00
GFK Sloboda
Jedinstvo Putevi
4
2
|
09.10.2022 10:00 | GFK Sloboda | 4 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
09.10
10:00
Zlatibor
Polimlje
0
11
|
09.10.2022 10:00 | Zlatibor | 0 : 11 | Polimlje | |||||
09.10
11:30
Crnokosa
Sloga (BB)
1
0
|
09.10.2022 11:30 | Crnokosa | 1 : 0 | Sloga (BB) |
09.10
08:30
Arena SU
TSC '10
0
10
|
09.10.2022 08:30 | Arena SU | 0 : 10 | TSC '10 | |||||
09.10
09:30
Bajša
Radnički 1905
7
0
|
09.10.2022 09:30 | Bajša | 7 : 0 | Radnički 1905 |
09.10
17:00
SC Derby
Cibona
97
84
|
09.10.2022 17:00 | SC Derby | 97 : 84 | Cibona | |||||
09.10
19:00
Mornar Barsko zlato
Zadar
100
91
|
09.10.2022 19:00 | Mornar Barsko zlato | 100 : 91 | Zadar | |||||
09.10
12:00
Mega MIS
Igokea m:tel
76
87
|
09.10.2022 12:00 | Mega MIS | 76 : 87 | Igokea m:tel |
09.10
18:00
Čačak 94 Quantox
Metalac
66
75
|
09.10.2022 18:00 | Čačak 94 Quantox | 66 : 75 | Metalac | |||||
09.10
20:00
Dynamic BalkanBet
Mladost MaxBet
91
85
|
09.10.2022 20:00 | Dynamic BalkanBet | 91 : 85 | Mladost MaxBet |
09.10
13:00
Žitko Basket
Pirot
71
80
|
09.10.2022 13:00 | Žitko Basket | 71 : 80 | Pirot | |||||
09.10
14:00
Radnički 1950
Radnik
58
66
|
09.10.2022 14:00 | Radnički 1950 | 58 : 66 | Radnik |
09.10
16:30
Jagodina
Svilajnac
95
76
|
09.10.2022 16:30 | Jagodina | 95 : 76 | Svilajnac |
09.10
15:00
Zlatar
Ivanjica
56
94
|
09.10.2022 15:00 | Zlatar | 56 : 94 | Ivanjica |
09.10
15:30
Bin
Topličanin
66
71
|
09.10.2022 15:30 | Bin | 66 : 71 | Topličanin | |||||
09.10
16:30
Ratnici
Dimitrovgrad
60
64
|
09.10.2022 16:30 | Ratnici | 60 : 64 | Dimitrovgrad |
09.10
17:30
Marina
Mladost
53
61
|
09.10.2022 17:30 | Marina | 53 : 61 | Mladost | |||||
09.10
19:00
Proleter
Budućnost
71
76
|
09.10.2022 19:00 | Proleter | 71 : 76 | Budućnost |
09.10
14:30
Sivac
Petrovgrad
50
101
|
09.10.2022 14:30 | Sivac | 50 : 101 | Petrovgrad | |||||
09.10
16:00
Apatin
Torpedo
94
67
|
09.10.2022 16:00 | Apatin | 94 : 67 | Torpedo | |||||
09.10
19:00
Crvenka
Radivoje Korać
64
80
|
09.10.2022 19:00 | Crvenka | 64 : 80 | Radivoje Korać |
09.10
17:00
Partizan
Šimanovci
72
82
|
09.10.2022 17:00 | Partizan | 72 : 82 | Šimanovci | |||||
09.10
17:30
Jadran
Jedinstvo
72
53
|
09.10.2022 17:30 | Jadran | 72 : 53 | Jedinstvo | |||||
09.10
19:00
Breg 013
Opovo 99
97
81
|
09.10.2022 19:00 | Breg 013 | 97 : 81 | Opovo 99 |
09.10
12:15
Sivac
Titel
60
74
|
09.10.2022 12:15 | Sivac | 60 : 74 | Titel | |||||
09.10
13:30
Delfin
Proleter
10
98
|
09.10.2022 13:30 | Delfin | 10 : 98 | Proleter | |||||
09.10
14:30
Srem
Karađorđevo
81
44
|
09.10.2022 14:30 | Srem | 81 : 44 | Karađorđevo |
09.10
16:30
SPD Radnički
Partizan 1953
70
93
|
09.10.2022 16:30 | SPD Radnički | 70 : 93 | Partizan 1953 | |||||
09.10
15:00
Spartak
Sloga MAYA CONSULTING
53
92
|
09.10.2022 15:00 | Spartak | 53 : 92 | Sloga MAYA CONSULTING | |||||
09.10
16:00
Novosadska ŽKA
Vrbas Medela
65
81
|
09.10.2022 16:00 | Novosadska ŽKA | 65 : 81 | Vrbas Medela |
09.10
16:00
Ljubovija
Paraćin
61
60
|
09.10.2022 16:00 | Ljubovija | 61 : 60 | Paraćin | |||||
09.10
14:00
Proleter
Rudar 1903
62
69
|
09.10.2022 14:00 | Proleter | 62 : 69 | Rudar 1903 |
09.10
18:00
Crvena zvezda
Železničar
3
1
|
09.10.2022 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Železničar |
09.10
19:00
Kolubara
Smederevo
26
25
|
09.10.2022 19:00 | Kolubara | 26 : 25 | Smederevo | |||||
09.10
18:30
Sinđelić
Ub
33
37
|
09.10.2022 18:30 | Sinđelić | 33 : 37 | Ub |
09.10
19:00
Vlasotince
Kuršumlija
22
21
|
09.10.2022 19:00 | Vlasotince | 22 : 21 | Kuršumlija | |||||
09.10
19:00
Goč Merkur
Hajduk Veljko
34
24
|
09.10.2022 19:00 | Goč Merkur | 34 : 24 | Hajduk Veljko | |||||
09.10
18:00
Bela Palanka
Vranje 1957
26
28
|
09.10.2022 18:00 | Bela Palanka | 26 : 28 | Vranje 1957 | |||||
09.10
19:00
Metalac
Železničar 1949
32
27
|
09.10.2022 19:00 | Metalac | 32 : 27 | Železničar 1949 | |||||
09.10
20:00
Mokra Gora
Loznica
33
37
|
09.10.2022 20:00 | Mokra Gora | 33 : 37 | Loznica |
09.10
19:00
Jedinstvo
Potisje Pleteks
24
24
|
09.10.2022 19:00 | Jedinstvo | 24 : 24 | Potisje Pleteks |
09.10
19:30
Novi Beograd
BASK Soko
32
27
|
09.10.2022 19:30 | Novi Beograd | 32 : 27 | BASK Soko | |||||
09.10
16:30
Rakovica
Radnički
24
32
|
09.10.2022 16:30 | Rakovica | 24 : 32 | Radnički |
09.10
19:00
Zlatar
Sloga (K)
43
37
|
09.10.2022 19:00 | Zlatar | 43 : 37 | Sloga (K) | |||||
09.10
17:00
Karađorđe
Šamot 65 2
34
40
|
09.10.2022 17:00 | Karađorđe | 34 : 40 | Šamot 65 2 | |||||
09.10
19:00
Jagodina
Lokomotiva
30
25
|
09.10.2022 19:00 | Jagodina | 30 : 25 | Lokomotiva | |||||
09.10
17:00
Metalac (V)
Paraćin
28
32
|
09.10.2022 17:00 | Metalac (V) | 28 : 32 | Paraćin |
09.10
18:30
Sloga (PM)
Morava
39
39
|
09.10.2022 18:30 | Sloga (PM) | 39 : 39 | Morava |
09.10
17:00
Dolovo
Senta
39
27
|
09.10.2022 17:00 | Dolovo | 39 : 27 | Senta | |||||
09.10
16:00
Zrenjanin
Ruma
38
31
|
09.10.2022 16:00 | Zrenjanin | 38 : 31 | Ruma | |||||
09.10
19:00
Radnički
Dalmatinac
36
31
|
09.10.2022 19:00 | Radnički | 36 : 31 | Dalmatinac | |||||
09.10
19:00
Budućnost
ŽSK 1955
27
32
|
09.10.2022 19:00 | Budućnost | 27 : 32 | ŽSK 1955 | |||||
09.10
16:00
Crepaja
RA Dinamo
36
29
|
09.10.2022 16:00 | Crepaja | 36 : 29 | RA Dinamo | |||||
09.10
20:00
Putinci
PIK Prigrevica
28
37
|
09.10.2022 20:00 | Putinci | 28 : 37 | PIK Prigrevica |
09.10
18:00
Pirot
Vukovi 22
36
44
|
09.10.2022 18:00 | Pirot | 36 : 44 | Vukovi 22 |
09.10
18:00
Omladinac
Kruševac
34
23
|
09.10.2022 18:00 | Omladinac | 34 : 23 | Kruševac |
09.10
20:00
Unirea
Radnički
30
28
|
09.10.2022 20:00 | Unirea | 30 : 28 | Radnički | |||||
09.10
15:00
Naftagas
Jedinstvo
24
35
|
09.10.2022 15:00 | Naftagas | 24 : 35 | Jedinstvo |
09.10
15:30
Borac
Grafičar
23
18
|
09.10.2022 15:30 | Borac | 23 : 18 | Grafičar |
09.10
19:00
Radnički
Srem (SM)
36
24
|
09.10.2022 19:00 | Radnički | 36 : 24 | Srem (SM) |
09.10
18:00
Bor Zijin Copper
Medicinar
20
23
|
09.10.2022 18:00 | Bor Zijin Copper | 20 : 23 | Medicinar | |||||
09.10
19:00
SPD Radnički
Bekament BB
27
33
|
09.10.2022 19:00 | SPD Radnički | 27 : 33 | Bekament BB |
09.10
19:30
Metalac 2015
Bekament BB - 2
23
22
|
09.10.2022 19:30 | Metalac 2015 | 23 : 22 | Bekament BB - 2 | |||||
09.10
18:30
Košutnjak
Loznica grad
19
43
|
09.10.2022 18:30 | Košutnjak | 19 : 43 | Loznica grad |
09.10
18:00
Zaječar 1949
Bor - RTB 2
33
10
|
09.10.2022 18:00 | Zaječar 1949 | 33 : 10 | Bor - RTB 2 | |||||
09.10
18:00
Aleksinac
Đerdap
29
24
|
09.10.2022 18:00 | Aleksinac | 29 : 24 | Đerdap |
09.10
15:00
Vranje
Vlasotince
23
33
|
09.10.2022 15:00 | Vranje | 23 : 33 | Vlasotince |
09.10
21:00
RU Voždovački
Junior
35
34
|
09.10.2022 21:00 | RU Voždovački | 35 : 34 | Junior |
09.10
13:00
Proleter
Sloven
28
35
|
09.10.2022 13:00 | Proleter | 28 : 35 | Sloven |
09.10
17:00
Jadran
Apatin
26
23
|
09.10.2022 17:00 | Jadran | 26 : 23 | Apatin | |||||
09.10
19:00
Radnički
Mokrin
36
31
|
09.10.2022 19:00 | Radnički | 36 : 31 | Mokrin | |||||
09.10
17:00
Petrovaradin
Naftagas
23
22
|
09.10.2022 17:00 | Petrovaradin | 23 : 22 | Naftagas |
09.10
09:45
Šabac
Novi Beograd
11
14
|
09.10.2022 09:45 | Šabac | 11 : 14 | Novi Beograd | |||||
09.10
19:00
SPD Radnički
Partizan
17
11
|
09.10.2022 19:00 | SPD Radnički | 17 : 11 | Partizan |
09.10
10:45
Nais
Valis
7
11
|
09.10.2022 10:45 | Nais | 7 : 11 | Valis | |||||
09.10
11:00
Proleter
Medveščak
13
13
|
09.10.2022 11:00 | Proleter | 13 : 13 | Medveščak | |||||
09.10
11:00
Primorje EB
OVK POŠK
15
11
|
09.10.2022 11:00 | Primorje EB | 15 : 11 | OVK POŠK | |||||
09.10
11:45
KPK
Budva BR
9
14
|
09.10.2022 11:45 | KPK | 9 : 14 | Budva BR |
09.10
18:00
Ares
Raška
3
3
|
09.10.2022 18:00 | Ares | 3 : 3 | Raška |
09.10
17:00
Sij Acroni Jesenice
KAC
3
4
|
09.10.2022 17:00 | Sij Acroni Jesenice | 3 : 4 | KAC | |||||
09.10
15:15
HDD Bled
Maribor
4
10
|
09.10.2022 15:15 | HDD Bled | 4 : 10 | Maribor | |||||
09.10
12:45
Triglav Kranj
LedX Celje
7
3
|
09.10.2022 12:45 | Triglav Kranj | 7 : 3 | LedX Celje | |||||
09.10
13:30
SŽ Olimpija
Select Team BG
7
0
|
09.10.2022 13:30 | SŽ Olimpija | 7 : 0 | Select Team BG | |||||
09.10
14:30
Slavija Junior
HKMK Bled
4
5
|
09.10.2022 14:30 | Slavija Junior | 4 : 5 | HKMK Bled |
09.10
18:45
Maribor
LedX Celje
4
5
|
09.10.2022 18:45 | Maribor | E 4 : 5 | LedX Celje | |||||
09.10
16:00
SŽ Olimpija
Select Team BG
9
1
|
09.10.2022 16:00 | SŽ Olimpija | 9 : 1 | Select Team BG | |||||
09.10
17:15
Slavija Junior
Team Croatia Select
2
9
|
09.10.2022 17:15 | Slavija Junior | 2 : 9 | Team Croatia Select | |||||
09.10
18:00
Triglav
Sij Acroni Jesenice
1
2
|
09.10.2022 18:00 | Triglav | E 1 : 2 | Sij Acroni Jesenice |