XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 742 utakmica za dan
Nedelja, 25 Septembar 2022


Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 2
Polet (Lj)
Ljubić
25.09.2022 15:00
Budućnost Krušik 2014
3 : 2
Polet (Lj)
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
FAP
Priboj
25.09.2022 15:00
Sloga (K)
0 : 1
FAP
Tutin
Tutin
1 : 1
Borac 1926
Čačak
25.09.2022 15:00
Tutin
1 : 1
Borac 1926
Real
Podunavci
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
25.09.2022 15:00
Real
2 : 1
Mačva 1929
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.09.2022 15:00
Smederevo 1924
3 : 0
Mladi radnik 1926
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Budućnost (A)
Arilje
25.09.2022 15:00
Sloga (BB)
3 : 0
Budućnost (A)
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
25.09.2022 15:00
Takovo
3 : 1
OFK Mihajlovac
Car Konstantin
Niš
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
25.09.2022 11:00
Car Konstantin
0 : 2
Radnički (S)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Timok 1919
Zaječar
25.09.2022 15:30
OFK Brzi Brod
2 : 1
Timok 1919
SFS Borac
Paraćin
0 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
25.09.2022 11:00
SFS Borac
0 : 1
GFK Dubočica
Mladost (T)
Turija
5 : 1
Sloga
Čonoplja
25.09.2022 15:30
Mladost (T)
5 : 1
Sloga
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Obilić
Zmajevo
25.09.2022 15:30
Hercegovac
2 : 1
Obilić
Radnički 1905
Bajmok
4 : 1
Senta
Senta
25.09.2022 15:30
Radnički 1905
4 : 1
Senta
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
25.09.2022 15:30
Preporod
1 : 0
OFK Vrbas
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 2
Bratstvo 2019
Prigrevica
25.09.2022 15:30
Radnički 1918
1 : 2
Bratstvo 2019
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
25.09.2022 15:30
Mladost (BP)
1 : 0
Bačka 1901
Jedinstvo
Rumenka
2 : 3
GFK Sloven
Ruma
25.09.2022 15:30
Jedinstvo
2 : 3
GFK Sloven
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
25.09.2022 15:30
Dunav
0 : 0
Radnički (NP)
Index
Novi Sad
3 : 0
Sloga (T)
Temerin
25.09.2022 10:00
Index
3 : 0
Sloga (T)
Mladost
Omoljica
1 : 1
ŽAK
Kikinda
25.09.2022 15:30
Mladost
1 : 1
ŽAK
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
25.09.2022 15:30
Vojvodina 1928
3 : 0
Kozara
Crvena Zvezda
Rusko Selo
1 : 0
Polet
Idvor
25.09.2022 15:30
Crvena Zvezda
1 : 0
Polet
PKB
Padinska skela
1 : 2
Šušnjar
Šušnjar
25.09.2022 15:30
PKB
1 : 2
Šušnjar
OFK Žarkovo
Beograd
4 : 1
Hajduk
Beograd
25.09.2022 10:00
OFK Žarkovo
4 : 1
Hajduk
Kosmaj
Ralja
0 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
25.09.2022 15:30
Kosmaj
0 : 0
Crvena zvezda
Radan
Lebane
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
25.09.2022 15:30
Radan
3 : 0
Svetlost
OFK Alakince
Alakince
2 : 1
Gracko
Staro Gracko
25.09.2022 15:30
OFK Alakince
2 : 1
Gracko
Lugina
Preševo
2 : 4
Mladost 1959
Vinarce
25.09.2022 15:30
Lugina
2 : 4
Mladost 1959
Jedinstvo
Gornje Stopanje
4 : 2
Ternoci
Trnovac
25.09.2022 15:30
Jedinstvo
4 : 2
Ternoci
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
25.09.2022 15:30
Plantaža
3 : 2
Pusta Reka
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Jablanica
Medveđa
25.09.2022 15:30
Žitorađa
4 : 1
Jablanica
Orljane
Orljane
5 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
25.09.2022 15:30
Orljane
5 : 0
Jedinstvo
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
25.09.2022 15:30
Mladost (B)
3 : 0
Naša krila 1936
Mladost (M)
Medoševac
2 : 3
OFK Napredak 1929
Aleksinac
25.09.2022 15:30
Mladost (M)
2 : 3
OFK Napredak 1929
OFK Niš
Niš
0 : 2
Bukovik
Razanj
25.09.2022 15:30
OFK Niš
0 : 2
Bukovik
Pukovac
Pukovac
0 : 5
OFK Sinđelić
Niš
25.09.2022 15:30
Pukovac
0 : 5
OFK Sinđelić
Malošište
Malošište
8 : 4
Rudar
Jelašnica
25.09.2022 15:30
Malošište
8 : 4
Rudar
Morava
Žitkovac
0 : 2
Delijski Vis
Niš
25.09.2022 15:30
Morava
0 : 2
Delijski Vis
Levač
Rekovac
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
25.09.2022 15:30
Levač
0 : 2
Jedinstvo 1936
Juhor
Obrež
0 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
25.09.2022 15:30
Juhor
0 : 1
Kušiljevo
Majdevo-Kupci
Majdevo
1 : 4
Župa
Aleksandrovac
25.09.2022 15:30
Majdevo-Kupci
1 : 4
Župa
Rembas
Resavica
6 : 3
Vinogradar
Zleginje
25.09.2022 15:30
Rembas
6 : 3
Vinogradar
OFK Slatina
Bor
6 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
25.09.2022 15:30
OFK Slatina
6 : 2
OFK Knjaz
Jedinstvo
Pirot
0 : 0
Radnički 1946
Lubnica
25.09.2022 11:00
Jedinstvo
0 : 0
Radnički 1946
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
BSK
Bogovina
25.09.2022 11:00
Tanasko Rajić
3 : 0
BSK
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Brodoremont
Kladovo
25.09.2022 15:30
Lužnica
4 : 0
Brodoremont
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
25.09.2022 15:00
Jošanica
2 : 1
Goč
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
25.09.2022 15:00
Trepča
3 : 0
OFK Ras
Karađorđe
Ribnica
2 : 2
Srbija
Ilićevo
25.09.2022 15:00
Karađorđe
2 : 2
Srbija
Polet (R)
Ratina
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
25.09.2022 15:00
Polet (R)
2 : 1
Šumadija 1903
Bane 1931
Raška
2 : 0
Budućnost (R)
Resnik
25.09.2022 13:00
Bane 1931
2 : 0
Budućnost (R)
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 3
Korićani
Korićani
25.09.2022 15:00
Mokra Gora
3 : 3
Korićani
Gruža
Gruža
1 : 1
Napredak (G)
Gračac
25.09.2022 15:00
Gruža
1 : 1
Napredak (G)
Kej
Čačak
2 : 1
Lazarica
Prilipac
25.09.2022 15:00
Kej
2 : 1
Lazarica
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Sevojno
Sevojno
25.09.2022 15:00
Polet (T)
2 : 0
Sevojno
Savinac 1933
Visibaba
1 : 4
Sloboda (Č)
Čačak
25.09.2022 15:00
Savinac 1933
1 : 4
Sloboda (Č)
Zlatar
Nova Varoš
2 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
25.09.2022 15:00
Zlatar
2 : 2
Jedinstvo (K)
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Spartak 1976
Trnava
25.09.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
5 : 0
Spartak 1976
Polimlje
Prijepolje
1 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće
25.09.2022 15:00
Polimlje
1 : 2
Omladinac (Z)
Jasen
Brodarevo
0 : 0
Crnokosa
Kosjerić
25.09.2022 15:00
Jasen
0 : 0
Crnokosa
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Omladinac
Šetonje
25.09.2022 15:00
VGSK
3 : 1
Omladinac
Sloga 1924
Batočina
3 : 2
Rudar
Stamnica
25.09.2022 15:00
Sloga 1924
3 : 2
Rudar
RSK
Rabrovo
1 : 0
Borac 1932
Ralja
25.09.2022 15:00
RSK
1 : 0
Borac 1932
Đerdap
Golubac
0 : 1
Karađorđe
Topola
25.09.2022 15:00
Đerdap
0 : 1
Karađorđe
Sloboda
Lipe
2 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
25.09.2022 15:00
Sloboda
2 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
25.09.2022 15:00
Morava (VP)
2 : 0
Šumadija (A)
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
25.09.2022 15:00
Sloga 33
2 : 0
Pomoravlje 1946
Borac
Lešnica
1 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
25.09.2022 15:00
Borac
1 : 1
Vrelo Sport
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
OFK Osečina
Osečina
25.09.2022 15:00
Zadrugar
0 : 0
OFK Osečina
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
2 : 2
Radnički (V)
Valjevo
25.09.2022 15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
2 : 2
Radnički (V)
Cer
Petkovica
4 : 2
Ribnica
Mionica
25.09.2022 15:00
Cer
4 : 2
Ribnica
OFK Divci
Divci
2 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
25.09.2022 15:00
OFK Divci
2 : 3
Strmovo 1968
Radnički (K)
Klupci
3 : 1
Mladost
Prnjavor
25.09.2022 15:00
Radnički (K)
3 : 1
Mladost
Kačer
Belanovica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
25.09.2022 11:00
Kačer
2 : 0
Železničar
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
25.09.2022 15:30
Hajdučica
2 : 0
Sloga (BNS)
Vulturul
Grebenac
3 : 1
BAK
Bela Crkva
25.09.2022 15:30
Vulturul
3 : 1
BAK
Dolina
Padina
6 : 0
Potporanj
Potporanj
25.09.2022 15:30
Dolina
6 : 0
Potporanj
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
25.09.2022 15:30
Crvena zvezda
3 : 4
Budućnost (A)
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
Spartak 1911
Debeljača
25.09.2022 15:30
Partizan (G)
1 : 1
Spartak 1911
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Jadran
Feketić
25.09.2022 15:30
Tavankut
1 : 0
Jadran
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Proleter
Ravno Selo
25.09.2022 15:30
Sutjeska
2 : 1
Proleter
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
25.09.2022 15:30
Đurđin
2 : 1
Udarnik Višnjevac
Hajduk
Stapar
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
25.09.2022 15:30
Hajduk
2 : 0
Rusin
Lipar
Lipar
1 : 0
Polet
Karavukovo
25.09.2022 15:30
Lipar
1 : 0
Polet
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 3
Crvenka
Crvenka
25.09.2022 15:30
Naša Zvezda
1 : 3
Crvenka
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
25.09.2022 15:30
Borac 46
2 : 1
Borac (BG)
Rusanda
Melenci
1 : 2
Delija
Mokrin
25.09.2022 15:30
Rusanda
1 : 2
Delija
ASK
Aradac
0 : 2
Polet
Nakovo
25.09.2022 15:30
ASK
0 : 2
Polet
2. Oktobar
Kumane
2 : 2
Napredak
Čestereg
25.09.2022 15:30
2. Oktobar
2 : 2
Napredak
MSK
Mihajlovo
4 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
25.09.2022 15:30
MSK
4 : 0
Mladost
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 1
Banat
Čenta
25.09.2022 15:30
OFK Stajićevo
2 : 1
Banat
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
Sremac (D)
Deč
25.09.2022 15:30
Fruškogorac
1 : 1
Sremac (D)
Napredak Meridian
Popinci
2 : 3
Sloga
Voganj
25.09.2022 15:30
Napredak Meridian
2 : 3
Sloga
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 3
Hajduk (B)
Beška
25.09.2022 15:30
Graničar (K)
1 : 3
Hajduk (B)
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Jadran
Golubinci
25.09.2022 15:30
Srem
3 : 0
Jadran
Sremac (V)
Vojka
4 : 1
Šumar
Ogar
25.09.2022 15:30
Sremac (V)
4 : 1
Šumar
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
25.09.2022 15:30
Budućnost
3 : 1
Podrinje
Bačka 1923
Đurđevo
4 : 2
ŽSK
Žabalj
25.09.2022 16:00
Bačka 1923
4 : 2
ŽSK
Tatra
Kisač
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
25.09.2022 16:00
Tatra
1 : 1
Petrovaradin
TSK
Temerin
6 : 0
OFK Futog
Futog
25.09.2022 16:00
TSK
6 : 0
OFK Futog
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
25.09.2022 16:00
Fruškogorac
2 : 0
Omladinac
OFK Sirig
Sirig
1 : 2
Cement
Beočin
25.09.2022 16:00
OFK Sirig
1 : 2
Cement
Bačka (B)
Begeč
0 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
25.09.2022 16:00
Bačka (B)
0 : 1
Jedinstvo
Siti Sport Klub
Beograd
4 : 1
BSK 1925
Batajnica
25.09.2022 13:00
Siti Sport Klub
4 : 1
BSK 1925
KFK Ravna gora
Zemun
0 : 3
Busije
Zemun
25.09.2022 15:30
KFK Ravna gora
0 : 3
Busije
Bratstvo
Krnjača
0 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
25.09.2022 15:30
Bratstvo
0 : 2
Posavac Tišma
Dunav
Veliko Selo
2 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
25.09.2022 15:30
Dunav
2 : 3
Šećeranac Ada
Umka
Umka
2 : 0
Heroj Polet
Jajinci
25.09.2022 15:30
Umka
2 : 0
Heroj Polet
Beograd Karaburma
Beograd
2 : 0
Borac
Ostružnica
25.09.2022 15:30
Beograd Karaburma
2 : 0
Borac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 4
Rojkovac
Obrenovac
25.09.2022 15:30
Omladinac
1 : 4
Rojkovac
Budućnost
Zvečka
2 : 3
Vranić
Vranić
25.09.2022 15:30
Budućnost
2 : 3
Vranić
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 5
BSK 1926
Baćevac
25.09.2022 15:30
OFK Zabrežje
1 : 5
BSK 1926
Radnički
Rudovci
0 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
25.09.2022 10:00
Radnički
0 : 1
OFK Budućnost
Rušanj
Rušanj
5 : 0
Lisović 1977
Lisović
25.09.2022 15:30
Rušanj
5 : 0
Lisović 1977
Krtinska
Krtinska
1 : 0
Turbina
Vreoci
25.09.2022 15:30
Krtinska
1 : 0
Turbina
Vis
Parcani
1 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
25.09.2022 11:00
Vis
1 : 3
Velika Krsna
Vrčin
Vrčin
4 : 1
Rabrovac
Rabrovac
25.09.2022 15:30
Vrčin
4 : 1
Rabrovac
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Kovačevac 1956
Kovačevac
25.09.2022 15:30
Pudarci
3 : 0
Kovačevac 1956
Vinča
Vinča
0 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
25.09.2022 11:00
Vinča
0 : 3
Šumadija 1962
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
2 : 0
Dunavac
Grocka
25.09.2022 11:00
Kaluđerica 1969
2 : 0
Dunavac
Gradina
Pejovac
2 : 4
Čitluk
Čitluk
25.09.2022 15:30
Gradina
2 : 4
Čitluk
Dedina
Dedina
0 : 2
Mačkovac
Mačkovac
25.09.2022 15:30
Dedina
0 : 2
Mačkovac
13. April
Lomnica
2 : 4
Sloga (Ć)
Ćićevac
25.09.2022 15:30
13. April
2 : 4
Sloga (Ć)
Sloga (D)
Dašnica
1 : 1
Parunovac
Parunovac
25.09.2022 15:30
Sloga (D)
1 : 1
Parunovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Trudbenik
Stalać
25.09.2022 15:30
Jastrebac
0 : 1
Trudbenik
Polet 57
Milutovac
0 : 5
FUD
Brus
25.09.2022 15:30
Polet 57
0 : 5
FUD
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
Rubin
Donji Stupanj
25.09.2022 15:30
Bošnjane
1 : 0
Rubin
Proleter
Bajevac
3 : 1
Rajac
Kadina Luka
25.09.2022 11:00
Proleter
3 : 1
Rajac
Iskra
Donja Bukovica
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
25.09.2022 15:00
Iskra
2 : 0
Rubribreza
Žabari
Žabari (Valjevo)
3 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
25.09.2022 11:00
Žabari
3 : 0
OFK Brđanac
Mladost
Dračić
3 : 1
Čučuge
Čučuge
25.09.2022 15:00
Mladost
3 : 1
Čučuge
OFK Senjak
Valjevo
2 : 3
Banjani
Banjani
25.09.2022 15:00
OFK Senjak
2 : 3
Banjani
Trlić
Trlić
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
25.09.2022 15:00
Trlić
1 : 0
Dimitrije Tucović
Plaskovac
Plaskovac
3 : 1
Banja
Banja
25.09.2022 16:00
Plaskovac
3 : 1
Banja
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 1
Mladi rudar
Bukovik
25.09.2022 16:00
Šumadinac (N)
3 : 1
Mladi rudar
Grizli ML
Saranovo
2 : 0
BSK (Bo)
Borač
25.09.2022 16:00
Grizli ML
2 : 0
BSK (Bo)
Šumadinac (S)
Stojnik
5 : 0
Trnava
Donja Trnava
25.09.2022 16:00
Šumadinac (S)
5 : 0
Trnava
Šumadija
Toponica
3 : 2
Marjan
Knić
25.09.2022 16:00
Šumadija
3 : 2
Marjan
Sloga
Milatovac
5 : 2
BSK (Be)
Belosavci
25.09.2022 16:00
Sloga
5 : 2
BSK (Be)
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 1
ŽSK
Žirovnica
25.09.2022 16:00
Prvi srpski ustanak
0 : 1
ŽSK
Lokomotiva
Lapovo
1 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
25.09.2022 16:00
Lokomotiva
1 : 1
Vinča
Baličevac
Baličevac
3 : 1
Moravac (Č)
Čečina
25.09.2022 15:00
Baličevac
3 : 1
Moravac (Č)
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 3
Pobeda
Rusna
25.09.2022 15:00
Zemljoradnik
3 : 3
Pobeda
Naisus 1977
Rožina
2 : 2
Borac
Azbresnica
25.09.2022 15:00
Naisus 1977
2 : 2
Borac
Polet
Radevac
6 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
25.09.2022 15:00
Polet
6 : 1
Moravac (ZT)
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 3
Taskovići
Taskovići
25.09.2022 15:00
Sloga 1980
2 : 3
Taskovići
Radnički 1924
Kočane
5 : 0
Rad
Merošina
25.09.2022 15:00
Radnički 1924
5 : 0
Rad
Jastrebac
Tešica
10 : 4
Sloga (K)
Korman
25.09.2022 15:00
Jastrebac
10 : 4
Sloga (K)
Moravac Orion
Mrštane
5 : 3
BSK
Belanovce
25.09.2022 15:30
Moravac Orion
5 : 3
BSK
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 0
Polet
Stajkovce
25.09.2022 15:30
Jedinstvo (G)
4 : 0
Polet
OFK Morava
Leskovac
5 : 1
Železničar
Brestovac
25.09.2022 15:30
OFK Morava
5 : 1
Železničar
Sloga
Lipovica
1 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
25.09.2022 15:30
Sloga
1 : 0
Jedinstvo (B)
Mladost
Batulovce
2 : 4
Čekmin
Čekmin
25.09.2022 15:30
Mladost
2 : 4
Čekmin
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 3
Vučje
Vučje
25.09.2022 15:30
Zloćudovo
2 : 3
Vučje
Donja Lomnica
Donja Lomnica
7 : 0
Lemind 1953
Leskovac
25.09.2022 11:00
Donja Lomnica
7 : 0
Lemind 1953
Pobeda
Golobok
3 : 0
Mladost (NS)
Novo Selo
25.09.2022 15:00
Pobeda
3 : 0
Mladost (NS)
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 2
Sloga
Lugavčina
25.09.2022 15:00
Mladi borac
0 : 2
Sloga
SASK
Saraorci
1 : 2
OFK Napredak
Markovac
25.09.2022 15:00
SASK
1 : 2
OFK Napredak
Podunavac
Udovice
2 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
25.09.2022 15:00
Podunavac
2 : 3
Železničar Kusadak
Petlić SD 2006
Smederevo
2 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
25.09.2022 15:00
Petlić SD 2006
2 : 3
Radnik
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
25.09.2022 15:00
Crvena zvezda
3 : 1
Mladost 1948
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 1
Polet
Trnovče
25.09.2022 15:00
Mladi radnik 1940
2 : 1
Polet
Ključ
Podvrška
3 : 3
Krivelj
Krivelj
25.09.2022 11:00
Ključ
3 : 3
Krivelj
Blizna
Blizna
3 : 4
Brestovac
Borski Brestovac
25.09.2022 15:30
Blizna
3 : 4
Brestovac
Polet
Jabukovac
6 : 2
Radnički (K)
Klokočevac
25.09.2022 15:30
Polet
6 : 2
Radnički (K)
Branik
Štubik
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
25.09.2022 15:30
Branik
1 : 0
Poreč
Miloševo
Miloševo
4 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
25.09.2022 11:00
Miloševo
4 : 3
Nemetali
Železničar
Požarevac
2 : 5
Krilaš
Ćovdin
25.09.2022 15:30
Železničar
2 : 5
Krilaš
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 1
Obilić
Živica
25.09.2022 15:30
Sloga 1945
0 : 1
Obilić
Napredak (S)
Simićevo
3 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
25.09.2022 15:30
Napredak (S)
3 : 1
Budućnost (V)
BSK 1931
Brežane
2 : 5
Rudar 2001
Kostolac
25.09.2022 15:30
BSK 1931
2 : 5
Rudar 2001
Vihor
Маljurevac
1 : 1
Borac (Ž)
Žabari
25.09.2022 15:30
Vihor
1 : 1
Borac (Ž)
Rudar (Kr)
Krepoljin
3 : 1
Borac (K)
Klenovnik
25.09.2022 15:30
Rudar (Kr)
3 : 1
Borac (K)
Batovac
Batovac
3 : 4
Šapine
Šapine
25.09.2022 15:30
Batovac
3 : 4
Šapine
OFK Progorelica
Progorelica
1 : 0
Budućnost
Konarevo
25.09.2022 16:00
OFK Progorelica
1 : 0
Budućnost
Ibar
Mataruška Banja
5 : 1
Proleter
Pečenog
25.09.2022 16:00
Ibar
5 : 1
Proleter
Omladinac
Novo Selo
2 : 2
Tavnik
Tavnik
25.09.2022 16:00
Omladinac
2 : 2
Tavnik
Borac (V)
Vraneši
1 : 1
Ribnica
Jovac
25.09.2022 16:00
Borac (V)
1 : 1
Ribnica
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 0
Miločajac
Miločaj
25.09.2022 16:00
Jedinstvo 2017
2 : 0
Miločajac
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 2
Osaonica
Bagrdan
25.09.2022 15:00
Rudar (St)
1 : 2
Osaonica
Mladost (T)
Tečić
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
25.09.2022 15:00
Mladost (T)
1 : 1
Mladost (J)
Juhor
Glavinci
3 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
25.09.2022 15:00
Juhor
3 : 0
Budućnost (Đ)
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
25.09.2022 15:00
Dragocvet
0 : 0
Rudar (SR)
Budućnost (M)
Miliva
1 : 0
Partizan
Majur
25.09.2022 15:00
Budućnost (M)
1 : 0
Partizan
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 0
Borac 1950
Bošnjane
25.09.2022 15:00
Donja Mutnica
2 : 0
Borac 1950
Sloga
Voljavče
4 : 2
Kolare
Kolare
25.09.2022 15:00
Sloga
4 : 2
Kolare
Napredak
Drenovac
6 : 2
Moravac 2015
Krušar
25.09.2022 15:00
Napredak
6 : 2
Moravac 2015
Mladost
Lalinac
5 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
25.09.2022 15:30
Mladost
5 : 2
Sloboda
Novoselac
Novo Selo
1 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
25.09.2022 15:30
Novoselac
1 : 0
Čegar 1946
Radnički 1936
Trupale
0 : 9
Proleter
Donja Vrežina
25.09.2022 15:30
Radnički 1936
0 : 9
Proleter
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 1
Aluminijum
Niš
25.09.2022 15:30
Stevan Nešticki
3 : 1
Aluminijum
Planinac 1933
Prva Kutina
5 : 0
Omladinac
Gornji Komren
25.09.2022 15:30
Planinac 1933
5 : 0
Omladinac
Vulkan 1963
Brenica
3 : 2
Morava
Krušce
25.09.2022 15:30
Vulkan 1963
3 : 2
Morava
Sloga
Donja Trnava
0 : 2
Radnički 2020
Knez Selo
25.09.2022 15:30
Sloga
0 : 2
Radnički 2020
Mladi borac
Dublje
3 : 2
Majur
Majur
25.09.2022 15:00
Mladi borac
3 : 2
Majur
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Antimon
Zajača
25.09.2022 15:00
Karađorđe
2 : 0
Antimon
Drina (B)
Badovinci
0 : 8
Sloga
Lipnički Šor
25.09.2022 15:00
Drina (B)
0 : 8
Sloga
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Rudar
Brasina
25.09.2022 15:00
Hajduk Stanko
3 : 0
Rudar
Drina (Lj)
Ljubovija
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
25.09.2022 15:00
Drina (Lj)
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
25.09.2022 15:00
Jedinstvo (MZ)
0 : 1
Podrinje
Željuša
Željuša
1 : 2
Zvezda
Blato
25.09.2022 15:30
Željuša
1 : 2
Zvezda
Dragoš
Pirot
0 : 2
Senjak
Pirot
25.09.2022 15:30
Dragoš
0 : 2
Senjak
Šumadija 1934
Drača
4 : 0
Kutlovo
Kutlovo
25.09.2022 16:00
Šumadija 1934
4 : 0
Kutlovo
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
Stanovo 1941
Stanovo
25.09.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Stanovo 1941
Divostin
Kragujevac
3 : 3
Sloga 1934
Desimirovac
25.09.2022 16:00
Divostin
3 : 3
Sloga 1934
Pobeda 1926
Beloševac
0 : 4
Sloboda (G)
Grbice
25.09.2022 16:00
Pobeda 1926
0 : 4
Sloboda (G)
Perućac
Perućac
3 : 1
Kotroman
Mokra Gora
25.09.2022 15:00
Perućac
3 : 1
Kotroman
Ježevica
Velika Ježevica
1 : 3
Višesava
Bajina Bašta
25.09.2022 15:00
Ježevica
1 : 3
Višesava
Gorobilje
Gorobilje
1 : 1
Tara
Kremna
25.09.2022 15:00
Gorobilje
1 : 1
Tara
Rampa
Požega
4 : 0
Prvi partizan
Užice
25.09.2022 11:00
Rampa
4 : 0
Prvi partizan
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 1
Sečica
Seča reka
25.09.2022 15:00
Avijatičar Vranjani
2 : 1
Sečica
Sloga
Sjenica
1 : 0
Bakionica
Bakionica
25.09.2022 15:00
Sloga
1 : 0
Bakionica
Omladinac
Zdravčići
1 : 0
Jedinstvo
Kalenić
25.09.2022 11:00
Omladinac
1 : 0
Jedinstvo
Polet
Rasna
3 : 2
Čajetina
Čajetina
25.09.2022 15:00
Polet
3 : 2
Čajetina
Orlovac 1932
Mrčajevci
0 : 0
Mladost
Preljina
25.09.2022 16:00
Orlovac 1932
0 : 0
Mladost
Napredak
Svračkovci
4 : 1
Velereč 94
Velereč
25.09.2022 16:00
Napredak
4 : 1
Velereč 94
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
25.09.2022 16:00
Prijevor
1 : 0
Donja Vrbava
Rudar
Bresnica
1 : 4
Ozrem PMH
Ozrem
25.09.2022 16:00
Rudar
1 : 4
Ozrem PMH
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
1 : 9
Zadrugar
Donja Trepča
25.09.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 9
Zadrugar
Dragačevo
Guča
0 : 1
Gorušica
Viča
25.09.2022 16:00
Dragačevo
0 : 1
Gorušica
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Parmenac
Parmenac
25.09.2022 16:00
Čačak 94
3 : 0
Parmenac
Morava
Katrga
2 : 2
Sloga
Kaona
25.09.2022 16:00
Morava
2 : 2
Sloga
Jedinstvo
Puhovo
2 : 1
Prilike
Prilike
25.09.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Prilike
Polet
Samarinovac
25.09.2022
16:00
Kosovac
Prokuplje
25.09.2022 16:00
Polet
:
Kosovac
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
25.09.2022
16:00
Dobrič
Pejkovac
25.09.2022 16:00
Spartak
:
Dobrič
Borac
Držanovac
25.09.2022
16:00
Jastrebac
Blace
25.09.2022 16:00
Borac
:
Jastrebac
Jug Bogdan
Đakus
25.09.2022
16:00
Akademija 10
Prokuplje
25.09.2022 16:00
Jug Bogdan
:
Akademija 10
Kula
Kula
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
25.09.2022 15:30
Kula
2 : 1
BSK
Dinamo 1923
Bački Breg
7 : 2
Telečka
Telečka
25.09.2022 15:30
Dinamo 1923
7 : 2
Telečka
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
25.09.2022 15:30
Zadrugar
4 : 0
Aleksa Šantić
Terekveš
Svilojevo
1 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
25.09.2022 15:30
Terekveš
1 : 3
Omladinac (B)
Polet (S)
Sivac
6 : 1
Omladinac (D)
Deronje
25.09.2022 15:30
Polet (S)
6 : 1
Omladinac (D)
Mladost
Kruščić
2 : 5
OFK Odžaci
Odžaci
25.09.2022 15:30
Mladost
2 : 5
OFK Odžaci
Mladost (T)
Toljevac
0 : 0
Borac
Gornji Katun
25.09.2022 15:30
Mladost (T)
0 : 0
Borac
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 2
Jezero 2017
Zlatari
25.09.2022 15:30
Mladost (DK)
1 : 2
Jezero 2017
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
25.09.2022 15:30
Stari Trstenik
2 : 0
Donji Kopaonik
Župski biseri
Lacisled
0 : 3
Kamenorezac 76
Dublje
25.09.2022 15:30
Župski biseri
0 : 3
Kamenorezac 76
Radnički
Baranda
3 : 1
Mundial
Pančevo
25.09.2022 15:30
Radnički
3 : 1
Mundial
Proleter
Mramorak
2 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
25.09.2022 15:30
Proleter
2 : 0
Omladinac (D)
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
25.09.2022 15:30
BSK Bavanište
3 : 1
Stari Tamiš
Mladost
Vojlovica
0 : 4
Budućnost
Banatski Brestovac
25.09.2022 15:30
Mladost
0 : 4
Budućnost
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Omladinac (O)
Opovo
25.09.2022 15:30
Jugoslavija
1 : 1
Omladinac (O)
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Šarbane
Šarbane
25.09.2022 15:00
OFK Paljuvi
2 : 0
Šarbane
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Joševa
Joševa
25.09.2022 15:00
Sovljak
2 : 0
Joševa
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 4
Jedinstvo (M)
Milorci
25.09.2022 15:00
Polet (DL)
0 : 4
Jedinstvo (M)
Omladinac (K)
Kalinovac
3 : 1
Ratkovac
Ratkovac
25.09.2022 11:00
Omladinac (K)
3 : 1
Ratkovac
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 1
Tulari
Tulari
25.09.2022 15:00
OFK Stublenica
3 : 1
Tulari
Nepričava
Nepričava
3 : 9
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
25.09.2022 15:00
Nepričava
3 : 9
Pepeljevac
Pambukovica
Pambukovica
4 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
25.09.2022 15:00
Pambukovica
4 : 3
Tvrdojevac
Lehel
Mužlja
3 : 2
Naftagas
Boka
25.09.2022 15:30
Lehel
3 : 2
Naftagas
Mladost (BB)
Belo Blato
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
25.09.2022 15:30
Mladost (BB)
1 : 1
Zadrugar
Borac
Zrenjanin
0 : 0
Tamiš
Farkaždin
25.09.2022 15:30
Borac
0 : 0
Tamiš
Bilećanin
Sečanj
3 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
25.09.2022 15:30
Bilećanin
3 : 0
OFK Gradnulica
Potisje
Knićanin
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
25.09.2022 15:30
Potisje
3 : 0
Mladost (L)
OFK Klek
Klek
3 : 2
Partizan
Tomaševac
25.09.2022 15:30
OFK Klek
3 : 2
Partizan
ZSK
Valjevo
5 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
25.09.2022 11:00
ZSK
5 : 0
Milenko Pavlović
Jadar 2013
Valjevo
2 : 5
Stari drugari
Ljig
25.09.2022 11:00
Jadar 2013
2 : 5
Stari drugari
Napredak
Jajčić
4 : 0
Ribnikar
Pecka
25.09.2022 11:00
Napredak
4 : 0
Ribnikar
Polet
Popučke
2 : 2
Kolubara 2
Valjevo
25.09.2022 11:00
Polet
2 : 2
Kolubara 2
Tešnjar
Valjevo
4 : 1
Kotešica
Kotešica
25.09.2022 11:00
Tešnjar
4 : 1
Kotešica
Mali korak
Oglađenovac
4 : 0
Popadić
Popadić
25.09.2022 11:00
Mali korak
4 : 0
Popadić
Banat (I)
Ilandža
0 : 4
Ševac
Kusić
25.09.2022 15:30
Banat (I)
0 : 4
Ševac
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 2
Polet
Izbište
25.09.2022 15:30
Vladimirovac
2 : 2
Polet
Vinogradar
Gudurica
2 : 2
Banat (D)
Dupljaja
25.09.2022 15:30
Vinogradar
2 : 2
Banat (D)
Partizan
Kajtasovo
1 : 2
Ratar
Kruščica
25.09.2022 15:30
Partizan
1 : 2
Ratar
Banatul
Lokve
7 : 3
Dunav
Banatska Palanka
25.09.2022 15:30
Banatul
7 : 3
Dunav
Borac (VS)
Veliko Središte
5 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
25.09.2022 15:30
Borac (VS)
5 : 0
Karaš (K)
Ljukovo
Ljukovo
10 : 0
Sremac
Dobrinci
25.09.2022 15:30
Ljukovo
10 : 0
Sremac
Polet (NK)
Novi Karlovci
9 : 0
Car Uroš
Jazak
25.09.2022 15:30
Polet (NK)
9 : 0
Car Uroš
Kameni
Ašanja
1 : 0
Krušedol
Krušedol
25.09.2022 15:30
Kameni
1 : 0
Krušedol
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Graničar
Obrež
25.09.2022 15:30
Rudar
0 : 0
Graničar
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 0
Polet (N)
Nikinci
25.09.2022 15:30
Hajduk 1932
0 : 0
Polet (N)
Fruškogorac
Krčedin
0 : 0
Napredak
Žarkovac
25.09.2022 15:30
Fruškogorac
0 : 0
Napredak
Mladost
Buđanovci
0 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
25.09.2022 15:30
Mladost
0 : 2
ČSK Čortanovci
Hajduk (G)
Gardinovci
0 : 0
Sofeks
Futog
25.09.2022 16:00
Hajduk (G)
0 : 0
Sofeks
Borac (R)
Rakovac
1 : 3
Hajduk (Č)
Čurug
25.09.2022 16:00
Borac (R)
1 : 3
Hajduk (Č)
Susek
Susek
6 : 0
Čenej
Čenej
25.09.2022 16:00
Susek
6 : 0
Čenej
Železničar NS
Novi Sad
1 : 3
Vinogradar
Ledinci
25.09.2022 16:00
Železničar NS
1 : 3
Vinogradar
Titel
Titel
0 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
25.09.2022 16:00
Titel
0 : 3
Borac (NS)
Kraljevo
Selo Kraljevo
6 : 4
Ratar
Gornja Peščanica
25.09.2022 15:00
Kraljevo
6 : 4
Ratar
Rutevac
Rutevac
1 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
25.09.2022 11:00
Rutevac
1 : 2
OFK Sloga
Škriljac
Bradarac
5 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
25.09.2022 11:00
Škriljac
5 : 1
Crvena zvezda
Jedinstvo
Bobovište
2 : 3
Borac
Trnjane
25.09.2022 11:00
Jedinstvo
2 : 3
Borac
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
1 : 1
Polet
Vitoševac
25.09.2022 11:00
Rudar 2016
1 : 1
Polet
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
25.09.2022 15:00
15. Avgust 1950
2 : 0
Pomoravlje
Sinđelić
Vojnik
1 : 1
OFK Batinac
Batinac
25.09.2022 15:00
Sinđelić
1 : 1
OFK Batinac
Resavski Despoti
Vitance
0 : 1
Napredak
Stubica
25.09.2022 15:00
Resavski Despoti
0 : 1
Napredak
Rudar
Plazane
3 : 0
Šumadija
Trešnjevica
25.09.2022 15:00
Rudar
3 : 0
Šumadija
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Kolonija
Jagodina
25.09.2022 15:00
Omladinac
2 : 1
Kolonija
Mladost (G)
Gložane
5 : 1
Trnava
Trnava
25.09.2022 15:00
Mladost (G)
5 : 1
Trnava
Vinorača
Vinorača
1 : 3
Vinogradar
Crkvenac
25.09.2022 15:00
Vinorača
1 : 3
Vinogradar
Sinđelić
Grabovac
3 : 1
Mladost (K)
Končarevo
25.09.2022 15:00
Sinđelić
3 : 1
Mladost (K)
Šantarovac
Šantarovac
7 : 1
Zenit
Oparić
25.09.2022 15:00
Šantarovac
7 : 1
Zenit
Morava (R)
Ribare
0 : 0
Partizan
Glogovac
25.09.2022 15:00
Morava (R)
0 : 0
Partizan
Ursule
Ursule
3 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
25.09.2022 15:00
Ursule
3 : 2
Jedinstvo
Mineral 2015
Rudno
2 : 0
Gruža
Vitanovac
25.09.2022 11:00
Mineral 2015
2 : 0
Gruža
Zvezda
Čukojevac
4 : 1
Lazac
Lazac
25.09.2022 16:00
Zvezda
4 : 1
Lazac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 2
Magnohrom
Kraljevo
25.09.2022 16:00
Kraljevo Hajduk
2 : 2
Magnohrom
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 0
Morava (M)
Mrsać
25.09.2022 16:00
Jedinstvo (G)
2 : 0
Morava (M)
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
25.09.2022 19:00
Popovići Vrnjci
2 : 1
Jedinstvo (D)
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
25.09.2022 16:00
Jovo Kursula
3 : 3
Bogutovačka Banja
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Apolon 2018
Kovači
25.09.2022 16:00
Mataruge
2 : 0
Apolon 2018
Napredak
Vašica
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
25.09.2022 15:30
Napredak
1 : 1
Obilić 1993
Srem
Sremska Rača
5 : 2
Borac (R)
Radenković
25.09.2022 15:30
Srem
5 : 2
Borac (R)
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 4
LSK
Laćarak
25.09.2022 15:30
Borac (VR)
2 : 4
LSK
Fruška Gora
Ruma
0 : 4
Graničar
Adaševci
25.09.2022 10:00
Fruška Gora
0 : 4
Graničar
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
Jedinstvo
Ruma
25.09.2022 15:30
OFK Bikić
1 : 0
Jedinstvo
Zmaj
Noćaj
1 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
25.09.2022 15:30
Zmaj
1 : 0
Erdevik 2017
BSK
Bešenovo
2 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
25.09.2022 15:30
BSK
2 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Integral
Batuša
2 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
25.09.2022 15:30
Integral
2 : 0
Jedinstvo (S)
Borac (V)
Vukovac
4 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
25.09.2022 15:30
Borac (V)
4 : 0
Trgovački
Zabrđe 1936
Zabrđe
3 : 0
Zadrugar 1947
Tabanovac
25.09.2022 15:30
Zabrđe 1936
3 : 0
Zadrugar 1947
Bata Bulić
Bistrica
0 : 2
BSK 1924
Boževac
25.09.2022 15:30
Bata Bulić
0 : 2
BSK 1924
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 3
Rade Milošević
Dubočka
25.09.2022 15:30
Polet (SD)
3 : 3
Rade Milošević
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 0
Pobeda 1953
Osanica
25.09.2022 15:30
Mlava (ML)
0 : 0
Pobeda 1953
Napredak (B)
Bubušinac
4 : 1
Beli Orao
Bradarac
25.09.2022 15:30
Napredak (B)
4 : 1
Beli Orao
Polet (V)
Voluja
6 : 1
Napredak (P)
Poljana
25.09.2022 15:30
Polet (V)
6 : 1
Napredak (P)
Barič
Barič
0 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
25.09.2022 15:30
Barič
0 : 0
Napredak 1934
Sloga (L)
Lučica
1 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
25.09.2022 15:30
Sloga (L)
1 : 2
Vojvoda Milenko
Dizel
Bare
1 : 1
Kumane
Kumane
25.09.2022 15:30
Dizel
1 : 1
Kumane
Mlava (B)
Bratinac
6 : 2
OFK Braničevo
Braničevo
25.09.2022 15:30
Mlava (B)
6 : 2
OFK Braničevo
Slavija (B)
Bođani
1 : 5
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
25.09.2022 15:30
Slavija (B)
1 : 5
Bački Hajduk
Borac
Vizić
1 : 4
Maglić
Bački Maglić
25.09.2022 15:30
Borac
1 : 4
Maglić
Mladost
Mali Bač
0 : 2
Slavija (P)
Pivnice
25.09.2022 15:30
Mladost
0 : 2
Slavija (P)
Kulpin
Kulpin
7 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
25.09.2022 15:30
Kulpin
7 : 2
OFK Stari Grad
Bačka
Despotovo
3 : 0
Neštin
Neštin
25.09.2022 15:30
Bačka
3 : 0
Neštin
Stojan Lazarac
Sovljak
4 : 0
Omladinac
Slepčević
25.09.2022 00:00
Stojan Lazarac
4 : 0
Omladinac
Torpedo
Tabanović
0 : 3
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
25.09.2022
Torpedo
0 : 3
Mladost (MM)
Bair
Bogatić
1 : 1
Sloga
Bogosavac
25.09.2022
Bair
1 : 1
Sloga
Duško
Klenje
3 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
25.09.2022 00:00
Duško
3 : 2
Napredak
Budućnost (Z)
Zminjak
2 : 3
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
25.09.2022
Budućnost (Z)
2 : 3
Zadrugar
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
25.09.2022
Sloboda
3 : 3
Budućnost (PD)
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 1
Radnički
Pertate
25.09.2022 15:30
Bratstvo
1 : 1
Radnički
Umac
Miroševce
3 : 0
Gradac
Konopnica
25.09.2022 15:30
Umac
3 : 0
Gradac
Šumadija
Razgojna
3 : 3
Real
Donja Jajina
25.09.2022 15:30
Šumadija
3 : 3
Real
Moravac (P)
Pečenjevce
1 : 0
Progres
Ladovica
25.09.2022 15:30
Moravac (P)
1 : 0
Progres
Bobište
Bobište
3 : 3
OFK Brza
Brza
25.09.2022 15:30
Bobište
3 : 3
OFK Brza
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 6
Sloboda
Donje Brijanje
25.09.2022 15:30
Kumarevo 65
1 : 6
Sloboda
Mladi borac
Živkovo
1 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
25.09.2022 15:30
Mladi borac
1 : 0
Veliko Trnjane
Moravac (G)
Guberevac
2 : 3
Jedinstvo
Šišava
25.09.2022 15:30
Moravac (G)
2 : 3
Jedinstvo
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 2
Radnički (K)
Koceljeva
25.09.2022 15:00
Vlašić
2 : 2
Radnički (K)
Bobovik
Bobovik
1 : 0
Dobrava Žabar 2020
Žabar
25.09.2022 15:00
Bobovik
1 : 0
Dobrava Žabar 2020
Dumača
Pocerski Metković
1 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
25.09.2022 15:00
Dumača
1 : 3
Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 1
Mišar
Mišar
25.09.2022 15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
1 : 1
Mišar
Šipurske Livade
Šabac
1 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
25.09.2022 15:00
Šipurske Livade
1 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Sloga (K)
Krnić
2 : 0
Trešnjevka
Trbušac
25.09.2022 15:00
Sloga (K)
2 : 0
Trešnjevka
Luk
Voćnjak
2 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
25.09.2022 15:00
Luk
2 : 1
Jedinstvo
7. Juli
Bela Crkva
0 : 3
Velika Reka
Velika Reka
25.09.2022 15:00
7. Juli
0 : 3
Velika Reka
Hajduk
Ribarica
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
25.09.2022 15:00
Hajduk
1 : 1
Jadar 1961
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
25.09.2022 15:00
Milan Orlić
2 : 0
Prva Iskra
Mladost
Donja Borina
5 : 0
Sloga
Straža
25.09.2022 15:00
Mladost
5 : 0
Sloga
Jelav
Jelav
3 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
25.09.2022 15:00
Jelav
3 : 0
TE Gučevo
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 8
Studenac
Gornja Koviljača
25.09.2022 15:00
Cer
0 : 8
Studenac
Gaglovo
Gaglovo
1 : 1
Naupare
Naupare
25.09.2022 11:00
Gaglovo
1 : 1
Naupare
Modrica
Modrica
4 : 1
Polet
Šavrane
25.09.2022 11:00
Modrica
4 : 1
Polet
Konjuh
Konjuh
4 : 1
Bukovica
Bukovica
25.09.2022 11:00
Konjuh
4 : 1
Bukovica
Borac
Bivolje
2 : 1
Žabare
Žabare
25.09.2022 15:30
Borac
2 : 1
Žabare
Padež
Padež
1 : 0
Kaonik
Kaonik
25.09.2022 15:30
Padež
1 : 0
Kaonik
Mudrakovac
Mudrakovac
4 : 3
Rasina
Vitanovac
25.09.2022 15:30
Mudrakovac
4 : 3
Rasina
Sinđelić 2012
Ugrinovci
3 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
25.09.2022 15:30
Sinđelić 2012
3 : 1
Novi Beograd
BUSK
Beograd
4 : 5
Velika Moštanica
Velika Moštanica
25.09.2022 15:30
BUSK
4 : 5
Velika Moštanica
Šumadinac
Bečmen
0 : 3
Bežanija
Beograd
25.09.2022 15:30
Šumadinac
0 : 3
Bežanija
Srem
Jakovo
2 : 2
Dedinje
Beograd
25.09.2022 15:30
Srem
2 : 2
Dedinje
OFK Lug 2020
Lug
0 : 6
Zmaj Novi grad
Zemun
25.09.2022 11:00
OFK Lug 2020
0 : 6
Zmaj Novi grad
Palilulac
Beograd
0 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
25.09.2022 15:30
Palilulac
0 : 2
PKB Kovilovo
Mladi proleter
Beograd
1 : 7
Avala 1939
Beli Potok
25.09.2022 11:00
Mladi proleter
1 : 7
Avala 1939
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 6
Kelti
Novi Beograd
25.09.2022 15:30
Lepušnica
0 : 6
Kelti
Bravo
Kotež
2 : 1
Sveti Stefan
Slanci
25.09.2022 15:30
Bravo
2 : 1
Sveti Stefan
Resnik
Resnik
1 : 1
OFK Crvenka
Borča
25.09.2022 15:30
Resnik
1 : 1
OFK Crvenka
Novi Mladi borac
Vodice
0 : 2
Budućnost 1948
Ratari
25.09.2022 15:00
Novi Mladi borac
0 : 2
Budućnost 1948
Cerovac 2013
Cerovac
3 : 0
Glavaš
Glibovac
25.09.2022 15:00
Cerovac 2013
3 : 0
Glavaš
Udarnik
Baničina
5 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
25.09.2022 15:00
Udarnik
5 : 2
Beli Orlovi
Proleter
Mala Plana
7 : 2
Selevac 1919
Selevac
25.09.2022 15:00
Proleter
7 : 2
Selevac 1919
Bačinac
Bačinac
0 : 1
Bukovac
Mramorac
25.09.2022 15:00
Bačinac
0 : 1
Bukovac
Kragujevac
Kragujevac
1 : 3
Šumadinac KG
Kragujevac
25.09.2022 11:00
Kragujevac
1 : 3
Šumadinac KG
Azbest 1927
Stragari
3 : 1
Ćava
Grošnica
25.09.2022 16:00
Azbest 1927
3 : 1
Ćava
21. oktobar
Kragujevac
0 : 3
Jadran
Kragujevac
25.09.2022 16:00
21. oktobar
0 : 3
Jadran
Minel
Ripanj
0 : 2
Beljina
Beljina
25.09.2022 10:00
Minel
0 : 2
Beljina
Mladost
Donji Komren
3 : 4
Standard 2021
Čamurlija
25.09.2022 15:30
Mladost
3 : 4
Standard 2021
Mramor
Mramor
5 : 2
OFK Budućnost 2020
Niš
25.09.2022 15:30
Mramor
5 : 2
OFK Budućnost 2020
Sloga 1948
Malča
9 : 0
Jedinstvo
Gornja Toponica
25.09.2022 15:30
Sloga 1948
9 : 0
Jedinstvo
Supovac
Supovac
3 : 0
Spartak
Sićevo
25.09.2022 15:30
Supovac
3 : 0
Spartak
Vrtište
Vrtište
3 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
25.09.2022 15:30
Vrtište
3 : 1
Moravac 1948
Roham
Nova Crnja
0 : 0
Borac
Aleksandrovo
25.09.2022 15:30
Roham
0 : 0
Borac
Terekveš
Hetin
3 : 0
SU Podgrmeč
Žitište
25.09.2022 15:30
Terekveš
3 : 0
SU Podgrmeč
Vojvodina
Bašaid
3 : 1
1. Oktobar
Srpski Itebej
25.09.2022 15:30
Vojvodina
3 : 1
1. Oktobar
Proleter
Međa
0 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
25.09.2022 15:30
Proleter
0 : 2
Omladinac
Napredak
Banatska Topola
1 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
25.09.2022 15:30
Napredak
1 : 1
Jedinstvo
Jadran
Sanad
1 : 3
Tisa
Padej
25.09.2022 15:30
Jadran
1 : 3
Tisa
Šampion
Orom
0 : 4
Potisje
Kanjiža
25.09.2022 15:30
Šampion
0 : 4
Potisje
Hajduk
Podlokanj
2 : 1
Bačka
Mol
25.09.2022 15:30
Hajduk
2 : 1
Bačka
Graničar
Đala
4 : 0
Tromeđa
Majdan
25.09.2022 15:30
Graničar
4 : 0
Tromeđa
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 2
Čoka
Čoka
25.09.2022 15:30
Slavija
0 : 2
Čoka
Stojan Lazarac
Sovljak
4 : 0
Omladinac 2013
Slepčević
25.09.2022
Stojan Lazarac
4 : 0
Omladinac 2013
Torpedo 1924
Tabanović
0 : 3
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
25.09.2022
Torpedo 1924
0 : 3
Mladost (MM)
Bair
Bogatić
1 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
25.09.2022
Bair
1 : 1
Sloga (B)
Duško
Klenje
3 : 2
OFK Napredak MB
Mačvanski Belotić
25.09.2022
Duško
3 : 2
OFK Napredak MB
Milicionar
Bogatić
2 : 3
Petlovača
Petlovača
25.09.2022
Milicionar
2 : 3
Petlovača
Budućnost 1929
Zminjak
2 : 3
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
25.09.2022
Budućnost 1929
2 : 3
Zadrugar
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
25.09.2022
Sloboda
3 : 3
Budućnost (PD)
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 2
Radnički (Ko)
Koceljeva
25.09.2022
Vlašić
2 : 2
Radnički (Ko)
Bobovik
Bobovik
1 : 0
Dobrava Žabar 2020
Žabar
25.09.2022
Bobovik
1 : 0
Dobrava Žabar 2020
Dumača
Pocerski Metković
1 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
25.09.2022
Dumača
1 : 3
Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 1
SFU Mišar
Mišar
25.09.2022
Vojvoda Stepa Stepanović
1 : 1
SFU Mišar
Šipurske livade
Šabac
1 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
25.09.2022
Šipurske livade
1 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
6 : 3
Mrovska
Mrovska
25.09.2022
Mladost (PP)
6 : 3
Mrovska
Sloga (K)
Krnić
2 : 0
Trešnjevka
Trbusac
25.09.2022
Sloga (K)
2 : 0
Trešnjevka
Šumadija
Sipić
1 : 2
Mladi radnik
Dragušica
25.09.2022 16:00
Šumadija
1 : 2
Mladi radnik
Kruševica 1980
Kneževac
2 : 2
Karađorđe
Vučić
25.09.2022 16:00
Kruševica 1980
2 : 2
Karađorđe
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Mladost (P)
Pretoke
25.09.2022 16:00
Mladost (R)
2 : 1
Mladost (P)
Partizan
Bumbarevo Brdo
0 : 2
Omladinac
Donja Rača
25.09.2022 16:00
Partizan
0 : 2
Omladinac
Jedinstvo
Oplanić
25.09.2022
16:00
Borac
Pajsijevići
25.09.2022 16:00
Jedinstvo
:
Borac
Sloga
Zabojnica
3 : 1
Bare
Bare
25.09.2022 16:00
Sloga
3 : 1
Bare
Kalipolje
Žabare
1 : 4
Mladost
Jelenac
25.09.2022 11:00
Kalipolje
1 : 4
Mladost
Venčani
Venčani
3 : 0
B 2000
Aranđelovac
25.09.2022 16:00
Venčani
3 : 0
B 2000
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
7 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
25.09.2022 16:00
Gornja Trnava 1938
7 : 3
Trešnjevica
Partizan 1945
Darosava
2 : 0
Gorski Car
Garaši
25.09.2022 16:00
Partizan 1945
2 : 0
Gorski Car
Kopljari
Kopljari
5 : 1
Borac
Kloka
25.09.2022 16:00
Kopljari
5 : 1
Borac
Jasenica
Božurnja
2 : 0
Tulež
Tulež
25.09.2022 16:00
Jasenica
2 : 0
Tulež
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
4 : 0
Borac
Barje Čiflik
25.09.2022 15:30
Sloga
4 : 0
Borac
Lokomotiva
Belo Polje
5 : 1
Ponor SU
Ponor
25.09.2022 15:30
Lokomotiva
5 : 1
Ponor SU
Padež
Petrovac
3 : 3
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
25.09.2022 15:30
Padež
3 : 3
Veliki Suvodol
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
4 : 0
Dobrič 1974
Brest
25.09.2022 10:00
Jugovići 1976
4 : 0
Dobrič 1974
Jastrebac
Krajkovac
6 : 0
SU Gradište
Gradište
25.09.2022 10:00
Jastrebac
6 : 0
SU Gradište
Arbanasce
Arbanasce
5 : 5
Lepaja 2018
Lepaja
25.09.2022 15:00
Arbanasce
5 : 5
Lepaja 2018
Mladost
Guberevac
5 : 0
Stojnik
Stojnik
25.09.2022 16:00
Mladost
5 : 0
Stojnik
Mladost
Mala Ivanča
2 : 2
Vojvoda
Dučina
25.09.2022 16:00
Mladost
2 : 2
Vojvoda
OFK Rogača
Rogača
9 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
25.09.2022
OFK Rogača
9 : 0
Nemenikuće
Mali Požarevac
Mali Požarevac
2 : 1
Slatina
Slatina
25.09.2022
Mali Požarevac
2 : 1
Slatina
Sibnica
Sibnica
2 : 3
Popović
Popovići
25.09.2022
Sibnica
2 : 3
Popović
<