28.08
17:00
Radnički 1923
Partizan
0
1
|
28.08.2022 17:00 | Radnički 1923 | 0 : 1 | Partizan |
28.08
16:30
Tisa
Podunavac
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Tisa | 1 : 1 | Podunavac | |||||
28.08
16:30
Stanišić
Kabel
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Stanišić | 1 : 0 | Kabel |
28.08
10:00
Borac
BSK Borča
1
1
|
28.08.2022 10:00 | Borac | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
28.08
16:30
Zvezdara
Studentski grad
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Zvezdara | 1 : 0 | Studentski grad |
28.08
16:30
Vlasina
GFK Jagodina
2
1
|
28.08.2022 16:30 | Vlasina | 2 : 1 | GFK Jagodina | |||||
28.08
11:00
Car Konstantin
Timok 1919
1
2
|
28.08.2022 11:00 | Car Konstantin | 1 : 2 | Timok 1919 |
28.08
16:30
Obilić
OFK Vrbas
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Obilić | 1 : 2 | OFK Vrbas | |||||
28.08
16:30
Mladost (T)
Bratstvo 2019
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Mladost (T) | 1 : 2 | Bratstvo 2019 | |||||
28.08
16:30
Hercegovac
Bajša
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Hercegovac | 2 : 0 | Bajša | |||||
28.08
16:30
Radnički 1905
Vojvodina
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Radnički 1905 | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
28.08
16:30
Preporod
Bačka 1901
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Preporod | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
28.08
16:30
Radnički 1918
Mladost (BP)
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Radnički 1918 | 3 : 0 | Mladost (BP) |
28.08
16:30
Jedinstvo
Veternik
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Veternik | |||||
28.08
16:30
Dunav
Donji Srem 2015
0
0
|
28.08.2022 16:30 | Dunav | 0 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
28.08
10:00
Index
Radnički (Š)
4
3
|
28.08.2022 10:00 | Index | 4 : 3 | Radnički (Š) |
28.08
16:30
Mladost
Polet
0
1
|
28.08.2022 16:30 | Mladost | 0 : 1 | Polet | |||||
28.08
16:30
Vojvodina 1928
Jedinstvo (BK)
0
1
|
28.08.2022 16:30 | Vojvodina 1928 | 0 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
28.08
16:30
Crvena Zvezda
Radnički
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Radnički |
28.08
16:30
Zuce 2019
Šušnjar
0
0
|
28.08.2022 16:30 | Zuce 2019 | 0 : 0 | Šušnjar | |||||
28.08
11:00
Hajduk
Boleč
3
0
|
28.08.2022 11:00 | Hajduk | 3 : 0 | Boleč | |||||
28.08
16:30
PKB
Komgrap
2
1
|
28.08.2022 16:30 | PKB | 2 : 1 | Komgrap | |||||
28.08
10:00
OFK Žarkovo
OFK Mladenovac
0
3
|
28.08.2022 10:00 | OFK Žarkovo | 0 : 3 | OFK Mladenovac |
28.08
16:30
Sloga
Mladost 1959
2
2
|
28.08.2022 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Mladost 1959 | |||||
28.08
16:30
OFK Alakince
Nebeski Andjeli
2
1
|
28.08.2022 16:30 | OFK Alakince | 2 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
28.08
16:30
Lugina
Jablanica
5
5
|
28.08.2022 16:30 | Lugina | 5 : 5 | Jablanica | |||||
28.08
16:30
Jedinstvo
Žitorađa
0
9
|
28.08.2022 16:30 | Jedinstvo | 0 : 9 | Žitorađa | |||||
28.08
16:30
Plantaža
OFK Kosanica
2
1
|
28.08.2022 16:30 | Plantaža | 2 : 1 | OFK Kosanica |
28.08
16:30
OFK Napredak 1929
Jedinstvo
3
1
|
28.08.2022 16:30 | OFK Napredak 1929 | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.08
16:30
Naša krila 1936
Bukovik
4
0
|
28.08.2022 16:30 | Naša krila 1936 | 4 : 0 | Bukovik | |||||
28.08
16:30
Orljane
OFK Sinđelić
1
6
|
28.08.2022 16:30 | Orljane | 1 : 6 | OFK Sinđelić | |||||
28.08
16:30
Mladost (B)
Palilulac
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Mladost (B) | 2 : 0 | Palilulac | |||||
28.08
16:30
Mladost (M)
Rudar
5
1
|
28.08.2022 16:30 | Mladost (M) | 5 : 1 | Rudar | |||||
28.08
16:30
OFK Niš
Delijski Vis
1
1
|
28.08.2022 16:30 | OFK Niš | 1 : 1 | Delijski Vis | |||||
28.08
16:30
Pukovac
Morava
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Pukovac | 1 : 1 | Morava |
28.08
16:30
Orlovi
OFK Lugomir
9
1
|
28.08.2022 16:30 | Orlovi | 9 : 1 | OFK Lugomir |
28.08
16:30
Rajko Mitić
OFK Knjaz
7
0
|
28.08.2022 16:30 | Rajko Mitić | 7 : 0 | OFK Knjaz | |||||
28.08
16:30
Hajduk Veljko
Bor 1919
0
1
|
28.08.2022 16:30 | Hajduk Veljko | 0 : 1 | Bor 1919 | |||||
28.08
16:30
OFK Slatina
Radnički 1946
3
1
|
28.08.2022 16:30 | OFK Slatina | 3 : 1 | Radnički 1946 | |||||
28.08
11:00
Jedinstvo
Lužnica
5
0
|
28.08.2022 11:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Lužnica |
28.08
16:30
Jošanica
Srbija
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Jošanica | 1 : 0 | Srbija | |||||
28.08
16:30
OFK Ras
Šumadija 1903
2
0
|
28.08.2022 16:30 | OFK Ras | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
28.08
16:30
Trepča
Korićani
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Trepča | 1 : 1 | Korićani | |||||
28.08
16:30
Polet (R)
Gruža
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Polet (R) | 3 : 1 | Gruža | |||||
28.08
16:30
Bane 1931
Mokra Gora
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Bane 1931 | 3 : 0 | Mokra Gora |
28.08
16:30
Kej
Sloboda (Č)
1
5
|
28.08.2022 16:30 | Kej | 1 : 5 | Sloboda (Č) | |||||
28.08
16:30
Lazarica
Spartak 1976
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Lazarica | 3 : 0 | Spartak 1976 | |||||
28.08
16:30
Polet (T)
Omladinac (Z)
0
5
|
28.08.2022 16:30 | Polet (T) | 0 : 5 | Omladinac (Z) | |||||
28.08
16:30
Savinac 1933
Crnokosa
2
1
|
28.08.2022 16:30 | Savinac 1933 | 2 : 1 | Crnokosa | |||||
28.08
11:00
Jedinstvo Putevi
Polimlje
4
0
|
28.08.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 0 | Polimlje |
28.08
16:30
Rudar
Karađorđe
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
28.08
16:30
Sloga 1924
Šumadija (A)
3
2
|
28.08.2022 16:30 | Sloga 1924 | 3 : 2 | Šumadija (A) | |||||
28.08
16:30
RSK
Pomoravlje 1946
2
1
|
28.08.2022 16:30 | RSK | 2 : 1 | Pomoravlje 1946 |
28.08
16:30
OFK Osečina
Ribnica
2
0
|
28.08.2022 16:30 | OFK Osečina | 2 : 0 | Ribnica | |||||
28.08
16:30
OFK Divci
Radnički (K)
0
0
|
28.08.2022 16:30 | OFK Divci | 0 : 0 | Radnički (K) |
28.08
16:30
Potporanj
Sloga (BNS)
0
1
|
28.08.2022 16:30 | Potporanj | 0 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
28.08
16:30
Hajdučica
Glogonj
1
4
|
28.08.2022 16:30 | Hajdučica | 1 : 4 | Glogonj | |||||
28.08
16:30
Vulturul
Dolovo
2
2
|
28.08.2022 16:30 | Vulturul | 2 : 2 | Dolovo | |||||
28.08
16:30
Dolina
Budućnost (A)
0
1
|
28.08.2022 16:30 | Dolina | 0 : 1 | Budućnost (A) |
28.08
16:30
Jedinstvo
Jadran
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Jadran | |||||
28.08
16:30
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Budućnost
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo | 1 : 1 | Budućnost | |||||
28.08
16:30
Sutjeska
Udarnik Višnjevac
2
3
|
28.08.2022 16:30 | Sutjeska | 2 : 3 | Udarnik Višnjevac |
28.08
16:30
Soko
Budućnost (G)
3
2
|
28.08.2022 16:30 | Soko | 3 : 2 | Budućnost (G) | |||||
28.08
16:30
Budućnost (M)
Rusin
0
3
|
28.08.2022 16:30 | Budućnost (M) | 0 : 3 | Rusin | |||||
28.08
16:30
Lipar
Naša Zvezda
4
3
|
28.08.2022 16:30 | Lipar | 4 : 3 | Naša Zvezda |
28.08
16:30
Polet
Radnički 1911
4
2
|
28.08.2022 16:30 | Polet | 4 : 2 | Radnički 1911 | |||||
28.08
16:30
Rusanda
Mladost
3
2
|
28.08.2022 16:30 | Rusanda | 3 : 2 | Mladost | |||||
28.08
16:30
ASK
Banat
0
4
|
28.08.2022 16:30 | ASK | 0 : 4 | Banat | |||||
28.08
16:30
2. Oktobar
ŽFK Banat
2
3
|
28.08.2022 16:30 | 2. Oktobar | 2 : 3 | ŽFK Banat | |||||
28.08
16:30
MSK
OFK Stajićevo
1
2
|
28.08.2022 16:30 | MSK | 1 : 2 | OFK Stajićevo |
28.08
16:30
Radnički
Sremac (D)
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Radnički | 1 : 1 | Sremac (D) | |||||
28.08
16:30
Sloga
Hajduk (B)
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Hajduk (B) | |||||
28.08
16:30
Fruškogorac
Borac 1925
9
0
|
28.08.2022 16:30 | Fruškogorac | 9 : 0 | Borac 1925 | |||||
28.08
16:30
Napredak Meridian
Jadran
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Napredak Meridian | 1 : 1 | Jadran | |||||
28.08
16:30
Graničar (K)
Podrinje
2
1
|
28.08.2022 16:30 | Graničar (K) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
28.08
16:30
Srem
Sremac (V)
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Srem | 3 : 0 | Sremac (V) |
28.08
17:00
ŽSK
Fruškogorac
0
2
|
28.08.2022 17:00 | ŽSK | 0 : 2 | Fruškogorac | |||||
28.08
17:00
OFK Sirig
TSK
0
1
|
28.08.2022 17:00 | OFK Sirig | 0 : 1 | TSK | |||||
28.08
17:00
Bačka (B)
Fruškogorski partizan
2
3
|
28.08.2022 17:00 | Bačka (B) | 2 : 3 | Fruškogorski partizan | |||||
28.08
17:00
Jedinstvo
Tatra
2
1
|
28.08.2022 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Tatra | |||||
28.08
17:00
Dinamo
Petrovaradin
1
2
|
28.08.2022 17:00 | Dinamo | 1 : 2 | Petrovaradin |
28.08
16:30
Beograd Karaburma
KFK Ravna gora
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Beograd Karaburma | 1 : 2 | KFK Ravna gora | |||||
28.08
16:30
Umka
Šećeranac Ada
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Umka | 3 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
28.08
16:30
Dunav
Busije
5
3
|
28.08.2022 16:30 | Dunav | 5 : 3 | Busije | |||||
28.08
16:30
Siti Sport Klub
Bratstvo
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Siti Sport Klub | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
28.08
16:30
Poštar Zvezdara
Borac
0
4
|
28.08.2022 16:30 | Poštar Zvezdara | 0 : 4 | Borac | |||||
28.08
10:00
Heroj Polet
BSK 1925
1
0
|
28.08.2022 10:00 | Heroj Polet | 1 : 0 | BSK 1925 |
28.08
16:30
Rojkovac
BSK 1926
2
2
|
28.08.2022 16:30 | Rojkovac | 2 : 2 | BSK 1926 | |||||
28.08
16:30
Strelac
OFK Budućnost
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Strelac | 3 : 1 | OFK Budućnost | |||||
28.08
16:30
Omladinac
Lisović 1977
0
6
|
28.08.2022 16:30 | Omladinac | 0 : 6 | Lisović 1977 | |||||
28.08
16:30
Budućnost
Turbina
2
3
|
28.08.2022 16:30 | Budućnost | 2 : 3 | Turbina | |||||
28.08
16:30
OFK Zabrežje
Krtinska
1
1
|
28.08.2022 16:30 | OFK Zabrežje | 1 : 1 | Krtinska | |||||
28.08
10:00
Radnički
Rušanj
0
3
|
28.08.2022 10:00 | Radnički | 0 : 3 | Rušanj |
28.08
11:00
Vinča
Kaluđerica 1969
3
7
|
28.08.2022 11:00 | Vinča | 3 : 7 | Kaluđerica 1969 | |||||
28.08
16:30
Pudarci
Gročanski fudbalski klub
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Pudarci | 1 : 0 | Gročanski fudbalski klub | |||||
28.08
16:30
Vrčin
Dunavac
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Vrčin | 2 : 0 | Dunavac | |||||
28.08
16:30
Velika Krsna
Šumadija 1962
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Velika Krsna | 1 : 2 | Šumadija 1962 | |||||
28.08
16:30
Rabrovac
Hajduk
1
3
|
28.08.2022 16:30 | Rabrovac | 1 : 3 | Hajduk | |||||
28.08
16:30
Vis
Kovačevac 1956
2
2
|
28.08.2022 16:30 | Vis | 2 : 2 | Kovačevac 1956 |
28.08
16:30
Čitluk
Temnić 1924
1
4
|
28.08.2022 16:30 | Čitluk | 1 : 4 | Temnić 1924 | |||||
28.08
Gornji Stepoš
Sloga (Ć)
1
2
|
28.08.2022 | Gornji Stepoš | 1 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
28.08
Gradina
Parunovac
9
0
|
28.08.2022 | Gradina | 9 : 0 | Parunovac | |||||
28.08
13. April
Rubin
2
4
|
28.08.2022 | 13. April | 2 : 4 | Rubin | |||||
28.08
16:30
Sloga (D)
Bošnjane
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Sloga (D) | 2 : 0 | Bošnjane |
28.08
16:30
Iskra
Čučuge
3
4
|
28.08.2022 16:30 | Iskra | 3 : 4 | Čučuge | |||||
28.08
11:00
Žabari
Dimitrije Tucović
2
2
|
28.08.2022 11:00 | Žabari | 2 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
28.08
16:30
Mladost
OFK Senjak
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Mladost | 1 : 0 | OFK Senjak |
28.08
17:00
BSK (Bo)
Banja
3
1
|
28.08.2022 17:00 | BSK (Bo) | 3 : 1 | Banja | |||||
28.08
17:00
Mladi rudar
Trnava
1
0
|
28.08.2022 17:00 | Mladi rudar | 1 : 0 | Trnava | |||||
28.08
17:00
Plaskovac
Marjan
3
0
|
28.08.2022 17:00 | Plaskovac | 3 : 0 | Marjan | |||||
28.08
17:00
Šumadinac (N)
BSK (Be)
5
0
|
28.08.2022 17:00 | Šumadinac (N) | 5 : 0 | BSK (Be) | |||||
28.08
17:00
Grizli ML
ŽSK
3
0
|
28.08.2022 17:00 | Grizli ML | 3 : 0 | ŽSK | |||||
28.08
17:00
Šumadinac (S)
Vinča
4
0
|
28.08.2022 17:00 | Šumadinac (S) | 4 : 0 | Vinča | |||||
28.08
17:00
Šumadija
Lokomotiva
3
1
|
28.08.2022 17:00 | Šumadija | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
28.08
17:00
Sloga
Prvi srpski ustanak
1
1
|
28.08.2022 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Prvi srpski ustanak |
28.08
16:30
Pobeda
Toplica
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Pobeda | 3 : 1 | Toplica | |||||
28.08
16:30
Moravac (Č)
Borac
1
7
|
28.08.2022 16:30 | Moravac (Č) | 1 : 7 | Borac | |||||
28.08
16:30
Baličevac
Taskovići
2
4
|
28.08.2022 16:30 | Baličevac | 2 : 4 | Taskovići | |||||
28.08
16:30
Zemljoradnik
Rad
4
1
|
28.08.2022 16:30 | Zemljoradnik | 4 : 1 | Rad | |||||
28.08
16:30
Naisus 1977
Sloga (K)
6
0
|
28.08.2022 16:30 | Naisus 1977 | 6 : 0 | Sloga (K) | |||||
28.08
16:30
Sloga 1980
Radnički 1924
4
0
|
28.08.2022 16:30 | Sloga 1980 | 4 : 0 | Radnički 1924 |
28.08
16:30
BSK
Mladost
1
4
|
28.08.2022 16:30 | BSK | 1 : 4 | Mladost | |||||
28.08
16:30
Zloćudovo
Budućnost
2
2
|
28.08.2022 16:30 | Zloćudovo | 2 : 2 | Budućnost | |||||
28.08
11:00
Donja Lomnica
Sloga
3
3
|
28.08.2022 11:00 | Donja Lomnica | 3 : 3 | Sloga | |||||
28.08
11:00
Lemind 1953
OFK Morava
3
1
|
28.08.2022 11:00 | Lemind 1953 | 3 : 1 | OFK Morava | |||||
28.08
16:30
Vučje
Jedinstvo (G)
0
5
|
28.08.2022 16:30 | Vučje | 0 : 5 | Jedinstvo (G) | |||||
28.08
16:30
Čekmin
Moravac Orion
7
1
|
28.08.2022 16:30 | Čekmin | 7 : 1 | Moravac Orion | |||||
28.08
16:30
Milanovo
Polet
2
7
|
28.08.2022 16:30 | Milanovo | 2 : 7 | Polet | |||||
28.08
16:30
Jedinstvo (B)
Železničar
9
0
|
28.08.2022 16:30 | Jedinstvo (B) | 9 : 0 | Železničar |
28.08
16:30
Mladost (NS)
Petlić SD 2006
2
3
|
28.08.2022 16:30 | Mladost (NS) | 2 : 3 | Petlić SD 2006 | |||||
28.08
16:30
Crvena zvezda
Podunavac
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Podunavac | |||||
28.08
16:30
Mladi radnik 1940
Jasenica 2017
1
5
|
28.08.2022 16:30 | Mladi radnik 1940 | 1 : 5 | Jasenica 2017 | |||||
28.08
16:30
Polet
SASK
0
4
|
28.08.2022 16:30 | Polet | 0 : 4 | SASK | |||||
28.08
16:30
Radnik
Pobeda
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Radnik | 2 : 0 | Pobeda | |||||
28.08
16:30
Železničar Kusadak
Sloga
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Železničar Kusadak | 3 : 1 | Sloga | |||||
28.08
16:30
Proleter 1947
OFK Napredak
0
4
|
28.08.2022 16:30 | Proleter 1947 | 0 : 4 | OFK Napredak |
28.08
11:00
Ključ
Poreč
3
1
|
28.08.2022 11:00 | Ključ | 3 : 1 | Poreč | |||||
28.08
17:00
Blizna
Nemetali
3
3
|
28.08.2022 17:00 | Blizna | 3 : 3 | Nemetali | |||||
28.08
17:00
Polet
Rudna Glava
0
3
|
28.08.2022 17:00 | Polet | 0 : 3 | Rudna Glava | |||||
28.08
17:00
Branik
Miloševo
4
2
|
28.08.2022 17:00 | Branik | 4 : 2 | Miloševo |
28.08
17:00
Krilaš
Zvižd
1
4
|
28.08.2022 17:00 | Krilaš | 1 : 4 | Zvižd | |||||
28.08
17:00
Rudar (Kr)
Vihor
3
2
|
28.08.2022 17:00 | Rudar (Kr) | 3 : 2 | Vihor | |||||
28.08
17:00
Batovac
BSK 1931
3
5
|
28.08.2022 17:00 | Batovac | 3 : 5 | BSK 1931 | |||||
28.08
17:00
Šapine
Napredak (S)
6
0
|
28.08.2022 17:00 | Šapine | 6 : 0 | Napredak (S) | |||||
28.08
17:00
Borac (K)
Sloga 1945
0
3
|
28.08.2022 17:00 | Borac (K) | 0 : 3 | Sloga 1945 | |||||
28.08
17:00
Sirakovo
Železničar
3
0
|
28.08.2022 17:00 | Sirakovo | 3 : 0 | Železničar |
28.08
17:00
Tavnik
Budućnost
0
2
|
28.08.2022 17:00 | Tavnik | 0 : 2 | Budućnost | |||||
28.08
11:00
Proleter
Radnik
2
1
|
28.08.2022 11:00 | Proleter | 2 : 1 | Radnik | |||||
28.08
17:00
OFK Progorelica
Ribnica
1
2
|
28.08.2022 17:00 | OFK Progorelica | 1 : 2 | Ribnica | |||||
28.08
17:00
Ibar
Miločajac
3
0
|
28.08.2022 17:00 | Ibar | 3 : 0 | Miločajac | |||||
28.08
17:00
Omladinac
Koštampolje
4
2
|
28.08.2022 17:00 | Omladinac | 4 : 2 | Koštampolje | |||||
28.08
17:00
Borac (V)
Jedinstvo 2017
3
1
|
28.08.2022 17:00 | Borac (V) | 3 : 1 | Jedinstvo 2017 |
28.08
16:30
Osaonica
Donja Mutnica
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Osaonica | 3 : 1 | Donja Mutnica | |||||
28.08
16:30
Sloga
Mladost (D)
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Mladost (D) | |||||
28.08
16:30
Kolare
Juhor
1
3
|
28.08.2022 16:30 | Kolare | 1 : 3 | Juhor | |||||
28.08
16:30
GFK Tabane
Rudar (St)
3
0
|
28.08.2022 16:30 | GFK Tabane | 3 : 0 | Rudar (St) | |||||
28.08
16:30
Partizan
Mladost (J)
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Partizan | 1 : 2 | Mladost (J) |
28.08
16:30
Mladost
Proleter
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Proleter | |||||
28.08
16:30
Čegar 1946
Aluminijum
1
3
|
28.08.2022 16:30 | Čegar 1946 | 1 : 3 | Aluminijum | |||||
28.08
16:30
Sloboda
Omladinac
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | Omladinac | |||||
28.08
16:30
Novoselac
Morava
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Novoselac | 1 : 0 | Morava | |||||
28.08
16:30
Radnički 1936
Radnički 2020
1
4
|
28.08.2022 16:30 | Radnički 1936 | 1 : 4 | Radnički 2020 | |||||
28.08
16:30
Stevan Nešticki
Sloga
4
2
|
28.08.2022 16:30 | Stevan Nešticki | 4 : 2 | Sloga | |||||
28.08
16:30
Planinac 1933
Vulkan 1963
2
3
|
28.08.2022 16:30 | Planinac 1933 | 2 : 3 | Vulkan 1963 |
28.08
16:30
Majur
Vidojevica
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Majur | 3 : 0 | Vidojevica | |||||
28.08
16:30
Mladi borac
Jedinstvo (Š)
3
2
|
28.08.2022 16:30 | Mladi borac | 3 : 2 | Jedinstvo (Š) | |||||
28.08
16:30
Karađorđe
Podrinje
0
1
|
28.08.2022 16:30 | Karađorđe | 0 : 1 | Podrinje | |||||
28.08
16:30
Drina (B)
Jedinstvo (MZ)
2
6
|
28.08.2022 16:30 | Drina (B) | 2 : 6 | Jedinstvo (MZ) | |||||
28.08
16:30
Hajduk Stanko
Drina (Lj)
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Hajduk Stanko | 1 : 0 | Drina (Lj) |
28.08
17:30
Kutlovo
Zastava 1973
1
2
|
28.08.2022 17:30 | Kutlovo | 1 : 2 | Zastava 1973 | |||||
28.08
17:30
Maršić
Sloga 1934
1
2
|
28.08.2022 17:30 | Maršić | 1 : 2 | Sloga 1934 | |||||
28.08
17:30
Šumadija 1934
Sloboda (G)
3
0
|
28.08.2022 17:30 | Šumadija 1934 | 3 : 0 | Sloboda (G) | |||||
28.08
17:30
Jedinstvo
Slavija
7
1
|
28.08.2022 17:30 | Jedinstvo | 7 : 1 | Slavija | |||||
28.08
17:30
Divostin
Pobeda 1926
4
0
|
28.08.2022 17:30 | Divostin | 4 : 0 | Pobeda 1926 |
28.08
17:00
Omladinac
Midžor
2
3
|
28.08.2022 17:00 | Omladinac | 2 : 3 | Midžor | |||||
28.08
17:00
Malinik
Šljivar
|
28.08.2022 17:00 | Malinik | : | Šljivar | |||||
28.08
17:00
OFK 019
Rudar
8
0
|
28.08.2022 17:00 | OFK 019 | 8 : 0 | Rudar | |||||
28.08
17:00
FSU Kraljevica
Sloga
2
1
|
28.08.2022 17:00 | FSU Kraljevica | 2 : 1 | Sloga |
28.08
16:30
Perućac
Tara
2
4
|
28.08.2022 16:30 | Perućac | 2 : 4 | Tara | |||||
28.08
16:30
Višesava
Prvi partizan
5
1
|
28.08.2022 16:30 | Višesava | 5 : 1 | Prvi partizan | |||||
28.08
16:30
Kotroman
Sečica
5
5
|
28.08.2022 16:30 | Kotroman | 5 : 5 | Sečica | |||||
28.08
16:30
Ježevica
Bakionica
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Ježevica | 1 : 2 | Bakionica | |||||
28.08
16:30
Gorobilje
Jedinstvo
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Gorobilje | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.08
16:30
Rampa
Čajetina
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Rampa | 1 : 1 | Čajetina | |||||
28.08
16:30
Avijatičar Vranjani
Polet
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Avijatičar Vranjani | 1 : 2 | Polet | |||||
28.08
16:30
Sloga
Omladinac
1
3
|
28.08.2022 16:30 | Sloga | 1 : 3 | Omladinac |
28.08
17:00
Orlovac 1932
Donja Vrbava
0
0
|
28.08.2022 17:00 | Orlovac 1932 | 0 : 0 | Donja Vrbava | |||||
28.08
17:00
Velereč 94
Ozrem PMH
2
1
|
28.08.2022 17:00 | Velereč 94 | 2 : 1 | Ozrem PMH | |||||
28.08
17:00
Mladost
Zadrugar
1
0
|
28.08.2022 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
28.08
17:00
Prijevor
Rudar
5
2
|
28.08.2022 17:00 | Prijevor | 5 : 2 | Rudar |
28.08
17:00
Dragačevo
Sloga
1
0
|
28.08.2022 17:00 | Dragačevo | 1 : 0 | Sloga | |||||
28.08
17:00
Gorušica
Prilike
3
1
|
28.08.2022 17:00 | Gorušica | 3 : 1 | Prilike | |||||
28.08
17:00
Čačak 94
Jedinstvo
0
3
|
28.08.2022 17:00 | Čačak 94 | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
28.08
17:00
Morava
Ovčar
0
1
|
28.08.2022 17:00 | Morava | 0 : 1 | Ovčar |
28.08
16:30
Telečka
BSK
0
5
|
28.08.2022 16:30 | Telečka | 0 : 5 | BSK | |||||
28.08
16:30
Polet (R)
Aleksa Šantić
0
5
|
28.08.2022 16:30 | Polet (R) | 0 : 5 | Aleksa Šantić | |||||
28.08
16:30
Kula
Omladinac (B)
2
1
|
28.08.2022 16:30 | Kula | 2 : 1 | Omladinac (B) | |||||
28.08
16:30
Dinamo 1923
OFK Odžaci
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Dinamo 1923 | 2 : 0 | OFK Odžaci | |||||
28.08
16:30
Zadrugar
Mladost
0
0
|
28.08.2022 16:30 | Zadrugar | 0 : 0 | Mladost | |||||
28.08
16:30
Terekveš
Polet (S)
0
4
|
28.08.2022 16:30 | Terekveš | 0 : 4 | Polet (S) |
28.08
16:30
Beli Orlovi
Stari Trstenik
5
0
|
28.08.2022 16:30 | Beli Orlovi | 5 : 0 | Stari Trstenik | |||||
28.08
16:30
Mladost 1977
Mladost (T)
9
1
|
28.08.2022 16:30 | Mladost 1977 | 9 : 1 | Mladost (T) | |||||
28.08
16:30
Donji Kopaonik
Omladinac
2
3
|
28.08.2022 16:30 | Donji Kopaonik | 2 : 3 | Omladinac | |||||
28.08
14:00
Ribnik
Borac
0
6
|
28.08.2022 14:00 | Ribnik | 0 : 6 | Borac |
28.08
16:30
Radnički
Stari Tamiš
5
0
|
28.08.2022 16:30 | Radnički | 5 : 0 | Stari Tamiš | |||||
28.08
16:30
Omladinac (D)
Budućnost
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Omladinac (D) | 1 : 2 | Budućnost | |||||
28.08
16:30
Mundial
Omladinac (O)
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Mundial | 2 : 0 | Omladinac (O) | |||||
28.08
16:30
Proleter
Jugoslavija
2
3
|
28.08.2022 16:30 | Proleter | 2 : 3 | Jugoslavija | |||||
28.08
16:30
BSK Bavanište
Mladost
1
2
|
28.08.2022 16:30 | BSK Bavanište | 1 : 2 | Mladost |
28.08
16:30
Jedinstvo (M)
Šarbane
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | Šarbane | |||||
28.08
16:30
Joševa
Ratkovac
5
0
|
28.08.2022 16:30 | Joševa | 5 : 0 | Ratkovac | |||||
28.08
16:30
OFK Paljuvi
Polet (T)
6
1
|
28.08.2022 16:30 | OFK Paljuvi | 6 : 1 | Polet (T) | |||||
28.08
16:30
Sovljak
Tulari
0
0
|
28.08.2022 16:30 | Sovljak | 0 : 0 | Tulari | |||||
28.08
11:00
Omladinac (K)
Tvrdojevac
5
1
|
28.08.2022 11:00 | Omladinac (K) | 5 : 1 | Tvrdojevac |
28.08
16:30
Tamiš
Naftagas
2
2
|
28.08.2022 16:30 | Tamiš | 2 : 2 | Naftagas | |||||
28.08
16:30
Zadrugar
OFK Gradnulica
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Zadrugar | 1 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
28.08
16:30
Lehel
Mladost (L)
4
3
|
28.08.2022 16:30 | Lehel | 4 : 3 | Mladost (L) | |||||
28.08
16:30
Mladost (BB)
Partizan
6
3
|
28.08.2022 16:30 | Mladost (BB) | 6 : 3 | Partizan | |||||
28.08
16:30
Borac
OFK Klek
3
3
|
28.08.2022 16:30 | Borac | 3 : 3 | OFK Klek | |||||
28.08
16:30
Bilećanin
Potisje
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Bilećanin | 3 : 1 | Potisje |
28.08
11:00
ZSK
Ribnikar
5
1
|
28.08.2022 11:00 | ZSK | 5 : 1 | Ribnikar | |||||
28.08
11:00
Stari drugari
Kolubara 2
2
2
|
28.08.2022 11:00 | Stari drugari | 2 : 2 | Kolubara 2 | |||||
28.08
11:00
Jadar 2013
Kotešica
2
1
|
28.08.2022 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 1 | Kotešica | |||||
28.08
11:00
Napredak
Popadić
4
0
|
28.08.2022 11:00 | Napredak | 4 : 0 | Popadić | |||||
28.08
11:00
Polet
Mali korak
4
4
|
28.08.2022 11:00 | Polet | 4 : 4 | Mali korak |
28.08
16:30
Banat (I)
Banat (D)
4
2
|
28.08.2022 16:30 | Banat (I) | 4 : 2 | Banat (D) | |||||
28.08
16:30
Polet
Ratar
1
3
|
28.08.2022 16:30 | Polet | 1 : 3 | Ratar | |||||
28.08
16:30
Ševac
Dunav
4
0
|
28.08.2022 16:30 | Ševac | 4 : 0 | Dunav | |||||
28.08
16:30
Vladimirovac
Karaš (K)
2
2
|
28.08.2022 16:30 | Vladimirovac | 2 : 2 | Karaš (K) | |||||
28.08
16:30
Vinogradar
Omladinac
0
4
|
28.08.2022 16:30 | Vinogradar | 0 : 4 | Omladinac | |||||
28.08
16:30
Partizan
Sloga
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Partizan | 1 : 2 | Sloga | |||||
28.08
16:30
Banatul
Borac (VS)
6
1
|
28.08.2022 16:30 | Banatul | 6 : 1 | Borac (VS) |
28.08
16:30
Ljukovo
Krušedol
1
3
|
28.08.2022 16:30 | Ljukovo | 1 : 3 | Krušedol | |||||
28.08
16:30
Car Uroš
Graničar
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Car Uroš | 3 : 1 | Graničar | |||||
28.08
16:30
Sremac
Polet (N)
0
7
|
28.08.2022 16:30 | Sremac | 0 : 7 | Polet (N) | |||||
28.08
16:30
Polet (NK)
Napredak
5
0
|
28.08.2022 16:30 | Polet (NK) | 5 : 0 | Napredak | |||||
28.08
16:30
Kameni
ČSK Čortanovci
4
1
|
28.08.2022 16:30 | Kameni | 4 : 1 | ČSK Čortanovci | |||||
28.08
16:30
Rudar
Mladost
1
3
|
28.08.2022 16:30 | Rudar | 1 : 3 | Mladost | |||||
28.08
16:30
Hajduk 1932
Fruškogorac
5
0
|
28.08.2022 16:30 | Hajduk 1932 | 5 : 0 | Fruškogorac |
28.08
17:00
Obilić
Hajduk (Č)
1
4
|
28.08.2022 17:00 | Obilić | 1 : 4 | Hajduk (Č) | |||||
28.08
17:00
Miletić
Sloga
6
1
|
28.08.2022 17:00 | Miletić | 6 : 1 | Sloga | |||||
28.08
17:00
Hajduk (G)
Vinogradar
0
1
|
28.08.2022 17:00 | Hajduk (G) | 0 : 1 | Vinogradar | |||||
28.08
17:00
Borac (R)
Borac (NS)
0
0
|
28.08.2022 17:00 | Borac (R) | 0 : 0 | Borac (NS) | |||||
28.08
17:00
Susek
Železničar NS
2
0
|
28.08.2022 17:00 | Susek | 2 : 0 | Železničar NS |
28.08
16:30
Radnički
OFK Batinac
6
3
|
28.08.2022 16:30 | Radnički | 6 : 3 | OFK Batinac | |||||
28.08
16:30
Istok 63
Napredak
0
6
|
28.08.2022 16:30 | Istok 63 | 0 : 6 | Napredak | |||||
28.08
16:30
15. Avgust 1950
Kolonija
1
0
|
28.08.2022 16:30 | 15. Avgust 1950 | 1 : 0 | Kolonija | |||||
28.08
16:30
Sinđelić
Omladinac
2
1
|
28.08.2022 16:30 | Sinđelić | 2 : 1 | Omladinac | |||||
28.08
16:30
Resavski Despoti
Rudar
0
3
|
28.08.2022 16:30 | Resavski Despoti | 0 : 3 | Rudar |
28.08
16:30
Vinorača
Jedinstvo
1
3
|
28.08.2022 16:30 | Vinorača | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
28.08
16:30
Šantarovac
Šumadinac
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Šantarovac | 1 : 1 | Šumadinac |
28.08
17:00
Magnohrom
Omladinac
2
0
|
28.08.2022 17:00 | Magnohrom | 2 : 0 | Omladinac | |||||
28.08
17:00
Lazac
Morava (M)
0
2
|
28.08.2022 17:00 | Lazac | 0 : 2 | Morava (M) | |||||
28.08
17:00
Gruža
Jedinstvo (D)
2
0
|
28.08.2022 17:00 | Gruža | 2 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
28.08
11:00
Mineral 2015
Apolon 2018
3
1
|
28.08.2022 11:00 | Mineral 2015 | 3 : 1 | Apolon 2018 | |||||
28.08
17:00
Zvezda
Mataruge
4
1
|
28.08.2022 17:00 | Zvezda | 4 : 1 | Mataruge | |||||
28.08
17:00
Kraljevo Hajduk
Jovo Kursula
0
2
|
28.08.2022 17:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 2 | Jovo Kursula | |||||
28.08
17:00
Jedinstvo (G)
Popovići Vrnjci
3
2
|
28.08.2022 17:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 2 | Popovići Vrnjci |
28.08
16:30
Napredak
LSK
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Napredak | 1 : 1 | LSK | |||||
28.08
16:30
Borac (R)
Graničar
3
5
|
28.08.2022 16:30 | Borac (R) | 3 : 5 | Graničar | |||||
28.08
16:30
Obilić 1993
Jedinstvo
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Obilić 1993 | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.08
16:30
Srem
Erdevik 2017
4
0
|
28.08.2022 16:30 | Srem | 4 : 0 | Erdevik 2017 | |||||
28.08
16:30
Borac (VR)
OFK Zeka Buljubaša
1
5
|
28.08.2022 16:30 | Borac (VR) | 1 : 5 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
28.08
10:00
Fruška Gora
BSK
0
4
|
28.08.2022 10:00 | Fruška Gora | 0 : 4 | BSK | |||||
28.08
16:30
OFK Bikić
Zmaj
5
0
|
28.08.2022 16:30 | OFK Bikić | 5 : 0 | Zmaj |
28.08
17:00
Zadrugar 1947
Jedinstvo (S)
3
1
|
28.08.2022 17:00 | Zadrugar 1947 | 3 : 1 | Jedinstvo (S) | |||||
28.08
17:00
Integral
BSK 1924
3
2
|
28.08.2022 17:00 | Integral | 3 : 2 | BSK 1924 | |||||
28.08
17:00
Borac (V)
Rade Milošević
5
3
|
28.08.2022 17:00 | Borac (V) | 5 : 3 | Rade Milošević | |||||
28.08
17:00
Zabrđe 1936
Pobeda 1953
0
2
|
28.08.2022 17:00 | Zabrđe 1936 | 0 : 2 | Pobeda 1953 | |||||
28.08
17:00
Bata Bulić
Polet (SD)
3
1
|
28.08.2022 17:00 | Bata Bulić | 3 : 1 | Polet (SD) |
28.08
17:00
Napredak 1934
Beli Orao
0
1
|
28.08.2022 17:00 | Napredak 1934 | 0 : 1 | Beli Orao | |||||
28.08
17:00
Napredak (P)
Vojvoda Milenko
2
6
|
28.08.2022 17:00 | Napredak (P) | 2 : 6 | Vojvoda Milenko | |||||
28.08
17:00
Napredak (B)
Kumane
1
2
|
28.08.2022 17:00 | Napredak (B) | 1 : 2 | Kumane | |||||
28.08
17:00
Sloga (L)
Mlava (B)
0
2
|
28.08.2022 17:00 | Sloga (L) | 0 : 2 | Mlava (B) | |||||
28.08
17:00
Dizel
Žitkovica 2017
3
1
|
28.08.2022 17:00 | Dizel | 3 : 1 | Žitkovica 2017 |
28.08
17:00
Bački Hajduk
Slavija (P)
0
2
|
28.08.2022 17:00 | Bački Hajduk | 0 : 2 | Slavija (P) | |||||
28.08
17:00
Krivanj
Labudnjača
5
0
|
28.08.2022 17:00 | Krivanj | 5 : 0 | Labudnjača | |||||
28.08
17:00
Slavija (B)
OFK Stari Grad
0
3
|
28.08.2022 17:00 | Slavija (B) | 0 : 3 | OFK Stari Grad | |||||
28.08
17:00
Borac
Neštin
0
2
|
28.08.2022 17:00 | Borac | 0 : 2 | Neštin | |||||
28.08
17:00
Mladost
Bačka
2
3
|
28.08.2022 17:00 | Mladost | 2 : 3 | Bačka |
28.08
16:30
Sloga
Omladinac
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Omladinac | |||||
28.08
16:30
Mladost (MM)
Napredak
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Mladost (MM) | 3 : 0 | Napredak | |||||
28.08
16:30
Stojan Lazarac
Petlovača
1
0
|
28.08.2022 16:30 | Stojan Lazarac | 1 : 0 | Petlovača | |||||
28.08
16:30
Torpedo
Zadrugar
1
4
|
28.08.2022 16:30 | Torpedo | 1 : 4 | Zadrugar | |||||
28.08
16:30
Bair
Budućnost (PD)
2
1
|
28.08.2022 16:30 | Bair | 2 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
28.08
16:30
Duško
Sloboda
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Duško | 3 : 1 | Sloboda |
28.08
Mladi borac
Bobište
2
6
|
28.08.2022 | Mladi borac | 2 : 6 | Bobište | |||||
28.08
Moravac (G)
Moravac (P)
0
3
|
28.08.2022 | Moravac (G) | 0 : 3 | Moravac (P) | |||||
28.08
Jedinstvo
Šumadija
1
3
|
28.08.2022 | Jedinstvo | 1 : 3 | Šumadija | |||||
28.08
Veliko Trnjane
Umac
2
1
|
28.08.2022 | Veliko Trnjane | 2 : 1 | Umac | |||||
28.08
Sloboda
Bratstvo
4
1
|
28.08.2022 | Sloboda | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
28.08
OFK Brza
Gradac
1
4
|
28.08.2022 | OFK Brza | 1 : 4 | Gradac | |||||
28.08
Progres
Real
5
1
|
28.08.2022 | Progres | 5 : 1 | Real |
28.08
16:30
Pričinović
Radnički (K)
2
2
|
28.08.2022 16:30 | Pričinović | 2 : 2 | Radnički (K) | |||||
28.08
16:30
Dobrava Žabar 2020
Mišar
3
2
|
28.08.2022 16:30 | Dobrava Žabar 2020 | 3 : 2 | Mišar | |||||
28.08
16:30
Vlašić
OFK Letnjikovac 1983
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Vlašić | 1 : 1 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
28.08
16:30
Bobovik
Mrovska
8
3
|
28.08.2022 16:30 | Bobovik | 8 : 3 | Mrovska | |||||
28.08
16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Sloga (K)
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
28.08
16:30
Šipurske Livade
Mladost (PP)
2
1
|
28.08.2022 16:30 | Šipurske Livade | 2 : 1 | Mladost (PP) |
28.08
16:30
Jadar 1961
Jedinstvo
0
2
|
28.08.2022 16:30 | Jadar 1961 | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.08
16:30
Velika Reka
Prva Iskra
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Velika Reka | 1 : 1 | Prva Iskra | |||||
28.08
16:30
7. Juli
TE Gučevo
2
0
|
28.08.2022 16:30 | 7. Juli | 2 : 0 | TE Gučevo | |||||
28.08
16:30
Hajduk
Studenac
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | Studenac | |||||
28.08
16:30
Milan Orlić
Cer
4
0
|
28.08.2022 16:30 | Milan Orlić | 4 : 0 | Cer | |||||
28.08
16:30
Mladost
Jelav
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Jelav |
28.08
11:00
Polet
Makrešane
5
3
|
28.08.2022 11:00 | Polet | 5 : 3 | Makrešane | |||||
28.08
11:00
Modrica
Bukovica
3
1
|
28.08.2022 11:00 | Modrica | 3 : 1 | Bukovica | |||||
28.08
16:30
Kapidžija
Žabare
4
1
|
28.08.2022 16:30 | Kapidžija | 4 : 1 | Žabare | |||||
28.08
16:30
Borac
Naupare
4
1
|
28.08.2022 16:30 | Borac | 4 : 1 | Naupare | |||||
28.08
16:30
Padež
Gaglovo
2
2
|
28.08.2022 16:30 | Padež | 2 : 2 | Gaglovo | |||||
28.08
16:30
Mudrakovac
Konjuh
3
1
|
28.08.2022 16:30 | Mudrakovac | 3 : 1 | Konjuh |
28.08
16:30
Novi Beograd
Velika Moštanica
1
1
|
28.08.2022 16:30 | Novi Beograd | 1 : 1 | Velika Moštanica | |||||
28.08
11:00
13. maj
Miljakovac
1
2
|
28.08.2022 11:00 | 13. maj | 1 : 2 | Miljakovac | |||||
28.08
16:30
Sinđelić 2012
Bežanija
1
2
|
28.08.2022 16:30 | Sinđelić 2012 | 1 : 2 | Bežanija | |||||
28.08
16:30
BUSK
Srem
3
0
|
28.08.2022 16:30 | BUSK | 3 : 0 | Srem | |||||
28.08
16:30
Borac
Šumadinac
5
1
|
28.08.2022 16:30 | Borac | 5 : 1 | Šumadinac |
28.08
10:00
OFK Lug 2020
Sveti Stefan
3
1
|
28.08.2022 10:00 | OFK Lug 2020 | 3 : 1 | Sveti Stefan | |||||
28.08
16:30
Palilulac
OFK Crvenka
5
1
|
28.08.2022 16:30 | Palilulac | 5 : 1 | OFK Crvenka | |||||
28.08
11:00
Mladi proleter
Resnik
0
3
|
28.08.2022 11:00 | Mladi proleter | 0 : 3 | Resnik |
28.08
17:30
Mladost (P)
OFK Žeželj
6
0
|
28.08.2022 17:30 | Mladost (P) | 6 : 0 | OFK Žeželj | |||||
28.08
11:00
Kragujevac
Jadran
1
0
|
28.08.2022 11:00 | Kragujevac | 1 : 0 | Jadran | |||||
28.08
17:30
Azbest 1927
21. oktobar
0
3
|
28.08.2022 17:30 | Azbest 1927 | 0 : 3 | 21. oktobar |
28.08
11:00
OFK Budućnost 2020
Jasenovik 2018
0
3
|
28.08.2022 11:00 | OFK Budućnost 2020 | 0 : 3 | Jasenovik 2018 | |||||
28.08
16:30
Standard 2021
Jedinstvo
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Standard 2021 | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.08
16:30
Mladost
Spartak
1
4
|
28.08.2022 16:30 | Mladost | 1 : 4 | Spartak | |||||
28.08
16:30
OFK Morava 2022
Moravac 1948
7
1
|
28.08.2022 16:30 | OFK Morava 2022 | 7 : 1 | Moravac 1948 | |||||
28.08
16:30
Sloga 1948
Vrtište
5
0
|
28.08.2022 16:30 | Sloga 1948 | 5 : 0 | Vrtište |
28.08
16:30
Jadran
Tromeđa
6
3
|
28.08.2022 16:30 | Jadran | 6 : 3 | Tromeđa | |||||
28.08
16:30
Šampion
Čoka
2
3
|
28.08.2022 16:30 | Šampion | 2 : 3 | Čoka | |||||
28.08
16:30
Hajduk
Graničar
4
2
|
28.08.2022 16:30 | Hajduk | 4 : 2 | Graničar |
28.08
16:30
Jedinstvo Lemeš
PIK
2
0
|
28.08.2022 16:30 | Jedinstvo Lemeš | 2 : 0 | PIK | |||||
28.08
16:30
Dinamo
Graničar
2
3
|
28.08.2022 16:30 | Dinamo | 2 : 3 | Graničar |
28.08
14:00
Omladinac
Gradac
4
2
|
28.08.2022 14:00 | Omladinac | 4 : 2 | Gradac | |||||
28.08
11:00
Bresno Polje
Omladinac
3
4
|
28.08.2022 11:00 | Bresno Polje | 3 : 4 | Omladinac |
28.08
00:00
Mladost (DD)
Jadar (S)
4
1
|
28.08.2022 00:00 | Mladost (DD) | 4 : 1 | Jadar (S) | |||||
28.08
11:00
Sinđelić
Sloga
4
0
|
28.08.2022 11:00 | Sinđelić | 4 : 0 | Sloga | |||||
28.08
Granit
Krajišnici
2
0
|
28.08.2022 | Granit | 2 : 0 | Krajišnici | |||||
28.08
Gradilište (L)
Borac
0
9
|
28.08.2022 | Gradilište (L) | 0 : 9 | Borac | |||||
28.08
Vuk
Mladost (L)
4
0
|
28.08.2022 | Vuk | 4 : 0 | Mladost (L) | |||||
28.08
Stolice
14. oktobar
3
1
|
28.08.2022 | Stolice | 3 : 1 | 14. oktobar | |||||
28.08
Mladost (B)
Respekt
4
2
|
28.08.2022 | Mladost (B) | 4 : 2 | Respekt |
28.08
16:30
Domaćin
Napredak
4
1
|
28.08.2022 16:30 | Domaćin | 4 : 1 | Napredak | |||||
28.08
16:30
SFK Glogovac
Belica
4
1
|
28.08.2022 16:30 | SFK Glogovac | 4 : 1 | Belica | |||||
28.08
16:30
Bratstvo
OFK Borac
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Bratstvo | 3 : 0 | OFK Borac |
28.08
16:30
OFK Sparta
Planinac
2
1
|
28.08.2022 16:30 | OFK Sparta | 2 : 1 | Planinac | |||||
28.08
16:30
Sloboda
Napredak 2021
4
1
|
28.08.2022 16:30 | Sloboda | 4 : 1 | Napredak 2021 | |||||
28.08
16:30
Trgovački
Mitros
4
3
|
28.08.2022 16:30 | Trgovački | 4 : 3 | Mitros | |||||
28.08
16:30
Sloga (Č)
Srem
7
2
|
28.08.2022 16:30 | Sloga (Č) | 7 : 2 | Srem | |||||
28.08
16:30
OFK Bosut
Sremac
1
2
|
28.08.2022 16:30 | OFK Bosut | 1 : 2 | Sremac |
28.08
17:00
Omarska
Slavija
2
2
|
28.08.2022 17:00 | Omarska | 2 : 2 | Slavija |
28.08
20:00
Arsenal
Budućnost
0
4
|
28.08.2022 20:00 | Arsenal | 0 : 4 | Budućnost | |||||
28.08
19:00
Jedinstvo
Iskra
2
1
|
28.08.2022 19:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Iskra |
28.08
17:00
Otrant Olympic
Bokelj
1
2
|
28.08.2022 17:00 | Otrant Olympic | 1 : 2 | Bokelj | |||||
28.08
19:00
OFK Mladost DG
Kom
3
0
|
28.08.2022 19:00 | OFK Mladost DG | 3 : 0 | Kom | |||||
28.08
17:00
Berane
Podgorica
1
0
|
28.08.2022 17:00 | Berane | 1 : 0 | Podgorica | |||||
28.08
17:00
Igalo
Zeta
1
0
|
28.08.2022 17:00 | Igalo | 1 : 0 | Zeta |
28.08
15:00
Aston Villa
West Ham United
0
1
|
28.08.2022 15:00 | Aston Villa | 0 : 1 | West Ham United | |||||
28.08
15:00
Wolverhampton
Newcastle United
1
1
|
28.08.2022 15:00 | Wolverhampton | 1 : 1 | Newcastle United | |||||
28.08
17:30
Nottingham Forest
Tottenham Hotspur
0
2
|
28.08.2022 17:30 | Nottingham Forest | 0 : 2 | Tottenham Hotspur |
28.08
15:30
1. FC Köln
VfB Stuttgart
0
0
|
28.08.2022 15:30 | 1. FC Köln | 0 : 0 | VfB Stuttgart | |||||
28.08
17:30
Werder Bremen
Eintracht Frankfurt
3
4
|
28.08.2022 17:30 | Werder Bremen | 3 : 4 | Eintracht Frankfurt |
28.08
13:00
FC Nantes
Toulouse
3
1
|
28.08.2022 13:00 | FC Nantes | 3 : 1 | Toulouse | |||||
28.08
15:00
Lorient
Clermont Foot 63
2
1
|
28.08.2022 15:00 | Lorient | 2 : 1 | Clermont Foot 63 | |||||
28.08
15:00
OGC Nice
Olympique de Marseille
0
3
|
28.08.2022 15:00 | OGC Nice | 0 : 3 | Olympique de Marseille | |||||
28.08
15:00
Stade Brestois 29
Montpellier
0
7
|
28.08.2022 15:00 | Stade Brestois 29 | 0 : 7 | Montpellier | |||||
28.08
15:00
Troyes
Angers
3
1
|
28.08.2022 15:00 | Troyes | 3 : 1 | Angers | |||||
28.08
17:05
Stade de Reims
Olympique Lyonnais
1
1
|
28.08.2022 17:05 | Stade de Reims | 1 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
28.08
20:45
Paris Saint-Germain
AS Monaco
1
1
|
28.08.2022 20:45 | Paris Saint-Germain | 1 : 1 | AS Monaco |
28.08
18:30
Hellas Verona
Atalanta
0
1
|
28.08.2022 18:30 | Hellas Verona | 0 : 1 | Atalanta | |||||
28.08
18:30
Salernitana
Sampdoria
4
0
|
28.08.2022 18:30 | Salernitana | 4 : 0 | Sampdoria | |||||
28.08
20:45
Fiorentina
Napoli
0
0
|
28.08.2022 20:45 | Fiorentina | 0 : 0 | Napoli | |||||
28.08
20:45
Lecce
Empoli
1
1
|
28.08.2022 20:45 | Lecce | 1 : 1 | Empoli |
28.08
17:30
Getafe
Villarreal
0
0
|
28.08.2022 17:30 | Getafe | 0 : 0 | Villarreal | |||||
28.08
19:30
Barcelona
Real Valladolid
4
0
|
28.08.2022 19:30 | Barcelona | 4 : 0 | Real Valladolid | |||||
28.08
22:00
Espanyol
Real Madrid
1
3
|
28.08.2022 22:00 | Espanyol | 1 : 3 | Real Madrid |
28.08
11:00
Mašinac
Spartak DOO
2
0
|
28.08.2022 11:00 | Mašinac | 2 : 0 | Spartak DOO | |||||
28.08
17:00
Spartak
ŽFU Zvezda B 2018
14
0
|
28.08.2022 17:00 | Spartak | 14 : 0 | ŽFU Zvezda B 2018 |
28.08
12:00
Zemun
Moskva
6
0
|
28.08.2022 12:00 | Zemun | 6 : 0 | Moskva | |||||
28.08
17:00
Kolubara
Napredak Junior 2018
2
1
|
28.08.2022 17:00 | Kolubara | 2 : 1 | Napredak Junior 2018 |
28.08
11:00
Dinamo 1945
Petar Puača
2
5
|
28.08.2022 11:00 | Dinamo 1945 | 2 : 5 | Petar Puača | |||||
28.08
10:00
Vojvodina
Železničar
5
0
|
28.08.2022 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Železničar | |||||
28.08
11:00
GFK Sloven
Radnički 1912
1
2
|
28.08.2022 11:00 | GFK Sloven | 1 : 2 | Radnički 1912 |
28.08
13:30
Sloga (P)
Radnički (V)
1
3
|
28.08.2022 13:30 | Sloga (P) | 1 : 3 | Radnički (V) | |||||
28.08
13:30
Borac 1926
Radnički 1923
0
1
|
28.08.2022 13:30 | Borac 1926 | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
28.08
14:00
GFK Sloboda
Sloga (K)
0
1
|
28.08.2022 14:00 | GFK Sloboda | 0 : 1 | Sloga (K) | |||||
28.08
17:00
Loznica
Metalac
1
5
|
28.08.2022 17:00 | Loznica | 1 : 5 | Metalac |
28.08
10:00
Sinđelić
Brodarac 2
5
2
|
28.08.2022 10:00 | Sinđelić | 5 : 2 | Brodarac 2 | |||||
28.08
09:30
OFK Beograd
Radnički
4
0
|
28.08.2022 09:30 | OFK Beograd | 4 : 0 | Radnički | |||||
28.08
10:00
BSK Borča
Bežanija
0
3
|
28.08.2022 10:00 | BSK Borča | 0 : 3 | Bežanija | |||||
28.08
09:30
Lokomotiva
IMT 2
2
1
|
28.08.2022 09:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | IMT 2 |
28.08
10:30
Radnik
Dinamo Jug SU
6
0
|
28.08.2022 10:30 | Radnik | 6 : 0 | Dinamo Jug SU | |||||
28.08
10:00
GFK Dubočica
Knez 2022
3
1
|
28.08.2022 10:00 | GFK Dubočica | 3 : 1 | Knez 2022 |
28.08
11:00
Radnički (S)
Timočanin
0
3
|
28.08.2022 11:00 | Radnički (S) | 0 : 3 | Timočanin |
28.08
10:00
Omladinac (NB)
Cement
4
0
|
28.08.2022 10:00 | Omladinac (NB) | 4 : 0 | Cement | |||||
28.08
10:00
1. Maj
Železničar
2
2
|
28.08.2022 10:00 | 1. Maj | 2 : 2 | Železničar | |||||
28.08
12:00
Podunavac
Podrinje
2
2
|
28.08.2022 12:00 | Podunavac | 2 : 2 | Podrinje |
28.08
10:00
Vinogradar
Petrika
0
3
|
28.08.2022 10:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Petrika | |||||
28.08
16:00
Sporto 023
Mladost GAT
2
0
|
28.08.2022 16:00 | Sporto 023 | 2 : 0 | Mladost GAT | |||||
28.08
12:00
OFK Kikinda
Naftagas
2
0
|
28.08.2022 12:00 | OFK Kikinda | 2 : 0 | Naftagas |
28.08
10:00
OFK Bačka
Tekstilac
6
1
|
28.08.2022 10:00 | OFK Bačka | 6 : 1 | Tekstilac | |||||
28.08
10:00
ŽAK
Borac (BG)
3
0
|
28.08.2022 10:00 | ŽAK | 3 : 0 | Borac (BG) |
28.08
19:00
RFK Grafičar
OFK Vršac
7
0
|
28.08.2022 19:00 | RFK Grafičar | 7 : 0 | OFK Vršac | |||||
28.08
11:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
1
0
|
28.08.2022 11:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
28.08
13:00
Brodarac
Radnički 1923
0
1
|
28.08.2022 13:00 | Brodarac | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
28.08
10:30
Čukarički
Radnički (NB)
4
1
|
28.08.2022 10:30 | Čukarički | 4 : 1 | Radnički (NB) | |||||
28.08
10:00
Voždovac
Rad
3
1
|
28.08.2022 10:00 | Voždovac | 3 : 1 | Rad | |||||
28.08
17:00
Partizan
TSC
3
1
|
28.08.2022 17:00 | Partizan | 3 : 1 | TSC |
28.08
10:00
Inđija
ODR
1
2
|
28.08.2022 10:00 | Inđija | 1 : 2 | ODR | |||||
28.08
12:00
Vojvodina
Železničar
3
0
|
28.08.2022 12:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Železničar | |||||
28.08
12:00
OFK Vršac
Radnički 1912
3
2
|
28.08.2022 12:00 | OFK Vršac | 3 : 2 | Radnički 1912 | |||||
28.08
10:00
Kabel
RFK Novi Sad 1921
4
1
|
28.08.2022 10:00 | Kabel | 4 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
28.08
11:00
Sloga (P)
Apolon 4
3
1
|
28.08.2022 11:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Apolon 4 | |||||
28.08
11:00
Borac 1926
Radnički 1923
0
2
|
28.08.2022 11:00 | Borac 1926 | 0 : 2 | Radnički 1923 | |||||
28.08
11:00
GFK Sloboda
Savacijum
2
3
|
28.08.2022 11:00 | GFK Sloboda | 2 : 3 | Savacijum | |||||
28.08
13:00
Mladi radnik 1926
Jedinstvo
0
1
|
28.08.2022 13:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.08
12:00
Javor Matis
Mačva
0
7
|
28.08.2022 12:00 | Javor Matis | 0 : 7 | Mačva |
28.08
10:00
Radnički (Š)
Podrinje
1
1
|
28.08.2022 10:00 | Radnički (Š) | 1 : 1 | Podrinje |
28.08
17:00
RFK Grafičar
Teleoptik
2
3
|
28.08.2022 17:00 | RFK Grafičar | 2 : 3 | Teleoptik | |||||
28.08
13:00
Sloga (K)
Vojvodina
3
3
|
28.08.2022 13:00 | Sloga (K) | 3 : 3 | Vojvodina | |||||
28.08
15:30
Brodarac
GFK Jagodina
1
2
|
28.08.2022 15:30 | Brodarac | 1 : 2 | GFK Jagodina | |||||
28.08
13:00
Čukarički
Kiker
7
0
|
28.08.2022 13:00 | Čukarički | 7 : 0 | Kiker | |||||
28.08
10:00
OLE
Rad
2
2
|
28.08.2022 10:00 | OLE | 2 : 2 | Rad |
28.08
10:00
Radnički (Z)
GFK Sloven
3
8
|
28.08.2022 10:00 | Radnički (Z) | 3 : 8 | GFK Sloven | |||||
28.08
10:00
Sporto 023
Železničar
3
1
|
28.08.2022 10:00 | Sporto 023 | 3 : 1 | Železničar | |||||
28.08
11:00
Voja Gačić
1. maj
7
0
|
28.08.2022 11:00 | Voja Gačić | 7 : 0 | 1. maj |
28.08
10:00
Radnički 1912
Petar Puača
9
0
|
28.08.2022 10:00 | Radnički 1912 | 9 : 0 | Petar Puača | |||||
28.08
13:00
Kabel
OFK Bačka
2
2
|
28.08.2022 13:00 | Kabel | 2 : 2 | OFK Bačka | |||||
28.08
13:30
RFK Novi Sad 1921
TSC
1
6
|
28.08.2022 13:30 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 6 | TSC | |||||
28.08
10:00
Krila Krajine
Vojvodina
0
5
|
28.08.2022 10:00 | Krila Krajine | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
28.08
10:00
CFK
Hajduk 1912
2
2
|
28.08.2022 10:00 | CFK | 2 : 2 | Hajduk 1912 |
28.08
10:00
Kosmet
Apolon 4
4
3
|
28.08.2022 10:00 | Kosmet | 4 : 3 | Apolon 4 | |||||
28.08
11:00
Bubamara 91
IFA Titan
8
1
|
28.08.2022 11:00 | Bubamara 91 | 8 : 1 | IFA Titan | |||||
28.08
10:30
Apolon 2018
Sport Klub 99
4
0
|
28.08.2022 10:30 | Apolon 2018 | 4 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
28.08
10:00
Sušica
Novi Pazar
1
6
|
28.08.2022 10:00 | Sušica | 1 : 6 | Novi Pazar | |||||
28.08
16:00
Pazar Juniors
Rudar (KM)
3
2
|
28.08.2022 16:00 | Pazar Juniors | 3 : 2 | Rudar (KM) | |||||
28.08
10:00
Šumadija 1903
AS Novi Pazar
2
5
|
28.08.2022 10:00 | Šumadija 1903 | 2 : 5 | AS Novi Pazar |
28.08
10:00
Spartak 1976
Borac 1926
0
0
|
28.08.2022 10:00 | Spartak 1976 | 0 : 0 | Borac 1926 |
28.08
10:00
Plana
Šumadija (A)
2
4
|
28.08.2022 10:00 | Plana | 2 : 4 | Šumadija (A) | |||||
28.08
10:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
0
2
|
28.08.2022 10:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 2 | Smederevo 1924 |
28.08
10:00
Ribnica
Budućnost Krušik 2014
2
3
|
28.08.2022 10:00 | Ribnica | 2 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
28.08
10:00
Radnički (V)
Jedinstvo
4
0
|
28.08.2022 10:00 | Radnički (V) | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.08
16:30
Mačva
Respekt
3
0
|
28.08.2022 16:30 | Mačva | 3 : 0 | Respekt |
28.08
10:00
Partizan
Kolubara
10
0
|
28.08.2022 10:00 | Partizan | 10 : 0 | Kolubara | |||||
28.08
10:00
Radnički (NB)
RFK Grafičar
0
5
|
28.08.2022 10:00 | Radnički (NB) | 0 : 5 | RFK Grafičar | |||||
28.08
16:00
011
IMT
5
0
|
28.08.2022 16:00 | 011 | 5 : 0 | IMT |
28.08
11:00
Karađorđe
Požarevac
3
2
|
28.08.2022 11:00 | Karađorđe | 3 : 2 | Požarevac |
28.08
Dinamo
Jagodina
0
2
|
28.08.2022 | Dinamo | 0 : 2 | Jagodina | |||||
28.08
Ozren
Kolibri
0
7
|
28.08.2022 | Ozren | 0 : 7 | Kolibri | |||||
28.08
Levač
Radnički 2012
0
8
|
28.08.2022 | Levač | 0 : 8 | Radnički 2012 | |||||
28.08
PB 2022
Majdanpek
6
1
|
28.08.2022 | PB 2022 | 6 : 1 | Majdanpek | |||||
28.08
Napredak junior 2018
Lavice Dubočica
0
2
|
28.08.2022 | Napredak junior 2018 | 0 : 2 | Lavice Dubočica | |||||
28.08
Vučice
Radnički 2014
6
1
|
28.08.2022 | Vučice | 6 : 1 | Radnički 2014 | |||||
28.08
Mašinac
Rosulja 2014
15
0
|
28.08.2022 | Mašinac | 15 : 0 | Rosulja 2014 |