12.06
17:30
Sloga (B)
Grizli ML
7
1
|
12.06.2022 17:30 | Sloga (B) | 7 : 1 | Grizli ML | |||||
12.06
17:30
Sloboda
Šumadija
0
1
|
12.06.2022 17:30 | Sloboda | 0 : 1 | Šumadija | |||||
12.06
17:30
Rudar 2001
OFK Napredak
1
2
|
12.06.2022 17:30 | Rudar 2001 | 1 : 2 | OFK Napredak | |||||
12.06
17:30
OFK Aranđelovac 1979
VGSK
3
1
|
12.06.2022 17:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 3 : 1 | VGSK | |||||
12.06
17:30
Morava
Mladi borac
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Morava | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
12.06
17:30
Karađorđe
Đerdap
4
3
|
12.06.2022 17:30 | Karađorđe | 4 : 3 | Đerdap | |||||
12.06
17:30
Rudar (S)
Sloga 33
3
1
|
12.06.2022 17:30 | Rudar (S) | 3 : 1 | Sloga 33 |
12.06
17:30
Radnički (S)
Rusin
3
4
|
12.06.2022 17:30 | Radnički (S) | 3 : 4 | Rusin | |||||
12.06
17:30
Polet
Borac 46
3
2
|
12.06.2022 17:30 | Polet | 3 : 2 | Borac 46 | |||||
12.06
17:30
Budućnost (G)
Borac (BG)
3
1
|
12.06.2022 17:30 | Budućnost (G) | 3 : 1 | Borac (BG) | |||||
12.06
17:30
Budućnost (P)
Radnički 1918
0
1
|
12.06.2022 17:30 | Budućnost (P) | 0 : 1 | Radnički 1918 | |||||
12.06
17:30
Kordun
Crvenka
2
2
|
12.06.2022 17:30 | Kordun | 2 : 2 | Crvenka | |||||
12.06
17:30
Naša Zvezda
Vojvodina
6
3
|
12.06.2022 17:30 | Naša Zvezda | 6 : 3 | Vojvodina | |||||
12.06
17:30
Bratstvo 2019
Lipar
0
1
|
12.06.2022 17:30 | Bratstvo 2019 | 0 : 1 | Lipar | |||||
12.06
17:30
Budućnost (M)
ŽAK
0
0
|
12.06.2022 17:30 | Budućnost (M) | 0 : 0 | ŽAK |
12.06
17:30
Partizan (G)
Radnički (K)
0
8
|
12.06.2022 17:30 | Partizan (G) | 0 : 8 | Radnički (K) | |||||
12.06
17:30
Budućnost (A)
Stari Tamiš
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Budućnost (A) | 3 : 0 | Stari Tamiš | |||||
12.06
17:30
Dolovo
Sloga (BNS)
2
2
|
12.06.2022 17:30 | Dolovo | 2 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
12.06
17:30
Dolina
Hajdučica
3
2
|
12.06.2022 17:30 | Dolina | 3 : 2 | Hajdučica | |||||
12.06
17:30
Crvena zvezda
Potporanj
0
4
|
12.06.2022 17:30 | Crvena zvezda | 0 : 4 | Potporanj | |||||
12.06
17:30
Vulturul
Jugoslavija
2
0
|
12.06.2022 17:30 | Vulturul | 2 : 0 | Jugoslavija | |||||
12.06
17:30
Partizan (U)
Jedinstvo Stević
1
3
|
12.06.2022 17:30 | Partizan (U) | 1 : 3 | Jedinstvo Stević |
12.06
17:30
OFK Vrbas
Bačka
5
0
|
12.06.2022 17:30 | OFK Vrbas | 5 : 0 | Bačka | |||||
12.06
17:30
Đurđin
Napredak
4
1
|
12.06.2022 17:30 | Đurđin | 4 : 1 | Napredak | |||||
12.06
17:30
Iskra
Radnički 1905
5
4
|
12.06.2022 17:30 | Iskra | 5 : 4 | Radnički 1905 | |||||
12.06
17:30
Tornjoš
Sloga
0
3
|
12.06.2022 17:30 | Tornjoš | 0 : 3 | Sloga | |||||
12.06
17:30
Obilić (NK)
Proleter
0
3
|
12.06.2022 17:30 | Obilić (NK) | 0 : 3 | Proleter | |||||
12.06
17:30
Budućnost
Obilić (Z)
4
3
|
12.06.2022 17:30 | Budućnost | 4 : 3 | Obilić (Z) | |||||
12.06
17:30
Srbobran
Jadran
6
5
|
12.06.2022 17:30 | Srbobran | 6 : 5 | Jadran | |||||
12.06
17:30
AFK
Sutjeska
8
0
|
12.06.2022 17:30 | AFK | 8 : 0 | Sutjeska |
12.06
17:30
Petlić SD 026
Bačinac
4
0
|
12.06.2022 17:30 | Petlić SD 026 | 4 : 0 | Bačinac | |||||
12.06
17:30
Polet
Borac 1932
2
1
|
12.06.2022 17:30 | Polet | 2 : 1 | Borac 1932 | |||||
12.06
17:30
Mladi radnik 1940
Podunavac
2
0
|
12.06.2022 17:30 | Mladi radnik 1940 | 2 : 0 | Podunavac | |||||
12.06
17:30
Jedinstvo
Glavaš
1
2
|
12.06.2022 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Glavaš | |||||
12.06
17:30
Mladost 1948
Sloga
2
2
|
12.06.2022 17:30 | Mladost 1948 | 2 : 2 | Sloga | |||||
12.06
17:30
Železničar Kusadak
Radnik
2
2
|
12.06.2022 17:30 | Železničar Kusadak | 2 : 2 | Radnik | |||||
12.06
17:30
SASK
Osipaonica
2
1
|
12.06.2022 17:30 | SASK | 2 : 1 | Osipaonica |
12.06
17:30
Plaskovac
Mladi rudar 1954
1
3
|
12.06.2022 17:30 | Plaskovac | 1 : 3 | Mladi rudar 1954 | |||||
12.06
17:30
Sloga (M)
Šumadinac 1913
2
3
|
12.06.2022 17:30 | Sloga (M) | 2 : 3 | Šumadinac 1913 | |||||
12.06
17:30
Marjan
Lokomotiva
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Marjan | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
12.06
17:30
Banja 1957
ŽSK
7
1
|
12.06.2022 17:30 | Banja 1957 | 7 : 1 | ŽSK | |||||
12.06
17:30
Omladinac (D.R.)
Trnava
1
0
|
12.06.2022 17:30 | Omladinac (D.R.) | 1 : 0 | Trnava | |||||
12.06
17:30
Jasenica
Prvi srpski ustanak
1
2
|
12.06.2022 17:30 | Jasenica | 1 : 2 | Prvi srpski ustanak |
12.06
17:30
Borac
Taskovići
6
3
|
12.06.2022 17:30 | Borac | 6 : 3 | Taskovići | |||||
12.06
17:30
Svrljig
Polet
2
2
|
12.06.2022 17:30 | Svrljig | 2 : 2 | Polet | |||||
12.06
17:30
Radnički 1947
Radnički 1924
0
5
|
12.06.2022 17:30 | Radnički 1947 | 0 : 5 | Radnički 1924 | |||||
12.06
17:30
Naisus 1977
Pobeda
2
3
|
12.06.2022 17:30 | Naisus 1977 | 2 : 3 | Pobeda | |||||
12.06
17:30
Baličevac
Jastrebac
2
1
|
12.06.2022 17:30 | Baličevac | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
12.06
17:30
Zemljoradnik
Rad
7
3
|
12.06.2022 17:30 | Zemljoradnik | 7 : 3 | Rad | |||||
12.06
17:30
Moravac
Palilula
4
2
|
12.06.2022 17:30 | Moravac | 4 : 2 | Palilula |
12.06
17:30
Vojvodina (NM)
ŽFK Banat
2
1
|
12.06.2022 17:30 | Vojvodina (NM) | 2 : 1 | ŽFK Banat | |||||
12.06
17:30
Vojvodina (B)
Krajina
0
3
|
12.06.2022 17:30 | Vojvodina (B) | 0 : 3 | Krajina | |||||
12.06
17:30
Rusanda
ŽAK
3
2
|
12.06.2022 17:30 | Rusanda | 3 : 2 | ŽAK | |||||
12.06
17:30
Mladost (BD)
Budućnost
0
2
|
12.06.2022 17:30 | Mladost (BD) | 0 : 2 | Budućnost | |||||
12.06
17:30
Napredak
Banat
5
4
|
12.06.2022 17:30 | Napredak | 5 : 4 | Banat | |||||
12.06
17:30
Mladost (L)
Borac
6
2
|
12.06.2022 17:30 | Mladost (L) | 6 : 2 | Borac | |||||
12.06
17:30
Polet
Delija
7
1
|
12.06.2022 17:30 | Polet | 7 : 1 | Delija |
12.06
18:00
Kolare
Partizan (G)
3
2
|
12.06.2022 18:00 | Kolare | 3 : 2 | Partizan (G) | |||||
12.06
18:00
Budućnost (Đ)
Javor
5
1
|
12.06.2022 18:00 | Budućnost (Đ) | 5 : 1 | Javor | |||||
12.06
18:00
Budućnost (M)
Juhor (G)
2
1
|
12.06.2022 18:00 | Budućnost (M) | 2 : 1 | Juhor (G) | |||||
12.06
18:00
Partizan (M)
Dragocvet
2
1
|
12.06.2022 18:00 | Partizan (M) | 2 : 1 | Dragocvet | |||||
12.06
18:00
Mladost
Sloga
3
1
|
12.06.2022 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Sloga | |||||
12.06
18:00
Moravac 2015
Morava
5
0
|
12.06.2022 18:00 | Moravac 2015 | 5 : 0 | Morava | |||||
12.06
18:00
Rudar (SR)
OFK Juhor 2016
2
2
|
12.06.2022 18:00 | Rudar (SR) | 2 : 2 | OFK Juhor 2016 | |||||
12.06
18:00
Rudar (St)
GFK Tabane
3
2
|
12.06.2022 18:00 | Rudar (St) | 3 : 2 | GFK Tabane |
12.06
17:30
Sirakovo
Žitkovica 2017
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Sirakovo | 3 : 0 | Žitkovica 2017 | |||||
12.06
17:30
Borac (K)
Sloga (L)
8
2
|
12.06.2022 17:30 | Borac (K) | 8 : 2 | Sloga (L) | |||||
12.06
17:30
Obilić
Šapine
5
3
|
12.06.2022 17:30 | Obilić | 5 : 3 | Šapine | |||||
12.06
17:30
Vihor
Omladinac (Š)
1
3
|
12.06.2022 17:30 | Vihor | 1 : 3 | Omladinac (Š) | |||||
12.06
17:30
Zvižd
Rudar (Kr)
6
0
|
12.06.2022 17:30 | Zvižd | 6 : 0 | Rudar (Kr) | |||||
12.06
17:30
Mladost (R)
Krilaš
0
3
|
12.06.2022 17:30 | Mladost (R) | 0 : 3 | Krilaš | |||||
12.06
17:30
Železničar
Borac (Ž)
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Železničar | 3 : 0 | Borac (Ž) |
12.06
17:30
Mladost
Morava
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Morava | |||||
12.06
17:30
Vulkan 1963
Palilulac
1
3
|
12.06.2022 17:30 | Vulkan 1963 | 1 : 3 | Palilulac | |||||
12.06
17:30
Radnički 1936
Čegar 1946
0
2
|
12.06.2022 17:30 | Radnički 1936 | 0 : 2 | Čegar 1946 | |||||
12.06
17:30
Planinac 1933
Sloboda
7
3
|
12.06.2022 17:30 | Planinac 1933 | 7 : 3 | Sloboda | |||||
12.06
17:30
Radnički 2020
Stevan Nešticki
4
0
|
12.06.2022 17:30 | Radnički 2020 | 4 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
12.06
11:00
Proleter
Crvena zastava
3
1
|
12.06.2022 11:00 | Proleter | 3 : 1 | Crvena zastava |
12.06
17:30
Vidojevica
Drina
1
4
|
12.06.2022 17:30 | Vidojevica | 1 : 4 | Drina | |||||
12.06
17:30
Radnički (Kl)
Cer
5
1
|
12.06.2022 17:30 | Radnički (Kl) | 5 : 1 | Cer | |||||
12.06
17:30
Sloga
Rudar
5
2
|
12.06.2022 17:30 | Sloga | 5 : 2 | Rudar |
12.06
12:00
Rampa
Sečica
8
3
|
12.06.2022 12:00 | Rampa | 8 : 3 | Sečica | |||||
12.06
17:30
OFK Kotroman
Jedinstvo
4
1
|
12.06.2022 17:30 | OFK Kotroman | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.06
Prvi partizan
Sloga
0
0
|
12.06.2022 | Prvi partizan | 0 : 0 | Sloga | |||||
12.06
Plavi Tok
Bakionica
0
3
|
12.06.2022 | Plavi Tok | 0 : 3 | Bakionica | |||||
12.06
11:00
Tara
Perućac
8
1
|
12.06.2022 11:00 | Tara | 8 : 1 | Perućac |
12.06
17:30
Borac
Dobrič
0
0
|
12.06.2022 17:30 | Borac | 0 : 0 | Dobrič | |||||
12.06
OFK Kosanica
Partizanski put
8
2
|
12.06.2022 | OFK Kosanica | 8 : 2 | Partizanski put | |||||
12.06
Kosovac
Spartak
0
0
|
12.06.2022 | Kosovac | 0 : 0 | Spartak | |||||
12.06
Polet
Akademija 10
3
1
|
12.06.2022 | Polet | 3 : 1 | Akademija 10 |
12.06
11:00
Dračić 2018
Tešnjar
0
4
|
12.06.2022 11:00 | Dračić 2018 | 0 : 4 | Tešnjar | |||||
12.06
17:30
Kolubara 2
Polet
6
2
|
12.06.2022 17:30 | Kolubara 2 | 6 : 2 | Polet | |||||
12.06
11:00
Rakac Stave
Lukavac
4
0
|
12.06.2022 11:00 | Rakac Stave | 4 : 0 | Lukavac | |||||
12.06
11:00
Popadić
Jadar 2013
2
2
|
12.06.2022 11:00 | Popadić | 2 : 2 | Jadar 2013 | |||||
12.06
11:00
Mali korak
Milenko Pavlović
1
0
|
12.06.2022 11:00 | Mali korak | 1 : 0 | Milenko Pavlović |
12.06
17:30
Proleter (M)
Pobeda
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Proleter (M) | 3 : 0 | Pobeda | |||||
12.06
17:30
BSK Bavanište
Radnički (B)
1
0
|
12.06.2022 17:30 | BSK Bavanište | 1 : 0 | Radnički (B) | |||||
12.06
17:30
Mladost (V)
Omladinac (D)
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Mladost (V) | 3 : 0 | Omladinac (D) | |||||
12.06
17:30
Mundial
Unirea
4
7
|
12.06.2022 17:30 | Mundial | 4 : 7 | Unirea | |||||
12.06
17:30
Omladinac 1927
Glogonj
2
4
|
12.06.2022 17:30 | Omladinac 1927 | 2 : 4 | Glogonj |
12.06
17:00
Šarbane
Pambukovica
4
3
|
12.06.2022 17:00 | Šarbane | 4 : 3 | Pambukovica | |||||
12.06
17:00
Polet (T)
Omladinac (K)
0
3
|
12.06.2022 17:00 | Polet (T) | 0 : 3 | Omladinac (K) | |||||
12.06
17:00
Nepričava
Polet (DL)
5
2
|
12.06.2022 17:00 | Nepričava | 5 : 2 | Polet (DL) | |||||
12.06
17:00
Jedinstvo (M)
Pepeljevac
2
0
|
12.06.2022 17:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 0 | Pepeljevac | |||||
12.06
17:00
Sovljak
Mladost (V)
3
0
|
12.06.2022 17:00 | Sovljak | 3 : 0 | Mladost (V) | |||||
12.06
17:00
Ratkovac
Crvena Jabuka
1
2
|
12.06.2022 17:00 | Ratkovac | 1 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
12.06
17:00
Tvrdojevac
Joševa
4
1
|
12.06.2022 17:00 | Tvrdojevac | 4 : 1 | Joševa | |||||
12.06
17:00
OFK Paljuvi
Čučuge
1
3
|
12.06.2022 17:00 | OFK Paljuvi | 1 : 3 | Čučuge |
12.06
17:30
Vis
OFK Slatina
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Vis | 3 : 0 | OFK Slatina | |||||
12.06
17:30
Mali Požarevac
OFK Rogača
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Mali Požarevac | 3 : 0 | OFK Rogača | |||||
12.06
17:30
Crvena zvezda
Stojnik
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Stojnik | |||||
12.06
17:30
Mladost (MI)
Mladost (G)
7
2
|
12.06.2022 17:30 | Mladost (MI) | 7 : 2 | Mladost (G) | |||||
12.06
17:30
Vojvoda
Popović
5
2
|
12.06.2022 17:30 | Vojvoda | 5 : 2 | Popović | |||||
12.06
17:30
Sopot
Nemenikuće
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Sopot | 3 : 0 | Nemenikuće |
12.06
17:30
Šumadinac
B 2000
3
3
|
12.06.2022 17:30 | Šumadinac | 3 : 3 | B 2000 |
12.06
18:00
Mlada krila
Gruža
3
1
|
12.06.2022 18:00 | Mlada krila | 3 : 1 | Gruža | |||||
12.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Jovo Kursula
4
1
|
12.06.2022 18:00 | Kraljevo Hajduk | 4 : 1 | Jovo Kursula | |||||
12.06
18:00
Miločajac
Popovići Vrnjci
1
5
|
12.06.2022 18:00 | Miločajac | 1 : 5 | Popovići Vrnjci | |||||
12.06
18:00
Lazac
Jedinstvo (D)
2
3
|
12.06.2022 18:00 | Lazac | 2 : 3 | Jedinstvo (D) | |||||
12.06
18:00
Apolon 2018
Granit
2
1
|
12.06.2022 18:00 | Apolon 2018 | 2 : 1 | Granit | |||||
12.06
18:00
Omladinac
Borac
0
5
|
12.06.2022 18:00 | Omladinac | 0 : 5 | Borac | |||||
12.06
18:00
Mineral 2015
Jedinstvo (G)
3
0
|
12.06.2022 18:00 | Mineral 2015 | 3 : 0 | Jedinstvo (G) |
12.06
17:30
Novoselac
Supovac
6
0
|
12.06.2022 17:30 | Novoselac | 6 : 0 | Supovac | |||||
12.06
17:30
Spartak
Jasenovik 2018
0
3
|
12.06.2022 17:30 | Spartak | 0 : 3 | Jasenovik 2018 | |||||
12.06
17:30
Standard 2021
Sloga (DT)
7
2
|
12.06.2022 17:30 | Standard 2021 | 7 : 2 | Sloga (DT) | |||||
12.06
17:30
Mramor
Sloga 1948
3
2
|
12.06.2022 17:30 | Mramor | 3 : 2 | Sloga 1948 | |||||
12.06
17:30
Real Niš
Mladost
2
0
|
12.06.2022 17:30 | Real Niš | 2 : 0 | Mladost | |||||
12.06
17:30
Mezgraja
Vrtište
1
1
|
12.06.2022 17:30 | Mezgraja | 1 : 1 | Vrtište |
12.06
17:00
Gladijator
Planinac
0
3
|
12.06.2022 17:00 | Gladijator | 0 : 3 | Planinac | |||||
12.06
17:00
Vujan
Čačak 94
0
0
|
12.06.2022 17:00 | Vujan | 0 : 0 | Čačak 94 | |||||
12.06
11:00
Prijatelji
Morava
|
12.06.2022 11:00 | Prijatelji | : | Morava | |||||
12.06
17:00
Budućnost
Gaučosi
2
2
|
12.06.2022 17:00 | Budućnost | 2 : 2 | Gaučosi | |||||
12.06
Malba
Gavrilo Princip
3
0
|
12.06.2022 | Malba | 3 : 0 | Gavrilo Princip | |||||
12.06
17:00
Lugovi
Mršinci
3
0
|
12.06.2022 17:00 | Lugovi | 3 : 0 | Mršinci |
12.06
17:30
Dizel
Napredak 1934
3
3
|
12.06.2022 17:30 | Dizel | 3 : 3 | Napredak 1934 | |||||
12.06
17:30
Stig 1955
BSK 1931
0
2
|
12.06.2022 17:30 | Stig 1955 | 0 : 2 | BSK 1931 | |||||
12.06
17:30
Napredak (B)
Beli Orao
0
0
|
12.06.2022 17:30 | Napredak (B) | 0 : 0 | Beli Orao | |||||
12.06
17:30
Polet (V)
OFK Braničevo
2
1
|
12.06.2022 17:30 | Polet (V) | 2 : 1 | OFK Braničevo | |||||
12.06
17:30
Barič
Batovac
1
4
|
12.06.2022 17:30 | Barič | 1 : 4 | Batovac | |||||
12.06
17:30
Mlava (B)
Ljubičevo
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Mlava (B) | 3 : 0 | Ljubičevo |
12.06
17:30
Soko
Jedinstvo (S)
1
4
|
12.06.2022 17:30 | Soko | 1 : 4 | Jedinstvo (S) | |||||
12.06
17:30
Integral
Rade Milošević
5
2
|
12.06.2022 17:30 | Integral | 5 : 2 | Rade Milošević | |||||
12.06
17:30
Mlava (ML)
Mladost (K)
1
3
|
12.06.2022 17:30 | Mlava (ML) | 1 : 3 | Mladost (K) | |||||
12.06
17:30
Zadrugar 1947
Napredak (S)
4
6
|
12.06.2022 17:30 | Zadrugar 1947 | 4 : 6 | Napredak (S) | |||||
12.06
17:30
Jasenovac
Bata Bulić
0
0
|
12.06.2022 17:30 | Jasenovac | 0 : 0 | Bata Bulić | |||||
12.06
17:30
Manastirica
Sloga 1945
0
3
|
12.06.2022 17:30 | Manastirica | 0 : 3 | Sloga 1945 | |||||
12.06
17:30
Trgovački
Pobeda 1953
2
2
|
12.06.2022 17:30 | Trgovački | 2 : 2 | Pobeda 1953 |
12.06
17:30
Sloga
Borac
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Sloga | 3 : 0 | Borac | |||||
12.06
11:00
Lokomotiva
Mladost (PR)
1
1
|
12.06.2022 11:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Mladost (PR) | |||||
12.06
17:30
Veliki Suvodol
Temac
2
2
|
12.06.2022 17:30 | Veliki Suvodol | 2 : 2 | Temac |
12.06
11:00
Napredak 2012
Tempo
3
0
|
12.06.2022 11:00 | Napredak 2012 | 3 : 0 | Tempo | |||||
12.06
11:00
OFK Sloga
Sloga
3
7
|
12.06.2022 11:00 | OFK Sloga | 3 : 7 | Sloga | |||||
12.06
11:00
Borac
Jedinstvo
2
3
|
12.06.2022 11:00 | Borac | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
12.06
11:00
Crvena zvezda
Škriljac
1
2
|
12.06.2022 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Škriljac | |||||
12.06
11:00
Ratar
Rutevac
5
1
|
12.06.2022 11:00 | Ratar | 5 : 1 | Rutevac | |||||
12.06
11:00
Polet
Rudar 2016
1
5
|
12.06.2022 11:00 | Polet | 1 : 5 | Rudar 2016 |
12.06
Backovac Junajted
Lunjevica
2
3
|
12.06.2022 | Backovac Junajted | 2 : 3 | Lunjevica | |||||
12.06
Jablanica
Takovski Ustanak
7
0
|
12.06.2022 | Jablanica | 7 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
12.06
Ozremica
Šilopaj
2
1
|
12.06.2022 | Ozremica | 2 : 1 | Šilopaj | |||||
12.06
17:30
Omladinac
Brezak
1
2
|
12.06.2022 17:30 | Omladinac | 1 : 2 | Brezak | |||||
12.06
13:00
FC Stella Rossa
Semedraž
1
3
|
12.06.2022 13:00 | FC Stella Rossa | 1 : 3 | Semedraž | |||||
12.06
Velereč 94
Majdan
3
0
|
12.06.2022 | Velereč 94 | 3 : 0 | Majdan |
12.06
10:00
Omladinac 1977
Sloga 1980
1
6
|
12.06.2022 10:00 | Omladinac 1977 | 1 : 6 | Sloga 1980 | |||||
12.06
10:00
Lepaja 2018
Dobrič 1974
1
1
|
12.06.2022 10:00 | Lepaja 2018 | 1 : 1 | Dobrič 1974 | |||||
12.06
13:00
Jastrebac 1979
Jugovići 1976
3
0
|
12.06.2022 13:00 | Jastrebac 1979 | 3 : 0 | Jugovići 1976 | |||||
12.06
13:00
Koprijan
Balajnac 2019
0
3
|
12.06.2022 13:00 | Koprijan | 0 : 3 | Balajnac 2019 |
12.06
17:30
Banat (D)
Partizan
2
0
|
12.06.2022 17:30 | Banat (D) | 2 : 0 | Partizan | |||||
12.06
17:30
Dunav
Karaš (J)
1
1
|
12.06.2022 17:30 | Dunav | 1 : 1 | Karaš (J) | |||||
12.06
17:30
Omladinac
Polet
3
1
|
12.06.2022 17:30 | Omladinac | 3 : 1 | Polet | |||||
12.06
17:30
Banat (I)
Ševac
5
1
|
12.06.2022 17:30 | Banat (I) | 5 : 1 | Ševac | |||||
12.06
17:30
Graničar
Ratar
1
2
|
12.06.2022 17:30 | Graničar | 1 : 2 | Ratar | |||||
12.06
17:30
Sloga (M)
Borac (VS)
4
1
|
12.06.2022 17:30 | Sloga (M) | 4 : 1 | Borac (VS) | |||||
12.06
17:30
Karaš (K)
Vitorul
1
0
|
12.06.2022 17:30 | Karaš (K) | 1 : 0 | Vitorul |
12.06
11:00
Kragujevac
Divostin
1
4
|
12.06.2022 11:00 | Kragujevac | 1 : 4 | Divostin | |||||
12.06
17:30
OFK Žeželj
Stanovo 1941
1
4
|
12.06.2022 17:30 | OFK Žeželj | 1 : 4 | Stanovo 1941 |
12.06
17:30
OFK Bagremar
21. oktobar
3
9
|
12.06.2022 17:30 | OFK Bagremar | 3 : 9 | 21. oktobar | |||||
12.06
17:30
Dobrača
Ćava
0
10
|
12.06.2022 17:30 | Dobrača | 0 : 10 | Ćava |
12.06
18:00
Obilić
Sloga
4
3
|
12.06.2022 18:00 | Obilić | 4 : 3 | Sloga | |||||
12.06
18:00
Vinogradar
Borac
3
0
|
12.06.2022 18:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Borac | |||||
12.06
18:00
Čenej
Moskva
3
2
|
12.06.2022 18:00 | Čenej | 3 : 2 | Moskva | |||||
12.06
18:00
Bačka
Susek
1
1
|
12.06.2022 18:00 | Bačka | 1 : 1 | Susek | |||||
12.06
18:00
Proleter
OFK Sirig
0
2
|
12.06.2022 18:00 | Proleter | 0 : 2 | OFK Sirig | |||||
12.06
18:00
Hajduk (G)
Hajduk (Č)
1
1
|
12.06.2022 18:00 | Hajduk (G) | 1 : 1 | Hajduk (Č) | |||||
12.06
18:00
Titel
Železničar
0
3
|
12.06.2022 18:00 | Titel | 0 : 3 | Železničar |
12.06
18:00
Provo 2015
Skupljen 2013
3
0
|
12.06.2022 18:00 | Provo 2015 | 3 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
12.06
11:00
Mladost (Z)
Verko
5
2
|
12.06.2022 11:00 | Mladost (Z) | 5 : 2 | Verko | |||||
12.06
11:00
Petrovac 74
Belpos
3
0
|
12.06.2022 11:00 | Petrovac 74 | 3 : 0 | Belpos | |||||
12.06
18:00
Hajduk
Bobovik
1
2
|
12.06.2022 18:00 | Hajduk | 1 : 2 | Bobovik | |||||
12.06
11:00
Polet
Torpedo
5
2
|
12.06.2022 11:00 | Polet | 5 : 2 | Torpedo |
12.06
17:30
Borba
Jovanovac
1
5
|
12.06.2022 17:30 | Borba | 1 : 5 | Jovanovac | |||||
12.06
17:30
Bukorovac
Hajduk 1936
1
1
|
12.06.2022 17:30 | Bukorovac | 1 : 1 | Hajduk 1936 |
12.06
17:30
Borac 2016
Ram
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Borac 2016 | 3 : 0 | Ram | |||||
12.06
17:30
Dunavac 1929
Mirko Tomić
3
0
|
12.06.2022 17:30 | Dunavac 1929 | 3 : 0 | Mirko Tomić | |||||
12.06
17:30
Baštovan 2015
Sloga TOP
5
1
|
12.06.2022 17:30 | Baštovan 2015 | 5 : 1 | Sloga TOP | |||||
12.06
17:30
Mladost 1970
Pek
4
0
|
12.06.2022 17:30 | Mladost 1970 | 4 : 0 | Pek | |||||
12.06
17:30
Radnički
Polet
3
1
|
12.06.2022 17:30 | Radnički | 3 : 1 | Polet |
12.06
17:30
Kolubara
Rubribreza
0
6
|
12.06.2022 17:30 | Kolubara | 0 : 6 | Rubribreza | |||||
12.06
17:30
Mladost
Napredak
1
4
|
12.06.2022 17:30 | Mladost | 1 : 4 | Napredak | |||||
12.06
17:30
Izviđač
Proleter
11
3
|
12.06.2022 17:30 | Izviđač | 11 : 3 | Proleter | |||||
12.06
17:30
Borac
Babajić
3
4
|
12.06.2022 17:30 | Borac | 3 : 4 | Babajić |
12.06
10:00
Gornja Trnava 1938
Junkovac
2
1
|
12.06.2022 10:00 | Gornja Trnava 1938 | 2 : 1 | Junkovac | |||||
12.06
10:00
Maskar
Proleter 1936
3
3
|
12.06.2022 10:00 | Maskar | 3 : 3 | Proleter 1936 | |||||
12.06
10:00
Radoje Domanović
Šumadinac
4
7
|
12.06.2022 10:00 | Radoje Domanović | 4 : 7 | Šumadinac |
12.06
11:00
Jedinstvo
Korman
4
0
|
12.06.2022 11:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Korman | |||||
12.06
11:00
Rudar
Bojić
3
3
|
12.06.2022 11:00 | Rudar | 3 : 3 | Bojić | |||||
12.06
11:00
Sava
Rankovac
3
1
|
12.06.2022 11:00 | Sava | 3 : 1 | Rankovac | |||||
12.06
11:00
Borac BTG
Galeb
5
1
|
12.06.2022 11:00 | Borac BTG | 5 : 1 | Galeb | |||||
12.06
11:00
Zablaće
Mladost Slatina
4
1
|
12.06.2022 11:00 | Zablaće | 4 : 1 | Mladost Slatina | |||||
12.06
11:00
Mišar
Metlić
5
0
|
12.06.2022 11:00 | Mišar | 5 : 0 | Metlić |
12.06
20:00
Stolice
Borac
6
3
|
12.06.2022 20:00 | Stolice | 6 : 3 | Borac | |||||
12.06
17:30
14. Oktobar
Jadar 07
2
5
|
12.06.2022 17:30 | 14. Oktobar | 2 : 5 | Jadar 07 | |||||
12.06
17:30
Gradilište
Hajduk
0
3
|
12.06.2022 17:30 | Gradilište | 0 : 3 | Hajduk | |||||
12.06
17:30
Vuk
Mladost Gradilište
4
0
|
12.06.2022 17:30 | Vuk | 4 : 0 | Mladost Gradilište | |||||
12.06
17:30
Granit
Krajišnici
2
3
|
12.06.2022 17:30 | Granit | 2 : 3 | Krajišnici | |||||
12.06
17:30
Sloga
Jadar
3
1
|
12.06.2022 17:30 | Sloga | 3 : 1 | Jadar |
12.06
11:00
Misača
Vrbica
1
2
|
12.06.2022 11:00 | Misača | 1 : 2 | Vrbica |
12.06
11:00
Tamnava
OFK Stublenica
2
5
|
12.06.2022 11:00 | Tamnava | 2 : 5 | OFK Stublenica | |||||
12.06
11:00
Gunjevac
Tulari
0
1
|
12.06.2022 11:00 | Gunjevac | 0 : 1 | Tulari |
12.06
18:00
Mladost
Vrelo
4
0
|
12.06.2022 18:00 | Mladost | 4 : 0 | Vrelo |
12.06
13:30
Sunrise Šabac
Zlatibor
1
4
|
12.06.2022 13:30 | Sunrise Šabac | 1 : 4 | Zlatibor | |||||
12.06
13:30
Mladost (L)
Radnički (V)
0
3
|
12.06.2022 13:30 | Mladost (L) | 0 : 3 | Radnički (V) | |||||
12.06
13:30
Mladi radnik 1926
Jedinstvo
1
7
|
12.06.2022 13:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 7 | Jedinstvo | |||||
12.06
13:30
GFK Sloboda
Loznica
1
1
|
12.06.2022 13:30 | GFK Sloboda | 1 : 1 | Loznica | |||||
12.06
13:30
Novi Pazar
Metalac (GM)
2
2
|
12.06.2022 13:30 | Novi Pazar | 2 : 2 | Metalac (GM) | |||||
12.06
13:30
Borac 1926
Sloga (P)
1
2
|
12.06.2022 13:30 | Borac 1926 | 1 : 2 | Sloga (P) |
12.06
Kopernikus Želežničar
Timočanin
2
3
|
12.06.2022 | Kopernikus Želežničar | 2 : 3 | Timočanin |
12.06
18:00
Proleter (NS)
OFK Vršac
1
2
|
12.06.2022 18:00 | Proleter (NS) | 1 : 2 | OFK Vršac | |||||
12.06
10:00
GFK Sloven
Vojvodina
2
1
|
12.06.2022 10:00 | GFK Sloven | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
12.06
10:00
Petar Puača
Index
4
3
|
12.06.2022 10:00 | Petar Puača | 4 : 3 | Index |
12.06
11:00
Grizzly ML
RSK
3
0
|
12.06.2022 11:00 | Grizzly ML | 3 : 0 | RSK |
12.06
17:30
Crnokosa
Radnički (K)
3
2
|
12.06.2022 17:30 | Crnokosa | 3 : 2 | Radnički (K) | |||||
12.06
15:30
Novi Pazar
Takovo
2
1
|
12.06.2022 15:30 | Novi Pazar | 2 : 1 | Takovo | |||||
12.06
10:00
OFK Senjak
Jedinstvo Putevi
1
3
|
12.06.2022 10:00 | OFK Senjak | 1 : 3 | Jedinstvo Putevi |
12.06
11:00
Šumadija 1903
Apolon 4
2
1
|
12.06.2022 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Apolon 4 | |||||
12.06
11:00
Sunrise Šabac
Mačva
2
5
|
12.06.2022 11:00 | Sunrise Šabac | 2 : 5 | Mačva | |||||
12.06
11:00
Radnički 1923
Radnički (V)
2
1
|
12.06.2022 11:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Radnički (V) | |||||
12.06
11:00
GFK Sloboda
Loznica
6
0
|
12.06.2022 11:00 | GFK Sloboda | 6 : 0 | Loznica | |||||
12.06
11:00
Novi Pazar
Metalac (GM)
2
1
|
12.06.2022 11:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Metalac (GM) | |||||
12.06
11:00
Borac 1926
Savacijum
2
1
|
12.06.2022 11:00 | Borac 1926 | 2 : 1 | Savacijum |
12.06
16:00
Proleter (NS)
OFK Vršac
2
0
|
12.06.2022 16:00 | Proleter (NS) | 2 : 0 | OFK Vršac | |||||
12.06
11:00
ODR
Spartak ŽK
4
2
|
12.06.2022 11:00 | ODR | 4 : 2 | Spartak ŽK |
12.06
17:30
Rađevac
Budućnost Krušik 2014
2
1
|
12.06.2022 17:30 | Rađevac | 2 : 1 | Budućnost Krušik 2014 |
12.06
10:00
Radnički 1905
Preporod
6
1
|
12.06.2022 10:00 | Radnički 1905 | 6 : 1 | Preporod |
12.06
16:00
GFK Sloboda
Javor Matis
2
0
|
12.06.2022 16:00 | GFK Sloboda | 2 : 0 | Javor Matis |
12.06
10:00
Loznica
Savacium
1
0
|
12.06.2022 10:00 | Loznica | 1 : 0 | Savacium |
12.06
10:00
AFK
Arena Su
0
3
|
12.06.2022 10:00 | AFK | 0 : 3 | Arena Su |
12.06
Partizan
Vojvodina
2
2
|
12.06.2022 | Partizan | 2 : 2 | Vojvodina |
12.06
10:00
TSC '09
Spartak ŽK '09
1
0
|
12.06.2022 10:00 | TSC '09 | 1 : 0 | Spartak ŽK '09 |
12.06
18:00
Borac
Čanković
2
7
|
12.06.2022 18:00 | Borac | 2 : 7 | Čanković |
12.06
12:00
Mega Mozzart
Crvena zvezda MTS
77
70
|
12.06.2022 12:00 | Mega Mozzart | 77 : 70 | Crvena zvezda MTS | 1:1 | ||||
12.06
18:30
FMP Meridian
Partizan NIS
20
0
|
12.06.2022 18:30 | FMP Meridian | 20 : 0 | Partizan NIS | 2:0 |
12.06
17:00
Blue Dragons Beograd
Black Hornets
35
0
|
12.06.2022 17:00 | Blue Dragons Beograd | 35 : 0 | Black Hornets |