XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 377 utakmica za dan
Subota, 28 Maj 2022


Fudbal

OFK Stari Grad
Bačka Palanka
28.05.2022
17:30
OFK Bečej 1918
Bečej
28.05.2022 17:30
OFK Stari Grad
:
OFK Bečej 1918
Dinamo 1945
Pančevo
28.05.2022
17:30
Borac (Š)
Šajkaš
28.05.2022 17:30
Dinamo 1945
:
Borac (Š)
Tisa
Adorjan
28.05.2022
17:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
28.05.2022 17:30
Tisa
:
Jedinstvo (SP)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.05.2022
17:30
Borac (S)
Sakule
28.05.2022 17:30
Radnički (Zr)
:
Borac (S)
OFK Vršac
Vršac
28.05.2022
17:30
OFK Kikinda
Kikinda
28.05.2022 17:30
OFK Vršac
:
OFK Kikinda
Feniks 1995
Stara Pazova
28.05.2022
17:30
Hajduk 1912
Kula
28.05.2022 17:30
Feniks 1995
:
Hajduk 1912
Tekstilac
Odžaci
28.05.2022
17:30
Omladinac
Novi Banovci
28.05.2022 17:30
Tekstilac
:
Omladinac
Radnički 1912
Sombor
28.05.2022
17:30
1. Maj Ruma
Ruma
28.05.2022 17:30
Radnički 1912
:
1. Maj Ruma
Radnički (NB)
Novi Beograd
28.05.2022
12:00
BASK
Beograd
28.05.2022 12:00
Radnički (NB)
:
BASK
Jedinstvo
Surčin
28.05.2022
17:00
Prva iskra
Barič
28.05.2022 17:00
Jedinstvo
:
Prva iskra
Leštane
Leštane
28.05.2022
17:00
Teleoptik
Zemun
28.05.2022 17:00
Leštane
:
Teleoptik
Studentski grad
Novi Beograd
28.05.2022
17:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
28.05.2022 17:00
Studentski grad
:
TEK Sloga
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
28.05.2022
17:00
OFK Beograd
Beograd
28.05.2022 17:00
Ušće Novi Beograd
:
OFK Beograd
Zvezdara
Beograd
28.05.2022
17:00
Borac
Lazarevac
28.05.2022 17:00
Zvezdara
:
Borac
Radnički (O)
Obrenovac
28.05.2022
17:00
Zemun
Zemun
28.05.2022 17:00
Radnički (O)
:
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
28.05.2022
17:00
BSK Borča
Borča
28.05.2022 17:00
Brodarac
:
BSK Borča
Sloga (L)
Leskovac
28.05.2022
17:30
Budućnost (P)
Popovac
28.05.2022 17:30
Sloga (L)
:
Budućnost (P)
Jedinstvo (P)
Paraćin
28.05.2022
17:30
GFK Jagodina
Jagodina
28.05.2022 17:30
Jedinstvo (P)
:
GFK Jagodina
Sloga
Plandište
28.05.2022
17:30
Borac
Starčevo
28.05.2022 17:30
Sloga
:
Borac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
28.05.2022
17:30
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
28.05.2022 17:30
Jedinstvo (BK)
:
Crvena zvezda (VS)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
28.05.2022
17:30
BAK
Bela Crkva
28.05.2022 17:30
Kozara
:
BAK
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
28.05.2022
17:30
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
28.05.2022 17:30
Crvena zvezda (RS)
:
Jedinstvo (V)
Polet
Idvor
28.05.2022
17:30
Omladinac FAM
Botoš
28.05.2022 17:30
Polet
:
Omladinac FAM
Proleter
Banatski Karlovac
28.05.2022
17:30
Sloboda
Novi Kozarci
28.05.2022 17:30
Proleter
:
Sloboda
Vojvodina 1928
Perlez
28.05.2022
17:30
Begej
Žitište
28.05.2022 17:30
Vojvodina 1928
:
Begej
Mladost
Omoljica
28.05.2022
17:30
Naftagas
Elemir
28.05.2022 17:30
Mladost
:
Naftagas
Jedinstvo
Rumenka
28.05.2022
17:30
Budućnost
Salaš Noćajski
28.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Budućnost
Mladost
Bački Jarak
28.05.2022
17:30
Sloboda
Donji Tovarnik
28.05.2022 17:30
Mladost
:
Sloboda
Cement
Beočin
28.05.2022
17:30
Hajduk
Divoš
28.05.2022 17:30
Cement
:
Hajduk
Radnički (NP)
Nova Pazova
28.05.2022
17:30
Radnički (Š)
Šid
28.05.2022 17:30
Radnički (NP)
:
Radnički (Š)
Sloga (E)
Erdevik
28.05.2022
17:30
Podunavac
Belegiš
28.05.2022 17:30
Sloga (E)
:
Podunavac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.05.2022
17:30
Dunav
Stari Banovci
28.05.2022 17:30
RFK Novi Sad 1921
:
Dunav
Donji Srem
Pećinci
28.05.2022
17:30
Sloga (T)
Temerin
28.05.2022 17:30
Donji Srem
:
Sloga (T)
Index
Novi Sad
28.05.2022
17:30
Veternik
Veternik
28.05.2022 17:30
Index
:
Veternik
Parmenac
Parmenac
28.05.2022
17:30
Sloboda
Čačak
28.05.2022 17:30
Parmenac
:
Sloboda
Sloga (B)
Batočina
28.05.2022
17:30
Sloboda
Lipe
28.05.2022 17:30
Sloga (B)
:
Sloboda
Rudar 2001
Kostolac
28.05.2022
17:30
Grizli ML
Saranovo
28.05.2022 17:30
Rudar 2001
:
Grizli ML
Morava
Velika Plana
28.05.2022
17:30
OFK Napredak
Markovac
28.05.2022 17:30
Morava
:
OFK Napredak
Karađorđe
Topola
28.05.2022
17:30
VGSK
Veliko Gradište
28.05.2022 17:30
Karađorđe
:
VGSK
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
28.05.2022
17:30
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
28.05.2022 17:30
Sloga 33
:
OFK Mihajlovac
OFK Sinđelić
Niš
28.05.2022
17:30
OFK Napredak 1929
Aleksinac
28.05.2022 17:30
OFK Sinđelić
:
OFK Napredak 1929
Radnički (S)
Sombor
28.05.2022
17:30
Polet
Karavukovo
28.05.2022 17:30
Radnički (S)
:
Polet
Bratstvo 2019
Prigrevica
28.05.2022
17:30
Crvenka
Crvenka
28.05.2022 17:30
Bratstvo 2019
:
Crvenka
ŽAK
Sombor
28.05.2022
17:30
Lipar
Lipar
28.05.2022 17:30
ŽAK
:
Lipar
Slavija
Novi Sad
28.05.2022
17:30
Bačka 1923
Đurđevo
28.05.2022 17:30
Slavija
:
Bačka 1923
Crvena Zvezda
Novi Sad
28.05.2022
17:30
TSK
Temerin
28.05.2022 17:30
Crvena Zvezda
:
TSK
Omladinac
Stepanovićevo
28.05.2022
17:30
Jedinstvo
Gospođinci
28.05.2022 17:30
Omladinac
:
Jedinstvo
Šajkaš 1908
Kovilj
28.05.2022
17:30
Borac
Novi Sad
28.05.2022 17:30
Šajkaš 1908
:
Borac
Partizan (U)
Uljma
28.05.2022
17:30
Jugoslavija
Jabuka
28.05.2022 17:30
Partizan (U)
:
Jugoslavija
Jedinstvo Stević
Kačarevo
28.05.2022
17:30
Spartak 1911
Debeljača
28.05.2022 17:30
Jedinstvo Stević
:
Spartak 1911
OFK Vrbas
Vrbas
28.05.2022
17:30
Đurđin
Đurđin
28.05.2022 17:30
OFK Vrbas
:
Đurđin
Tornjoš
Tornjoš
28.05.2022
17:30
Napredak
Nadalj
28.05.2022 17:30
Tornjoš
:
Napredak
Obilić (NK)
Novi Kneževac
28.05.2022
17:30
Radnički 1905
Bajmok
28.05.2022 17:30
Obilić (NK)
:
Radnički 1905
Srbobran
Srbobran
28.05.2022
17:30
Proleter
Ravno Selo
28.05.2022 17:30
Srbobran
:
Proleter
AFK
Ada
28.05.2022
17:30
Obilić (Z)
Zmajevo
28.05.2022 17:30
AFK
:
Obilić (Z)
Jadran
Feketić
28.05.2022
17:30
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
28.05.2022 17:30
Jadran
:
Sutjeska
Mladost 1948
Donja Livadica
28.05.2022
17:30
Podunavac
Udovice
28.05.2022 17:30
Mladost 1948
:
Podunavac
Rudna Glava
Rudna Glava
28.05.2022
17:30
Mala Vrbica
Mala Vrbica
28.05.2022 17:30
Rudna Glava
:
Mala Vrbica
Jedinstvo (Š)
Šišava
28.05.2022
17:30
Jedinstvo (G)
Grdelica
28.05.2022 17:30
Jedinstvo (Š)
:
Jedinstvo (G)
Budućnost
Orašje
28.05.2022
17:30
OFK Brza
Brza
28.05.2022 17:30
Budućnost
:
OFK Brza
FSU Kraljevica
Zaječar
28.05.2022
Osnić
Osnić
28.05.2022
FSU Kraljevica
:
Osnić
Omladinac
Grezna
28.05.2022
Hajduk
Rujevica
28.05.2022
Omladinac
:
Hajduk
OFK Rtanj
Boljevac
28.05.2022
Radnički 1946
Lubnica
28.05.2022
OFK Rtanj
:
Radnički 1946
Rudar (P)
Podvis
28.05.2022
Velika Jasikova
Velika Jasikova
28.05.2022
Rudar (P)
:
Velika Jasikova
Graničar
Veliki Izvor
28.05.2022
Sloga
Minićevo
28.05.2022
Graničar
:
Sloga
Trebič
Sokobanja
28.05.2022
Rtanj
Boljevac
28.05.2022
Trebič
:
Rtanj
Kosovo
Zvezdan
28.05.2022
Rudar Vrška Čuka
Grljan
28.05.2022
Kosovo
:
Rudar Vrška Čuka
Midžor
Kalna
28.05.2022
Šljivar
Šljivar
28.05.2022
Midžor
:
Šljivar
Morava
Kočino Selo
28.05.2022
17:30
Mladi Borac
Sedlare
28.05.2022 17:30
Morava
:
Mladi Borac
Partizan (G)
Glogovac
28.05.2022
17:30
Partizan (M)
Majur
28.05.2022 17:30
Partizan (G)
:
Partizan (M)
Zvižd
Kučevo
28.05.2022
17:30
Šapine
Šapine
28.05.2022 17:30
Zvižd
:
Šapine
Željuša
Željuša
28.05.2022
17:30
Pobeda
Držina
28.05.2022 17:30
Željuša
:
Pobeda
Napredak
Izvor
28.05.2022
17:30
Zadrugar
Krupac
28.05.2022 17:30
Napredak
:
Zadrugar
Gnjilan
Gnjilan
28.05.2022
17:30
Dragoš
Pirot
28.05.2022 17:30
Gnjilan
:
Dragoš
Spartak
Pirot
28.05.2022
17:30
Senjak
Pirot
28.05.2022 17:30
Spartak
:
Senjak
Sloboda
Rasnica
28.05.2022
17:30
Vladimir Durković
Berilovac
28.05.2022 17:30
Sloboda
:
Vladimir Durković
Heroj Polet
Jajinci
28.05.2022
17:00
Siti Sport Klub
Beograd
28.05.2022 17:00
Heroj Polet
:
Siti Sport Klub
Beograd Karaburma
Beograd
28.05.2022
17:00
Hajduk
Beograd
28.05.2022 17:00
Beograd Karaburma
:
Hajduk
Umka
Umka
28.05.2022
17:00
Borac (O)
Ostružnica
28.05.2022 17:00
Umka
:
Borac (O)
Dunav
Veliko Selo
28.05.2022
17:00
Posavac Tišma
Boljevci
28.05.2022 17:00
Dunav
:
Posavac Tišma
Rakovica
Beograd
28.05.2022
17:00
Srem
Jakovo
28.05.2022 17:00
Rakovica
:
Srem
Šećeranac Ada
Beograd
28.05.2022
18:00
Balkan Mirijevo
Beograd
28.05.2022 18:00
Šećeranac Ada
:
Balkan Mirijevo
PKB Kovilovo
Kovilovo
28.05.2022
17:00
Milutinac
Zemun
28.05.2022 17:00
PKB Kovilovo
:
Milutinac
Borac (D)
Drenovac
28.05.2022
17:30
Šumadija 1934
Drača
28.05.2022 17:30
Borac (D)
:
Šumadija 1934
Mladost (P)
Pajazitovo
28.05.2022
17:30
Pobeda 1926
Beloševac
28.05.2022 17:30
Mladost (P)
:
Pobeda 1926
Srbija
Ilićevo
28.05.2022
17:30
Kutlovo
Kutlovo
28.05.2022 17:30
Srbija
:
Kutlovo
Jedinstvo
Petrovac
28.05.2022
17:30
Bratstvo 1975
Erdeč
28.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Bratstvo 1975
Maršić
Maršić
28.05.2022
17:30
Zastava
Kragujevac
28.05.2022 17:30
Maršić
:
Zastava
Kolonija
Kragujevac
28.05.2022
17:30
Slavija
Kragujevac
28.05.2022 17:30
Kolonija
:
Slavija
Sloga (D)
Desimirovac
28.05.2022
17:30
Košutnjak
Kragujevac
28.05.2022 17:30
Sloga (D)
:
Košutnjak
Spartak 1924
Ljig
28.05.2022
17:00
Trlić
Trlić
28.05.2022 17:00
Spartak 1924
:
Trlić
Radnik
Ub
28.05.2022
17:00
Toplica
Donja Toplica
28.05.2022 17:00
Radnik
:
Toplica
Radnički 2020
Knez Selo
28.05.2022
17:30
Čegar 1946
Donji Matejevac
28.05.2022 17:30
Radnički 2020
:
Čegar 1946
Mladost (V)
Vrdila
28.05.2022
18:00
Jedinstvo 2017
Tutin
28.05.2022 18:00
Mladost (V)
:
Jedinstvo 2017
Rudar
Brasina
28.05.2022
17:30
Hajduk Stanko
Crna Bara
28.05.2022 17:30
Rudar
:
Hajduk Stanko
Junior Novo Naselje
Valjevo
28.05.2022
17:00
Tešnjar
Valjevo
28.05.2022 17:00
Junior Novo Naselje
:
Tešnjar
Rajac
Kadina Luka
28.05.2022
17:00
OFK Povlen
Brezovice
28.05.2022 17:00
Rajac
:
OFK Povlen
Vinogradar
Riljac
28.05.2022
17:00
Župski biseri
Lacisled
28.05.2022 17:00
Vinogradar
:
Župski biseri
Mladost
Donji Katun
28.05.2022
17:00
Varvarin
Varvarin
28.05.2022 17:00
Mladost
:
Varvarin
Stari Trstenik
Stari Trstenik
28.05.2022
17:00
Donji Kopaonik
Razbojna
28.05.2022 17:00
Stari Trstenik
:
Donji Kopaonik
Velika Drenova
Velika Drenova
28.05.2022
17:00
Ribnik
Gornji Ribnik
28.05.2022 17:00
Velika Drenova
:
Ribnik
Borac
Gornji Katun
28.05.2022
17:00
Jezero 2017
Zlatari
28.05.2022 17:00
Borac
:
Jezero 2017
Polet 57
Milutovac
28.05.2022
17:00
Omladinac
Ugljarevo
28.05.2022 17:00
Polet 57
:
Omladinac
Poljoprivrednik
Počekovina
28.05.2022
17:00
Kamenorezac 76
Dublje
28.05.2022 17:00
Poljoprivrednik
:
Kamenorezac 76
Proleter (M)
Mramorak
28.05.2022
17:30
Omladinac (D)
Deliblato
28.05.2022 17:30
Proleter (M)
:
Omladinac (D)
Zadrugar
Lazarevo
28.05.2022
17:30
OFK Gradnulica
Zrenjanin
28.05.2022 17:30
Zadrugar
:
OFK Gradnulica
Navalin
Navalin
28.05.2022
17:00
Rudar 1973
Rudare
28.05.2022 17:00
Navalin
:
Rudar 1973
Radnički (P)
Pertate
28.05.2022
17:00
Šumadija
Razgojna
28.05.2022 17:00
Radnički (P)
:
Šumadija
Sinđelić
Lipnica
28.05.2022
17:30
Antimon
Zajača
28.05.2022 17:30
Sinđelić
:
Antimon
Beljanica
Strmosten
28.05.2022
17:30
OFK Batinac
Batinac
28.05.2022 17:30
Beljanica
:
OFK Batinac
Planinac
Panjevac
28.05.2022
17:30
Radnički
Tekija
28.05.2022 17:30
Planinac
:
Radnički
Dedinje
Beograd
28.05.2022
11:00
Bežanija
Beograd
28.05.2022 11:00
Dedinje
:
Bežanija
Resnik
Resnik
28.05.2022
17:00
Pinosava
Pinosava
28.05.2022 17:00
Resnik
:
Pinosava
BSK
Borač
28.05.2022
17:30
Sloga
Zabojnica
28.05.2022 17:30
BSK
:
Sloga
Partizan
Bumbarevo Brdo
28.05.2022
17:30
Šumadija
Sipić
28.05.2022 17:30
Partizan
:
Šumadija
Mladost (R)
Rašković
28.05.2022
17:30
Karađorđe
Vučić
28.05.2022 17:30
Mladost (R)
:
Karađorđe
Mladost (P)
Pretoke
28.05.2022
17:30
Kruševica 1980
Kneževac
28.05.2022 17:30
Mladost (P)
:
Kruševica 1980
GFK Strelište
Jagodina
28.05.2022
17:30
Mladost (G)
Gložane
28.05.2022 17:30
GFK Strelište
:
Mladost (G)
Mladost (D)
Dublje
28.05.2022
17:30
Trnava
Trnava
28.05.2022 17:30
Mladost (D)
:
Trnava
Šantarovac
Šantarovac
28.05.2022
17:30
Šumadinac
Dragovo
28.05.2022 17:30
Šantarovac
:
Šumadinac
Šumadinac
Stojnik
28.05.2022
17:30
Gorski Car
Garaši
28.05.2022 17:30
Šumadinac
:
Gorski Car
Kopljari
Kopljari
28.05.2022
17:30
B 2000
Aranđelovac
28.05.2022 17:30
Kopljari
:
B 2000
Tvrđava
Bač
28.05.2022
17:30
Neštin
Neštin
28.05.2022 17:30
Tvrđava
:
Neštin
Stojan Lazarac
Sovljak
28.05.2022
17:30
Mladost
Mačvanski Metković
28.05.2022 17:30
Stojan Lazarac
:
Mladost
Sloga
Duvanište
28.05.2022
17:30
Sloboda
Salaš Crnobarski
28.05.2022 17:30
Sloga
:
Sloboda
Torpedo
Tabanović
28.05.2022
17:30
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
28.05.2022 17:30
Torpedo
:
Budućnost (PD)
Omladinac
Slepčević
28.05.2022
17:30
Duško
Klenje
28.05.2022 17:30
Omladinac
:
Duško
Napredak
Mačvanski Belotić
28.05.2022
17:30
Petlovača
Petlovača
28.05.2022 17:30
Napredak
:
Petlovača
Mladi borac
Dublje
28.05.2022
17:30
Gorki
Glušci
28.05.2022 17:30
Mladi borac
:
Gorki
Milicionar
Bogatić
28.05.2022
17:30
Budućnost (Z)
Zminjak
28.05.2022 17:30
Milicionar
:
Budućnost (Z)
Polet (V)
Voluja
28.05.2022
17:30
BSK 1931
Brežane
28.05.2022 17:30
Polet (V)
:
BSK 1931
Jasenovac
Krepoljin
28.05.2022
17:30
Mladost (K)
Krupaja
28.05.2022 17:30
Jasenovac
:
Mladost (K)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
28.05.2022
17:30
Bata Bulić
Bistrica
28.05.2022 17:30
Trgovački
:
Bata Bulić
Polet
Vitoševac
28.05.2022
17:30
Škriljac
Bradarac
28.05.2022 17:30
Polet
:
Škriljac
Horgoš 1911
Horgoš
28.05.2022
17:30
Šampion
Orom
28.05.2022 17:30
Horgoš 1911
:
Šampion
Sloga (M)
Margita
28.05.2022
17:30
Ševac
Kusić
28.05.2022 17:30
Sloga (M)
:
Ševac
Sloboda
Stara Moravica
28.05.2022
Pobeda
Pobeda
28.05.2022
Sloboda
:
Pobeda
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
28.05.2022
Eđšeg
Mali Iđoš
28.05.2022
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
:
Eđšeg
Žabare
Žabare
28.05.2022
17:30
Borac
Bivolje
28.05.2022 17:30
Žabare
:
Borac
Rasina
Vitanovac
28.05.2022
17:30
Mudrakovac
Mudrakovac
28.05.2022 17:30
Rasina
:
Mudrakovac
Železničar
Novi Sad
28.05.2022
17:30
Hajduk (Č)
Čurug
28.05.2022 17:30
Železničar
:
Hajduk (Č)
Borba
Cvetojevac
28.05.2022
17:00
Azbest
Stragari
28.05.2022 17:00
Borba
:
Azbest
Morava (M)
Mrsać
28.05.2022
18:00
Morava (S)
Sirča
28.05.2022 18:00
Morava (M)
:
Morava (S)
Stubal
Stubal
28.05.2022
18:00
Mladost 1925
Oplanići
28.05.2022 18:00
Stubal
:
Mladost 1925
Šumadija
Šumarice
28.05.2022
18:00
Zgodačica
Godačica
28.05.2022 18:00
Šumadija
:
Zgodačica
Mladost 1981
Štulac
28.05.2022
18:00
Milakovac 2018
Milakovac
28.05.2022 18:00
Mladost 1981
:
Milakovac 2018
Stara Čaršija
Kraljevo
28.05.2022
18:00
Magnohrom
Kraljevo
28.05.2022 18:00
Stara Čaršija
:
Magnohrom
Budućnost
Samaila
28.05.2022
18:00
Mladi radnik 1925
Grdica
28.05.2022 18:00
Budućnost
:
Mladi radnik 1925
Partizan (V)
Vrba
28.05.2022
18:00
Borac (A)
Adrani
28.05.2022 18:00
Partizan (V)
:
Borac (A)
Beli Orlovi
Tobolac
28.05.2022
17:30
Velika Morava
Selo Varvarin
28.05.2022 17:30
Beli Orlovi
:
Velika Morava
Mladost (MD)
Mala Drenova
28.05.2022
17:30
Parcane
Parcane
28.05.2022 17:30
Mladost (MD)
:
Parcane
Kolonija
Jagodina
28.05.2022
17:30
Dobra Voda
Dobra Voda
28.05.2022 17:30
Kolonija
:
Dobra Voda
Sloboda
Krežbinac
28.05.2022
17:30
Razvitak
Mirilovac
28.05.2022 17:30
Sloboda
:
Razvitak
Napredak (Sv)
Svojnovo
28.05.2022
17:30
Hajduk
Čepure
28.05.2022 17:30
Napredak (Sv)
:
Hajduk
Heroj
Busilovac
28.05.2022
17:30
Budućnost
Lebina
28.05.2022 17:30
Heroj
:
Budućnost
Zemljoradnik
Striža
28.05.2022
17:30
Potočac
Potočac
28.05.2022 17:30
Zemljoradnik
:
Potočac
Jedinstvo
Ratari
28.05.2022
17:30
Moravac
Gornje Vidovo
28.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Moravac
Osanica
Osanica
28.05.2022
17:30
Sloga (J)
Jošanica
28.05.2022 17:30
Osanica
:
Sloga (J)
Laznica
Laznica
28.05.2022
17:30
Bliznak-Medveđica
Bliznak
28.05.2022 17:30
Laznica
:
Bliznak-Medveđica
Selište
Selište
28.05.2022
17:30
Zvezda
Izvarica
28.05.2022 17:30
Selište
:
Zvezda
Solunac
Banatski Sokolac
28.05.2022
17:30
Banatul
Lokve
28.05.2022 17:30
Solunac
:
Banatul
Vojvodina
Seleuš
28.05.2022
17:30
Naša Krajina
Kupinik
28.05.2022 17:30
Vojvodina
:
Naša Krajina
Budućnost MI
Donja Trnava
28.05.2022
17:30
Proleter 1936
Svetlić
28.05.2022 17:30
Budućnost MI
:
Proleter 1936
Šumadinac
Šume
28.05.2022
17:30
Budućnost (B)
Blaznava
28.05.2022 17:30
Šumadinac
:
Budućnost (B)
Jedinstvo 2020
Maovi
28.05.2022
17:30
Metaloplastika 2006
Šabac
28.05.2022 17:30
Jedinstvo 2020
:
Metaloplastika 2006
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
28.05.2022
17:30
Varna
Varna
28.05.2022 17:30
Roma - Odžino selo
:
Varna
Partizan
Drenovac
28.05.2022
17:30
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
28.05.2022 17:30
Partizan
:
Zadrugar
Rudar 1947
Stamnica
28.05.2022
17:00
Udarnik 2015
Ćovdin
28.05.2022 17:00
Rudar 1947
:
Udarnik 2015
Bare
Bare
28.05.2022
17:30
Grivac
Grivac
28.05.2022 17:30
Bare
:
Grivac
Mladi radnik
Dragušica
28.05.2022
17:30
Kotlenik
Selo Leskovac
28.05.2022 17:30
Mladi radnik
:
Kotlenik
Paskovac
Paskovac
28.05.2022
11:00
Hajduk
Ribarica
28.05.2022 11:00
Paskovac
:
Hajduk
Brezovac
Brezovac
28.05.2022
17:30
Misača
Misača
28.05.2022 17:30
Brezovac
:
Misača
Mladost
Porodin
28.05.2022
17:30
Proleter
Četereže
28.05.2022 17:30
Mladost
:
Proleter
Zeppelin 026
Smederevo
28.05.2022
17:30
Ravni Gaj
Malo Orašje
28.05.2022 17:30
Zeppelin 026
:
Ravni Gaj
Lipar
Donji Račnik
28.05.2022
17:30
Morava
Rajkinac
28.05.2022 17:30
Lipar
:
Morava
Drina
Zvornik
28.05.2022
17:30
Budućnost
Pilica
28.05.2022 17:30
Drina
:
Budućnost
Modriča
Modriča
28.05.2022
17:30
Slavija
Istočno Sarajevo
28.05.2022 17:30
Modriča
:
Slavija
Borac
Kozarska Dubica
28.05.2022
17:30
Kozara
Gradiška
28.05.2022 17:30
Borac
:
Kozara
Željezničar Sport Team
Banja Luka
28.05.2022
17:30
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.05.2022 17:30
Željezničar Sport Team
:
Krupa
Podrinje
Janja
28.05.2022
17:30
Tekstilac
Derventa
28.05.2022 17:30
Podrinje
:
Tekstilac
Ljubić
Prnjavor
28.05.2022
17:30
Sloboda
Novi Grad
28.05.2022 17:30
Ljubić
:
Sloboda
Sutjeska
Foča
28.05.2022
17:30
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
28.05.2022 17:30
Sutjeska
:
Zvijezda 09
Sloga
Doboj
28.05.2022
17:30
Omarska
Omarska
28.05.2022 17:30
Sloga
:
Omarska
Bratstvo
Gračanica
28.05.2022
17:30
Zvijezda
Gradačac
28.05.2022 17:30
Bratstvo
:
Zvijezda
GOŠK
Gabela
28.05.2022
17:30
Budućnost
Banovići
28.05.2022 17:30
GOŠK
:
Budućnost
Travnik
Travnik
28.05.2022
17:30
Simm Bau
Kosova
28.05.2022 17:30
Travnik
:
Simm Bau
Goražde
Goražde
28.05.2022
17:30
Rudar
Kakanj
28.05.2022 17:30
Goražde
:
Rudar
Mladost
Doboj-Kakanj
28.05.2022
17:30
Igman
Konjic
28.05.2022 17:30
Mladost
:
Igman
Gradina
Srebrenik
28.05.2022
17:30
Orašje
Orašje
28.05.2022 17:30
Gradina
:
Orašje
Radnik
Hadžići
28.05.2022
17:30
Tomislav
Tomislavgrad
28.05.2022 17:30
Radnik
:
Tomislav
Liverpool
Liverpool
28.05.2022
21:00
Real Madrid
Madrid
28.05.2022 21:00
Liverpool
:
Real Madrid
Voždovac
Beograd
28.05.2022
11:00
Crvena zvezda
Beograd
28.05.2022 11:00
Voždovac
:
Crvena zvezda
RFK Grafičar
Beograd
28.05.2022
11:00
Čukarički
Beograd
28.05.2022 11:00
RFK Grafičar
:
Čukarički
Mladost (L)
Lučani
28.05.2022
IMT
Beograd
28.05.2022
Mladost (L)
:
IMT
Mačva
Šabac
28.05.2022
11:00
Zemun
Zemun
28.05.2022 11:00
Mačva
:
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
28.05.2022
11:00
Rad
Beograd
28.05.2022 11:00
Spartak ŽK
:
Rad
Partizan
Beograd
28.05.2022
10:00
OFK Beograd
Beograd
28.05.2022 10:00
Partizan
:
OFK Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
28.05.2022
13:00
Brodarac
Novi Beograd
28.05.2022 13:00
Radnički 1923
:
Brodarac
Sloga (P)
Požega
28.05.2022
13:30
Šumadija 1903
Kragujevac
28.05.2022 13:30
Sloga (P)
:
Šumadija 1903
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
28.05.2022
13:30
Javor
Ivanjica
28.05.2022 13:30
Metalac (GM)
:
Javor
Loznica
Loznica
28.05.2022
13:30
Sloga (K)
Kraljevo
28.05.2022 13:30
Loznica
:
Sloga (K)
Jedinstvo
Ub
28.05.2022
13:30
Borac 1926
Čačak
28.05.2022 13:30
Jedinstvo
:
Borac 1926
Radnički (V)
Valjevo
28.05.2022
13:30
Novi Pazar
Novi Pazar
28.05.2022 13:30
Radnički (V)
:
Novi Pazar
Zlatibor
Čajetina
28.05.2022
13:30
GFK Sloboda
Užice
28.05.2022 13:30
Zlatibor
:
GFK Sloboda
Sunrise Šabac
Šabac
28.05.2022
13:30
Mladost (L)
Lučani
28.05.2022 13:30
Sunrise Šabac
:
Mladost (L)
Radnički
Niš
28.05.2022
Trayal
Kruševac
28.05.2022
Radnički
:
Trayal
Kopernikus Želežničar
Niš
28.05.2022
Napredak
Kruševac
28.05.2022
Kopernikus Želežničar
:
Napredak
OFK Radnički
Niš
28.05.2022
Timok 1919
Zaječar
28.05.2022
OFK Radnički
:
Timok 1919
Budućnost
Popovac
28.05.2022
Timočanin
Knjaževac
28.05.2022
Budućnost
:
Timočanin
Real
Niš
28.05.2022
GFK Jagodina
Jagodina
28.05.2022
Real
:
GFK Jagodina
Morava 1918
Ćuprija
28.05.2022
GFK Dubočica
Leskovac
28.05.2022
Morava 1918
:
GFK Dubočica
Radnički (S)
Svilajnac
28.05.2022
Dinamo
Vranje
28.05.2022
Radnički (S)
:
Dinamo
Bor 1919
Bor
28.05.2022
Radnik
Surdulica
28.05.2022
Bor 1919
:
Radnik
Jedinstvo
Paraćin
28.05.2022
Radnički (P)
Pirot
28.05.2022
Jedinstvo
:
Radnički (P)
OFK Slatina
Slatina-Bor
28.05.2022
OFK Topličanin
Prokuplje
28.05.2022
OFK Slatina
:
OFK Topličanin
Proleter (NS)
Novi Sad
28.05.2022
GFK Sloven
Ruma
28.05.2022
Proleter (NS)
:
GFK Sloven
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.05.2022
Petar Puača
Novi Sad
28.05.2022
RFK Novi Sad 1921
:
Petar Puača
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
28.05.2022
Index
Novi Sad
28.05.2022
Radnički (SM)
:
Index
OFK Vršac
Vršac
28.05.2022
Vojvodina
Novi Sad
28.05.2022
OFK Vršac
:
Vojvodina
Mladost GAT
Novi Sad
28.05.2022
Tisa Njerš
Adorjan
28.05.2022
Mladost GAT
:
Tisa Njerš
OFK Bačka
Bačka Palanka
28.05.2022
Hajduk 1912
Kula
28.05.2022
OFK Bačka
:
Hajduk 1912
Spartak ŽK
Subotica
28.05.2022
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
28.05.2022
Spartak ŽK
:
Prof. Bolesnikov
Radnički 1912
Sombor
28.05.2022
Kabel
Novi Sad
28.05.2022
Radnički 1912
:
Kabel
Radnički (Š)
Šid
28.05.2022
Radnički (NP)
Nova Pazova
28.05.2022
Radnički (Š)
:
Radnički (NP)
Petrika
Novi Sad
28.05.2022
Radnički (Z)
Zrenjanin
28.05.2022
Petrika
:
Radnički (Z)
Železničar
Pančevo
28.05.2022
Omladinac
Novi Banovci
28.05.2022
Železničar
:
Omladinac
Dinamo 1945
Pančevo
28.05.2022
Inđija
Inđija
28.05.2022
Dinamo 1945
:
Inđija
Kolubara
Lazarevac
28.05.2022
17:30
Lokomotiva
Beograd
28.05.2022 17:30
Kolubara
:
Lokomotiva
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
28.05.2022
11:00
Smederevo 1924
Smederevo
28.05.2022 11:00
OFK Aranđelovac 1979
:
Smederevo 1924
Takovo
Gornji Milanovac
28.05.2022
10:00
Radnički (K)
Klupci
28.05.2022 10:00
Takovo
:
Radnički (K)
Crnokosa
Kosjerić
28.05.2022
10:00
Jedinstvo Putevi
Užice
28.05.2022 10:00
Crnokosa
:
Jedinstvo Putevi
Novi Pazar
Novi Pazar
28.05.2022
10:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
28.05.2022 10:00
Novi Pazar
:
Budućnost Krušik 2014
Karađorđe
Ribnica
28.05.2022
10:00
Budućnost (A)
Arilje
28.05.2022 10:00
Karađorđe
:
Budućnost (A)
Prva Iskra
Barič
28.05.2022
11:00
Siti Sport Klub
Beograd
28.05.2022 11:00
Prva Iskra
:
Siti Sport Klub
OFK Beograd
Beograd
28.05.2022
11:00
Budućnost
Dobanovci
28.05.2022 11:00
OFK Beograd
:
Budućnost
Radnički
Obrenovac
28.05.2022
11:00
Beograd Karaburma
Beograd
28.05.2022 11:00
Radnički
:
Beograd Karaburma
BSK 1925
Beograd
28.05.2022
11:00
GSP Polet
Beograd
28.05.2022 11:00
BSK 1925
:
GSP Polet
Dunav (VS)
Veliko Selo
28.05.2022
11:00
OFK Balkan
Beograd
28.05.2022 11:00
Dunav (VS)
:
OFK Balkan
DIF
Beograd
28.05.2022
11:00
Rojkovac
Obrenovac
28.05.2022 11:00
DIF
:
Rojkovac
Kabel
Novi Sad
28.05.2022
Jedinstvo
Rumenka
28.05.2022
Kabel
:
Jedinstvo
TSK
Temerin
28.05.2022
Borac
Novi Sad
28.05.2022
TSK
:
Borac
Petrika
Novi Sad
28.05.2022
Proleter
Novi Sad
28.05.2022
Petrika
:
Proleter
Napredak
Kruševac
28.05.2022
13:00
Crvena zvezda
Beograd
28.05.2022 13:00
Napredak
:
Crvena zvezda
RFK Grafičar
Beograd
28.05.2022
16:00
Čukarički
Beograd
28.05.2022 16:00
RFK Grafičar
:
Čukarički
Mladost (L)
Lučani
28.05.2022
13:00
Ada
Beograd
28.05.2022 13:00
Mladost (L)
:
Ada
Kiker
Kraljevo
28.05.2022
13:00
Zemun
Zemun
28.05.2022 13:00
Kiker
:
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
28.05.2022
13:00
Rad
Beograd
28.05.2022 13:00
Spartak ŽK
:
Rad
Partizan
Beograd
28.05.2022
12:30
Teleoptik
Zemun
28.05.2022 12:30
Partizan
:
Teleoptik
Sloga (P)
Požega
28.05.2022
13:00
Brodarac
Beograd
28.05.2022 13:00
Sloga (P)
:
Brodarac
Savacijum
Šabac
28.05.2022
11:00
Šumadija 1903
Kragujevac
28.05.2022 11:00
Savacijum
:
Šumadija 1903
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
28.05.2022
11:00
Javor
Ivanjica
28.05.2022 11:00
Metalac (GM)
:
Javor
Loznica
Loznica
28.05.2022
11:00
Sloga (K)
Kraljevo
28.05.2022 11:00
Loznica
:
Sloga (K)
Jedinstvo
Ub
28.05.2022
11:00
Borac 1926
Čačak
28.05.2022 11:00
Jedinstvo
:
Borac 1926
Radnički (V)
Valjevo
28.05.2022
11:00
Novi Pazar
Novi Pazar
28.05.2022 11:00
Radnički (V)
:
Novi Pazar
Mačva
Šabac
28.05.2022
11:00
GFK Sloboda
Užice
28.05.2022 11:00
Mačva
:
GFK Sloboda
Apolon 4
Kragujevac
28.05.2022
11:00
Apolon 2018
Kraljevo
28.05.2022 11:00
Apolon 4
:
Apolon 2018
Sunrise Šabac
Šabac
28.05.2022
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
28.05.2022 11:00
Sunrise Šabac
:
Radnički 1923
Radnički 2
Niš
28.05.2022
Timočanin
Knjaževac
28.05.2022
Radnički 2
:
Timočanin
Radnički (P)
Pirot
28.05.2022
Real Niš
Niš
28.05.2022
Radnički (P)
:
Real Niš
Radnik
Surdulica
28.05.2022
OFK Radnički
Niš
28.05.2022
Radnik
:
OFK Radnički
Dinamo
Vranje
28.05.2022
GFK Jagodina
Jagodina
28.05.2022
Dinamo
:
GFK Jagodina
Budućnost
Popovac
28.05.2022
Trayal
Kruševac
28.05.2022
Budućnost
:
Trayal
Vlasina
Vlasotince
28.05.2022
Kopernikus Želežničar
Niš
28.05.2022
Vlasina
:
Kopernikus Želežničar
Mineralac
Vranje
28.05.2022
SFS Borac
Paraćin
28.05.2022
Mineralac
:
SFS Borac
Timok 1919
Zaječar
28.05.2022
GFK Dubočica
Leskovac
28.05.2022
Timok 1919
:
GFK Dubočica
Proleter (NS)
Novi Sad
28.05.2022
Železničar
Pančevo
28.05.2022
Proleter (NS)
:
Železničar
TSC
Bačka Topola
28.05.2022
ODR
Petrovaradin
28.05.2022
TSC
:
ODR
Petrika
Novi Sad
28.05.2022
Spartak ŽK
Subotica
28.05.2022
Petrika
:
Spartak ŽK
OFK Vršac
Vršac
28.05.2022
Vojvodina
Novi Sad
28.05.2022
OFK Vršac
:
Vojvodina
Index
Novi sad
28.05.2022
Tisa Njerš
Adorjan
28.05.2022
Index
:
Tisa Njerš
OFK Bačka
Bačka Palanka
28.05.2022
Hajduk 1912
Kula
28.05.2022
OFK Bačka
:
Hajduk 1912
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.05.2022
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
28.05.2022
RFK Novi Sad 1921
:
Prof. Bolesnikov
Radnički 1912
Sombor
28.05.2022
Kabel
Novi Sad
28.05.2022
Radnički 1912
:
Kabel
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
28.05.2022
Proleter 2006
Zrenjanin
28.05.2022
Podrinje
:
Proleter 2006
Petar Puača
Novi Sad
28.05.2022
Radnički (Z)
Zrenjanin
28.05.2022
Petar Puača
:
Radnički (Z)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
28.05.2022
Omladinac
Novi Banovci
28.05.2022
Radnički (SM)
:
Omladinac
Dinamo 1945
Pančevo
28.05.2022
Inđija
Inđija
28.05.2022
Dinamo 1945
:
Inđija
Bane 1931
Raška
28.05.2022
Karađorđe
Ribnica
28.05.2022
Bane 1931
:
Karađorđe
Tutin
Tutin
28.05.2022
Kiker
Kraljevo
28.05.2022
Tutin
:
Kiker
Jedinstvo 2017
Tutin
28.05.2022
Novi Pazar
Novi Pazar
28.05.2022
Jedinstvo 2017
:
Novi Pazar
Petrika
Novi Sad
28.05.2022
12:00
Borac (Š)
Šajkaš
28.05.2022 12:00
Petrika
:
Borac (Š)
Mladost (L)
Lukićevo
28.05.2022
12:00
Arena Su
Subotica
28.05.2022 12:00
Mladost (L)
:
Arena Su
OFK Jugović
Kać
28.05.2022
12:00
OFK Vrbas
Vrbas
28.05.2022 12:00
OFK Jugović
:
OFK Vrbas
Derby 2015
Novi Sad
28.05.2022
12:00
OFK Kikinda
Kikinda
28.05.2022 12:00
Derby 2015
:
OFK Kikinda
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
28.05.2022
12:00
GFK Sloven
Ruma
28.05.2022 12:00
Jedinstvo (SP)
:
GFK Sloven
Cement
Beočin
28.05.2022
12:00
ODR
Petrovaradin
28.05.2022 12:00
Cement
:
ODR
Dunav
Stari Banovci
28.05.2022
12:00
Voja Gačić
Pančevo
28.05.2022 12:00
Dunav
:
Voja Gačić
Podunavac
Belegiš
28.05.2022
12:00
Radnički (Š)
Šid
28.05.2022 12:00
Podunavac
:
Radnički (Š)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
28.05.2022
11:00
OFK Senjak
Valjevo
28.05.2022 11:00
Budućnost Krušik 2014
:
OFK Senjak
Rađevac
Krupanj
28.05.2022
17:00
Mačva 1929
Bogatić
28.05.2022 17:00
Rađevac
:
Mačva 1929
Takovo
Gornji Milanovac
28.05.2022
10:00
Zlatibor
Čajetina
28.05.2022 10:00
Takovo
:
Zlatibor
Sloboda (Č)
Čačak
28.05.2022
10:00
FAP
Priboj
28.05.2022 10:00
Sloboda (Č)
:
FAP
Spartak 1976
Trnava
28.05.2022
10:00
Polimlje
Prijepolje
28.05.2022 10:00
Spartak 1976
:
Polimlje
Rakovica
Beograd
28.05.2022
09:00
OFK Beograd 2
Beograd
28.05.2022 09:00
Rakovica
:
OFK Beograd 2
Zemun 2
Zemun
28.05.2022
16:00
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
28.05.2022 16:00
Zemun 2
:
Radnički (NB) 2
Šumadinac
Bečmen
28.05.2022
17:00
Sinđelić 2
Beograd
28.05.2022 17:00
Šumadinac
:
Sinđelić 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
28.05.2022
11:00
Šumadija 1903
Kragujevac
28.05.2022 11:00
Pazar Juniors
:
Šumadija 1903
Bane 1931
Raška
28.05.2022
11:00
Bubamara
Kraljevo
28.05.2022 11:00
Bane 1931
:
Bubamara
Radnički 1923
Kragujevac
28.05.2022
11:00
Sušica
Kragujevac
28.05.2022 11:00
Radnički 1923
:
Sušica
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
28.05.2022
11:00
Novi Pazar
Novi Pazar
28.05.2022 11:00
Rudar (KM)
:
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
28.05.2022
11:00
Kosmet
Leposavić
28.05.2022 11:00
Sloga (K)
:
Kosmet
Apolon 4
Kragujevac
28.05.2022
11:00
Apolon 2018
Kraljevo
28.05.2022 11:00
Apolon 4
:
Apolon 2018
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
28.05.2022
11:00
Kiker
Kraljevo
28.05.2022 11:00
AF AS Novi Pazar
:
Kiker
Šumadija 1903
Kragujevac
28.05.2022
11:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
28.05.2022 11:00
Šumadija 1903
:
AF AS Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
28.05.2022
11:00
Apolon 4
Kragujevac
28.05.2022 11:00
Kiker
:
Apolon 4
Apolon 2018
Kraljevo
28.05.2022
11:00
Sloga (K)
Kraljevo
28.05.2022 11:00
Apolon 2018
:
Sloga (K)
Kosmet
Leposavić
28.05.2022
11:00
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
28.05.2022 11:00
Kosmet
:
Rudar (KM)
Novi Pazar
Novi Pazar
28.05.2022
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
28.05.2022 11:00
Novi Pazar
:
Radnički 1923
Sušica
Kragujevac
28.05.2022
11:00
Sport Klub 99
Novi Pazar
28.05.2022 11:00
Sušica
:
Sport Klub 99
Bubamara
Kraljevo
28.05.2022
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
28.05.2022 11:00
Bubamara
:
Pazar Juniors
Spartak 1976
Trnava
28.05.2022
10:00
Polimlje
Prijepolje
28.05.2022 10:00
Spartak 1976
:
Polimlje
Mladost (L)
Lučani
28.05.2022
10:00
Javor Matis
Ivanjica
28.05.2022 10:00
Mladost (L)
:
Javor Matis
Jedinstvo Putevi
Užice
28.05.2022
10:00
GFK Sloboda
Užice
28.05.2022 10:00
Jedinstvo Putevi
:
GFK Sloboda
Borac 1926
Čačak
28.05.2022
10:00
Sloboda (Č)
Čačak
28.05.2022 10:00
Borac 1926
:
Sloboda (Č)
Ares 2015
Mrčajevci
28.05.2022
10:00
Sloga (P)
Požega
28.05.2022 10:00
Ares 2015
:
Sloga (P)
Sloga (BB)
Bajina Bašta
28.05.2022
10:00
Metalac
Gornji Milanovac
28.05.2022 10:00
Sloga (BB)
:
Metalac
Gaučosi
Čačak
28.05.2022
10:00
Zlatibor
Čajetina
28.05.2022 10:00
Gaučosi
:
Zlatibor
TSC
Bačka Topola
28.05.2022
10:00
Krila Krajine
Bačka Palanka
28.05.2022 10:00
TSC
:
Krila Krajine
Arena Su
Subotica
28.05.2022
10:00
RFK NS 1921
Novi Sad
28.05.2022 10:00
Arena Su
:
RFK NS 1921
Kabel
Novi Sad
28.05.2022
10:00
OFK Kikinda 1909
Kikinda
28.05.2022 10:00
Kabel
:
OFK Kikinda 1909
Vojvodina
Novi Sad
28.05.2022
10:00
Hajduk 1912
Kula
28.05.2022 10:00
Vojvodina
:
Hajduk 1912
Radnički 1912
Sombor
28.05.2022
10:00
Petar Puača
Novi Sad
28.05.2022 10:00
Radnički 1912
:
Petar Puača
OFK Bačka
Bačka Palanka
28.05.2022
10:00
Spartak ŽK
Subotica
28.05.2022 10:00
OFK Bačka
:
Spartak ŽK
OFK Vršac
Vršac
28.05.2022
10:00
Petrika
Novi Sad
28.05.2022 10:00
OFK Vršac
:
Petrika
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.05.2022
10:00
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
28.05.2022 10:00
Radnički (Zr)
:
Jedinstvo (SP)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
28.05.2022
10:00
GFK Sloven
Ruma
28.05.2022 10:00
Radnički (SM)
:
GFK Sloven
Proleter 2006
Zrenjanin
28.05.2022
10:00
Železničar
Pančevo
28.05.2022 10:00
Proleter 2006
:
Železničar
ODR
Petrovaradin
28.05.2022
10:00
Radnički (Š)
Šid
28.05.2022 10:00
ODR
:
Radnički (Š)
Rađevac
Krupanj
28.05.2022
10:00
Fenix
Šabac
28.05.2022 10:00
Rađevac
:
Fenix
Zvižd
Kučevo
28.05.2022
10:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
28.05.2022 10:00
Zvižd
:
Jasenica 2017
Cepelin 026
Smederevo
28.05.2022
10:00
Železničar
Požarevac
28.05.2022 10:00
Cepelin 026
:
Železničar
Petlić SD 2006
Smederevo
28.05.2022
10:00
RSK
Rabrovo
28.05.2022 10:00
Petlić SD 2006
:
RSK
Smederevo 1924
Smederevo
28.05.2022
10:00
AF Duljaj
Topola
28.05.2022 10:00
Smederevo 1924
:
AF Duljaj
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
28.05.2022
10:00
Soko 2015
Saraoci
28.05.2022 10:00
Sloga 33
:
Soko 2015
OPK Rudar 1933
Kostolac
28.05.2022
10:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
28.05.2022 10:00
OPK Rudar 1933
:
Mladi radnik 1926
Plana
Velika Plana
28.05.2022
10:00
Šumadija
Aranđelovac
28.05.2022 10:00
Plana
:
Šumadija
VGSK
Veliko Gradište
28.05.2022
10:00
AF Đokić
Velika Plana
28.05.2022 10:00
VGSK
:
AF Đokić
Radnički 1905
Bajmok
28.05.2022
10:00
Tisa Njerš
Adorjan
28.05.2022 10:00
Radnički 1905
:
Tisa Njerš
Spartak ŽK
Subotica
28.05.2022
11:00
Arena Su
Subotica
28.05.2022 11:00
Spartak ŽK
:
Arena Su
Dušanovac
Beograd
28.05.2022
Ole
Zemun
28.05.2022
Dušanovac
:
Ole
Voždovac
Beograd
28.05.2022
Crvena zvezda
Beograd
28.05.2022
Voždovac
:
Crvena zvezda
PFK Žarkovo 2000
Beograd
28.05.2022
Brodarac
Novi Beograd
28.05.2022
PFK Žarkovo 2000
:
Brodarac
Čukarički
Beograd
28.05.2022
Partizan
Beograd
28.05.2022
Čukarički
:
Partizan
Teleoptik
Zemun
28.05.2022
RFK Grafičar
Beograd
28.05.2022
Teleoptik
:
RFK Grafičar
Rad
Beograd
28.05.2022
Petlić
Beograd
28.05.2022
Rad
:
Petlić
Karađorđe
Topola
28.05.2022
17:30
Požega
Požega
28.05.2022 17:30
Karađorđe
:
Požega
Plana
Velika Plana
28.05.2022
17:30
Požarevac
Požarevac
28.05.2022 17:30
Plana
:
Požarevac
Jedinstvo
Ub
28.05.2022
17:30
Mačva
Šabac
28.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Mačva
Kraljica Marija
Novo Selo
28.05.2022
17:30
Loznica
Loznica
28.05.2022 17:30
Kraljica Marija
:
Loznica
RFK Grafičar
Beograd
28.05.2022
10:00
Radnički
Obrenovac
28.05.2022 10:00
RFK Grafičar
:
Radnički
Crvena zvezda
Beograd
28.05.2022
10:00
Zemun
Zemun
28.05.2022 10:00
Crvena zvezda
:
Zemun
Kampione
Beograd
28.05.2022
10:00
Teleoptik
Zemun
28.05.2022 10:00
Kampione
:
Teleoptik
OFK Beograd
Beograd
28.05.2022
10:00
Voždovac
Beograd
28.05.2022 10:00
OFK Beograd
:
Voždovac
Čukarički
Beograd
28.05.2022
10:00
Kolubara
Lazarevac
28.05.2022 10:00
Čukarički
:
Kolubara
Olimpik
Beograd
28.05.2022
10:00
Partizan
Beograd
28.05.2022 10:00
Olimpik
:
Partizan
SuTeam Akademija
Subotica
28.05.2022
10:00
TSC '09
Bačka Topola
28.05.2022 10:00
SuTeam Akademija
:
TSC '09
Tisa Njerš
Adorjan
28.05.2022
10:00
Obilić
Novi Kneževac
28.05.2022 10:00
Tisa Njerš
:
Obilić
TSC '10
Bačka Topola
28.05.2022
10:00
Subotica
Subotica
28.05.2022 10:00
TSC '10
:
Subotica
Arena SU
Subotica
28.05.2022
09:00
Spartak ŽK '10
Subotica
28.05.2022 09:00
Arena SU
:
Spartak ŽK '10
Šumadinac
Bečmen
28.05.2022
14:30
Jedinstvo
Surčin
28.05.2022 14:30
Šumadinac
:
Jedinstvo
Čanković
Beograd
28.05.2022
16:00
IMT
Beograd
28.05.2022 16:00
Čanković
:
IMT
Bežanija
Beograd
28.05.2022
09:00
Borac
Progar
28.05.2022 09:00
Bežanija
:
Borac
Sinđelić
Ugrinovci
28.05.2022
13:00
Budućnost
Dobanovci
28.05.2022 13:00
Sinđelić
:
Budućnost
Zemun
Zemun
28.05.2022
11:00
Srem
Jakovo
28.05.2022 11:00
Zemun
:
Srem
OFK National
Novi Pazar
28.05.2022
00:00
Pazar Juniors B
Novi Pazar
28.05.2022 00:00
OFK National
:
Pazar Juniors B
SFU Gornjak
Krepoljin
28.05.2022
11:00
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
28.05.2022 11:00
SFU Gornjak
:
Pomoravlje 1946
RSK
Rabrovo
28.05.2022
10:00
Mladi Radnik 1926
Požarevac
28.05.2022 10:00
RSK
:
Mladi Radnik 1926
Jedinstvo Putevi
Užice
28.05.2022
Budućnost
Arilje
28.05.2022
Jedinstvo Putevi
:
Budućnost
Sloga (P)
Požega
28.05.2022
Polimlje
Prijepolje
28.05.2022
Sloga (P)
:
Polimlje
GFK Sloboda
Užice
28.05.2022
Drina
Ljubovija
28.05.2022
GFK Sloboda
:
Drina
Zlatibor
Čajetina
28.05.2022
Savinac 1933
Požega
28.05.2022
Zlatibor
:
Savinac 1933

Rukomet

Radnički
Kragujevac
28.05.2022
18:00
Metaloplastika
Šabac
28.05.2022 18:00
Radnički
:
Metaloplastika

Futsal

FON
Beograd
28.05.2022
Loznica Grad 2018
Loznica
28.05.2022
FON
:
Loznica Grad 2018

Ragbi 13

Zemun
Zemun
28.05.2022
Morava Gepardi
Leskovac
28.05.2022
Zemun
:
Morava Gepardi
Heroj Polet
Jajinci
28.05.2022
Dorćol Tigrovi
Beograd
28.05.2022
Heroj Polet
:
Dorćol Tigrovi
Crvena zvezda
Beograd
28.05.2022
Radnički (N)
Niš
28.05.2022
Crvena zvezda
:
Radnički (N)
Partizan 1953
Beograd
28.05.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
28.05.2022
Partizan 1953
:
Radnički (NB)