XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 104 utakmica za dan
Sreda, 18 Maj 2022


Fudbal

Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 0
Komgrap
Beograd
18.05.2022 17:00
Crvena zvezda (MML)
0 : 0
Komgrap
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
BSK 1925
Batajnica
18.05.2022 17:00
Lokomotiva
3 : 0
BSK 1925
Napredak
Medoševac
5 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
18.05.2022 17:00
Napredak
5 : 2
OFK Mladenovac
Torlak
Beograd
3 : 0
Zuce 2019
Zuce
18.05.2022 16:30
Torlak
3 : 0
Zuce 2019
Zvezda
Konatice
3 : 0
PKB
Padinska skela
18.05.2022 17:00
Zvezda
3 : 0
PKB
Sremčica
Sremčica
2 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
18.05.2022 17:00
Sremčica
2 : 0
Poštar Zvezdara
Vinča
Vinča
0 : 0
Kosmaj
Ralja
18.05.2022 17:00
Vinča
0 : 0
Kosmaj
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 2
Sinđelić
Beograd
18.05.2022 17:00
GSP Polet Dorćol
2 : 2
Sinđelić
Orljane
Orljane
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
18.05.2022 17:00
Orljane
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Malošište
Malošište
2 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
18.05.2022 17:00
Malošište
2 : 1
Naša krila 1936
Rudar
Jelašnica
4 : 1
Morava
Žitkovac
18.05.2022 17:00
Rudar
4 : 1
Morava
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Pukovac
Pukovac
18.05.2022 17:00
Mladost (B)
3 : 1
Pukovac
Aluminijum
Niš
4 : 1
OFK Niš
Niš
18.05.2022 17:00
Aluminijum
4 : 1
OFK Niš
Bukovik
Razanj
1 : 3
Car Konstantin
Niš
18.05.2022 17:00
Bukovik
1 : 3
Car Konstantin
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
18.05.2022 17:00
OFK Sinđelić
3 : 0
Mladost (M)
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 2
Delijski Vis
Niš
18.05.2022 17:00
OFK Napredak 1929
1 : 2
Delijski Vis
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
18.05.2022 17:00
Plantaža
2 : 1
Pusta Reka
Čekmin
Čekmin
5 : 0
Jablanica
Medveđa
18.05.2022 17:00
Čekmin
5 : 0
Jablanica
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
18.05.2022 17:00
Svetlost
1 : 2
Nebeski Andjeli
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
18.05.2022 17:00
OFK Topličanin
5 : 0
SFK Morava
OFK Alakince
Alakince
3 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
18.05.2022 17:00
OFK Alakince
3 : 2
Jedinstvo
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
18.05.2022 17:00
Trstenik PPT
0 : 0
Župa
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 1
Gradina
Pejovac
18.05.2022 17:00
OFK Lugomir
3 : 1
Gradina
Levač
Rekovac
1 : 1
Sloga (D)
Despotovac
18.05.2022 17:00
Levač
1 : 1
Sloga (D)
Jedinstvo 1936
Kruševac
7 : 1
Orlovi
Jasenovo
18.05.2022 17:00
Jedinstvo 1936
7 : 1
Orlovi
Jedinstvo (M)
Mijatovac
4 : 1
Juhor
Obrež
18.05.2022 17:00
Jedinstvo (M)
4 : 1
Juhor
Sloga (M)
Majdevo
1 : 2
Morava 1918
Ćuprija
18.05.2022 17:00
Sloga (M)
1 : 2
Morava 1918
Blagotin
Poljna
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
18.05.2022 17:00
Blagotin
1 : 1
SFS Borac
Bor 1919
Bor
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
18.05.2022 17:00
Bor 1919
2 : 0
Jedinstvo (P)
BSK
Bogovina
0 : 5
Balkanski
Dimitrovgrad
18.05.2022 17:00
BSK
0 : 5
Balkanski
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Ozren
Sokobanja
18.05.2022 17:00
Brodoremont
3 : 0
Ozren
Sloga
Kobišnica
0 : 2
Dunav
Prahovo
18.05.2022 17:00
Sloga
0 : 2
Dunav
OFK Slatina
Bor
3 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
18.05.2022 17:00
OFK Slatina
3 : 3
Rajko Mitić
Lužnica
Babušnica
4 : 3
Đerdap
Kladovo
18.05.2022 17:00
Lužnica
4 : 3
Đerdap
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 1
Zvezda
Blato
18.05.2022 17:00
Tanasko Rajić
3 : 1
Zvezda
OFK 019
Zaječar
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
18.05.2022 17:00
OFK 019
0 : 1
OFK Knjaz
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
18.05.2022 17:30
Crvena Zvezda
3 : 1
Bačka 1923
ŽSK
Žabalj
0 : 4
Slavija
Novi Sad
18.05.2022 17:30
ŽSK
0 : 4
Slavija
Jugović
Kać
0 : 3
TSK
Temerin
18.05.2022 17:30
Jugović
0 : 3
TSK
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 1
Dinamo
Budisava
18.05.2022 17:30
Omladinac
0 : 1
Dinamo
Tatra
Kisač
6 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
18.05.2022 17:30
Tatra
6 : 0
Fruškogorac
Petrovaradin
Petrovaradin
6 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
18.05.2022 17:30
Petrovaradin
6 : 1
Jedinstvo
Šajkaš 1908
Kovilj
4 : 0
OFK Futog
Futog
18.05.2022 17:30
Šajkaš 1908
4 : 0
OFK Futog
Borac
Novi Sad
1 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
18.05.2022 17:30
Borac
1 : 3
Fruškogorski partizan
Proleter
Ravno Selo
4 : 1
AFK
Ada
18.05.2022 17:00
Proleter
4 : 1
AFK
Naisus 1977
Rožina
1 : 2
Svrljig
Svrljig
18.05.2022 17:00
Naisus 1977
1 : 2
Svrljig
Baličevac
Baličevac
4 : 3
Taskovići
Taskovići
18.05.2022 17:00
Baličevac
4 : 3
Taskovići
Moravac
Čečina
1 : 4
Pobeda
Rusna
18.05.2022 17:00
Moravac
1 : 4
Pobeda
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
18.05.2022 17:00
Gornji Stepoš
1 : 2
Vinogradar
Kupci
Kupci
6 : 0
Bošnjane
Bošnjane
18.05.2022 17:00
Kupci
6 : 0
Bošnjane
Mačkovac
Mačkovac
0 : 3
Sloga (L)
Lozna
18.05.2022 17:00
Mačkovac
0 : 3
Sloga (L)
Trudbenik
Stalać
2 : 0
FUD
Brus
18.05.2022 17:00
Trudbenik
2 : 0
FUD
Parunovac
Parunovac
2 : 2
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
18.05.2022 17:00
Parunovac
2 : 2
Jastrebac (VŠ)
Mladost (T)
Toljevac
1 : 4
Sloga (D)
Dašnica
18.05.2022 20:00
Mladost (T)
1 : 4
Sloga (D)
Rubin
Donji Stupanj
5 : 2
13. April
Lomnica
18.05.2022 17:00
Rubin
5 : 2
13. April
Čitluk
Čitluk
3 : 4
Sebečevac
Sebečevac
18.05.2022 17:00
Čitluk
3 : 4
Sebečevac
Temnić 1924
Varvarin
3 : 4
Sloga (Ć)
Ćićevac
18.05.2022 17:00
Temnić 1924
3 : 4
Sloga (Ć)
Tavnik
Tavnik
4 : 3
Zvezda
Čukojevac
18.05.2022 17:30
Tavnik
4 : 3
Zvezda
OFK Progorelica
Progorelica
1 : 3
Omladinac (NS)
Novo Selo
18.05.2022 17:30
OFK Progorelica
1 : 3
Omladinac (NS)
Ribnica
Jovac
4 : 1
Proleter
Pečenog
18.05.2022 17:30
Ribnica
4 : 1
Proleter
Radnik
Ušće
1 : 1
Rudar
Baljevac
18.05.2022 17:30
Radnik
1 : 1
Rudar
Mladost (V)
Vrdila
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
18.05.2022 17:30
Mladost (V)
0 : 0
Ibar
Mataruge
Mataruge
7 : 6
Budućnost
Konarevo
18.05.2022 17:30
Mataruge
7 : 6
Budućnost
Napredak
Gračac
2 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
18.05.2022 17:30
Napredak
2 : 1
Jedinstvo 2017
Dobrič
Pejkovac
7 : 0
Partizanski put
Grudaš
18.05.2022 17:00
Dobrič
7 : 0
Partizanski put
14. Oktobar
Izbenica
0 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
18.05.2022 17:00
14. Oktobar
0 : 3
Ribnik
Mladost (D)
Dublje
3 : 2
Mladost (G)
Gložane
18.05.2022 17:30
Mladost (D)
3 : 2
Mladost (G)
Mladost (K)
Končarevo
2 : 1
Vinorača
Vinorača
18.05.2022 17:30
Mladost (K)
2 : 1
Vinorača
Morava
Ribare
2 : 3
Trnava
Trnava
18.05.2022 17:30
Morava
2 : 3
Trnava
Šantarovac
Šantarovac
0 : 3
Osaonica
Bagrdan
18.05.2022 17:30
Šantarovac
0 : 3
Osaonica
Ursule
Ursule
1 : 3
Mladost (T)
Tečić
18.05.2022 17:30
Ursule
1 : 3
Mladost (T)
Kupinovac
Kupinovac
3 : 2
Šumadinac
Dragovo
18.05.2022 17:30
Kupinovac
3 : 2
Šumadinac
Bratstvo
Međureč
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
18.05.2022 17:30
Bratstvo
2 : 1
Vinogradar
Padež
Padež
3 : 1
Polet
Šavrane
18.05.2022 17:00
Padež
3 : 1
Polet
Resava
Bukovac
1 : 4
Resavski Despoti
Vitance
18.05.2022 17:00
Resava
1 : 4
Resavski Despoti
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Borac
Banja Luka
18.05.2022 18:00
Željezničar
0 : 0
Borac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
18.05.2022 18:00
Široki Brijeg
0 : 1
Tuzla City
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
Rangers
Glasgow
18.05.2022 21:00
Eintracht
1 : 1
Rangers
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
18.05.2022 17:30
Radnički (NB)
2 : 1
Brodarac
Dinamo
Vranje
18.05.2022
Radnički (S)
Svilajnac
18.05.2022
Dinamo
:
Radnički (S)
Železničar
Pančevo
2 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
18.05.2022 10:00
Železničar
2 : 3
Dinamo 1945
Borac (Š)
Šajkaš
6 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
18.05.2022 15:30
Borac (Š)
6 : 1
Jedinstvo (SP)
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
18.05.2022 15:00
Radnički 1923
1 : 1
Novi Pazar
Mineralac
Vranje
1 : 1
Radnički 2
Niš
18.05.2022
Mineralac
1 : 1
Radnički 2
Mačva (Š)
Šabac
9 : 0
Strmovo 1986
Strmovo
18.05.2022 12:00
Mačva (Š)
9 : 0
Strmovo 1986
BSK 1925
Batajnica
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
18.05.2022 10:00
BSK 1925
1 : 3
Kolubara
Sloboda
Čačak
3 : 3
RSK
Rabrovo
18.05.2022 17:00
Sloboda
3 : 3
RSK
Apolon
Kraljevo
18.05.2022
10:00
Cepelin 026
Smederevo
18.05.2022 10:00
Apolon
:
Cepelin 026
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Sun Rise
Šabac
18.05.2022 12:00
Radnički 1923
0 : 2
Sun Rise
Mačva
Šabac
2 : 5
Jedinstvo Putevi
Užice
18.05.2022 17:00
Mačva
2 : 5
Jedinstvo Putevi
Radnički 1912
Sombor
4 : 0
OFK Kikinda 1909
Kikinda
18.05.2022 16:00
Radnički 1912
4 : 0
OFK Kikinda 1909
Arena Su
Subotica
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
18.05.2022 10:00
Arena Su
3 : 0
Spartak ŽK
Bežanija
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
18.05.2022 20:00
Bežanija
1 : 1
Jedinstvo
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
18.05.2022
17:00
Železničar
Požarevac
18.05.2022 17:00
Pomoravlje 1946
:
Železničar

Košarka

Kvalifikacije - 1/2 Finala
Borac
Čačak
97 : 74
Mladost MaxBet
Zemun
18.05.2022 20:00
Borac
97 : 74
Mladost MaxBet
2:1

Rukomet

Hercegovina
Sečanj
39 : 42
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
18.05.2022 19:30
Hercegovina
39 : 42
Banatski Karlovac
Sombor
Sombor
41 : 35
Grafičar
Bezdan
18.05.2022 20:45
Sombor
41 : 35
Grafičar
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
38 : 45
Putinci
Putinci
18.05.2022 18:30
Srem (SM)
38 : 45
Putinci
Spartak
Debeljača
35 : 34
Krule
Sivac
18.05.2022 20:00
Spartak
35 : 34
Krule

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
17 : 10
Vojvodina
Novi Sad
18.05.2022 20:00
BVK Crvena zvezda
17 : 10
Vojvodina
Partizan
Beograd
11 : 12
Šabac
Šabac
18.05.2022 20:00
Partizan
11 : 12
Šabac
Novi Beograd
Beograd
17 : 9
SPD Radnički
Kragujevac
18.05.2022 19:00
Novi Beograd
17 : 9
SPD Radnički

Futsal

Loznica Grad 2018
Loznica
4 : 1
Konjarnik
Beograd
18.05.2022 20:30
Loznica Grad 2018
4 : 1
Konjarnik
Vranje
Vranje
0 : 5
FON
Beograd
18.05.2022 19:00
Vranje
0 : 5
FON