24.04
16:30
Borac (S)
1. Maj Ruma
0
2
|
24.04.2022 16:30 | Borac (S) | 0 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
24.04
16:30
Borac (Š)
Tekstilac
2
1
|
24.04.2022 16:30 | Borac (Š) | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
24.04
16:30
Tisa
Radnički (Zr)
4
1
|
24.04.2022 16:30 | Tisa | 4 : 1 | Radnički (Zr) |
24.04
16:30
Zvezdara
Jedinstvo
4
1
|
24.04.2022 16:30 | Zvezdara | 4 : 1 | Jedinstvo |
24.04
16:30
Omladinac FAM
Begej
0
0
|
24.04.2022 16:30 | Omladinac FAM | 0 : 0 | Begej |
24.04
16:30
Budućnost
Dunav
2
0
|
24.04.2022 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Dunav | |||||
24.04
16:30
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
24.04.2022 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
24.04
16:30
Bačka (P)
Bajša
0
1
|
24.04.2022 16:30 | Bačka (P) | 0 : 1 | Bajša | |||||
24.04
16:30
Mladost (BP)
Preporod
1
0
|
24.04.2022 16:30 | Mladost (BP) | 1 : 0 | Preporod |
24.04
16:30
Zvezda
Crvena zvezda (MML)
4
0
|
24.04.2022 16:30 | Zvezda | 4 : 0 | Crvena zvezda (MML) |
24.04
16:30
Radnički 1918
Vojvodina
3
1
|
24.04.2022 16:30 | Radnički 1918 | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
24.04
16:30
Rusin
Budućnost (M)
3
2
|
24.04.2022 16:30 | Rusin | 3 : 2 | Budućnost (M) | |||||
24.04
16:30
Budućnost (G)
Naša Zvezda
1
2
|
24.04.2022 16:30 | Budućnost (G) | 1 : 2 | Naša Zvezda | |||||
24.04
16:30
Budućnost (P)
Kordun
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Budućnost (P) | 1 : 1 | Kordun |
24.04
17:00
Jugović
Bačka 1923
1
3
|
24.04.2022 17:00 | Jugović | 1 : 3 | Bačka 1923 |
24.04
16:30
Potporanj
Partizan (G)
1
0
|
24.04.2022 16:30 | Potporanj | 1 : 0 | Partizan (G) | |||||
24.04
16:30
Hajdučica
Jugoslavija
6
2
|
24.04.2022 16:30 | Hajdučica | 6 : 2 | Jugoslavija | |||||
24.04
16:30
Sloga (BNS)
Spartak 1911
1
2
|
24.04.2022 16:30 | Sloga (BNS) | 1 : 2 | Spartak 1911 | |||||
24.04
16:30
Stari Tamiš
Jedinstvo Stević
0
2
|
24.04.2022 16:30 | Stari Tamiš | 0 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
24.04
16:30
Dolovo
Vulturul
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Dolovo | 1 : 1 | Vulturul | |||||
24.04
16:30
Dolina
Crvena zvezda
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Dolina | 3 : 0 | Crvena zvezda |
24.04
16:00
Sremac (Deč)
Podrinje
2
1
|
24.04.2022 16:00 | Sremac (Deč) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
24.04
16:00
Sremac (V)
Ljukovo
2
0
|
24.04.2022 16:00 | Sremac (V) | 2 : 0 | Ljukovo | |||||
24.04
16:00
Sloga
Partizan
3
3
|
24.04.2022 16:00 | Sloga | 3 : 3 | Partizan |
24.04
16:30
Bačka
AFK
3
2
|
24.04.2022 16:30 | Bačka | 3 : 2 | AFK | |||||
24.04
16:30
Đurđin
Srbobran
2
1
|
24.04.2022 16:30 | Đurđin | 2 : 1 | Srbobran | |||||
24.04
16:30
Iskra
Budućnost
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Iskra | 1 : 1 | Budućnost |
24.04
16:00
Bačinac
Glavaš
2
3
|
24.04.2022 16:00 | Bačinac | 2 : 3 | Glavaš | |||||
24.04
16:00
Podunavac
Sloga
3
1
|
24.04.2022 16:00 | Podunavac | 3 : 1 | Sloga | |||||
24.04
16:00
Borac 1932
Osipaonica
3
2
|
24.04.2022 16:00 | Borac 1932 | 3 : 2 | Osipaonica | |||||
24.04
16:00
Polet
Železničar Kusadak
0
0
|
24.04.2022 16:00 | Polet | 0 : 0 | Železničar Kusadak | |||||
24.04
16:00
Mladi radnik 1940
Jedinstvo
5
0
|
24.04.2022 16:00 | Mladi radnik 1940 | 5 : 0 | Jedinstvo |
24.04
16:30
Mladi rudar 1954
Lokomotiva
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Mladi rudar 1954 | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
24.04
16:30
Šumadinac 1913
ŽSK
7
1
|
24.04.2022 16:30 | Šumadinac 1913 | 7 : 1 | ŽSK | |||||
24.04
16:30
BSK
Trnava
0
1
|
24.04.2022 16:30 | BSK | 0 : 1 | Trnava | |||||
24.04
16:30
Badnjevac
Prvi srpski ustanak
2
1
|
24.04.2022 16:30 | Badnjevac | 2 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
24.04
16:30
Plaskovac
Jasenica
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Plaskovac | 3 : 0 | Jasenica | |||||
24.04
16:30
Vinča
Omladinac (D.R.)
4
2
|
24.04.2022 16:30 | Vinča | 4 : 2 | Omladinac (D.R.) | |||||
24.04
16:30
Sloga (M)
Marjan
2
1
|
24.04.2022 16:30 | Sloga (M) | 2 : 1 | Marjan |
24.04
16:30
Zloćudovo
Donja Lomnica
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Zloćudovo | 1 : 1 | Donja Lomnica | |||||
24.04
16:30
Kumarevo 65
Polet
1
3
|
24.04.2022 16:30 | Kumarevo 65 | 1 : 3 | Polet | |||||
24.04
16:30
OFK Brza
Bratstvo
2
1
|
24.04.2022 16:30 | OFK Brza | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
24.04
16:30
Jedinstvo (G)
Umac
1
0
|
24.04.2022 16:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Umac |
24.04
16:30
Moravac
BSK
0
1
|
24.04.2022 16:30 | Moravac | 0 : 1 | BSK | |||||
24.04
16:30
Sloga
Veliko Trnjane
2
1
|
24.04.2022 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
24.04
16:30
Mladi borac
Milanovo
2
3
|
24.04.2022 16:30 | Mladi borac | 2 : 3 | Milanovo |
24.04
Rudar (P)
Osnić
3
2
|
24.04.2022 | Rudar (P) | 3 : 2 | Osnić | |||||
24.04
Graničar
OFK Rtanj
1
0
|
24.04.2022 | Graničar | 1 : 0 | OFK Rtanj | |||||
24.04
Trebič
Omladinac
3
0
|
24.04.2022 | Trebič | 3 : 0 | Omladinac | |||||
24.04
Kosovo
FSU Kraljevica
1
2
|
24.04.2022 | Kosovo | 1 : 2 | FSU Kraljevica | |||||
24.04
Šljivar
Radnički 1946
0
5
|
24.04.2022 | Šljivar | 0 : 5 | Radnički 1946 |
24.04
16:00
Banat
Vojvodina (NM)
2
1
|
24.04.2022 16:00 | Banat | 2 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
24.04
16:00
Krajina
ASK
1
2
|
24.04.2022 16:00 | Krajina | 1 : 2 | ASK | |||||
24.04
16:00
Vojvodina (B)
Polet
2
3
|
24.04.2022 16:00 | Vojvodina (B) | 2 : 3 | Polet | |||||
24.04
16:00
Mladost (BD)
Napredak
1
0
|
24.04.2022 16:00 | Mladost (BD) | 1 : 0 | Napredak |
24.04
17:00
Dragocvet
Morava
5
2
|
24.04.2022 17:00 | Dragocvet | 5 : 2 | Morava | |||||
24.04
17:00
Partizan (M)
Rudar (SR)
1
2
|
24.04.2022 17:00 | Partizan (M) | 1 : 2 | Rudar (SR) | |||||
24.04
17:00
Mladost
Moravac 2015
2
1
|
24.04.2022 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Moravac 2015 |
24.04
16:00
Šapine
Rudar (Kr)
3
2
|
24.04.2022 16:00 | Šapine | 3 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
24.04
16:00
Sloga (L)
Krilaš
1
5
|
24.04.2022 16:00 | Sloga (L) | 1 : 5 | Krilaš | |||||
24.04
16:00
Sirakovo
Mladost (R)
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Sirakovo | 3 : 0 | Mladost (R) | |||||
24.04
16:00
Borac (K)
Zvižd
0
1
|
24.04.2022 16:00 | Borac (K) | 0 : 1 | Zvižd | |||||
24.04
16:00
Obilić
Vihor
8
2
|
24.04.2022 16:00 | Obilić | 8 : 2 | Vihor |
24.04
16:30
OFK Budućnost
Turbina
2
1
|
24.04.2022 16:30 | OFK Budućnost | 2 : 1 | Turbina | |||||
24.04
16:30
Krtinska
Beljina
1
2
|
24.04.2022 16:30 | Krtinska | 1 : 2 | Beljina |
24.04
16:30
Dunavac
Kaluđerica 1969
0
3
|
24.04.2022 16:30 | Dunavac | 0 : 3 | Kaluđerica 1969 | |||||
24.04
16:30
Rabrovac
Boleč
0
4
|
24.04.2022 16:30 | Rabrovac | 0 : 4 | Boleč | |||||
24.04
16:30
Podunavac
SUF Dubona
5
0
|
24.04.2022 16:30 | Podunavac | 5 : 0 | SUF Dubona | |||||
24.04
16:30
Velika Krsna
Napredak
5
2
|
24.04.2022 16:30 | Velika Krsna | 5 : 2 | Napredak | |||||
24.04
16:30
Šumadija 1962
SUF Kovačevac 1956
6
0
|
24.04.2022 16:30 | Šumadija 1962 | 6 : 0 | SUF Kovačevac 1956 |
24.04
10:00
Heroj Polet
Šećeranac Ada
4
0
|
24.04.2022 10:00 | Heroj Polet | 4 : 0 | Šećeranac Ada |
24.04
16:30
Jedinstvo
Mladost (P)
2
1
|
24.04.2022 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
24.04
16:30
Slavija
Kutlovo
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Slavija | 1 : 1 | Kutlovo | |||||
24.04
16:30
Zastava
Bratstvo 1975
3
3
|
24.04.2022 16:30 | Zastava | 3 : 3 | Bratstvo 1975 |
24.04
16:00
Trlić
ZSK
4
1
|
24.04.2022 16:00 | Trlić | 4 : 1 | ZSK | |||||
24.04
16:00
Iskra
Toplica
1
2
|
24.04.2022 16:00 | Iskra | 1 : 2 | Toplica | |||||
24.04
16:00
Žabari
OFK Jabučje
4
1
|
24.04.2022 16:00 | Žabari | 4 : 1 | OFK Jabučje | |||||
24.04
16:00
OFK Osečina
Dimitrije Tucović
10
0
|
24.04.2022 16:00 | OFK Osečina | 10 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
24.04
11:00
Proleter
Radnik
2
0
|
24.04.2022 11:00 | Proleter | 2 : 0 | Radnik | |||||
24.04
16:00
Banjani
Mladost (D)
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Banjani | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
24.04
11:00
Kačer
Spartak 1924
3
1
|
24.04.2022 11:00 | Kačer | 3 : 1 | Spartak 1924 |
24.04
16:30
Sloboda
Mladost
2
2
|
24.04.2022 16:30 | Sloboda | 2 : 2 | Mladost | |||||
24.04
16:30
Palilulac
Crvena zastava
9
1
|
24.04.2022 16:30 | Palilulac | 9 : 1 | Crvena zastava | |||||
24.04
16:30
Radnički 1936
Proleter
1
4
|
24.04.2022 16:30 | Radnički 1936 | 1 : 4 | Proleter |
24.04
16:00
Dragačevo
Gorušica
1
1
|
24.04.2022 16:00 | Dragačevo | 1 : 1 | Gorušica | |||||
24.04
16:00
Morava
Spartak 1976
0
6
|
24.04.2022 16:00 | Morava | 0 : 6 | Spartak 1976 | |||||
24.04
16:00
Voćar
Ovčar
1
3
|
24.04.2022 16:00 | Voćar | 1 : 3 | Ovčar | |||||
24.04
16:00
Prilike
Kej
1
3
|
24.04.2022 16:00 | Prilike | 1 : 3 | Kej |
24.04
16:00
Šumadija
Orlovac 1932
1
0
|
24.04.2022 16:00 | Šumadija | 1 : 0 | Orlovac 1932 | |||||
24.04
16:00
Donja Vrbava
Napredak
3
1
|
24.04.2022 16:00 | Donja Vrbava | 3 : 1 | Napredak | |||||
24.04
16:00
Rakova
Rudar
0
4
|
24.04.2022 16:00 | Rakova | 0 : 4 | Rudar | |||||
24.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
0
0
|
24.04.2022 16:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
24.04
16:00
Ozrem
Mladost
2
1
|
24.04.2022 16:00 | Ozrem | 2 : 1 | Mladost |
24.04
16:30
Radnik
OFK Progorelica
2
0
|
24.04.2022 16:30 | Radnik | 2 : 0 | OFK Progorelica | |||||
24.04
16:30
Mataruge
Proleter
0
1
|
24.04.2022 16:30 | Mataruge | 0 : 1 | Proleter | |||||
24.04
16:30
Jedinstvo 2017
Koštampolje
1
0
|
24.04.2022 16:30 | Jedinstvo 2017 | 1 : 0 | Koštampolje |
24.04
16:30
Drina
Jedinstvo (MZ)
7
1
|
24.04.2022 16:30 | Drina | 7 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
24.04
16:30
Karađorđe
Hajduk Stanko
1
2
|
24.04.2022 16:30 | Karađorđe | 1 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
24.04
16:30
Lipolist
Sloga
4
1
|
24.04.2022 16:30 | Lipolist | 4 : 1 | Sloga | |||||
24.04
16:30
Podrinje
Jedinstvo (Š)
6
0
|
24.04.2022 16:30 | Podrinje | 6 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
24.04
16:30
Radnički (Ko)
Radnički (Kl)
0
4
|
24.04.2022 16:30 | Radnički (Ko) | 0 : 4 | Radnički (Kl) | |||||
24.04
16:30
Milan Orlić
Vidojevica
0
2
|
24.04.2022 16:30 | Milan Orlić | 0 : 2 | Vidojevica |
24.04
16:00
Polet
Lazarica
2
5
|
24.04.2022 16:00 | Polet | 2 : 5 | Lazarica |
24.04
16:00
Plavi Tok
Jedinstvo
1
3
|
24.04.2022 16:00 | Plavi Tok | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
24.04
16:00
Perućac
Bakionica
1
3
|
24.04.2022 16:00 | Perućac | 1 : 3 | Bakionica |
24.04
11:00
Stari drugari
Dračić 2018
5
0
|
24.04.2022 11:00 | Stari drugari | 5 : 0 | Dračić 2018 | |||||
24.04
11:00
OFK Povlen
Jadar 2013
1
2
|
24.04.2022 11:00 | OFK Povlen | 1 : 2 | Jadar 2013 | |||||
24.04
11:00
Polet
Milenko Pavlović
3
0
|
24.04.2022 11:00 | Polet | 3 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
24.04
16:00
Tešnjar
Mali korak
1
1
|
24.04.2022 16:00 | Tešnjar | 1 : 1 | Mali korak | |||||
24.04
11:00
Kolubara 2
Popadić
7
1
|
24.04.2022 11:00 | Kolubara 2 | 7 : 1 | Popadić | |||||
24.04
11:00
Kotešica
Rajac
1
6
|
24.04.2022 11:00 | Kotešica | 1 : 6 | Rajac |
24.04
16:30
Graničar
Omladinac (D)
1
3
|
24.04.2022 16:30 | Graničar | 1 : 3 | Omladinac (D) | |||||
24.04
16:30
Aleksa Šantić
Kula
2
4
|
24.04.2022 16:30 | Aleksa Šantić | 2 : 4 | Kula | |||||
24.04
16:30
Polet
Dinamo 1923
6
3
|
24.04.2022 16:30 | Polet | 6 : 3 | Dinamo 1923 | |||||
24.04
16:30
Mladost
OFK Odžaci
0
2
|
24.04.2022 16:30 | Mladost | 0 : 2 | OFK Odžaci | |||||
24.04
16:30
BSK
Zadrugar
1
2
|
24.04.2022 16:30 | BSK | 1 : 2 | Zadrugar |
24.04
16:30
Pobeda
BSK Bavanište
2
2
|
24.04.2022 16:30 | Pobeda | 2 : 2 | BSK Bavanište | |||||
24.04
16:30
Mladost (V)
Proleter (M)
0
2
|
24.04.2022 16:30 | Mladost (V) | 0 : 2 | Proleter (M) | |||||
24.04
16:30
Mundial
Radnički (B)
2
6
|
24.04.2022 16:30 | Mundial | 2 : 6 | Radnički (B) | |||||
24.04
16:30
Omladinac 1927
Omladinac (D)
2
2
|
24.04.2022 16:30 | Omladinac 1927 | 2 : 2 | Omladinac (D) | |||||
24.04
16:30
Glogonj
Unirea
1
3
|
24.04.2022 16:30 | Glogonj | 1 : 3 | Unirea |
24.04
16:00
Mladost (V)
Šarbane
1
0
|
24.04.2022 16:00 | Mladost (V) | 1 : 0 | Šarbane | |||||
24.04
16:00
Polet (DL)
Joševa
2
3
|
24.04.2022 16:00 | Polet (DL) | 2 : 3 | Joševa | |||||
24.04
11:00
Omladinac (K)
Čučuge
0
1
|
24.04.2022 11:00 | Omladinac (K) | 0 : 1 | Čučuge | |||||
24.04
16:00
Pambukovica
OFK Paljuvi
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Pambukovica | 3 : 0 | OFK Paljuvi | |||||
24.04
16:00
Polet (T)
Tvrdojevac
0
4
|
24.04.2022 16:00 | Polet (T) | 0 : 4 | Tvrdojevac | |||||
24.04
16:00
Nepričava
Ratkovac
2
0
|
24.04.2022 16:00 | Nepričava | 2 : 0 | Ratkovac | |||||
24.04
16:00
Jedinstvo (M)
Sovljak
2
1
|
24.04.2022 16:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Sovljak |
24.04
16:00
PSK Putinci
ČSK Čortanovci
2
3
|
24.04.2022 16:00 | PSK Putinci | 2 : 3 | ČSK Čortanovci | |||||
24.04
16:00
Hajduk 1932
Srem
1
3
|
24.04.2022 16:00 | Hajduk 1932 | 1 : 3 | Srem | |||||
24.04
16:00
Napredak
Polet
5
1
|
24.04.2022 16:00 | Napredak | 5 : 1 | Polet |
24.04
16:30
Potisje
OFK Gradnulica
0
1
|
24.04.2022 16:30 | Potisje | 0 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
24.04
16:30
Radnički 1911
Tisa 1933
6
0
|
24.04.2022 16:30 | Radnički 1911 | 6 : 0 | Tisa 1933 | |||||
24.04
16:30
Naftagas
Tamiš
2
2
|
24.04.2022 16:30 | Naftagas | 2 : 2 | Tamiš | |||||
24.04
16:30
MSK
Bilećanin
2
1
|
24.04.2022 16:30 | MSK | 2 : 1 | Bilećanin | |||||
24.04
16:30
Mladost
Zadrugar
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
24.04
16:30
Lehel
Partizan
5
1
|
24.04.2022 16:30 | Lehel | 5 : 1 | Partizan |
24.04
11:00
Šumadija
Navalin
6
0
|
24.04.2022 11:00 | Šumadija | 6 : 0 | Navalin | |||||
24.04
11:00
Rudar 1973
Gradac
2
3
|
24.04.2022 11:00 | Rudar 1973 | 2 : 3 | Gradac | |||||
24.04
11:00
Jašunja
Badince
4
1
|
24.04.2022 11:00 | Jašunja | 4 : 1 | Badince |
24.04
16:30
Luk
Antimon
0
3
|
24.04.2022 16:30 | Luk | 0 : 3 | Antimon | |||||
24.04
16:30
TE Gučevo
Velika Reka
1
2
|
24.04.2022 16:30 | TE Gučevo | 1 : 2 | Velika Reka | |||||
24.04
16:30
Sloga
Jedinstvo
3
1
|
24.04.2022 16:30 | Sloga | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.04
16:30
Jadar 1961
Jelav
5
0
|
24.04.2022 16:30 | Jadar 1961 | 5 : 0 | Jelav | |||||
24.04
16:30
Mladost (DB)
Sinđelić
2
0
|
24.04.2022 16:30 | Mladost (DB) | 2 : 0 | Sinđelić |
24.04
16:30
OFK Rogača
Mladost (G)
3
2
|
24.04.2022 16:30 | OFK Rogača | 3 : 2 | Mladost (G) | |||||
24.04
16:30
OFK Slatina
Popović
0
2
|
24.04.2022 16:30 | OFK Slatina | 0 : 2 | Popović | |||||
24.04
16:30
Sibnica
Nemenikuće
2
5
|
24.04.2022 16:30 | Sibnica | 2 : 5 | Nemenikuće | |||||
24.04
16:30
Vis
Sopot
3
3
|
24.04.2022 16:30 | Vis | 3 : 3 | Sopot | |||||
24.04
16:30
Mali Požarevac
Vojvoda
2
1
|
24.04.2022 16:30 | Mali Požarevac | 2 : 1 | Vojvoda | |||||
24.04
16:30
Crvena zvezda
Mladost (MI)
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Mladost (MI) |
24.04
17:00
Rvati
Polet
1
4
|
24.04.2022 17:00 | Rvati | 1 : 4 | Polet | |||||
24.04
17:00
Munja
Skela
4
0
|
24.04.2022 17:00 | Munja | 4 : 0 | Skela | |||||
24.04
17:00
Posavina
Partizan
1
1
|
24.04.2022 17:00 | Posavina | 1 : 1 | Partizan |
24.04
17:00
Radnički
Rudar
2
1
|
24.04.2022 17:00 | Radnički | 2 : 1 | Rudar | |||||
24.04
17:00
15. Avgust 1950
Šumadija
0
1
|
24.04.2022 17:00 | 15. Avgust 1950 | 0 : 1 | Šumadija |
24.04
16:30
Šumadinac
Sinđelić 2012
4
0
|
24.04.2022 16:30 | Šumadinac | 4 : 0 | Sinđelić 2012 | |||||
24.04
13:30
BUSK
Novi Beograd
0
4
|
24.04.2022 13:30 | BUSK | 0 : 4 | Novi Beograd |
24.04
16:30
Avala 1939
OFK Lug 2020
5
0
|
24.04.2022 16:30 | Avala 1939 | 5 : 0 | OFK Lug 2020 | |||||
24.04
16:30
Pionir
Lepušnica
7
4
|
24.04.2022 16:30 | Pionir | 7 : 4 | Lepušnica |
24.04
16:30
Seljak
Kragujevac
2
5
|
24.04.2022 16:30 | Seljak | 2 : 5 | Kragujevac | |||||
24.04
16:30
Jadran
OFK Žeželj
4
2
|
24.04.2022 16:30 | Jadran | 4 : 2 | OFK Žeželj |
24.04
11:00
Karađorđe
Jedinstvo
0
0
|
24.04.2022 11:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.04
16:30
Šumadija
Borac
1
2
|
24.04.2022 16:30 | Šumadija | 1 : 2 | Borac | |||||
24.04
16:30
BSK
Feniks
3
1
|
24.04.2022 16:30 | BSK | 3 : 1 | Feniks |
24.04
17:00
Ursule
Mladost (G)
4
2
|
24.04.2022 17:00 | Ursule | 4 : 2 | Mladost (G) | |||||
24.04
17:00
Vinogradar
Osaonica
2
4
|
24.04.2022 17:00 | Vinogradar | 2 : 4 | Osaonica |
24.04
11:00
Gorski Car
B 2000
5
1
|
24.04.2022 11:00 | Gorski Car | 5 : 1 | B 2000 | |||||
24.04
16:30
Trešnjevica
Kalipolje
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Trešnjevica | 1 : 1 | Kalipolje | |||||
24.04
11:00
Šamot
Kopljari
6
4
|
24.04.2022 11:00 | Šamot | 6 : 4 | Kopljari | |||||
24.04
16:30
Šumadinac
Mladost (J)
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Šumadinac | 3 : 0 | Mladost (J) |
24.04
17:00
Krivanj
Neštin
3
2
|
24.04.2022 17:00 | Krivanj | 3 : 2 | Neštin | |||||
24.04
17:00
Maglić
Slavija (B)
8
2
|
24.04.2022 17:00 | Maglić | 8 : 2 | Slavija (B) | |||||
24.04
17:00
Mladost
Tvrđava
0
2
|
24.04.2022 17:00 | Mladost | 0 : 2 | Tvrđava | |||||
24.04
17:00
Bačka (D)
Orlovi
3
1
|
24.04.2022 17:00 | Bačka (D) | 3 : 1 | Orlovi | |||||
24.04
17:00
Kulpin
Bački Hajduk
3
1
|
24.04.2022 17:00 | Kulpin | 3 : 1 | Bački Hajduk |
24.04
16:30
Mladost
Petlovača
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Petlovača | |||||
24.04
16:30
Duško
Gorki
4
0
|
24.04.2022 16:30 | Duško | 4 : 0 | Gorki | |||||
24.04
16:30
Budućnost (PD)
Budućnost (Z)
2
3
|
24.04.2022 16:30 | Budućnost (PD) | 2 : 3 | Budućnost (Z) | |||||
24.04
16:30
Sloboda
Milicionar
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | Milicionar | |||||
24.04
16:30
Stojan Lazarac
Mladi borac
1
0
|
24.04.2022 16:30 | Stojan Lazarac | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
24.04
16:30
Sloga
Napredak
0
5
|
24.04.2022 16:30 | Sloga | 0 : 5 | Napredak | |||||
24.04
16:30
Torpedo
Omladinac
2
0
|
24.04.2022 16:30 | Torpedo | 2 : 0 | Omladinac |
24.04
16:30
Jedinstvo (D)
Granit
4
1
|
24.04.2022 16:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 1 | Granit | |||||
24.04
16:30
Popovići Vrnjci
Borac
0
7
|
24.04.2022 16:30 | Popovići Vrnjci | 0 : 7 | Borac | |||||
24.04
16:30
Jovo Kursula
Jedinstvo (G)
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Jovo Kursula | 1 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
24.04
11:00
Miločajac
Apolon 2018
4
0
|
24.04.2022 11:00 | Miločajac | 4 : 0 | Apolon 2018 | |||||
24.04
16:30
Lazac
Studen Vitez
1
0
|
24.04.2022 16:30 | Lazac | 1 : 0 | Studen Vitez |
24.04
16:00
Vlašić
Jevremovac
1
3
|
24.04.2022 16:00 | Vlašić | 1 : 3 | Jevremovac | |||||
24.04
16:00
Dobrava
OFK Letnjikovac 1983
3
4
|
24.04.2022 16:00 | Dobrava | 3 : 4 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
24.04
16:00
Sloga (K)
Dumača
5
3
|
24.04.2022 16:00 | Sloga (K) | 5 : 3 | Dumača | |||||
24.04
16:30
Šipurske livade
Dobrava Žabar 2020
2
3
|
24.04.2022 16:30 | Šipurske livade | 2 : 3 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
24.04
16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Trešnjevka
2
0
|
24.04.2022 16:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 2 : 0 | Trešnjevka |
24.04
16:30
Sloga (DT)
Novoselac
0
2
|
24.04.2022 16:30 | Sloga (DT) | 0 : 2 | Novoselac | |||||
24.04
16:30
Supovac
Mladost
5
3
|
24.04.2022 16:30 | Supovac | 5 : 3 | Mladost | |||||
24.04
16:30
Spartak
Vrtište
2
4
|
24.04.2022 16:30 | Spartak | 2 : 4 | Vrtište | |||||
24.04
16:30
Standard 2021
Mezgraja
1
2
|
24.04.2022 16:30 | Standard 2021 | 1 : 2 | Mezgraja |
24.04
16:30
Proleter
SU Podgrmeč
5
0
|
24.04.2022 16:30 | Proleter | 5 : 0 | SU Podgrmeč | |||||
24.04
16:30
2. Oktobar
Jedinstvo (NB)
0
1
|
24.04.2022 16:30 | 2. Oktobar | 0 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
24.04
16:30
Napredak
Terekveš
0
2
|
24.04.2022 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Terekveš | |||||
24.04
16:30
1. Oktobar
Omladinac
3
1
|
24.04.2022 16:30 | 1. Oktobar | 3 : 1 | Omladinac |
24.04
15:00
Planinac
Gaučosi
2
1
|
24.04.2022 15:00 | Planinac | 2 : 1 | Gaučosi | |||||
24.04
15:00
Morava
Gavrilo Princip
3
0
|
24.04.2022 15:00 | Morava | 3 : 0 | Gavrilo Princip | |||||
24.04
15:00
Gladijator
Mršinci
0
8
|
24.04.2022 15:00 | Gladijator | 0 : 8 | Mršinci | |||||
24.04
15:00
Vujan
Lugovi
0
0
|
24.04.2022 15:00 | Vujan | 0 : 0 | Lugovi | |||||
24.04
11:00
Prijatelji
Tigrovi Mija Gold
|
24.04.2022 11:00 | Prijatelji | : | Tigrovi Mija Gold | |||||
24.04
15:00
Budućnost
Malba
1
1
|
24.04.2022 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Malba |
24.04
16:00
BSK 1931
OFK Braničevo
6
1
|
24.04.2022 16:00 | BSK 1931 | 6 : 1 | OFK Braničevo | |||||
24.04
16:00
Napredak 1934
Batovac
1
2
|
24.04.2022 16:00 | Napredak 1934 | 1 : 2 | Batovac | |||||
24.04
16:00
Mladi Borac
Ljubičevo
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Mladi Borac | 3 : 0 | Ljubičevo | |||||
24.04
16:00
Dizel
Mlava (B)
2
0
|
24.04.2022 16:00 | Dizel | 2 : 0 | Mlava (B) | |||||
24.04
16:00
Stig 1955
Barič
1
0
|
24.04.2022 16:00 | Stig 1955 | 1 : 0 | Barič | |||||
24.04
16:00
Napredak (B)
Polet (V)
2
1
|
24.04.2022 16:00 | Napredak (B) | 2 : 1 | Polet (V) |
24.04
16:00
Napredak (S)
Soko
2
1
|
24.04.2022 16:00 | Napredak (S) | 2 : 1 | Soko | |||||
24.04
16:00
Rade Milošević
Sloga 1945
2
4
|
24.04.2022 16:00 | Rade Milošević | 2 : 4 | Sloga 1945 | |||||
24.04
16:00
Integral
Trgovački
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Integral | 3 : 0 | Trgovački | |||||
24.04
16:00
Mlava (ML)
Manastirica
7
0
|
24.04.2022 16:00 | Mlava (ML) | 7 : 0 | Manastirica | |||||
24.04
16:00
Zadrugar 1947
Jasenovac
4
2
|
24.04.2022 16:00 | Zadrugar 1947 | 4 : 2 | Jasenovac |
24.04
16:30
Crvena zvezda
Tempo
6
1
|
24.04.2022 16:30 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Tempo | |||||
24.04
16:30
Ratar
Borac
3
2
|
24.04.2022 16:30 | Ratar | 3 : 2 | Borac | |||||
24.04
11:00
Rudar 2016
Napredak 2012
2
3
|
24.04.2022 11:00 | Rudar 2016 | 2 : 3 | Napredak 2012 | |||||
24.04
16:30
Rutevac
Sloga
3
4
|
24.04.2022 16:30 | Rutevac | 3 : 4 | Sloga | |||||
24.04
16:30
Škriljac
Jedinstvo
0
3
|
24.04.2022 16:30 | Škriljac | 0 : 3 | Jedinstvo |
24.04
16:00
Proleter 1947
Badljevica
3
2
|
24.04.2022 16:00 | Proleter 1947 | 3 : 2 | Badljevica | |||||
24.04
16:00
Landol
Lunjevac
5
5
|
24.04.2022 16:00 | Landol | 5 : 5 | Lunjevac | |||||
24.04
16:00
Vožd 2020
Godomin
2
2
|
24.04.2022 16:00 | Vožd 2020 | 2 : 2 | Godomin | |||||
24.04
16:00
Stari Hrast 2018
Jezava
4
1
|
24.04.2022 16:00 | Stari Hrast 2018 | 4 : 1 | Jezava |
24.04
16:30
Jelica
Brezova
4
2
|
24.04.2022 16:30 | Jelica | 4 : 2 | Brezova | |||||
24.04
16:30
Vrelo
Radnički
5
1
|
24.04.2022 16:30 | Vrelo | 5 : 1 | Radnički | |||||
24.04
16:30
Gradina
Bratstvo
0
2
|
24.04.2022 16:30 | Gradina | 0 : 2 | Bratstvo |
24.04
16:30
Tromeđa
Tisa
1
6
|
24.04.2022 16:30 | Tromeđa | 1 : 6 | Tisa | |||||
24.04
16:30
Šampion
Jedinstvo (SK)
0
5
|
24.04.2022 16:30 | Šampion | 0 : 5 | Jedinstvo (SK) | |||||
24.04
16:30
Čoka
Slavija
1
5
|
24.04.2022 16:30 | Čoka | 1 : 5 | Slavija | |||||
24.04
16:30
Hajduk
Jedinstvo (M)
3
1
|
24.04.2022 16:30 | Hajduk | 3 : 1 | Jedinstvo (M) |
24.04
16:00
Graničar (K)
BSK
5
1
|
24.04.2022 16:00 | Graničar (K) | 5 : 1 | BSK | |||||
24.04
16:00
Jedinstvo
OFK Bikić
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | OFK Bikić | |||||
24.04
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Hajduk
2
0
|
24.04.2022 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 0 | Hajduk | |||||
24.04
16:00
Fruška Gora
Srem
3
1
|
24.04.2022 16:00 | Fruška Gora | 3 : 1 | Srem | |||||
24.04
16:00
Zmaj
LSK Laćarak
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Zmaj | 3 : 0 | LSK Laćarak | |||||
24.04
16:00
Obilić 1993
Erdevik 2017
1
0
|
24.04.2022 16:00 | Obilić 1993 | 1 : 0 | Erdevik 2017 |
24.04
Šilopaj
Backovac Junajted
5
3
|
24.04.2022 | Šilopaj | 5 : 3 | Backovac Junajted | |||||
24.04
Takovski Ustanak
Brezak
0
7
|
24.04.2022 | Takovski Ustanak | 0 : 7 | Brezak |
24.04
16:30
Hajduk 1950
Elektrovojvodina
0
1
|
24.04.2022 16:30 | Hajduk 1950 | 0 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
24.04
16:30
Čantavir
Žednik
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Čantavir | 1 : 1 | Žednik | |||||
24.04
16:30
OFK Mala Bosna 2015
SFU Graničar 024
3
0
|
24.04.2022 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 3 : 0 | SFU Graničar 024 | |||||
24.04
16:30
Palić
Solid
2
0
|
24.04.2022 16:30 | Palić | 2 : 0 | Solid | |||||
24.04
16:30
Bikovo
Vinogradar
0
0
|
24.04.2022 16:30 | Bikovo | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
24.04
16:30
Lokomotiva
Udarnik Višnjevac
3
7
|
24.04.2022 16:30 | Lokomotiva | 3 : 7 | Udarnik Višnjevac |
24.04
16:30
Ševac
Banat (D)
2
5
|
24.04.2022 16:30 | Ševac | 2 : 5 | Banat (D) | |||||
24.04
16:30
Polet
Ratar
0
0
|
24.04.2022 16:30 | Polet | 0 : 0 | Ratar | |||||
24.04
16:30
Partizan
Vitorul
2
0
|
24.04.2022 16:30 | Partizan | 2 : 0 | Vitorul | |||||
24.04
16:30
Dunav
Karaš (K)
3
2
|
24.04.2022 16:30 | Dunav | 3 : 2 | Karaš (K) | |||||
24.04
16:30
Omladinac
Sloga (M)
6
2
|
24.04.2022 16:30 | Omladinac | 6 : 2 | Sloga (M) | |||||
24.04
16:30
Banat (I)
Graničar
4
0
|
24.04.2022 16:30 | Banat (I) | 4 : 0 | Graničar |
24.04
16:30
Bukovac
Beli Orlovi
4
1
|
24.04.2022 16:30 | Bukovac | 4 : 1 | Beli Orlovi | |||||
24.04
16:30
Udarnik
Selevac 1919
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Udarnik | 3 : 0 | Selevac 1919 |
24.04
16:30
Marina Kutina
Oko sokolovo
2
0
|
24.04.2022 16:30 | Marina Kutina | 2 : 0 | Oko sokolovo | |||||
24.04
11:00
Mekiš
Elid
3
0
|
24.04.2022 11:00 | Mekiš | 3 : 0 | Elid | |||||
24.04
11:00
Grkinja
Moravac
3
5
|
24.04.2022 11:00 | Grkinja | 3 : 5 | Moravac |
24.04
Proleter
Eđšeg
6
0
|
24.04.2022 | Proleter | 6 : 0 | Eđšeg |
24.04
16:30
Knjaz
Trešnjica
4
0
|
24.04.2022 16:30 | Knjaz | 4 : 0 | Trešnjica | |||||
24.04
12:30
Dobrinjac
Gorobilje
2
3
|
24.04.2022 12:30 | Dobrinjac | 2 : 3 | Gorobilje |
24.04
17:00
Susek
Obilić
9
0
|
24.04.2022 17:00 | Susek | 9 : 0 | Obilić | |||||
24.04
17:00
OFK Hajduk
OFK Sirig
0
4
|
24.04.2022 17:00 | OFK Hajduk | 0 : 4 | OFK Sirig | |||||
24.04
10:00
Moskva
Hajduk (Č)
2
5
|
24.04.2022 10:00 | Moskva | 2 : 5 | Hajduk (Č) | |||||
24.04
17:00
Borac
Železničar
3
1
|
24.04.2022 17:00 | Borac | 3 : 1 | Železničar | |||||
24.04
17:00
Sloga
Titel
0
1
|
24.04.2022 17:00 | Sloga | 0 : 1 | Titel | |||||
24.04
17:00
Vinogradar
Hajduk (G)
7
0
|
24.04.2022 17:00 | Vinogradar | 7 : 0 | Hajduk (G) | |||||
24.04
17:00
Čenej
Proleter
0
1
|
24.04.2022 17:00 | Čenej | 0 : 1 | Proleter |
24.04
16:00
Vitez
Lovac
2
3
|
24.04.2022 16:00 | Vitez | 2 : 3 | Lovac | |||||
24.04
16:00
Kupinovo
OFK Brestač
0
1
|
24.04.2022 16:00 | Kupinovo | 0 : 1 | OFK Brestač |
24.04
16:30
Borac
Jedinstvo 2014
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Borac | 3 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
24.04
16:30
KSK Konak 1926
Sloga
3
2
|
24.04.2022 16:30 | KSK Konak 1926 | 3 : 2 | Sloga | |||||
24.04
16:30
Proleter
Zlatica
3
1
|
24.04.2022 16:30 | Proleter | 3 : 1 | Zlatica |
24.04
11:00
Proleter
Sloga
1
1
|
24.04.2022 11:00 | Proleter | 1 : 1 | Sloga | |||||
24.04
17:00
OFK Urovci
Rekreativo
5
1
|
24.04.2022 17:00 | OFK Urovci | 5 : 1 | Rekreativo | |||||
24.04
17:00
Belo Polje
Ljubinić
7
0
|
24.04.2022 17:00 | Belo Polje | 7 : 0 | Ljubinić |
24.04
17:00
Belpos
Provo 2015
2
8
|
24.04.2022 17:00 | Belpos | 2 : 8 | Provo 2015 | |||||
24.04
11:00
Verko
Bobovik
1
3
|
24.04.2022 11:00 | Verko | 1 : 3 | Bobovik | |||||
24.04
11:00
Skupljen 2013
Jedinstvo 2014
3
2
|
24.04.2022 11:00 | Skupljen 2013 | 3 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
24.04
11:00
Mladost (Z)
Torpedo
2
0
|
24.04.2022 11:00 | Mladost (Z) | 2 : 0 | Torpedo | |||||
24.04
17:00
Petrovac 74
Polet
1
1
|
24.04.2022 17:00 | Petrovac 74 | 1 : 1 | Polet |
24.04
16:30
OFK Boždarevac
Rušanj
2
4
|
24.04.2022 16:30 | OFK Boždarevac | 2 : 4 | Rušanj |
24.04
16:30
Kremenac
Šumadija
0
1
|
24.04.2022 16:30 | Kremenac | 0 : 1 | Šumadija | |||||
24.04
16:30
Azbest
Bukorovac
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Azbest | 3 : 0 | Bukorovac |
24.04
16:30
Morava (S)
Zgodačica
1
1
|
24.04.2022 16:30 | Morava (S) | 1 : 1 | Zgodačica | |||||
24.04
16:30
Stubal
Šumadija
2
0
|
24.04.2022 16:30 | Stubal | 2 : 0 | Šumadija |
24.04
11:00
Stara Čaršija
Bogutovačka Banja
3
0
|
24.04.2022 11:00 | Stara Čaršija | 3 : 0 | Bogutovačka Banja |
24.04
16:30
Polet
Jedinstvo
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Polet | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.04
16:30
Borac
Hrtkovci
3
1
|
24.04.2022 16:30 | Borac | 3 : 1 | Hrtkovci | |||||
24.04
16:30
Donji Petrovci
Fruškogorac
0
1
|
24.04.2022 16:30 | Donji Petrovci | 0 : 1 | Fruškogorac |
24.04
16:00
Vojvodina
Sloga (M)
3
2
|
24.04.2022 16:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
24.04
16:00
Sloga (K)
Dunav
1
3
|
24.04.2022 16:00 | Sloga (K) | 1 : 3 | Dunav | |||||
24.04
16:00
27. Oktobar
Planinac
3
0
|
24.04.2022 16:00 | 27. Oktobar | 3 : 0 | Planinac | |||||
24.04
16:00
Car Uroš
Borac
5
1
|
24.04.2022 16:00 | Car Uroš | 5 : 1 | Borac |
24.04
16:30
PIK
Polet
0
6
|
24.04.2022 16:30 | PIK | 0 : 6 | Polet |
24.04
17:00
Belica
Kolonija
0
5
|
24.04.2022 17:00 | Belica | 0 : 5 | Kolonija |
24.04
11:00
OFK Takovo
Strelac 001
0
1
|
24.04.2022 11:00 | OFK Takovo | 0 : 1 | Strelac 001 | |||||
24.04
11:00
Tulari
Budućnost 1995
3
0
|
24.04.2022 11:00 | Tulari | 3 : 0 | Budućnost 1995 | |||||
24.04
11:00
Dokmir
Vukona
0
0
|
24.04.2022 11:00 | Dokmir | 0 : 0 | Vukona | |||||
24.04
11:00
Brezovica
Zvizdar 2012
1
0
|
24.04.2022 11:00 | Brezovica | 1 : 0 | Zvizdar 2012 | |||||
24.04
11:00
Gunjevac
Vrelo
1
1
|
24.04.2022 11:00 | Gunjevac | 1 : 1 | Vrelo |
24.04
16:30
Bratstvo
Jedinstvo (lj)
0
3
|
24.04.2022 16:30 | Bratstvo | 0 : 3 | Jedinstvo (lj) | |||||
24.04
16:30
OFK Bingula
Borac
1
3
|
24.04.2022 16:30 | OFK Bingula | 1 : 3 | Borac | |||||
24.04
16:30
Graničar
Jedinstvo (M)
2
1
|
24.04.2022 16:30 | Graničar | 2 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
24.04
16:30
Sinđelić
Jednota
2
3
|
24.04.2022 16:30 | Sinđelić | 2 : 3 | Jednota | |||||
24.04
16:30
Omladinac
Napredak
0
5
|
24.04.2022 16:30 | Omladinac | 0 : 5 | Napredak |
24.04
16:30
Sloga
Mladost
0
2
|
24.04.2022 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Mladost |
24.04
16:30
Mladost
OFK Borac
|
24.04.2022 16:30 | Mladost | : | OFK Borac | |||||
24.04
16:30
Proleter
20. Oktobar
|
24.04.2022 16:30 | Proleter | : | 20. Oktobar | |||||
24.04
16:30
Šumadinac
OFK Polet
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Šumadinac | 3 : 0 | OFK Polet |
24.04
16:00
Mirko Tomić
Pek
0
2
|
24.04.2022 16:00 | Mirko Tomić | 0 : 2 | Pek | |||||
24.04
16:00
Ram
Polet
3
2
|
24.04.2022 16:00 | Ram | 3 : 2 | Polet | |||||
24.04
16:00
Žika Marković - Uča
Kumane
2
1
|
24.04.2022 16:00 | Žika Marković - Uča | 2 : 1 | Kumane | |||||
24.04
16:00
Dunavac 1929
Radnički
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Dunavac 1929 | 3 : 0 | Radnički | |||||
24.04
16:00
Baštovan 2015
Mladost 1970
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Baštovan 2015 | 3 : 0 | Mladost 1970 |
24.04
11:00
OFK Stublenica
Sloga (V)
7
0
|
24.04.2022 11:00 | OFK Stublenica | 7 : 0 | Sloga (V) | |||||
24.04
11:00
Brgule
Murgaš 2012
2
0
|
24.04.2022 11:00 | Brgule | 2 : 0 | Murgaš 2012 |
24.04
11:00
Mladost (DB)
ŠFU Derbi 2016
4
4
|
24.04.2022 11:00 | Mladost (DB) | 4 : 4 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
24.04
10:00
Napredak
Morava
2
0
|
24.04.2022 10:00 | Napredak | 2 : 0 | Morava |
24.04
11:00
Stepanje
Napredak
1
2
|
24.04.2022 11:00 | Stepanje | 1 : 2 | Napredak | |||||
24.04
16:00
Kolubara
Proleter
10
0
|
24.04.2022 16:00 | Kolubara | 10 : 0 | Proleter | |||||
24.04
16:00
Mladost
Babajić
3
3
|
24.04.2022 16:00 | Mladost | 3 : 3 | Babajić | |||||
24.04
16:00
Izviđač
Borac
1
3
|
24.04.2022 16:00 | Izviđač | 1 : 3 | Borac |
24.04
10:00
Sloga (J)
Budućnost (M)
4
3
|
24.04.2022 10:00 | Sloga (J) | 4 : 3 | Budućnost (M) | |||||
24.04
10:00
Mlava (R)
Laznica
0
1
|
24.04.2022 10:00 | Mlava (R) | 0 : 1 | Laznica |
24.04
16:30
Vladimirovac
Crvena zvezda
3
0
|
24.04.2022 16:30 | Vladimirovac | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
24.04
16:30
Janošik
Naša Krajina
4
1
|
24.04.2022 16:30 | Janošik | 4 : 1 | Naša Krajina | |||||
24.04
16:30
Dobrica
Vojvodina
5
3
|
24.04.2022 16:30 | Dobrica | 5 : 3 | Vojvodina |
24.04
10:00
Krćevac 04
Budućnost (B)
1
3
|
24.04.2022 10:00 | Krćevac 04 | 1 : 3 | Budućnost (B) | |||||
24.04
10:00
Gornja Trnava 1938
Šumadinac
3
2
|
24.04.2022 10:00 | Gornja Trnava 1938 | 3 : 2 | Šumadinac | |||||
24.04
10:00
Maskar
Radoje Domanović
4
2
|
24.04.2022 10:00 | Maskar | 4 : 2 | Radoje Domanović | |||||
24.04
10:00
Jarmenovci
Budućnost MI
3
1
|
24.04.2022 10:00 | Jarmenovci | 3 : 1 | Budućnost MI |
24.04
16:30
Borac (VR)
Sremac (J)
5
0
|
24.04.2022 16:30 | Borac (VR) | 5 : 0 | Sremac (J) | |||||
24.04
16:30
Borac (R)
Mitros
3
2
|
24.04.2022 16:30 | Borac (R) | 3 : 2 | Mitros | |||||
24.04
16:30
Sloga (Z)
OFK Bosut
0
0
|
24.04.2022 16:30 | Sloga (Z) | 0 : 0 | OFK Bosut |
24.04
16:30
Napredak 2021
Srem
0
6
|
24.04.2022 16:30 | Napredak 2021 | 0 : 6 | Srem | |||||
24.04
16:30
Trgovački
Planinac
6
1
|
24.04.2022 16:30 | Trgovački | 6 : 1 | Planinac |
24.04
11:00
Culjković
Roma - Odžino selo
3
4
|
24.04.2022 11:00 | Culjković | 3 : 4 | Roma - Odžino selo | |||||
24.04
11:00
Proleter
Zadrugar
0
1
|
24.04.2022 11:00 | Proleter | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
24.04
11:00
Jelen
Partizan
2
1
|
24.04.2022 11:00 | Jelen | 2 : 1 | Partizan | |||||
24.04
11:00
Napredak
Jedinstvo 2020
0
3
|
24.04.2022 11:00 | Napredak | 0 : 3 | Jedinstvo 2020 |
24.04
11:00
Bojić
Galeb
2
5
|
24.04.2022 11:00 | Bojić | 2 : 5 | Galeb | |||||
24.04
11:00
Korman
Mladost Slatina
4
1
|
24.04.2022 11:00 | Korman | 4 : 1 | Mladost Slatina | |||||
24.04
11:00
Mladost Svileuva
Metlić
3
3
|
24.04.2022 11:00 | Mladost Svileuva | 3 : 3 | Metlić | |||||
24.04
11:00
Jedinstvo
Mišar
0
3
|
24.04.2022 11:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Mišar | |||||
24.04
11:00
Rudar
Zablaće
3
4
|
24.04.2022 11:00 | Rudar | 3 : 4 | Zablaće | |||||
24.04
11:00
Sava
Borac BTG
5
2
|
24.04.2022 11:00 | Sava | 5 : 2 | Borac BTG |
24.04
16:00
Sloga Vitez
Zemljoradnik 1932
4
0
|
24.04.2022 16:00 | Sloga Vitez | 4 : 0 | Zemljoradnik 1932 | |||||
24.04
16:00
Metalac
Vojvoda Milenko
3
4
|
24.04.2022 16:00 | Metalac | 3 : 4 | Vojvoda Milenko | |||||
24.04
16:00
Sloga (D)
Proleter 1932
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Sloga (D) | 3 : 0 | Proleter 1932 |
24.04
16:00
Napredak
Dunav
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Dunav | |||||
24.04
16:00
Margum
Dunavac
2
2
|
24.04.2022 16:00 | Margum | 2 : 2 | Dunavac | |||||
24.04
16:00
Moravac 1933
Mip Majdan
3
5
|
24.04.2022 16:00 | Moravac 1933 | 3 : 5 | Mip Majdan | |||||
24.04
16:00
Sopot
Morava 1932
1
5
|
24.04.2022 16:00 | Sopot | 1 : 5 | Morava 1932 |
24.04
11:00
Udarnik 2015
Omladinac
1
1
|
24.04.2022 11:00 | Udarnik 2015 | 1 : 1 | Omladinac |
24.04
11:00
BSK
Radnik
1
3
|
24.04.2022 11:00 | BSK | 1 : 3 | Radnik |
24.04
11:00
Mladost Gradilište
Stolice
0
2
|
24.04.2022 11:00 | Mladost Gradilište | 0 : 2 | Stolice | |||||
24.04
11:00
Hajduk
Mladost (B)
2
0
|
24.04.2022 11:00 | Hajduk | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
24.04
11:00
Borac
Jadar
2
3
|
24.04.2022 11:00 | Borac | 2 : 3 | Jadar | |||||
24.04
11:00
14. Oktobar
Sloga
2
2
|
24.04.2022 11:00 | 14. Oktobar | 2 : 2 | Sloga | |||||
24.04
11:00
Gradilište
Granit
2
1
|
24.04.2022 11:00 | Gradilište | 2 : 1 | Granit | |||||
24.04
11:00
Vuk
Paskovac
0
0
|
24.04.2022 11:00 | Vuk | 0 : 0 | Paskovac |
24.04
11:00
Vrbica
Partizan 1945
3
1
|
24.04.2022 11:00 | Vrbica | 3 : 1 | Partizan 1945 | |||||
24.04
11:00
Misača
Brezovac
4
4
|
24.04.2022 11:00 | Misača | 4 : 4 | Brezovac |
24.04
16:30
Markovac
Vlaška
2
7
|
24.04.2022 16:30 | Markovac | 2 : 7 | Vlaška | |||||
24.04
16:30
Ivanča
Omladinac
3
1
|
24.04.2022 16:30 | Ivanča | 3 : 1 | Omladinac | |||||
24.04
16:30
Selo Mladenovac
Borac
0
3
|
24.04.2022 16:30 | Selo Mladenovac | 0 : 3 | Borac | |||||
24.04
16:30
Sloga
Kosmajac
|
24.04.2022 16:30 | Sloga | : | Kosmajac |
24.04
16:30
Umčari
Hajduk
3
1
|
24.04.2022 16:30 | Umčari | 3 : 1 | Hajduk | |||||
24.04
16:30
Gročanski fudbalski klub
OFK Mladost
4
1
|
24.04.2022 16:30 | Gročanski fudbalski klub | 4 : 1 | OFK Mladost |
24.04
16:30
Proleter
Udarnik
2
7
|
24.04.2022 16:30 | Proleter | 2 : 7 | Udarnik | |||||
24.04
16:30
Budućnost
Mladost
0
3
|
24.04.2022 16:30 | Budućnost | 0 : 3 | Mladost | |||||
24.04
16:30
Jedinstvo
Polet
|
24.04.2022 16:30 | Jedinstvo | : | Polet | |||||
24.04
16:30
BSK
Sloga
4
0
|
24.04.2022 16:30 | BSK | 4 : 0 | Sloga |
24.04
17:00
Napredak
Resava
6
1
|
24.04.2022 17:00 | Napredak | 6 : 1 | Resava |
24.04
11:00
Radnik
Bair
0
4
|
24.04.2022 11:00 | Radnik | 0 : 4 | Bair | |||||
24.04
11:00
OFK Napredak 1933
Mladost
5
0
|
24.04.2022 11:00 | OFK Napredak 1933 | 5 : 0 | Mladost | |||||
24.04
11:00
Omladinac
Napredak (U)
6
0
|
24.04.2022 11:00 | Omladinac | 6 : 0 | Napredak (U) |
24.04
11:00
Kruševica
Mladost VPD
4
1
|
24.04.2022 11:00 | Kruševica | 4 : 1 | Mladost VPD | |||||
24.04
10:00
Vratare
Dvorane
1
2
|
24.04.2022 10:00 | Vratare | 1 : 2 | Dvorane | |||||
24.04
16:30
BSK
Kaonik
2
2
|
24.04.2022 16:30 | BSK | 2 : 2 | Kaonik |
24.04
16:00
Železničar
Ravni Gaj
0
1
|
24.04.2022 16:00 | Železničar | 0 : 1 | Ravni Gaj | |||||
24.04
16:00
Drugovac
OFK Slavija
6
1
|
24.04.2022 16:00 | Drugovac | 6 : 1 | OFK Slavija | |||||
24.04
16:00
Petrijevac
Vučak
3
0
|
24.04.2022 16:00 | Petrijevac | 3 : 0 | Vučak | |||||
24.04
16:00
Kolarac
Zeppelin 026
3
4
|
24.04.2022 16:00 | Kolarac | 3 : 4 | Zeppelin 026 |
24.04
17:00
SFK Glogovac
Lipar
6
1
|
24.04.2022 17:00 | SFK Glogovac | 6 : 1 | Lipar |
24.04
17:00
TOŠK
Bratstvo
1
1
|
24.04.2022 17:00 | TOŠK | 1 : 1 | Bratstvo |
24.04
18:00
Podgorica
Budućnost
1
5
|
24.04.2022 18:00 | Podgorica | 1 : 5 | Budućnost | |||||
24.04
18:00
Mornar
Zeta
1
0
|
24.04.2022 18:00 | Mornar | 1 : 0 | Zeta | |||||
24.04
15:00
OFK Petrovac
Jezero
2
1
|
24.04.2022 15:00 | OFK Petrovac | 2 : 1 | Jezero | |||||
24.04
15:00
Sutjeska
Rudar
3
0
|
24.04.2022 15:00 | Sutjeska | 3 : 0 | Rudar | |||||
24.04
16:00
Dečić
Iskra
2
1
|
24.04.2022 16:00 | Dečić | 2 : 1 | Iskra |
24.04
15:30
Ribnica
Zora
1
12
|
24.04.2022 15:30 | Ribnica | 1 : 12 | Zora | |||||
24.04
15:30
Ilarion
Karioke
5
2
|
24.04.2022 15:30 | Ilarion | 5 : 2 | Karioke | |||||
24.04
15:30
Ilarion 2
Crvena stijena
1
7
|
24.04.2022 15:30 | Ilarion 2 | 1 : 7 | Crvena stijena | |||||
24.04
15:30
Drezga
Polet Stars
1
1
|
24.04.2022 15:30 | Drezga | 1 : 1 | Polet Stars | |||||
24.04
15:30
Zabjelo
OFK Nikšić
0
1
|
24.04.2022 15:30 | Zabjelo | 0 : 1 | OFK Nikšić | |||||
24.04
15:30
Adria
Iskra 2
4
6
|
24.04.2022 15:30 | Adria | 4 : 6 | Iskra 2 |
24.04
15:00
Brighton & Hove Albion
Southampton
2
2
|
24.04.2022 15:00 | Brighton & Hove Albion | 2 : 2 | Southampton | |||||
24.04
15:00
Burnley
Wolverhampton Wanderers
1
0
|
24.04.2022 15:00 | Burnley | 1 : 0 | Wolverhampton Wanderers | |||||
24.04
15:00
Chelsea
West Ham United
1
0
|
24.04.2022 15:00 | Chelsea | 1 : 0 | West Ham United | |||||
24.04
17:30
Liverpool
Everton
2
0
|
24.04.2022 17:30 | Liverpool | 2 : 0 | Everton |
24.04
17:30
Hertha BSC
Stuttgart
2
0
|
24.04.2022 17:30 | Hertha BSC | 2 : 0 | Stuttgart | |||||
24.04
15:30
Bochum
Augsburg
0
2
|
24.04.2022 15:30 | Bochum | 0 : 2 | Augsburg |
24.04
15:00
Bologna
Udinese
2
2
|
24.04.2022 15:00 | Bologna | 2 : 2 | Udinese | |||||
24.04
15:00
Empoli
Napoli
3
2
|
24.04.2022 15:00 | Empoli | 3 : 2 | Napoli | |||||
24.04
18:00
Genoa
Cagliari
1
0
|
24.04.2022 18:00 | Genoa | 1 : 0 | Cagliari | |||||
24.04
20:45
Lazio
Milan
1
2
|
24.04.2022 20:45 | Lazio | 1 : 2 | Milan | |||||
24.04
12:30
Salernitana
Fiorentina
2
1
|
24.04.2022 12:30 | Salernitana | 2 : 1 | Fiorentina |
24.04
15:00
Clermont
Angers
2
2
|
24.04.2022 15:00 | Clermont | 2 : 2 | Angers | |||||
24.04
17:05
Lille
Strasbourg
1
0
|
24.04.2022 17:05 | Lille | 1 : 0 | Strasbourg | |||||
24.04
15:00
Metz
Brest
0
1
|
24.04.2022 15:00 | Metz | 0 : 1 | Brest | |||||
24.04
15:00
Nantes
Bordeaux
5
3
|
24.04.2022 15:00 | Nantes | 5 : 3 | Bordeaux | |||||
24.04
15:00
Nice
Troyes
1
0
|
24.04.2022 15:00 | Nice | 1 : 0 | Troyes | |||||
24.04
20:45
Reims
Olympique Marseille
0
1
|
24.04.2022 20:45 | Reims | 0 : 1 | Olympique Marseille | |||||
24.04
13:00
Rennes
Lorient
5
0
|
24.04.2022 13:00 | Rennes | 5 : 0 | Lorient |
24.04
15:30
Slatke male
Jedinstvo (Ub)
0
3
|
24.04.2022 15:30 | Slatke male | 0 : 3 | Jedinstvo (Ub) |
24.04
10:00
Sloga (B)
Grizzly ML
3
1
|
24.04.2022 10:00 | Sloga (B) | 3 : 1 | Grizzly ML |
24.04
Partizan
OFK Urovci
4
5
|
24.04.2022 | Partizan | 4 : 5 | OFK Urovci |
24.04
Kopernikus Želežničar
Trayal
3
0
|
24.04.2022 | Kopernikus Želežničar | 3 : 0 | Trayal |
24.04
12:00
Tutin
Novi Pazar
0
7
|
24.04.2022 12:00 | Tutin | 0 : 7 | Novi Pazar |
24.04
Budućnost
Bežanija
|
24.04.2022 | Budućnost | : | Bežanija | |||||
24.04
Lestane
Palilulac
3
0
|
24.04.2022 | Lestane | 3 : 0 | Palilulac |
24.04
10:00
Vinogradar
Preporod
3
0
|
24.04.2022 10:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Preporod |
24.04
11:00
TSC
Obilić
|
24.04.2022 11:00 | TSC | : | Obilić | |||||
24.04
11:00
Bajša
Njegoš
|
24.04.2022 11:00 | Bajša | : | Njegoš |
24.04
10:00
Radnički
Posavina
14
0
|
24.04.2022 10:00 | Radnički | 14 : 0 | Posavina | |||||
24.04
10:00
Budućnost
Zabrezje
6
1
|
24.04.2022 10:00 | Budućnost | 6 : 1 | Zabrezje |
24.04
10:00
Zadrugar
OFK Osečina
3
0
|
24.04.2022 10:00 | Zadrugar | 3 : 0 | OFK Osečina |
24.04
OFK Vlada Dimitrijević
OFK Ras
3
1
|
24.04.2022 | OFK Vlada Dimitrijević | 3 : 1 | OFK Ras |
24.04
09:00
Zvezda
Rvati
3
3
|
24.04.2022 09:00 | Zvezda | 3 : 3 | Rvati |