17.04
18:00
Vojvodina
Napredak
2
0
|
17.04.2022 18:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Napredak |
17.04
14:00
Spartak ŽK
Novi Pazar
1
3
|
17.04.2022 14:00 | Spartak ŽK | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
17.04
16:00
Kolubara
Metalac
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Kolubara | 2 : 0 | Metalac |
17.04
18:00
Javor Matis
Železničar
1
1
|
17.04.2022 18:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Železničar |
17.04
16:30
Borac (S)
Hajduk 1912
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Borac (S) | 3 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
17.04
16:30
Borac (Š)
1. Maj Ruma
0
0
|
17.04.2022 16:30 | Borac (Š) | 0 : 0 | 1. Maj Ruma |
17.04
10:00
BASK
OFK Beograd
2
1
|
17.04.2022 10:00 | BASK | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
17.04
16:00
Jedinstvo
Radnički (O)
0
0
|
17.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Radnički (O) | |||||
17.04
16:00
Leštane
Zvezdara
0
0
|
17.04.2022 16:00 | Leštane | 0 : 0 | Zvezdara | |||||
17.04
16:00
Studentski grad
Ušće Novi Beograd
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Studentski grad | 1 : 2 | Ušće Novi Beograd |
17.04
16:30
Radnički (S)
Timočanin
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Radnički (S) | 1 : 1 | Timočanin | |||||
17.04
16:30
Hajduk Veljko
Jedinstvo (P)
1
0
|
17.04.2022 16:30 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
17.04
16:30
Radnički (P)
OFK Brzi Brod
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Radnički (P) | 3 : 1 | OFK Brzi Brod |
17.04
16:30
Borac
Omladinac FAM
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Borac | 3 : 1 | Omladinac FAM | |||||
17.04
16:30
Crvena zvezda (RS)
Polet
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Crvena zvezda (RS) | 1 : 1 | Polet |
17.04
16:30
Budućnost
Podunavac
0
1
|
17.04.2022 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Podunavac | |||||
17.04
16:30
Hajduk
Sloga (T)
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Hajduk | 3 : 1 | Sloga (T) | |||||
17.04
16:30
Sloboda
Veternik
2
3
|
17.04.2022 16:30 | Sloboda | 2 : 3 | Veternik | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo
Index
3
0
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Index |
17.04
16:30
Tavankut
Vojvodina (BG)
1
2
|
17.04.2022 16:30 | Tavankut | 1 : 2 | Vojvodina (BG) | |||||
17.04
16:30
Bačka (P)
Stanišić
5
4
|
17.04.2022 16:30 | Bačka (P) | 5 : 4 | Stanišić | |||||
17.04
16:30
Mladost (T)
Krila Krajine
1
0
|
17.04.2022 16:30 | Mladost (T) | 1 : 0 | Krila Krajine | |||||
17.04
16:30
Mladost (BP)
Bajša
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Mladost (BP) | 2 : 1 | Bajša | |||||
17.04
16:30
Hercegovac
Njegoš
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Hercegovac | 3 : 1 | Njegoš |
17.04
16:00
Komgrap
Poštar Zvezdara
2
2
|
17.04.2022 16:00 | Komgrap | 2 : 2 | Poštar Zvezdara | |||||
17.04
16:00
PKB
Kosmaj
2
0
|
17.04.2022 16:00 | PKB | 2 : 0 | Kosmaj | |||||
17.04
16:00
Zuce 2019
Sinđelić
0
1
|
17.04.2022 16:00 | Zuce 2019 | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
17.04
16:00
BSK 1925
Vinča
2
1
|
17.04.2022 16:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | Vinča | |||||
17.04
16:00
Crvena zvezda (MML)
Sremčica
0
4
|
17.04.2022 16:00 | Crvena zvezda (MML) | 0 : 4 | Sremčica |
17.04
16:00
Budućnost
Bane 1931
2
3
|
17.04.2022 16:00 | Budućnost | 2 : 3 | Bane 1931 | |||||
17.04
16:00
Polet
Gruža
1
0
|
17.04.2022 16:00 | Polet | 1 : 0 | Gruža | |||||
17.04
16:00
Korićani
Šumadija 1903
0
1
|
17.04.2022 16:00 | Korićani | 0 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
17.04
16:00
Sloboda
Karađorđe
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
17.04
16:00
Mokra Gora
Jošanica
0
3
|
17.04.2022 16:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Jošanica |
17.04
16:00
Polimlje
Omladinac
3
2
|
17.04.2022 16:00 | Polimlje | 3 : 2 | Omladinac | |||||
17.04
16:00
Savinac
Prijevor
0
3
|
17.04.2022 16:00 | Savinac | 0 : 3 | Prijevor | |||||
17.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda
1
2
|
17.04.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Sloboda | |||||
17.04
16:00
Jedinstvo (K)
Polet (LJ)
2
4
|
17.04.2022 16:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 4 | Polet (LJ) | |||||
17.04
16:00
Polet (T)
Jasen
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Polet (T) | 2 : 0 | Jasen | |||||
17.04
16:00
Zlatar
Parmenac
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Zlatar | 3 : 1 | Parmenac |
17.04
16:00
OFK Divci
Železničar
3
1
|
17.04.2022 16:00 | OFK Divci | 3 : 1 | Železničar | |||||
17.04
16:00
Vrelo Sport
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
3
|
17.04.2022 16:00 | Vrelo Sport | 1 : 3 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
17.04
16:00
Zadrugar
Radnički (V)
2
2
|
17.04.2022 16:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Radnički (V) |
17.04
16:00
OFK Napredak
Mladi borac
7
3
|
17.04.2022 16:00 | OFK Napredak | 7 : 3 | Mladi borac | |||||
17.04
16:00
Grizli ML
OFK Mihajlovac
0
6
|
17.04.2022 16:00 | Grizli ML | 0 : 6 | OFK Mihajlovac | |||||
17.04
16:00
OFK Aranđelovac 1979
Pomoravlje 1946
2
0
|
17.04.2022 16:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 0 | Pomoravlje 1946 |
17.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Car Konstantin
0
2
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo (GM) | 0 : 2 | Car Konstantin | |||||
17.04
16:30
OFK Niš
Mladost (M)
3
0
|
17.04.2022 16:30 | OFK Niš | 3 : 0 | Mladost (M) | |||||
17.04
16:30
Pukovac
Delijski Vis
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Pukovac | 2 : 1 | Delijski Vis | |||||
17.04
16:30
Morava
OFK Napredak 1929
0
1
|
17.04.2022 16:30 | Morava | 0 : 1 | OFK Napredak 1929 | |||||
17.04
16:30
Naša krila 1936
OFK Sinđelić
1
4
|
17.04.2022 16:30 | Naša krila 1936 | 1 : 4 | OFK Sinđelić | |||||
17.04
16:30
Orljane
Bukovik
2
3
|
17.04.2022 16:30 | Orljane | 2 : 3 | Bukovik | |||||
17.04
16:30
Malošište
Aluminijum
5
1
|
17.04.2022 16:30 | Malošište | 5 : 1 | Aluminijum | |||||
17.04
16:30
Rudar
Mladost (B)
1
2
|
17.04.2022 16:30 | Rudar | 1 : 2 | Mladost (B) |
17.04
16:30
Radan
OFK Alakince
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Radan | 1 : 1 | OFK Alakince | |||||
17.04
16:30
Jablanica
OFK Topličanin
1
3
|
17.04.2022 16:30 | Jablanica | 1 : 3 | OFK Topličanin | |||||
17.04
16:30
Plantaža
Žitorađa
0
5
|
17.04.2022 16:30 | Plantaža | 0 : 5 | Žitorađa | |||||
17.04
16:30
Čekmin
Svetlost
0
0
|
17.04.2022 16:30 | Čekmin | 0 : 0 | Svetlost |
17.04
16:30
Župa
Kušiljevo
3
3
|
17.04.2022 16:30 | Župa | 3 : 3 | Kušiljevo | |||||
17.04
16:30
Juhor
Morava 1918
1
4
|
17.04.2022 16:30 | Juhor | 1 : 4 | Morava 1918 | |||||
17.04
16:30
Orlovi
SFS Borac
1
6
|
17.04.2022 16:30 | Orlovi | 1 : 6 | SFS Borac | |||||
17.04
16:30
Gradina
Sloga (M)
2
2
|
17.04.2022 16:30 | Gradina | 2 : 2 | Sloga (M) | |||||
17.04
16:30
OFK Lugomir
Jedinstvo (M)
2
1
|
17.04.2022 16:30 | OFK Lugomir | 2 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
17.04
16:30
Levač
Jedinstvo 1936
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Levač | 1 : 1 | Jedinstvo 1936 |
17.04
14:30
Jedinstvo (P)
Đerdap
1
3
|
17.04.2022 14:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 3 | Đerdap | |||||
17.04
16:30
Rajko Mitić
Zvezda
7
2
|
17.04.2022 16:30 | Rajko Mitić | 7 : 2 | Zvezda | |||||
17.04
16:30
Ozren
OFK 019
3
4
|
17.04.2022 16:30 | Ozren | 3 : 4 | OFK 019 |
17.04
16:30
Naša Zvezda
Budućnost (P)
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Naša Zvezda | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
17.04
16:30
Budućnost (M)
Polet
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Budućnost (M) | 2 : 1 | Polet | |||||
17.04
16:30
Lipar
Borac 46
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Lipar | 2 : 0 | Borac 46 |
17.04
17:00
Bačka 1923
Jedinstvo
3
2
|
17.04.2022 17:00 | Bačka 1923 | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.04
17:00
Fruškogorac
OFK Futog
2
0
|
17.04.2022 17:00 | Fruškogorac | 2 : 0 | OFK Futog | |||||
17.04
17:00
Dinamo
Fruškogorski partizan
1
4
|
17.04.2022 17:00 | Dinamo | 1 : 4 | Fruškogorski partizan | |||||
17.04
17:00
TSK
Borac
2
1
|
17.04.2022 17:00 | TSK | 2 : 1 | Borac | |||||
17.04
17:00
ŽSK
Tatra
0
2
|
17.04.2022 17:00 | ŽSK | 0 : 2 | Tatra | |||||
17.04
17:00
Jugović
Omladinac
0
2
|
17.04.2022 17:00 | Jugović | 0 : 2 | Omladinac |
17.04
16:30
Partizan (G)
Crvena zvezda
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Partizan (G) | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
17.04
16:30
Vulturul
Dolina
2
2
|
17.04.2022 16:30 | Vulturul | 2 : 2 | Dolina | |||||
17.04
16:30
Spartak 1911
Stari Tamiš
0
1
|
17.04.2022 16:30 | Spartak 1911 | 0 : 1 | Stari Tamiš | |||||
17.04
16:30
Jugoslavija
Sloga (BNS)
0
1
|
17.04.2022 16:30 | Jugoslavija | 0 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
17.04
16:30
Potporanj
Hajdučica
0
0
|
17.04.2022 16:30 | Potporanj | 0 : 0 | Hajdučica |
17.04
16:00
Sremac (D)
Fruškogorac
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Sremac (D) | 1 : 2 | Fruškogorac | |||||
17.04
16:00
Partizan
Radnički
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Partizan | 2 : 1 | Radnički | |||||
17.04
16:00
Borac (M)
Sloga
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Borac (M) | 2 : 0 | Sloga | |||||
17.04
16:00
Ljukovo
Železničar
0
2
|
17.04.2022 16:00 | Ljukovo | 0 : 2 | Železničar | |||||
17.04
16:00
Borac (K)
Sremac (Deč)
3
0
|
17.04.2022 16:00 | Borac (K) | 3 : 0 | Sremac (Deč) | |||||
17.04
16:00
Jadran
Hajduk
4
2
|
17.04.2022 16:00 | Jadran | 4 : 2 | Hajduk |
17.04
16:30
Budućnost
Tornjoš
0
3
|
17.04.2022 16:30 | Budućnost | 0 : 3 | Tornjoš | |||||
17.04
16:30
Sutjeska
Bačka
5
1
|
17.04.2022 16:30 | Sutjeska | 5 : 1 | Bačka | |||||
17.04
16:30
Obilić (Z)
Radnički 1905
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Obilić (Z) | 2 : 1 | Radnički 1905 |
17.04
16:00
Jedinstvo
Bačinac
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Bačinac | |||||
17.04
16:00
SASK
Polet
3
4
|
17.04.2022 16:00 | SASK | 3 : 4 | Polet | |||||
17.04
16:00
Osipaonica
Petlić SD 026
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Osipaonica | 2 : 0 | Petlić SD 026 | |||||
17.04
16:00
Radnik
Borac 1932
0
1
|
17.04.2022 16:00 | Radnik | 0 : 1 | Borac 1932 | |||||
17.04
16:00
Sloga
Jasenica 2017
2
2
|
17.04.2022 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
17.04
16:00
Glavaš
Podunavac
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Glavaš | 2 : 1 | Podunavac |
17.04
16:00
Marjan
Mladi rudar 1954
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Marjan | 3 : 1 | Mladi rudar 1954 | |||||
17.04
16:00
Banja 1957
Sloga (M)
0
1
|
17.04.2022 16:00 | Banja 1957 | 0 : 1 | Sloga (M) | |||||
17.04
16:00
Jasenica
Vinča
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Jasenica | 1 : 2 | Vinča | |||||
17.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Plaskovac
3
0
|
17.04.2022 16:00 | Prvi srpski ustanak | 3 : 0 | Plaskovac | |||||
17.04
16:00
Trnava
Badnjevac
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Trnava | 3 : 1 | Badnjevac | |||||
17.04
16:00
ŽSK
BSK
0
1
|
17.04.2022 16:00 | ŽSK | 0 : 1 | BSK | |||||
17.04
16:00
Lokomotiva
Šumadinac 1913
1
4
|
17.04.2022 16:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | Šumadinac 1913 |
17.04
16:30
Brestovac
Zlot
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Brestovac | 2 : 0 | Zlot | |||||
17.04
16:30
Branik
Ključ
1
0
|
17.04.2022 16:30 | Branik | 1 : 0 | Ključ | |||||
17.04
16:30
Nemetali
Polet
5
3
|
17.04.2022 16:30 | Nemetali | 5 : 3 | Polet | |||||
17.04
16:30
Urovica
BSK
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Urovica | 3 : 1 | BSK | |||||
17.04
11:00
Mala Vrbica
Radnički (K)
2
0
|
17.04.2022 11:00 | Mala Vrbica | 2 : 0 | Radnički (K) |
17.04
16:30
Bratstvo
Jedinstvo (G)
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
17.04
16:30
Polet
OFK Brza
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Polet | 1 : 1 | OFK Brza | |||||
17.04
11:00
Donja Lomnica
Kumarevo 65
5
0
|
17.04.2022 11:00 | Donja Lomnica | 5 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
17.04
16:30
Progres
Zloćudovo
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Progres | 2 : 1 | Zloćudovo | |||||
17.04
16:30
Vučje
Budućnost
0
0
|
17.04.2022 16:30 | Vučje | 0 : 0 | Budućnost | |||||
17.04
16:30
Mladost
Jedinstvo (Š)
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Jedinstvo (Š) |
17.04
16:30
Milanovo
Mladost 1959
4
4
|
17.04.2022 16:30 | Milanovo | 4 : 4 | Mladost 1959 | |||||
17.04
16:30
Veliko Trnjane
Mladi borac
5
1
|
17.04.2022 16:30 | Veliko Trnjane | 5 : 1 | Mladi borac | |||||
17.04
16:30
BSK
Sloga
4
4
|
17.04.2022 16:30 | BSK | 4 : 4 | Sloga | |||||
17.04
16:30
OFK Morava
Moravac
4
0
|
17.04.2022 16:30 | OFK Morava | 4 : 0 | Moravac | |||||
17.04
16:30
Bobište
Železničar
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Bobište | 2 : 0 | Železničar | |||||
17.04
16:30
Real
Jedinstvo (B)
2
4
|
17.04.2022 16:30 | Real | 2 : 4 | Jedinstvo (B) |
17.04
16:30
Radnički 1924
Jastrebac
0
0
|
17.04.2022 16:30 | Radnički 1924 | 0 : 0 | Jastrebac | |||||
17.04
16:30
Radnički 1947
Moravac
5
1
|
17.04.2022 16:30 | Radnički 1947 | 5 : 1 | Moravac | |||||
17.04
16:30
Naisus 1977
Zemljoradnik
3
0
|
17.04.2022 16:30 | Naisus 1977 | 3 : 0 | Zemljoradnik | |||||
17.04
16:30
Baličevac
Toplica
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Baličevac | 3 : 1 | Toplica |
17.04
Graničar
Osnić
3
0
|
17.04.2022 | Graničar | 3 : 0 | Osnić | |||||
17.04
Trebič
Rudar (P)
4
1
|
17.04.2022 | Trebič | 4 : 1 | Rudar (P) | |||||
17.04
00:00
Kosovo
OFK Rtanj
3
2
|
17.04.2022 00:00 | Kosovo | 3 : 2 | OFK Rtanj | |||||
17.04
00:00
Šljivar
FSU Kraljevica
1
7
|
17.04.2022 00:00 | Šljivar | 1 : 7 | FSU Kraljevica | |||||
17.04
Sloga
Velika Jasikova
3
0
|
17.04.2022 | Sloga | 3 : 0 | Velika Jasikova |
17.04
16:30
Trudbenik
Vinogradar
0
3
|
17.04.2022 16:30 | Trudbenik | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
17.04
16:30
Parunovac
Mačkovac
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Parunovac | 2 : 0 | Mačkovac | |||||
17.04
16:30
Mladost (T)
Kupci
0
5
|
17.04.2022 16:30 | Mladost (T) | 0 : 5 | Kupci | |||||
17.04
16:30
Čitluk
Bošnjane
5
1
|
17.04.2022 16:30 | Čitluk | 5 : 1 | Bošnjane | |||||
17.04
16:30
Temnić 1924
Sloga (L)
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Temnić 1924 | 3 : 1 | Sloga (L) | |||||
17.04
16:30
Sloga (Ć)
FUD
4
0
|
17.04.2022 16:30 | Sloga (Ć) | 4 : 0 | FUD | |||||
17.04
16:30
Sebečevac
Jastrebac (VŠ)
2
4
|
17.04.2022 16:30 | Sebečevac | 2 : 4 | Jastrebac (VŠ) | |||||
17.04
16:30
13. April
Sloga (D)
3
2
|
17.04.2022 16:30 | 13. April | 3 : 2 | Sloga (D) |
17.04
16:00
Vojvodina (NM)
Napredak
2
2
|
17.04.2022 16:00 | Vojvodina (NM) | 2 : 2 | Napredak | |||||
17.04
16:00
Mladost (L)
Mladost (BD)
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Mladost (BD) | |||||
17.04
16:00
Polet
Rusanda
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Polet | 3 : 1 | Rusanda | |||||
17.04
16:00
ASK
ŽFK Banat
0
1
|
17.04.2022 16:00 | ASK | 0 : 1 | ŽFK Banat | |||||
17.04
16:00
Borac
ŽAK
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Borac | 1 : 2 | ŽAK | |||||
17.04
16:00
Banat
Budućnost
1
0
|
17.04.2022 16:00 | Banat | 1 : 0 | Budućnost |
17.04
16:30
Kolare
Moravac 2015
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Kolare | 1 : 1 | Moravac 2015 | |||||
17.04
16:30
Rudar (St)
Partizan (M)
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Rudar (St) | 3 : 1 | Partizan (M) | |||||
17.04
16:30
Napredak
Budućnost (Đ)
0
2
|
17.04.2022 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Budućnost (Đ) | |||||
17.04
16:30
GFK Tabane
Partizan (G)
2
1
|
17.04.2022 16:30 | GFK Tabane | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
17.04
16:30
OFK Juhor 2016
Javor
2
1
|
17.04.2022 16:30 | OFK Juhor 2016 | 2 : 1 | Javor | |||||
17.04
16:30
Sloga
Dragocvet
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Dragocvet |
17.04
16:00
Mladost (R)
Borac (K)
3
0
|
17.04.2022 16:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Borac (K) | |||||
17.04
16:00
Železničar
Sirakovo
5
1
|
17.04.2022 16:00 | Železničar | 5 : 1 | Sirakovo | |||||
17.04
16:00
Borac (Ž)
Budućnost (V)
6
3
|
17.04.2022 16:00 | Borac (Ž) | 6 : 3 | Budućnost (V) | |||||
17.04
16:00
Krilaš
Žitkovica 2017
6
0
|
17.04.2022 16:00 | Krilaš | 6 : 0 | Žitkovica 2017 | |||||
17.04
16:00
Rudar (Kr)
Sloga (L)
5
4
|
17.04.2022 16:00 | Rudar (Kr) | 5 : 4 | Sloga (L) |
17.04
16:00
Dragoš
Željuša
1
4
|
17.04.2022 16:00 | Dragoš | 1 : 4 | Željuša | |||||
17.04
16:00
Pobeda
Vladimir Durković
2
3
|
17.04.2022 16:00 | Pobeda | 2 : 3 | Vladimir Durković | |||||
17.04
16:00
Gnjilan
Spartak
0
1
|
17.04.2022 16:00 | Gnjilan | 0 : 1 | Spartak |
17.04
16:00
Beljina
Mladost
6
0
|
17.04.2022 16:00 | Beljina | 6 : 0 | Mladost | |||||
17.04
16:00
Budućnost (Z)
Krtinska
2
2
|
17.04.2022 16:00 | Budućnost (Z) | 2 : 2 | Krtinska | |||||
17.04
16:00
Turbina
Dimitrije Tucović
1
0
|
17.04.2022 16:00 | Turbina | 1 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
17.04
10:00
Radnički (R)
BSK 1926
3
1
|
17.04.2022 10:00 | Radnički (R) | 3 : 1 | BSK 1926 | |||||
17.04
16:00
Šumadija
Omladinac
10
2
|
17.04.2022 16:00 | Šumadija | 10 : 2 | Omladinac | |||||
17.04
16:00
Strelac
Lisović 1977
5
2
|
17.04.2022 16:00 | Strelac | 5 : 2 | Lisović 1977 |
17.04
16:00
Pudarci
Šumadija 1962
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Pudarci | 2 : 0 | Šumadija 1962 | |||||
17.04
16:00
Napredak
Rabrovac
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Rabrovac | |||||
17.04
16:00
Boleč
Vrčin
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Boleč | 3 : 1 | Vrčin | |||||
17.04
11:00
Kaluđerica 1969
Velika Krsna
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Kaluđerica 1969 | 3 : 0 | Velika Krsna | |||||
17.04
16:00
SUF Dubona
Dunavac
1
4
|
17.04.2022 16:00 | SUF Dubona | 1 : 4 | Dunavac | |||||
17.04
16:00
Zaklopača
Podunavac
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Zaklopača | 2 : 0 | Podunavac |
17.04
16:00
Dunav
Siti Sport Klub
1
1
|
17.04.2022 16:00 | Dunav | 1 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
17.04
18:00
Šećeranac Ada
Beograd Karaburma
2
5
|
17.04.2022 18:00 | Šećeranac Ada | 2 : 5 | Beograd Karaburma | |||||
17.04
16:00
PKB Kovilovo
Heroj Polet
0
1
|
17.04.2022 16:00 | PKB Kovilovo | 0 : 1 | Heroj Polet | |||||
17.04
16:00
Balkan Mirijevo
Borac (O)
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | Borac (O) | |||||
17.04
16:00
Srem
Posavac Tišma
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Srem | 1 : 2 | Posavac Tišma |
17.04
16:00
Maršić
Srbija
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Maršić | 1 : 2 | Srbija | |||||
17.04
16:00
Kolonija
Mladost (P)
4
2
|
17.04.2022 16:00 | Kolonija | 4 : 2 | Mladost (P) | |||||
17.04
16:00
Slavija
Šumadija 1934
2
2
|
17.04.2022 16:00 | Slavija | 2 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
17.04
16:00
Zastava
Pobeda 1926
4
2
|
17.04.2022 16:00 | Zastava | 4 : 2 | Pobeda 1926 |
17.04
15:30
ZSK
Spartak 1924
1
3
|
17.04.2022 15:30 | ZSK | 1 : 3 | Spartak 1924 | |||||
17.04
15:30
Mladost (D)
Kačer
1
1
|
17.04.2022 15:30 | Mladost (D) | 1 : 1 | Kačer | |||||
17.04
15:30
Dimitrije Tucović
Proleter
1
1
|
17.04.2022 15:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 1 | Proleter | |||||
17.04
15:30
Toplica
Žabari
2
2
|
17.04.2022 15:30 | Toplica | 2 : 2 | Žabari | |||||
17.04
15:30
Trlić
OFK Brđanac
1
0
|
17.04.2022 15:30 | Trlić | 1 : 0 | OFK Brđanac |
17.04
16:30
Mladost
Radnički 2020
1
3
|
17.04.2022 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Radnički 2020 | |||||
17.04
11:00
Proleter
Planinac 1933
0
2
|
17.04.2022 11:00 | Proleter | 0 : 2 | Planinac 1933 | |||||
17.04
16:30
Omladinac
Radnički 1936
8
0
|
17.04.2022 16:30 | Omladinac | 8 : 0 | Radnički 1936 | |||||
17.04
16:30
Crvena zastava
Morava
1
2
|
17.04.2022 16:30 | Crvena zastava | 1 : 2 | Morava | |||||
17.04
16:30
Stevan Nešticki
Palilulac
0
3
|
17.04.2022 16:30 | Stevan Nešticki | 0 : 3 | Palilulac | |||||
17.04
16:30
Sloboda
Čegar 1946
0
0
|
17.04.2022 16:30 | Sloboda | 0 : 0 | Čegar 1946 |
17.04
16:00
Prilike
Slatina
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Prilike | 3 : 1 | Slatina | |||||
17.04
16:00
Kej
Voćar
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Kej | 3 : 1 | Voćar | |||||
17.04
16:00
Gorušica
Jedinstvo
3
0
|
17.04.2022 16:00 | Gorušica | 3 : 0 | Jedinstvo |
17.04
16:00
Ozrem
Šumadija
4
0
|
17.04.2022 16:00 | Ozrem | 4 : 0 | Šumadija | |||||
17.04
16:00
Mladost
Jedinstvo (GG)
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
17.04
16:00
Zadrugar
Rakova
3
2
|
17.04.2022 16:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Rakova | |||||
17.04
16:00
Rudar
Donja Vrbava
3
3
|
17.04.2022 16:00 | Rudar | 3 : 3 | Donja Vrbava | |||||
17.04
16:00
Napredak
Orlovac 1932
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Orlovac 1932 |
17.04
16:30
Ibar
Tavnik
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Ibar | 3 : 1 | Tavnik | |||||
17.04
16:30
Koštampolje
Budućnost
1
2
|
17.04.2022 16:30 | Koštampolje | 1 : 2 | Budućnost | |||||
17.04
11:00
Proleter
Napredak
0
3
|
17.04.2022 11:00 | Proleter | 0 : 3 | Napredak | |||||
17.04
16:30
Omladinac (NS)
Mataruge
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Omladinac (NS) | 1 : 1 | Mataruge | |||||
17.04
16:30
Zvezda
Mladost (V)
1
0
|
17.04.2022 16:30 | Zvezda | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
17.04
16:30
OFK Progorelica
OFK Ras
0
3
|
17.04.2022 16:30 | OFK Progorelica | 0 : 3 | OFK Ras | |||||
17.04
16:30
Ribnica
Radnik
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Ribnica | 3 : 1 | Radnik |
17.04
16:30
Jedinstvo (MZ)
Vidojevica
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 1 | Vidojevica | |||||
17.04
16:30
Radnički (Kl)
Milan Orlić
4
0
|
17.04.2022 16:30 | Radnički (Kl) | 4 : 0 | Milan Orlić | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo (Š)
Radnički (Ko)
3
0
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | Radnički (Ko) | |||||
17.04
16:30
Sloga
Podrinje
4
0
|
17.04.2022 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Podrinje | |||||
17.04
16:30
Hajduk Stanko
Majur
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Hajduk Stanko | 2 : 0 | Majur | |||||
17.04
16:30
Drina
Gučevo 1929
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Drina | 2 : 0 | Gučevo 1929 |
17.04
16:00
Polet
Avijatičar Vranjani
0
2
|
17.04.2022 16:00 | Polet | 0 : 2 | Avijatičar Vranjani | |||||
17.04
16:00
Lazarica
Višesava
4
1
|
17.04.2022 16:00 | Lazarica | 4 : 1 | Višesava | |||||
17.04
16:00
Ježevica
Crnokosa
1
1
|
17.04.2022 16:00 | Ježevica | 1 : 1 | Crnokosa | |||||
17.04
16:00
Omladinac
Čajetina
0
2
|
17.04.2022 16:00 | Omladinac | 0 : 2 | Čajetina |
17.04
16:00
Perućac
Sečica
4
1
|
17.04.2022 16:00 | Perućac | 4 : 1 | Sečica | |||||
17.04
16:00
Bakionica
Tara
2
3
|
17.04.2022 16:00 | Bakionica | 2 : 3 | Tara | |||||
17.04
16:00
Sloga
Plavi Tok
3
0
|
17.04.2022 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Plavi Tok | |||||
17.04
16:00
Jedinstvo
Prvi partizan
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Prvi partizan | |||||
17.04
14:30
Rampa
OFK Kotroman
1
2
|
17.04.2022 14:30 | Rampa | 1 : 2 | OFK Kotroman |
17.04
16:00
Lugina
Mladost (B)
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Lugina | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
17.04
16:00
Levosoje
Čelik
3
0
|
17.04.2022 16:00 | Levosoje | 3 : 0 | Čelik | |||||
17.04
16:00
Mineralac
FSU Južna pruga
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Mineralac | 2 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
17.04
16:00
BSK Bujanovac
Pavlovac
3
2
|
17.04.2022 16:00 | BSK Bujanovac | 3 : 2 | Pavlovac |
17.04
11:00
Dračić 2018
Rajac
1
5
|
17.04.2022 11:00 | Dračić 2018 | 1 : 5 | Rajac | |||||
17.04
11:00
Rakac Stave
Kotešica
1
0
|
17.04.2022 11:00 | Rakac Stave | 1 : 0 | Kotešica | |||||
17.04
11:00
Popadić
Junior Novo Naselje
2
0
|
17.04.2022 11:00 | Popadić | 2 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
17.04
11:00
Mali korak
Kolubara 2
1
4
|
17.04.2022 11:00 | Mali korak | 1 : 4 | Kolubara 2 | |||||
17.04
11:00
Milenko Pavlović
Tešnjar
1
1
|
17.04.2022 11:00 | Milenko Pavlović | 1 : 1 | Tešnjar | |||||
17.04
11:00
Jadar 2013
Polet
3
2
|
17.04.2022 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 2 | Polet | |||||
17.04
11:00
Lukavac
OFK Povlen
0
4
|
17.04.2022 11:00 | Lukavac | 0 : 4 | OFK Povlen |
17.04
16:30
Zadrugar
Graničar
3
0
|
17.04.2022 16:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Graničar | |||||
17.04
16:30
Omladinac (B)
BSK
0
2
|
17.04.2022 16:30 | Omladinac (B) | 0 : 2 | BSK | |||||
17.04
16:30
OFK Odžaci
Hajduk
0
2
|
17.04.2022 16:30 | OFK Odžaci | 0 : 2 | Hajduk | |||||
17.04
16:30
Dinamo 1923
Mladost
3
5
|
17.04.2022 16:30 | Dinamo 1923 | 3 : 5 | Mladost | |||||
17.04
16:30
Kula
Polet
1
0
|
17.04.2022 16:30 | Kula | 1 : 0 | Polet | |||||
17.04
16:30
Terekveš
Aleksa Šantić
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Terekveš | 2 : 0 | Aleksa Šantić |
17.04
Župski biseri
Ribnik
4
1
|
17.04.2022 | Župski biseri | 4 : 1 | Ribnik | |||||
17.04
Donji Kopaonik
Jezero 2017
4
5
|
17.04.2022 | Donji Kopaonik | 4 : 5 | Jezero 2017 | |||||
17.04
Mladost
Polet 57
1
2
|
17.04.2022 | Mladost | 1 : 2 | Polet 57 | |||||
17.04
16:30
Stari Trstenik
Velika Drenova
1
3
|
17.04.2022 16:30 | Stari Trstenik | 1 : 3 | Velika Drenova |
17.04
16:30
Glogonj
Pobeda
8
0
|
17.04.2022 16:30 | Glogonj | 8 : 0 | Pobeda | |||||
17.04
16:30
Unirea
Omladinac 1927
4
2
|
17.04.2022 16:30 | Unirea | 4 : 2 | Omladinac 1927 | |||||
17.04
16:30
Omladinac (D)
Mundial
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Mundial | |||||
17.04
16:30
Radnički (B)
Mladost (V)
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Radnički (B) | 2 : 0 | Mladost (V) |
17.04
15:30
Šarbane
Sovljak
0
0
|
17.04.2022 15:30 | Šarbane | 0 : 0 | Sovljak | |||||
17.04
15:30
Ratkovac
Jedinstvo (M)
0
1
|
17.04.2022 15:30 | Ratkovac | 0 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
17.04
15:30
Tvrdojevac
Nepričava
3
1
|
17.04.2022 15:30 | Tvrdojevac | 3 : 1 | Nepričava | |||||
17.04
15:30
OFK Paljuvi
Polet (T)
5
1
|
17.04.2022 15:30 | OFK Paljuvi | 5 : 1 | Polet (T) | |||||
17.04
15:30
Čučuge
Pambukovica
5
1
|
17.04.2022 15:30 | Čučuge | 5 : 1 | Pambukovica | |||||
17.04
15:30
Joševa
Omladinac (K)
3
2
|
17.04.2022 15:30 | Joševa | 3 : 2 | Omladinac (K) | |||||
17.04
15:30
Mladost (V)
Pepeljevac
1
5
|
17.04.2022 15:30 | Mladost (V) | 1 : 5 | Pepeljevac |
17.04
16:00
Graničar (O)
PSK Putinci
5
1
|
17.04.2022 16:00 | Graničar (O) | 5 : 1 | PSK Putinci | |||||
17.04
16:00
Krušedol
Jedinstvo
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Krušedol | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.04
16:00
Srem
Napredak
7
0
|
17.04.2022 16:00 | Srem | 7 : 0 | Napredak | |||||
17.04
16:00
Mladost
Hajduk 1932
2
4
|
17.04.2022 16:00 | Mladost | 2 : 4 | Hajduk 1932 | |||||
17.04
16:00
ČSK Čortanovci
Šumar
0
2
|
17.04.2022 16:00 | ČSK Čortanovci | 0 : 2 | Šumar |
17.04
16:30
Partizan
Potisje
4
3
|
17.04.2022 16:30 | Partizan | 4 : 3 | Potisje | |||||
17.04
16:30
Bilećanin
Mladost
5
3
|
17.04.2022 16:30 | Bilećanin | 5 : 3 | Mladost | |||||
17.04
16:30
Tamiš
MSK
0
7
|
17.04.2022 16:30 | Tamiš | 0 : 7 | MSK | |||||
17.04
16:30
Tisa 1933
Naftagas
0
6
|
17.04.2022 16:30 | Tisa 1933 | 0 : 6 | Naftagas | |||||
17.04
16:30
OFK Stajićevo
Radnički 1911
1
3
|
17.04.2022 16:30 | OFK Stajićevo | 1 : 3 | Radnički 1911 | |||||
17.04
16:30
OFK Gradnulica
OFK Klek
4
2
|
17.04.2022 16:30 | OFK Gradnulica | 4 : 2 | OFK Klek |
17.04
11:00
Gradac
Jašunja
6
0
|
17.04.2022 11:00 | Gradac | 6 : 0 | Jašunja | |||||
17.04
11:00
Marjan MB
Rudar 1973
0
2
|
17.04.2022 11:00 | Marjan MB | 0 : 2 | Rudar 1973 | |||||
17.04
11:00
Šumadija
Lemind 1953
1
1
|
17.04.2022 11:00 | Šumadija | 1 : 1 | Lemind 1953 |
17.04
16:30
Prva Iskra
Luk
6
1
|
17.04.2022 16:30 | Prva Iskra | 6 : 1 | Luk | |||||
17.04
16:30
Jelav
7. Juli
0
1
|
17.04.2022 16:30 | Jelav | 0 : 1 | 7. Juli | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo
Jadar 1961
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Jadar 1961 | |||||
17.04
16:30
Velika Reka
Sloga
6
0
|
17.04.2022 16:30 | Velika Reka | 6 : 0 | Sloga | |||||
17.04
16:30
Antimon
TE Gučevo
4
0
|
17.04.2022 16:30 | Antimon | 4 : 0 | TE Gučevo |
17.04
16:00
Vojvoda
Crvena zvezda
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Vojvoda | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
17.04
16:00
Sopot
Mali Požarevac
0
1
|
17.04.2022 16:00 | Sopot | 0 : 1 | Mali Požarevac | |||||
17.04
16:00
Nemenikuće
Vis
4
2
|
17.04.2022 16:00 | Nemenikuće | 4 : 2 | Vis | |||||
17.04
16:00
Popović
Sibnica
2
3
|
17.04.2022 16:00 | Popović | 2 : 3 | Sibnica | |||||
17.04
16:00
Mladost (G)
OFK Slatina
6
2
|
17.04.2022 16:00 | Mladost (G) | 6 : 2 | OFK Slatina | |||||
17.04
16:00
Stojnik
OFK Rogača
1
10
|
17.04.2022 16:00 | Stojnik | 1 : 10 | OFK Rogača |
17.04
17:00
Rojkovac
Partizan
3
0
|
17.04.2022 17:00 | Rojkovac | 3 : 0 | Partizan | |||||
17.04
17:00
Skela
Jedinstvo
5
3
|
17.04.2022 17:00 | Skela | 5 : 3 | Jedinstvo | |||||
17.04
17:00
Borac
Munja
3
1
|
17.04.2022 17:00 | Borac | 3 : 1 | Munja | |||||
17.04
11:00
Polet
Duboko
3
1
|
17.04.2022 11:00 | Polet | 3 : 1 | Duboko | |||||
17.04
11:00
OFK Zabrežje
Rvati
5
0
|
17.04.2022 11:00 | OFK Zabrežje | 5 : 0 | Rvati |
17.04
16:30
Omladinac
Planinac
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Planinac | |||||
17.04
16:30
Pomoravlje
Beljanica
4
3
|
17.04.2022 16:30 | Pomoravlje | 4 : 3 | Beljanica | |||||
17.04
16:30
Šumadija
Sinđelić
1
0
|
17.04.2022 16:30 | Šumadija | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
17.04
16:30
Sloga
15. Avgust 1950
3
2
|
17.04.2022 16:30 | Sloga | 3 : 2 | 15. Avgust 1950 | |||||
17.04
16:30
Rudar
OFK Batinac
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Rudar | 2 : 0 | OFK Batinac |
17.04
16:00
Velika Moštanica
Busije
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Velika Moštanica | 2 : 1 | Busije | |||||
17.04
16:00
Novi Beograd
Dedinje
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Novi Beograd | 3 : 1 | Dedinje | |||||
17.04
16:00
Borac
BUSK
1
1
|
17.04.2022 16:00 | Borac | 1 : 1 | BUSK | |||||
17.04
16:00
Sinđelić 2012
13. maj
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Sinđelić 2012 | 1 : 2 | 13. maj | |||||
17.04
10:00
Železnik 1930
Šumadinac
0
0
|
17.04.2022 10:00 | Železnik 1930 | 0 : 0 | Šumadinac | |||||
17.04
12:00
Rekreativo 011
Bežanija
1
4
|
17.04.2022 12:00 | Rekreativo 011 | 1 : 4 | Bežanija |
17.04
16:00
OFK Crvenka
Pionir
1
0
|
17.04.2022 16:00 | OFK Crvenka | 1 : 0 | Pionir | |||||
17.04
16:00
Resnik
KFK Ravna gora
2
4
|
17.04.2022 16:00 | Resnik | 2 : 4 | KFK Ravna gora | |||||
17.04
16:00
Palilulac
Avala 1939
0
3
|
17.04.2022 16:00 | Palilulac | 0 : 3 | Avala 1939 | |||||
17.04
16:00
Pinosava
Minel
0
1
|
17.04.2022 16:00 | Pinosava | 0 : 1 | Minel | |||||
17.04
11:00
Mladi proleter
Sveti Stefan
1
3
|
17.04.2022 11:00 | Mladi proleter | 1 : 3 | Sveti Stefan |
17.04
16:00
Ćava
Divostin
3
4
|
17.04.2022 16:00 | Ćava | 3 : 4 | Divostin | |||||
17.04
16:00
OFK Žeželj
Dobrača
7
0
|
17.04.2022 16:00 | OFK Žeželj | 7 : 0 | Dobrača | |||||
17.04
16:00
OFK Bagremar
Jadran
1
5
|
17.04.2022 16:00 | OFK Bagremar | 1 : 5 | Jadran | |||||
17.04
11:00
Kragujevac
Stanovo 1941
2
3
|
17.04.2022 11:00 | Kragujevac | 2 : 3 | Stanovo 1941 | |||||
17.04
16:00
21. oktobar
Seljak
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 21. oktobar | 3 : 1 | Seljak |
17.04
16:00
Jedinstvo
Mladost (R)
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
17.04
10:00
Feniks
Partizan
2
0
|
17.04.2022 10:00 | Feniks | 2 : 0 | Partizan | |||||
17.04
11:00
Karađorđe
Šumadija
2
0
|
17.04.2022 11:00 | Karađorđe | 2 : 0 | Šumadija |
17.04
16:30
Mladost (T)
GFK Strelište
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Mladost (T) | 3 : 1 | GFK Strelište | |||||
17.04
16:30
Osaonica
Šumadinac
3
0
|
17.04.2022 16:30 | Osaonica | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
17.04
16:30
Vinorača
Bratstvo
3
0
|
17.04.2022 16:30 | Vinorača | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
17.04
16:30
Mladost (G)
Kupinovac
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Mladost (G) | 3 : 1 | Kupinovac | |||||
17.04
16:30
Mladost (K)
Morava
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Mladost (K) | 2 : 0 | Morava |
17.04
16:00
Kopljari
Šumadinac
2
2
|
17.04.2022 16:00 | Kopljari | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
17.04
11:00
Kalipolje
Šamot
2
0
|
17.04.2022 11:00 | Kalipolje | 2 : 0 | Šamot | |||||
17.04
16:00
Mladost (R)
Trešnjevica
0
2
|
17.04.2022 16:00 | Mladost (R) | 0 : 2 | Trešnjevica | |||||
17.04
11:00
B 2000
Venčani
2
0
|
17.04.2022 11:00 | B 2000 | 2 : 0 | Venčani | |||||
17.04
16:00
Tulež
Gorski Car
1
0
|
17.04.2022 16:00 | Tulež | 1 : 0 | Gorski Car |
17.04
16:30
Bački Hajduk
Slavija (P)
0
5
|
17.04.2022 16:30 | Bački Hajduk | 0 : 5 | Slavija (P) | |||||
17.04
16:30
Orlovi
Kulpin
4
2
|
17.04.2022 16:30 | Orlovi | 4 : 2 | Kulpin | |||||
17.04
16:30
Borac
Mladost
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Borac | 2 : 1 | Mladost | |||||
17.04
16:30
Slavija (B)
Soko
1
5
|
17.04.2022 16:30 | Slavija (B) | 1 : 5 | Soko | |||||
17.04
16:30
Neštin
Maglić
2
6
|
17.04.2022 16:30 | Neštin | 2 : 6 | Maglić |
17.04
16:00
Omladinac
Mladost
2
4
|
17.04.2022 16:00 | Omladinac | 2 : 4 | Mladost | |||||
17.04
16:00
Napredak
Torpedo
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Torpedo | |||||
17.04
16:00
Mladi borac
Sloga
5
0
|
17.04.2022 16:00 | Mladi borac | 5 : 0 | Sloga | |||||
17.04
16:00
Milicionar
Stojan Lazarac
1
0
|
17.04.2022 16:00 | Milicionar | 1 : 0 | Stojan Lazarac | |||||
17.04
16:00
Budućnost (Z)
Sloboda
1
4
|
17.04.2022 16:00 | Budućnost (Z) | 1 : 4 | Sloboda | |||||
17.04
16:00
Gorki
Budućnost (PD)
1
1
|
17.04.2022 16:00 | Gorki | 1 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
17.04
16:00
Petlovača
Duško
1
1
|
17.04.2022 16:00 | Petlovača | 1 : 1 | Duško |
17.04
11:00
Studen Vitez
Gruža
3
1
|
17.04.2022 11:00 | Studen Vitez | 3 : 1 | Gruža | |||||
17.04
16:30
Apolon 2018
Lazac
4
0
|
17.04.2022 16:30 | Apolon 2018 | 4 : 0 | Lazac | |||||
17.04
16:30
Omladinac
Miločajac
0
4
|
17.04.2022 16:30 | Omladinac | 0 : 4 | Miločajac | |||||
17.04
11:00
Mineral 2015
Kraljevo Hajduk
2
2
|
17.04.2022 11:00 | Mineral 2015 | 2 : 2 | Kraljevo Hajduk | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo (G)
Mlada krila
3
2
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 2 | Mlada krila | |||||
17.04
16:30
Borac
Jovo Kursula
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Borac | 3 : 1 | Jovo Kursula | |||||
17.04
16:30
Granit
Popovići Vrnjci
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Granit | 3 : 1 | Popovići Vrnjci |
17.04
16:00
Trešnjevka
Vlašić
5
0
|
17.04.2022 16:00 | Trešnjevka | 5 : 0 | Vlašić | |||||
17.04
16:00
Dobrava Žabar 2020
Vojvoda Stepa Stepanović
2
3
|
17.04.2022 16:00 | Dobrava Žabar 2020 | 2 : 3 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
17.04
16:00
Pričinović
Šipurske livade
2
4
|
17.04.2022 16:00 | Pričinović | 2 : 4 | Šipurske livade | |||||
17.04
16:00
Sloga (M)
Mrovska
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Sloga (M) | 1 : 2 | Mrovska | |||||
17.04
16:00
Dumača
Mladost (PP)
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Dumača | 2 : 0 | Mladost (PP) | |||||
17.04
16:00
OFK Letnjikovac 1983
Sloga (K)
2
1
|
17.04.2022 16:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
17.04
16:00
Jevremovac
Dobrava
7
0
|
17.04.2022 16:00 | Jevremovac | 7 : 0 | Dobrava |
17.04
16:30
Novoselac
Real Niš
5
2
|
17.04.2022 16:30 | Novoselac | 5 : 2 | Real Niš | |||||
17.04
16:30
Mezgraja
Mramor
0
4
|
17.04.2022 16:30 | Mezgraja | 0 : 4 | Mramor | |||||
17.04
16:30
Vrtište
Standard 2021
0
3
|
17.04.2022 16:30 | Vrtište | 0 : 3 | Standard 2021 | |||||
17.04
16:30
Mladost
Spartak
3
2
|
17.04.2022 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Spartak | |||||
17.04
16:30
Sloga 1948
Supovac
8
0
|
17.04.2022 16:30 | Sloga 1948 | 8 : 0 | Supovac | |||||
17.04
11:00
Sloga (DT)
Jasenovik 2018
2
3
|
17.04.2022 11:00 | Sloga (DT) | 2 : 3 | Jasenovik 2018 |
17.04
16:00
Terekveš
1. Oktobar
5
1
|
17.04.2022 16:00 | Terekveš | 5 : 1 | 1. Oktobar | |||||
17.04
16:00
Roham
Proleter
4
0
|
17.04.2022 16:00 | Roham | 4 : 0 | Proleter |
17.04
15:30
Malba
Planinac
1
0
|
17.04.2022 15:30 | Malba | 1 : 0 | Planinac | |||||
17.04
15:30
Lugovi
Prijatelji
|
17.04.2022 15:30 | Lugovi | : | Prijatelji | |||||
17.04
15:30
Mršinci
Vujan
0
2
|
17.04.2022 15:30 | Mršinci | 0 : 2 | Vujan | |||||
17.04
15:30
Remont
Gladijator
6
1
|
17.04.2022 15:30 | Remont | 6 : 1 | Gladijator | |||||
17.04
15:30
Gavrilo Princip
Čačak 94
0
9
|
17.04.2022 15:30 | Gavrilo Princip | 0 : 9 | Čačak 94 | |||||
17.04
15:30
Gaučosi
Morava
3
1
|
17.04.2022 15:30 | Gaučosi | 3 : 1 | Morava |
17.04
16:00
Barič
Napredak (B)
1
1
|
17.04.2022 16:00 | Barič | 1 : 1 | Napredak (B) | |||||
17.04
16:00
Mlava (B)
Stig 1955
3
2
|
17.04.2022 16:00 | Mlava (B) | 3 : 2 | Stig 1955 | |||||
17.04
16:00
Ljubičevo
Dizel
1
7
|
17.04.2022 16:00 | Ljubičevo | 1 : 7 | Dizel | |||||
17.04
16:00
Batovac
Mladi Borac
4
0
|
17.04.2022 16:00 | Batovac | 4 : 0 | Mladi Borac | |||||
17.04
16:00
OFK Braničevo
Napredak 1934
1
0
|
17.04.2022 16:00 | OFK Braničevo | 1 : 0 | Napredak 1934 | |||||
17.04
16:00
Beli Orao
BSK 1931
0
5
|
17.04.2022 16:00 | Beli Orao | 0 : 5 | BSK 1931 |
17.04
16:00
Soko
Jasenovac
0
3
|
17.04.2022 16:00 | Soko | 0 : 3 | Jasenovac | |||||
17.04
16:00
Manastirica
Zadrugar 1947
5
2
|
17.04.2022 16:00 | Manastirica | 5 : 2 | Zadrugar 1947 | |||||
17.04
16:00
Pobeda 1953
Integral
1
0
|
17.04.2022 16:00 | Pobeda 1953 | 1 : 0 | Integral | |||||
17.04
16:00
Sloga 1945
Jedinstvo (S)
3
0
|
17.04.2022 16:00 | Sloga 1945 | 3 : 0 | Jedinstvo (S) | |||||
17.04
16:00
Napredak (S)
Mladost (K)
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Napredak (S) | 2 : 1 | Mladost (K) |
17.04
16:00
Sloga
Padež
10
1
|
17.04.2022 16:00 | Sloga | 10 : 1 | Padež | |||||
17.04
16:00
Lokomotiva
Veliki Suvodol
7
0
|
17.04.2022 16:00 | Lokomotiva | 7 : 0 | Veliki Suvodol |
17.04
16:00
Tempo
Jedinstvo
0
2
|
17.04.2022 16:00 | Tempo | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.04
11:00
Sloga
Škriljac
1
3
|
17.04.2022 11:00 | Sloga | 1 : 3 | Škriljac | |||||
17.04
10:30
OFK Sloga
Rudar 2016
3
0
|
17.04.2022 10:30 | OFK Sloga | 3 : 0 | Rudar 2016 | |||||
17.04
11:00
Borac
Polet
6
0
|
17.04.2022 11:00 | Borac | 6 : 0 | Polet | |||||
17.04
11:00
Crvena zvezda
Ratar
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Ratar |
17.04
16:00
Badljevica
Jezava
3
4
|
17.04.2022 16:00 | Badljevica | 3 : 4 | Jezava | |||||
17.04
16:00
Budućnost
Skobalj
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Skobalj | |||||
17.04
16:00
Godomin
Crvena zvezda
0
2
|
17.04.2022 16:00 | Godomin | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
17.04
16:00
Lunjevac
Vožd 2020
4
0
|
17.04.2022 16:00 | Lunjevac | 4 : 0 | Vožd 2020 | |||||
17.04
16:00
Proleter 1947
Landol
4
1
|
17.04.2022 16:00 | Proleter 1947 | 4 : 1 | Landol |
17.04
16:00
Bratstvo
Devići
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Devići | |||||
17.04
16:00
Radnički
Gradina
2
4
|
17.04.2022 16:00 | Radnički | 2 : 4 | Gradina | |||||
17.04
16:00
Brezova
Vrelo
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Brezova | 2 : 0 | Vrelo |
17.04
16:30
Jedinstvo (M)
Tromeđa
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Tromeđa | |||||
17.04
16:30
Graničar
Hajduk
0
1
|
17.04.2022 16:30 | Graničar | 0 : 1 | Hajduk | |||||
17.04
16:30
Slavija
Horgoš 1911
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Slavija | 1 : 1 | Horgoš 1911 | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo (SK)
Čoka
4
0
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo (SK) | 4 : 0 | Čoka | |||||
17.04
16:30
Jadran
Šampion
5
0
|
17.04.2022 16:30 | Jadran | 5 : 0 | Šampion | |||||
17.04
16:30
Tisa
Potisje
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Tisa | 2 : 0 | Potisje |
17.04
16:00
Erdevik 2017
OFK Bačinci
1
1
|
17.04.2022 16:00 | Erdevik 2017 | 1 : 1 | OFK Bačinci | |||||
17.04
16:00
LSK Laćarak
Obilić 1993
1
3
|
17.04.2022 16:00 | LSK Laćarak | 1 : 3 | Obilić 1993 | |||||
17.04
16:00
Srem
Zmaj
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Srem | 2 : 1 | Zmaj | |||||
17.04
16:00
Hajduk
Fruška Gora
5
0
|
17.04.2022 16:00 | Hajduk | 5 : 0 | Fruška Gora | |||||
17.04
16:00
OFK Bikić
OFK Zeka Buljubaša
1
3
|
17.04.2022 16:00 | OFK Bikić | 1 : 3 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
17.04
16:00
BSK
Jedinstvo
2
0
|
17.04.2022 16:00 | BSK | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.04
16:00
Graničar (A)
Graničar (K)
0
2
|
17.04.2022 16:00 | Graničar (A) | 0 : 2 | Graničar (K) |
17.04
Backovac Junajted
FC Stella Rossa
2
4
|
17.04.2022 | Backovac Junajted | 2 : 4 | FC Stella Rossa | |||||
17.04
Velereč 94
Omladinac
8
2
|
17.04.2022 | Velereč 94 | 8 : 2 | Omladinac | |||||
17.04
Majdan
Ozremica
2
4
|
17.04.2022 | Majdan | 2 : 4 | Ozremica | |||||
17.04
Semedraž
Jablanica
2
1
|
17.04.2022 | Semedraž | 2 : 1 | Jablanica | |||||
17.04
Brezak
Lunjevica
3
0
|
17.04.2022 | Brezak | 3 : 0 | Lunjevica | |||||
17.04
Šilopaj
Takovski Ustanak
5
3
|
17.04.2022 | Šilopaj | 5 : 3 | Takovski Ustanak |
17.04
13:00
Arbanasce
Dobrič 1974
1
0
|
17.04.2022 13:00 | Arbanasce | 1 : 0 | Dobrič 1974 | |||||
17.04
13:00
Omladinac 1977
Jugovići 1976
4
3
|
17.04.2022 13:00 | Omladinac 1977 | 4 : 3 | Jugovići 1976 | |||||
17.04
10:00
Lepaja 2018
Balajnac 2019
4
1
|
17.04.2022 10:00 | Lepaja 2018 | 4 : 1 | Balajnac 2019 | |||||
17.04
10:00
Jastrebac 1979
Koprijan
3
0
|
17.04.2022 10:00 | Jastrebac 1979 | 3 : 0 | Koprijan |
17.04
16:30
Udarnik Višnjevac
Hajduk 1950
5
1
|
17.04.2022 16:30 | Udarnik Višnjevac | 5 : 1 | Hajduk 1950 | |||||
17.04
16:30
Solid
Bikovo
0
4
|
17.04.2022 16:30 | Solid | 0 : 4 | Bikovo | |||||
17.04
16:30
Žednik
OFK Mala Bosna 2015
3
2
|
17.04.2022 16:30 | Žednik | 3 : 2 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
17.04
16:30
Elektrovojvodina
Čantavir
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Elektrovojvodina | 2 : 0 | Čantavir |
17.04
16:30
Banat (D)
Graničar
4
1
|
17.04.2022 16:30 | Banat (D) | 4 : 1 | Graničar | |||||
17.04
16:30
Karaš (K)
Omladinac
2
3
|
17.04.2022 16:30 | Karaš (K) | 2 : 3 | Omladinac | |||||
17.04
16:30
Vitorul
Dunav
2
4
|
17.04.2022 16:30 | Vitorul | 2 : 4 | Dunav | |||||
17.04
16:30
Borac (VS)
Partizan
4
1
|
17.04.2022 16:30 | Borac (VS) | 4 : 1 | Partizan | |||||
17.04
16:30
Ratar
Karaš (J)
3
0
|
17.04.2022 16:30 | Ratar | 3 : 0 | Karaš (J) | |||||
17.04
16:30
Ševac
Polet
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Ševac | 3 : 1 | Polet |
17.04
12:00
Selevac 1919
Budućnost 1948
2
2
|
17.04.2022 12:00 | Selevac 1919 | 2 : 2 | Budućnost 1948 | |||||
17.04
16:00
Beli Orlovi
Udarnik
0
6
|
17.04.2022 16:00 | Beli Orlovi | 0 : 6 | Udarnik | |||||
17.04
16:00
Pobeda
Bukovac
1
0
|
17.04.2022 16:00 | Pobeda | 1 : 0 | Bukovac |
17.04
16:00
Omladinac
Obilić
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Obilić | |||||
17.04
16:00
Sloga
Bresje Superior
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Bresje Superior | |||||
17.04
15:30
Karadjordje
Mladost
0
3
|
17.04.2022 15:30 | Karadjordje | 0 : 3 | Mladost |
17.04
11:00
Moravac
10. februar
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Moravac | 3 : 0 | 10. februar | |||||
17.04
16:00
Elid
Grkinja
0
4
|
17.04.2022 16:00 | Elid | 0 : 4 | Grkinja |
17.04
Slavija
Sloboda
1
2
|
17.04.2022 | Slavija | 1 : 2 | Sloboda | |||||
17.04
Mladost
Tomislavci
0
2
|
17.04.2022 | Mladost | 0 : 2 | Tomislavci | |||||
17.04
Eđšeg
Jedinstvo
3
0
|
17.04.2022 | Eđšeg | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.04
Pobeda
Proleter
1
7
|
17.04.2022 | Pobeda | 1 : 7 | Proleter |
17.04
16:30
Lokomotiva
Egeta
1
5
|
17.04.2022 16:30 | Lokomotiva | 1 : 5 | Egeta | |||||
17.04
16:30
Koča Anđelković
Kladušnica
0
2
|
17.04.2022 16:30 | Koča Anđelković | 0 : 2 | Kladušnica |
17.04
13:00
Napredak
Dobrinjac
3
4
|
17.04.2022 13:00 | Napredak | 3 : 4 | Dobrinjac | |||||
17.04
16:00
Glumač
Knjaz
2
2
|
17.04.2022 16:00 | Glumač | 2 : 2 | Knjaz |
17.04
17:00
Obilić
Bačka
0
1
|
17.04.2022 17:00 | Obilić | 0 : 1 | Bačka | |||||
17.04
17:00
Proleter
Miletić
3
0
|
17.04.2022 17:00 | Proleter | 3 : 0 | Miletić | |||||
17.04
17:00
Hajduk (G)
Čenej
1
1
|
17.04.2022 17:00 | Hajduk (G) | 1 : 1 | Čenej | |||||
17.04
17:00
Titel
Vinogradar
1
3
|
17.04.2022 17:00 | Titel | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
17.04
17:00
Hajduk (Č)
Borac
3
1
|
17.04.2022 17:00 | Hajduk (Č) | 3 : 1 | Borac | |||||
17.04
17:00
OFK Sirig
Moskva
4
0
|
17.04.2022 17:00 | OFK Sirig | 4 : 0 | Moskva | |||||
17.04
17:00
Susek
OFK Hajduk
5
0
|
17.04.2022 17:00 | Susek | 5 : 0 | OFK Hajduk |
17.04
16:00
Kameni
Kupinovo
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Kameni | 2 : 1 | Kupinovo | |||||
17.04
16:00
Lovac
Mladost 1935
5
2
|
17.04.2022 16:00 | Lovac | 5 : 2 | Mladost 1935 | |||||
17.04
16:00
Sloven
Vitez
1
1
|
17.04.2022 16:00 | Sloven | 1 : 1 | Vitez |
17.04
16:30
Jedinstvo 2014
Proleter
5
4
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo 2014 | 5 : 4 | Proleter | |||||
17.04
16:30
Zlatica
KSK Konak 1926
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Zlatica | 2 : 1 | KSK Konak 1926 | |||||
17.04
16:30
Sloga
Borac
0
5
|
17.04.2022 16:30 | Sloga | 0 : 5 | Borac |
17.04
17:00
Sloga
OFK Urovci
2
7
|
17.04.2022 17:00 | Sloga | 2 : 7 | OFK Urovci | |||||
17.04
17:00
Crvena zastava
Proleter
0
3
|
17.04.2022 17:00 | Crvena zastava | 0 : 3 | Proleter |
17.04
17:00
Polet
Hajduk
2
1
|
17.04.2022 17:00 | Polet | 2 : 1 | Hajduk | |||||
17.04
11:00
Torpedo
Petrovac 74
1
3
|
17.04.2022 11:00 | Torpedo | 1 : 3 | Petrovac 74 | |||||
17.04
17:00
Jedinstvo 2014
Mladost (Z)
1
0
|
17.04.2022 17:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 0 | Mladost (Z) | |||||
17.04
11:00
Bobovik
Skupljen 2013
6
0
|
17.04.2022 11:00 | Bobovik | 6 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
17.04
17:00
Belpos
Verko
1
0
|
17.04.2022 17:00 | Belpos | 1 : 0 | Verko |
17.04
16:00
OFK Borac
OFK Boždarevac
2
2
|
17.04.2022 16:00 | OFK Borac | 2 : 2 | OFK Boždarevac | |||||
17.04
16:00
Rušanj
Vranić
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Rušanj | 3 : 1 | Vranić |
17.04
16:00
Bukorovac
Hajduk 1936
0
0
|
17.04.2022 16:00 | Bukorovac | 0 : 0 | Hajduk 1936 | |||||
17.04
16:00
Šumadija
Azbest
0
2
|
17.04.2022 16:00 | Šumadija | 0 : 2 | Azbest | |||||
17.04
16:00
Jovanovac
Kremenac
5
0
|
17.04.2022 16:00 | Jovanovac | 5 : 0 | Kremenac |
17.04
16:30
Mladost 1981
Stubal
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Mladost 1981 | 1 : 1 | Stubal | |||||
17.04
16:30
Zgodačica
Sloga Obrva
3
2
|
17.04.2022 16:30 | Zgodačica | 3 : 2 | Sloga Obrva | |||||
17.04
16:30
Mladost 1925
Morava (S)
3
0
|
17.04.2022 16:30 | Mladost 1925 | 3 : 0 | Morava (S) |
17.04
13:00
Bogutovačka Banja
Budućnost
6
1
|
17.04.2022 13:00 | Bogutovačka Banja | 6 : 1 | Budućnost | |||||
17.04
16:30
Borac (A)
Biljanovac
2
0
|
17.04.2022 16:30 | Borac (A) | 2 : 0 | Biljanovac |
17.04
11:00
Stara Čaršija
Omladinac (V)
7
4
|
17.04.2022 11:00 | Stara Čaršija | 7 : 4 | Omladinac (V) | |||||
17.04
11:00
Bresno Polje
Šampion 2013
2
8
|
17.04.2022 11:00 | Bresno Polje | 2 : 8 | Šampion 2013 | |||||
17.04
13:30
Parcane
Mladost 1977
1
7
|
17.04.2022 13:30 | Parcane | 1 : 7 | Mladost 1977 | |||||
17.04
13:00
Velika Morava
Borjak 2013
3
0
|
17.04.2022 13:00 | Velika Morava | 3 : 0 | Borjak 2013 |
17.04
16:00
Jedinstvo
Donji Petrovci
2
6
|
17.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 6 | Donji Petrovci | |||||
17.04
16:00
Fruškogorac
Borac
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Fruškogorac | 2 : 0 | Borac | |||||
17.04
16:00
Hrtkovci
Polet
1
1
|
17.04.2022 16:00 | Hrtkovci | 1 : 1 | Polet |
17.04
16:00
Car Uroš
Vojvodina
3
0
|
17.04.2022 16:00 | Car Uroš | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
17.04
16:00
Borac
27. Oktobar
0
3
|
17.04.2022 16:00 | Borac | 0 : 3 | 27. Oktobar | |||||
17.04
16:00
Planinac
Sloga (K)
2
1
|
17.04.2022 16:00 | Planinac | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
17.04
16:00
Dunav
Sloga (M)
1
0
|
17.04.2022 16:00 | Dunav | 1 : 0 | Sloga (M) |
17.04
16:30
PIK
Telečka
0
1
|
17.04.2022 16:30 | PIK | 0 : 1 | Telečka | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo Lemeš
Jedinstvo (R)
1
3
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo Lemeš | 1 : 3 | Jedinstvo (R) |
17.04
16:30
Kolonija
Jedinstvo
1
1
|
17.04.2022 16:30 | Kolonija | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.04
16:30
Omladinac
Belica
5
2
|
17.04.2022 16:30 | Omladinac | 5 : 2 | Belica | |||||
17.04
16:30
Dobra Voda
Napredak
2
7
|
17.04.2022 16:30 | Dobra Voda | 2 : 7 | Napredak | |||||
17.04
16:30
Mladost
OFK Dragoševac
5
0
|
17.04.2022 16:30 | Mladost | 5 : 0 | OFK Dragoševac |
17.04
11:00
Strelac 001
Vrelo
1
3
|
17.04.2022 11:00 | Strelac 001 | 1 : 3 | Vrelo | |||||
17.04
11:00
Zvizdar 2012
Gunjevac
3
1
|
17.04.2022 11:00 | Zvizdar 2012 | 3 : 1 | Gunjevac | |||||
17.04
11:00
Vukona
Brezovica
1
2
|
17.04.2022 11:00 | Vukona | 1 : 2 | Brezovica | |||||
17.04
11:00
Budućnost 1995
Dokmir
0
2
|
17.04.2022 11:00 | Budućnost 1995 | 0 : 2 | Dokmir | |||||
17.04
11:00
OFK Takovo
Tulari
0
7
|
17.04.2022 11:00 | OFK Takovo | 0 : 7 | Tulari |
17.04
16:30
Napredak
Bratstvo
5
0
|
17.04.2022 16:30 | Napredak | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
17.04
16:30
Jednota
Omladinac
4
2
|
17.04.2022 16:30 | Jednota | 4 : 2 | Omladinac | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo (M)
Sinđelić
7
1
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo (M) | 7 : 1 | Sinđelić | |||||
17.04
16:30
Borac
Graničar
2
1
|
17.04.2022 16:30 | Borac | 2 : 1 | Graničar | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo (lj)
OFK Bingula
2
2
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo (lj) | 2 : 2 | OFK Bingula |
17.04
16:30
BSK
Mladost
1
3
|
17.04.2022 16:30 | BSK | 1 : 3 | Mladost | |||||
17.04
16:30
Napredak (St)
Popovac
3
0
|
17.04.2022 16:30 | Napredak (St) | 3 : 0 | Popovac | |||||
17.04
16:30
ISK Izvor
Radnik
1
0
|
17.04.2022 16:30 | ISK Izvor | 1 : 0 | Radnik |
17.04
16:30
Sloboda
Zemljoradnik
3
1
|
17.04.2022 16:30 | Sloboda | 3 : 1 | Zemljoradnik | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo
Heroj
1
2
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Heroj | |||||
17.04
10:00
Moravac
Napredak (Sv)
2
1
|
17.04.2022 10:00 | Moravac | 2 : 1 | Napredak (Sv) | |||||
17.04
16:30
Potočac
Razvitak
2
2
|
17.04.2022 16:30 | Potočac | 2 : 2 | Razvitak |
17.04
16:30
Jedinstvo
Budućnost
1
4
|
17.04.2022 16:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Budućnost | |||||
17.04
16:30
Kolonija
Borac
5
2
|
17.04.2022 16:30 | Kolonija | 5 : 2 | Borac |
17.04
16:00
OFK Polet
Strmovo
|
17.04.2022 16:00 | OFK Polet | : | Strmovo | |||||
17.04
16:00
20. Oktobar
Šumadinac
|
17.04.2022 16:00 | 20. Oktobar | : | Šumadinac | |||||
17.04
16:00
Mladost
Proleter
|
17.04.2022 16:00 | Mladost | : | Proleter |
17.04
16:00
Radnički
Baštovan 2015
0
4
|
17.04.2022 16:00 | Radnički | 0 : 4 | Baštovan 2015 | |||||
17.04
16:00
Kumane
Borac 2016
6
1
|
17.04.2022 16:00 | Kumane | 6 : 1 | Borac 2016 | |||||
17.04
16:00
Polet
Žika Marković - Uča
0
3
|
17.04.2022 16:00 | Polet | 0 : 3 | Žika Marković - Uča | |||||
17.04
16:00
Pek
Ram
0
4
|
17.04.2022 16:00 | Pek | 0 : 4 | Ram | |||||
17.04
16:00
Sloga TOP
Mirko Tomić
3
1
|
17.04.2022 16:00 | Sloga TOP | 3 : 1 | Mirko Tomić |
17.04
11:00
Trnjaci 2021
Rudar 1945
1
2
|
17.04.2022 11:00 | Trnjaci 2021 | 1 : 2 | Rudar 1945 | |||||
17.04
11:00
Murgaš 2012
Kalenić
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Murgaš 2012 | 3 : 0 | Kalenić | |||||
17.04
11:00
Sloga (V)
Brgule
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Sloga (V) | 3 : 0 | Brgule |
17.04
11:00
Gornje Sinkovce
Napredak
1
4
|
17.04.2022 11:00 | Gornje Sinkovce | 1 : 4 | Napredak |
17.04
15:30
Babajić
Izviđač
1
2
|
17.04.2022 15:30 | Babajić | 1 : 2 | Izviđač | |||||
17.04
15:30
Proleter
Mladost
1
6
|
17.04.2022 15:30 | Proleter | 1 : 6 | Mladost | |||||
17.04
15:30
Napredak
Kolubara
3
0
|
17.04.2022 15:30 | Napredak | 3 : 0 | Kolubara | |||||
17.04
15:30
Rubribreza
Stepanje
1
0
|
17.04.2022 15:30 | Rubribreza | 1 : 0 | Stepanje |
17.04
10:00
Borac (V)
Vrelo
4
0
|
17.04.2022 10:00 | Borac (V) | 4 : 0 | Vrelo | |||||
17.04
10:00
Budućnost (M)
Homoljac
4
3
|
17.04.2022 10:00 | Budućnost (M) | 4 : 3 | Homoljac | |||||
17.04
10:00
Zvezda
Sloga (J)
0
1
|
17.04.2022 10:00 | Zvezda | 0 : 1 | Sloga (J) |
17.04
11:00
Stig (MC)
Crni Vitez
1
4
|
17.04.2022 11:00 | Stig (MC) | 1 : 4 | Crni Vitez | |||||
17.04
11:00
Radnik
BSK 1924
1
5
|
17.04.2022 11:00 | Radnik | 1 : 5 | BSK 1924 |
17.04
16:30
Rapid
Mladost
6
0
|
17.04.2022 16:30 | Rapid | 6 : 0 | Mladost | |||||
17.04
16:30
Crvena zvezda
Janošik
5
4
|
17.04.2022 16:30 | Crvena zvezda | 5 : 4 | Janošik | |||||
17.04
16:30
Banatul
Vladimirovac
4
0
|
17.04.2022 16:30 | Banatul | 4 : 0 | Vladimirovac |
17.04
10:00
Radoje Domanović
Jarmenovci
4
2
|
17.04.2022 10:00 | Radoje Domanović | 4 : 2 | Jarmenovci | |||||
17.04
10:00
Šumadinac
Maskar
3
4
|
17.04.2022 10:00 | Šumadinac | 3 : 4 | Maskar | |||||
17.04
10:00
Budućnost (B)
Gornja Trnava 1938
3
2
|
17.04.2022 10:00 | Budućnost (B) | 3 : 2 | Gornja Trnava 1938 |
17.04
16:30
Hajduk
Pobeda
3
2
|
17.04.2022 16:30 | Hajduk | 3 : 2 | Pobeda | |||||
17.04
16:30
Borac (VG)
Vinogradar
2
6
|
17.04.2022 16:30 | Borac (VG) | 2 : 6 | Vinogradar |
17.04
16:30
Sremac (J)
OFK Bosut
0
1
|
17.04.2022 16:30 | Sremac (J) | 0 : 1 | OFK Bosut | |||||
17.04
16:30
Mitros
Sloga (Z)
7
2
|
17.04.2022 16:30 | Mitros | 7 : 2 | Sloga (Z) | |||||
17.04
16:30
Borac (VR)
Borac (R)
2
2
|
17.04.2022 16:30 | Borac (VR) | 2 : 2 | Borac (R) |
17.04
16:30
Sloga
Trgovački
0
2
|
17.04.2022 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Trgovački | |||||
17.04
16:30
Sloboda
Napredak 2021
6
3
|
17.04.2022 16:30 | Sloboda | 6 : 3 | Napredak 2021 |
17.04
11:00
Partizan
Jedinstvo 2020
2
1
|
17.04.2022 11:00 | Partizan | 2 : 1 | Jedinstvo 2020 | |||||
17.04
11:00
Napredak
Varna
0
3
|
17.04.2022 11:00 | Napredak | 0 : 3 | Varna | |||||
17.04
11:00
Zadrugar
Jelen
2
0
|
17.04.2022 11:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Jelen |
17.04
11:00
Zablaće
Sava
0
1
|
17.04.2022 11:00 | Zablaće | 0 : 1 | Sava | |||||
17.04
11:00
Mišar
Rudar
3
1
|
17.04.2022 11:00 | Mišar | 3 : 1 | Rudar | |||||
17.04
11:00
Metlić
Jedinstvo
5
1
|
17.04.2022 11:00 | Metlić | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.04
11:00
Mladost Slatina
Mladost Svileuva
3
3
|
17.04.2022 11:00 | Mladost Slatina | 3 : 3 | Mladost Svileuva | |||||
17.04
11:00
Galeb
Korman
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Galeb | 3 : 0 | Korman | |||||
17.04
11:00
Rankovac
Bojić
3
1
|
17.04.2022 11:00 | Rankovac | 3 : 1 | Bojić |
17.04
16:00
Vojvoda Milenko
Sloga (D)
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Vojvoda Milenko | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
17.04
16:00
Zemljoradnik 1932
Metalac
1
3
|
17.04.2022 16:00 | Zemljoradnik 1932 | 1 : 3 | Metalac | |||||
17.04
16:00
Pobeda
Sloga Vitez
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Pobeda | 1 : 2 | Sloga Vitez |
17.04
16:00
Morava 1932
Napredak
1
3
|
17.04.2022 16:00 | Morava 1932 | 1 : 3 | Napredak | |||||
17.04
16:00
Dunavac
Moravac 1933
5
0
|
17.04.2022 16:00 | Dunavac | 5 : 0 | Moravac 1933 |
17.04
11:00
Omladinac
Melnica
2
5
|
17.04.2022 11:00 | Omladinac | 2 : 5 | Melnica |
17.04
11:00
Stolice
Paskovac
2
2
|
17.04.2022 11:00 | Stolice | 2 : 2 | Paskovac | |||||
17.04
11:00
Granit
Vuk
1
2
|
17.04.2022 11:00 | Granit | 1 : 2 | Vuk | |||||
17.04
11:00
Sloga
Gradilište
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Sloga | 3 : 0 | Gradilište | |||||
17.04
11:00
Jadar
14. Oktobar
1
1
|
17.04.2022 11:00 | Jadar | 1 : 1 | 14. Oktobar | |||||
17.04
11:00
Krajišnici
Borac
5
1
|
17.04.2022 11:00 | Krajišnici | 5 : 1 | Borac | |||||
17.04
11:00
Mladost (B)
Jadar 07
2
2
|
17.04.2022 11:00 | Mladost (B) | 2 : 2 | Jadar 07 | |||||
17.04
11:00
Mladost Gradilište
Hajduk
4
6
|
17.04.2022 11:00 | Mladost Gradilište | 4 : 6 | Hajduk |
17.04
11:00
Partizan 1945
Misača
2
0
|
17.04.2022 11:00 | Partizan 1945 | 2 : 0 | Misača | |||||
17.04
11:00
Ranilović 1970
Vrbica
2
1
|
17.04.2022 11:00 | Ranilović 1970 | 2 : 1 | Vrbica |
17.04
16:00
Borac
Markovac
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Borac | 1 : 2 | Markovac | |||||
17.04
16:00
Kosmajac
Ivanča
2
0
|
17.04.2022 16:00 | Kosmajac | 2 : 0 | Ivanča | |||||
17.04
16:00
Vlaška
Sloga
8
0
|
17.04.2022 16:00 | Vlaška | 8 : 0 | Sloga | |||||
17.04
16:00
Omladinac
Selo Mladenovac
4
2
|
17.04.2022 16:00 | Omladinac | 4 : 2 | Selo Mladenovac |
17.04
16:00
Hajduk
OFK Mladost
2
2
|
17.04.2022 16:00 | Hajduk | 2 : 2 | OFK Mladost | |||||
17.04
16:00
Umčari
Gročanski fudbalski klub
3
0
|
17.04.2022 16:00 | Umčari | 3 : 0 | Gročanski fudbalski klub |
17.04
16:00
Polet
BSK
2
3
|
17.04.2022 16:00 | Polet | 2 : 3 | BSK | |||||
17.04
16:00
Udarnik
Jedinstvo
4
0
|
17.04.2022 16:00 | Udarnik | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.04
16:00
Budućnost
Proleter
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Proleter |
17.04
16:30
Resavac
Sinđelić
1
2
|
17.04.2022 16:30 | Resavac | 1 : 2 | Sinđelić |
17.04
11:00
Kaonik
Kruševica
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Kaonik | 3 : 0 | Kruševica | |||||
17.04
11:00
Grkljane
BSK
3
2
|
17.04.2022 11:00 | Grkljane | 3 : 2 | BSK | |||||
17.04
11:00
Dvorane
Polet
3
3
|
17.04.2022 11:00 | Dvorane | 3 : 3 | Polet | |||||
17.04
11:00
Mladost VPD
Vratare
4
4
|
17.04.2022 11:00 | Mladost VPD | 4 : 4 | Vratare |
17.04
16:00
Vučak
Kolarac
2
2
|
17.04.2022 16:00 | Vučak | 2 : 2 | Kolarac | |||||
17.04
16:00
OFK Slavija
Petrijevac
1
2
|
17.04.2022 16:00 | OFK Slavija | 1 : 2 | Petrijevac | |||||
17.04
16:00
Ravni Gaj
Drugovac
3
3
|
17.04.2022 16:00 | Ravni Gaj | 3 : 3 | Drugovac | |||||
17.04
16:00
Vrbovac
Železničar
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Vrbovac | 1 : 2 | Železničar |
17.04
16:00
Krupa
Sloboda
1
0
|
17.04.2022 16:00 | Krupa | 1 : 0 | Sloboda |
17.04
16:00
Cetinje
Mladost
1
2
|
17.04.2022 16:00 | Cetinje | 1 : 2 | Mladost | |||||
17.04
16:00
Berane
Grbalj
1
1
|
17.04.2022 16:00 | Berane | 1 : 1 | Grbalj | |||||
17.04
17:30
Kom
Jedinstvo
0
3
|
17.04.2022 17:30 | Kom | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
17.04
16:00
Arsenal
Bokelj
0
1
|
17.04.2022 16:00 | Arsenal | 0 : 1 | Bokelj | |||||
17.04
17:30
OFK Titograd
Igalo
2
5
|
17.04.2022 17:30 | OFK Titograd | 2 : 5 | Igalo |
17.04
15:30
Orjen
Sloga (R)
0
3
|
17.04.2022 15:30 | Orjen | 0 : 3 | Sloga (R) | |||||
17.04
15:30
Obilić
Sloga (SB)
8
0
|
17.04.2022 15:30 | Obilić | 8 : 0 | Sloga (SB) | |||||
17.04
15:30
Hajduk
Otrant Olympic
0
3
|
17.04.2022 15:30 | Hajduk | 0 : 3 | Otrant Olympic | |||||
17.04
15:30
Lovćen
Budva
1
4
|
17.04.2022 15:30 | Lovćen | 1 : 4 | Budva |
17.04
15:00
Ribnica
Adria
0
3
|
17.04.2022 15:00 | Ribnica | 0 : 3 | Adria | |||||
17.04
15:00
Karioke
Internacional
0
3
|
17.04.2022 15:00 | Karioke | 0 : 3 | Internacional | |||||
17.04
15:00
Crvena stijena
Drezga
2
2
|
17.04.2022 15:00 | Crvena stijena | 2 : 2 | Drezga | |||||
17.04
15:00
Iskra 2
Ilarion 2
3
3
|
17.04.2022 15:00 | Iskra 2 | 3 : 3 | Ilarion 2 | |||||
17.04
15:00
Olympico
Zora
|
17.04.2022 15:00 | Olympico | : | Zora | |||||
17.04
15:00
Polet Stars
Ilarion
1
6
|
17.04.2022 15:00 | Polet Stars | 1 : 6 | Ilarion |
17.04
15:15
Newcastle United
Leicester City
2
1
|
17.04.2022 15:15 | Newcastle United | 2 : 1 | Leicester City | |||||
17.04
15:15
West Ham United
Burnley
1
1
|
17.04.2022 15:15 | West Ham United | 1 : 1 | Burnley |
17.04
18:30
Athletic Bilbao
Celta Vigo
0
2
|
17.04.2022 18:30 | Athletic Bilbao | 0 : 2 | Celta Vigo | |||||
17.04
16:15
Atletico Madrid
Espanyol
2
1
|
17.04.2022 16:15 | Atletico Madrid | 2 : 1 | Espanyol | |||||
17.04
14:00
Granada
Levante
1
4
|
17.04.2022 14:00 | Granada | 1 : 4 | Levante | |||||
17.04
21:00
Sevilla
Real Madrid
2
3
|
17.04.2022 21:00 | Sevilla | 2 : 3 | Real Madrid |
17.04
19:30
Bayer 04 Leverkusen
RB Leipzig
0
1
|
17.04.2022 19:30 | Bayer 04 Leverkusen | 0 : 1 | RB Leipzig | |||||
17.04
17:30
Union Berlin
Eintracht
2
0
|
17.04.2022 17:30 | Union Berlin | 2 : 0 | Eintracht | |||||
17.04
17:30
Hoffenheim
Greuther Fürth
0
0
|
17.04.2022 17:30 | Hoffenheim | 0 : 0 | Greuther Fürth | |||||
17.04
15:30
Arminia
Bayern
0
3
|
17.04.2022 15:30 | Arminia | 0 : 3 | Bayern |
17.04
17:05
Olympique Lyonnais
Bordeaux
6
1
|
17.04.2022 17:05 | Olympique Lyonnais | 6 : 1 | Bordeaux | |||||
17.04
15:00
Metz
Clermont
1
1
|
17.04.2022 15:00 | Metz | 1 : 1 | Clermont | |||||
17.04
15:00
Montpellier
Reims
0
0
|
17.04.2022 15:00 | Montpellier | 0 : 0 | Reims | |||||
17.04
15:00
Nantes
Angers
1
1
|
17.04.2022 15:00 | Nantes | 1 : 1 | Angers | |||||
17.04
13:00
Nice
Lorient
2
1
|
17.04.2022 13:00 | Nice | 2 : 1 | Lorient | |||||
17.04
20:45
PSG
Olympique Marseille
2
1
|
17.04.2022 20:45 | PSG | 2 : 1 | Olympique Marseille | |||||
17.04
15:00
Troyes
Strasbourg
1
1
|
17.04.2022 15:00 | Troyes | 1 : 1 | Strasbourg |
17.04
16:30
Požarevac
TSC
0
18
|
17.04.2022 16:30 | Požarevac | 0 : 18 | TSC |
17.04
16:30
Napredak Junior 2018
Karađorđe
3
3
|
17.04.2022 16:30 | Napredak Junior 2018 | 3 : 3 | Karađorđe |
17.04
11:00
Kolibri
Mašinac 2020
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Kolibri | 3 : 0 | Mašinac 2020 |
17.04
Kopernikus Želežničar
Trayal
0
3
|
17.04.2022 | Kopernikus Želežničar | 0 : 3 | Trayal | |||||
17.04
OFK Radnički
Napredak
1
3
|
17.04.2022 | OFK Radnički | 1 : 3 | Napredak | |||||
17.04
Budućnost
Timok 1919
4
1
|
17.04.2022 | Budućnost | 4 : 1 | Timok 1919 |
17.04
Bor 1919
Dinamo
0
2
|
17.04.2022 | Bor 1919 | 0 : 2 | Dinamo |
17.04
10:00
Hajduk 1912
RFK Novi Sad 1921
0
3
|
17.04.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
17.04
10:00
Radnički 1912
OFK Bačka
5
1
|
17.04.2022 10:00 | Radnički 1912 | 5 : 1 | OFK Bačka |
17.04
12:00
Radnički (Š)
Petar Puača
0
3
|
17.04.2022 12:00 | Radnički (Š) | 0 : 3 | Petar Puača | |||||
17.04
10:00
Inđija
Železničar
6
1
|
17.04.2022 10:00 | Inđija | 6 : 1 | Železničar | |||||
17.04
10:00
Radnički (Zr)
Radnički (NP)
5
0
|
17.04.2022 10:00 | Radnički (Zr) | 5 : 0 | Radnički (NP) | |||||
17.04
10:00
Omladinac
Radnički (SM)
1
1
|
17.04.2022 10:00 | Omladinac | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
17.04
11:00
OFK Vršac
Petrika
2
1
|
17.04.2022 11:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | Petrika | |||||
17.04
10:00
GFK Sloven
Dinamo 1945
5
2
|
17.04.2022 10:00 | GFK Sloven | 5 : 2 | Dinamo 1945 |
17.04
14:15
Radnički
Lokomotiva
4
3
|
17.04.2022 14:15 | Radnički | 4 : 3 | Lokomotiva |
17.04
11:00
Grizzly ML
Sušica
6
1
|
17.04.2022 11:00 | Grizzly ML | 6 : 1 | Sušica |
17.04
11:00
Mladost (BJ)
Feniks 1995
1
5
|
17.04.2022 11:00 | Mladost (BJ) | 1 : 5 | Feniks 1995 | |||||
17.04
11:00
Radnički (K)
OFK Kikinda
2
2
|
17.04.2022 11:00 | Radnički (K) | 2 : 2 | OFK Kikinda |
17.04
10:00
Budućnost Krušik 2014
Budućnost (A)
6
0
|
17.04.2022 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 6 : 0 | Budućnost (A) | |||||
17.04
10:00
Jedinstvo Putevi
Karađorđe
0
0
|
17.04.2022 10:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
17.04
10:00
Takovo
OFK Senjak
3
0
|
17.04.2022 10:00 | Takovo | 3 : 0 | OFK Senjak |
17.04
13:00
Rad
Voždovac
2
1
|
17.04.2022 13:00 | Rad | 2 : 1 | Voždovac | |||||
17.04
16:15
Zemun
TSC
1
2
|
17.04.2022 16:15 | Zemun | 1 : 2 | TSC | |||||
17.04
11:30
IMT
OFK Beograd
1
0
|
17.04.2022 11:30 | IMT | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
17.04
13:00
Čukarički
Brodarac
2
1
|
17.04.2022 13:00 | Čukarički | 2 : 1 | Brodarac | |||||
17.04
11:00
RFK Grafičar
Partizan
1
1
|
17.04.2022 11:00 | RFK Grafičar | 1 : 1 | Partizan | |||||
17.04
13:00
Mladost (L)
Vojvodina
4
3
|
17.04.2022 13:00 | Mladost (L) | 4 : 3 | Vojvodina |
17.04
11:00
Brodarac
Voždovac
2
5
|
17.04.2022 11:00 | Brodarac | 2 : 5 | Voždovac |
17.04
OFK Radnički
SFS Borac
5
2
|
17.04.2022 | OFK Radnički | 5 : 2 | SFS Borac | |||||
17.04
Radnički 2
Timok 1919
0
1
|
17.04.2022 | Radnički 2 | 0 : 1 | Timok 1919 | |||||
17.04
Radnik
Vlasina
0
1
|
17.04.2022 | Radnik | 0 : 1 | Vlasina |
17.04
10:30
Index
TSC
1
3
|
17.04.2022 10:30 | Index | 1 : 3 | TSC | |||||
17.04
12:00
Hajduk 1912
RFK NS 1921
1
2
|
17.04.2022 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 2 | RFK NS 1921 | |||||
17.04
12:00
Radnički 1912
OFK Bačka
5
0
|
17.04.2022 12:00 | Radnički 1912 | 5 : 0 | OFK Bačka |
17.04
10:00
Podrinje
Petar Puača
4
0
|
17.04.2022 10:00 | Podrinje | 4 : 0 | Petar Puača | |||||
17.04
12:00
Inđija
Železničar
0
4
|
17.04.2022 12:00 | Inđija | 0 : 4 | Železničar | |||||
17.04
12:00
Omladinac
Radnički (SM)
2
3
|
17.04.2022 12:00 | Omladinac | 2 : 3 | Radnički (SM) | |||||
17.04
13:00
OFK Vršac
Petrika
0
3
|
17.04.2022 13:00 | OFK Vršac | 0 : 3 | Petrika |
17.04
17:00
011
Kolubara
4
2
|
17.04.2022 17:00 | 011 | 4 : 2 | Kolubara | |||||
17.04
11:15
Sinđelić
Lokomotiva
1
1
|
17.04.2022 11:15 | Sinđelić | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
17.04
16:30
Internacional
IMT
1
0
|
17.04.2022 16:30 | Internacional | 1 : 0 | IMT | |||||
17.04
12:00
BSK Borča
OFK Beograd
2
5
|
17.04.2022 12:00 | BSK Borča | 2 : 5 | OFK Beograd |
17.04
15:30
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
4
0
|
17.04.2022 15:30 | Novi Pazar | 4 : 0 | Jedinstvo 2017 |
17.04
10:00
OFK Vrbas
Derby 2015
0
2
|
17.04.2022 10:00 | OFK Vrbas | 0 : 2 | Derby 2015 |
17.04
10:00
ODR
Dunav
2
0
|
17.04.2022 10:00 | ODR | 2 : 0 | Dunav | |||||
17.04
12:00
Jedinstvo (SP)
Cement
3
0
|
17.04.2022 12:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Cement |
17.04
10:00
Mačva (Š)
Mačva 1929
4
0
|
17.04.2022 10:00 | Mačva (Š) | 4 : 0 | Mačva 1929 | |||||
17.04
10:00
Strmovo 1986
OFK Senjak
2
10
|
17.04.2022 10:00 | Strmovo 1986 | 2 : 10 | OFK Senjak |
17.04
00:00
Sušica
Arsenal
3
1
|
17.04.2022 00:00 | Sušica | 3 : 1 | Arsenal |
17.04
OFK Balkan
Budućnost
|
17.04.2022 | OFK Balkan | : | Budućnost | |||||
17.04
11:30
Palilulac
Beograd
1
4
|
17.04.2022 11:30 | Palilulac | 1 : 4 | Beograd | |||||
17.04
10:00
OFK Žarkovo
DIF
2
1
|
17.04.2022 10:00 | OFK Žarkovo | 2 : 1 | DIF |
17.04
10:00
Sloboda (Č)
Sloga (BB)
1
2
|
17.04.2022 10:00 | Sloboda (Č) | 1 : 2 | Sloga (BB) | |||||
17.04
15:00
Jedinstvo Putevi
Polimlje
2
0
|
17.04.2022 15:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 0 | Polimlje |
17.04
14:00
Vinogradar
Sloga
3
1
|
17.04.2022 14:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Sloga | |||||
17.04
10:00
Bačka 1901
Preporod
11
0
|
17.04.2022 10:00 | Bačka 1901 | 11 : 0 | Preporod |
17.04
11:00
Vojvodina
TSC
3
9
|
17.04.2022 11:00 | Vojvodina | 3 : 9 | TSC | |||||
17.04
11:00
Njegoš
Bačka
|
17.04.2022 11:00 | Njegoš | : | Bačka | |||||
17.04
11:00
Obilić
Đurđin
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Obilić | 3 : 0 | Đurđin |
17.04
15:00
Rad
Napredak
0
1
|
17.04.2022 15:00 | Rad | 0 : 1 | Napredak | |||||
17.04
20:15
Ada
Teleoptik
0
1
|
17.04.2022 20:15 | Ada | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
17.04
15:30
Čukarički
Brodarac
3
1
|
17.04.2022 15:30 | Čukarički | 3 : 1 | Brodarac | |||||
17.04
17:00
Crvena zvezda
Sloga (P)
2
0
|
17.04.2022 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
17.04
13:00
RFK Grafičar
Partizan
0
0
|
17.04.2022 13:00 | RFK Grafičar | 0 : 0 | Partizan | |||||
17.04
15:30
Mladost (L)
Vojvodina
2
1
|
17.04.2022 15:30 | Mladost (L) | 2 : 1 | Vojvodina |
17.04
13:00
Brodarac 2
Zemun 2
1
4
|
17.04.2022 13:00 | Brodarac 2 | 1 : 4 | Zemun 2 | |||||
17.04
19:00
RFK Grafičar
BSK 1925
3
0
|
17.04.2022 19:00 | RFK Grafičar | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
17.04
10:00
Radnički (NB) 2
Rad 2
1
6
|
17.04.2022 10:00 | Radnički (NB) 2 | 1 : 6 | Rad 2 |
17.04
11:00
Rad 3
Sremčica
1
3
|
17.04.2022 11:00 | Rad 3 | 1 : 3 | Sremčica |
17.04
16:00
Mačva
RSK
1
4
|
17.04.2022 16:00 | Mačva | 1 : 4 | RSK | |||||
17.04
12:00
Radnički 1923
Jedinstvo Putevi
1
0
|
17.04.2022 12:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi |
17.04
13:00
Sušica
Kosmet
1
2
|
17.04.2022 13:00 | Sušica | 1 : 2 | Kosmet | |||||
17.04
11:00
Pazar Juniors
AF AS Novi Pazar
0
0
|
17.04.2022 11:00 | Pazar Juniors | 0 : 0 | AF AS Novi Pazar | |||||
17.04
11:00
Sport Klub 99
Sloga (K)
2
1
|
17.04.2022 11:00 | Sport Klub 99 | 2 : 1 | Sloga (K) |
17.04
Trio
Duel Juniors
0
6
|
17.04.2022 | Trio | 0 : 6 | Duel Juniors | |||||
17.04
Šampion 2014
Real
0
3
|
17.04.2022 | Šampion 2014 | 0 : 3 | Real |
17.04
10:00
Sporto 023
OFK Vršac
1
1
|
17.04.2022 10:00 | Sporto 023 | 1 : 1 | OFK Vršac | |||||
17.04
10:00
Radnički (Š)
Petrika
3
2
|
17.04.2022 10:00 | Radnički (Š) | 3 : 2 | Petrika | |||||
17.04
10:00
Železničar
GFK Sloven
1
0
|
17.04.2022 10:00 | Železničar | 1 : 0 | GFK Sloven |
17.04
11:00
Loznica
Drina
3
0
|
17.04.2022 11:00 | Loznica | 3 : 0 | Drina | |||||
17.04
10:00
Omladinac 2014
Fenix
4
1
|
17.04.2022 10:00 | Omladinac 2014 | 4 : 1 | Fenix | |||||
17.04
10:00
Savacium
Rađevac
6
0
|
17.04.2022 10:00 | Savacium | 6 : 0 | Rađevac | |||||
17.04
10:00
Budućnost Krušik 2014
Radnički (V)
3
0
|
17.04.2022 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
17.04
10:00
Ribnica
Mačva 1929
1
1
|
17.04.2022 10:00 | Ribnica | 1 : 1 | Mačva 1929 |
17.04
10:00
Jedinstvo
Radnički
3
0
|
17.04.2022 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Radnički |
17.04
11:00
Fudbol per femra
Rosulja 2014
8
0
|
17.04.2022 11:00 | Fudbol per femra | 8 : 0 | Rosulja 2014 |
17.04
16:00
Zemun
Bežanija
7
1
|
17.04.2022 16:00 | Zemun | 7 : 1 | Bežanija | |||||
17.04
10:00
Milutinac
Čanković
2
2
|
17.04.2022 10:00 | Milutinac | 2 : 2 | Čanković | |||||
17.04
13:00
Srem
IMT
0
5
|
17.04.2022 13:00 | Srem | 0 : 5 | IMT | |||||
17.04
12:00
Budućnost
Borac
4
0
|
17.04.2022 12:00 | Budućnost | 4 : 0 | Borac |
17.04
11:00
RSK
OPK Rudar 1933
3
2
|
17.04.2022 11:00 | RSK | 3 : 2 | OPK Rudar 1933 |
17.04
12:00
OFK Morava 2012
GFK Jagodina
6
0
|
17.04.2022 12:00 | OFK Morava 2012 | 6 : 0 | GFK Jagodina | |||||
17.04
12:00
OFK Paraćin
OFK Bratstvo
6
2
|
17.04.2022 12:00 | OFK Paraćin | 6 : 2 | OFK Bratstvo |
17.04
10:00
Savinac 1933
Jedinstvo Putevi
0
16
|
17.04.2022 10:00 | Savinac 1933 | 0 : 16 | Jedinstvo Putevi |
17.04
19:00
MZT Skopje
Zlatibor
73
78
|
17.04.2022 19:00 | MZT Skopje | 73 : 78 | Zlatibor | 0:1 |
17.04
13:00
Astra
Rivers BM
17
25
|
17.04.2022 13:00 | Astra | 17 : 25 | Rivers BM | |||||
17.04
16:30
Zemun
Beko
21
26
|
17.04.2022 16:30 | Zemun | 21 : 26 | Beko |
17.04
13:30
Zvezdara
Radnički
30
10
|
17.04.2022 13:30 | Zvezdara | 30 : 10 | Radnički |
17.04
17:00
Nova Pazova
Jedinstvo
20
21
|
17.04.2022 17:00 | Nova Pazova | 20 : 21 | Jedinstvo |
17.04
18:00
Gorica
Umka Džez
21
29
|
17.04.2022 18:00 | Gorica | 21 : 29 | Umka Džez |
17.04
12:20
Mondo Basket
Radnički
20
16
|
17.04.2022 12:20 | Mondo Basket | 20 : 16 | Radnički |
17.04
15:00
Art Basket
Crvena zvezda
73
77
|
17.04.2022 15:00 | Art Basket | 73 : 77 | Crvena zvezda |
17.04
14:30
Radnički 1950
Konstantin
33
19
|
17.04.2022 14:30 | Radnički 1950 | 33 : 19 | Konstantin | |||||
17.04
13:00
Partizan NIS
Vojvodina
30
25
|
17.04.2022 13:00 | Partizan NIS | 30 : 25 | Vojvodina | |||||
17.04
17:00
Borac
Crvena zvezda mts
18
22
|
17.04.2022 17:00 | Borac | 18 : 22 | Crvena zvezda mts | |||||
17.04
16:00
Dynamic VIP PAY
Sloboda
17
14
|
17.04.2022 16:00 | Dynamic VIP PAY | 17 : 14 | Sloboda | |||||
17.04
19:00
Mega Mozzart
Star
24
19
|
17.04.2022 19:00 | Mega Mozzart | 24 : 19 | Star |
17.04
17:00
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
Ras
11
14
|
17.04.2022 17:00 | Hajduk Veljko Spajic D.O.O. | 11 : 14 | Ras |
17.04
20:00
Vojvodina NS Seme
Spartak (S)
3
0
|
17.04.2022 20:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Spartak (S) | 3:1 |
17.04
20:00
Borac (P)
Jedinstvo
0
3
|
17.04.2022 20:00 | Borac (P) | 0 : 3 | Jedinstvo |
17.04
15:00
Kosovska Mitrovica
MOK Topličanin 97
3
0
|
17.04.2022 15:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | MOK Topličanin 97 | |||||
17.04
18:00
Šumadija
Železničar
3
0
|
17.04.2022 18:00 | Šumadija | 3 : 0 | Železničar |
17.04
18:30
Beograd
Roda
3
0
|
17.04.2022 18:30 | Beograd | 3 : 0 | Roda | |||||
17.04
15:00
Radnički Blasters
Crno Bele 011
3
2
|
17.04.2022 15:00 | Radnički Blasters | 3 : 2 | Crno Bele 011 |
17.04
20:00
Zlatibor
Valjevo
3
2
|
17.04.2022 20:00 | Zlatibor | 3 : 2 | Valjevo | |||||
17.04
18:00
Ivanjica
Dunav
1
3
|
17.04.2022 18:00 | Ivanjica | 1 : 3 | Dunav | |||||
17.04
15:00
Panonija
Gimnazijalac
3
0
|
17.04.2022 15:00 | Panonija | 3 : 0 | Gimnazijalac | |||||
17.04
18:00
Leskovac 98
Vranje
0
3
|
17.04.2022 18:00 | Leskovac 98 | 0 : 3 | Vranje | |||||
17.04
17:00
Radnički
TENT 2
3
0
|
17.04.2022 17:00 | Radnički | 3 : 0 | TENT 2 |
17.04
19:00
Omladinac
Arilje
37
24
|
17.04.2022 19:00 | Omladinac | 37 : 24 | Arilje | |||||
17.04
18:00
Loznica
Užice
35
25
|
17.04.2022 18:00 | Loznica | 35 : 25 | Užice |
17.04
20:00
Karađorđe
Mladost
26
36
|
17.04.2022 20:00 | Karađorđe | 26 : 36 | Mladost | |||||
17.04
19:00
Jagodina 2
Sloga
25
27
|
17.04.2022 19:00 | Jagodina 2 | 25 : 27 | Sloga |
17.04
18:30
Udarnik
Jedinstvo 1974
24
42
|
17.04.2022 18:30 | Udarnik | 24 : 42 | Jedinstvo 1974 | |||||
17.04
18:00
Zaječar 1949
Majdanpek
31
27
|
17.04.2022 18:00 | Zaječar 1949 | 31 : 27 | Majdanpek | |||||
17.04
17:00
Mladi radnik
Đerdap
38
31
|
17.04.2022 17:00 | Mladi radnik | 38 : 31 | Đerdap | |||||
17.04
12:00
Borsko jezero
Osipaonica
32
34
|
17.04.2022 12:00 | Borsko jezero | 32 : 34 | Osipaonica | |||||
17.04
20:00
ORK Bor
Rudar 2
32
31
|
17.04.2022 20:00 | ORK Bor | 32 : 31 | Rudar 2 |
17.04
14:00
Graničar
Crepaja
47
39
|
17.04.2022 14:00 | Graničar | 47 : 39 | Crepaja |
17.04
12:00
Vladimirovac
Naftagas
26
18
|
17.04.2022 12:00 | Vladimirovac | 26 : 18 | Naftagas |
17.04
17:00
Kljajićevo
Sivac 69 - 2
26
29
|
17.04.2022 17:00 | Kljajićevo | 26 : 29 | Sivac 69 - 2 |
17.04
17:00
Hajduk
Putinci
22
24
|
17.04.2022 17:00 | Hajduk | 22 : 24 | Putinci |
17.04
17:00
Krule
Temerin
24
35
|
17.04.2022 17:00 | Krule | 24 : 35 | Temerin | |||||
17.04
18:00
Proleter
Mladost
24
25
|
17.04.2022 18:00 | Proleter | 24 : 25 | Mladost | |||||
17.04
18:00
Ruma
Sloven
23
24
|
17.04.2022 18:00 | Ruma | 23 : 24 | Sloven |
17.04
15:00
Medicinar 2
Košutnjak
36
14
|
17.04.2022 15:00 | Medicinar 2 | 36 : 14 | Košutnjak |
17.04
14:00
SPD Radnički - 2
Jagodina 2
23
25
|
17.04.2022 14:00 | SPD Radnički - 2 | 23 : 25 | Jagodina 2 |
17.04
18:00
Vlasotince
Mladost
45
28
|
17.04.2022 18:00 | Vlasotince | 45 : 28 | Mladost | |||||
17.04
18:00
Remesiana
Radan
30
19
|
17.04.2022 18:00 | Remesiana | 30 : 19 | Radan |
17.04
18:00
Rudar
Bor - RTB 2
28
21
|
17.04.2022 18:00 | Rudar | 28 : 21 | Bor - RTB 2 | |||||
17.04
12:30
Nemanjić
Hajduk Veljko
44
30
|
17.04.2022 12:30 | Nemanjić | 44 : 30 | Hajduk Veljko | |||||
17.04
18:00
Rtanj
Požarevac
25
28
|
17.04.2022 18:00 | Rtanj | 25 : 28 | Požarevac |
17.04
14:00
Trijumf
Gradnulica
19
19
|
17.04.2022 14:00 | Trijumf | 19 : 19 | Gradnulica | |||||
17.04
17:00
Odžaci
Apatin
18
28
|
17.04.2022 17:00 | Odžaci | 18 : 28 | Apatin |
17.04
19:30
Naisa
Crvena zvezda
41
38
|
17.04.2022 19:30 | Naisa | 41 : 38 | Crvena zvezda | |||||
17.04
18:00
Bor RTB
SPD Radnički
29
26
|
17.04.2022 18:00 | Bor RTB | 29 : 26 | SPD Radnički | |||||
17.04
18:30
Medicinar
Železničar
29
29
|
17.04.2022 18:30 | Medicinar | 29 : 29 | Železničar |
17.04
18:00
Topličanin
Mladi radnik
27
22
|
17.04.2022 18:00 | Topličanin | 27 : 22 | Mladi radnik | |||||
17.04
17:00
Srem
Radnički BG
31
26
|
17.04.2022 17:00 | Srem | 31 : 26 | Radnički BG |
17.04
09:45
Senteš
Universiade Team of Great Britain
16
6
|
17.04.2022 09:45 | Senteš | 16 : 6 | Universiade Team of Great Britain | |||||
17.04
08:30
Olympia Košice
Taš 2000
22
6
|
17.04.2022 08:30 | Olympia Košice | 22 : 6 | Taš 2000 | |||||
17.04
00:00
Universiade Team of Great Britain
ŽAVK Mladost
5
0
|
17.04.2022 00:00 | Universiade Team of Great Britain | 5 : 0 | ŽAVK Mladost | |||||
17.04
12:15
WPA Bucuresti
Vojvodina
11
19
|
17.04.2022 12:15 | WPA Bucuresti | 11 : 19 | Vojvodina | |||||
17.04
14:45
Olympia Košice
Crvena zvezda
14
12
|
17.04.2022 14:45 | Olympia Košice | 14 : 12 | Crvena zvezda | |||||
17.04
00:00
Universiade Team of Great Britain
Jadran
5
0
|
17.04.2022 00:00 | Universiade Team of Great Britain | 5 : 0 | Jadran |
17.04
18:00
Pirot
Lindoret
9
1
|
17.04.2022 18:00 | Pirot | 9 : 1 | Lindoret | |||||
17.04
17:30
Akademac
Rosulja
4
5
|
17.04.2022 17:30 | Akademac | 4 : 5 | Rosulja | |||||
17.04
18:30
BSK
Bele crkve
2
1
|
17.04.2022 18:30 | BSK | 2 : 1 | Bele crkve |
17.04
15:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
12
26
|
17.04.2022 15:00 | Partizan 1953 | 12 : 26 | Crvena zvezda |
17.04
16:00
Blue Dragons Beograd
Pastuvi Požarevac
55
20
|
17.04.2022 16:00 | Blue Dragons Beograd | 55 : 20 | Pastuvi Požarevac | |||||
17.04
15:00
Novi Sad Wild Dogs
Black Hornets
20
0
|
17.04.2022 15:00 | Novi Sad Wild Dogs | 20 : 0 | Black Hornets |
17.04
16:00
Blue Dragons Beograd
Pastuvi Požarevac
55
20
|
17.04.2022 16:00 | Blue Dragons Beograd | 55 : 20 | Pastuvi Požarevac |
17.04
18:30
Slavija Junior
Triglav
2
4
|
17.04.2022 18:30 | Slavija Junior | 2 : 4 | Triglav | 1:2 |