15.04
19:00
Radnički (N)
Voždovac
0
0
|
15.04.2022 19:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Voždovac |
15.04
16:30
Radnik
Radnički 1923
1
1
|
15.04.2022 16:30 | Radnik | 1 : 1 | Radnički 1923 |
15.04
16:00
RFK Grafičar
Kabel
5
0
|
15.04.2022 16:00 | RFK Grafičar | 5 : 0 | Kabel |
15.04
16:00
TEK Sloga
Borac
0
2
|
15.04.2022 16:00 | TEK Sloga | 0 : 2 | Borac | |||||
15.04
11:00
Radnički (NB)
Brodarac
4
2
|
15.04.2022 11:00 | Radnički (NB) | 4 : 2 | Brodarac |
15.04
16:30
Trayal
Rembas
5
0
|
15.04.2022 16:30 | Trayal | 5 : 0 | Rembas |
15.04
16:00
Bliznak-Medveđica
Polet (SD)
1
5
|
15.04.2022 16:00 | Bliznak-Medveđica | 1 : 5 | Polet (SD) |
15.04
18:00
Radnik
Velež
0
0
|
15.04.2022 18:00 | Radnik | 0 : 0 | Velež | |||||
15.04
16:00
Rudar Prijedor
Željezničar
0
0
|
15.04.2022 16:00 | Rudar Prijedor | 0 : 0 | Željezničar |
15.04
16:00
West Bromwich Albion
Blackpool
2
1
|
15.04.2022 16:00 | West Bromwich Albion | 2 : 1 | Blackpool | |||||
15.04
16:00
Hull City
Cardiff City
2
1
|
15.04.2022 16:00 | Hull City | 2 : 1 | Cardiff City | |||||
15.04
16:00
Swansea City
Barnsley
1
1
|
15.04.2022 16:00 | Swansea City | 1 : 1 | Barnsley | |||||
15.04
16:00
Birmingham City
Coventry City
2
4
|
15.04.2022 16:00 | Birmingham City | 2 : 4 | Coventry City | |||||
15.04
16:00
Sheffield United
Reading
1
2
|
15.04.2022 16:00 | Sheffield United | 1 : 2 | Reading | |||||
15.04
16:00
Preston North End
Millwall
1
1
|
15.04.2022 16:00 | Preston North End | 1 : 1 | Millwall | |||||
15.04
13:30
Luton Town
Nottingham Forest
1
0
|
15.04.2022 13:30 | Luton Town | 1 : 0 | Nottingham Forest | |||||
15.04
21:00
Derby County
Fulham
2
1
|
15.04.2022 21:00 | Derby County | 2 : 1 | Fulham | |||||
15.04
18:30
Huddersfield Town
Queens Park Rangers
2
2
|
15.04.2022 18:30 | Huddersfield Town | 2 : 2 | Queens Park Rangers | |||||
15.04
16:00
Stoke City
Bristol City
0
1
|
15.04.2022 16:00 | Stoke City | 0 : 1 | Bristol City | |||||
15.04
16:00
AFC Bournemouth
Middlesbrough
0
0
|
15.04.2022 16:00 | AFC Bournemouth | 0 : 0 | Middlesbrough | |||||
15.04
16:00
Peterborough United
Blackburn Rovers
2
1
|
15.04.2022 16:00 | Peterborough United | 2 : 1 | Blackburn Rovers |
15.04
21:00
Real Sociedad
Real Betis
0
0
|
15.04.2022 21:00 | Real Sociedad | 0 : 0 | Real Betis |
15.04
21:00
Milan
Genoa
2
0
|
15.04.2022 21:00 | Milan | 2 : 0 | Genoa | |||||
15.04
19:00
Spezia
Inter
1
3
|
15.04.2022 19:00 | Spezia | 1 : 3 | Inter |
15.04
21:00
Rennes
Monaco
2
3
|
15.04.2022 21:00 | Rennes | 2 : 3 | Monaco |
15.04
14:00
Zemun
Levač
5
1
|
15.04.2022 14:00 | Zemun | 5 : 1 | Levač |
15.04
Jedinstvo
Radnik
4
1
|
15.04.2022 | Jedinstvo | 4 : 1 | Radnik |
15.04
10:00
Tisa Njerš
Vojvodina
2
5
|
15.04.2022 10:00 | Tisa Njerš | 2 : 5 | Vojvodina | |||||
15.04
10:00
Prof. Bolesnikov
Kabel
2
0
|
15.04.2022 10:00 | Prof. Bolesnikov | 2 : 0 | Kabel |
15.04
12:00
Studentski Grad
BSK Borča
3
0
|
15.04.2022 12:00 | Studentski Grad | 3 : 0 | BSK Borča |
15.04
Timočanin
Trayal
0
2
|
15.04.2022 | Timočanin | 0 : 2 | Trayal |
15.04
13:00
Tisa Njerš
Vojvodina
0
2
|
15.04.2022 13:00 | Tisa Njerš | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
15.04
12:00
Prof. Bolesnikov
Kabel
0
6
|
15.04.2022 12:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 6 | Kabel |
15.04
13:00
Voždovac
Radnički (NB)
7
0
|
15.04.2022 13:00 | Voždovac | 7 : 0 | Radnički (NB) |
15.04
16:30
Arena Su
OFK Jugović
2
0
|
15.04.2022 16:30 | Arena Su | 2 : 0 | OFK Jugović |
15.04
Radnički (P)
GFK Jagodina
2
1
|
15.04.2022 | Radnički (P) | 2 : 1 | GFK Jagodina |
15.04
10:00
CFK
Arena Su
1
4
|
15.04.2022 10:00 | CFK | 1 : 4 | Arena Su | |||||
15.04
16:00
OFK Bačka
Krila Krajine
2
1
|
15.04.2022 16:00 | OFK Bačka | 2 : 1 | Krila Krajine |
15.04
20:00
Vinča
ŽFK Boleč
6
0
|
15.04.2022 20:00 | Vinča | 6 : 0 | ŽFK Boleč | |||||
15.04
18:30
Zemun
Kolubara
3
0
|
15.04.2022 18:30 | Zemun | 3 : 0 | Kolubara |
15.04
POFK Savacium 1
Tika taka 1
7
1
|
15.04.2022 | POFK Savacium 1 | 7 : 1 | Tika taka 1 |
15.04
19:00
Partizan NIS
Cibona
98
77
|
15.04.2022 19:00 | Partizan NIS | 98 : 77 | Cibona |
15.04
18:00
Borac
Zlatibor
83
98
|
15.04.2022 18:00 | Borac | 83 : 98 | Zlatibor | 0:1 | ||||
15.04
21:00
MZT Skopje
Široki
75
71
|
15.04.2022 21:00 | MZT Skopje | 75 : 71 | Široki | 1:0 |
15.04
19:30
Hajduk
Železničar
21
17
|
15.04.2022 19:30 | Hajduk | 21 : 17 | Železničar | |||||
15.04
18:30
Sveti Đorđe
Stara Pazova
23
20
|
15.04.2022 18:30 | Sveti Đorđe | 23 : 20 | Stara Pazova |
15.04
20:15
Eko Sport
Mondo Basket
25
17
|
15.04.2022 20:15 | Eko Sport | 25 : 17 | Mondo Basket |
15.04
19:30
Trepča
Zicer 2014
21
4
|
15.04.2022 19:30 | Trepča | 21 : 4 | Zicer 2014 | |||||
15.04
17:00
Goč
Sloga (D)
22
22
|
15.04.2022 17:00 | Goč | 22 : 22 | Sloga (D) |
15.04
17:00
Borac (S)
VA 014
3
0
|
15.04.2022 17:00 | Borac (S) | 3 : 0 | VA 014 | |||||
15.04
17:00
Novi Pazar
Mladenovac
3
2
|
15.04.2022 17:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Mladenovac |
15.04
20:00
Bečej
Loznica
1
3
|
15.04.2022 20:00 | Bečej | 1 : 3 | Loznica | |||||
15.04
17:00
Banat
Vojvodina 2
0
3
|
15.04.2022 17:00 | Banat | 0 : 3 | Vojvodina 2 |
15.04
18:30
Šamot 65 2
Ub 2
37
36
|
15.04.2022 18:30 | Šamot 65 2 | 37 : 36 | Ub 2 |
15.04
18:30
BSK Heba
Rtanj
21
31
|
15.04.2022 18:30 | BSK Heba | 21 : 31 | Rtanj |
15.04
15:30
RK SC Voždovac 2012 - 2
RSU Akademija Lečić
30
31
|
15.04.2022 15:30 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 30 : 31 | RSU Akademija Lečić | |||||
15.04
15:30
Mladenovac
Beograd
34
31
|
15.04.2022 15:30 | Mladenovac | 34 : 31 | Beograd | |||||
15.04
15:30
Novi Beograd
Crvena zvezda 2
32
33
|
15.04.2022 15:30 | Novi Beograd | 32 : 33 | Crvena zvezda 2 | |||||
15.04
15:30
BASK Soko
Radnički
24
26
|
15.04.2022 15:30 | BASK Soko | 24 : 26 | Radnički | |||||
15.04
15:30
Rekreativo
Partizan 2
42
36
|
15.04.2022 15:30 | Rekreativo | 42 : 36 | Partizan 2 | |||||
15.04
15:30
SU Lavovi
Studentski grad
27
20
|
15.04.2022 15:30 | SU Lavovi | 27 : 20 | Studentski grad |
15.04
15:30
Gučevo
Umčari
22
22
|
15.04.2022 15:30 | Gučevo | 22 : 22 | Umčari |
15.04
20:00
Metalac
Bekament BB - 2
25
27
|
15.04.2022 20:00 | Metalac | 25 : 27 | Bekament BB - 2 |
15.04
19:30
Beograd
Bekament BB
22
28
|
15.04.2022 19:30 | Beograd | 22 : 28 | Bekament BB | |||||
15.04
19:00
Mladost (NP)
Jagodina
30
35
|
15.04.2022 19:00 | Mladost (NP) | 30 : 35 | Jagodina |
15.04
10:00
Senteš
Crvena zvezda
13
12
|
15.04.2022 10:00 | Senteš | 13 : 12 | Crvena zvezda | |||||
15.04
11:15
Olympia Košice
Vojvodina
14
10
|
15.04.2022 11:15 | Olympia Košice | 14 : 10 | Vojvodina | |||||
15.04
12:30
Universiade Team of Great Britain
Taš 2000
22
5
|
15.04.2022 12:30 | Universiade Team of Great Britain | 22 : 5 | Taš 2000 | |||||
15.04
00:00
Jadran
WPA Bucuresti
5
0
|
15.04.2022 00:00 | Jadran | 5 : 0 | WPA Bucuresti | |||||
15.04
15:00
Crvena zvezda
WPA Bucuresti
20
5
|
15.04.2022 15:00 | Crvena zvezda | 20 : 5 | WPA Bucuresti | |||||
15.04
16:15
Vojvodina
Senteš
10
13
|
15.04.2022 16:15 | Vojvodina | 10 : 13 | Senteš | |||||
15.04
16:45
WPA Bucuresti
Olympia Košice
7
25
|
15.04.2022 16:45 | WPA Bucuresti | 7 : 25 | Olympia Košice | |||||
15.04
20:00
Taš 2000
Vojvodina
5
18
|
15.04.2022 20:00 | Taš 2000 | 5 : 18 | Vojvodina |
15.04
18:00
Metalac Kolorado
Partenon
8
5
|
15.04.2022 18:00 | Metalac Kolorado | 8 : 5 | Partenon | |||||
15.04
19:00
Bajina Bašta
Kosjerić
5
3
|
15.04.2022 19:00 | Bajina Bašta | 5 : 3 | Kosjerić |
15.04
20:00
Ozren
Radnik
7
3
|
15.04.2022 20:00 | Ozren | 7 : 3 | Radnik |
15.04
20:00
Zadrugar 2017
Babušnica 2011
6
0
|
15.04.2022 20:00 | Zadrugar 2017 | 6 : 0 | Babušnica 2011 |