09.04
16:00
Spartak ŽK
Kolubara
4
3
|
09.04.2022 16:00 | Spartak ŽK | 4 : 3 | Kolubara | |||||
09.04
18:30
Mladost
RadniÄki (N)
2
0
|
09.04.2022 18:30 | Mladost | 2 : 0 | RadniÄki (N) |
09.04
16:00
InÄija
ŽelezniÄar
1
3
|
09.04.2022 16:00 | InÄija | 1 : 3 | ŽelezniÄar |
09.04
16:00
Feniks 1995
RadniÄki (Zr)
0
1
|
09.04.2022 16:00 | Feniks 1995 | 0 : 1 | RadniÄki (Zr) | |||||
09.04
16:00
RadniÄki 1912
Dinamo 1945
3
0
|
09.04.2022 16:00 | RadniÄki 1912 | 3 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
09.04
16:00
1. Maj Ruma
OFK Stari Grad
1
0
|
09.04.2022 16:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
09.04
16:00
Omladinac
Borac (Å )
0
3
|
09.04.2022 16:00 | Omladinac | 0 : 3 | Borac (Å ) | |||||
09.04
16:00
Hajduk 1912
Jedinstvo (SP)
2
2
|
09.04.2022 16:00 | Hajduk 1912 | 2 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
09.04
16:00
OFK Kikinda
Borac (S)
0
2
|
09.04.2022 16:00 | OFK Kikinda | 0 : 2 | Borac (S) |
09.04
15:30
MaÄva 1929
Sloga (P)
0
2
|
09.04.2022 15:30 | MaÄva 1929 | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
09.04
15:30
Jedinstvo
Sloga (K)
2
0
|
09.04.2022 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
09.04
15:30
BuduÄnost (A)
Mladi radnik 1926
1
0
|
09.04.2022 15:30 | BuduÄnost (A) | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
09.04
19:00
GFK Sloboda
Borac 1926
1
0
|
09.04.2022 19:00 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Borac 1926 | |||||
09.04
15:30
Takovo
TrepÄa
5
1
|
09.04.2022 15:30 | Takovo | 5 : 1 | TrepÄa | |||||
09.04
15:30
SuŔica
Sloga (BB)
1
1
|
09.04.2022 15:30 | SuŔica | 1 : 1 | Sloga (BB) |
09.04
16:00
RadniÄki (O)
LeŔtane
3
0
|
09.04.2022 16:00 | RadniÄki (O) | 3 : 0 | LeÅ”tane | |||||
09.04
10:00
BSK BorÄa
RadniÄki (NB)
0
1
|
09.04.2022 10:00 | BSK BorÄa | 0 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
09.04
16:00
Zemun
Prva iskra
2
0
|
09.04.2022 16:00 | Zemun | 2 : 0 | Prva iskra | |||||
09.04
16:00
OFK Beograd
TEK Sloga
3
0
|
09.04.2022 16:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | TEK Sloga |
09.04
16:00
Jedinstvo (P)
RadniÄki (P)
1
0
|
09.04.2022 16:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
09.04
16:00
GFK Jagodina
Trayal
0
2
|
09.04.2022 16:00 | GFK Jagodina | 0 : 2 | Trayal | |||||
09.04
16:00
GFK DuboÄica
BuduÄnost (P)
2
1
|
09.04.2022 16:00 | GFK DuboÄica | 2 : 1 | BuduÄnost (P) |
09.04
16:00
Proleter
Crvena zvezda (RS)
2
0
|
09.04.2022 16:00 | Proleter | 2 : 0 | Crvena zvezda (RS) | |||||
09.04
16:00
Naftagas
Sloga
4
2
|
09.04.2022 16:00 | Naftagas | 4 : 2 | Sloga | |||||
09.04
16:00
Begej
Crvena zvezda (VS)
0
0
|
09.04.2022 16:00 | Begej | 0 : 0 | Crvena zvezda (VS) | |||||
09.04
16:00
Sloboda
BAK
3
1
|
09.04.2022 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | BAK |
09.04
16:00
Sloga (E)
BuduÄnost
1
1
|
09.04.2022 16:00 | Sloga (E) | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
09.04
16:00
RFK Novi Sad 1921
RadniÄki (NP)
2
2
|
09.04.2022 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 2 | RadniÄki (NP) | |||||
09.04
16:00
Veternik
Jedinstvo
0
2
|
09.04.2022 16:00 | Veternik | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:00
Sloga (T)
Sloboda
0
6
|
09.04.2022 16:00 | Sloga (T) | 0 : 6 | Sloboda |
09.04
16:00
NjegoÅ”
Senta
0
4
|
09.04.2022 16:00 | NjegoÅ” | 0 : 4 | Senta | |||||
09.04
16:00
Sloga
ÄSK Pivara
2
0
|
09.04.2022 16:00 | Sloga | 2 : 0 | ÄSK Pivara | |||||
09.04
16:00
BajŔa
BaÄka 1901
1
2
|
09.04.2022 16:00 | BajÅ”a | 1 : 2 | BaÄka 1901 | |||||
09.04
16:00
Krila Krajine
Mladost (BP)
0
0
|
09.04.2022 16:00 | Krila Krajine | 0 : 0 | Mladost (BP) | |||||
09.04
16:00
OFK Mladost APA
Tavankut
4
1
|
09.04.2022 16:00 | OFK Mladost APA | 4 : 1 | Tavankut |
09.04
16:00
OFK Mladenovac
Kosmaj
3
0
|
09.04.2022 16:00 | OFK Mladenovac | 3 : 0 | Kosmaj | |||||
09.04
16:00
Lokomotiva
VinÄa
3
4
|
09.04.2022 16:00 | Lokomotiva | 3 : 4 | VinÄa | |||||
09.04
16:00
Napredak
SremÄica
2
4
|
09.04.2022 16:00 | Napredak | 2 : 4 | SremÄica |
09.04
15:30
Å umadija 1903
Sloboda
5
0
|
09.04.2022 15:30 | Å umadija 1903 | 5 : 0 | Sloboda | |||||
09.04
15:30
Gruža
KoriÄani
2
1
|
09.04.2022 15:30 | Gruža | 2 : 1 | KoriÄani | |||||
09.04
15:30
GoÄ
Tutin
1
3
|
09.04.2022 15:30 | GoÄ | 1 : 3 | Tutin |
09.04
15:30
FAP
Polimlje
0
1
|
09.04.2022 15:30 | FAP | 0 : 1 | Polimlje |
09.04
15:30
RadniÄki (V)
OFK Divci
1
0
|
09.04.2022 15:30 | RadniÄki (V) | 1 : 0 | OFK Divci | |||||
09.04
15:30
Drina
Zadrugar
1
1
|
09.04.2022 15:30 | Drina | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
09.04
15:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Ribnica
0
1
|
09.04.2022 15:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 0 : 1 | Ribnica | |||||
09.04
15:30
Cer
Strmovo 1968
0
4
|
09.04.2022 15:30 | Cer | 0 : 4 | Strmovo 1968 |
09.04
15:30
Sloga 33
Rudar 2001
2
0
|
09.04.2022 15:30 | Sloga 33 | 2 : 0 | Rudar 2001 | |||||
09.04
15:30
Äerdap
Grizli ML
2
0
|
09.04.2022 15:30 | Äerdap | 2 : 0 | Grizli ML | |||||
09.04
15:30
VGSK
OFK Napredak
3
2
|
09.04.2022 15:30 | VGSK | 3 : 2 | OFK Napredak |
09.04
16:00
Pusta Reka
Nebeski Andjeli
3
0
|
09.04.2022 16:00 | Pusta Reka | 3 : 0 | Nebeski Andjeli |
09.04
16:00
Sloga (D)
Morava 1918
2
0
|
09.04.2022 16:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Morava 1918 | |||||
09.04
16:00
Trstenik PPT
Blagotin
3
0
|
09.04.2022 16:00 | Trstenik PPT | 3 : 0 | Blagotin | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo 1936
Jedinstvo (M)
4
0
|
09.04.2022 16:00 | Jedinstvo 1936 | 4 : 0 | Jedinstvo (M) |
09.04
16:00
Dunav
Äerdap
2
0
|
09.04.2022 16:00 | Dunav | 2 : 0 | Äerdap | |||||
09.04
16:00
Balkanski
OFK Knjaz
3
0
|
09.04.2022 16:00 | Balkanski | 3 : 0 | OFK Knjaz | |||||
09.04
16:00
BSK
Tanasko RajiÄ
1
3
|
09.04.2022 16:00 | BSK | 1 : 3 | Tanasko RajiÄ | |||||
09.04
16:00
Sloga
OFK Slatina
1
0
|
09.04.2022 16:00 | Sloga | 1 : 0 | OFK Slatina |
09.04
16:00
Borac (BG)
Crvenka
2
2
|
09.04.2022 16:00 | Borac (BG) | 2 : 2 | Crvenka | |||||
09.04
16:00
Polet
ŽAK
1
0
|
09.04.2022 16:00 | Polet | 1 : 0 | ŽAK |
09.04
17:00
Omladinac
BaÄka 1923
2
2
|
09.04.2022 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | BaÄka 1923 | |||||
09.04
17:00
Å ajkaÅ” 1908
Crvena Zvezda
6
3
|
09.04.2022 17:00 | Å ajkaÅ” 1908 | 6 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
09.04
17:00
Borac
Slavija
0
6
|
09.04.2022 17:00 | Borac | 0 : 6 | Slavija | |||||
09.04
17:00
FruŔkogorski partizan
TSK
1
0
|
09.04.2022 17:00 | FruŔkogorski partizan | 1 : 0 | TSK | |||||
09.04
17:00
OFK Futog
Dinamo
3
2
|
09.04.2022 17:00 | OFK Futog | 3 : 2 | Dinamo |
09.04
16:00
RadniÄki (K)
Spartak 1911
2
0
|
09.04.2022 16:00 | RadniÄki (K) | 2 : 0 | Spartak 1911 |
09.04
16:00
ŽelezniÄar
Podrinje
5
0
|
09.04.2022 16:00 | ŽelezniÄar | 5 : 0 | Podrinje |
09.04
16:00
OFK Vrbas
Sloga
3
1
|
09.04.2022 16:00 | OFK Vrbas | 3 : 1 | Sloga | |||||
09.04
16:00
RadniÄki 1905
Proleter
2
0
|
09.04.2022 16:00 | RadniÄki 1905 | 2 : 0 | Proleter | |||||
09.04
16:00
Napredak
ObiliÄ (Z)
2
4
|
09.04.2022 16:00 | Napredak | 2 : 4 | ObiliÄ (Z) | |||||
09.04
16:00
TornjoÅ”
Srbobran
0
4
|
09.04.2022 16:00 | TornjoÅ” | 0 : 4 | Srbobran | |||||
09.04
16:00
ObiliÄ (NK)
BuduÄnost
3
1
|
09.04.2022 16:00 | ObiliÄ (NK) | 3 : 1 | BuduÄnost |
09.04
15:30
Jasenica 2017
GlavaÅ”
2
0
|
09.04.2022 15:30 | Jasenica 2017 | 2 : 0 | GlavaÅ” | |||||
09.04
15:30
PetliÄ SD 026
Radnik
3
0
|
09.04.2022 15:30 | PetliÄ SD 026 | 3 : 0 | Radnik |
09.04
16:00
Zlot
RadniÄki (K)
7
0
|
09.04.2022 16:00 | Zlot | 7 : 0 | RadniÄki (K) |
09.04
16:00
BuduÄnost
Mladost
3
2
|
09.04.2022 16:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Mladost |
09.04
16:00
Palilula
RadniÄki 1947
3
3
|
09.04.2022 16:00 | Palilula | 3 : 3 | RadniÄki 1947 | |||||
09.04
16:00
Rad
Svrljig
1
7
|
09.04.2022 16:00 | Rad | 1 : 7 | Svrljig | |||||
09.04
16:00
Jastrebac
Polet
2
0
|
09.04.2022 16:00 | Jastrebac | 2 : 0 | Polet |
09.04
RadniÄki 1946
Sloga
2
0
|
09.04.2022 | RadniÄki 1946 | 2 : 0 | Sloga | |||||
09.04
Hajduk
Rtanj
3
4
|
09.04.2022 | Hajduk | 3 : 4 | Rtanj |
09.04
16:30
FUD
SebeÄevac
3
0
|
09.04.2022 16:30 | FUD | 3 : 0 | SebeÄevac | |||||
09.04
16:30
Gornji StepoÅ”
Äitluk
3
1
|
09.04.2022 16:30 | Gornji StepoÅ” | 3 : 1 | Äitluk | |||||
09.04
16:30
Trudbenik
Parunovac
1
2
|
09.04.2022 16:30 | Trudbenik | 1 : 2 | Parunovac |
09.04
16:00
BuduÄnost
Vojvodina (NM)
4
0
|
09.04.2022 16:00 | BuduÄnost | 4 : 0 | Vojvodina (NM) |
09.04
16:30
Partizan (G)
OFK Juhor 2016
4
1
|
09.04.2022 16:30 | Partizan (G) | 4 : 1 | OFK Juhor 2016 |
09.04
15:30
Žitkovica 2017
Rudar (Kr)
1
5
|
09.04.2022 15:30 | Žitkovica 2017 | 1 : 5 | Rudar (Kr) |
09.04
16:00
Sloboda
Gnjilan
0
1
|
09.04.2022 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Gnjilan | |||||
09.04
16:00
Vladimir DurkoviÄ
Napredak
5
0
|
09.04.2022 16:00 | Vladimir DurkoviÄ | 5 : 0 | Napredak | |||||
09.04
16:00
Senjak
Pobeda
4
0
|
09.04.2022 16:00 | Senjak | 4 : 0 | Pobeda |
09.04
13:00
BSK 1926
Å umadija
4
0
|
09.04.2022 13:00 | BSK 1926 | 4 : 0 | Å umadija | |||||
09.04
16:00
Dimitrije TucoviÄ
Barajevo
1
0
|
09.04.2022 16:00 | Dimitrije TucoviÄ | 1 : 0 | Barajevo |
09.04
16:00
Borac (O)
Srem
2
0
|
09.04.2022 16:00 | Borac (O) | 2 : 0 | Srem |
09.04
16:00
Å umadija 1934
Zastava
6
2
|
09.04.2022 16:00 | Å umadija 1934 | 6 : 2 | Zastava | |||||
09.04
16:00
Mladost (P)
Sloga (D)
1
0
|
09.04.2022 16:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
09.04
16:00
Srbija
Kolonija
3
0
|
09.04.2022 16:00 | Srbija | 3 : 0 | Kolonija |
09.04
15:30
OFK BrÄanac
ZSK
4
1
|
09.04.2022 15:30 | OFK BrÄanac | 4 : 1 | ZSK | |||||
09.04
15:30
Spartak 1924
Mladost (D)
0
0
|
09.04.2022 15:30 | Spartak 1924 | 0 : 0 | Mladost (D) |
09.04
16:00
RadniÄki 2020
Proleter
3
0
|
09.04.2022 16:00 | RadniÄki 2020 | 3 : 0 | Proleter |
09.04
15:30
OvÄar
VoÄar
5
0
|
09.04.2022 15:30 | OvÄar | 5 : 0 | VoÄar | |||||
09.04
15:30
Slatina
Prilike
1
2
|
09.04.2022 15:30 | Slatina | 1 : 2 | Prilike | |||||
09.04
15:30
Spartak 1976
Morava
4
2
|
09.04.2022 15:30 | Spartak 1976 | 4 : 2 | Morava |
09.04
16:00
Mladost (V)
OFK Progorelica
2
1
|
09.04.2022 16:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | OFK Progorelica |
09.04
16:00
GuÄevo 1929
Jedinstvo (MZ)
5
1
|
09.04.2022 16:00 | GuÄevo 1929 | 5 : 1 | Jedinstvo (MZ) |
09.04
15:30
Mladost (B)
Levosoje
3
0
|
09.04.2022 15:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Levosoje |
09.04
15:30
Junior Novo Naselje
Mali korak
1
0
|
09.04.2022 15:30 | Junior Novo Naselje | 1 : 0 | Mali korak | |||||
09.04
15:30
Rajac
Rakac Stave
2
0
|
09.04.2022 15:30 | Rajac | 2 : 0 | Rakac Stave |
09.04
Borac
Stari Trstenik
2
0
|
09.04.2022 | Borac | 2 : 0 | Stari Trstenik | |||||
09.04
Poljoprivrednik
Mladost
1
0
|
09.04.2022 | Poljoprivrednik | 1 : 0 | Mladost | |||||
09.04
Jezero 2017
14. Oktobar
0
0
|
09.04.2022 | Jezero 2017 | 0 : 0 | 14. Oktobar |
09.04
16:00
Proleter (M)
Omladinac (D)
2
0
|
09.04.2022 16:00 | Proleter (M) | 2 : 0 | Omladinac (D) |
09.04
15:30
Pepeljevac
Å arbane
4
1
|
09.04.2022 15:30 | Pepeljevac | 4 : 1 | Å arbane |
09.04
16:00
RadniÄki (P)
Badince
4
3
|
09.04.2022 16:00 | RadniÄki (P) | 4 : 3 | Badince |
09.04
16:00
Rvati
Rojkovac
0
6
|
09.04.2022 16:00 | Rvati | 0 : 6 | Rojkovac | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Borac
0
1
|
09.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Borac |
09.04
16:30
Beljanica
Å umadija
2
0
|
09.04.2022 16:30 | Beljanica | 2 : 0 | Å umadija | |||||
09.04
16:30
Planinac
Pomoravlje
5
0
|
09.04.2022 16:30 | Planinac | 5 : 0 | Pomoravlje |
09.04
12:30
Dedinje
Borac
0
2
|
09.04.2022 12:30 | Dedinje | 0 : 2 | Borac |
09.04
18:00
KFK Ravna gora
OFK Lug 2020
2
0
|
09.04.2022 18:00 | KFK Ravna gora | 2 : 0 | OFK Lug 2020 |
09.04
16:00
Stanovo 1941
21. oktobar
3
1
|
09.04.2022 16:00 | Stanovo 1941 | 3 : 1 | 21. oktobar |
09.04
15:30
Å umadija
Jedinstvo
1
3
|
09.04.2022 15:30 | Å umadija | 1 : 3 | Jedinstvo |
09.04
16:30
GFK StreliŔte
Morava
1
1
|
09.04.2022 16:30 | GFK StreliŔte | 1 : 1 | Morava | |||||
09.04
16:30
Å umadinac
Trnava
8
4
|
09.04.2022 16:30 | Å umadinac | 8 : 4 | Trnava |
09.04
15:30
VenÄani
Tulež
1
0
|
09.04.2022 15:30 | VenÄani | 1 : 0 | Tulež | |||||
09.04
15:30
Å umadinac
Kalipolje
4
1
|
09.04.2022 15:30 | Å umadinac | 4 : 1 | Kalipolje |
09.04
16:30
Soko
NeŔtin
2
0
|
09.04.2022 16:30 | Soko | 2 : 0 | NeŔtin |
09.04
15:30
Polet (V)
BariÄ
7
1
|
09.04.2022 15:30 | Polet (V) | 7 : 1 | BariÄ |
09.04
15:30
Jasenovac
Manastirica
5
0
|
09.04.2022 15:30 | Jasenovac | 5 : 0 | Manastirica |
09.04
16:00
BuduÄnost
Lokomotiva
0
3
|
09.04.2022 16:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Lokomotiva | |||||
09.04
16:00
Padež
NiŔavac
0
10
|
09.04.2022 16:00 | Padež | 0 : 10 | NiŔavac |
09.04
16:00
HorgoÅ” 1911
Jedinstvo (SK)
0
4
|
09.04.2022 16:00 | HorgoÅ” 1911 | 0 : 4 | Jedinstvo (SK) |
09.04
16:00
OFK BaÄinci
GraniÄar (K)
0
6
|
09.04.2022 16:00 | OFK BaÄinci | 0 : 6 | GraniÄar (K) |
09.04
16:00
10. februar
Elid
3
0
|
09.04.2022 16:00 | 10. februar | 3 : 0 | Elid |
09.04
Sloboda
Mladost
3
2
|
09.04.2022 | Sloboda | 3 : 2 | Mladost | |||||
09.04
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
Slavija
6
0
|
09.04.2022 | Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo | 6 : 0 | Slavija |
09.04
16:00
Pepeljevac 1947
Mudrakovac
2
1
|
09.04.2022 16:00 | Pepeljevac 1947 | 2 : 1 | Mudrakovac | |||||
09.04
16:00
Žabare
Rasina
3
0
|
09.04.2022 16:00 | Žabare | 3 : 0 | Rasina |
09.04
16:00
OFK Urovci
Crvena zastava
8
0
|
09.04.2022 16:00 | OFK Urovci | 8 : 0 | Crvena zastava |
09.04
16:00
Morava (M)
ZgodaÄica
4
0
|
09.04.2022 16:00 | Morava (M) | 4 : 0 | ZgodaÄica |
09.04
16:30
Napredak
Mladost
0
6
|
09.04.2022 16:30 | Napredak | 0 : 6 | Mladost | |||||
09.04
16:30
Belica
Mladi radnik
1
3
|
09.04.2022 16:30 | Belica | 1 : 3 | Mladi radnik |
09.04
16:30
Radnik
Borac 1950
3
0
|
09.04.2022 16:30 | Radnik | 3 : 0 | Borac 1950 | |||||
09.04
16:30
Popovac
ISK Izvor
1
3
|
09.04.2022 16:30 | Popovac | 1 : 3 | ISK Izvor |
09.04
16:30
Hajduk
Sloboda
1
2
|
09.04.2022 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | Sloboda | |||||
09.04
16:30
Zemljoradnik
Jedinstvo
2
2
|
09.04.2022 16:30 | Zemljoradnik | 2 : 2 | Jedinstvo |
09.04
16:00
BSK
Petka
0
3
|
09.04.2022 16:00 | BSK | 0 : 3 | Petka | |||||
09.04
16:00
Sloboda
Mladost
3
1
|
09.04.2022 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Mladost |
09.04
16:00
Mladi radnik
OFK Polet
3
0
|
09.04.2022 16:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | OFK Polet |
09.04
16:00
KaleniÄ
Sloga (V)
3
0
|
09.04.2022 16:00 | KaleniÄ | 3 : 0 | Sloga (V) | |||||
09.04
16:00
Rudar 1945
MurgaÅ” 2012
3
0
|
09.04.2022 16:00 | Rudar 1945 | 3 : 0 | MurgaÅ” 2012 |
09.04
16:00
Mladost (DL)
Atletiko
3
1
|
09.04.2022 16:00 | Mladost (DL) | 3 : 1 | Atletiko | |||||
09.04
16:00
Moravac
Morava
3
0
|
09.04.2022 16:00 | Moravac | 3 : 0 | Morava |
09.04
15:30
Homoljac
Zvezda
2
0
|
09.04.2022 15:30 | Homoljac | 2 : 0 | Zvezda | |||||
09.04
15:30
Vrelo
BuduÄnost (M)
1
0
|
09.04.2022 15:30 | Vrelo | 1 : 0 | BuduÄnost (M) | |||||
09.04
15:30
Osanica
SeliŔte
2
1
|
09.04.2022 15:30 | Osanica | 2 : 1 | SeliŔte |
09.04
15:30
Crni Vitez
Napredak
11
1
|
09.04.2022 15:30 | Crni Vitez | 11 : 1 | Napredak |
09.04
16:00
Mladost
Vladimirovac
0
2
|
09.04.2022 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Vladimirovac | |||||
09.04
16:00
Solunac
NaŔa Krajina
3
1
|
09.04.2022 16:00 | Solunac | 3 : 1 | NaŔa Krajina |
09.04
15:30
BuduÄnost MI
Radoje DomanoviÄ
1
1
|
09.04.2022 15:30 | BuduÄnost MI | 1 : 1 | Radoje DomanoviÄ |
09.04
16:00
TrgovaÄki
Srem
1
6
|
09.04.2022 16:00 | TrgovaÄki | 1 : 6 | Srem |
09.04
15:30
Vukan
Udarnik 2015
2
2
|
09.04.2022 15:30 | Vukan | 2 : 2 | Udarnik 2015 | |||||
09.04
15:30
Rudar 1947
Omladinac
1
2
|
09.04.2022 15:30 | Rudar 1947 | 1 : 2 | Omladinac | |||||
09.04
15:30
Burovac
Sloga
1
4
|
09.04.2022 15:30 | Burovac | 1 : 4 | Sloga |
09.04
15:30
Napredak
Sloga 1952
1
4
|
09.04.2022 15:30 | Napredak | 1 : 4 | Sloga 1952 | |||||
09.04
15:30
Petar Dobrnjac
RadniÄki
3
0
|
09.04.2022 15:30 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
09.04
15:30
Jedinstvo
Radnik
2
0
|
09.04.2022 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Radnik |
09.04
16:00
Jadar 07
Mladost GradiliŔte
1
1
|
09.04.2022 16:00 | Jadar 07 | 1 : 1 | Mladost GradiliŔte | |||||
09.04
16:00
Paskovac
Granit
2
2
|
09.04.2022 16:00 | Paskovac | 2 : 2 | Granit |
09.04
15:30
Zeppelin 026
VuÄak
3
0
|
09.04.2022 15:30 | Zeppelin 026 | 3 : 0 | VuÄak |
09.04
15:00
Tuzla City
Radnik
3
3
|
09.04.2022 15:00 | Tuzla City | 3 : 3 | Radnik | |||||
09.04
17:00
Borac
Zrinjski
1
1
|
09.04.2022 17:00 | Borac | 1 : 1 | Zrinjski | |||||
09.04
15:00
ŽeljezniÄar
Leotar
3
0
|
09.04.2022 15:00 | ŽeljezniÄar | 3 : 0 | Leotar |
09.04
15:30
Drina
Podrinje
1
0
|
09.04.2022 15:30 | Drina | 1 : 0 | Podrinje | |||||
09.04
15:30
LjubiÄ
ŽeljezniÄar Sport Team
5
1
|
09.04.2022 15:30 | LjubiÄ | 5 : 1 | ŽeljezniÄar Sport Team | |||||
09.04
15:30
Sloga
ModriÄa
4
0
|
09.04.2022 15:30 | Sloga | 4 : 0 | ModriÄa | |||||
09.04
15:30
Zvijezda 09
Slavija
2
0
|
09.04.2022 15:30 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | Slavija | |||||
09.04
15:30
Sloboda
Kozara
2
1
|
09.04.2022 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Kozara | |||||
09.04
15:30
Tekstilac
Krupa
1
1
|
09.04.2022 15:30 | Tekstilac | 1 : 1 | Krupa |
09.04
16:30
Mladost
Zvijezda
1
2
|
09.04.2022 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Zvijezda | |||||
09.04
16:30
Gradina
Goražde
1
1
|
09.04.2022 16:30 | Gradina | 1 : 1 | Goražde | |||||
09.04
16:30
Radnik
GOÅ K
1
2
|
09.04.2022 16:30 | Radnik | 1 : 2 | GOÅ K | |||||
09.04
16:30
Tomislav
Bratstvo
2
0
|
09.04.2022 16:30 | Tomislav | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
09.04
16:30
Jedinstvo
BuduÄnost
1
2
|
09.04.2022 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
09.04
16:30
OraŔje
Simm Bau
1
0
|
09.04.2022 16:30 | OraŔje | 1 : 0 | Simm Bau |
09.04
15:30
Cetinje
Kom
1
4
|
09.04.2022 15:30 | Cetinje | 1 : 4 | Kom | |||||
09.04
15:30
Grbalj
Arsenal
0
1
|
09.04.2022 15:30 | Grbalj | 0 : 1 | Arsenal | |||||
09.04
15:30
Jedinstvo
OFK Titograd
3
0
|
09.04.2022 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | OFK Titograd |
09.04
15:00
Brskovo
OFK Borac
3
4
|
09.04.2022 15:00 | Brskovo | 3 : 4 | OFK Borac | |||||
09.04
15:00
Ibar
Pljevlja 97
3
0
|
09.04.2022 15:00 | Ibar | 3 : 0 | Pljevlja 97 | |||||
09.04
15:30
Komovi
Polimlje
4
2
|
09.04.2022 15:30 | Komovi | 4 : 2 | Polimlje | |||||
09.04
15:00
Petnjica
Gusinje
3
1
|
09.04.2022 15:00 | Petnjica | 3 : 1 | Gusinje |
09.04
16:00
Arsenal
Brighton & Hove Albion
1
2
|
09.04.2022 16:00 | Arsenal | 1 : 2 | Brighton & Hove Albion | |||||
09.04
18:30
Aston Villa
Tottenham Hotspur
0
4
|
09.04.2022 18:30 | Aston Villa | 0 : 4 | Tottenham Hotspur | |||||
09.04
13:30
Everton
Manchester United
1
0
|
09.04.2022 13:30 | Everton | 1 : 0 | Manchester United | |||||
09.04
16:00
Southampton
Chelsea
0
6
|
09.04.2022 16:00 | Southampton | 0 : 6 | Chelsea | |||||
09.04
16:00
Watford
Leeds United
0
3
|
09.04.2022 16:00 | Watford | 0 : 3 | Leeds United |
09.04
16:00
Preston North End
Queens Park Rangers
2
1
|
09.04.2022 16:00 | Preston North End | 2 : 1 | Queens Park Rangers | |||||
09.04
16:00
Millwall
Barnsley
4
1
|
09.04.2022 16:00 | Millwall | 4 : 1 | Barnsley | |||||
09.04
16:00
Swansea City
Derby County
2
1
|
09.04.2022 16:00 | Swansea City | 2 : 1 | Derby County | |||||
09.04
16:00
Blackburn Rovers
Blackpool
1
1
|
09.04.2022 16:00 | Blackburn Rovers | 1 : 1 | Blackpool | |||||
09.04
16:00
Nottingham Forest
Birmingham City
2
0
|
09.04.2022 16:00 | Nottingham Forest | 2 : 0 | Birmingham City | |||||
09.04
13:45
Sheffield United
AFC Bournemouth
0
0
|
09.04.2022 13:45 | Sheffield United | 0 : 0 | AFC Bournemouth | |||||
09.04
16:00
West Bromwich Albion
Stoke City
1
3
|
09.04.2022 16:00 | West Bromwich Albion | 1 : 3 | Stoke City | |||||
09.04
16:00
Middlesbrough
Hull City
0
1
|
09.04.2022 16:00 | Middlesbrough | 0 : 1 | Hull City | |||||
09.04
16:00
Reading
Cardiff City
1
2
|
09.04.2022 16:00 | Reading | 1 : 2 | Cardiff City | |||||
09.04
16:00
Bristol City
Peterborough United
1
1
|
09.04.2022 16:00 | Bristol City | 1 : 1 | Peterborough United |
09.04
16:15
Mallorca
Atletico Madrid
1
0
|
09.04.2022 16:15 | Mallorca | 1 : 0 | Atletico Madrid | |||||
09.04
14:00
Cadiz
Real Betis
1
2
|
09.04.2022 14:00 | Cadiz | 1 : 2 | Real Betis | |||||
09.04
21:00
Real Madrid
Getafe
2
0
|
09.04.2022 21:00 | Real Madrid | 2 : 0 | Getafe | |||||
09.04
18:30
Villarreal
Athletic Bilbao
1
1
|
09.04.2022 18:30 | Villarreal | 1 : 1 | Athletic Bilbao |
09.04
15:30
Bayern
Augsburg
1
0
|
09.04.2022 15:30 | Bayern | 1 : 0 | Augsburg | |||||
09.04
15:30
Wolfsburg
Arminia
4
0
|
09.04.2022 15:30 | Wolfsburg | 4 : 0 | Arminia | |||||
09.04
18:30
Hertha BSC
Union Berlin
1
4
|
09.04.2022 18:30 | Hertha BSC | 1 : 4 | Union Berlin | |||||
09.04
15:30
Kƶln
Mainz 05
3
2
|
09.04.2022 15:30 | Kƶln | 3 : 2 | Mainz 05 | |||||
09.04
15:30
Greuther FĆ¼rth
Borussia M'gladbach
0
2
|
09.04.2022 15:30 | Greuther FĆ¼rth | 0 : 2 | Borussia M'gladbach |
09.04
20:45
Cagliari
Juventus
1
2
|
09.04.2022 20:45 | Cagliari | 1 : 2 | Juventus | |||||
09.04
15:00
Empoli
Spezia
0
0
|
09.04.2022 15:00 | Empoli | 0 : 0 | Spezia | |||||
09.04
18:00
Inter
Hellas Verona
2
0
|
09.04.2022 18:00 | Inter | 2 : 0 | Hellas Verona |
09.04
21:00
Clermont
PSG
1
6
|
09.04.2022 21:00 | Clermont | 1 : 6 | PSG | |||||
09.04
17:00
Reims
Rennes
2
3
|
09.04.2022 17:00 | Reims | 2 : 3 | Rennes |
09.04
12:00
MaÄva
Zemun
0
3
|
09.04.2022 12:00 | MaÄva | 0 : 3 | Zemun | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo 2014
Napredak Junior 2018
1
3
|
09.04.2022 16:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 3 | Napredak Junior 2018 |
09.04
13:00
Loznica
Kraljica Marija
3
0
|
09.04.2022 13:00 | Loznica | 3 : 0 | Kraljica Marija |
09.04
16:30
Knjaževac 2015
Kolibri
3
0
|
09.04.2022 16:30 | Knjaževac 2015 | 3 : 0 | Kolibri |
09.04
13:30
RadniÄki (V)
Å umadija 1903
2
0
|
09.04.2022 13:30 | RadniÄki (V) | 2 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
09.04
13:30
Zlatibor
Jedinstvo
2
2
|
09.04.2022 13:30 | Zlatibor | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.04
13:30
Sunrise Å abac
Metalac (GM)
0
2
|
09.04.2022 13:30 | Sunrise Å abac | 0 : 2 | Metalac (GM) | |||||
09.04
13:30
Mladost (L)
Sloga (P)
1
1
|
09.04.2022 13:30 | Mladost (L) | 1 : 1 | Sloga (P) | |||||
09.04
13:30
Mladi radnik 1926
Javor
2
1
|
09.04.2022 13:30 | Mladi radnik 1926 | 2 : 1 | Javor | |||||
09.04
13:30
GFK Sloboda
Sloga (K)
3
0
|
09.04.2022 13:30 | GFK Sloboda | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
09.04
13:30
Novi Pazar
Borac 1926
2
1
|
09.04.2022 13:30 | Novi Pazar | 2 : 1 | Borac 1926 |
09.04
TimoÄanin
RadniÄki
0
3
|
09.04.2022 | TimoÄanin | 0 : 3 | RadniÄki | |||||
09.04
Napredak
BuduÄnost
1
2
|
09.04.2022 | Napredak | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
09.04
Real
Timok 1919
4
2
|
09.04.2022 | Real | 4 : 2 | Timok 1919 |
09.04
OFK TopliÄanin
RadniÄki (S)
0
3
|
09.04.2022 | OFK TopliÄanin | 0 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
09.04
Dinamo
Jedinstvo
5
2
|
09.04.2022 | Dinamo | 5 : 2 | Jedinstvo |
09.04
10:00
OFK BaÄka
Spartak ŽK
1
4
|
09.04.2022 10:00 | OFK BaÄka | 1 : 4 | Spartak ŽK | |||||
09.04
10:00
RFK Novi Sad 1921
RadniÄki 1912
4
0
|
09.04.2022 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 0 | RadniÄki 1912 | |||||
09.04
10:00
Kabel
Hajduk 1912
6
0
|
09.04.2022 10:00 | Kabel | 6 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
09.04
10:00
Vojvodina
Prof. Bolesnikov
1
1
|
09.04.2022 10:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Prof. Bolesnikov | |||||
09.04
10:00
Mladost (NS)
Tisa NjerÅ”
1
6
|
09.04.2022 10:00 | Mladost (NS) | 1 : 6 | Tisa NjerÅ” | |||||
09.04
10:00
Proleter
Index
1
0
|
09.04.2022 10:00 | Proleter | 1 : 0 | Index |
09.04
11:00
RadniÄki (SM)
OFK VrŔac
2
0
|
09.04.2022 11:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 0 | OFK VrÅ”ac | |||||
09.04
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Zr)
5
0
|
09.04.2022 10:00 | ŽelezniÄar | 5 : 0 | RadniÄki (Zr) |
09.04
11:00
OFK Žarkovo
Zvezdara
3
0
|
09.04.2022 11:00 | OFK Žarkovo | 3 : 0 | Zvezdara | |||||
09.04
10:30
IM Rakovica
BASK
1
0
|
09.04.2022 10:30 | IM Rakovica | 1 : 0 | BASK | |||||
09.04
09:30
Kolubara
011
2
1
|
09.04.2022 09:30 | Kolubara | 2 : 1 | 011 | |||||
09.04
13:00
BSK BorÄa
RadniÄki
0
5
|
09.04.2022 13:00 | BSK BorÄa | 0 : 5 | RadniÄki | |||||
09.04
09:30
SinÄeliÄ
Studentski Grad
1
2
|
09.04.2022 09:30 | SinÄeliÄ | 1 : 2 | Studentski Grad | |||||
09.04
13:00
Bežanija
Internacional
1
0
|
09.04.2022 13:00 | Bežanija | 1 : 0 | Internacional |
09.04
10:00
Borac 1932
Grizzly ML
1
9
|
09.04.2022 10:00 | Borac 1932 | 1 : 9 | Grizzly ML | |||||
09.04
10:00
Å umadija (T)
Sloga (B)
5
0
|
09.04.2022 10:00 | Å umadija (T) | 5 : 0 | Sloga (B) | |||||
09.04
12:00
RSK
Smederevo 1924
2
8
|
09.04.2022 12:00 | RSK | 2 : 8 | Smederevo 1924 | |||||
09.04
15:30
KaraÄorÄe
Napredak
5
1
|
09.04.2022 15:30 | KaraÄorÄe | 5 : 1 | Napredak |
09.04
13:00
RadniÄki (K)
Crnokosa
4
1
|
09.04.2022 13:00 | RadniÄki (K) | 4 : 1 | Crnokosa |
09.04
11:00
Beograd Karaburma
Prva Iskra
4
1
|
09.04.2022 11:00 | Beograd Karaburma | 4 : 1 | Prva Iskra | |||||
09.04
11:00
BuduÄnost
GSP Polet
1
1
|
09.04.2022 11:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | GSP Polet | |||||
09.04
11:00
Siti Sport Klub
OFK Balkan
3
0
|
09.04.2022 11:00 | Siti Sport Klub | 3 : 0 | OFK Balkan | |||||
09.04
11:00
RadniÄki
DIF
4
0
|
09.04.2022 11:00 | RadniÄki | 4 : 0 | DIF | |||||
09.04
11:00
BSK 1925
Dunav (VS)
7
1
|
09.04.2022 11:00 | BSK 1925 | 7 : 1 | Dunav (VS) |
09.04
15:00
Jedinstvo
Dolovo
3
0
|
09.04.2022 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Dolovo |
09.04
Jedinstvo
Kabel
|
09.04.2022 | Jedinstvo | : | Kabel | |||||
09.04
Borac
TSK
2
1
|
09.04.2022 | Borac | 2 : 1 | TSK | |||||
09.04
Proleter
Petrika
|
09.04.2022 | Proleter | : | Petrika |
09.04
13:30
IMT
Rad
3
1
|
09.04.2022 13:30 | IMT | 3 : 1 | Rad | |||||
09.04
13:00
ÄukariÄki
TSC
5
0
|
09.04.2022 13:00 | ÄukariÄki | 5 : 0 | TSC | |||||
09.04
11:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
6
0
|
09.04.2022 11:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | OFK Beograd | |||||
09.04
16:00
MaÄva
Partizan
1
0
|
09.04.2022 16:00 | MaÄva | 1 : 0 | Partizan | |||||
09.04
12:00
Spartak ŽK
Vojvodina
0
6
|
09.04.2022 12:00 | Spartak ŽK | 0 : 6 | Vojvodina |
09.04
00:00
Partizan
Brodarac
|
09.04.2022 00:00 | Partizan | : | Brodarac | |||||
09.04
00:00
Studentski grad
OLE
1
4
|
09.04.2022 00:00 | Studentski grad | 1 : 4 | OLE | |||||
09.04
00:00
RadniÄki (NB)
SinÄeliÄ
3
2
|
09.04.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 3 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
09.04
00:00
IMT
Sopot
3
4
|
09.04.2022 00:00 | IMT | 3 : 4 | Sopot | |||||
09.04
00:00
Rad
Lokomotiva
2
0
|
09.04.2022 00:00 | Rad | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
09.04
00:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
3
6
|
09.04.2022 00:00 | OFK Beograd | 3 : 6 | Crvena zvezda | |||||
09.04
00:00
Voždovac
Zemun
|
09.04.2022 00:00 | Voždovac | : | Zemun |
09.04
KovaÄevac
Rakovica
1
0
|
09.04.2022 | KovaÄevac | 1 : 0 | Rakovica | |||||
09.04
OFK Beograd 2
SinÄeliÄ 2
3
3
|
09.04.2022 | OFK Beograd 2 | 3 : 3 | SinÄeliÄ 2 | |||||
09.04
VinÄa
Borac
10
0
|
09.04.2022 | VinÄa | 10 : 0 | Borac | |||||
09.04
BASK
Zmaj 1953
6
0
|
09.04.2022 | BASK | 6 : 0 | Zmaj 1953 |
09.04
11:00
RadniÄki (V)
Å umadija 1903
0
2
|
09.04.2022 11:00 | RadniÄki (V) | 0 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
09.04
11:00
MaÄva
Jedinstvo
3
1
|
09.04.2022 11:00 | MaÄva | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.04
12:00
Sunrise Å abac
Metalac (GM)
1
1
|
09.04.2022 12:00 | Sunrise Å abac | 1 : 1 | Metalac (GM) | |||||
09.04
11:00
Apolon 2018
Javor
3
1
|
09.04.2022 11:00 | Apolon 2018 | 3 : 1 | Javor | |||||
09.04
12:00
Novi Pazar
Borac 1926
2
1
|
09.04.2022 12:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Borac 1926 |
09.04
Timok 1919
RadniÄki (P)
1
2
|
09.04.2022 | Timok 1919 | 1 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
09.04
Kopernikus ŽeležniÄar
OFK RadniÄki
2
1
|
09.04.2022 | Kopernikus ŽeležniÄar | 2 : 1 | OFK RadniÄki | |||||
09.04
Trayal
GFK Jagodina
0
1
|
09.04.2022 | Trayal | 0 : 1 | GFK Jagodina |
09.04
14:00
Petrika
ODR
2
1
|
09.04.2022 14:00 | Petrika | 2 : 1 | ODR | |||||
09.04
13:00
RadniÄki (SM)
OFK VrŔac
2
4
|
09.04.2022 13:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 4 | OFK VrÅ”ac | |||||
09.04
12:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Zr)
2
1
|
09.04.2022 12:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | RadniÄki (Zr) |
09.04
08:30
RadniÄki (NB)
Rakovica
3
2
|
09.04.2022 08:30 | RadniÄki (NB) | 3 : 2 | Rakovica | |||||
09.04
11:30
OFK Beograd
Voždovac
3
4
|
09.04.2022 11:30 | OFK Beograd | 3 : 4 | Voždovac | |||||
09.04
08:30
IMT
BSK BorÄa
2
1
|
09.04.2022 08:30 | IMT | 2 : 1 | BSK BorÄa | |||||
09.04
15:30
RFK GrafiÄar
Internacional
0
3
|
09.04.2022 15:30 | RFK GrafiÄar | 0 : 3 | Internacional |
09.04
11:00
KaraÄorÄe
Jedinstvo 2017
2
1
|
09.04.2022 11:00 | KaraÄorÄe | 2 : 1 | Jedinstvo 2017 |
09.04
12:00
Borac (Å )
Petrika
0
3
|
09.04.2022 12:00 | Borac (Å ) | 0 : 3 | Petrika | |||||
09.04
12:00
Arena Su
Mladost (L)
2
0
|
09.04.2022 12:00 | Arena Su | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
09.04
12:00
OFK Vrbas
OFK JugoviÄ
4
1
|
09.04.2022 12:00 | OFK Vrbas | 4 : 1 | OFK JugoviÄ | |||||
09.04
12:00
OFK Kikinda
Derby 2015
1
2
|
09.04.2022 12:00 | OFK Kikinda | 1 : 2 | Derby 2015 |
09.04
12:00
GFK Sloven
Jedinstvo (SP)
1
0
|
09.04.2022 12:00 | GFK Sloven | 1 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
09.04
12:00
ODR
Cement
3
0
|
09.04.2022 12:00 | ODR | 3 : 0 | Cement | |||||
09.04
12:00
Voja GaÄiÄ
Dunav
4
0
|
09.04.2022 12:00 | Voja GaÄiÄ | 4 : 0 | Dunav | |||||
09.04
12:00
RadniÄki (Å )
Podunavac
5
2
|
09.04.2022 12:00 | RadniÄki (Å ) | 5 : 2 | Podunavac |
09.04
10:00
OFK Senjak
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
3
|
09.04.2022 10:00 | OFK Senjak | 0 : 3 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
09.04
00:00
Arsenal
RadniÄki 1923
2
5
|
09.04.2022 00:00 | Arsenal | 2 : 5 | RadniÄki 1923 |
09.04
11:30
RadniÄki (O)
Bežanija
4
3
|
09.04.2022 11:30 | RadniÄki (O) | 4 : 3 | Bežanija |
09.04
13:00
Sloboda (Ä)
Zlatibor
0
0
|
09.04.2022 13:00 | Sloboda (Ä) | 0 : 0 | Zlatibor | |||||
09.04
13:00
Takovo
Sloga (BB)
2
0
|
09.04.2022 13:00 | Takovo | 2 : 0 | Sloga (BB) |
09.04
14:00
Preporod
RadniÄki 1905
2
2
|
09.04.2022 14:00 | Preporod | 2 : 2 | RadniÄki 1905 |
09.04
10:00
Obrenovac 1905
Rvati
2
2
|
09.04.2022 10:00 | Obrenovac 1905 | 2 : 2 | Rvati |
09.04
20:00
Ada
Rad
0
9
|
09.04.2022 20:00 | Ada | 0 : 9 | Rad | |||||
09.04
15:30
ÄukariÄki
RadniÄki (N)
9
0
|
09.04.2022 15:30 | ÄukariÄki | 9 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
09.04
17:00
Crvena zvezda
Teleoptik
3
0
|
09.04.2022 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Teleoptik | |||||
09.04
13:00
RFK GrafiÄar
Brodarac
0
1
|
09.04.2022 13:00 | RFK GrafiÄar | 0 : 1 | Brodarac | |||||
09.04
13:00
Kiker
Partizan
0
3
|
09.04.2022 13:00 | Kiker | 0 : 3 | Partizan | |||||
09.04
10:00
Spartak ŽK
Vojvodina
2
1
|
09.04.2022 10:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Vojvodina |
09.04
19:00
OFK Beograd 2
RadniÄki (NB) 2
2
3
|
09.04.2022 19:00 | OFK Beograd 2 | 2 : 3 | RadniÄki (NB) 2 | |||||
09.04
14:30
Kolubara
BSK BorÄa
6
0
|
09.04.2022 14:30 | Kolubara | 6 : 0 | BSK BorÄa | |||||
09.04
08:30
Rakovica
SinÄeliÄ 2
2
1
|
09.04.2022 08:30 | Rakovica | 2 : 1 | SinÄeliÄ 2 | |||||
09.04
11:00
BSK 1925
Å umadinac
2
1
|
09.04.2022 11:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | Å umadinac |
09.04
15:00
RSK
Sloboda
5
3
|
09.04.2022 15:00 | RSK | 5 : 3 | Sloboda | |||||
09.04
14:00
Jedinstvo Putevi
MaÄva
0
0
|
09.04.2022 14:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | MaÄva |
09.04
12:30
Rudar (KM)
Å umadija 1903
3
1
|
09.04.2022 12:30 | Rudar (KM) | 3 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
09.04
11:00
Sloga (K)
RadniÄki 1923
|
09.04.2022 11:00 | Sloga (K) | : | RadniÄki 1923 | |||||
09.04
11:00
Apolon 4
Sport Klub 99
0
2
|
09.04.2022 11:00 | Apolon 4 | 0 : 2 | Sport Klub 99 | |||||
09.04
11:00
AF AS Novi Pazar
Bane 1931
2
0
|
09.04.2022 11:00 | AF AS Novi Pazar | 2 : 0 | Bane 1931 | |||||
09.04
11:00
Kiker
Pazar Juniors
1
1
|
09.04.2022 11:00 | Kiker | 1 : 1 | Pazar Juniors | |||||
09.04
11:00
Apolon 2018
Bubamara
|
09.04.2022 11:00 | Apolon 2018 | : | Bubamara | |||||
09.04
15:00
Novi Pazar
SuŔica
5
1
|
09.04.2022 15:00 | Novi Pazar | 5 : 1 | SuŔica | |||||
09.04
11:00
Å umadija 1903
Novi Pazar
0
5
|
09.04.2022 11:00 | Å umadija 1903 | 0 : 5 | Novi Pazar | |||||
09.04
11:00
Bubamara
Kiker
4
2
|
09.04.2022 11:00 | Bubamara | 4 : 2 | Kiker | |||||
09.04
11:00
RadniÄki 1923
Rudar (KM)
|
09.04.2022 11:00 | RadniÄki 1923 | : | Rudar (KM) |
09.04
10:00
Borac 1926
Polimlje
2
2
|
09.04.2022 10:00 | Borac 1926 | 2 : 2 | Polimlje | |||||
09.04
10:00
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
|
09.04.2022 10:00 | Sloga (BB) | : | Jedinstvo Putevi | |||||
09.04
10:00
GauÄosi
Mladost (L)
1
1
|
09.04.2022 10:00 | GauÄosi | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
09.04
10:00
Metalac
Javor Matis
2
0
|
09.04.2022 10:00 | Metalac | 2 : 0 | Javor Matis | |||||
09.04
10:00
Sloga (P)
GFK Sloboda
3
3
|
09.04.2022 10:00 | Sloga (P) | 3 : 3 | GFK Sloboda | |||||
09.04
10:00
Sloboda (Ä)
Takovo
|
09.04.2022 10:00 | Sloboda (Ä) | : | Takovo |
09.04
Trayal Knez Lazar
Trio
8
0
|
09.04.2022 | Trayal Knez Lazar | 8 : 0 | Trio | |||||
09.04
Car Konstantin
OFK RadniÄki
2
2
|
09.04.2022 | Car Konstantin | 2 : 2 | OFK RadniÄki | |||||
09.04
Real
Timok 1919
3
0
|
09.04.2022 | Real | 3 : 0 | Timok 1919 | |||||
09.04
Lider MGM
Å ampion 2014
0
2
|
09.04.2022 | Lider MGM | 0 : 2 | Å ampion 2014 | |||||
09.04
SFS Borac
Kopernikus ŽelezniÄar
2
1
|
09.04.2022 | SFS Borac | 2 : 1 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
09.04
Napredak
RadniÄki (N)
3
0
|
09.04.2022 | Napredak | 3 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
09.04
GFK Jagodina
Vlasina
5
0
|
09.04.2022 | GFK Jagodina | 5 : 0 | Vlasina |
09.04
10:00
Krila Krajine
Spartak ŽK
1
3
|
09.04.2022 10:00 | Krila Krajine | 1 : 3 | Spartak ŽK | |||||
09.04
10:00
Vojvodina
RadniÄki 1912
2
0
|
09.04.2022 10:00 | Vojvodina | 2 : 0 | RadniÄki 1912 |
09.04
12:00
GFK Sloven
Derby 2015
0
5
|
09.04.2022 12:00 | GFK Sloven | 0 : 5 | Derby 2015 | |||||
09.04
12:00
RadniÄki (Zr)
Sporto 023
0
3
|
09.04.2022 12:00 | RadniÄki (Zr) | 0 : 3 | Sporto 023 | |||||
09.04
15:00
RadniÄki (SM)
Proleter 2006
2
0
|
09.04.2022 15:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 0 | Proleter 2006 |
09.04
10:00
RadniÄki (V)
Ribnica
4
0
|
09.04.2022 10:00 | RadniÄki (V) | 4 : 0 | Ribnica | |||||
09.04
10:00
Jedinstvo (Ub)
Loznica
1
2
|
09.04.2022 10:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 2 | Loznica |
09.04
10:00
Sloga 33
Jasenica 2017
4
2
|
09.04.2022 10:00 | Sloga 33 | 4 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
09.04
10:00
OPK Rudar 1933
Smederevo 1924
2
0
|
09.04.2022 10:00 | OPK Rudar 1933 | 2 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
09.04
10:00
Plana
PetliÄ SD 2006
0
1
|
09.04.2022 10:00 | Plana | 0 : 1 | PetliÄ SD 2006 | |||||
09.04
10:00
VGSK
Cepelin 026
|
09.04.2022 10:00 | VGSK | : | Cepelin 026 | |||||
09.04
10:00
AF ÄokiÄ
Zvižd
3
0
|
09.04.2022 10:00 | AF ÄokiÄ | 3 : 0 | Zvižd | |||||
09.04
10:00
Å umadija
ŽelezniÄar
5
1
|
09.04.2022 10:00 | Å umadija | 5 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
09.04
10:00
Mladi radnik 1926
RSK
|
09.04.2022 10:00 | Mladi radnik 1926 | : | RSK | |||||
09.04
10:00
Soko 2015
AF Duljaj
0
4
|
09.04.2022 10:00 | Soko 2015 | 0 : 4 | AF Duljaj |
09.04
OFK BuduÄnost 2020
Real NiÅ”
2
3
|
09.04.2022 | OFK BuduÄnost 2020 | 2 : 3 | Real NiÅ” | |||||
09.04
OFK Kosanica
Filip FilipoviÄ
1
3
|
09.04.2022 | OFK Kosanica | 1 : 3 | Filip FilipoviÄ |
09.04
10:00
AFK
RadniÄki 1905
7
2
|
09.04.2022 10:00 | AFK | 7 : 2 | RadniÄki 1905 |
09.04
16:00
OFK Majur
Cer
6
1
|
09.04.2022 16:00 | OFK Majur | 6 : 1 | Cer |
09.04
11:00
KoŔtam Polje
OFK Ras
3
6
|
09.04.2022 11:00 | KoŔtam Polje | 3 : 6 | OFK Ras | |||||
09.04
11:00
Tutin
Pazar Juniors
2
3
|
09.04.2022 11:00 | Tutin | 2 : 3 | Pazar Juniors | |||||
09.04
10:00
Jedinstvo 2017
OFK National AG
3
1
|
09.04.2022 10:00 | Jedinstvo 2017 | 3 : 1 | OFK National AG | |||||
09.04
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Sport Klub 99
|
09.04.2022 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | : | Sport Klub 99 | |||||
09.04
JoŔanica
AL AHLI
0
3
|
09.04.2022 | JoŔanica | 0 : 3 | AL AHLI |
09.04
Polet
Sloga
2
3
|
09.04.2022 | Polet | 2 : 3 | Sloga | |||||
09.04
Proleter
Radnik
7
0
|
09.04.2022 | Proleter | 7 : 0 | Radnik | |||||
09.04
Vrnjci
Kiker
3
5
|
09.04.2022 | Vrnjci | 3 : 5 | Kiker |
09.04
ÄukariÄki
Voždovac
4
1
|
09.04.2022 | ÄukariÄki | 4 : 1 | Voždovac | |||||
09.04
Teleoptik
DuŔanovac
6
2
|
09.04.2022 | Teleoptik | 6 : 2 | DuŔanovac | |||||
09.04
Rad
Mungosi
5
2
|
09.04.2022 | Rad | 5 : 2 | Mungosi | |||||
09.04
PetliÄ
Ole
3
2
|
09.04.2022 | PetliÄ | 3 : 2 | Ole | |||||
09.04
00:00
RFK GrafiÄar
Crvena zvezda
2
3
|
09.04.2022 00:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
09.04
Partizan
Brodarac
2
1
|
09.04.2022 | Partizan | 2 : 1 | Brodarac |
09.04
00:00
RadniÄki (NB)
Lokomotiva
5
0
|
09.04.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
09.04
00:00
011
RadniÄki (O)
3
2
|
09.04.2022 00:00 | 011 | 3 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
09.04
00:00
Milutinac
Olimpik
0
1
|
09.04.2022 00:00 | Milutinac | 0 : 1 | Olimpik | |||||
09.04
00:00
OFK Beograd
SinÄeliÄ
1
0
|
09.04.2022 00:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | SinÄeliÄ |
09.04
15:30
Kraljica Marija
KaraÄorÄe
1
0
|
09.04.2022 15:30 | Kraljica Marija | 1 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
09.04
15:30
Loznica
ŽGFK Borac
2
0
|
09.04.2022 15:30 | Loznica | 2 : 0 | ŽGFK Borac | |||||
09.04
15:30
MaÄva
Požega
0
2
|
09.04.2022 15:30 | MaÄva | 0 : 2 | Požega | |||||
09.04
15:30
Požarevac
RadniÄki 1923
1
7
|
09.04.2022 15:30 | Požarevac | 1 : 7 | RadniÄki 1923 |
09.04
15:00
Lehel 2019
TSC
3
2
|
09.04.2022 15:00 | Lehel 2019 | 3 : 2 | TSC |
09.04
14:00
Sloga
Rad
0
8
|
09.04.2022 14:00 | Sloga | 0 : 8 | Rad | |||||
09.04
11:00
ŽFK BoleÄ
Zemun
0
6
|
09.04.2022 11:00 | ŽFK BoleÄ | 0 : 6 | Zemun |
09.04
10:00
RadniÄki
Kampione
1
1
|
09.04.2022 10:00 | RadniÄki | 1 : 1 | Kampione | |||||
09.04
10:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
1
|
09.04.2022 10:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
09.04
10:00
ÄukariÄki
RFK GrafiÄar
0
2
|
09.04.2022 10:00 | ÄukariÄki | 0 : 2 | RFK GrafiÄar | |||||
09.04
10:00
Olimpik
Zemun
1
1
|
09.04.2022 10:00 | Olimpik | 1 : 1 | Zemun | |||||
09.04
10:00
Partizan
Teleoptik
1
2
|
09.04.2022 10:00 | Partizan | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
09.04
10:00
Kolubara
Voždovac
3
1
|
09.04.2022 10:00 | Kolubara | 3 : 1 | Voždovac |
09.04
10:00
SuTeam Akademija
Subotica
5
0
|
09.04.2022 10:00 | SuTeam Akademija | 5 : 0 | Subotica | |||||
09.04
10:00
TSC '10
Arena SU
5
0
|
09.04.2022 10:00 | TSC '10 | 5 : 0 | Arena SU |
09.04
10:00
SinÄeliÄ
Zemun
2
8
|
09.04.2022 10:00 | SinÄeliÄ | 2 : 8 | Zemun |
09.04
13:00
Mladost (C)
Lazarevac
0
3
|
09.04.2022 13:00 | Mladost (C) | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
09.04
14:00
RadniÄki (R)
Borac (L)
2
0
|
09.04.2022 14:00 | RadniÄki (R) | 2 : 0 | Borac (L) | |||||
09.04
16:00
UÅ”Äe Novi Beograd
Å F IvanÄa
0
2
|
09.04.2022 16:00 | UÅ”Äe Novi Beograd | 0 : 2 | Å F IvanÄa |
09.04
Sport Club 99
Novi Pazar
0
6
|
09.04.2022 | Sport Club 99 | 0 : 6 | Novi Pazar |
09.04
10:00
RadniÄki
Omladinac
3
0
|
09.04.2022 10:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Omladinac | |||||
09.04
11:00
Zabrežje
Rvati
0
1
|
09.04.2022 11:00 | Zabrežje | 0 : 1 | Rvati |
09.04
12:00
RadniÄki (S)
Župa
2
8
|
09.04.2022 12:00 | RadniÄki (S) | 2 : 8 | Župa | |||||
09.04
17:00
OFK Bratstvo
Junior
0
4
|
09.04.2022 17:00 | OFK Bratstvo | 0 : 4 | Junior | |||||
09.04
12:30
OFK Knez Lazar
OFK Morava 2012
0
6
|
09.04.2022 12:30 | OFK Knez Lazar | 0 : 6 | OFK Morava 2012 | |||||
09.04
13:00
TimoÄanin
Trstenik PPT
4
4
|
09.04.2022 13:00 | TimoÄanin | 4 : 4 | Trstenik PPT |
09.04
10:00
GFK Sloboda
Zlatibor
5
1
|
09.04.2022 10:00 | GFK Sloboda | 5 : 1 | Zlatibor | |||||
09.04
16:00
Sloga (P)
Savinac 1933
10
0
|
09.04.2022 16:00 | Sloga (P) | 10 : 0 | Savinac 1933 |
09.04
19:00
Mornar Barsko zlato
SC Derby
82
88
|
09.04.2022 19:00 | Mornar Barsko zlato | 82 : 88 | SC Derby |
09.04
18:00
Kolubara LA 2003
VrŔac
103
77
|
09.04.2022 18:00 | Kolubara LA 2003 | 103 : 77 | VrŔac | |||||
09.04
18:00
TamiÅ”
Sloboda
90
79
|
09.04.2022 18:00 | TamiÅ” | 90 : 79 | Sloboda | |||||
09.04
18:00
Dynamic VIP PAY
Dunav
84
78
|
09.04.2022 18:00 | Dynamic VIP PAY | 84 : 78 | Dunav | |||||
09.04
18:00
SPD RadniÄki
Slodes SoccerBet
86
66
|
09.04.2022 18:00 | SPD RadniÄki | 86 : 66 | Slodes SoccerBet |
09.04
18:30
Torlak
Zemun
13
15
|
09.04.2022 18:30 | Torlak | 13 : 15 | Zemun | |||||
09.04
19:30
Rivers BM
BKK RadniÄki
19
16
|
09.04.2022 19:30 | Rivers BM | 19 : 16 | BKK RadniÄki |
09.04
17:00
Bor RTB
Marinos
22
15
|
09.04.2022 17:00 | Bor RTB | 22 : 15 | Marinos | |||||
09.04
20:00
Knjaževac 1950
Jablanica
11
14
|
09.04.2022 20:00 | Knjaževac 1950 | 11 : 14 | Jablanica | |||||
09.04
19:00
Morava
Panteri
18
12
|
09.04.2022 19:00 | Morava | 18 : 12 | Panteri | |||||
09.04
20:00
TopliÄanin
Ratnici Target Sport
13
23
|
09.04.2022 20:00 | TopliÄanin | 13 : 23 | Ratnici Target Sport |
09.04
16:30
OKK Junior
Dimitrovgrad
16
24
|
09.04.2022 16:30 | OKK Junior | 16 : 24 | Dimitrovgrad |
09.04
18:30
ŽelezniÄar
Joker
100
114
|
09.04.2022 18:30 | ŽelezniÄar | 100 : 114 | Joker | |||||
09.04
18:00
Vrbas
Hajduk
76
94
|
09.04.2022 18:00 | Vrbas | 76 : 94 | Hajduk |
09.04
18:00
Velika Kikinda
Podrinje
68
75
|
09.04.2022 18:00 | Velika Kikinda | 68 : 75 | Podrinje | |||||
09.04
20:00
Srem
Futog
82
73
|
09.04.2022 20:00 | Srem | 82 : 73 | Futog |
09.04
12:30
Veba Basket
Gorica
101
76
|
09.04.2022 12:30 | Veba Basket | 101 : 76 | Gorica | |||||
09.04
18:30
Mondo Basket
ABBA
83
67
|
09.04.2022 18:30 | Mondo Basket | 83 : 67 | ABBA | |||||
09.04
13:20
Umka Džez
Eko Sport
81
71
|
09.04.2022 13:20 | Umka Džez | 81 : 71 | Eko Sport |
09.04
17:20
BorÄa
Barajevo
100
60
|
09.04.2022 17:20 | BorÄa | 100 : 60 | Barajevo |
09.04
17:00
Sloga (D)
Stari Ras
74
76
|
09.04.2022 17:00 | Sloga (D) | 74 : 76 | Stari Ras | |||||
09.04
17:30
Zicer 2014
Prva Petoletka
58
83
|
09.04.2022 17:30 | Zicer 2014 | 58 : 83 | Prva Petoletka |
09.04
20:30
RadniÄki
Proleter
82
77
|
09.04.2022 20:30 | RadniÄki | 82 : 77 | Proleter |
09.04
Delfin
Vojvodina 021- 2
|
09.04.2022 | Delfin | : | Vojvodina 021- 2 | |||||
09.04
Sivac
KaraÄorÄevo
|
09.04.2022 | Sivac | : | KaraÄorÄevo | |||||
09.04
Jedinstvo
BorÄa
|
09.04.2022 | Jedinstvo | : | BorÄa | |||||
09.04
Srem
Äelarevo
|
09.04.2022 | Srem | : | Äelarevo |
09.04
18:30
Star
Novi Pazar
89
69
|
09.04.2022 18:30 | Star | 89 : 69 | Novi Pazar |
09.04
20:30
Dynamic VIP PAY
Crvena zvezda MTS
72
69
|
09.04.2022 20:30 | Dynamic VIP PAY | 72 : 69 | Crvena zvezda MTS | |||||
09.04
15:00
SPD RadniÄki
Sloga
79
82
|
09.04.2022 15:00 | SPD RadniÄki | 79 : 82 | Sloga |
09.04
14:00
Crvena zvezda MTS
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
95
45
|
09.04.2022 14:00 | Crvena zvezda MTS | 95 : 45 | Hajduk Veljko Spajic D.O.O. | |||||
09.04
15:00
Srbobran
ÄA Basket
73
80
|
09.04.2022 15:00 | Srbobran | 73 : 80 | ÄA Basket | |||||
09.04
12:30
Sistem 2000
Radivoj KoraÄ
68
83
|
09.04.2022 12:30 | Sistem 2000 | 68 : 83 | Radivoj KoraÄ | |||||
09.04
17:00
Ras
Srem
69
27
|
09.04.2022 17:00 | Ras | 69 : 27 | Srem |
09.04
19:30
Partizan
Mladost
1
3
|
09.04.2022 19:30 | Partizan | 1 : 3 | Mladost |
09.04
BaÄka Palanka
Mladost
3
0
|
09.04.2022 | BaÄka Palanka | 3 : 0 | Mladost | |||||
09.04
Stražilovo 2
Vrbas
3
0
|
09.04.2022 | Stražilovo 2 | 3 : 0 | Vrbas | |||||
09.04
Sombor
MagliÄ 1953
3
1
|
09.04.2022 | Sombor | 3 : 1 | MagliÄ 1953 | |||||
09.04
Botafogo
Klek SrbijaŔume 2
0
3
|
09.04.2022 | Botafogo | 0 : 3 | Klek SrbijaŔume 2 | |||||
09.04
Sloven
Dunav Voley 2
3
0
|
09.04.2022 | Sloven | 3 : 0 | Dunav Voley 2 |
09.04
18:00
Mladenovac
Borac (P)
3
1
|
09.04.2022 18:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Borac (P) | |||||
09.04
17:00
VGSK
Novi Pazar
3
0
|
09.04.2022 17:00 | VGSK | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
09.04
19:00
Klek SrbijaŔume
Smederevo Carina
3
0
|
09.04.2022 19:00 | Klek SrbijaŔume | 3 : 0 | Smederevo Carina | |||||
09.04
19:00
VA 014
KaraÄorÄe
1
3
|
09.04.2022 19:00 | VA 014 | 1 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
09.04
20:00
DuboÄica
Borac (S)
2
3
|
09.04.2022 20:00 | DuboÄica | 2 : 3 | Borac (S) |
09.04
19:00
ŽelezniÄar
Banat
2
3
|
09.04.2022 19:00 | ŽelezniÄar | 2 : 3 | Banat | |||||
09.04
19:30
Užice
Å umadija
1
3
|
09.04.2022 19:30 | Užice | 1 : 3 | Šumadija | |||||
09.04
16:00
Kosovska Mitrovica
Kulpin
2
3
|
09.04.2022 16:00 | Kosovska Mitrovica | 2 : 3 | Kulpin | |||||
09.04
19:00
Loznica
MOK TopliÄanin 97
0
3
|
09.04.2022 19:00 | Loznica | 0 : 3 | MOK TopliÄanin 97 | |||||
09.04
20:00
Futog
BeÄej
3
0
|
09.04.2022 20:00 | Futog | 3 : 0 | BeÄej |
09.04
19:00
Borac
Tara
3
0
|
09.04.2022 19:00 | Borac | 3 : 0 | Tara |
09.04
17:00
Futog
Futog West
3
2
|
09.04.2022 17:00 | Futog | 3 : 2 | Futog West | |||||
09.04
16:00
Mladost 1979
FOK
3
0
|
09.04.2022 16:00 | Mladost 1979 | 3 : 0 | FOK | |||||
09.04
17:00
Novi Sad 2
Volley Stars
0
3
|
09.04.2022 17:00 | Novi Sad 2 | 0 : 3 | Volley Stars | |||||
09.04
16:00
Odbojka 013
NS Volej Team
2
3
|
09.04.2022 16:00 | Odbojka 013 | 2 : 3 | NS Volej Team |
09.04
Å trand Volej 2
InÄija 2
3
0
|
09.04.2022 | Å trand Volej 2 | 3 : 0 | InÄija 2 | |||||
09.04
Maks
Omladinac 2
0
3
|
09.04.2022 | Maks | 0 : 3 | Omladinac 2 | |||||
09.04
Mladost
Dunav Volej
0
3
|
09.04.2022 | Mladost | 0 : 3 | Dunav Volej | |||||
09.04
FOK 2
BeoÄin
3
2
|
09.04.2022 | FOK 2 | 3 : 2 | BeoÄin |
09.04
17:00
Sloga 031
Prilike
1
3
|
09.04.2022 17:00 | Sloga 031 | 1 : 3 | Prilike | |||||
09.04
17:00
Putevi Trendteks
Sloboda S -2
3
1
|
09.04.2022 17:00 | Putevi Trendteks | 3 : 1 | Sloboda S -2 | |||||
09.04
17:00
Sjenica
Stars
1
3
|
09.04.2022 17:00 | Sjenica | 1 : 3 | Stars | |||||
09.04
17:00
Forma
BuduÄnost Nec
2
3
|
09.04.2022 17:00 | Forma | 2 : 3 | BuduÄnost Nec | |||||
09.04
17:00
Priboj
Crnokosa
3
0
|
09.04.2022 17:00 | Priboj | 3 : 0 | Crnokosa |
09.04
Apatin
Goks IN
3
1
|
09.04.2022 | Apatin | 3 : 1 | Goks IN | |||||
09.04
Subotica
BeÄej
3
2
|
09.04.2022 | Subotica | 3 : 2 | BeÄej | |||||
09.04
Vrbas
Win Volley
3
0
|
09.04.2022 | Vrbas | 3 : 0 | Win Volley | |||||
09.04
Elbraco Technoland CVS
Hajduk
3
0
|
09.04.2022 | Elbraco Technoland CVS | 3 : 0 | Hajduk |
09.04
GrbiÄ
Merkur
3
1
|
09.04.2022 | GrbiÄ | 3 : 1 | Merkur | |||||
09.04
Elan Volej
Respekt
3
0
|
09.04.2022 | Elan Volej | 3 : 0 | Respekt | |||||
09.04
Blok aut
Star
3
0
|
09.04.2022 | Blok aut | 3 : 0 | Star | |||||
09.04
Voriors
Lavovi 07
0
3
|
09.04.2022 | Voriors | 0 : 3 | Lavovi 07 |
09.04
17:00
Crno Bele 011
Smederevo
1
3
|
09.04.2022 17:00 | Crno Bele 011 | 1 : 3 | Smederevo | |||||
09.04
17:00
Jedinstvo
RadniÄki Blasters
1
3
|
09.04.2022 17:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | RadniÄki Blasters | |||||
09.04
11:00
Roda
Omladinac
2
3
|
09.04.2022 11:00 | Roda | 2 : 3 | Omladinac | |||||
09.04
19:00
Spartak
Beograd
0
3
|
09.04.2022 19:00 | Spartak | 0 : 3 | Beograd |
09.04
19:00
TENT 2
Zlatibor
0
3
|
09.04.2022 19:00 | TENT 2 | 0 : 3 | Zlatibor | |||||
09.04
18:00
Vranje
RadniÄki
3
1
|
09.04.2022 18:00 | Vranje | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
09.04
18:30
Dunav
SmeÄ 5
3
0
|
09.04.2022 18:30 | Dunav | 3 : 0 | SmeÄ 5 |
09.04
19:00
Metaloplastika
DuboÄica 54
33
32
|
09.04.2022 19:00 | Metaloplastika | 33 : 32 | DuboÄica 54 | |||||
09.04
19:00
Rudar
Dinamo
28
31
|
09.04.2022 19:00 | Rudar | 28 : 31 | Dinamo | |||||
09.04
19:00
Partizan
Vojvodina
23
25
|
09.04.2022 19:00 | Partizan | 23 : 25 | Vojvodina |
09.04
17:00
ObiliÄ
Spartak
29
21
|
09.04.2022 17:00 | ObiliÄ | 29 : 21 | Spartak | |||||
09.04
17:00
Mokra Gora
JugoviÄ
28
29
|
09.04.2022 17:00 | Mokra Gora | 28 : 29 | JugoviÄ |
09.04
19:00
KurŔumlija
Jastrebac
27
23
|
09.04.2022 19:00 | KurŔumlija | 27 : 23 | Jastrebac | |||||
09.04
18:00
Priboj
Zlatar
36
32
|
09.04.2022 18:00 | Priboj | 36 : 32 | Zlatar | |||||
09.04
19:00
Vranje 1957
Metalac
35
16
|
09.04.2022 19:00 | Vranje 1957 | 35 : 16 | Metalac | |||||
09.04
18:00
TopliÄanin
Jagodina
35
30
|
09.04.2022 18:00 | TopliÄanin | 35 : 30 | Jagodina |
09.04
19:00
Smederevo
Morava
27
24
|
09.04.2022 19:00 | Smederevo | 27 : 24 | Morava | |||||
09.04
21:00
Sportski Centar Voždovac 2012
InÄija
27
28
|
09.04.2022 21:00 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 27 : 28 | InÄija | |||||
09.04
18:00
Apatin
SinÄeliÄ
26
24
|
09.04.2022 18:00 | Apatin | 26 : 24 | SinÄeliÄ |
09.04
18:00
Hercegovac
Mladost TSK
36
26
|
09.04.2022 18:00 | Hercegovac | 36 : 26 | Mladost TSK | |||||
09.04
19:00
Vojvoda Stepa
Jedinstvo
22
37
|
09.04.2022 19:00 | Vojvoda Stepa | 22 : 37 | Jedinstvo |
09.04
17:00
Beli anÄeo
Užice
36
31
|
09.04.2022 17:00 | Beli anÄeo | 36 : 31 | Užice | |||||
09.04
19:30
MaÄva
Omladinac
30
28
|
09.04.2022 19:30 | MaÄva | 30 : 28 | Omladinac |
09.04
20:00
Lokomotiva
Sloga
35
30
|
09.04.2022 20:00 | Lokomotiva | 35 : 30 | Sloga | |||||
09.04
16:00
ParaÄin
TrepÄa
33
28
|
09.04.2022 16:00 | ParaÄin | 33 : 28 | TrepÄa |
09.04
17:00
Äerdap
Borsko jezero
33
26
|
09.04.2022 17:00 | Äerdap | 33 : 26 | Borsko jezero | |||||
09.04
17:30
Majdanpek
Mladi radnik
21
34
|
09.04.2022 17:30 | Majdanpek | 21 : 34 | Mladi radnik | |||||
09.04
18:30
Sloga
Udarnik
43
20
|
09.04.2022 18:30 | Sloga | 43 : 20 | Udarnik |
09.04
19:00
ŽitoraÄa
BSK Heba
45
35
|
09.04.2022 19:00 | ŽitoraÄa | 45 : 35 | BSK Heba | |||||
09.04
19:00
Pirot
Aleksinac
23
26
|
09.04.2022 19:00 | Pirot | 23 : 26 | Aleksinac |
09.04
19:00
Crvena zvezda
RadniÄki
41
31
|
09.04.2022 19:00 | Crvena zvezda | 41 : 31 | RadniÄki | |||||
09.04
20:30
PIK Prigrevica
GraniÄar
32
23
|
09.04.2022 20:30 | PIK Prigrevica | 32 : 23 | GraniÄar | |||||
09.04
20:00
BuduÄnost
Zrenjanin
28
23
|
09.04.2022 20:00 | BuduÄnost | 28 : 23 | Zrenjanin |
09.04
18:00
Sivac 69 - 2
Borac
31
21
|
09.04.2022 18:00 | Sivac 69 - 2 | 31 : 21 | Borac | |||||
09.04
19:00
ObiliÄ
Rusin
22
28
|
09.04.2022 19:00 | ObiliÄ | 22 : 28 | Rusin |
09.04
19:00
Putinci
Srbobran
30
25
|
09.04.2022 19:00 | Putinci | 30 : 25 | Srbobran | |||||
09.04
17:00
Titel
Hajduk
25
26
|
09.04.2022 17:00 | Titel | 25 : 26 | Hajduk |
09.04
19:00
Spartak
Ruma
23
29
|
09.04.2022 19:00 | Spartak | 23 : 29 | Ruma |
09.04
18:00
Napredak 12
SPD RadniÄki - 2
41
28
|
09.04.2022 18:00 | Napredak 12 | 41 : 28 | SPD RadniÄki - 2 |
09.04
15:30
Mladost
Remesiana
33
32
|
09.04.2022 15:30 | Mladost | 33 : 32 | Remesiana | |||||
09.04
13:00
Aleksinac
ŽitoraÄa
25
22
|
09.04.2022 13:00 | Aleksinac | 25 : 22 | ŽitoraÄa |
09.04
19:00
Bor RTB
Bekament BB
31
35
|
09.04.2022 19:00 | Bor RTB | 31 : 35 | Bekament BB |
09.04
16:00
Mladi radnik
Prijepolje
28
25
|
09.04.2022 16:00 | Mladi radnik | 28 : 25 | Prijepolje | |||||
09.04
16:30
Halas Jožef
Pirot
28
20
|
09.04.2022 16:30 | Halas Jožef | 28 : 20 | Pirot |
09.04
16:30
Mladost (NP)
Medicinar
27
34
|
09.04.2022 16:30 | Mladost (NP) | 27 : 34 | Medicinar | |||||
09.04
19:00
SPD RadniÄki
Jagodina
21
27
|
09.04.2022 19:00 | SPD RadniÄki | 21 : 27 | Jagodina |
09.04
19:00
Valjevo
Nais
10
6
|
09.04.2022 19:00 | Valjevo | 10 : 6 | Nais |
09.04
17:30
Sava
Rasina
10
7
|
09.04.2022 17:30 | Sava | 10 : 7 | Rasina |
09.04
12:30
CNA Barceloneta
Dinamo Tbilisi
18
4
|
09.04.2022 12:30 | CNA Barceloneta | 18 : 4 | Dinamo Tbilisi | |||||
09.04
19:15
Olympiacos CFP
FTC Telekom Budapest
8
10
|
09.04.2022 19:15 | Olympiacos CFP | 8 : 10 | FTC Telekom Budapest | |||||
09.04
19:00
AN Brescia
SPD RadniÄki
12
8
|
09.04.2022 19:00 | AN Brescia | 12 : 8 | SPD RadniÄki |
09.04
19:30
Å abac
Valis
16
13
|
09.04.2022 19:30 | Å abac | 16 : 13 | Valis | |||||
09.04
19:30
Mornar BS
Primorje EB
9
9
|
09.04.2022 19:30 | Mornar BS | 9 : 9 | Primorje EB |
09.04
18:45
Vojvodina
TaÅ” 2000
29
6
|
09.04.2022 18:45 | Vojvodina | 29 : 6 | TaÅ” 2000 |
09.04
16:15
Kragujevac Wild Boars
Bajina BaŔta
5
3
|
09.04.2022 16:15 | Kragujevac Wild Boars | 5 : 3 | Bajina BaŔta | |||||
09.04
14:30
Župski rubin
Požarevac
9
3
|
09.04.2022 14:30 | Župski rubin | 9 : 3 | Požarevac |
09.04
21:00
Bezbednost 192
Karanovac
4
3
|
09.04.2022 21:00 | Bezbednost 192 | 4 : 3 | Karanovac |
09.04
20:00
Jagodina
TemniÄ
7
1
|
09.04.2022 20:00 | Jagodina | 7 : 1 | TemniÄ | |||||
09.04
19:00
Miners
Bor
5
5
|
09.04.2022 19:00 | Miners | 5 : 5 | Bor |
09.04
20:30
As
Dolap
5
0
|
09.04.2022 20:30 | As | 5 : 0 | Dolap |
09.04
16:00
Crvena zvezda
Partizan 1953
30
16
|
09.04.2022 16:00 | Crvena zvezda | 30 : 16 | Partizan 1953 |
09.04
15:00
Arsenal
DorÄol Tigrovi
32
18
|
09.04.2022 15:00 | Arsenal | 32 : 18 | DorÄol Tigrovi |
09.04
15:00
Blue Dragons Beograd
Bucharest Rebels
12
6
|
09.04.2022 15:00 | Blue Dragons Beograd | 12 : 6 | Bucharest Rebels |
09.04
19:00
Slavija Junior
Triglav
2
3
|
09.04.2022 19:00 | Slavija Junior | 2 : 3 | Triglav | 0:1 |