26.03
14:30
Borac
Vuk
2
2
|
26.03.2022 14:30 | Borac | 2 : 2 | Vuk | |||||
26.03
14:30
Jadar 07
Stolice
1
2
|
26.03.2022 14:30 | Jadar 07 | 1 : 2 | Stolice |
26.03
16:00
Loznica
Kabel
1
0
|
26.03.2022 16:00 | Loznica | 1 : 0 | Kabel |
26.03
15:00
Feniks 1995
OFK BeÄej 1918
0
0
|
26.03.2022 15:00 | Feniks 1995 | 0 : 0 | OFK BeÄej 1918 | |||||
26.03
15:00
RadniÄki 1912
RadniÄki (Zr)
2
1
|
26.03.2022 15:00 | RadniÄki 1912 | 2 : 1 | RadniÄki (Zr) | |||||
26.03
15:00
Omladinac
Dinamo 1945
1
1
|
26.03.2022 15:00 | Omladinac | 1 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
26.03
15:00
Hajduk 1912
OFK Stari Grad
5
0
|
26.03.2022 15:00 | Hajduk 1912 | 5 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
26.03
15:00
OFK Kikinda
Borac (Å )
0
0
|
26.03.2022 15:00 | OFK Kikinda | 0 : 0 | Borac (Å ) |
26.03
15:30
Jedinstvo
MaÄva 1929
1
1
|
26.03.2022 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | MaÄva 1929 | |||||
26.03
15:30
BuduÄnost (A)
Sloga (K)
1
2
|
26.03.2022 15:30 | BuduÄnost (A) | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
26.03
15:30
Takovo
Mladi radnik 1926
0
0
|
26.03.2022 15:30 | Takovo | 0 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
26.03
15:30
SuŔica
Borac 1926
0
0
|
26.03.2022 15:30 | SuŔica | 0 : 0 | Borac 1926 | |||||
26.03
15:30
Sloga (BB)
TrepÄa
2
0
|
26.03.2022 15:30 | Sloga (BB) | 2 : 0 | TrepÄa |
26.03
11:00
Prva iskra
TEK Sloga
2
2
|
26.03.2022 11:00 | Prva iskra | 2 : 2 | TEK Sloga | |||||
26.03
11:00
RadniÄki (NB)
OFK Beograd
1
0
|
26.03.2022 11:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | OFK Beograd |
26.03
15:00
Jedinstvo (P)
Vlasina
4
1
|
26.03.2022 15:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 1 | Vlasina | |||||
26.03
15:00
GFK Jagodina
Hajduk Veljko
1
0
|
26.03.2022 15:00 | GFK Jagodina | 1 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
26.03
15:00
GFK DuboÄica
Trayal
2
2
|
26.03.2022 15:00 | GFK DuboÄica | 2 : 2 | Trayal |
26.03
15:00
Proleter
Borac
3
1
|
26.03.2022 15:00 | Proleter | 3 : 1 | Borac | |||||
26.03
15:00
Naftagas
Kozara
3
2
|
26.03.2022 15:00 | Naftagas | 3 : 2 | Kozara | |||||
26.03
15:00
Begej
Jedinstvo (BK)
0
1
|
26.03.2022 15:00 | Begej | 0 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
26.03
15:00
Sloboda
Sloga
3
2
|
26.03.2022 15:00 | Sloboda | 3 : 2 | Sloga | |||||
26.03
15:00
Jedinstvo (V)
BAK
2
1
|
26.03.2022 15:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | BAK |
26.03
15:00
RFK Novi Sad 1921
BuduÄnost
1
1
|
26.03.2022 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
26.03
15:00
Veternik
Cement
2
0
|
26.03.2022 15:00 | Veternik | 2 : 0 | Cement | |||||
26.03
15:00
Sloga (T)
Mladost
1
1
|
26.03.2022 15:00 | Sloga (T) | 1 : 1 | Mladost | |||||
26.03
15:00
RadniÄki (Å )
Hajduk
2
2
|
26.03.2022 15:00 | RadniÄki (Å ) | 2 : 2 | Hajduk |
26.03
15:00
Sloga
NjegoÅ”
1
0
|
26.03.2022 15:00 | Sloga | 1 : 0 | NjegoÅ” | |||||
26.03
15:00
BajŔa
Hercegovac
3
0
|
26.03.2022 15:00 | BajŔa | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
26.03
15:00
Krila Krajine
ÄSK Pivara
2
2
|
26.03.2022 15:00 | Krila Krajine | 2 : 2 | ÄSK Pivara | |||||
26.03
15:00
OFK Mladost APA
Mladost (T)
1
0
|
26.03.2022 15:00 | OFK Mladost APA | 1 : 0 | Mladost (T) |
26.03
15:30
OFK Mladenovac
PKB
1
1
|
26.03.2022 15:30 | OFK Mladenovac | 1 : 1 | PKB | |||||
26.03
15:30
Lokomotiva
SinÄeliÄ
0
1
|
26.03.2022 15:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
26.03
15:30
Napredak
GSP Polet DorÄol
2
1
|
26.03.2022 15:30 | Napredak | 2 : 1 | GSP Polet DorÄol |
26.03
15:30
KaraÄorÄe
BuduÄnost
0
1
|
26.03.2022 15:30 | KaraÄorÄe | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
26.03
15:30
Å umadija 1903
JoŔanica
0
0
|
26.03.2022 15:30 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | JoŔanica | |||||
26.03
15:30
Gruža
Mokra Gora
2
1
|
26.03.2022 15:30 | Gruža | 2 : 1 | Mokra Gora | |||||
26.03
15:30
GoÄ
KoriÄani
1
2
|
26.03.2022 15:30 | GoÄ | 1 : 2 | KoriÄani |
26.03
15:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
RadniÄki (V)
0
0
|
26.03.2022 15:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 0 : 0 | RadniÄki (V) | |||||
26.03
15:30
Cer
Vrelo Sport
5
2
|
26.03.2022 15:30 | Cer | 5 : 2 | Vrelo Sport | |||||
26.03
15:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Strmovo 1968
0
0
|
26.03.2022 15:30 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 0 | Strmovo 1968 |
26.03
15:30
Sloga 33
Morava
1
1
|
26.03.2022 15:30 | Sloga 33 | 1 : 1 | Morava | |||||
26.03
15:30
Äerdap
Rudar 2001
3
1
|
26.03.2022 15:30 | Äerdap | 3 : 1 | Rudar 2001 | |||||
26.03
15:30
Mladi borac
Sloboda
1
2
|
26.03.2022 15:30 | Mladi borac | 1 : 2 | Sloboda | |||||
26.03
15:30
VGSK
Grizli ML
2
0
|
26.03.2022 15:30 | VGSK | 2 : 0 | Grizli ML |
26.03
15:00
Sloga (D)
Juhor
1
1
|
26.03.2022 15:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Juhor | |||||
26.03
15:00
Trstenik PPT
Morava 1918
0
1
|
26.03.2022 15:00 | Trstenik PPT | 0 : 1 | Morava 1918 | |||||
26.03
15:00
Jedinstvo 1936
Sloga (M)
4
1
|
26.03.2022 15:00 | Jedinstvo 1936 | 4 : 1 | Sloga (M) |
26.03
15:00
Balkanski
Äerdap
3
0
|
26.03.2022 15:00 | Balkanski | 3 : 0 | Äerdap | |||||
26.03
15:00
BSK
OFK Knjaz
1
1
|
26.03.2022 15:00 | BSK | 1 : 1 | OFK Knjaz | |||||
26.03
15:00
Brodoremont
OFK 019
3
1
|
26.03.2022 15:00 | Brodoremont | 3 : 1 | OFK 019 | |||||
26.03
15:00
Sloga
Tanasko RajiÄ
1
2
|
26.03.2022 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Tanasko RajiÄ |
26.03
15:00
Borac (BG)
RadniÄki (S)
3
0
|
26.03.2022 15:00 | Borac (BG) | 3 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
26.03
15:00
Polet
Vojvodina
5
0
|
26.03.2022 15:00 | Polet | 5 : 0 | Vojvodina |
26.03
16:00
Å ajkaÅ” 1908
JugoviÄ
1
1
|
26.03.2022 16:00 | Å ajkaÅ” 1908 | 1 : 1 | JugoviÄ | |||||
26.03
16:00
Borac
ŽSK
0
0
|
26.03.2022 16:00 | Borac | 0 : 0 | ŽSK | |||||
26.03
16:00
FruŔkogorski partizan
Crvena Zvezda
1
0
|
26.03.2022 16:00 | FruŔkogorski partizan | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
26.03
16:00
OFK Futog
Slavija
0
2
|
26.03.2022 16:00 | OFK Futog | 0 : 2 | Slavija |
26.03
15:00
RadniÄki (K)
Potporanj
3
0
|
26.03.2022 15:00 | RadniÄki (K) | 3 : 0 | Potporanj |
26.03
15:30
ŽelezniÄar
Jadran
1
0
|
26.03.2022 15:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Jadran | |||||
26.03
15:30
Partizan
Borac (M)
4
1
|
26.03.2022 15:30 | Partizan | 4 : 1 | Borac (M) |
26.03
15:00
OFK Vrbas
RadniÄki 1905
1
0
|
26.03.2022 15:00 | OFK Vrbas | 1 : 0 | RadniÄki 1905 | |||||
26.03
15:00
Napredak
Sloga
1
5
|
26.03.2022 15:00 | Napredak | 1 : 5 | Sloga | |||||
26.03
15:00
TornjoÅ”
Sutjeska
0
2
|
26.03.2022 15:00 | TornjoÅ” | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
26.03
15:00
ObiliÄ (NK)
AFK
1
1
|
26.03.2022 15:00 | ObiliÄ (NK) | 1 : 1 | AFK |
26.03
15:30
PetliÄ SD 026
GlavaÅ”
4
2
|
26.03.2022 15:30 | PetliÄ SD 026 | 4 : 2 | GlavaÅ” | |||||
26.03
15:30
Mladost 1948
ŽelezniÄar Kusadak
1
1
|
26.03.2022 15:30 | Mladost 1948 | 1 : 1 | ŽelezniÄar Kusadak |
26.03
15:00
Zlot
MiloŔevo
4
1
|
26.03.2022 15:00 | Zlot | 4 : 1 | MiloŔevo |
26.03
15:00
Jastrebac
Svrljig
1
3
|
26.03.2022 15:00 | Jastrebac | 1 : 3 | Svrljig |
26.03
Hajduk
Velika Jasikova
3
0
|
26.03.2022 | Hajduk | 3 : 0 | Velika Jasikova |
26.03
15:30
Mladost (T)
Vinogradar
2
6
|
26.03.2022 15:30 | Mladost (T) | 2 : 6 | Vinogradar | |||||
26.03
15:30
SebeÄevac
Gornji StepoÅ”
0
3
|
26.03.2022 15:30 | SebeÄevac | 0 : 3 | Gornji StepoÅ” | |||||
26.03
15:30
13. April
BoŔnjane
0
4
|
26.03.2022 15:30 | 13. April | 0 : 4 | BoŔnjane |
26.03
15:30
Mladi Borac
Rudar (SR)
2
1
|
26.03.2022 15:30 | Mladi Borac | 2 : 1 | Rudar (SR) | |||||
26.03
15:30
Morava
BuduÄnost (M)
2
1
|
26.03.2022 15:30 | Morava | 2 : 1 | BuduÄnost (M) |
26.03
15:30
Omladinac (Å )
Sirakovo
6
2
|
26.03.2022 15:30 | Omladinac (Å ) | 6 : 2 | Sirakovo |
26.03
14:00
Senjak
Gnjilan
1
2
|
26.03.2022 14:00 | Senjak | 1 : 2 | Gnjilan | |||||
26.03
15:00
DragoÅ”
Napredak
1
0
|
26.03.2022 15:00 | DragoÅ” | 1 : 0 | Napredak | |||||
26.03
15:00
Zadrugar
Pobeda
4
2
|
26.03.2022 15:00 | Zadrugar | 4 : 2 | Pobeda |
26.03
15:30
Dimitrije TucoviÄ
Å umadija
2
0
|
26.03.2022 15:30 | Dimitrije TucoviÄ | 2 : 0 | Å umadija |
26.03
10:30
Rakovica
Å eÄeranac Ada
0
4
|
26.03.2022 10:30 | Rakovica | 0 : 4 | Å eÄeranac Ada |
26.03
15:00
Å umadija 1934
Kutlovo
4
1
|
26.03.2022 15:00 | Å umadija 1934 | 4 : 1 | Kutlovo | |||||
26.03
15:00
Srbija
KoŔutnjak
1
0
|
26.03.2022 15:00 | Srbija | 1 : 0 | KoŔutnjak |
26.03
14:30
Spartak 1924
Dimitrije TucoviÄ
1
0
|
26.03.2022 14:30 | Spartak 1924 | 1 : 0 | Dimitrije TucoviÄ |
26.03
15:30
Slatina
VoÄar
1
1
|
26.03.2022 15:30 | Slatina | 1 : 1 | VoÄar | |||||
26.03
15:30
Spartak 1976
GoruŔica
3
0
|
26.03.2022 15:30 | Spartak 1976 | 3 : 0 | GoruŔica |
26.03
15:30
Rudar
Tavnik
2
2
|
26.03.2022 15:30 | Rudar | 2 : 2 | Tavnik |
26.03
15:30
Mladost (B)
Mladost (S)
1
1
|
26.03.2022 15:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Mladost (S) |
26.03
14:30
Junior Novo Naselje
Jadar 2013
2
2
|
26.03.2022 14:30 | Junior Novo Naselje | 2 : 2 | Jadar 2013 | |||||
26.03
14:30
Rajac
Mali korak
1
0
|
26.03.2022 14:30 | Rajac | 1 : 0 | Mali korak |
26.03
15:30
Borac
Župski biseri
5
1
|
26.03.2022 15:30 | Borac | 5 : 1 | Župski biseri | |||||
26.03
15:30
Poljoprivrednik
Stari Trstenik
2
0
|
26.03.2022 15:30 | Poljoprivrednik | 2 : 0 | Stari Trstenik | |||||
26.03
15:30
Jezero 2017
Vinogradar
1
2
|
26.03.2022 15:30 | Jezero 2017 | 1 : 2 | Vinogradar |
26.03
15:00
Proleter (M)
RadniÄki (B)
2
0
|
26.03.2022 15:00 | Proleter (M) | 2 : 0 | RadniÄki (B) |
26.03
15:30
Zadrugar
BileÄanin
1
2
|
26.03.2022 15:30 | Zadrugar | 1 : 2 | BileÄanin |
26.03
15:30
Jedinstvo
OFK Zabrežje
1
2
|
26.03.2022 15:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | OFK Zabrežje | |||||
26.03
15:30
Posavina
Polet
2
1
|
26.03.2022 15:30 | Posavina | 2 : 1 | Polet | |||||
26.03
15:30
Pobednik
Skela
1
2
|
26.03.2022 15:30 | Pobednik | 1 : 2 | Skela |
26.03
15:30
Planinac
Sloga
3
2
|
26.03.2022 15:30 | Planinac | 3 : 2 | Sloga |
26.03
12:30
Dedinje
Železnik 1930
2
2
|
26.03.2022 12:30 | Dedinje | 2 : 2 | Železnik 1930 |
26.03
16:30
KFK Ravna gora
Pinosava
7
1
|
26.03.2022 16:30 | KFK Ravna gora | 7 : 1 | Pinosava |
26.03
15:30
GFK StreliŔte
Å antarovac
0
0
|
26.03.2022 15:30 | GFK StreliŔte | 0 : 0 | Šantarovac | |||||
26.03
15:30
Å umadinac
Mladost (G)
1
2
|
26.03.2022 15:30 | Å umadinac | 1 : 2 | Mladost (G) |
26.03
14:30
Tigrovi Mija Gold
Lugovi
2
0
|
26.03.2022 14:30 | Tigrovi Mija Gold | 2 : 0 | Lugovi |
26.03
15:30
Polet (V)
LjubiÄevo
4
2
|
26.03.2022 15:30 | Polet (V) | 4 : 2 | LjubiÄevo |
26.03
15:30
Jasenovac
Pobeda 1953
1
2
|
26.03.2022 15:30 | Jasenovac | 1 : 2 | Pobeda 1953 |
26.03
15:00
HorgoÅ” 1911
Tisa
2
0
|
26.03.2022 15:00 | HorgoÅ” 1911 | 2 : 0 | Tisa |
26.03
15:30
OFK BaÄinci
Jedinstvo
1
2
|
26.03.2022 15:30 | OFK BaÄinci | 1 : 2 | Jedinstvo |
26.03
15:00
Vinogradar
Solid
1
0
|
26.03.2022 15:00 | Vinogradar | 1 : 0 | Solid |
26.03
15:00
Sloga (M)
KaraÅ” (K)
6
3
|
26.03.2022 15:00 | Sloga (M) | 6 : 3 | KaraÅ” (K) |
26.03
15:00
Pepeljevac 1947
Bukovica
3
1
|
26.03.2022 15:00 | Pepeljevac 1947 | 3 : 1 | Bukovica | |||||
26.03
15:00
Žabare
MakreŔane
1
4
|
26.03.2022 15:00 | Žabare | 1 : 4 | MakreŔane | |||||
26.03
15:00
Rasina
Kapidžija
1
4
|
26.03.2022 15:00 | Rasina | 1 : 4 | Kapidžija |
26.03
15:30
Å ampion 2013
Velika Morava
7
1
|
26.03.2022 15:30 | Å ampion 2013 | 7 : 1 | Velika Morava | |||||
26.03
15:30
Beli Orlovi
Mladost (MD)
4
0
|
26.03.2022 15:30 | Beli Orlovi | 4 : 0 | Mladost (MD) |
26.03
15:30
Kolonija
Omladinac
4
1
|
26.03.2022 15:30 | Kolonija | 4 : 1 | Omladinac |
26.03
15:00
KaleniÄ
OFK Stublenica
1
2
|
26.03.2022 15:00 | KaleniÄ | 1 : 2 | OFK Stublenica | |||||
26.03
15:00
Rudar 1945
Tamnava
1
0
|
26.03.2022 15:00 | Rudar 1945 | 1 : 0 | Tamnava |
26.03
15:30
Homoljac
Polet (SD)
0
0
|
26.03.2022 15:30 | Homoljac | 0 : 0 | Polet (SD) | |||||
26.03
15:30
Vrelo
Bliznak-MedveÄica
2
0
|
26.03.2022 15:30 | Vrelo | 2 : 0 | Bliznak-MedveÄica | |||||
26.03
15:30
Osanica
BuduÄnost (M)
3
0
|
26.03.2022 15:30 | Osanica | 3 : 0 | BuduÄnost (M) | |||||
26.03
15:30
Laznica
SeliŔte
0
1
|
26.03.2022 15:30 | Laznica | 0 : 1 | SeliŔte |
26.03
15:00
Jedinstvo 2020
Zadrugar
1
2
|
26.03.2022 15:00 | Jedinstvo 2020 | 1 : 2 | Zadrugar |
26.03
15:00
Jadar 07
Stolice
1
2
|
26.03.2022 15:00 | Jadar 07 | 1 : 2 | Stolice | |||||
26.03
15:00
Paskovac
Jadar
5
0
|
26.03.2022 15:00 | Paskovac | 5 : 0 | Jadar |
26.03
15:00
Kozara
Drina
0
0
|
26.03.2022 15:00 | Kozara | 0 : 0 | Drina | |||||
26.03
15:00
BuduÄnost
Tekstilac
0
1
|
26.03.2022 15:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | Tekstilac | |||||
26.03
15:00
ModriÄa
Sloboda
0
3
|
26.03.2022 15:00 | ModriÄa | 0 : 3 | Sloboda | |||||
26.03
15:00
Borac
Zvijezda 09
0
2
|
26.03.2022 15:00 | Borac | 0 : 2 | Zvijezda 09 | |||||
26.03
15:00
ŽeljezniÄar Sport Team
Omarska
0
1
|
26.03.2022 15:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 0 : 1 | Omarska | |||||
26.03
15:00
Podrinje
Sloga
0
0
|
26.03.2022 15:00 | Podrinje | 0 : 0 | Sloga | |||||
26.03
15:00
LjubiÄ
Sutjeska
4
1
|
26.03.2022 15:00 | LjubiÄ | 4 : 1 | Sutjeska |
26.03
15:30
Radnik
Goražde
0
0
|
26.03.2022 15:30 | Radnik | 0 : 0 | Goražde | |||||
26.03
15:30
Tomislav
Travnik
0
1
|
26.03.2022 15:30 | Tomislav | 0 : 1 | Travnik | |||||
26.03
15:30
Jedinstvo
GOÅ K
2
1
|
26.03.2022 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | GOÅ K | |||||
26.03
15:30
OraŔje
Bratstvo
1
0
|
26.03.2022 15:30 | OraŔje | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
26.03
15:00
Igman
BuduÄnost
1
1
|
26.03.2022 15:00 | Igman | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
26.03
15:30
Rudar
Simm Bau
2
0
|
26.03.2022 15:30 | Rudar | 2 : 0 | Simm Bau |
26.03
15:00
Mladost
Jedinstvo
0
0
|
26.03.2022 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.03
15:00
Bokelj
Grbalj
1
1
|
26.03.2022 15:00 | Bokelj | 1 : 1 | Grbalj | |||||
26.03
15:00
Igalo
Cetinje
1
1
|
26.03.2022 15:00 | Igalo | 1 : 1 | Cetinje | |||||
26.03
15:00
OFK Titograd
Berane
1
0
|
26.03.2022 15:00 | OFK Titograd | 1 : 0 | Berane | |||||
26.03
15:00
Arsenal
Kom
2
0
|
26.03.2022 15:00 | Arsenal | 2 : 0 | Kom |
26.03
Polimlje
Ibar
2
3
|
26.03.2022 | Polimlje | 2 : 3 | Ibar | |||||
26.03
Brskovo
Gusinje
4
1
|
26.03.2022 | Brskovo | 4 : 1 | Gusinje | |||||
26.03
OFK Borac
Pljevlja 97
3
1
|
26.03.2022 | OFK Borac | 3 : 1 | Pljevlja 97 | |||||
26.03
Komovi
Petnjica
3
1
|
26.03.2022 | Komovi | 3 : 1 | Petnjica |
26.03
00:00
Otrant Olympic
Budva
0
0
|
26.03.2022 00:00 | Otrant Olympic | 0 : 0 | Budva |
26.03
14:00
Sloga
MaŔinac
0
4
|
26.03.2022 14:00 | Sloga | 0 : 4 | MaŔinac | |||||
26.03
15:00
Spartak
Crvena zvezda
4
0
|
26.03.2022 15:00 | Spartak | 4 : 0 | Crvena zvezda |
26.03
15:30
Požarevac
ŽFU Zvezda B 2018
0
3
|
26.03.2022 15:30 | Požarevac | 0 : 3 | ŽFU Zvezda B 2018 |
26.03
15:30
Jedinstvo 2014
ŽGFK Lavice DuboÄica
0
0
|
26.03.2022 15:30 | Jedinstvo 2014 | 0 : 0 | ŽGFK Lavice DuboÄica |
26.03
13:30
Sunrise Å abac
Jedinstvo
1
4
|
26.03.2022 13:30 | Sunrise Å abac | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
26.03
11:00
Mladost (L)
Loznica
10
1
|
26.03.2022 11:00 | Mladost (L) | 10 : 1 | Loznica | |||||
26.03
11:00
GFK Sloboda
Sloga (P)
4
3
|
26.03.2022 11:00 | GFK Sloboda | 4 : 3 | Sloga (P) | |||||
26.03
13:00
Novi Pazar
Javor
6
0
|
26.03.2022 13:00 | Novi Pazar | 6 : 0 | Javor |
26.03
OFK Slatina
Jedinstvo
0
3
|
26.03.2022 | OFK Slatina | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
26.03
Napredak
Bor 1919
4
0
|
26.03.2022 | Napredak | 4 : 0 | Bor 1919 |
26.03
RadniÄki (P)
Dinamo
3
2
|
26.03.2022 | RadniÄki (P) | 3 : 2 | Dinamo | |||||
26.03
Kopernikus ŽeležniÄar
GFK DuboÄica
0
1
|
26.03.2022 | Kopernikus ŽeležniÄar | 0 : 1 | GFK DuboÄica | |||||
26.03
OFK RadniÄki
OFK TopliÄanin
3
0
|
26.03.2022 | OFK RadniÄki | 3 : 0 | OFK TopliÄanin | |||||
26.03
RadniÄki (N)
Radnik
2
1
|
26.03.2022 | RadniÄki (N) | 2 : 1 | Radnik |
26.03
10:00
RFK Novi Sad 1921
Spartak ŽK
5
0
|
26.03.2022 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 5 : 0 | Spartak ŽK | |||||
26.03
10:00
Kabel
OFK BaÄka
4
0
|
26.03.2022 10:00 | Kabel | 4 : 0 | OFK BaÄka | |||||
26.03
10:00
Vojvodina
RadniÄki 1912
10
0
|
26.03.2022 10:00 | Vojvodina | 10 : 0 | RadniÄki 1912 | |||||
26.03
10:00
Mladost (NS)
Hajduk 1912
4
4
|
26.03.2022 10:00 | Mladost (NS) | 4 : 4 | Hajduk 1912 | |||||
26.03
10:00
Proleter
Prof. Bolesnikov
2
1
|
26.03.2022 10:00 | Proleter | 2 : 1 | Prof. Bolesnikov | |||||
26.03
10:00
Index
Tisa NjerÅ”
2
0
|
26.03.2022 10:00 | Index | 2 : 0 | Tisa NjerÅ” |
26.03
10:00
ŽelezniÄar
OFK VrŔac
0
1
|
26.03.2022 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | OFK VrÅ”ac |
26.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Crnokosa
4
0
|
26.03.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 0 | Crnokosa |
26.03
11:00
BuduÄnost
Prva Iskra
7
1
|
26.03.2022 11:00 | BuduÄnost | 7 : 1 | Prva Iskra | |||||
26.03
11:00
Siti Sport Klub
Beograd Karaburma
2
2
|
26.03.2022 11:00 | Siti Sport Klub | 2 : 2 | Beograd Karaburma | |||||
26.03
11:00
RadniÄki
OFK Balkan
8
0
|
26.03.2022 11:00 | RadniÄki | 8 : 0 | OFK Balkan | |||||
26.03
11:00
BSK 1925
Rojkovac
9
1
|
26.03.2022 11:00 | BSK 1925 | 9 : 1 | Rojkovac | |||||
26.03
11:00
Dunav (VS)
DIF
2
8
|
26.03.2022 11:00 | Dunav (VS) | 2 : 8 | DIF |
26.03
Borac
Kabel
1
6
|
26.03.2022 | Borac | 1 : 6 | Kabel | |||||
26.03
BaÄka
Jedinstvo
1
2
|
26.03.2022 | BaÄka | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
26.03
Proleter
TSK
|
26.03.2022 | Proleter | : | TSK |
26.03
11:00
Sunrise Å abac
Jedinstvo
0
1
|
26.03.2022 11:00 | Sunrise Å abac | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.03
13:30
RadniÄki 1923
Loznica
3
0
|
26.03.2022 13:30 | RadniÄki 1923 | 3 : 0 | Loznica | |||||
26.03
15:30
Apolon 2018
Metalac (GM)
1
1
|
26.03.2022 15:30 | Apolon 2018 | 1 : 1 | Metalac (GM) | |||||
26.03
11:00
Novi Pazar
Javor
5
2
|
26.03.2022 11:00 | Novi Pazar | 5 : 2 | Javor |
26.03
Vlasina
TimoÄanin
0
1
|
26.03.2022 | Vlasina | 0 : 1 | TimoÄanin | |||||
26.03
Mineralac
BuduÄnost
1
0
|
26.03.2022 | Mineralac | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
26.03
Timok 1919
Dinamo
2
0
|
26.03.2022 | Timok 1919 | 2 : 0 | Dinamo | |||||
26.03
Kopernikus ŽeležniÄar
RadniÄki 2
1
0
|
26.03.2022 | Kopernikus ŽeležniÄar | 1 : 0 | RadniÄki 2 | |||||
26.03
Trayal
Real NiÅ”
0
0
|
26.03.2022 | Trayal | 0 : 0 | Real NiÅ” |
26.03
14:00
Petrika
Podrinje
4
0
|
26.03.2022 14:00 | Petrika | 4 : 0 | Podrinje | |||||
26.03
13:00
Proleter 2006
ODR
0
7
|
26.03.2022 13:00 | Proleter 2006 | 0 : 7 | ODR | |||||
26.03
12:00
ŽelezniÄar
OFK VrŔac
0
1
|
26.03.2022 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | OFK VrÅ”ac |
26.03
10:00
Kolubara
RadniÄki (NB)
4
0
|
26.03.2022 10:00 | Kolubara | 4 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
26.03
15:00
IMT
Rakovica
4
3
|
26.03.2022 15:00 | IMT | 4 : 3 | Rakovica | |||||
26.03
11:00
Lokomotiva
BSK BorÄa
2
2
|
26.03.2022 11:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | BSK BorÄa |
26.03
12:00
Borac (Å )
Arena Su
0
2
|
26.03.2022 12:00 | Borac (Å ) | 0 : 2 | Arena Su | |||||
26.03
12:00
OFK Vrbas
Petrika
5
0
|
26.03.2022 12:00 | OFK Vrbas | 5 : 0 | Petrika | |||||
26.03
12:00
OFK Kikinda
Mladost (L)
1
3
|
26.03.2022 12:00 | OFK Kikinda | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
26.03
12:00
Derby 2015
OFK JugoviÄ
4
1
|
26.03.2022 12:00 | Derby 2015 | 4 : 1 | OFK JugoviÄ |
26.03
12:00
GFK Sloven
ODR
1
2
|
26.03.2022 12:00 | GFK Sloven | 1 : 2 | ODR | |||||
26.03
12:00
Voja GaÄiÄ
Jedinstvo (SP)
2
2
|
26.03.2022 12:00 | Voja GaÄiÄ | 2 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
26.03
12:00
RadniÄki (Å )
Cement
11
1
|
26.03.2022 12:00 | RadniÄki (Å ) | 11 : 1 | Cement | |||||
26.03
12:00
Podunavac
Dunav
4
1
|
26.03.2022 12:00 | Podunavac | 4 : 1 | Dunav |
26.03
10:00
Strmovo 1986
MaÄva (Å )
0
4
|
26.03.2022 10:00 | Strmovo 1986 | 0 : 4 | MaÄva (Å ) | |||||
26.03
12:00
OFK Senjak
RaÄevac
3
1
|
26.03.2022 12:00 | OFK Senjak | 3 : 1 | RaÄevac |
26.03
10:00
Arsenal
Smederevo 1924
0
1
|
26.03.2022 10:00 | Arsenal | 0 : 1 | Smederevo 1924 |
26.03
00:00
Zvezdara
OFK Žarkovo
0
4
|
26.03.2022 00:00 | Zvezdara | 0 : 4 | OFK Žarkovo |
26.03
11:00
Sloboda (Ä)
Polimlje
3
0
|
26.03.2022 11:00 | Sloboda (Ä) | 3 : 0 | Polimlje | |||||
26.03
10:30
Takovo
FAP
0
2
|
26.03.2022 10:30 | Takovo | 0 : 2 | FAP |
26.03
14:00
Preporod
Tavankut
0
2
|
26.03.2022 14:00 | Preporod | 0 : 2 | Tavankut | |||||
26.03
10:00
Sloga
BaÄka 1901
4
3
|
26.03.2022 10:00 | Sloga | 4 : 3 | BaÄka 1901 |
26.03
12:00
POFK Savacium
Sloga
5
1
|
26.03.2022 12:00 | POFK Savacium | 5 : 1 | Sloga |
26.03
Kabel
RFK Novi Sad 1921
5
0
|
26.03.2022 | Kabel | 5 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
26.03
FruŔkogorac
Mladost GAT
0
2
|
26.03.2022 | FruŔkogorac | 0 : 2 | Mladost GAT |
26.03
08:30
Rakovica
RadniÄki (NB) 2
2
0
|
26.03.2022 08:30 | Rakovica | 2 : 0 | RadniÄki (NB) 2 | |||||
26.03
11:00
BSK 1925
BSK BorÄa
0
0
|
26.03.2022 11:00 | BSK 1925 | 0 : 0 | BSK BorÄa | |||||
26.03
16:00
Zemun 2
SinÄeliÄ 2
3
0
|
26.03.2022 16:00 | Zemun 2 | 3 : 0 | SinÄeliÄ 2 |
26.03
16:00
Sloboda
RadniÄki 1923
1
1
|
26.03.2022 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | RadniÄki 1923 |
26.03
11:00
Sloga (K)
Å umadija 1903
3
1
|
26.03.2022 11:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
26.03
11:00
AF AS Novi Pazar
RadniÄki 1923
|
26.03.2022 11:00 | AF AS Novi Pazar | : | RadniÄki 1923 | |||||
26.03
11:00
Kiker
Sport Klub 99
0
4
|
26.03.2022 11:00 | Kiker | 0 : 4 | Sport Klub 99 | |||||
26.03
11:00
Apolon 2018
Bane 1931
|
26.03.2022 11:00 | Apolon 2018 | : | Bane 1931 | |||||
26.03
11:00
Kosmet
Pazar Juniors
1
1
|
26.03.2022 11:00 | Kosmet | 1 : 1 | Pazar Juniors |
26.03
10:00
Ares 2015
Polimlje
2
4
|
26.03.2022 10:00 | Ares 2015 | 2 : 4 | Polimlje | |||||
26.03
10:00
Sloga (BB)
Borac 1926
3
2
|
26.03.2022 10:00 | Sloga (BB) | 3 : 2 | Borac 1926 | |||||
26.03
10:00
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
|
26.03.2022 10:00 | Zlatibor | : | Jedinstvo Putevi | |||||
26.03
10:00
Metalac
Mladost (L)
0
5
|
26.03.2022 10:00 | Metalac | 0 : 5 | Mladost (L) | |||||
26.03
10:00
Sloga (P)
Spartak 1976
6
2
|
26.03.2022 10:00 | Sloga (P) | 6 : 2 | Spartak 1976 | |||||
26.03
10:00
Sloboda (Ä)
Javor Matis
|
26.03.2022 10:00 | Sloboda (Ä) | : | Javor Matis | |||||
26.03
10:00
Takovo
GFK Sloboda
2
2
|
26.03.2022 10:00 | Takovo | 2 : 2 | GFK Sloboda |
26.03
Real
Trayal Knez Lazar
3
1
|
26.03.2022 | Real | 3 : 1 | Trayal Knez Lazar |
26.03
10:00
RFK NS 1921
Hajduk 1912
2
0
|
26.03.2022 10:00 | RFK NS 1921 | 2 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
26.03
10:00
Krila Krajine
Petar PuaÄa
1
2
|
26.03.2022 10:00 | Krila Krajine | 1 : 2 | Petar PuaÄa | |||||
26.03
10:00
Kabel
Spartak ŽK
3
1
|
26.03.2022 10:00 | Kabel | 3 : 1 | Spartak ŽK | |||||
26.03
10:00
Vojvodina
OFK BaÄka
4
0
|
26.03.2022 10:00 | Vojvodina | 4 : 0 | OFK BaÄka | |||||
26.03
10:00
RadniÄki 1912
CFK
6
2
|
26.03.2022 10:00 | RadniÄki 1912 | 6 : 2 | CFK |
26.03
16:00
Jedinstvo (SP)
Derby 2015
0
0
|
26.03.2022 16:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 0 | Derby 2015 | |||||
26.03
16:00
Petrika
GFK Sloven
2
0
|
26.03.2022 16:00 | Petrika | 2 : 0 | GFK Sloven | |||||
26.03
16:00
OFK VrŔac
Omladinac
8
0
|
26.03.2022 16:00 | OFK VrŔac | 8 : 0 | Omladinac |
26.03
10:00
OPK Rudar 1933
Jasenica 2017
0
1
|
26.03.2022 10:00 | OPK Rudar 1933 | 0 : 1 | Jasenica 2017 | |||||
26.03
10:00
Plana
Sloga 33
0
1
|
26.03.2022 10:00 | Plana | 0 : 1 | Sloga 33 | |||||
26.03
10:00
VGSK
Smederevo 1924
2
2
|
26.03.2022 10:00 | VGSK | 2 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
26.03
10:00
AF ÄokiÄ
PetliÄ SD 2006
1
0
|
26.03.2022 10:00 | AF ÄokiÄ | 1 : 0 | PetliÄ SD 2006 | |||||
26.03
10:00
Å umadija
Cepelin 026
|
26.03.2022 10:00 | Å umadija | : | Cepelin 026 | |||||
26.03
10:00
Mladi radnik 1926
Zvižd
3
0
|
26.03.2022 10:00 | Mladi radnik 1926 | 3 : 0 | Zvižd | |||||
26.03
10:00
Soko 2015
ŽelezniÄar
1
0
|
26.03.2022 10:00 | Soko 2015 | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
26.03
10:00
AF Duljaj
RSK
|
26.03.2022 10:00 | AF Duljaj | : | RSK |
26.03
12:00
PFK Žarkovo 2000
DuŔanovac
3
1
|
26.03.2022 12:00 | PFK Žarkovo 2000 | 3 : 1 | DuŔanovac | |||||
26.03
ÄukariÄki
Mungosi
3
1
|
26.03.2022 | ÄukariÄki | 3 : 1 | Mungosi | |||||
26.03
Teleoptik
Ole
4
2
|
26.03.2022 | Teleoptik | 4 : 2 | Ole | |||||
26.03
Rad
Crvena zvezda
2
5
|
26.03.2022 | Rad | 2 : 5 | Crvena zvezda | |||||
26.03
PetliÄ
Brodarac
0
3
|
26.03.2022 | PetliÄ | 0 : 3 | Brodarac | |||||
26.03
RFK GrafiÄar
Partizan
4
2
|
26.03.2022 | RFK GrafiÄar | 4 : 2 | Partizan |
26.03
00:00
Zemun
RadniÄki (O)
1
1
|
26.03.2022 00:00 | Zemun | 1 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
26.03
00:00
RadniÄki (NB)
Olimpik
3
3
|
26.03.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 3 : 3 | Olimpik | |||||
26.03
00:00
011
SinÄeliÄ
2
1
|
26.03.2022 00:00 | 011 | 2 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
26.03
00:00
Milutinac
OFK Beograd
0
1
|
26.03.2022 00:00 | Milutinac | 0 : 1 | OFK Beograd |
26.03
15:30
Kraljica Marija
Plana
2
0
|
26.03.2022 15:30 | Kraljica Marija | 2 : 0 | Plana | |||||
26.03
15:30
MaÄva
KaraÄorÄe
5
0
|
26.03.2022 15:30 | MaÄva | 5 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
26.03
15:30
Požarevac
ŽGFK Borac
0
9
|
26.03.2022 15:30 | Požarevac | 0 : 9 | ŽGFK Borac |
26.03
10:00
Kampione
RFK GrafiÄar
0
0
|
26.03.2022 10:00 | Kampione | 0 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
26.03
10:00
OFK Beograd
Zemun
2
1
|
26.03.2022 10:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Zemun | |||||
26.03
10:00
ÄukariÄki
Teleoptik
1
3
|
26.03.2022 10:00 | ÄukariÄki | 1 : 3 | Teleoptik | |||||
26.03
10:00
Olimpik
Voždovac
2
2
|
26.03.2022 10:00 | Olimpik | 2 : 2 | Voždovac | |||||
26.03
10:00
Partizan
Kolubara
1
2
|
26.03.2022 10:00 | Partizan | 1 : 2 | Kolubara |
26.03
15:00
Jedinstvo
Borac
4
0
|
26.03.2022 15:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Borac | |||||
26.03
09:00
Bežanija
Srem
8
0
|
26.03.2022 09:00 | Bežanija | 8 : 0 | Srem | |||||
26.03
18:30
Zemun
Milutinac
1
0
|
26.03.2022 18:30 | Zemun | 1 : 0 | Milutinac |
26.03
14:30
OFK Morava 2012
OFK ParaÄin
10
0
|
26.03.2022 14:30 | OFK Morava 2012 | 10 : 0 | OFK ParaÄin |
26.03
17:00
Igokea m:tel
SC Derby
83
67
|
26.03.2022 17:00 | Igokea m:tel | 83 : 67 | SC Derby | |||||
26.03
19:00
FMP Meridian
Borac
90
82
|
26.03.2022 19:00 | FMP Meridian | 90 : 82 | Borac |
26.03
19:00
Å iroki
Podgorica
92
91
|
26.03.2022 19:00 | Å iroki | 92 : 91 | Podgorica | |||||
26.03
15:00
RogaŔka
LovÄen 1947
89
81
|
26.03.2022 15:00 | RogaÅ”ka | 89 : 81 | LovÄen 1947 | |||||
26.03
12:00
Pelister Bitolj
Spars Realway
97
90
|
26.03.2022 12:00 | Pelister Bitolj | 97 : 90 | Spars Realway |
26.03
19:30
Kolubara LA 2003
TamiÅ”
76
80
|
26.03.2022 19:30 | Kolubara LA 2003 | 76 : 80 | TamiÅ” | |||||
26.03
18:00
Dynamic VIP PAY
VrŔac
82
57
|
26.03.2022 18:00 | Dynamic VIP PAY | 82 : 57 | VrŔac | |||||
26.03
19:30
Sloga
Metalac
100
84
|
26.03.2022 19:30 | Sloga | 100 : 84 | Metalac |
26.03
19:00
Mladost
Hercegovac
77
62
|
26.03.2022 19:00 | Mladost | 77 : 62 | Hercegovac | |||||
26.03
17:00
Spartak Office Shoes
Borac
100
80
|
26.03.2022 17:00 | Spartak Office Shoes | 100 : 80 | Borac | |||||
26.03
19:00
ÄaÄak 94
ŽelezniÄar
83
78
|
26.03.2022 19:00 | ÄaÄak 94 | 83 : 78 | ŽelezniÄar | |||||
26.03
18:00
Pirot
Radnik
98
87
|
26.03.2022 18:00 | Pirot | 98 : 87 | Radnik |
26.03
19:00
Napredak Metalka Majur
Beovuk 72
97
86
|
26.03.2022 19:00 | Napredak Metalka Majur | 97 : 86 | Beovuk 72 | |||||
26.03
21:00
Konstantin
Napredak Junior
91
86
|
26.03.2022 21:00 | Konstantin | 91 : 86 | Napredak Junior | |||||
26.03
19:00
Klik
Proleter Naftagas
69
72
|
26.03.2022 19:00 | Klik | 69 : 72 | Proleter Naftagas |
26.03
21:20
Flash
Barajevo
85
81
|
26.03.2022 21:20 | Flash | 85 : 81 | Barajevo | |||||
26.03
20:30
RadniÄki
Žarkovo
70
47
|
26.03.2022 20:30 | RadniÄki | 70 : 47 | Žarkovo |
26.03
18:00
Loznica
RadniÄki 1950
76
108
|
26.03.2022 18:00 | Loznica | 76 : 108 | RadniÄki 1950 | |||||
26.03
14:00
M015
Plana
99
94
|
26.03.2022 14:00 | M015 | 99 : 94 | Plana | |||||
26.03
14:30
MileŔevac
Jagodina
78
90
|
26.03.2022 14:30 | MileŔevac | 78 : 90 | Jagodina | |||||
26.03
18:00
Ivanjica
Požarevac
90
82
|
26.03.2022 18:00 | Ivanjica | 90 : 82 | Požarevac |
26.03
20:00
Priboj
ParaÄin
76
71
|
26.03.2022 20:00 | Priboj | 76 : 71 | ParaÄin |
26.03
18:00
Bor RTB
Jablanica
73
64
|
26.03.2022 18:00 | Bor RTB | 73 : 64 | Jablanica | |||||
26.03
18:00
Knjaževac 1950
Marinos
57
73
|
26.03.2022 18:00 | Knjaževac 1950 | 57 : 73 | Marinos |
26.03
16:30
OKK Junior
NiÅ”
93
86
|
26.03.2022 16:30 | OKK Junior | 93 : 86 | NiÅ” |
26.03
18:30
ŽelezniÄar
Topola
82
86
|
26.03.2022 18:30 | ŽelezniÄar | 82 : 86 | Topola |
26.03
20:00
Srem
Nova Pazova
80
61
|
26.03.2022 20:00 | Srem | 80 : 61 | Nova Pazova | |||||
26.03
17:00
Jedinstvo
Podrinje
75
60
|
26.03.2022 17:00 | Jedinstvo | 75 : 60 | Podrinje |
26.03
12:20
Mondo Basket
Gorica
98
89
|
26.03.2022 12:20 | Mondo Basket | 98 : 89 | Gorica | |||||
26.03
11:30
Mladost 2009
Eko Sport
63
60
|
26.03.2022 11:30 | Mladost 2009 | 63 : 60 | Eko Sport |
26.03
12:00
Mladost 2014
MVP 3x3
20
0
|
26.03.2022 12:00 | Mladost 2014 | 20 : 0 | MVP 3x3 |
26.03
18:00
Agrobanat
Jadran
85
78
|
26.03.2022 18:00 | Agrobanat | 85 : 78 | Jadran | |||||
26.03
13:30
Å imanovci
Vojka
126
62
|
26.03.2022 13:30 | Å imanovci | 126 : 62 | Vojka | |||||
26.03
19:00
Jedinstvo
Ru koÅ”
20
0
|
26.03.2022 19:00 | Jedinstvo | 20 : 0 | Ru koÅ” |
26.03
18:30
Trijumf
OKK Sokobanja
32
9
|
26.03.2022 18:30 | Trijumf | 32 : 9 | OKK Sokobanja | |||||
26.03
20:00
Bin
Jastreb
21
15
|
26.03.2022 20:00 | Bin | 21 : 15 | Jastreb | |||||
26.03
18:00
Pusta Reka
KurŔumlija
22
13
|
26.03.2022 18:00 | Pusta Reka | 22 : 13 | KurŔumlija | |||||
26.03
18:00
Svrljig
Radan
17
20
|
26.03.2022 18:00 | Svrljig | 17 : 20 | Radan |
26.03
19:00
Sloga (D)
Prva Petoletka
73
70
|
26.03.2022 19:00 | Sloga (D) | 73 : 70 | Prva Petoletka |
26.03
14:20
KruŔevac
Smederevo 1953
68
80
|
26.03.2022 14:20 | KruŔevac | 68 : 80 | Smederevo 1953 | |||||
26.03
15:00
Zicer
Sloga (PM)
64
97
|
26.03.2022 15:00 | Zicer | 64 : 97 | Sloga (PM) |
26.03
Sivac
Vojvodina 021- 2
|
26.03.2022 | Sivac | : | Vojvodina 021- 2 | |||||
26.03
Srem
BorÄa
|
26.03.2022 | Srem | : | BorÄa | |||||
26.03
Delfin
KaraÄorÄevo
|
26.03.2022 | Delfin | : | KaraÄorÄevo | |||||
26.03
Jedinstvo
Äelarevo
|
26.03.2022 | Jedinstvo | : | Äelarevo |
26.03
16:00
Proleter 023
Vojvodina 021
48
96
|
26.03.2022 16:00 | Proleter 023 | 48 : 96 | Vojvodina 021 | |||||
26.03
17:00
VrŔac
Student
97
71
|
26.03.2022 17:00 | VrŔac | 97 : 71 | Student | |||||
26.03
16:30
Kraljevo
Partizan 1953
82
57
|
26.03.2022 16:30 | Kraljevo | 82 : 57 | Partizan 1953 | |||||
26.03
18:30
Crvena zvezda
Radivoj KoraÄ
119
46
|
26.03.2022 18:30 | Crvena zvezda | 119 : 46 | Radivoj KoraÄ | |||||
26.03
16:00
SPD RadniÄki
Art Basket
55
97
|
26.03.2022 16:00 | SPD RadniÄki | 55 : 97 | Art Basket |
26.03
17:00
Ljubovija
MileŔevka
48
56
|
26.03.2022 17:00 | Ljubovija | 48 : 56 | MileŔevka |
26.03
15:30
Borac
Konstantin
85
71
|
26.03.2022 15:30 | Borac | 85 : 71 | Konstantin | |||||
26.03
20:30
Dynamic VIP PAY
Partizan NIS
81
74
|
26.03.2022 20:30 | Dynamic VIP PAY | 81 : 74 | Partizan NIS | |||||
26.03
12:00
Mega Mozzart
Spartak Office shoes
94
79
|
26.03.2022 12:00 | Mega Mozzart | 94 : 79 | Spartak Office shoes | |||||
26.03
14:00
Futog NS Basket 07
Crvena zvezda MTS
80
94
|
26.03.2022 14:00 | Futog NS Basket 07 | 80 : 94 | Crvena zvezda MTS | |||||
26.03
15:00
SPD RadniÄki
Sloboda
91
54
|
26.03.2022 15:00 | SPD RadniÄki | 91 : 54 | Sloboda | |||||
26.03
12:30
Sloga
Star
80
89
|
26.03.2022 12:30 | Sloga | 80 : 89 | Star |
26.03
17:15
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
Radivoj KoraÄ
38
91
|
26.03.2022 17:15 | Hajduk Veljko Spajic D.O.O. | 38 : 91 | Radivoj KoraÄ | |||||
26.03
20:30
Vojvodina 021
Ras
67
44
|
26.03.2022 20:30 | Vojvodina 021 | 67 : 44 | Ras | |||||
26.03
17:00
Art Basket
Sistem 2000
101
48
|
26.03.2022 17:00 | Art Basket | 101 : 48 | Sistem 2000 | |||||
26.03
13:00
Crvena zvezda MTS
Srbobran
124
34
|
26.03.2022 13:00 | Crvena zvezda MTS | 124 : 34 | Srbobran | |||||
26.03
20:30
SPD RadniÄki
Kraljevo
60
72
|
26.03.2022 20:30 | SPD RadniÄki | 60 : 72 | Kraljevo |
26.03
17:00
Proleter
Vojvodina 3
3
2
|
26.03.2022 17:00 | Proleter | 3 : 2 | Vojvodina 3 | |||||
26.03
19:00
Partizan
Dunav Volley
3
1
|
26.03.2022 19:00 | Partizan | 3 : 1 | Dunav Volley | |||||
26.03
19:30
BavaniŔte
Stražilovo
0
3
|
26.03.2022 19:30 | BavaniŔte | 0 : 3 | Stražilovo |
26.03
Stražilovo 2
Novi Sad 2
0
3
|
26.03.2022 | Stražilovo 2 | 0 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
26.03
Sombor
Mladost
3
0
|
26.03.2022 | Sombor | 3 : 0 | Mladost | |||||
26.03
Botafogo
Vrbas
0
3
|
26.03.2022 | Botafogo | 0 : 3 | Vrbas | |||||
26.03
Sloven
MagliÄ 1953
3
0
|
26.03.2022 | Sloven | 3 : 0 | MagliÄ 1953 | |||||
26.03
Dunav Voley 2
Klek SrbijaŔume 2
0
3
|
26.03.2022 | Dunav Voley 2 | 0 : 3 | Klek SrbijaŔume 2 |
26.03
17:00
Partizan Soccerbet
Vojvodina NS Seme
0
3
|
26.03.2022 17:00 | Partizan Soccerbet | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme | 0:2 | ||||
26.03
20:00
Spartak (S)
Crvena zvezda
3
1
|
26.03.2022 20:00 | Spartak (S) | 3 : 1 | Crvena zvezda | 1:1 |
26.03
19:00
Klek SrbijaŔume
Mladenovac
0
3
|
26.03.2022 19:00 | Klek SrbijaŔume | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
26.03
19:00
VA 014
Novi Pazar
3
1
|
26.03.2022 19:00 | VA 014 | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
26.03
20:00
DuboÄica
Smederevo Carina
3
0
|
26.03.2022 20:00 | DuboÄica | 3 : 0 | Smederevo Carina | |||||
26.03
19:00
Jedinstvo
KaraÄorÄe
3
0
|
26.03.2022 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
26.03
17:30
Novi Sad
Borac (S)
3
1
|
26.03.2022 17:30 | Novi Sad | 3 : 1 | Borac (S) |
26.03
19:00
ŽelezniÄar
Ribnica 2
3
0
|
26.03.2022 19:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Ribnica 2 | |||||
26.03
15:00
Loznica
Å umadija
0
3
|
26.03.2022 15:00 | Loznica | 0 : 3 | Å umadija | |||||
26.03
19:00
Futog
Kulpin
3
0
|
26.03.2022 19:00 | Futog | 3 : 0 | Kulpin |
26.03
19:00
Kosovska Mitrovica
TehniÄar
0
3
|
26.03.2022 19:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | TehniÄar | |||||
26.03
17:00
Borac
Sloboda S
3
1
|
26.03.2022 17:00 | Borac | 3 : 1 | Sloboda S | |||||
26.03
18:00
Tara
Volej Stars Junior
3
2
|
26.03.2022 18:00 | Tara | 3 : 2 | Volej Stars Junior |
26.03
19:00
Novi Sad 2
Kikinda 0230
1
3
|
26.03.2022 19:00 | Novi Sad 2 | 1 : 3 | Kikinda 0230 | |||||
26.03
14:00
Odbojka 013
FOK
3
0
|
26.03.2022 14:00 | Odbojka 013 | 3 : 0 | FOK | |||||
26.03
15:00
Ruma
Volley Stars
0
3
|
26.03.2022 15:00 | Ruma | 0 : 3 | Volley Stars | |||||
26.03
16:30
Srem 2
NS Volej Team
3
1
|
26.03.2022 16:30 | Srem 2 | 3 : 1 | NS Volej Team |
26.03
Timok
Hajduk Veljko
1
3
|
26.03.2022 | Timok | 1 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
26.03
Viner
Volejbor-Tim
1
3
|
26.03.2022 | Viner | 1 : 3 | Volejbor-Tim | |||||
26.03
ZajeÄar
Ozren
3
0
|
26.03.2022 | ZajeÄar | 3 : 0 | Ozren |
26.03
Borac
KaraÄorÄe
1
3
|
26.03.2022 | Borac | 1 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
26.03
ParaÄin
Ravno
3
0
|
26.03.2022 | ParaÄin | 3 : 0 | Ravno | |||||
26.03
SmeÄ 5 2
Fortuna plus
3
1
|
26.03.2022 | SmeÄ 5 2 | 3 : 1 | Fortuna plus |
26.03
Å trand Volej 2
Maks
3
0
|
26.03.2022 | Å trand Volej 2 | 3 : 0 | Maks | |||||
26.03
Mladost
InÄija 2
1
3
|
26.03.2022 | Mladost | 1 : 3 | InÄija 2 | |||||
26.03
FOK 2
Omladinac 2
0
3
|
26.03.2022 | FOK 2 | 0 : 3 | Omladinac 2 | |||||
26.03
Partizan
Dunav Volej
3
0
|
26.03.2022 | Partizan | 3 : 0 | Dunav Volej |
26.03
17:00
Putevi Trendteks
Sloga 031
3
0
|
26.03.2022 17:00 | Putevi Trendteks | 3 : 0 | Sloga 031 | |||||
26.03
17:00
Sjenica
Zlatar
0
3
|
26.03.2022 17:00 | Sjenica | 0 : 3 | Zlatar | |||||
26.03
17:00
Forma
Sloboda S -2
3
1
|
26.03.2022 17:00 | Forma | 3 : 1 | Sloboda S -2 | |||||
26.03
17:00
Priboj
Stars
2
3
|
26.03.2022 17:00 | Priboj | 2 : 3 | Stars | |||||
26.03
17:00
Crnokosa
BuduÄnost Nec
2
3
|
26.03.2022 17:00 | Crnokosa | 2 : 3 | BuduÄnost Nec |
26.03
14:00
ŽOK Napredak 037 II
Kneginja Milica
0
3
|
26.03.2022 14:00 | ŽOK Napredak 037 II | 0 : 3 | Kneginja Milica |
26.03
Apatin
Subotica
3
0
|
26.03.2022 | Apatin | 3 : 0 | Subotica | |||||
26.03
Vrbas
Goks IN
3
0
|
26.03.2022 | Vrbas | 3 : 0 | Goks IN | |||||
26.03
Elbraco Technoland CVS
BeÄej
3
0
|
26.03.2022 | Elbraco Technoland CVS | 3 : 0 | BeÄej | |||||
26.03
Spartak 2
Win Volley
3
1
|
26.03.2022 | Spartak 2 | 3 : 1 | Win Volley |
26.03
Elan Volej
SK Volej
1
3
|
26.03.2022 | Elan Volej | 1 : 3 | SK Volej | |||||
26.03
Blok aut
Merkur
0
3
|
26.03.2022 | Blok aut | 0 : 3 | Merkur | |||||
26.03
Voriors
Respekt
3
0
|
26.03.2022 | Voriors | 3 : 0 | Respekt | |||||
26.03
Lavovi 07
Star
3
0
|
26.03.2022 | Lavovi 07 | 3 : 0 | Star |
26.03
Kolubara
ŽelezniÄar
3
1
|
26.03.2022 | Kolubara | 3 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
26.03
ObiliÄ
Volleyland
2
3
|
26.03.2022 | ObiliÄ | 2 : 3 | Volleyland | |||||
26.03
Crnjanski
Roda 2
3
0
|
26.03.2022 | Crnjanski | 3 : 0 | Roda 2 |
26.03
19:00
Spartak
RadniÄki Blasters
0
3
|
26.03.2022 19:00 | Spartak | 0 : 3 | RadniÄki Blasters |
26.03
18:00
Vranje
Zlatibor
3
2
|
26.03.2022 18:00 | Vranje | 3 : 2 | Zlatibor | |||||
26.03
19:30
Gimnazijalac
TENT 2
3
2
|
26.03.2022 19:30 | Gimnazijalac | 3 : 2 | TENT 2 | |||||
26.03
15:45
Sterija
RadniÄki
2
3
|
26.03.2022 15:45 | Sterija | 2 : 3 | RadniÄki | |||||
26.03
18:30
Dunav
Leskovac 98
1
3
|
26.03.2022 18:30 | Dunav | 1 : 3 | Leskovac 98 | |||||
26.03
17:00
Valjevo
Panonija
3
1
|
26.03.2022 17:00 | Valjevo | 3 : 1 | Panonija | |||||
26.03
15:00
Ivanjica
SmeÄ 5
3
2
|
26.03.2022 15:00 | Ivanjica | 3 : 2 | SmeÄ 5 |
26.03
18:00
Vojvodina
Å amot 65
30
22
|
26.03.2022 18:00 | Vojvodina | 30 : 22 | Å amot 65 | |||||
26.03
17:00
Partizan
Dinamo
28
26
|
26.03.2022 17:00 | Partizan | 28 : 26 | Dinamo | |||||
26.03
19:00
Rudar
DuboÄica 54
31
28
|
26.03.2022 19:00 | Rudar | 31 : 28 | DuboÄica 54 | |||||
26.03
19:00
Metaloplastika
RadniÄki
23
23
|
26.03.2022 19:00 | Metaloplastika | 23 : 23 | RadniÄki |
26.03
19:00
JugoviÄ
Spartak
31
23
|
26.03.2022 19:00 | JugoviÄ | 31 : 23 | Spartak | |||||
26.03
19:00
ObiliÄ
Mokra Gora
35
28
|
26.03.2022 19:00 | ObiliÄ | 35 : 28 | Mokra Gora |
26.03
19:00
KurŔumlija
Vlasotince
34
22
|
26.03.2022 19:00 | KurŔumlija | 34 : 22 | Vlasotince | |||||
26.03
18:00
Priboj
Jastrebac
33
30
|
26.03.2022 18:00 | Priboj | 33 : 30 | Jastrebac | |||||
26.03
19:00
Vranje 1957
Župa 54
43
30
|
26.03.2022 19:00 | Vranje 1957 | 43 : 30 | Župa 54 | |||||
26.03
18:00
TopliÄanin
Metalac
18
17
|
26.03.2022 18:00 | TopliÄanin | 18 : 17 | Metalac |
26.03
19:00
Smederevo
Vrbas
28
29
|
26.03.2022 19:00 | Smederevo | 28 : 29 | Vrbas | |||||
26.03
19:00
Kikinda
Crvenka
30
22
|
26.03.2022 19:00 | Kikinda | 30 : 22 | Crvenka | |||||
26.03
20:00
Ub
InÄija
34
23
|
26.03.2022 20:00 | Ub | 34 : 23 | InÄija | |||||
26.03
18:00
Apatin
Sivac 69
34
25
|
26.03.2022 18:00 | Apatin | 34 : 25 | Sivac 69 |
26.03
19:00
Jabuka
RadniÄki 1958
25
29
|
26.03.2022 19:00 | Jabuka | 25 : 29 | RadniÄki 1958 | |||||
26.03
19:00
Vojvoda Stepa
Mladost TSK
26
32
|
26.03.2022 19:00 | Vojvoda Stepa | 26 : 32 | Mladost TSK | |||||
26.03
17:30
Lavovi BP
Slavija
36
23
|
26.03.2022 17:30 | Lavovi BP | 36 : 23 | Slavija |
26.03
19:00
MaÄva
Å amot 65 2
21
34
|
26.03.2022 19:00 | MaÄva | 21 : 34 | Å amot 65 2 |
26.03
18:00
Lokomotiva
Mladost
25
30
|
26.03.2022 18:00 | Lokomotiva | 25 : 30 | Mladost | |||||
26.03
19:00
Bane
Sloga
25
24
|
26.03.2022 19:00 | Bane | 25 : 24 | Sloga | |||||
26.03
19:00
RadniÄki
Jagodina 2
42
28
|
26.03.2022 19:00 | RadniÄki | 42 : 28 | Jagodina 2 | |||||
26.03
18:30
ParaÄin
KaraÄorÄe
39
30
|
26.03.2022 18:30 | ParaÄin | 39 : 30 | KaraÄorÄe | |||||
26.03
16:00
TrepÄa
KruŔevac
37
31
|
26.03.2022 16:00 | TrepÄa | 37 : 31 | KruÅ”evac |
26.03
17:00
Äerdap
Rudar 2
32
25
|
26.03.2022 17:00 | Äerdap | 32 : 25 | Rudar 2 | |||||
26.03
17:00
Udarnik
ZajeÄar 1949
32
48
|
26.03.2022 17:00 | Udarnik | 32 : 48 | ZajeÄar 1949 |
26.03
18:00
DuboÄica 54 - 2
NiŔka Banja
38
42
|
26.03.2022 18:00 | DuboÄica 54 - 2 | 38 : 42 | NiÅ”ka Banja | |||||
26.03
20:30
Pirot
Mladost
28
33
|
26.03.2022 20:30 | Pirot | 28 : 33 | Mladost |
26.03
18:00
Ruma
Crvena zvezda
30
35
|
26.03.2022 18:00 | Ruma | 30 : 35 | Crvena zvezda | |||||
26.03
19:00
Crepaja
Senta
24
27
|
26.03.2022 19:00 | Crepaja | 24 : 27 | Senta | |||||
26.03
18:00
ŽSK 1955
Zrenjanin
34
31
|
26.03.2022 18:00 | ŽSK 1955 | 34 : 31 | Zrenjanin |
26.03
15:30
Jabuka
Ruma
17
40
|
26.03.2022 15:30 | Jabuka | 17 : 40 | Ruma | |||||
26.03
20:00
Temerin
Jadran
41
23
|
26.03.2022 20:00 | Temerin | 41 : 23 | Jadran | |||||
26.03
18:00
Krule
Laki
31
28
|
26.03.2022 18:00 | Krule | 31 : 28 | Laki |
26.03
13:30
Bekament BB - 2
Jagodina 2
23
23
|
26.03.2022 13:30 | Bekament BB - 2 | 23 : 23 | Jagodina 2 | |||||
26.03
13:00
RadniÄki (S)
SPD RadniÄki - 2
28
17
|
26.03.2022 13:00 | RadniÄki (S) | 28 : 17 | SPD RadniÄki - 2 |
26.03
20:30
Osice
Radan
36
20
|
26.03.2022 20:30 | Osice | 36 : 20 | Radan | |||||
26.03
13:00
Vranje
Remesiana
20
25
|
26.03.2022 13:00 | Vranje | 20 : 25 | Remesiana |
26.03
19:00
Naisa
Beograd
33
27
|
26.03.2022 19:00 | Naisa | 33 : 27 | Beograd | |||||
26.03
19:00
Vrbas
Crvena zvezda
34
36
|
26.03.2022 19:00 | Vrbas | 34 : 36 | Crvena zvezda | |||||
26.03
19:30
Mladost (NP)
Vojvodina
31
31
|
26.03.2022 19:30 | Mladost (NP) | 31 : 31 | Vojvodina |
26.03
16:00
Mladi radnik
Kikinda
24
23
|
26.03.2022 16:00 | Mladi radnik | 24 : 23 | Kikinda | |||||
26.03
17:00
RadniÄki BG
Prijepolje
31
29
|
26.03.2022 17:00 | RadniÄki BG | 31 : 29 | Prijepolje | |||||
26.03
18:00
Halas Jožef
Petrovaradin
22
16
|
26.03.2022 18:00 | Halas Jožef | 22 : 16 | Petrovaradin | |||||
26.03
20:45
TopliÄanin
Srem
24
20
|
26.03.2022 20:45 | TopliÄanin | 24 : 20 | Srem | |||||
26.03
17:00
PanÄevo
Pirot
55
24
|
26.03.2022 17:00 | PanÄevo | 55 : 24 | Pirot |
26.03
17:45
Novi Beograd
Proleter
20
4
|
26.03.2022 17:45 | Novi Beograd | 20 : 4 | Proleter | |||||
26.03
20:00
SPD RadniÄki
Vojvodina
17
7
|
26.03.2022 20:00 | SPD RadniÄki | 17 : 7 | Vojvodina | |||||
26.03
21:00
BVK Crvena zvezda
Å abac
11
13
|
26.03.2022 21:00 | BVK Crvena zvezda | 11 : 13 | Å abac |
26.03
18:00
Valjevo
Stari Grad
10
8
|
26.03.2022 18:00 | Valjevo | 10 : 8 | Stari Grad | |||||
26.03
19:00
Banjica
NBG Vukovi
8
11
|
26.03.2022 19:00 | Banjica | 8 : 11 | NBG Vukovi | |||||
26.03
10:30
Beograd
Mladost
20
6
|
26.03.2022 10:30 | Beograd | 20 : 6 | Mladost |
26.03
21:00
TENT
DorÄol
12
8
|
26.03.2022 21:00 | TENT | 12 : 8 | DorÄol | |||||
26.03
19:00
ŽAK
Spartak Prozivka
16
8
|
26.03.2022 19:00 | ŽAK | 16 : 8 | Spartak Prozivka |
26.03
20:45
Palilula
VraÄar
13
13
|
26.03.2022 20:45 | Palilula | 13 : 13 | VraÄar | |||||
26.03
19:00
Spartak
Valis
17
11
|
26.03.2022 19:00 | Spartak | 17 : 11 | Valis | |||||
26.03
20:30
Senta
Å abac
20
5
|
26.03.2022 20:30 | Senta | 20 : 5 | Å abac |
26.03
17:30
Beogradski
Banjica
3
1
|
26.03.2022 17:30 | Beogradski | 3 : 1 | Banjica | |||||
26.03
20:00
Hram
Ekonomist
6
10
|
26.03.2022 20:00 | Hram | 6 : 10 | Ekonomist |
26.03
19:00
Metalac Kolorado
Zlatar 033
3
3
|
26.03.2022 19:00 | Metalac Kolorado | 3 : 3 | Zlatar 033 |
26.03
18:00
Sjenica
92
6
1
|
26.03.2022 18:00 | Sjenica | 6 : 1 | 92 |
26.03
21:00
Bezbednost 192
KaraÄorÄe 2015
5
7
|
26.03.2022 21:00 | Bezbednost 192 | 5 : 7 | KaraÄorÄe 2015 |
26.03
18:30
BabuŔnica 2011
As
13
1
|
26.03.2022 18:30 | BabuŔnica 2011 | 13 : 1 | As |
26.03
19:00
BeÄej 2003
Novi Pazar
5
2
|
26.03.2022 19:00 | BeÄej 2003 | 5 : 2 | Novi Pazar | |||||
26.03
17:30
Vranje
Loznica Grad 2018
6
2
|
26.03.2022 17:30 | Vranje | 6 : 2 | Loznica Grad 2018 | |||||
26.03
17:30
Winter sport
Konjarnik
2
6
|
26.03.2022 17:30 | Winter sport | 2 : 6 | Konjarnik | |||||
26.03
18:00
FON
KalÄa
9
1
|
26.03.2022 18:00 | FON | 9 : 1 | KalÄa |
26.03
20:30
Gvozdeni puk
Smederevo
5
2
|
26.03.2022 20:30 | Gvozdeni puk | 5 : 2 | Smederevo |
26.03
15:15
Vukovi Beograd
Mammoths Kikinda
41
6
|
26.03.2022 15:15 | Vukovi Beograd | 41 : 6 | Mammoths Kikinda |
26.03
12:15
Hidria Jesenice
Triglav
3
4
|
26.03.2022 12:15 | Hidria Jesenice | 3 : 4 | Triglav | 1:3 | ||||
26.03
17:30
Crvena zvezda
Slavija Junior
2
4
|
26.03.2022 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 4 | Slavija Junior | 1:3 |