28.11
18:45
Crvena zvezda
Spartak ŽK
3
0
|
28.11.2021 18:45 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Spartak ŽK | |||||
28.11
13:00
Kolubara
TSC
2
1
|
28.11.2021 13:00 | Kolubara | 2 : 1 | TSC | |||||
28.11
16:30
Voždovac
Partizan
0
3
|
28.11.2021 16:30 | Voždovac | 0 : 3 | Partizan |
28.11
15:00
Javor Matis
OFK Žarkovo
3
2
|
28.11.2021 15:00 | Javor Matis | 3 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
28.11
13:00
Železničar
Zlatibor
1
0
|
28.11.2021 13:00 | Železničar | 1 : 0 | Zlatibor |
28.11
13:00
Radnički 1918
Budućnost (P)
1
1
|
28.11.2021 13:00 | Radnički 1918 | 1 : 1 | Budućnost (P) |
28.11
13:00
Nemetali
Zlot
1
3
|
28.11.2021 13:00 | Nemetali | 1 : 3 | Zlot | |||||
28.11
13:00
Branik
Poreč
4
1
|
28.11.2021 13:00 | Branik | 4 : 1 | Poreč | |||||
28.11
13:00
Brestovac
Šarbanovac
4
2
|
28.11.2021 13:00 | Brestovac | 4 : 2 | Šarbanovac | |||||
28.11
11:00
Ključ
Mala Vrbica
3
1
|
28.11.2021 11:00 | Ključ | 3 : 1 | Mala Vrbica | |||||
28.11
13:00
Polom
Radnički (K)
0
0
|
28.11.2021 13:00 | Polom | 0 : 0 | Radnički (K) | |||||
28.11
13:00
Polet
Miloševo
5
2
|
28.11.2021 13:00 | Polet | 5 : 2 | Miloševo |
28.11
13:00
Taskovići
Borac
4
0
|
28.11.2021 13:00 | Taskovići | 4 : 0 | Borac | |||||
28.11
13:00
Polet
Svrljig
4
5
|
28.11.2021 13:00 | Polet | 4 : 5 | Svrljig | |||||
28.11
13:00
Radnički 1924
Radnički 1947
1
0
|
28.11.2021 13:00 | Radnički 1924 | 1 : 0 | Radnički 1947 | |||||
28.11
13:00
Pobeda
Naisus 1977
1
3
|
28.11.2021 13:00 | Pobeda | 1 : 3 | Naisus 1977 | |||||
28.11
13:00
Jastrebac
Baličevac
2
1
|
28.11.2021 13:00 | Jastrebac | 2 : 1 | Baličevac | |||||
28.11
13:00
Rad
Zemljoradnik
2
1
|
28.11.2021 13:00 | Rad | 2 : 1 | Zemljoradnik |
28.11
13:30
Kosovo
Šljivar
3
1
|
28.11.2021 13:30 | Kosovo | 3 : 1 | Šljivar | |||||
28.11
13:30
Trebič
Rudar Vrška Čuka
3
2
|
28.11.2021 13:30 | Trebič | 3 : 2 | Rudar Vrška Čuka | |||||
28.11
13:30
Graničar
Rtanj
2
2
|
28.11.2021 13:30 | Graničar | 2 : 2 | Rtanj | |||||
28.11
13:30
Rudar (P)
Sloga
0
2
|
28.11.2021 13:30 | Rudar (P) | 0 : 2 | Sloga | |||||
28.11
13:30
OFK Rtanj
Velika Jasikova
3
0
|
28.11.2021 13:30 | OFK Rtanj | 3 : 0 | Velika Jasikova | |||||
28.11
13:30
Omladinac
Radnički 1946
0
2
|
28.11.2021 13:30 | Omladinac | 0 : 2 | Radnički 1946 | |||||
28.11
13:30
FSU Kraljevica
Hajduk
5
1
|
28.11.2021 13:30 | FSU Kraljevica | 5 : 1 | Hajduk |
28.11
13:00
Čitluk
Vinogradar
3
3
|
28.11.2021 13:00 | Čitluk | 3 : 3 | Vinogradar | |||||
28.11
13:00
Rubin
Temnić 1924
3
2
|
28.11.2021 13:00 | Rubin | 3 : 2 | Temnić 1924 | |||||
28.11
13:00
Mladost (T)
Sloga (Ć)
1
3
|
28.11.2021 13:00 | Mladost (T) | 1 : 3 | Sloga (Ć) | |||||
28.11
13:00
Parunovac
Sebečevac
4
1
|
28.11.2021 13:00 | Parunovac | 4 : 1 | Sebečevac | |||||
28.11
13:00
Trudbenik
13. April
4
2
|
28.11.2021 13:00 | Trudbenik | 4 : 2 | 13. April | |||||
28.11
13:00
Kupci
Jastrebac (VŠ)
3
4
|
28.11.2021 13:00 | Kupci | 3 : 4 | Jastrebac (VŠ) | |||||
28.11
13:00
Bošnjane
Sloga (L)
1
0
|
28.11.2021 13:00 | Bošnjane | 1 : 0 | Sloga (L) |
28.11
13:00
Maršić
Slavija
1
1
|
28.11.2021 13:00 | Maršić | 1 : 1 | Slavija | |||||
28.11
13:00
Jedinstvo
Zastava
1
6
|
28.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Zastava | |||||
28.11
13:00
Srbija
Bratstvo 1975
2
3
|
28.11.2021 13:00 | Srbija | 2 : 3 | Bratstvo 1975 | |||||
28.11
13:00
Mladost (P)
Kutlovo
2
2
|
28.11.2021 13:00 | Mladost (P) | 2 : 2 | Kutlovo | |||||
28.11
13:00
Šumadinac
Šumadija 1934
1
1
|
28.11.2021 13:00 | Šumadinac | 1 : 1 | Šumadija 1934 |
28.11
13:00
Žabari
ZSK
3
0
|
28.11.2021 13:00 | Žabari | 3 : 0 | ZSK | |||||
28.11
13:00
Iskra
OFK Osečina
1
3
|
28.11.2021 13:00 | Iskra | 1 : 3 | OFK Osečina | |||||
28.11
13:00
Trlić
Banjani
3
0
|
28.11.2021 13:00 | Trlić | 3 : 0 | Banjani | |||||
28.11
13:00
OFK Senjak
Kačer
0
3
|
28.11.2021 13:00 | OFK Senjak | 0 : 3 | Kačer | |||||
28.11
11:00
Toplica
Spartak 1924
3
0
|
28.11.2021 11:00 | Toplica | 3 : 0 | Spartak 1924 | |||||
28.11
13:00
Dimitrije Tucović
Radnik
2
0
|
28.11.2021 13:00 | Dimitrije Tucović | 2 : 0 | Radnik |
28.11
13:00
Lipolist
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
28.11.2021 13:00 | Lipolist | 2 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
28.11
13:00
Majur
Podrinje
0
2
|
28.11.2021 13:00 | Majur | 0 : 2 | Podrinje | |||||
28.11
13:00
Karađorđe
Radnički (Ko)
1
1
|
28.11.2021 13:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Radnički (Ko) | |||||
28.11
13:00
Gučevo 1929
Milan Orlić
2
1
|
28.11.2021 13:00 | Gučevo 1929 | 2 : 1 | Milan Orlić | |||||
28.11
13:00
Drina
Vidojevica
1
2
|
28.11.2021 13:00 | Drina | 1 : 2 | Vidojevica | |||||
28.11
13:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Š)
4
0
|
28.11.2021 13:00 | Hajduk Stanko | 4 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
28.11
13:00
Rudar
Sloga
3
1
|
28.11.2021 13:00 | Rudar | 3 : 1 | Sloga |
28.11
13:00
BSK Bujanovac
Mladost (B)
3
0
|
28.11.2021 13:00 | BSK Bujanovac | 3 : 0 | Mladost (B) |
28.11
Dobrič
Borac
4
1
|
28.11.2021 | Dobrič | 4 : 1 | Borac | |||||
28.11
13:00
Partizanski put
OFK Kosanica
0
5
|
28.11.2021 13:00 | Partizanski put | 0 : 5 | OFK Kosanica | |||||
28.11
Spartak
Kosovac
0
3
|
28.11.2021 | Spartak | 0 : 3 | Kosovac | |||||
28.11
Akademija 10
Polet
6
1
|
28.11.2021 | Akademija 10 | 6 : 1 | Polet |
28.11
13:00
Rudar
Ropotovo
0
6
|
28.11.2021 13:00 | Rudar | 0 : 6 | Ropotovo |
28.11
11:00
Polet
Dračić 2018
5
5
|
28.11.2021 11:00 | Polet | 5 : 5 | Dračić 2018 | |||||
28.11
11:00
OFK Povlen
Tešnjar
3
0
|
28.11.2021 11:00 | OFK Povlen | 3 : 0 | Tešnjar | |||||
28.11
11:00
Stari drugari
Junior Novo Naselje
10
2
|
28.11.2021 11:00 | Stari drugari | 10 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
28.11
11:00
Lukavac
Kotešica
2
1
|
28.11.2021 11:00 | Lukavac | 2 : 1 | Kotešica | |||||
28.11
11:00
Jadar 2013
Rajac
0
1
|
28.11.2021 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 1 | Rajac | |||||
28.11
11:00
Milenko Pavlović
Rakac Stave
2
1
|
28.11.2021 11:00 | Milenko Pavlović | 2 : 1 | Rakac Stave | |||||
28.11
11:00
Mali korak
Popadić
3
1
|
28.11.2021 11:00 | Mali korak | 3 : 1 | Popadić |
28.11
Vinogradar
Garevina
3
0
|
28.11.2021 | Vinogradar | 3 : 0 | Garevina | |||||
28.11
Donji Kopaonik
Borac
0
1
|
28.11.2021 | Donji Kopaonik | 0 : 1 | Borac | |||||
28.11
Omladinac
Kamenorezac 76
3
2
|
28.11.2021 | Omladinac | 3 : 2 | Kamenorezac 76 |
28.11
11:00
Omladinac (K)
Šarbane
2
1
|
28.11.2021 11:00 | Omladinac (K) | 2 : 1 | Šarbane | |||||
28.11
13:00
Polet (DL)
Pambukovica
3
2
|
28.11.2021 13:00 | Polet (DL) | 3 : 2 | Pambukovica | |||||
28.11
13:00
Pepeljevac
Polet (T)
5
0
|
28.11.2021 13:00 | Pepeljevac | 5 : 0 | Polet (T) | |||||
28.11
13:00
Mladost (V)
Nepričava
0
1
|
28.11.2021 13:00 | Mladost (V) | 0 : 1 | Nepričava | |||||
28.11
13:00
Joševa
Sovljak
0
3
|
28.11.2021 13:00 | Joševa | 0 : 3 | Sovljak | |||||
28.11
13:00
Čučuge
Ratkovac
3
0
|
28.11.2021 13:00 | Čučuge | 3 : 0 | Ratkovac | |||||
28.11
13:00
OFK Paljuvi
Tvrdojevac
0
2
|
28.11.2021 13:00 | OFK Paljuvi | 0 : 2 | Tvrdojevac |
28.11
14:00
Bratstvo
Šumadinac
3
0
|
28.11.2021 14:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Šumadinac |
28.11
13:00
Budućnost
Mršinci
2
2
|
28.11.2021 13:00 | Budućnost | 2 : 2 | Mršinci |
28.11
11:00
Ratajac
Mladost 1977
1
1
|
28.11.2021 11:00 | Ratajac | 1 : 1 | Mladost 1977 |
28.11
12:30
Sloga (J)
Vrelo
3
0
|
28.11.2021 12:30 | Sloga (J) | 3 : 0 | Vrelo | |||||
28.11
10:00
Zvezda
Vukovac 98
2
1
|
28.11.2021 10:00 | Zvezda | 2 : 1 | Vukovac 98 | |||||
28.11
13:00
Budućnost (M)
Laznica
1
0
|
28.11.2021 13:00 | Budućnost (M) | 1 : 0 | Laznica | |||||
28.11
13:00
Borac (V)
Selište
3
1
|
28.11.2021 13:00 | Borac (V) | 3 : 1 | Selište |
28.11
13:00
Culjković
Napredak
7
5
|
28.11.2021 13:00 | Culjković | 7 : 5 | Napredak | |||||
28.11
13:00
Zadrugar
Varna
3
0
|
28.11.2021 13:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Varna |
28.11
13:00
Korman
Jedinstvo
3
0
|
28.11.2021 13:00 | Korman | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.11
13:00
Bojić
Rudar
3
1
|
28.11.2021 13:00 | Bojić | 3 : 1 | Rudar | |||||
28.11
13:00
Rankovac
Sava
0
3
|
28.11.2021 13:00 | Rankovac | 0 : 3 | Sava | |||||
28.11
13:00
Galeb
Borac BTG
3
0
|
28.11.2021 13:00 | Galeb | 3 : 0 | Borac BTG | |||||
28.11
13:00
Mladost Slatina
Zablaće
2
2
|
28.11.2021 13:00 | Mladost Slatina | 2 : 2 | Zablaće | |||||
28.11
13:00
Metlić
Mišar
0
3
|
28.11.2021 13:00 | Metlić | 0 : 3 | Mišar |
28.11
10:00
Borac
Stolice
1
3
|
28.11.2021 10:00 | Borac | 1 : 3 | Stolice | |||||
28.11
10:00
Hajduk
Gradilište
2
1
|
28.11.2021 10:00 | Hajduk | 2 : 1 | Gradilište | |||||
28.11
10:00
Mladost Gradilište
Vuk
1
2
|
28.11.2021 10:00 | Mladost Gradilište | 1 : 2 | Vuk | |||||
28.11
10:00
Mladost (B)
Paskovac
0
1
|
28.11.2021 10:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Paskovac | |||||
28.11
10:00
Jadar
Sloga
1
6
|
28.11.2021 10:00 | Jadar | 1 : 6 | Sloga |
28.11
15:00
Široki Brijeg
Sarajevo
2
1
|
28.11.2021 15:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Sarajevo | |||||
28.11
15:00
Radnik
Borac
1
1
|
28.11.2021 15:00 | Radnik | 1 : 1 | Borac | |||||
28.11
13:00
Rudar Prijedor
Tuzla City
0
1
|
28.11.2021 13:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Tuzla City |
28.11
16:00
Budućnost
Sutjeska
3
3
|
28.11.2021 16:00 | Budućnost | 3 : 3 | Sutjeska | |||||
28.11
15:00
Dečić
OFK Petrovac
4
4
|
28.11.2021 15:00 | Dečić | 4 : 4 | OFK Petrovac | |||||
28.11
13:00
Rudar
Podgorica
0
1
|
28.11.2021 13:00 | Rudar | 0 : 1 | Podgorica |
28.11
13:00
Kom
Cetinje
4
1
|
28.11.2021 13:00 | Kom | 4 : 1 | Cetinje | |||||
28.11
13:00
Arsenal
Grbalj
0
0
|
28.11.2021 13:00 | Arsenal | 0 : 0 | Grbalj | |||||
28.11
13:00
OFK Titograd
Jedinstvo
0
4
|
28.11.2021 13:00 | OFK Titograd | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
28.11
13:00
Igalo
Bokelj
0
0
|
28.11.2021 13:00 | Igalo | 0 : 0 | Bokelj |
28.11
13:00
Polimlje
Pljevlja 97
4
1
|
28.11.2021 13:00 | Polimlje | 4 : 1 | Pljevlja 97 |
28.11
09:30
Sloga (SB)
Otrant Olympic
0
6
|
28.11.2021 09:30 | Sloga (SB) | 0 : 6 | Otrant Olympic | |||||
28.11
09:30
Sloga (R)
Hajduk
2
1
|
28.11.2021 09:30 | Sloga (R) | 2 : 1 | Hajduk |
28.11
13:00
Internacional
Ribnica
2
0
|
28.11.2021 13:00 | Internacional | 2 : 0 | Ribnica | |||||
28.11
13:00
Zora
Polet Stars
1
1
|
28.11.2021 13:00 | Zora | 1 : 1 | Polet Stars | |||||
28.11
13:00
Karioke
Olympico
2
1
|
28.11.2021 13:00 | Karioke | 2 : 1 | Olympico | |||||
28.11
13:00
Ilarion
Ilarion 2
8
3
|
28.11.2021 13:00 | Ilarion | 8 : 3 | Ilarion 2 | |||||
28.11
13:00
Zabjelo
Iskra 2
1
0
|
28.11.2021 13:00 | Zabjelo | 1 : 0 | Iskra 2 | |||||
28.11
13:00
Adria
Drezga
3
6
|
28.11.2021 13:00 | Adria | 3 : 6 | Drezga |
28.11
15:00
Brentford
Everton
1
0
|
28.11.2021 15:00 | Brentford | 1 : 0 | Everton | |||||
28.11
17:30
Chelsea
Manchester United
1
1
|
28.11.2021 17:30 | Chelsea | 1 : 1 | Manchester United | |||||
28.11
15:00
Leicester City
Watford
4
2
|
28.11.2021 15:00 | Leicester City | 4 : 2 | Watford | |||||
28.11
15:00
Manchester City
West Ham United
2
1
|
28.11.2021 15:00 | Manchester City | 2 : 1 | West Ham United |
28.11
13:30
Sheffield United
Bristol City
2
0
|
28.11.2021 13:30 | Sheffield United | 2 : 0 | Bristol City |
28.11
14:00
Real Betis
Levante
3
1
|
28.11.2021 14:00 | Real Betis | 3 : 1 | Levante | |||||
28.11
18:30
Cadiz
Atletico Madrid
1
4
|
28.11.2021 18:30 | Cadiz | 1 : 4 | Atletico Madrid | |||||
28.11
16:15
Espanyol
Real Sociedad
1
0
|
28.11.2021 16:15 | Espanyol | 1 : 0 | Real Sociedad | |||||
28.11
21:00
Real Madrid
Sevilla
2
1
|
28.11.2021 21:00 | Real Madrid | 2 : 1 | Sevilla |
28.11
17:30
RB Leipzig
Bayer 04 Leverkusen
1
3
|
28.11.2021 17:30 | RB Leipzig | 1 : 3 | Bayer 04 Leverkusen | |||||
28.11
15:30
Eintracht
Union Berlin
2
1
|
28.11.2021 15:30 | Eintracht | 2 : 1 | Union Berlin |
28.11
15:00
Milan
Sassuolo
1
3
|
28.11.2021 15:00 | Milan | 1 : 3 | Sassuolo | |||||
28.11
20:45
Napoli
Lazio
4
0
|
28.11.2021 20:45 | Napoli | 4 : 0 | Lazio | |||||
28.11
18:00
Roma
Torino
1
0
|
28.11.2021 18:00 | Roma | 1 : 0 | Torino | |||||
28.11
15:00
Spezia
Bologna
0
1
|
28.11.2021 15:00 | Spezia | 0 : 1 | Bologna | |||||
28.11
12:30
Udinese
Genoa
0
0
|
28.11.2021 12:30 | Udinese | 0 : 0 | Genoa |
28.11
15:00
Bordeaux
Brest
1
2
|
28.11.2021 15:00 | Bordeaux | 1 : 2 | Brest | |||||
28.11
15:00
Lorient
Rennes
0
2
|
28.11.2021 15:00 | Lorient | 0 : 2 | Rennes | |||||
28.11
20:45
Olympique Marseille
Troyes
1
0
|
28.11.2021 20:45 | Olympique Marseille | 1 : 0 | Troyes | |||||
28.11
15:00
Monaco
Strasbourg
1
1
|
28.11.2021 15:00 | Monaco | 1 : 1 | Strasbourg | |||||
28.11
17:00
Montpellier
Olympique Lyonnais
0
1
|
28.11.2021 17:00 | Montpellier | 0 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
28.11
15:00
Reims
Clermont
1
0
|
28.11.2021 15:00 | Reims | 1 : 0 | Clermont | |||||
28.11
13:00
Saint-Étienne
PSG
1
3
|
28.11.2021 13:00 | Saint-Étienne | 1 : 3 | PSG |
28.11
13:00
TSC
Požarevac
19
0
|
28.11.2021 13:00 | TSC | 19 : 0 | Požarevac |
28.11
10:00
Radnički 1912
Index
3
2
|
28.11.2021 10:00 | Radnički 1912 | 3 : 2 | Index | |||||
28.11
10:00
OFK Bačka
Proleter
1
1
|
28.11.2021 10:00 | OFK Bačka | 1 : 1 | Proleter | |||||
28.11
10:00
RFK Novi Sad 1921
Mladost (NS)
8
1
|
28.11.2021 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 8 : 1 | Mladost (NS) |
28.11
10:00
GFK Sloven
Inđija
1
2
|
28.11.2021 10:00 | GFK Sloven | 1 : 2 | Inđija | |||||
28.11
10:00
Dinamo 1945
Petar Puača
2
5
|
28.11.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 5 | Petar Puača | |||||
28.11
12:00
Petrika
Železničar
1
0
|
28.11.2021 12:00 | Petrika | 1 : 0 | Železničar | |||||
28.11
10:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
2
0
|
28.11.2021 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Radnički (NP) |
28.11
13:00
Borac 1932
RSK
1
6
|
28.11.2021 13:00 | Borac 1932 | 1 : 6 | RSK | |||||
28.11
11:00
Karađorđe
Smederevo 1924
0
6
|
28.11.2021 11:00 | Karađorđe | 0 : 6 | Smederevo 1924 |
28.11
13:00
Novi Pazar
Budućnost (A)
7
0
|
28.11.2021 13:00 | Novi Pazar | 7 : 0 | Budućnost (A) | |||||
28.11
12:00
OFK Senjak
Radnički (K)
1
3
|
28.11.2021 12:00 | OFK Senjak | 1 : 3 | Radnički (K) |
28.11
11:00
Brodarac
Partizan
1
1
|
28.11.2021 11:00 | Brodarac | 1 : 1 | Partizan | |||||
28.11
11:00
OFK Beograd
Vojvodina
2
2
|
28.11.2021 11:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
28.11
11:00
TSC
Spartak ŽK
2
1
|
28.11.2021 11:00 | TSC | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
28.11
11:00
Rad
Mačva
3
0
|
28.11.2021 11:00 | Rad | 3 : 0 | Mačva | |||||
28.11
13:00
Zemun
Mladost (L)
1
1
|
28.11.2021 13:00 | Zemun | 1 : 1 | Mladost (L) |
28.11
12:00
Radnički 1912
Index
5
0
|
28.11.2021 12:00 | Radnički 1912 | 5 : 0 | Index | |||||
28.11
12:00
OFK Bačka
Proleter (NS)
0
2
|
28.11.2021 12:00 | OFK Bačka | 0 : 2 | Proleter (NS) | |||||
28.11
12:00
RFK NS 1921
TSC
1
3
|
28.11.2021 12:00 | RFK NS 1921 | 1 : 3 | TSC | |||||
28.11
12:00
Kabel
Vojvodina
1
0
|
28.11.2021 12:00 | Kabel | 1 : 0 | Vojvodina |
28.11
10:00
Podrinje
Omladinac
5
1
|
28.11.2021 10:00 | Podrinje | 5 : 1 | Omladinac | |||||
28.11
12:00
Dinamo 1945
Petar Puača
2
1
|
28.11.2021 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Petar Puača | |||||
28.11
10:00
Petrika
Železničar
3
0
|
28.11.2021 10:00 | Petrika | 3 : 0 | Železničar | |||||
28.11
12:00
Radnički (SM)
Proleter 2006
1
2
|
28.11.2021 12:00 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Proleter 2006 |
28.11
11:00
ODR
Voja Gačić
6
1
|
28.11.2021 11:00 | ODR | 6 : 1 | Voja Gačić |
28.11
09:30
POFK Savacium
Jedinstvo 1924
3
1
|
28.11.2021 09:30 | POFK Savacium | 3 : 1 | Jedinstvo 1924 |
28.11
Armija SK
Sutjeska
|
28.11.2021 | Armija SK | : | Sutjeska |
28.11
13:30
Brodarac
Partizan
1
3
|
28.11.2021 13:30 | Brodarac | 1 : 3 | Partizan | |||||
28.11
12:00
Teleoptik
Vojvodina
0
0
|
28.11.2021 12:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
28.11
11:00
Radnički (N)
Spartak ŽK
1
5
|
28.11.2021 11:00 | Radnički (N) | 1 : 5 | Spartak ŽK | |||||
28.11
13:30
Rad
Kiker
0
0
|
28.11.2021 13:30 | Rad | 0 : 0 | Kiker | |||||
28.11
15:00
Zemun
Mladost (L)
1
1
|
28.11.2021 15:00 | Zemun | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
28.11
13:00
Čukarički
Crvena zvezda
2
3
|
28.11.2021 13:00 | Čukarički | 2 : 3 | Crvena zvezda |
28.11
10:00
POFK Železničar
Tešnjar Stari Grad
0
2
|
28.11.2021 10:00 | POFK Železničar | 0 : 2 | Tešnjar Stari Grad | |||||
28.11
10:00
Radnički (V)
OFK Osečina
4
2
|
28.11.2021 10:00 | Radnički (V) | 4 : 2 | OFK Osečina | |||||
28.11
10:00
OFK Divci
OFK Senjak
0
3
|
28.11.2021 10:00 | OFK Divci | 0 : 3 | OFK Senjak | |||||
28.11
10:00
Omladinac
Zadrugar
5
2
|
28.11.2021 10:00 | Omladinac | 5 : 2 | Zadrugar | |||||
28.11
10:00
Ribnica
Budućnost Krušik 014
3
1
|
28.11.2021 10:00 | Ribnica | 3 : 1 | Budućnost Krušik 014 |
28.11
19:00
Metalac
Zdravlje Leskovac
76
73
|
28.11.2021 19:00 | Metalac | 76 : 73 | Zdravlje Leskovac | |||||
28.11
15:00
Slodes SoccerBet
OKK Novi Pazar
71
75
|
28.11.2021 15:00 | Slodes SoccerBet | 71 : 75 | OKK Novi Pazar |
28.11
15:00
Flash
Radnički
98
54
|
28.11.2021 15:00 | Flash | 98 : 54 | Radnički | |||||
28.11
20:30
IBC
Vizura
75
54
|
28.11.2021 20:30 | IBC | 75 : 54 | Vizura |
28.11
19:00
Mileševac
M015
79
87
|
28.11.2021 19:00 | Mileševac | 79 : 87 | M015 |
28.11
14:00
Rtanj
Jablanica
68
87
|
28.11.2021 14:00 | Rtanj | 68 : 87 | Jablanica | |||||
28.11
16:30
Niš
Panteri
83
92
|
28.11.2021 16:30 | Niš | 83 : 92 | Panteri |
28.11
19:30
Nova Pazova
Podrinje
77
56
|
28.11.2021 19:30 | Nova Pazova | 77 : 56 | Podrinje |
28.11
13:00
Gorica
Cerak
80
62
|
28.11.2021 13:00 | Gorica | 80 : 62 | Cerak | |||||
28.11
16:45
Borča
ABBA
86
79
|
28.11.2021 16:45 | Borča | 86 : 79 | ABBA |
28.11
14:20
Mondo Basket
Ras
75
61
|
28.11.2021 14:20 | Mondo Basket | 75 : 61 | Ras |
28.11
20:00
Student 014
Play off
84
80
|
28.11.2021 20:00 | Student 014 | 84 : 80 | Play off | |||||
28.11
14:00
Mladost
Morava
76
67
|
28.11.2021 14:00 | Mladost | 76 : 67 | Morava |
28.11
18:30
Futog 1276
Petrovgrad
79
58
|
28.11.2021 18:30 | Futog 1276 | 79 : 58 | Petrovgrad | |||||
28.11
13:30
Marina
Bagljaš
67
70
|
28.11.2021 13:30 | Marina | 67 : 70 | Bagljaš | |||||
28.11
20:00
I Came To Play
Budućnost
85
71
|
28.11.2021 20:00 | I Came To Play | 85 : 71 | Budućnost |
28.11
12:30
Crvenka
Veternik 1998
68
92
|
28.11.2021 12:30 | Crvenka | 68 : 92 | Veternik 1998 | |||||
28.11
18:00
Akademik
Beočin
91
74
|
28.11.2021 18:00 | Akademik | 91 : 74 | Beočin |
28.11
16:30
Partizan
Opovo 99
81
64
|
28.11.2021 16:30 | Partizan | 81 : 64 | Opovo 99 | |||||
28.11
16:00
Agrobanat
Radnički
72
88
|
28.11.2021 16:00 | Agrobanat | 72 : 88 | Radnički |
28.11
18:00
Pusta Reka
Jastreb
74
62
|
28.11.2021 18:00 | Pusta Reka | 74 : 62 | Jastreb |
28.11
18:30
Šumadija 2017
Zicer 2014
45
79
|
28.11.2021 18:30 | Šumadija 2017 | 45 : 79 | Zicer 2014 |
28.11
13:00
Užice
MKA 2017
52
68
|
28.11.2021 13:00 | Užice | 52 : 68 | MKA 2017 | |||||
28.11
19:00
Železničar
Play Off
76
67
|
28.11.2021 19:00 | Železničar | 76 : 67 | Play Off |
28.11
15:00
Radnički SPD 2
Palanka 2021
98
62
|
28.11.2021 15:00 | Radnički SPD 2 | 98 : 62 | Palanka 2021 | |||||
28.11
12:30
Paraćin
Hisar
71
56
|
28.11.2021 12:30 | Paraćin | 71 : 56 | Hisar |
28.11
12:20
Mondo Basket
Proleter
64
60
|
28.11.2021 12:20 | Mondo Basket | 64 : 60 | Proleter | |||||
28.11
14:45
Borča
Karađorđevo
81
53
|
28.11.2021 14:45 | Borča | 81 : 53 | Karađorđevo |
28.11
15:00
Girl Basket
Delfin
128
39
|
28.11.2021 15:00 | Girl Basket | 128 : 39 | Delfin |
28.11
18:30
Vojvodina 021
Duga
71
45
|
28.11.2021 18:30 | Vojvodina 021 | 71 : 45 | Duga | |||||
28.11
16:30
Student
Kraljevo
50
79
|
28.11.2021 16:30 | Student | 50 : 79 | Kraljevo |
28.11
15:00
Srbobran
Novosadska ŽKA
55
101
|
28.11.2021 15:00 | Srbobran | 55 : 101 | Novosadska ŽKA | |||||
28.11
17:00
Ljubovija
Stara Pazova
87
61
|
28.11.2021 17:00 | Ljubovija | 87 : 61 | Stara Pazova |
28.11
12:30
Radnički 1950
Sloboda
106
77
|
28.11.2021 12:30 | Radnički 1950 | 106 : 77 | Sloboda | |||||
28.11
14:30
Star
Crvena zvezda mts
76
82
|
28.11.2021 14:30 | Star | 76 : 82 | Crvena zvezda mts | |||||
28.11
14:00
Actavis Academy
Vojvodina
95
77
|
28.11.2021 14:00 | Actavis Academy | 95 : 77 | Vojvodina |
28.11
10:30
Cibona
Borac
81
88
|
28.11.2021 10:30 | Cibona | 81 : 88 | Borac | |||||
28.11
13:00
Mega Mozzart
Spars
110
94
|
28.11.2021 13:00 | Mega Mozzart | 110 : 94 | Spars | |||||
28.11
15:30
Cedevita Olimpija
Mornar Barsko zlato
81
38
|
28.11.2021 15:30 | Cedevita Olimpija | 81 : 38 | Mornar Barsko zlato |
28.11
11:00
Zadar
Krka
77
65
|
28.11.2021 11:00 | Zadar | 77 : 65 | Krka | |||||
28.11
13:30
Igokea
Partizan NIS
20
0
|
28.11.2021 13:30 | Igokea | 20 : 0 | Partizan NIS | |||||
28.11
13:30
SC Derby
Split
91
50
|
28.11.2021 13:30 | SC Derby | 91 : 50 | Split |
28.11
14:20
Radivoj Korać
Vojvodina 021
66
65
|
28.11.2021 14:20 | Radivoj Korać | 66 : 65 | Vojvodina 021 | |||||
28.11
20:30
Srem
Art Basket
49
83
|
28.11.2021 20:30 | Srem | 49 : 83 | Art Basket |
28.11
13:00
Mladi radnik 2
Lucky Star
3
0
|
28.11.2021 13:00 | Mladi radnik 2 | 3 : 0 | Lucky Star |
28.11
14:30
Dunav Volley
Vest
3
0
|
28.11.2021 14:30 | Dunav Volley | 3 : 0 | Vest | |||||
28.11
17:00
Mladost
Stražilovo
0
3
|
28.11.2021 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Stražilovo |
28.11
17:00
Partizan Soccerbet
Radnički
3
2
|
28.11.2021 17:00 | Partizan Soccerbet | 3 : 2 | Radnički |
28.11
19:00
MOK Topličanin 97
Ribnica 2
3
1
|
28.11.2021 19:00 | MOK Topličanin 97 | 3 : 1 | Ribnica 2 | |||||
28.11
16:00
Loznica
Banat
0
3
|
28.11.2021 16:00 | Loznica | 0 : 3 | Banat | |||||
28.11
18:00
Užice
Železničar
2
3
|
28.11.2021 18:00 | Užice | 2 : 3 | Železničar |
28.11
12:00
Mokra Gora
Borac
0
3
|
28.11.2021 12:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Borac | |||||
28.11
15:00
Tehničar
Tara
3
0
|
28.11.2021 15:00 | Tehničar | 3 : 0 | Tara | |||||
28.11
19:00
Sloboda S
Lotus
3
0
|
28.11.2021 19:00 | Sloboda S | 3 : 0 | Lotus |
28.11
19:00
Mladost 1979
Futog
3
0
|
28.11.2021 19:00 | Mladost 1979 | 3 : 0 | Futog | |||||
28.11
12:00
Štrand Volej
Novi Sad 2
3
0
|
28.11.2021 12:00 | Štrand Volej | 3 : 0 | Novi Sad 2 | |||||
28.11
18:00
Kikinda 0230
Ruma
3
0
|
28.11.2021 18:00 | Kikinda 0230 | 3 : 0 | Ruma | |||||
28.11
18:00
FOK
Srem 2
2
3
|
28.11.2021 18:00 | FOK | 2 : 3 | Srem 2 |
28.11
17:00
Ozren
Zaječar
0
3
|
28.11.2021 17:00 | Ozren | 0 : 3 | Zaječar |
28.11
19:00
Bagljaš 023
Bavanište
3
0
|
28.11.2021 19:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Bavanište | |||||
28.11
17:00
Proleter
Hercegovina
0
3
|
28.11.2021 17:00 | Proleter | 0 : 3 | Hercegovina |
28.11
18:00
Crvena zvezda
Jedinstvo
3
0
|
28.11.2021 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.11
18:00
TENT
Ub
2
3
|
28.11.2021 18:00 | TENT | 2 : 3 | Ub |
28.11
18:30
Beograd
Radnički Blasters
2
3
|
28.11.2021 18:30 | Beograd | 2 : 3 | Radnički Blasters | |||||
28.11
19:30
Crno Bele 011
Novi Sad
0
3
|
28.11.2021 19:30 | Crno Bele 011 | 0 : 3 | Novi Sad |
28.11
17:00
Valjevo
Leskovac 98
3
2
|
28.11.2021 17:00 | Valjevo | 3 : 2 | Leskovac 98 |
28.11
18:00
Spartak
Mokra Gora
27
26
|
28.11.2021 18:00 | Spartak | 27 : 26 | Mokra Gora |
28.11
19:00
Vranje 1957
Topličanin
26
29
|
28.11.2021 19:00 | Vranje 1957 | 26 : 29 | Topličanin | |||||
28.11
19:00
Vlasotince
Bela Palanka
27
23
|
28.11.2021 19:00 | Vlasotince | 27 : 23 | Bela Palanka | |||||
28.11
17:00
Jastrebac
Metalac
32
27
|
28.11.2021 17:00 | Jastrebac | 32 : 27 | Metalac |
28.11
15:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Sinđelić
22
26
|
28.11.2021 15:00 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 22 : 26 | Sinđelić | |||||
28.11
18:00
Crvenka
Inđija
40
27
|
28.11.2021 18:00 | Crvenka | 40 : 27 | Inđija |
28.11
19:30
Vojvoda Stepa
Potisje Pleteks
20
30
|
28.11.2021 19:30 | Vojvoda Stepa | 20 : 30 | Potisje Pleteks | |||||
28.11
19:00
Jabuka
Lavovi BP
20
23
|
28.11.2021 19:00 | Jabuka | 20 : 23 | Lavovi BP | |||||
28.11
19:00
Radnički 1958
Jedinstvo
37
37
|
28.11.2021 19:00 | Radnički 1958 | 37 : 37 | Jedinstvo | |||||
28.11
20:00
Mladost TSK
Banatski Karlovac
38
36
|
28.11.2021 20:00 | Mladost TSK | 38 : 36 | Banatski Karlovac |
28.11
13:30
Šamot 65 2
Užice
41
22
|
28.11.2021 13:30 | Šamot 65 2 | 41 : 22 | Užice | |||||
28.11
19:00
Omladinac
Metalac
23
32
|
28.11.2021 19:00 | Omladinac | 23 : 32 | Metalac | |||||
28.11
18:00
Mačva
Arilje
33
13
|
28.11.2021 18:00 | Mačva | 33 : 13 | Arilje |
28.11
19:30
Karađorđe
Sloga
30
34
|
28.11.2021 19:30 | Karađorđe | 30 : 34 | Sloga | |||||
28.11
19:00
Trepča
Bane
30
36
|
28.11.2021 19:00 | Trepča | 30 : 36 | Bane |
28.11
19:00
Jedinstvo 1974
Udarnik
38
19
|
28.11.2021 19:00 | Jedinstvo 1974 | 38 : 19 | Udarnik |
28.11
18:00
Žitorađa
Niška Banja
27
30
|
28.11.2021 18:00 | Žitorađa | 27 : 30 | Niška Banja | |||||
28.11
12:00
Dubočica 54 - 2
Aleksinac
31
38
|
28.11.2021 12:00 | Dubočica 54 - 2 | 31 : 38 | Aleksinac | |||||
28.11
17:00
Progres
BSK Heba
30
33
|
28.11.2021 17:00 | Progres | 30 : 33 | BSK Heba |
28.11
19:00
PIK Prigrevica
Metalac
31
32
|
28.11.2021 19:00 | PIK Prigrevica | 31 : 32 | Metalac | |||||
28.11
17:30
Ruma
Zrenjanin
30
35
|
28.11.2021 17:30 | Ruma | 30 : 35 | Zrenjanin | |||||
28.11
20:00
Crvena zvezda
Nova Pazova 1957
20
29
|
28.11.2021 20:00 | Crvena zvezda | 20 : 29 | Nova Pazova 1957 |
28.11
17:30
Mokrin
Temerin
22
23
|
28.11.2021 17:30 | Mokrin | 22 : 23 | Temerin | |||||
28.11
17:00
Mladost
Krule
33
27
|
28.11.2021 17:00 | Mladost | 33 : 27 | Krule | |||||
28.11
20:00
Sloven
Proleter
22
16
|
28.11.2021 20:00 | Sloven | 22 : 16 | Proleter | |||||
28.11
15:30
Ruma
Jadran
32
26
|
28.11.2021 15:30 | Ruma | 32 : 26 | Jadran |
28.11
13:00
Radan
RSU Feniks
21
21
|
28.11.2021 13:00 | Radan | 21 : 21 | RSU Feniks | |||||
28.11
18:00
Remesiana
Vlasotince
26
20
|
28.11.2021 18:00 | Remesiana | 26 : 20 | Vlasotince |
28.11
16:00
Mladi radnik
Halas Jožef
31
28
|
28.11.2021 16:00 | Mladi radnik | 31 : 28 | Halas Jožef | |||||
28.11
18:30
Zaječar 1949
Topličanin
22
30
|
28.11.2021 18:30 | Zaječar 1949 | 22 : 30 | Topličanin | |||||
28.11
11:00
Prijepolje
Srem
26
38
|
28.11.2021 11:00 | Prijepolje | 26 : 38 | Srem |
28.11
10:00
Mornar BS
BVK Crvena zvezda
8
12
|
28.11.2021 10:00 | Mornar BS | 8 : 12 | BVK Crvena zvezda | |||||
28.11
11:50
Jadran ST
Primorac
15
8
|
28.11.2021 11:50 | Jadran ST | 15 : 8 | Primorac | |||||
28.11
13:40
Solaris
SPD Radnički
11
16
|
28.11.2021 13:40 | Solaris | 11 : 16 | SPD Radnički | |||||
28.11
10:00
Partizan
Novi Beograd
9
12
|
28.11.2021 10:00 | Partizan | 9 : 12 | Novi Beograd | |||||
28.11
11:50
Šabac
Budva
12
8
|
28.11.2021 11:50 | Šabac | 12 : 8 | Budva | |||||
28.11
13:40
HAVK Mladost
Jadran HN
12
11
|
28.11.2021 13:40 | HAVK Mladost | 12 : 11 | Jadran HN |
28.11
19:00
Partizan
Crvena zvezda
11
15
|
28.11.2021 19:00 | Partizan | 11 : 15 | Crvena zvezda |
28.11
20:00
Spartak
Palilula
14
9
|
28.11.2021 20:00 | Spartak | 14 : 9 | Palilula | |||||
28.11
17:00
Vračar
Senta
5
20
|
28.11.2021 17:00 | Vračar | 5 : 20 | Senta |
28.11
14:20
Ekonomist
Hram
9
2
|
28.11.2021 14:20 | Ekonomist | 9 : 2 | Hram |
28.11
19:00
Radnik
Ozren
8
4
|
28.11.2021 19:00 | Radnik | 8 : 4 | Ozren |
28.11
16:00
Aranđelovac
Karanovac
10
3
|
28.11.2021 16:00 | Aranđelovac | 10 : 3 | Karanovac |
28.11
19:30
Brđanka
Jagodina
5
2
|
28.11.2021 19:30 | Brđanka | 5 : 2 | Jagodina | |||||
28.11
19:00
Miners
Bor
11
5
|
28.11.2021 19:00 | Miners | 11 : 5 | Bor |
28.11
21:00
Dolap
Niš 92
1
4
|
28.11.2021 21:00 | Dolap | 1 : 4 | Niš 92 |
28.11
18:00
Zvečan
Kolašinac
3
7
|
28.11.2021 18:00 | Zvečan | 3 : 7 | Kolašinac | |||||
28.11
19:30
Tango 038
Vukovi sa Ibra
2
3
|
28.11.2021 19:30 | Tango 038 | 2 : 3 | Vukovi sa Ibra |
28.11
19:30
Bečej 2003
Zemun Samo pravo
7
1
|
28.11.2021 19:30 | Bečej 2003 | 7 : 1 | Zemun Samo pravo | |||||
28.11
18:00
Winter sport
Kalča
4
1
|
28.11.2021 18:00 | Winter sport | 4 : 1 | Kalča |
28.11
17:00
Leskovac
Student
2
1
|
28.11.2021 17:00 | Leskovac | 2 : 1 | Student | |||||
28.11
20:00
Ekonomac
Novi Sad
1
1
|
28.11.2021 20:00 | Ekonomac | 1 : 1 | Novi Sad |
28.11
00:00
Morava Gepardi
Car Dušan Silni
18
0
|
28.11.2021 00:00 | Morava Gepardi | 18 : 0 | Car Dušan Silni | |||||
28.11
00:00
Car Dušan Silni
Radnički (NB)
0
18
|
28.11.2021 00:00 | Car Dušan Silni | 0 : 18 | Radnički (NB) | |||||
28.11
00:00
Radnički (NB)
Morava Gepardi
24
44
|
28.11.2021 00:00 | Radnički (NB) | 24 : 44 | Morava Gepardi |
28.11
14:00
BRK Crvena Zvezda
Partizan
17
50
|
28.11.2021 14:00 | BRK Crvena Zvezda | 17 : 50 | Partizan |
28.11
00:00
Vojvodina
Mladost
5
0
|
28.11.2021 00:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Mladost | |||||
28.11
00:00
Medveščak Mladi
Crvena zvezda
5
0
|
28.11.2021 00:00 | Medveščak Mladi | 5 : 0 | Crvena zvezda |