22.08
16:30
Vojvodina
Novi Pazar
2
1
|
22.08.2021 16:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
22.08
21:00
Kolubara
Partizan
0
4
|
22.08.2021 21:00 | Kolubara | 0 : 4 | Partizan | |||||
22.08
18:00
Spartak ŽK
Napredak
3
2
|
22.08.2021 18:00 | Spartak ŽK | 3 : 2 | Napredak |
22.08
17:30
OFK Žarkovo
Loznica
1
0
|
22.08.2021 17:30 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Loznica | |||||
22.08
17:30
Zlatibor
Mladost GAT
0
0
|
22.08.2021 17:30 | Zlatibor | 0 : 0 | Mladost GAT | |||||
22.08
17:30
Timok 1919
IMT
1
1
|
22.08.2021 17:30 | Timok 1919 | 1 : 1 | IMT |
22.08
17:00
Tisa
Hajduk 1912
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Tisa | 1 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
22.08
17:00
Borac (Š)
Jedinstvo (SP)
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Borac (Š) | 1 : 0 | Jedinstvo (SP) |
22.08
17:00
RSK
Rađevac
1
2
|
22.08.2021 17:00 | RSK | 1 : 2 | Rađevac |
22.08
17:00
Zvezdara
Brodarac
0
1
|
22.08.2021 17:00 | Zvezdara | 0 : 1 | Brodarac | |||||
22.08
17:00
Studentski grad
Zemun
0
1
|
22.08.2021 17:00 | Studentski grad | 0 : 1 | Zemun | |||||
22.08
17:00
Jedinstvo
OFK Beograd
1
5
|
22.08.2021 17:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | OFK Beograd |
22.08
11:00
Radnički (S)
Budućnost (P)
0
2
|
22.08.2021 11:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | Budućnost (P) | |||||
22.08
17:00
OFK Brzi Brod
Timočanin
1
0
|
22.08.2021 17:00 | OFK Brzi Brod | 1 : 0 | Timočanin | |||||
22.08
17:00
Vlasina
Rembas
3
0
|
22.08.2021 17:00 | Vlasina | 3 : 0 | Rembas | |||||
22.08
17:00
Hajduk Veljko
GFK Dubočica
0
7
|
22.08.2021 17:00 | Hajduk Veljko | 0 : 7 | GFK Dubočica |
22.08
17:00
Borac
Vojvodina 1928
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Borac | 1 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
22.08
17:00
Polet
Naftagas
2
3
|
22.08.2021 17:00 | Polet | 2 : 3 | Naftagas | |||||
22.08
17:00
Crvena zvezda (RS)
Begej
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Crvena zvezda (RS) | 1 : 0 | Begej |
22.08
17:00
Budućnost
Donji Srem 2015
0
4
|
22.08.2021 17:00 | Budućnost | 0 : 4 | Donji Srem 2015 | |||||
22.08
17:00
Sloboda
Hajduk
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Hajduk |
22.08
17:00
Preporod
Bajša
3
2
|
22.08.2021 17:00 | Preporod | 3 : 2 | Bajša | |||||
22.08
17:00
Hercegovac
Stanišić
0
2
|
22.08.2021 17:00 | Hercegovac | 0 : 2 | Stanišić | |||||
22.08
17:00
Mladost (BP)
Tavankut
0
0
|
22.08.2021 17:00 | Mladost (BP) | 0 : 0 | Tavankut | |||||
22.08
17:00
Mladost (T)
Bačka (P)
0
0
|
22.08.2021 17:00 | Mladost (T) | 0 : 0 | Bačka (P) |
22.08
10:00
Torlak
GSP Polet Dorćol
1
2
|
22.08.2021 10:00 | Torlak | 1 : 2 | GSP Polet Dorćol | |||||
22.08
17:00
Komgrap
Sremčica
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Komgrap | 1 : 0 | Sremčica | |||||
22.08
17:00
Crvena zvezda (MML)
Poštar Zvezdara
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Crvena zvezda (MML) | 1 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
22.08
17:00
BSK 1925
PKB
1
2
|
22.08.2021 17:00 | BSK 1925 | 1 : 2 | PKB |
22.08
17:00
Bane 1931
Korićani
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Bane 1931 | 2 : 2 | Korićani | |||||
22.08
17:00
Šumadija (T)
Mokra Gora
0
0
|
22.08.2021 17:00 | Šumadija (T) | 0 : 0 | Mokra Gora |
22.08
11:00
Jedinstvo Putevi
Polimlje
5
0
|
22.08.2021 11:00 | Jedinstvo Putevi | 5 : 0 | Polimlje | |||||
22.08
17:00
Savinac
Jedinstvo (K)
0
3
|
22.08.2021 17:00 | Savinac | 0 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
22.08
17:00
Omladinac
Polet (T)
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Polet (T) | |||||
22.08
17:00
Prijevor
Zlatar
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Prijevor | 1 : 0 | Zlatar | |||||
22.08
17:00
Sloboda
Sevojno
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Sevojno | |||||
22.08
11:00
Polet (LJ)
FAP
5
1
|
22.08.2021 11:00 | Polet (LJ) | 5 : 1 | FAP | |||||
22.08
17:00
Jasen
Parmenac
4
1
|
22.08.2021 17:00 | Jasen | 4 : 1 | Parmenac |
22.08
17:00
Železničar
Vrelo Sport
0
3
|
22.08.2021 17:00 | Železničar | 0 : 3 | Vrelo Sport | |||||
22.08
17:00
Mladost
Zadrugar
0
5
|
22.08.2021 17:00 | Mladost | 0 : 5 | Zadrugar |
22.08
17:00
Rudar (S)
Sloga (B)
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Rudar (S) | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
22.08
17:00
Pomoravlje 1946
Sloga 33
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Pomoravlje 1946 | 1 : 0 | Sloga 33 | |||||
22.08
17:00
OFK Aranđelovac 1979
Mladi borac
1
2
|
22.08.2021 17:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 2 | Mladi borac |
22.08
17:00
Morava
Jedinstvo (GM)
1
2
|
22.08.2021 17:00 | Morava | 1 : 2 | Jedinstvo (GM) | |||||
22.08
17:00
Pukovac
Naša krila 1936
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Pukovac | 2 : 1 | Naša krila 1936 | |||||
22.08
17:00
OFK Niš
Orljane
2
0
|
22.08.2021 17:00 | OFK Niš | 2 : 0 | Orljane | |||||
22.08
11:00
Car Konstantin
Malošište
4
2
|
22.08.2021 11:00 | Car Konstantin | 4 : 2 | Malošište | |||||
22.08
17:00
Mladost (M)
Rudar
2
3
|
22.08.2021 17:00 | Mladost (M) | 2 : 3 | Rudar | |||||
22.08
17:00
Delijski Vis
Mladost (B)
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Delijski Vis | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
22.08
17:00
OFK Napredak 1929
Aluminijum
5
0
|
22.08.2021 17:00 | OFK Napredak 1929 | 5 : 0 | Aluminijum |
22.08
17:00
Radan
Pusta Reka
3
1
|
22.08.2021 17:00 | Radan | 3 : 1 | Pusta Reka | |||||
22.08
17:00
Trnovac
Čekmin
3
1
|
22.08.2021 17:00 | Trnovac | 3 : 1 | Čekmin | |||||
22.08
17:00
Jedinstvo
Moravac Orion
5
2
|
22.08.2021 17:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Moravac Orion | |||||
22.08
17:00
OFK Topličanin
Žitorađa
0
4
|
22.08.2021 17:00 | OFK Topličanin | 0 : 4 | Žitorađa |
22.08
17:00
Juhor
Trstenik PPT
2
6
|
22.08.2021 17:00 | Juhor | 2 : 6 | Trstenik PPT | |||||
22.08
17:00
Kušiljevo
OFK Lugomir
3
0
|
22.08.2021 17:00 | Kušiljevo | 3 : 0 | OFK Lugomir | |||||
22.08
11:00
SFS Borac
Jedinstvo 1936
3
0
|
22.08.2021 11:00 | SFS Borac | 3 : 0 | Jedinstvo 1936 |
22.08
17:00
Rajko Mitić
Bor 1919
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Rajko Mitić | 1 : 1 | Bor 1919 | |||||
22.08
17:00
OFK 019
OFK Slatina
1
4
|
22.08.2021 17:00 | OFK 019 | 1 : 4 | OFK Slatina | |||||
22.08
11:00
Tanasko Rajić
Lužnica
3
1
|
22.08.2021 11:00 | Tanasko Rajić | 3 : 1 | Lužnica |
22.08
17:00
Radnički 1918
Polet
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Radnički 1918 | 1 : 0 | Polet | |||||
22.08
17:00
Lipar
Kordun
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Lipar | 2 : 2 | Kordun | |||||
22.08
17:00
Budućnost (M)
Bratstvo 2019
0
3
|
22.08.2021 17:00 | Budućnost (M) | 0 : 3 | Bratstvo 2019 |
22.08
17:30
Bačka 1923
Tatra
1
3
|
22.08.2021 17:30 | Bačka 1923 | 1 : 3 | Tatra | |||||
22.08
17:30
Jugović
Šajkaš 1908
0
0
|
22.08.2021 17:30 | Jugović | 0 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
22.08
17:30
ŽSK
Borac
2
1
|
22.08.2021 17:30 | ŽSK | 2 : 1 | Borac | |||||
22.08
17:30
TSK
Jedinstvo
2
1
|
22.08.2021 17:30 | TSK | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
22.08
17:30
Dinamo
Fruškogorac
2
0
|
22.08.2021 17:30 | Dinamo | 2 : 0 | Fruškogorac |
22.08
17:00
Partizan (G)
Stari Tamiš
4
0
|
22.08.2021 17:00 | Partizan (G) | 4 : 0 | Stari Tamiš | |||||
22.08
17:00
Sloga (BNS)
Radnički (K)
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Sloga (BNS) | 2 : 1 | Radnički (K) | |||||
22.08
17:00
Hajdučica
Budućnost (A)
2
0
|
22.08.2021 17:00 | Hajdučica | 2 : 0 | Budućnost (A) | |||||
22.08
17:00
Potporanj
Dolovo
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Potporanj | 1 : 1 | Dolovo | |||||
22.08
17:00
Jugoslavija
Dolina
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Jugoslavija | 2 : 2 | Dolina | |||||
22.08
17:00
Spartak 1911
Crvena zvezda
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Spartak 1911 | 2 : 1 | Crvena zvezda |
22.08
17:00
Sremac (D)
Sremac (V)
1
4
|
22.08.2021 17:00 | Sremac (D) | 1 : 4 | Sremac (V) | |||||
22.08
17:00
Sremac (Deč)
Železničar
0
1
|
22.08.2021 17:00 | Sremac (Deč) | 0 : 1 | Železničar | |||||
22.08
17:00
Hajduk
Napredak
4
1
|
22.08.2021 17:00 | Hajduk | 4 : 1 | Napredak | |||||
22.08
17:00
Jadran
Sloga
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Jadran | 1 : 0 | Sloga | |||||
22.08
17:00
Borac (K)
Radnički
3
2
|
22.08.2021 17:00 | Borac (K) | 3 : 2 | Radnički | |||||
22.08
17:00
Ljukovo
Partizan
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Ljukovo | 2 : 1 | Partizan |
22.08
17:00
Obilić (Z)
Tornjoš
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Obilić (Z) | 2 : 1 | Tornjoš | |||||
22.08
17:00
Sutjeska
Budućnost
3
1
|
22.08.2021 17:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Budućnost |
22.08
17:00
Borac 1932
Bačinac
3
2
|
22.08.2021 17:00 | Borac 1932 | 3 : 2 | Bačinac | |||||
22.08
17:00
Podunavac
Polet
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Podunavac | 2 : 1 | Polet | |||||
22.08
17:00
Sloga
Mladi radnik 1940
5
2
|
22.08.2021 17:00 | Sloga | 5 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
22.08
17:00
Radnik
Jedinstvo
0
0
|
22.08.2021 17:00 | Radnik | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.08
17:00
Osipaonica
Mladost 1948
2
3
|
22.08.2021 17:00 | Osipaonica | 2 : 3 | Mladost 1948 | |||||
22.08
17:00
SASK
Železničar Kusadak
0
2
|
22.08.2021 17:00 | SASK | 0 : 2 | Železničar Kusadak |
22.08
17:30
Badnjevac
Mladi rudar 1954
4
1
|
22.08.2021 17:30 | Badnjevac | 4 : 1 | Mladi rudar 1954 | |||||
22.08
17:30
BSK
Plaskovac
1
3
|
22.08.2021 17:30 | BSK | 1 : 3 | Plaskovac | |||||
22.08
17:30
Šumadinac 1913
Vinča
3
0
|
22.08.2021 17:30 | Šumadinac 1913 | 3 : 0 | Vinča | |||||
22.08
17:30
ŽSK
Sloga (M)
1
2
|
22.08.2021 17:30 | ŽSK | 1 : 2 | Sloga (M) | |||||
22.08
17:30
Trnava
Marjan
4
1
|
22.08.2021 17:30 | Trnava | 4 : 1 | Marjan | |||||
22.08
17:30
Prvi srpski ustanak
Banja 1957
0
3
|
22.08.2021 17:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 3 | Banja 1957 | |||||
22.08
17:30
Jasenica
Omladinac (D.R.)
1
0
|
22.08.2021 17:30 | Jasenica | 1 : 0 | Omladinac (D.R.) |
22.08
11:00
Miloševo
BSK
3
2
|
22.08.2021 11:00 | Miloševo | 3 : 2 | BSK | |||||
22.08
17:00
Radnički (K)
Polet
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Radnički (K) | 1 : 0 | Polet | |||||
22.08
11:00
Mala Vrbica
Polom
7
1
|
22.08.2021 11:00 | Mala Vrbica | 7 : 1 | Polom | |||||
22.08
17:00
Urovica
Branik
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Urovica | 1 : 1 | Branik | |||||
22.08
17:00
Nemetali
Rudna Glava
3
1
|
22.08.2021 17:00 | Nemetali | 3 : 1 | Rudna Glava |
22.08
17:30
Progres
Bratstvo
2
1
|
22.08.2021 17:30 | Progres | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
22.08
17:30
Mladost
Jedinstvo (G)
0
5
|
22.08.2021 17:30 | Mladost | 0 : 5 | Jedinstvo (G) | |||||
22.08
17:30
Vučje
Umac
1
0
|
22.08.2021 17:30 | Vučje | 1 : 0 | Umac | |||||
22.08
17:30
Donja Lomnica
Polet
4
0
|
22.08.2021 17:30 | Donja Lomnica | 4 : 0 | Polet |
22.08
17:30
Železničar
Sloga
1
1
|
22.08.2021 17:30 | Železničar | 1 : 1 | Sloga | |||||
22.08
17:30
Jedinstvo (B)
Mladi borac
1
0
|
22.08.2021 17:30 | Jedinstvo (B) | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
22.08
17:30
Real
Mladost 1959
1
0
|
22.08.2021 17:30 | Real | 1 : 0 | Mladost 1959 | |||||
22.08
17:30
Bobište
Sloboda
1
1
|
22.08.2021 17:30 | Bobište | 1 : 1 | Sloboda | |||||
22.08
17:30
OFK Morava
Milanovo
4
3
|
22.08.2021 17:30 | OFK Morava | 4 : 3 | Milanovo | |||||
22.08
17:30
BSK
Veliko Trnjane
1
0
|
22.08.2021 17:30 | BSK | 1 : 0 | Veliko Trnjane |
22.08
17:00
Moravac
Borac
2
0
|
22.08.2021 17:00 | Moravac | 2 : 0 | Borac | |||||
22.08
17:00
Zemljoradnik
Palilula
5
3
|
22.08.2021 17:00 | Zemljoradnik | 5 : 3 | Palilula | |||||
22.08
17:00
Toplica
Rad
3
0
|
22.08.2021 17:00 | Toplica | 3 : 0 | Rad | |||||
22.08
17:00
Naisus 1977
Jastrebac
5
1
|
22.08.2021 17:00 | Naisus 1977 | 5 : 1 | Jastrebac | |||||
22.08
17:00
Radnički 1947
Pobeda
3
3
|
22.08.2021 17:00 | Radnički 1947 | 3 : 3 | Pobeda | |||||
22.08
17:00
Taskovići
Polet
6
0
|
22.08.2021 17:00 | Taskovići | 6 : 0 | Polet |
22.08
17:00
Radnički 1946
FSU Kraljevica
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Radnički 1946 | 1 : 0 | FSU Kraljevica | |||||
22.08
17:00
Velika Jasikova
Omladinac
0
3
|
22.08.2021 17:00 | Velika Jasikova | 0 : 3 | Omladinac | |||||
22.08
17:00
Sloga
OFK Rtanj
4
1
|
22.08.2021 17:00 | Sloga | 4 : 1 | OFK Rtanj | |||||
22.08
17:00
Rudar Vrška Čuka
Graničar
1
2
|
22.08.2021 17:00 | Rudar Vrška Čuka | 1 : 2 | Graničar |
22.08
16:30
Vinogradar
Rubin
1
3
|
22.08.2021 16:30 | Vinogradar | 1 : 3 | Rubin | |||||
22.08
16:30
Mladost (T)
Čitluk
0
0
|
22.08.2021 16:30 | Mladost (T) | 0 : 0 | Čitluk | |||||
22.08
16:30
Parunovac
Temnić 1924
2
1
|
22.08.2021 16:30 | Parunovac | 2 : 1 | Temnić 1924 | |||||
22.08
16:30
Trudbenik
Sloga (Ć)
1
1
|
22.08.2021 16:30 | Trudbenik | 1 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
22.08
16:30
Mačkovac
Sebečevac
3
1
|
22.08.2021 16:30 | Mačkovac | 3 : 1 | Sebečevac | |||||
22.08
16:30
Kupci
13. April
3
3
|
22.08.2021 16:30 | Kupci | 3 : 3 | 13. April | |||||
22.08
16:30
Bošnjane
Jastrebac (VŠ)
3
3
|
22.08.2021 16:30 | Bošnjane | 3 : 3 | Jastrebac (VŠ) | |||||
22.08
16:30
Sloga (L)
FUD
1
1
|
22.08.2021 16:30 | Sloga (L) | 1 : 1 | FUD |
22.08
17:00
Vojvodina (NM)
Krajina
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Vojvodina (NM) | 1 : 1 | Krajina | |||||
22.08
17:00
ŽAK
ŽFK Banat
2
1
|
22.08.2021 17:00 | ŽAK | 2 : 1 | ŽFK Banat | |||||
22.08
17:00
Banat
Rusanda
1
4
|
22.08.2021 17:00 | Banat | 1 : 4 | Rusanda | |||||
22.08
17:00
Borac
Mladost (BD)
2
0
|
22.08.2021 17:00 | Borac | 2 : 0 | Mladost (BD) | |||||
22.08
17:00
ASK
Mladost (L)
1
1
|
22.08.2021 17:00 | ASK | 1 : 1 | Mladost (L) |
22.08
17:00
Kolare
Javor
3
1
|
22.08.2021 17:00 | Kolare | 3 : 1 | Javor | |||||
22.08
17:00
Juhor (G)
Partizan (G)
0
2
|
22.08.2021 17:00 | Juhor (G) | 0 : 2 | Partizan (G) | |||||
22.08
17:00
Dragocvet
Budućnost (Đ)
0
5
|
22.08.2021 17:00 | Dragocvet | 0 : 5 | Budućnost (Đ) | |||||
22.08
17:00
Sloga
Budućnost (M)
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Budućnost (M) | |||||
22.08
17:00
Morava
Partizan (M)
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Morava | 2 : 1 | Partizan (M) | |||||
22.08
17:00
OFK Juhor 2016
Mladost
3
2
|
22.08.2021 17:00 | OFK Juhor 2016 | 3 : 2 | Mladost | |||||
22.08
17:00
GFK Tabane
Moravac 2015
1
4
|
22.08.2021 17:00 | GFK Tabane | 1 : 4 | Moravac 2015 | |||||
22.08
17:00
Napredak
Rudar (SR)
3
2
|
22.08.2021 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Rudar (SR) |
22.08
17:30
Mladost (R)
Borac (Ž)
0
2
|
22.08.2021 17:30 | Mladost (R) | 0 : 2 | Borac (Ž) | |||||
22.08
17:30
Vihor
Rudar (Kr)
8
1
|
22.08.2021 17:30 | Vihor | 8 : 1 | Rudar (Kr) | |||||
22.08
17:30
Obilić
Omladinac (Š)
1
1
|
22.08.2021 17:30 | Obilić | 1 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
22.08
17:30
Borac (K)
Šapine
1
1
|
22.08.2021 17:30 | Borac (K) | 1 : 1 | Šapine | |||||
22.08
17:30
Sirakovo
Sloga (L)
4
3
|
22.08.2021 17:30 | Sirakovo | 4 : 3 | Sloga (L) | |||||
22.08
17:30
Budućnost (V)
Žitkovica 2017
2
0
|
22.08.2021 17:30 | Budućnost (V) | 2 : 0 | Žitkovica 2017 |
22.08
17:30
BSK 1926
Mladost
4
1
|
22.08.2021 17:30 | BSK 1926 | 4 : 1 | Mladost | |||||
22.08
17:00
Omladinac
OFK Budućnost
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | OFK Budućnost | |||||
22.08
17:00
Lisović 1977
Dimitrije Tucović
0
1
|
22.08.2021 17:00 | Lisović 1977 | 0 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
22.08
10:00
Radnički (R)
Budućnost (Z)
2
0
|
22.08.2021 10:00 | Radnički (R) | 2 : 0 | Budućnost (Z) |
22.08
17:00
SUF Kovačevac 1956
Kaluđerica 1969
1
2
|
22.08.2021 17:00 | SUF Kovačevac 1956 | 1 : 2 | Kaluđerica 1969 | |||||
22.08
17:00
Pudarci
Napredak
2
0
|
22.08.2021 17:00 | Pudarci | 2 : 0 | Napredak | |||||
22.08
17:00
Zaklopača
SUF Dubona
2
3
|
22.08.2021 17:00 | Zaklopača | 2 : 3 | SUF Dubona | |||||
22.08
17:00
Šumadija 1962
Podunavac
6
1
|
22.08.2021 17:00 | Šumadija 1962 | 6 : 1 | Podunavac | |||||
22.08
17:00
Vrčin
Dunavac
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Vrčin | 2 : 1 | Dunavac | |||||
22.08
17:00
Boleč
Velika Krsna
4
2
|
22.08.2021 17:00 | Boleč | 4 : 2 | Velika Krsna |
22.08
11:00
Hajduk
Siti Sport Klub
3
1
|
22.08.2021 11:00 | Hajduk | 3 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
22.08
17:00
Posavac Tišma
Beograd Karaburma
2
0
|
22.08.2021 17:00 | Posavac Tišma | 2 : 0 | Beograd Karaburma | |||||
22.08
17:00
Srem
Umka
1
2
|
22.08.2021 17:00 | Srem | 1 : 2 | Umka | |||||
22.08
17:00
Balkan Mirijevo
Dunav
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Balkan Mirijevo | 1 : 1 | Dunav | |||||
22.08
17:00
PKB Kovilovo
Šećeranac Ada
1
2
|
22.08.2021 17:00 | PKB Kovilovo | 1 : 2 | Šećeranac Ada |
22.08
17:00
Pobeda 1926
Šumadinac
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Pobeda 1926 | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
22.08
17:00
Kutlovo
Borac (D)
4
0
|
22.08.2021 17:00 | Kutlovo | 4 : 0 | Borac (D) | |||||
22.08
17:00
Zastava
Srbija
1
2
|
22.08.2021 17:00 | Zastava | 1 : 2 | Srbija | |||||
22.08
17:00
Slavija
Jedinstvo
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Slavija | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
22.08
17:00
Košutnjak
Maršić
4
2
|
22.08.2021 17:00 | Košutnjak | 4 : 2 | Maršić |
22.08
17:30
Mladost (D)
Dimitrije Tucović
0
0
|
22.08.2021 17:30 | Mladost (D) | 0 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
22.08
11:00
Kačer
Toplica
5
0
|
22.08.2021 11:00 | Kačer | 5 : 0 | Toplica | |||||
22.08
17:30
Banjani
OFK Senjak
3
0
|
22.08.2021 17:30 | Banjani | 3 : 0 | OFK Senjak | |||||
22.08
11:00
Proleter
Trlić
0
0
|
22.08.2021 11:00 | Proleter | 0 : 0 | Trlić | |||||
22.08
17:30
OFK Osečina
OFK Brđanac
0
0
|
22.08.2021 17:30 | OFK Osečina | 0 : 0 | OFK Brđanac | |||||
22.08
17:30
Žabari
Iskra
4
4
|
22.08.2021 17:30 | Žabari | 4 : 4 | Iskra |
22.08
17:00
Jedinstvo
Prilike
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Prilike | |||||
22.08
17:00
Kej
Voćar
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Kej | 2 : 1 | Voćar |
22.08
17:00
Jedinstvo (GG)
Orlovac 1932
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Jedinstvo (GG) | 1 : 1 | Orlovac 1932 | |||||
22.08
17:00
Šumadija
Rakova
3
0
|
22.08.2021 17:00 | Šumadija | 3 : 0 | Rakova | |||||
22.08
17:00
Mladost
Zadrugar
5
3
|
22.08.2021 17:00 | Mladost | 5 : 3 | Zadrugar | |||||
22.08
17:00
Napredak
Donja Vrbava
3
1
|
22.08.2021 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Donja Vrbava | |||||
22.08
17:00
Ozrem
Rudar
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Ozrem | 2 : 1 | Rudar |
22.08
17:30
OFK Ras
Mataruge
4
1
|
22.08.2021 17:30 | OFK Ras | 4 : 1 | Mataruge | |||||
22.08
17:30
Radnik
Napredak
0
0
|
22.08.2021 17:30 | Radnik | 0 : 0 | Napredak | |||||
22.08
17:30
Ribnica
Jedinstvo 2017
1
1
|
22.08.2021 17:30 | Ribnica | 1 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
22.08
17:30
OFK Progorelica
Budućnost
1
2
|
22.08.2021 17:30 | OFK Progorelica | 1 : 2 | Budućnost | |||||
22.08
17:30
Zvezda
Ibar
0
0
|
22.08.2021 17:30 | Zvezda | 0 : 0 | Ibar | |||||
22.08
17:30
Omladinac (NS)
Koštampolje
5
0
|
22.08.2021 17:30 | Omladinac (NS) | 5 : 0 | Koštampolje | |||||
22.08
11:00
Proleter
Rudar
4
0
|
22.08.2021 11:00 | Proleter | 4 : 0 | Rudar |
22.08
17:00
Sloga
Jedinstvo (MZ)
1
3
|
22.08.2021 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
22.08
17:00
Jedinstvo (Š)
Rudar
2
4
|
22.08.2021 17:00 | Jedinstvo (Š) | 2 : 4 | Rudar | |||||
22.08
17:00
Radnički (Kl)
Hajduk Stanko
4
1
|
22.08.2021 17:00 | Radnički (Kl) | 4 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
22.08
11:00
Vidojevica
Cer
3
0
|
22.08.2021 11:00 | Vidojevica | 3 : 0 | Cer | |||||
22.08
17:00
Milan Orlić
Drina
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Milan Orlić | 2 : 2 | Drina | |||||
22.08
17:00
Radnički (Ko)
Gučevo 1929
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Radnički (Ko) | 1 : 0 | Gučevo 1929 | |||||
22.08
17:00
Podrinje
Karađorđe
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Podrinje | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
22.08
17:00
Lipolist
Majur
1
2
|
22.08.2021 17:00 | Lipolist | 1 : 2 | Majur |
22.08
17:00
Sečica
Plavi Tok
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Sečica | 2 : 2 | Plavi Tok | |||||
22.08
17:00
Jedinstvo
OFK Kotroman
2
3
|
22.08.2021 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | OFK Kotroman | |||||
22.08
17:00
Polet
Bakionica
4
2
|
22.08.2021 17:00 | Polet | 4 : 2 | Bakionica | |||||
22.08
17:00
Ježevica
Avijatičar Vranjani
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Ježevica | 2 : 1 | Avijatičar Vranjani |
22.08
17:00
Rampa
Perućac
0
2
|
22.08.2021 17:00 | Rampa | 0 : 2 | Perućac | |||||
22.08
17:00
Sloga
Lazarica
0
1
|
22.08.2021 17:00 | Sloga | 0 : 1 | Lazarica | |||||
22.08
17:00
Višesava
Crnokosa
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Višesava | 1 : 0 | Crnokosa | |||||
22.08
17:00
Tara
Prvi partizan
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Tara | 2 : 2 | Prvi partizan |
22.08
11:00
Popadić
Dračić 2018
2
1
|
22.08.2021 11:00 | Popadić | 2 : 1 | Dračić 2018 | |||||
22.08
11:00
Rakac Stave
Mali korak
2
2
|
22.08.2021 11:00 | Rakac Stave | 2 : 2 | Mali korak | |||||
22.08
11:00
Kotešica
Jadar 2013
3
0
|
22.08.2021 11:00 | Kotešica | 3 : 0 | Jadar 2013 | |||||
22.08
11:00
Kolubara 2
Stari drugari
1
2
|
22.08.2021 11:00 | Kolubara 2 | 1 : 2 | Stari drugari | |||||
22.08
11:00
Polet
OFK Povlen
4
0
|
22.08.2021 11:00 | Polet | 4 : 0 | OFK Povlen |
22.08
17:00
Polet
Graničar
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Polet | 2 : 1 | Graničar | |||||
22.08
17:00
Aleksa Šantić
Mladost
6
1
|
22.08.2021 17:00 | Aleksa Šantić | 6 : 1 | Mladost | |||||
22.08
17:00
Omladinac (D)
BSK
0
1
|
22.08.2021 17:00 | Omladinac (D) | 0 : 1 | BSK | |||||
22.08
17:00
Terekveš
Zadrugar
2
0
|
22.08.2021 17:00 | Terekveš | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
22.08
17:00
Kula
Omladinac (B)
0
3
|
22.08.2021 17:00 | Kula | 0 : 3 | Omladinac (B) | |||||
22.08
17:00
Dinamo 1923
OFK Odžaci
1
2
|
22.08.2021 17:00 | Dinamo 1923 | 1 : 2 | OFK Odžaci |
22.08
16:30
Velika Drenova
Kamenorezac 76
4
0
|
22.08.2021 16:30 | Velika Drenova | 4 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
22.08
16:30
Mladost
Ribnik
3
1
|
22.08.2021 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Ribnik | |||||
22.08
16:30
Vinogradar
Donji Kopaonik
3
0
|
22.08.2021 16:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Donji Kopaonik |
22.08
17:00
Omladinac 1927
Omladinac (D)
0
4
|
22.08.2021 17:00 | Omladinac 1927 | 0 : 4 | Omladinac (D) | |||||
22.08
17:00
Unirea
BSK Bavanište
3
2
|
22.08.2021 17:00 | Unirea | 3 : 2 | BSK Bavanište | |||||
22.08
17:00
Mladost (V)
Radnički (B)
3
6
|
22.08.2021 17:00 | Mladost (V) | 3 : 6 | Radnički (B) | |||||
22.08
17:00
Mundial
Pobeda
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Mundial | 2 : 1 | Pobeda |
22.08
17:30
Tvrdojevac
Šarbane
2
5
|
22.08.2021 17:30 | Tvrdojevac | 2 : 5 | Šarbane | |||||
22.08
17:30
Ratkovac
OFK Paljuvi
2
1
|
22.08.2021 17:30 | Ratkovac | 2 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
22.08
17:30
Sovljak
Čučuge
2
4
|
22.08.2021 17:30 | Sovljak | 2 : 4 | Čučuge | |||||
22.08
17:30
Jedinstvo (M)
Joševa
2
0
|
22.08.2021 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 0 | Joševa | |||||
22.08
17:30
Nepričava
Crvena Jabuka
1
2
|
22.08.2021 17:30 | Nepričava | 1 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
22.08
17:30
Polet (T)
Mladost (V)
3
0
|
22.08.2021 17:30 | Polet (T) | 3 : 0 | Mladost (V) | |||||
22.08
17:30
Pambukovica
Pepeljevac
1
0
|
22.08.2021 17:30 | Pambukovica | 1 : 0 | Pepeljevac | |||||
22.08
11:00
Omladinac (K)
Polet (DL)
0
2
|
22.08.2021 11:00 | Omladinac (K) | 0 : 2 | Polet (DL) |
22.08
17:00
Napredak
PSK Putinci
3
1
|
22.08.2021 17:00 | Napredak | 3 : 1 | PSK Putinci | |||||
22.08
17:00
Šumar
Fruškogorac
5
0
|
22.08.2021 17:00 | Šumar | 5 : 0 | Fruškogorac | |||||
22.08
17:00
ČSK Čortanovci
Jedinstvo
3
0
|
22.08.2021 17:00 | ČSK Čortanovci | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.08
17:00
Mladost
Graničar (O)
0
2
|
22.08.2021 17:00 | Mladost | 0 : 2 | Graničar (O) | |||||
22.08
17:00
Srem
Krušedol
2
0
|
22.08.2021 17:00 | Srem | 2 : 0 | Krušedol | |||||
22.08
17:00
Polet
Rudar
8
1
|
22.08.2021 17:00 | Polet | 8 : 1 | Rudar |
22.08
17:00
Naftagas
Potisje
0
0
|
22.08.2021 17:00 | Naftagas | 0 : 0 | Potisje | |||||
22.08
17:00
Radnički 1911
MSK
0
1
|
22.08.2021 17:00 | Radnički 1911 | 0 : 1 | MSK | |||||
22.08
17:00
OFK Gradnulica
Lehel
1
0
|
22.08.2021 17:00 | OFK Gradnulica | 1 : 0 | Lehel | |||||
22.08
17:00
OFK Stajićevo
Partizan
8
0
|
22.08.2021 17:00 | OFK Stajićevo | 8 : 0 | Partizan | |||||
22.08
17:00
Tisa 1933
Zadrugar
2
4
|
22.08.2021 17:00 | Tisa 1933 | 2 : 4 | Zadrugar | |||||
22.08
17:00
Tamiš
Bilećanin
0
1
|
22.08.2021 17:00 | Tamiš | 0 : 1 | Bilećanin |
22.08
11:00
Gradac
Navalin
6
0
|
22.08.2021 11:00 | Gradac | 6 : 0 | Navalin | |||||
22.08
11:00
Badince
Marjan MB
6
0
|
22.08.2021 11:00 | Badince | 6 : 0 | Marjan MB | |||||
22.08
11:00
Jašunja
Lemind 1953
0
2
|
22.08.2021 11:00 | Jašunja | 0 : 2 | Lemind 1953 |
22.08
17:00
Pomoravlje
Sloga
4
1
|
22.08.2021 17:00 | Pomoravlje | 4 : 1 | Sloga | |||||
22.08
17:00
Donja Mutnica
OFK Batinac
2
0
|
22.08.2021 17:00 | Donja Mutnica | 2 : 0 | OFK Batinac |
22.08
17:00
Šumadinac
Busije
0
4
|
22.08.2021 17:00 | Šumadinac | 0 : 4 | Busije | |||||
22.08
10:00
Bežanija
13. maj
8
0
|
22.08.2021 10:00 | Bežanija | 8 : 0 | 13. maj | |||||
22.08
17:00
Zmaj Novi grad
BUSK
5
0
|
22.08.2021 17:00 | Zmaj Novi grad | 5 : 0 | BUSK | |||||
22.08
10:00
Rekreativo 011
Velika Moštanica
1
2
|
22.08.2021 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 2 | Velika Moštanica | |||||
22.08
10:00
Železnik 1930
Novi Beograd
2
4
|
22.08.2021 10:00 | Železnik 1930 | 2 : 4 | Novi Beograd | |||||
22.08
17:00
Sinđelić 2012
Borac
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Sinđelić 2012 | 2 : 2 | Borac |
22.08
17:00
Avala 1939
Bratstvo
6
0
|
22.08.2021 17:00 | Avala 1939 | 6 : 0 | Bratstvo | |||||
22.08
17:00
Sveti Stefan
KFK Ravna gora
2
6
|
22.08.2021 17:00 | Sveti Stefan | 2 : 6 | KFK Ravna gora | |||||
22.08
11:00
Mladi proleter
Pionir
2
1
|
22.08.2021 11:00 | Mladi proleter | 2 : 1 | Pionir | |||||
22.08
17:00
Pinosava
Lepušnica
0
3
|
22.08.2021 17:00 | Pinosava | 0 : 3 | Lepušnica | |||||
22.08
17:00
Palilulac
OFK Crvenka
5
0
|
22.08.2021 17:00 | Palilulac | 5 : 0 | OFK Crvenka | |||||
22.08
10:00
OFK Lug 2020
Resnik
2
3
|
22.08.2021 10:00 | OFK Lug 2020 | 2 : 3 | Resnik |
22.08
17:00
Ursule
GFK Strelište
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Ursule | 2 : 2 | GFK Strelište | |||||
22.08
17:00
Šantarovac
Kupinovac
3
1
|
22.08.2021 17:00 | Šantarovac | 3 : 1 | Kupinovac | |||||
22.08
17:00
Morava
Bratstvo
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Morava | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
22.08
17:00
Mladost (K)
Vinogradar
3
1
|
22.08.2021 17:00 | Mladost (K) | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
22.08
17:00
Mladost (G)
Osaonica
0
3
|
22.08.2021 17:00 | Mladost (G) | 0 : 3 | Osaonica | |||||
22.08
17:00
Vinorača
Trnava
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Vinorača | 2 : 1 | Trnava |
22.08
17:00
Maglić
Mladost
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Maglić | 2 : 1 | Mladost | |||||
22.08
17:00
Krivanj
Bačka (D)
1
4
|
22.08.2021 17:00 | Krivanj | 1 : 4 | Bačka (D) | |||||
22.08
17:00
Neštin
Bački Hajduk
3
4
|
22.08.2021 17:00 | Neštin | 3 : 4 | Bački Hajduk | |||||
22.08
17:00
Slavija (B)
Orlovi
0
1
|
22.08.2021 17:00 | Slavija (B) | 0 : 1 | Orlovi | |||||
22.08
17:00
Borac
Tvrđava
0
4
|
22.08.2021 17:00 | Borac | 0 : 4 | Tvrđava |
22.08
17:30
Jovo Kursula
Gruža
0
0
|
22.08.2021 17:30 | Jovo Kursula | 0 : 0 | Gruža | |||||
22.08
17:30
Popovići Vrnjci
Mlada krila
1
3
|
22.08.2021 17:30 | Popovići Vrnjci | 1 : 3 | Mlada krila | |||||
22.08
17:30
Jedinstvo (D)
Kraljevo Hajduk
4
0
|
22.08.2021 17:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
22.08
17:30
Granit
Lazac
1
4
|
22.08.2021 17:30 | Granit | 1 : 4 | Lazac | |||||
22.08
17:30
Borac
Studen Vitez
3
0
|
22.08.2021 17:30 | Borac | 3 : 0 | Studen Vitez | |||||
22.08
17:30
Jedinstvo (G)
Apolon 2018
3
0
|
22.08.2021 17:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | Apolon 2018 | |||||
22.08
17:30
Mineral 2015
Omladinac
0
1
|
22.08.2021 17:30 | Mineral 2015 | 0 : 1 | Omladinac |
22.08
17:00
OFK Zeka Buljubaša
OFK Bačinci
5
0
|
22.08.2021 17:00 | OFK Zeka Buljubaša | 5 : 0 | OFK Bačinci | |||||
22.08
17:00
Jedinstvo
Fruška Gora
4
1
|
22.08.2021 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Fruška Gora | |||||
22.08
17:00
Graničar (K)
Zmaj
3
0
|
22.08.2021 17:00 | Graničar (K) | 3 : 0 | Zmaj | |||||
22.08
17:00
Graničar (A)
Obilić 1993
0
2
|
22.08.2021 17:00 | Graničar (A) | 0 : 2 | Obilić 1993 | |||||
22.08
17:00
BSK
Erdevik 2017
6
3
|
22.08.2021 17:00 | BSK | 6 : 3 | Erdevik 2017 | |||||
22.08
17:00
OFK Bikić
LSK Laćarak
2
1
|
22.08.2021 17:00 | OFK Bikić | 2 : 1 | LSK Laćarak | |||||
22.08
17:00
Hajduk
Srem
2
0
|
22.08.2021 17:00 | Hajduk | 2 : 0 | Srem |
22.08
17:00
Karaš (K)
Banat (D)
0
2
|
22.08.2021 17:00 | Karaš (K) | 0 : 2 | Banat (D) | |||||
22.08
17:00
Graničar
Borac (VS)
6
0
|
22.08.2021 17:00 | Graničar | 6 : 0 | Borac (VS) | |||||
22.08
17:00
Banat (I)
Ratar
3
1
|
22.08.2021 17:00 | Banat (I) | 3 : 1 | Ratar | |||||
22.08
17:00
Omladinac
Ševac
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Ševac | |||||
22.08
17:00
Dunav
Polet
7
3
|
22.08.2021 17:00 | Dunav | 7 : 3 | Polet | |||||
22.08
17:00
Partizan
Karaš (J)
5
1
|
22.08.2021 17:00 | Partizan | 5 : 1 | Karaš (J) |
22.08
11:00
Gaglovo
Naupare
0
2
|
22.08.2021 11:00 | Gaglovo | 0 : 2 | Naupare | |||||
22.08
17:00
Bukovica
Pepeljevac 1947
0
2
|
22.08.2021 17:00 | Bukovica | 0 : 2 | Pepeljevac 1947 | |||||
22.08
17:00
Borac
Padež
3
0
|
22.08.2021 17:00 | Borac | 3 : 0 | Padež | |||||
22.08
17:00
Mudrakovac
Zmajevac
6
1
|
22.08.2021 17:00 | Mudrakovac | 6 : 1 | Zmajevac | |||||
22.08
11:00
Dedina
Modrica
2
1
|
22.08.2021 11:00 | Dedina | 2 : 1 | Modrica | |||||
22.08
11:00
Polet
Konjuh
3
0
|
22.08.2021 11:00 | Polet | 3 : 0 | Konjuh | |||||
22.08
17:00
Kapidžija
Rasina
1
4
|
22.08.2021 17:00 | Kapidžija | 1 : 4 | Rasina |
22.08
17:30
Obilić
Moskva
0
2
|
22.08.2021 17:30 | Obilić | 0 : 2 | Moskva | |||||
22.08
17:30
OFK Hajduk
Borac
1
1
|
22.08.2021 17:30 | OFK Hajduk | 1 : 1 | Borac | |||||
22.08
17:30
Susek
Sloga
7
0
|
22.08.2021 17:30 | Susek | 7 : 0 | Sloga | |||||
22.08
17:30
OFK Sirig
Vinogradar
2
0
|
22.08.2021 17:30 | OFK Sirig | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
22.08
17:30
Hajduk (Č)
Čenej
3
3
|
22.08.2021 17:30 | Hajduk (Č) | 3 : 3 | Čenej | |||||
22.08
17:30
Titel
Bačka
0
2
|
22.08.2021 17:30 | Titel | 0 : 2 | Bačka | |||||
22.08
17:30
Hajduk (G)
Proleter
0
0
|
22.08.2021 17:30 | Hajduk (G) | 0 : 0 | Proleter |
22.08
11:00
Omladinac (V)
Mladost (MD)
0
2
|
22.08.2021 11:00 | Omladinac (V) | 0 : 2 | Mladost (MD) | |||||
22.08
11:00
Gradac
Parcane
2
1
|
22.08.2021 11:00 | Gradac | 2 : 1 | Parcane | |||||
22.08
11:00
Ratajac
Velika Morava
3
0
|
22.08.2021 11:00 | Ratajac | 3 : 0 | Velika Morava |
22.08
17:30
Car Uroš
Vojvodina
2
4
|
22.08.2021 17:30 | Car Uroš | 2 : 4 | Vojvodina | |||||
22.08
17:30
Borac
27. Oktobar
1
2
|
22.08.2021 17:30 | Borac | 1 : 2 | 27. Oktobar | |||||
22.08
17:30
Planinac
Sloga (K)
3
3
|
22.08.2021 17:30 | Planinac | 3 : 3 | Sloga (K) | |||||
22.08
17:30
Dunav
Sloga (M)
4
2
|
22.08.2021 17:30 | Dunav | 4 : 2 | Sloga (M) |
22.08
17:00
Vratare
Kruševica
2
2
|
22.08.2021 17:00 | Vratare | 2 : 2 | Kruševica | |||||
22.08
11:00
Mladost VPD
Polet
3
1
|
22.08.2021 11:00 | Mladost VPD | 3 : 1 | Polet | |||||
22.08
17:00
Dvorane
BSK
2
4
|
22.08.2021 17:00 | Dvorane | 2 : 4 | BSK | |||||
22.08
17:00
Grkljane
Kaonik
0
1
|
22.08.2021 17:00 | Grkljane | 0 : 1 | Kaonik |
22.08
17:00
Rudar Prijedor
Borac
1
1
|
22.08.2021 17:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Borac | |||||
22.08
18:55
Radnik
Željezničar
0
0
|
22.08.2021 18:55 | Radnik | 0 : 0 | Željezničar | |||||
22.08
21:00
Široki Brijeg
Velež
0
1
|
22.08.2021 21:00 | Široki Brijeg | 0 : 1 | Velež |
22.08
18:00
Omarska
Ljubić
2
1
|
22.08.2021 18:00 | Omarska | 2 : 1 | Ljubić |
22.08
17:30
Mladost
Cetinje
1
0
|
22.08.2021 17:30 | Mladost | 1 : 0 | Cetinje | |||||
22.08
17:30
Grbalj
Berane
2
3
|
22.08.2021 17:30 | Grbalj | 2 : 3 | Berane | |||||
22.08
17:30
Jedinstvo
Kom
1
0
|
22.08.2021 17:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Kom | |||||
22.08
17:30
Bokelj
Arsenal
0
0
|
22.08.2021 17:30 | Bokelj | 0 : 0 | Arsenal | |||||
22.08
17:30
Igalo
OFK Titograd
1
0
|
22.08.2021 17:30 | Igalo | 1 : 0 | OFK Titograd |
22.08
15:00
Southampton
Manchester United
1
1
|
22.08.2021 15:00 | Southampton | 1 : 1 | Manchester United | |||||
22.08
15:00
Wolverhampton Wanderers
Tottenham Hotspur
0
1
|
22.08.2021 15:00 | Wolverhampton Wanderers | 0 : 1 | Tottenham Hotspur | |||||
22.08
17:30
Arsenal
Chelsea
0
2
|
22.08.2021 17:30 | Arsenal | 0 : 2 | Chelsea |
22.08
17:00
Real Sociedad
Rayo Vallecano
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Real Sociedad | 1 : 0 | Rayo Vallecano | |||||
22.08
19:30
Atletico Madrid
Elche
1
0
|
22.08.2021 19:30 | Atletico Madrid | 1 : 0 | Elche | |||||
22.08
22:00
Levante
Real Madrid
3
3
|
22.08.2021 22:00 | Levante | 3 : 3 | Real Madrid |
22.08
15:30
Hoffenheim
Union Berlin
2
2
|
22.08.2021 15:30 | Hoffenheim | 2 : 2 | Union Berlin | |||||
22.08
17:30
Bayern
Köln
3
2
|
22.08.2021 17:30 | Bayern | 3 : 2 | Köln |
22.08
18:30
Bologna
Salernitana
3
2
|
22.08.2021 18:30 | Bologna | 3 : 2 | Salernitana | |||||
22.08
18:30
Udinese
Juventus
2
2
|
22.08.2021 18:30 | Udinese | 2 : 2 | Juventus | |||||
22.08
20:45
Napoli
Venezia
2
0
|
22.08.2021 20:45 | Napoli | 2 : 0 | Venezia | |||||
22.08
20:45
Roma
Fiorentina
3
1
|
22.08.2021 20:45 | Roma | 3 : 1 | Fiorentina |
22.08
13:00
Olympique Lyonnais
Clermont
3
3
|
22.08.2021 13:00 | Olympique Lyonnais | 3 : 3 | Clermont | |||||
22.08
15:00
Bordeaux
Angers
1
1
|
22.08.2021 15:00 | Bordeaux | 1 : 1 | Angers | |||||
22.08
15:00
Metz
Reims
1
1
|
22.08.2021 15:00 | Metz | 1 : 1 | Reims | |||||
22.08
15:00
Montpellier
Lorient
3
1
|
22.08.2021 15:00 | Montpellier | 3 : 1 | Lorient | |||||
22.08
15:00
Strasbourg
Troyes
1
1
|
22.08.2021 15:00 | Strasbourg | 1 : 1 | Troyes | |||||
22.08
17:00
Rennes
Nantes
1
0
|
22.08.2021 17:00 | Rennes | 1 : 0 | Nantes |
22.08
13:30
Sloga (K)
Šumadija 1903
1
2
|
22.08.2021 13:30 | Sloga (K) | 1 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
22.08
13:30
Borac 1926
Javor
1
1
|
22.08.2021 13:30 | Borac 1926 | 1 : 1 | Javor | |||||
22.08
13:30
Novi Pazar
Sloga (P)
3
0
|
22.08.2021 13:30 | Novi Pazar | 3 : 0 | Sloga (P) | |||||
22.08
13:30
GFK Sloboda
Metalac (GM)
0
2
|
22.08.2021 13:30 | GFK Sloboda | 0 : 2 | Metalac (GM) | |||||
22.08
13:30
Mladi radnik 1926
Loznica
1
2
|
22.08.2021 13:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 2 | Loznica | |||||
22.08
13:30
Mladost (L)
Jedinstvo
1
0
|
22.08.2021 13:30 | Mladost (L) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.08
13:30
Sunrise Šabac
Radnički (V)
1
0
|
22.08.2021 13:30 | Sunrise Šabac | 1 : 0 | Radnički (V) |
22.08
11:00
GFK Jagodina
Morava 1918
7
1
|
22.08.2021 11:00 | GFK Jagodina | 7 : 1 | Morava 1918 |
22.08
13:00
OFK Radnički
Radnik
5
0
|
22.08.2021 13:00 | OFK Radnički | 5 : 0 | Radnik | |||||
22.08
10:00
Kopernikus Želežničar
Budućnost
0
1
|
22.08.2021 10:00 | Kopernikus Želežničar | 0 : 1 | Budućnost |
22.08
10:00
Radnički 1912
Spartak ŽK
0
1
|
22.08.2021 10:00 | Radnički 1912 | 0 : 1 | Spartak ŽK | |||||
22.08
10:00
Hajduk 1912
OFK Bačka
0
0
|
22.08.2021 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 0 | OFK Bačka | |||||
22.08
10:00
Prof. Bolesnikov
RFK Novi Sad 1921
1
5
|
22.08.2021 10:00 | Prof. Bolesnikov | 1 : 5 | RFK Novi Sad 1921 |
22.08
10:00
GFK Sloven
Radnički (Š)
3
1
|
22.08.2021 10:00 | GFK Sloven | 3 : 1 | Radnički (Š) | |||||
22.08
10:00
OFK Vršac
Dinamo 1945
3
1
|
22.08.2021 10:00 | OFK Vršac | 3 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
22.08
10:00
Radnički (Zr)
Radnički (SM)
1
1
|
22.08.2021 10:00 | Radnički (Zr) | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
22.08
12:00
Petar Puača
Železničar
2
0
|
22.08.2021 12:00 | Petar Puača | 2 : 0 | Železničar |
22.08
09:30
Kolubara
IMT 2
1
0
|
22.08.2021 09:30 | Kolubara | 1 : 0 | IMT 2 | |||||
22.08
09:30
Sinđelić
BASK
1
0
|
22.08.2021 09:30 | Sinđelić | 1 : 0 | BASK | |||||
22.08
10:00
Lokomotiva
IM Rakovica
2
0
|
22.08.2021 10:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | IM Rakovica | |||||
22.08
10:00
BSK Borča
OFK Žarkovo
2
0
|
22.08.2021 10:00 | BSK Borča | 2 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
22.08
10:00
Radnički
Zvezdara
5
0
|
22.08.2021 10:00 | Radnički | 5 : 0 | Zvezdara |
22.08
09:00
IMT
Crvena zvezda
1
8
|
22.08.2021 09:00 | IMT | 1 : 8 | Crvena zvezda | |||||
22.08
11:00
Zemun
RFK Grafičar
1
2
|
22.08.2021 11:00 | Zemun | 1 : 2 | RFK Grafičar | |||||
22.08
17:00
TSC
Mačva
5
0
|
22.08.2021 17:00 | TSC | 5 : 0 | Mačva | |||||
22.08
17:30
Voždovac
Čukarički
0
3
|
22.08.2021 17:30 | Voždovac | 0 : 3 | Čukarički | |||||
22.08
17:30
Radnički 1923
Partizan
2
2
|
22.08.2021 17:30 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Partizan |
22.08
09:00
Rad
Studentski grad
12
0
|
22.08.2021 09:00 | Rad | 12 : 0 | Studentski grad |
22.08
11:00
Sloga (K)
Šumadija 1903
4
0
|
22.08.2021 11:00 | Sloga (K) | 4 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
22.08
11:00
Borac 1926
Javor
3
2
|
22.08.2021 11:00 | Borac 1926 | 3 : 2 | Javor | |||||
22.08
11:00
Novi Pazar
Savacijum
7
1
|
22.08.2021 11:00 | Novi Pazar | 7 : 1 | Savacijum | |||||
22.08
11:00
GFK Sloboda
Metalac (GM)
3
2
|
22.08.2021 11:00 | GFK Sloboda | 3 : 2 | Metalac (GM) | |||||
22.08
11:00
Apolon 2018
Loznica
4
0
|
22.08.2021 11:00 | Apolon 2018 | 4 : 0 | Loznica | |||||
22.08
11:00
Radnički 1923
Jedinstvo
3
1
|
22.08.2021 11:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
22.08
11:00
Sunrise Šabac
Radnički (V)
2
2
|
22.08.2021 11:00 | Sunrise Šabac | 2 : 2 | Radnički (V) | |||||
22.08
11:00
Apolon 4
Mačva
3
0
|
22.08.2021 11:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Mačva |
22.08
17:00
Real Niš
Timočanin
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Real Niš | 2 : 1 | Timočanin | |||||
22.08
09:30
OFK Radnički
Radnički 2
3
1
|
22.08.2021 09:30 | OFK Radnički | 3 : 1 | Radnički 2 | |||||
22.08
13:00
GFK Jagodina
Radnički (P)
4
1
|
22.08.2021 13:00 | GFK Jagodina | 4 : 1 | Radnički (P) | |||||
22.08
12:30
Trayal
Radnik
5
2
|
22.08.2021 12:30 | Trayal | 5 : 2 | Radnik | |||||
22.08
12:30
Kopernikus Želežničar
Dinamo
9
1
|
22.08.2021 12:30 | Kopernikus Želežničar | 9 : 1 | Dinamo |
22.08
12:00
Radnički 1912
Spartak ŽK
1
0
|
22.08.2021 12:00 | Radnički 1912 | 1 : 0 | Spartak ŽK | |||||
22.08
12:00
Hajduk 1912
OFK Bačka
1
5
|
22.08.2021 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 5 | OFK Bačka |
22.08
12:00
OFK Vršac
Dinamo 1945
7
0
|
22.08.2021 12:00 | OFK Vršac | 7 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
22.08
12:00
Omladinac
Petrika
2
2
|
22.08.2021 12:00 | Omladinac | 2 : 2 | Petrika | |||||
22.08
12:00
Radnički (Zr)
Radnički (SM)
3
1
|
22.08.2021 12:00 | Radnički (Zr) | 3 : 1 | Radnički (SM) | |||||
22.08
12:30
Petar Puača
Železničar
1
3
|
22.08.2021 12:30 | Petar Puača | 1 : 3 | Železničar |
22.08
17:00
Radnički (N)
Kiker
2
1
|
22.08.2021 17:00 | Radnički (N) | 2 : 1 | Kiker | |||||
22.08
17:00
Sloga (P)
Partizan
1
5
|
22.08.2021 17:00 | Sloga (P) | 1 : 5 | Partizan | |||||
22.08
20:00
Ada
Crvena zvezda
0
3
|
22.08.2021 20:00 | Ada | 0 : 3 | Crvena zvezda |
22.08
10:00
Sušica
Bubamara
2
1
|
22.08.2021 10:00 | Sušica | 2 : 1 | Bubamara | |||||
22.08
10:00
Novi Pazar
Pazar Juniors
1
1
|
22.08.2021 10:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Pazar Juniors | |||||
22.08
10:00
Kosmet
Bane 1931
1
4
|
22.08.2021 10:00 | Kosmet | 1 : 4 | Bane 1931 | |||||
22.08
10:00
Apolon 2018
Sport Klub 99
1
0
|
22.08.2021 10:00 | Apolon 2018 | 1 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
22.08
10:00
Kiker
Radnički 1923
1
6
|
22.08.2021 10:00 | Kiker | 1 : 6 | Radnički 1923 | |||||
22.08
17:30
AF AS Novi Pazar
Rudar (KM)
0
0
|
22.08.2021 17:30 | AF AS Novi Pazar | 0 : 0 | Rudar (KM) | |||||
22.08
10:00
Apolon 4
Sloga (K)
3
1
|
22.08.2021 10:00 | Apolon 4 | 3 : 1 | Sloga (K) |
22.08
10:00
GFK Sloboda
Polimlje
4
2
|
22.08.2021 10:00 | GFK Sloboda | 4 : 2 | Polimlje | |||||
22.08
10:00
Takovo
Javor Matis
0
2
|
22.08.2021 10:00 | Takovo | 0 : 2 | Javor Matis | |||||
22.08
10:00
Sloboda (Č)
Spartak 1976
3
0
|
22.08.2021 10:00 | Sloboda (Č) | 3 : 0 | Spartak 1976 | |||||
22.08
10:00
Sloga (P)
Mladost (L)
3
3
|
22.08.2021 10:00 | Sloga (P) | 3 : 3 | Mladost (L) | |||||
22.08
10:00
Metalac
Jedinstvo Putevi
0
2
|
22.08.2021 10:00 | Metalac | 0 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
22.08
10:00
Gaučosi
Borac 1926
3
1
|
22.08.2021 10:00 | Gaučosi | 3 : 1 | Borac 1926 | |||||
22.08
10:00
Sloga (BB)
Ares 2015
3
1
|
22.08.2021 10:00 | Sloga (BB) | 3 : 1 | Ares 2015 |
22.08
12:00
Duel Juniors
Timok 1919
3
0
|
22.08.2021 12:00 | Duel Juniors | 3 : 0 | Timok 1919 | |||||
22.08
15:00
GFK Jagodina
OFK Radnički
4
1
|
22.08.2021 15:00 | GFK Jagodina | 4 : 1 | OFK Radnički |
22.08
10:00
OFK Bačka
TSC
0
2
|
22.08.2021 10:00 | OFK Bačka | 0 : 2 | TSC | |||||
22.08
10:00
CFK
Spartak ŽK
5
1
|
22.08.2021 10:00 | CFK | 5 : 1 | Spartak ŽK |
22.08
10:00
Sporto 023
Radnički (Š)
6
2
|
22.08.2021 10:00 | Sporto 023 | 6 : 2 | Radnički (Š) |
22.08
10:00
Železničar
Ribnica
3
1
|
22.08.2021 10:00 | Železničar | 3 : 1 | Ribnica |
22.08
10:00
Soko 2015
Zvižd
3
0
|
22.08.2021 10:00 | Soko 2015 | 3 : 0 | Zvižd | |||||
22.08
10:00
Mladi radnik 1926
Cepelin 026
1
11
|
22.08.2021 10:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 11 | Cepelin 026 | |||||
22.08
10:00
Šumadija
Petlić SD 2006
2
1
|
22.08.2021 10:00 | Šumadija | 2 : 1 | Petlić SD 2006 | |||||
22.08
10:00
AF Đokić
Smederevo 1924
0
4
|
22.08.2021 10:00 | AF Đokić | 0 : 4 | Smederevo 1924 | |||||
22.08
10:00
VGSK
Sloga 33
0
3
|
22.08.2021 10:00 | VGSK | 0 : 3 | Sloga 33 | |||||
22.08
10:00
Plana
OPK Rudar 1933
3
0
|
22.08.2021 10:00 | Plana | 3 : 0 | OPK Rudar 1933 |
22.08
09:00
OFK Topličanin
Mineralac
3
4
|
22.08.2021 09:00 | OFK Topličanin | 3 : 4 | Mineralac | |||||
22.08
10:00
Real Niš
OFK Kosanica
4
1
|
22.08.2021 10:00 | Real Niš | 4 : 1 | OFK Kosanica | |||||
22.08
10:00
Vučje
BSK
8
0
|
22.08.2021 10:00 | Vučje | 8 : 0 | BSK | |||||
22.08
OFK Budućnost 2020
SFK Morava
7
1
|
22.08.2021 | OFK Budućnost 2020 | 7 : 1 | SFK Morava |
22.08
13:00
Ozren
Majdanpek
4
0
|
22.08.2021 13:00 | Ozren | 4 : 0 | Majdanpek | |||||
22.08
10:00
Napredak junior 2018
Mašinac
0
3
|
22.08.2021 10:00 | Napredak junior 2018 | 0 : 3 | Mašinac | |||||
22.08
11:00
Levač
Rosulja 2014
2
0
|
22.08.2021 11:00 | Levač | 2 : 0 | Rosulja 2014 |
22.08
19:30
Banjčani 2019
Senta
18
8
|
22.08.2021 19:30 | Banjčani 2019 | 18 : 8 | Senta | |||||
22.08
21:00
Spartak Prozivka
Košutnjak
19
14
|
22.08.2021 21:00 | Spartak Prozivka | 19 : 14 | Košutnjak |