XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 850 utakmica za dan
Nedelja, 25 Oktobar 2020

Fudbal

25.10.2020 14:00 Novi Pazar 2 : 1 Rad
25.10.2020 14:00 Zlatibor 0 : 2 Vojvodina
25.10.2020 14:00 OFK Bačka 1 : 2 Inđija
25.10.2020 21:00 Crvena zvezda 0 : 0 Javor Matis
25.10.2020 16:00 Mačva 1 : 2 Napredak
25.10.2020 16:00 Proleter 1 : 1 Voždovac
25.10.2020 13:30 Dinamo 1 : 2 GFK Dubočica
25.10.2020 13:30 Radnički (P) 1 : 1 Kolubara
25.10.2020 13:30 Kabel 0 : 0 Loznica
25.10.2020 13:30 Radnički 1923 2 : 1 Zemun
25.10.2020 13:30 OFK Žarkovo 1 : 0 Borac 1926
25.10.2020 14:00 Mladost 0 : 2 Borac
25.10.2020 19:00 Radnik 1 : 1 Sloboda
25.10.2020 17:00 Sarajevo 3 : 0 Krupa
25.10.2020 14:00 Dunav 2 : 3 Feniks 1995
25.10.2020 14:00 Borac 0 : 1 Dinamo 1945
25.10.2020 13:30 Budućnost (A) 4 : 2 Železničar (L)
25.10.2020 13:30 Sušica 0 : 0 Sloga 33
25.10.2020 13:30 Jedinstvo 1 : 3 Radnički (O)
25.10.2020 13:30 Leštane 1 : 0 GSP Polet Dorćol
25.10.2020 13:30 Sremčica 3 : 3 Zvezdara
25.10.2020 13:30 BSK 1925 1 : 4 BSK Borča
25.10.2020 13:30 Crvena zvezda 2 : 1 Teleoptik
25.10.2020 13:30 BASK 1 : 0 OFK Beograd
25.10.2020 14:00 Vlasina 2 : 1 Radan
25.10.2020 14:00 Rembas 2 : 1 Timočanin
25.10.2020 14:00 Župa 2 : 1 Mladost
25.10.2020 11:00 Car Konstantin 4 : 3 Kablovi
25.10.2020 14:00 Budućnost (P) 2 : 1 Timok 1919
25.10.2020 11:00 SFS Borac 3 : 2 Dunav
25.10.2020 11:00 Radnički (S) 2 : 2 OFK Sinđelić
25.10.2020 13:30 OFK Ras 1 : 4 Šumadija 1903
25.10.2020 13:30 Vodojaža 1 : 1 Omladinac
25.10.2020 13:30 Radnik 0 : 1 Šumadija (T)
25.10.2020 11:00 Proleter 1 : 2 Korićani
25.10.2020 13:30 Real 2 : 0 Budućnost
25.10.2020 13:30 Apolon 2018 0 : 2 Mokra Gora
25.10.2020 13:30 Polet 0 : 1 Goč
25.10.2020 13:30 OFK Napredak 0 : 1 Karađorđe
25.10.2020 13:30 Proleter Mihajlovac 2 : 0 Borac (Ž)
25.10.2020 13:30 Borac 1932 3 : 3 Sloga (M)
25.10.2020 13:30 Sloboda 0 : 3 Morava (VP)
25.10.2020 13:30 Pomoravlje 4 : 0 Petar Dobrnjac
25.10.2020 13:30 Jasenica 2017 3 : 0 Rudar (S)
25.10.2020 13:30 RSK 1 : 0 OFK Aranđelovac 1979
25.10.2020 13:30 Prijevor 4 : 0 Zlatar
25.10.2020 13:30 Polet (T) 4 : 3 Polimlje
25.10.2020 13:30 Jasen 3 : 2 Polet (Lj)
25.10.2020 13:30 Sloboda (Č) 2 : 0 Omladinac
25.10.2020 13:30 Radnički Stobex 3 : 0 Rubribreza
25.10.2020 13:30 Zadrugar 0 : 1 Radnički (V)
25.10.2020 13:30 Borac (L) 4 : 1 Rađevac
25.10.2020 13:30 Sloga (B) 2 : 0 Vrelo Sport
25.10.2020 13:30 Spartak 1924 2 : 5 Mladost (P)
25.10.2020 14:00 Vojvodina (BG) 4 : 0 Bačka (P)
25.10.2020 14:00 Tavankut 3 : 1 Mladost (BP)
25.10.2020 14:00 Mladost 2 : 1 Sloga
25.10.2020 14:00 Borac 2 : 2 Naftagas
25.10.2020 14:00 Banat 0 : 2 Radnički (S)
25.10.2020 14:00 Crvena zvezda 0 : 0 ŽAK
25.10.2020 14:00 Podunavac 3 : 0 Sloga (E)
25.10.2020 14:00 Sremac Vojka 1 : 0 Index
25.10.2020 14:00 Jugović 0 : 0 Sloga (T)
25.10.2020 14:00 Sloboda 2 : 7 Hajduk
25.10.2020 14:00 OFK Lugomir 1 : 0 Levač
25.10.2020 14:00 Moravac 2015 1 : 1 Sloga (M)
25.10.2020 14:00 Bošnjane 3 : 2 Sloga (D)
25.10.2020 14:00 Temnić 1924 0 : 1 Kušiljevo
25.10.2020 11:00 Tanasko Rajić 3 : 1 Lužnica
25.10.2020 14:00 Rajko Mitić 3 : 1 Branik
25.10.2020 14:00 Hajduk Veljko 5 : 1 Brodoremont
25.10.2020 14:00 OFK Slatina 1 : 1 Jedinstvo (P)
25.10.2020 11:00 Zemljoradnik 1 : 1 Naša krila 1936
25.10.2020 14:00 Orljane 5 : 1 OFK Napredak 1929
25.10.2020 14:00 Jedinstvo (GM) 3 : 1 OFK Niš
25.10.2020 14:00 Bukovik 2 : 3 Morava
25.10.2020 14:00 Rudar 1 : 4 OFK Brzi Brod
25.10.2020 14:00 Delijski Vis 1 : 2 Malošište
25.10.2020 11:00 Pukovac 5 : 0 Moravica
25.10.2020 14:00 Jedinstvo (GS) 5 : 2 Gracko
25.10.2020 14:00 Vranjska Banja 6 : 0 Dobrič
25.10.2020 14:00 Alakince 3 : 0 Čekmin
25.10.2020 14:00 Žitorađa 0 : 0 Sloga
25.10.2020 10:00 Borac (L) 6 : 0 Posavina
25.10.2020 13:30 Srem 2 : 0 Budućnost (Z)
25.10.2020 13:30 Poštar Zvezdara 2 : 0 Dunav
25.10.2020 13:30 Kosmaj 0 : 2 Milutinac
25.10.2020 10:00 Torlak 0 : 0 Prva iskra
25.10.2020 13:30 BSK 1926 1 : 1 Mladost (C)
25.10.2020 13:30 Kosovo 1 : 3 Midžor
25.10.2020 13:30 Šljivar 4 : 3 Rtanj
25.10.2020 13:30 Rudar (P) 2 : 1 Velika Jasikova
25.10.2020 13:30 OFK Rtanj 3 : 2 Ozren
25.10.2020 13:30 Omladinac 3 : 0 Graničar
25.10.2020 14:00 Mačkovac 1 : 1 Sloga (D)
25.10.2020 14:00 Sloga (L) 5 : 0 Čitluk
25.10.2020 14:00 Sloga (Ć) 2 : 3 Mladost (DK)
25.10.2020 14:00 Donji Kopaonik 0 : 2 13. April
25.10.2020 14:00 Kupci 1 : 2 Mladost (T)
25.10.2020 14:00 Trudbenik 2 : 1 Žabare
25.10.2020 14:00 FUD 2 : 2 Sebečevac
25.10.2020 14:00 LSK 2 : 1 Sremac
25.10.2020 14:00 Borac (K) 0 : 0 Partizan
25.10.2020 14:00 Hajduk (B) 0 : 3 Radnički
25.10.2020 14:00 Ljukovo 0 : 0 Sloga
25.10.2020 14:00 Hajduk (V) 0 : 2 Napredak
25.10.2020 14:00 Borac (M) 3 : 0 BSK
25.10.2020 14:00 PSK 2 : 1 Donji Srem 2015
25.10.2020 14:00 Mitros 3 : 4 Železničar
25.10.2020 13:30 Budućnost (A) 3 : 0 Jugoslavija
25.10.2020 13:30 Stari Tamiš 1 : 3 Strela
25.10.2020 13:30 Sloga (BNS) 0 : 0 Radnički (B)
25.10.2020 13:30 Potporanj 1 : 2 Crvena zvezda
25.10.2020 13:30 Polet (Id) 1 : 0 Hajdučica
25.10.2020 13:30 Partizan (G) 5 : 0 Partizan (U)
25.10.2020 13:30 Spartak 1911 3 : 1 Banat (I)
25.10.2020 14:00 Budućnost (P) 4 : 3 ŽAK
25.10.2020 14:00 Zadrugar 0 : 2 Kordun
25.10.2020 14:00 Stanišić 1920 4 : 1 Borac 46
25.10.2020 14:00 Radnički 1918 2 : 2 Budućnost (G)
25.10.2020 14:00 BSK 1 : 1 Rusin
25.10.2020 14:00 Budućnost (M) 1 : 0 Borac (BG)
25.10.2020 14:00 Slavija 2 : 4 Kulpin
25.10.2020 13:30 Budućnost 2 : 0 Jadran
25.10.2020 13:30 Obilić 5 : 2 Đurđin
25.10.2020 13:30 Preporod 6 : 0 Sutjeska
25.10.2020 13:30 Eđšeg 3 : 4 Sloga
25.10.2020 13:30 Proleter (Nj) 7 : 0 Iskra
25.10.2020 14:00 Mladost (BD) 7 : 1 OFK Klek
25.10.2020 14:00 2. Oktobar 2 : 1 Rusanda
25.10.2020 14:00 Vojvodina (NM) 8 : 0 Lehel
25.10.2020 14:00 Borac 1 : 2 Crvena zvezda
25.10.2020 14:00 Tamiš 1 : 1 Mladost (L)
25.10.2020 14:00 Polet 2 : 1 Potisje
25.10.2020 14:00 Radnički 1911 1 : 0 ASK
25.10.2020 Cerovac 2013 1 : 2 Polet
25.10.2020 Sloga (M) 1 : 2 Pobeda
25.10.2020 Podunavac 2 : 1 Budućnost
25.10.2020 Crvena zvezda 1 : 1 Radnik (SP)
25.10.2020 Sloga (L) 1 : 1 SASK
25.10.2020 Mladi radnik 1940 2 : 4 Železničar Kusadak
25.10.2020 Mladi borac 4 : 0 Bresje Superior
25.10.2020 Bačinac 4 : 0 Osipaonica
25.10.2020 14:00 Prvi srpski ustanak 1 : 1 Lokomotiva
25.10.2020 14:00 Sloga (Z) 1 : 0 Marjan (K)
25.10.2020 14:00 Šumadinac (S) 0 : 2 Plaskovac
25.10.2020 14:00 Partizan (BB) 0 : 0 ŽSK
25.10.2020 14:00 Vinča 2 : 2 Omladinac
25.10.2020 14:00 Grizli ML 1 : 0 Trnava
25.10.2020 14:00 Partizan 1945 2 : 5 Jasenica (B)
25.10.2020 14:00 Šumadinac 1913 4 : 2 Banja 1957
25.10.2020 14:00 BSK 2 : 2 Borac (P)
25.10.2020 13:30 DIF 0 : 3 Borac (O)
25.10.2020 13:30 Balkan Mirijevo 3 : 3 PKB (PS)
25.10.2020 13:30 Posavac Tišma 0 : 3 Hajduk
25.10.2020 13:30 Heroj Polet 1 : 0 Institut
25.10.2020 13:30 PKB Kovilovo 1 : 0 Borac (P)
25.10.2020 16:00 011 1 : 2 Šumadinac
25.10.2020 13:30 OFK Budućnost 4 : 2 Lisović 1977
25.10.2020 13:30 OFK Zabrežje 3 : 0 Rojkovac
25.10.2020 13:30 OFK Borac 5 : 0 Polet
25.10.2020 13:30 Zvezda 1 : 0 Radnički
25.10.2020 13:30 Jedinstvo 1 : 1 Vranić
25.10.2020 13:30 Omladinac 2 : 1 Strelac
25.10.2020 13:30 SUF Kovačevac 1956 1 : 2 Dunavac
25.10.2020 13:30 Boleč 4 : 0 Šepšin
25.10.2020 13:30 Kosmajac 1 : 7 Zuce 2019
25.10.2020 13:30 Zaklopača 5 : 2 Ivanča
25.10.2020 13:30 Pudarci 0 : 1 Rabrovac
25.10.2020 13:30 Velika Krsna 2 : 3 Kaluđerica 1969
25.10.2020 14:00 ŽSK 4 : 1 Titel
25.10.2020 14:00 Petrovaradin 0 : 1 OFK Sirig
25.10.2020 14:00 Bačka 1923 1 : 0 Slavija
25.10.2020 14:00 Tatra 0 : 2 TSK
25.10.2020 14:00 Bačka (B) 1 : 0 Susek
25.10.2020 14:00 Hajduk 1 : 1 Jedinstvo
25.10.2020 14:00 Radnički 1 : 6 Urovica
25.10.2020 11:00 Ključ 2 : 4 Sloga
25.10.2020 14:00 Mladost 1 : 5 Zlot
25.10.2020 14:00 Blizna 2 : 0 Polet
25.10.2020 14:00 Kutlovo 0 : 0 Šumadija 1934
25.10.2020 14:00 Jedinstvo 3 : 1 OFK Bagremar
25.10.2020 14:00 Sloga Lužnice 2016 0 : 0 Mladost (P)
25.10.2020 14:00 Zastava 1 : 4 Sloboda (G)
25.10.2020 14:00 Šumadinac KG 1 : 4 Slavija
25.10.2020 14:00 Pobeda 1926 1 : 1 Srbija
25.10.2020 14:00 Mladost (L) 1 : 1 Čegar 1946
25.10.2020 14:00 Crvena zastava 3 : 1 Morava
25.10.2020 14:00 Čegar 2013 1 : 3 Omladinac
25.10.2020 14:00 Aluminjum 5 : 0 Sloboda
25.10.2020 14:00 Palilulac 1 : 0 Mladost (DK)
25.10.2020 14:00 Planinac 1933 0 : 0 Stevan Nešticki
25.10.2020 14:00 Vulkan 1963 1 : 0 Radnički 1936
25.10.2020 14:30 Sirakovo 1 : 3 Napredak 1936
25.10.2020 14:30 Mlava (ML) 1 : 1 Sloga (L)
25.10.2020 14:30 Borac (K) 0 : 3 Obilić
25.10.2020 14:30 Rudar (Kr) 0 : 9 Rudar 2001
25.10.2020 14:30 Mladost (B) 1 : 4 Omladinac (Š)
25.10.2020 14:30 Integral 0 : 1 Železničar
25.10.2020 14:30 Vihor 1 : 2 Budućnost (V)
25.10.2020 11:00 Palilula 2 : 1 Moravac
25.10.2020 14:00 Radnički 1924 2 : 0 Baličevac
25.10.2020 14:00 Sloga 3 : 2 Rudar
25.10.2020 14:00 Rasovača 3 : 0 Taskovići
25.10.2020 14:00 Jastrebac 1 : 0 OFK Rutevac 1908
25.10.2020 14:00 Pobeda 1 : 0 Svrljig
25.10.2020 14:00 Elid 3 : 2 Moravac
25.10.2020 14:00 Jovo Kursula 1 : 0 Mladi radnik 1925
25.10.2020 14:00 Budućnost 4 : 2 Popovići Vrnjci
25.10.2020 14:00 Mladost (V) 3 : 1 Tavnik
25.10.2020 14:00 Gruža 1 : 3 Jedinstvo 2017
25.10.2020 14:00 Ibar 4 : 1 Napredak
25.10.2020 14:00 Ribnica 1 : 0 Kraljevo Hajduk
25.10.2020 14:00 Mladost (J) 0 : 1 Juhor (G)
25.10.2020 14:00 Dragocvet 1 : 0 Sloga
25.10.2020 14:00 OFK Juhor 2016 2 : 1 Rudar
25.10.2020 14:00 Napredak 6 : 1 Javor
25.10.2020 14:00 OFK Bratstvo 2 : 5 Mladost (K)
25.10.2020 14:00 Orlovi 4 : 3 Resavac
25.10.2020 14:00 Partizan 0 : 2 Budućnost (M)
25.10.2020 14:00 Kolare 2 : 1 Morava (R)
25.10.2020 14:30 Joks Junajted 3 : 0 Brezovica
25.10.2020 14:30 Kolubara 2 2 : 1 ZSK
25.10.2020 14:30 OFK Senjak 2 : 1 Banjani
25.10.2020 14:30 Dimitrije Tucović 0 : 3 Strmovo 1968
25.10.2020 14:30 Tvrdojevac 1 : 3 OFK Brđanac
25.10.2020 14:30 Pambukovica 1 : 2 Trlić
25.10.2020 14:00 OFK Brza 0 : 5 Vučje
25.10.2020 14:00 Umac 2 : 3 Polet
25.10.2020 14:00 Bobište 4 : 1 Donja Lomnica
25.10.2020 11:00 Bratstvo 1 : 2 Progres
25.10.2020 14:00 Kumarevo 65 1 : 1 Zloćudovo
25.10.2020 14:00 Sloga 3 : 4 BSK
25.10.2020 14:00 Moravac 1 : 3 Mladost 1959
25.10.2020 14:00 Plantaža 2 : 2 Mladi borac
25.10.2020 14:00 Real 2 : 1 Železničar
25.10.2020 14:00 OFK Morava 4 : 1 Sloboda
25.10.2020 14:00 Šumadija 3 : 3 Milanovo
25.10.2020 13:30 Savinac 4 : 0 Avijatičar Vranjani
25.10.2020 14:00 Morava 5 : 2 Prilike
25.10.2020 14:00 Spartak 1 : 1 Dragačevo
25.10.2020 14:00 Ozremica 0 : 5 Jedinstvo
25.10.2020 14:00 Voćar 0 : 1 Slatina
25.10.2020 14:00 Backovac Junajted 2 : 2 Mladost (P)
25.10.2020 14:00 Orlovac 2 : 1 Jedinstvo (K)
25.10.2020 14:00 Rudar 4 : 0 Donja Vrbava
25.10.2020 14:00 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Ozrem PMH
25.10.2020 14:00 Napredak 1 : 1 Zadrugar
25.10.2020 14:00 Pobeda 6 : 0 Zadrugar
25.10.2020 14:00 Sloga 2 : 3 Vladimir Durković
25.10.2020 14:00 Dragoš 2 : 1 Mladost
25.10.2020 14:30 Karađorđe 0 : 0 Jedinstvo
25.10.2020 14:30 Podrinje 3 : 1 Cer (PE)
25.10.2020 14:30 Sloga (KR) 6 : 2 Gučevo 1929
25.10.2020 10:00 Vidojevica 1 : 3 Hajduk Stanko
25.10.2020 14:30 Cer (JL) 2 : 3 Rudar
25.10.2020 14:30 Mladi borac 3 : 0 Mladost
25.10.2020 14:30 Sloga (LŠ) 2 : 1 Milan Orlić
25.10.2020 14:30 Majur 4 : 0 Duško
25.10.2020 13:30 Levosoje 3 : 1 Mladost (S)
25.10.2020 13:30 Trnovac 11 : 0 Mladost (B)
25.10.2020 13:30 Pavlovac 4 : 3 BSK Bujanovac
25.10.2020 13:30 Vihor 1 : 1 Čelik
25.10.2020 13:30 FSU Južna pruga 1 : 4 Mineralac
25.10.2020 15:00 Zvečan 3 : 0 Kopaonik
25.10.2020 15:00 Ibar 4 : 0 OFK Dif
25.10.2020 14:00 NS Tatko 5 : 1 Dunđerski
25.10.2020 14:00 Omladinac 0 : 2 Jastrebac
25.10.2020 14:00 Kaćuša 0 : 3 Jastreb
25.10.2020 14:00 Spartak 3 : 0 Mladost 1982
25.10.2020 14:00 Partizanski put 3 : 0 Real
25.10.2020 14:00 Polet 1 : 2 Jug Bogdan
25.10.2020 14:00 Kosovac 0 : 2 Akademija 10
25.10.2020 14:00 Borac 5 : 0 Pobeda
25.10.2020 Čaglavica 9 : 2 Ugljare
25.10.2020 12:00 Moravac 1 : 2 Rudar
25.10.2020 14:00 Kusce 1 : 3 Mineralac
25.10.2020 14:00 Vinogradar 2 : 1 Borac
25.10.2020 14:00 Polet 57 3 : 0 Rubin
25.10.2020 14:00 Župski biseri 6 : 2 Gradac
25.10.2020 14:00 Omladinac (U) 1 : 0 Beli Orlovi
25.10.2020 14:00 Velika Drenova 1 : 6 Omladinac (P)
25.10.2020 13:30 Ševac 5 : 0 Graničar
25.10.2020 13:30 Karaš (K) 0 : 1 Borac (VS)
25.10.2020 13:30 Partizan (K) 5 : 3 Ratar
25.10.2020 13:30 Vulturul 3 : 0 Banat (D)
25.10.2020 13:30 Karaš (J) 0 : 1 Dunav
25.10.2020 13:30 Borac (VG) 1 : 1 Omladinac
25.10.2020 13:30 Jedinstvo (D) 2 : 6 Borac (P)
25.10.2020 13:30 Kolonija 3 : 2 Omladinac (D)
25.10.2020 13:30 Budućnost (BB) 0 : 2 Proleter
25.10.2020 13:30 BSK Bavanište 4 : 1 Mladost (V)
25.10.2020 14:00 Hrtkovci 4 : 2 ČSK
25.10.2020 14:00 Radnički 2 : 0 Šumar
25.10.2020 14:00 Dunav 2 : 2 Graničar
25.10.2020 14:00 Mladost 2 : 3 Srem
25.10.2020 14:00 Sremac 1 : 1 Jedinstvo
25.10.2020 14:00 Kameni 0 : 2 Krušedol
25.10.2020 14:00 OFK Brestač 1 : 2 Polet
25.10.2020 14:00 Napredak 2 : 3 Fruškogorac
25.10.2020 14:00 Trgovački 1 : 3 Graničar 1924
25.10.2020 10:00 Fruška Gora 3 : 0 Sloboda
25.10.2020 14:00 Graničar (K) 3 : 0 Sloga
25.10.2020 14:00 Sremac (J) 2 : 4 Obilić 1993
25.10.2020 14:00 Sremac (B) 1 : 1 OFK Bikić
25.10.2020 14:00 Fruškogorac 5 : 0 Erdevik 2017
25.10.2020 14:00 Zmaj 6 : 1 Jednota
25.10.2020 14:00 OFK Zeka Buljubaša 3 : 1 Jedinstvo
25.10.2020 OFK Stajićevo 7 : 0 Jedinstvo 2014
25.10.2020 Zlatica 0 : 10 Mladost
25.10.2020 ŽFK Banat Bagljaš 2 : 1 Bilećanin
25.10.2020 Naftagas 1 : 2 OFK Gradnulica
25.10.2020 Tisa 1933 2 : 4 Zadrugar
25.10.2020 11:00 Mladost (R) 4 : 1 Vrbica
25.10.2020 10:00 Gorski Car 2 : 0 B 2000
25.10.2020 14:00 Budućnost 1 : 3 Brezovac
25.10.2020 14:00 Mladost (J) 3 : 2 Borac
25.10.2020 14:00 Radoje Domanović 1 : 0 Šamot
25.10.2020 14:00 Mladi rudar 3 : 2 Kopljari
25.10.2020 Mladi radnik (D) 5 : 2 Šumadija (S)
25.10.2020 Badnjevac 5 : 0 Jedinstvo (O)
25.10.2020 11:00 Karađorđe (V) 3 : 1 Napredak (MK)
25.10.2020 BSK 2 : 1 Kruševica 1980
25.10.2020 11:00 Čestin 1 : 0 Sloga (Z)
25.10.2020 14:00 Polet 6 : 1 Aleksa Šantić
25.10.2020 14:00 Bratstvo 2019 6 : 0 Kula
25.10.2020 14:00 Lipar 6 : 0 Mladost
25.10.2020 14:00 Terekveš 3 : 0 Jedinstvo
25.10.2020 14:00 Omladinac 3 : 0 Dinamo 1923
25.10.2020 14:00 Hajduk 3 : 1 Dunav
25.10.2020 10:00 OFK Hajduk 2 : 1 Sloga
25.10.2020 14:00 Proleter 2 : 1 Obilić
25.10.2020 14:00 Borac (P) 1 : 0 Moskva
25.10.2020 14:00 Dinamo 5 : 0 Hajduk (G)
25.10.2020 14:00 Vinogradar 4 : 2 Železničar
25.10.2020 14:00 Partizan 1 : 4 Dobrača
25.10.2020 14:00 Ćava 0 : 2 Košutnjak
25.10.2020 14:00 Divostin 1 : 2 Bratstvo 1975
25.10.2020 11:00 Seljak 2 : 0 OFK Žeželj
25.10.2020 14:30 Dizel 6 : 1 Napredak (P)
25.10.2020 14:30 Pek 1 : 2 Barič
25.10.2020 14:30 Baštovan 2015 2 : 1 BSK 1931
25.10.2020 14:30 Ljubičevo 1 : 0 Stig 1955
25.10.2020 14:30 Borac 2016 1 : 3 Mladi Borac
25.10.2020 14:30 Polet (V) 1 : 5 Napredak (B)
25.10.2020 14:30 Sloga (M) 2 : 1 Mlava (B)
25.10.2020 13:30 Busije 0 : 2 Velika Moštanica
25.10.2020 13:30 Zmaj 1953 3 : 2 Novi Beograd
25.10.2020 09:30 Dedinje 1 : 3 Železnik 1930
25.10.2020 10:00 Bežanija 0 : 0 13. maj
25.10.2020 11:00 Mladi proleter 0 : 3 Pionir
25.10.2020 13:30 Pinosava 2 : 1 Minel
25.10.2020 13:30 Resnik 5 : 0 OFK Crvenka
25.10.2020 14:00 Jedinstvo (D) 2 : 0 Jedinstvo (G)
25.10.2020 14:00 Mineral 2015 5 : 1 Bogutovačka Banja
25.10.2020 11:00 Miločajac 4 : 3 Stubal
25.10.2020 14:00 Borac (A) 0 : 1 Lazac
25.10.2020 14:00 Braća Vuković 0 : 2 Zvezda
25.10.2020 14:00 Borac (V) 1 : 0 Mladost 1925
25.10.2020 14:30 Zadrugar 1947 4 : 2 Udarnik (S)
25.10.2020 14:30 Mladost (R) 2 : 1 Rade Milošević
25.10.2020 14:30 Krilaš 2 : 1 Zabrđe 1936
25.10.2020 14:30 Borac (V) 3 : 2 Bata Bulić
25.10.2020 14:30 Jedinstvo (K) 1 : 2 Borac (VL)
25.10.2020 14:30 Sloga 1945 4 : 0 Sloga 1952
25.10.2020 14:30 Radnički (K) 4 : 0 Polet S.D.
25.10.2020 14:00 Pomoravlje 4 : 0 Mladost (S)
25.10.2020 14:00 Jasenovo 1 : 4 Sloga
25.10.2020 14:00 Napredak (St) 5 : 1 Sinđelić
25.10.2020 14:00 Napredak (Sv) 1 : 0 Radnički
25.10.2020 14:00 Mladi borac 3 : 1 Mladost (G)
25.10.2020 14:00 Mladost (T) 4 : 0 GFK Tabane
25.10.2020 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Bratstvo
25.10.2020 14:00 Osaonica 0 : 2 Vinorača
25.10.2020 14:00 Partizan 9 : 1 Zenit
25.10.2020 14:00 Sloboda 1 : 3 Ursule
25.10.2020 14:00 Skela 4 : 2 Ljubinić
25.10.2020 14:00 Partizan 5 : 0 Proleter
25.10.2020 14:00 Borac 5 : 0 Belo Polje
25.10.2020 14:00 OFK Urovci 3 : 2 Rvati
25.10.2020 14:00 Munja 1 : 2 Pobednik
25.10.2020 14:00 Sloga 1 : 6 Krtinska
25.10.2020 14:30 Kolubara 1 : 1 Zvizdar
25.10.2020 14:30 OFK Paljuvi 2 : 0 Čučuge
25.10.2020 14:30 Mladost 3 : 1 Rudar
25.10.2020 11:00 Omladinac 3 : 0 Crvena Jabuka
25.10.2020 11:00 Proleter 1 : 1 Joševa
25.10.2020 14:30 OFK Stublenica 4 : 1 Polet (DL)
25.10.2020 14:30 Šarbane 1 : 3 Polet (T)
25.10.2020 14:00 Omladinac 3 : 1 Terekves
25.10.2020 14:00 Napredak (Č) 3 : 1 Roham
25.10.2020 11:00 Stari drugari 2 : 1 Mali korak
25.10.2020 11:00 Lukavac 0 : 3 Tešnjar
25.10.2020 11:00 Toplica 2 : 0 Mladost (L)
25.10.2020 11:00 Dračić 2018 5 : 2 Junior Novo Naselje
25.10.2020 11:00 Komanice 1 : 3 Žabari
25.10.2020 11:00 Jadar 2013 2 : 4 Rajac
25.10.2020 11:00 Rakac Stave 1 : 4 Popadić
25.10.2020 11:00 Polet 3 : 2 Milenko Pavlović
25.10.2020 14:00 Navalin 3 : 1 Turekovac
25.10.2020 14:00 Sušica 2012 4 : 0 Mladost (B)
25.10.2020 14:00 MB 1 : 2 Veliko Trnjane
25.10.2020 14:00 Rutevac 5 : 4 Tempo
25.10.2020 11:00 OFK Sloga 5 : 0 Borac
25.10.2020 11:00 Polet (R) 2 : 0 Napredak 2012
25.10.2020 14:30 Jedinstvo 4 : 1 Jadran
25.10.2020 14:30 Šampion 1 : 1 Hajduk
25.10.2020 14:30 Tisa 2 : 4 Potisje
25.10.2020 14:30 Bačka 2 : 5 Slavija
25.10.2020 14:30 Tromedja 2 : 2 Čoka
25.10.2020 14:30 Petrijevac 3 : 3 Landol
25.10.2020 14:30 Jezava 8 : 0 OFK Slavija
25.10.2020 14:30 Stari Hrast 2018 3 : 0 Zeppelin 026
25.10.2020 11:00 Mladost (Z) 4 : 1 Sparta
25.10.2020 11:00 Bobovik 3 : 1 Mladost 2013
25.10.2020 14:00 Jedinstvo 2014 3 : 1 Belpos
25.10.2020 11:00 Verko 3 : 1 Skupljen 2013
25.10.2020 14:00 Hajduk 1 : 2 Polet
25.10.2020 14:00 Sloga 1949 3 : 0 Torpedo
25.10.2020 13:30 Jedinstvo 2 : 5 Slemen
25.10.2020 13:30 Sloga 1 : 3 Sloboda 2013
25.10.2020 13:30 Palilulac 8 : 2 Rtanj
25.10.2020 13:30 Omladinac 1927 2 : 0 Tempo
25.10.2020 13:30 Mundial 2 : 7 Jedinstvo Stević
25.10.2020 13:30 Unirea 7 : 2 Pobeda
25.10.2020 14:00 Gladijator 4 : 3 Gavrilo Princip
25.10.2020 14:00 Planinac 1 : 4 Prijatelji
25.10.2020 14:00 OFK Remont 1959 2 : 6 Kej
25.10.2020 14:00 Čačak 94 2 : 0 Vujan
25.10.2020 14:00 Mršinci 8 : 0 Lugovi
25.10.2020 14:00 Malba 0 : 3 Budućnost
25.10.2020 14:00 Lokomotiva 1 : 3 Rongo Siti
25.10.2020 14:00 Veliki Suvodol 0 : 3 Temac
25.10.2020 14:00 Udarnik Višnjevac 3 : 0 Žednik
25.10.2020 14:00 Hajduk 1950 2 : 0 Čantavir
25.10.2020 14:00 Bikovo 1 : 2 Vinogradar
25.10.2020 14:00 Elektrovojvodina 4 : 1 Lokomotiva
25.10.2020 13:30 Bačka 1945 1 : 4 Orlovi (BP)
25.10.2020 13:30 Neštin 1 : 0 Soko
25.10.2020 13:30 Proleter 0 : 4 Bačka (D)
25.10.2020 13:30 Slavija 0 : 2 Krivanj
25.10.2020 13:30 Naša Zvezda 7 : 1 Bački Hajduk
25.10.2020 13:30 Mladost (MB) 3 : 0 Borac (V)
25.10.2020 14:30 Radnički 3 : 4 Mrovska
25.10.2020 14:30 Petrovac 74 2 : 3 Dobrava
25.10.2020 14:30 Šipurske livade 2 : 0 Vojvoda Stepa Stepanović
25.10.2020 14:30 Cerić 1 : 5 OFK Varna
25.10.2020 14:30 PSK 5 : 2 Rankovac
25.10.2020 14:30 OFK Jelen 2 : 1 Trešnjevka
25.10.2020 14:30 Velika Reka 2 : 1 TE Gučevo
25.10.2020 14:30 Mladost 3 : 1 Antimon
25.10.2020 14:30 7. Juli 3 : 1 Borac
25.10.2020 14:30 Jelav 0 : 3 Sloga
25.10.2020 14:30 Jadar 1961 1 : 0 Jedinstvo (MZ)
25.10.2020 14:30 Prva Iskra 1 : 1 Azbukovica
25.10.2020 14:30 Hajduk 1 : 1 Jedinstvo (ZA)
25.10.2020 14:00 Egeta 3 : 0 Kladušnica
25.10.2020 14:00 Omladinac 2 : 1 Pontes
25.10.2020 14:00 Mala Vrbica 2 : 0 Rtkovo
25.10.2020 14:00 Koča Anđelković 0 : 2 Lokomotiva
25.10.2020 14:00 Brezova 7 : 2 Gradina
25.10.2020 14:00 Bjelica 1 : 1 Sloga
25.10.2020 14:00 Radnički 1 : 4 Bratstvo
25.10.2020 14:00 Vrelo 1 : 7 Jelica
25.10.2020 14:30 Mladost 0 : 1 Torpedo 1924
25.10.2020 14:30 Omladinac (BO) 1 : 0 Budućnost (DO)
25.10.2020 14:30 Omladinac 2013 (SL) 1 : 1 Budućnost (ZM)
25.10.2020 14:30 Lipolist 5 : 0 Partizan
25.10.2020 14:30 Napredak 0 : 3 Milicionar
25.10.2020 14:30 Petlovača 2 : 0 Šabac Sunrise
25.10.2020 14:30 Premijer 3 : 1 Sloboda
25.10.2020 14:30 Zadrugar Milkivit 2 : 4 Gorki
25.10.2020 11:00 Trešnjica 3 : 0 Duškovci
25.10.2020 11:00 Gorobilje 2 : 2 Plavi Tok
25.10.2020 14:00 Blagaja 0 : 1 Napredak
25.10.2020 14:00 Dobrinjac 2 : 5 Glumač
25.10.2020 13:30 Jedinstvo 4 : 1 Pobeda
25.10.2020 13:30 Mladost Radost 3 : 1 Tomislavci
25.10.2020 13:30 Mladost (R) 3 : 0 Sloboda
25.10.2020 Bukovac 0 : 1 Budućnost 1948
25.10.2020 Beli Orlovi 1 : 0 Glavaš
25.10.2020 Udarnik 2 : 2 Palanka
25.10.2020 15:00 Rečka 0 : 4 Vrelo
25.10.2020 11:00 Miloševo 1 : 0 OFK Sikole
25.10.2020 14:00 Kapidžija 5 : 1 Naupare
25.10.2020 14:00 Polet 9 : 1 Konjuh
25.10.2020 14:00 Globoder 2 : 2 Gaglovo
25.10.2020 14:00 Bukovica 3 : 2 Makrešane
25.10.2020 11:00 Mudrakovac 6 : 3 Rasina
25.10.2020 11:00 Modrica 0 : 1 Parunovac
25.10.2020 11:00 Zaplanjac 1 : 0 Toplica
25.10.2020 11:00 10. februar 3 : 0 Knežica
25.10.2020 11:00 Mekiš : Marina Kutina
25.10.2020 11:00 Klisura : Grkinja
25.10.2020 Partizan 3 : 0 Borac
25.10.2020 KSK Konak 1926 1 : 1 Proleter
25.10.2020 11:00 Stara Čaršija 0 : 0 Morava
25.10.2020 14:00 BSK 2014 1 : 4 Zgodačica
25.10.2020 11:00 Biljanovac 2 : 1 Koštam Polje
25.10.2020 14:00 Magnohrom 3 : 2 Studen Vitez
25.10.2020 10:30 Gunjevac 1 : 2 Vrelo
25.10.2020 10:30 Sovljak 2 : 0 OFK Takovo
25.10.2020 10:30 Dokmir 5 : 1 Tamnava
25.10.2020 10:30 Murgaš 1 : 3 Budućnost 1995
25.10.2020 14:30 Donja Mutnica 1 : 4 Borac 1950
25.10.2020 10:00 ISK Izvor 5 : 0 Mladost
25.10.2020 14:30 Omladinac 4 : 2 Polet
25.10.2020 14:30 BSK Buljane 2 : 3 Železničar
25.10.2020 14:30 Potočac 0 : 2 Razvitak
25.10.2020 14:30 Istok 63 1 : 0 Moravac
25.10.2020 14:00 Oniks 6 : 2 OFK Dragoševac
25.10.2020 14:00 Mladi radnik 0 : 3 Napredak
25.10.2020 14:00 Dobra Voda 0 : 1 Omladinac
25.10.2020 14:00 Dražmirovac 3 : 1 Mladost
25.10.2020 10:00 Radnik (S) 2 : 1 BSK 1924
25.10.2020 10:00 Stig (MC) 1 : 4 Stig (C)
25.10.2020 14:00 Sloga 2 : 0 OFK Radnički
25.10.2020 14:00 Proleter 4 : 0 Vreoci
25.10.2020 14:00 Dimitrije Tucović 5 : 3 BSK
25.10.2020 14:00 OFK Polet 1 : 0 OFK Borac
25.10.2020 14:00 Bistrica 3 : 0 20. Oktobar
25.10.2020 14:00 Mladost 4 : 2 Šumadinac
25.10.2020 10:00 Maskar 3 : 0 Junkovac
25.10.2020 10:00 Jarmenovci 3 : 4 Kalipolje
25.10.2020 10:00 Krćevac 04 2 : 6 Budućnost MI
25.10.2020 11:00 Napredak 5 : 3 Gornje Sinkovce
25.10.2020 10:30 Mladost 0 : 1 Rudar 1973
25.10.2020 14:00 Jovanovac 3 : 0 Kragujevac
25.10.2020 14:00 Kremenac 2 : 1 Bukorovac
25.10.2020 14:00 Stanovo 1941 2 : 0 Hajduk 1936
25.10.2020 13:30 Zemljoradnik 1932 2 : 0 Sloga (D)
25.10.2020 13:30 Napredak 1934 4 : 1 Pobeda
25.10.2020 13:30 Vojvoda Milenko 5 : 0 Sloga 1936
25.10.2020 13:30 Beli Orao 5 : 1 Proleter 1932
25.10.2020 13:30 Moravac 1933 5 : 5 Mip Majdan
25.10.2020 13:30 Margum 0 : 3 Sloga 1932
25.10.2020 13:30 Dunavac 2 : 1 Morava 1932
25.10.2020 13:30 Dunav 3 : 2 Sopot
25.10.2020 14:00 Mladost 2 : 2 Sloga Gorić
25.10.2020 14:00 OFK Povlen 0 : 1 Kotešica
25.10.2020 11:00 Omladinac 5 : 0 Bujačić
25.10.2020 14:00 Beloševac 8 : 3 Zadrugar
25.10.2020 10:00 Beli Orlovi 3 : 2 Polet
25.10.2020 11:00 Sava 3 : 5 Miloš Pocerac
25.10.2020 11:00 Galeb 1984 1 : 3 Dobrava Žabar 2020
25.10.2020 11:00 Mladost Svileuva 2 : 3 Rudar
25.10.2020 11:00 Borac BTG 0 : 4 Korman
25.10.2020 11:00 Maovi MH 3 : 0 Pocerina
25.10.2020 11:00 Zablaće 4 : 0 Jedinstvo
25.10.2020 11:00 Mladost 1 : 3 Dumača
25.10.2020 11:00 POFK Letnjikovac 0 : 4 Napredak
25.10.2020 14:30 Proleter 1 : 1 Sloga
25.10.2020 14:30 Mladost 0 : 0 BSK
25.10.2020 14:30 Jedinstvo 2 : 2 Polet
25.10.2020 14:30 Babajić 2 : 0 Stepanje
25.10.2020 11:00 Nepričava 16 : 0 Proleter
25.10.2020 14:30 Kačer 3 : 0 Izviđač
25.10.2020 13:30 Mladost (B) 0 : 1 Luk Kompenzatori
25.10.2020 13:30 Sloga 3 : 4 Mladost (L)
25.10.2020 13:30 Paskovac 5 : 1 Granit
25.10.2020 13:30 Radnički (P) 3 : 2 Stiški Kurjak
25.10.2020 13:30 Dunavac 1929 2 : 0 Sloga-Top
25.10.2020 13:30 Mirko Tomić 6 : 1 Kumane
25.10.2020 14:00 Mladi radnik 6 : 1 Resava
25.10.2020 13:30 OFK Braničevo 3 : 1 Polet
25.10.2020 13:30 Mladost 4 : 2 Mrčkovac
25.10.2020 11:00 Misača 6 : 1 Prvi srpski Ustanak II
25.10.2020 14:00 Rudar 0 : 1 Jezero
25.10.2020 17:00 Iskra 0 : 0 Zeta
25.10.2020 19:00 Budućnost 2 : 2 Dečić
25.10.2020 13:30 OFK Petrovac 1 : 1 Sutjeska
25.10.2020 16:00 OFK Titograd 1 : 0 Podgorica
25.10.2020 13:30 Jedinstvo 5 : 0 Ibar
25.10.2020 13:30 Igalo 2 : 0 Drezga
25.10.2020 13:30 Arsenal 2 : 1 Mornar
25.10.2020 13:30 Kom 1 : 0 Bokelj
25.10.2020 13:30 Grbalj 0 : 1 Berane
25.10.2020 15:00 Bordeaux 2 : 0 Nîmes
25.10.2020 15:00 Brest 0 : 3 Strasbourg
25.10.2020 13:00 Lens : Nantes
25.10.2020 21:00 Olympique Lyonnais 4 : 1 Monaco
25.10.2020 15:00 Metz 2 : 0 Saint-Etienne
25.10.2020 15:00 Montpellier 0 : 4 Reims
25.10.2020 17:00 Nice 1 : 1 Lille
25.10.2020 15:30 Wolfsburg 2 : 1 Arminia
25.10.2020 18:00 Werder 1 : 1 Hoffenheim
25.10.2020 20:15 Arsenal 0 : 1 Leicester City
25.10.2020 15:00 Southampton 2 : 0 Everton
25.10.2020 17:30 Wolverhampton 1 : 1 Newcastle United
25.10.2020 18:30 Getafe 0 : 1 Granada
25.10.2020 16:00 Cádiz 0 : 0 Villarreal
25.10.2020 21:00 Real Sociedad 4 : 1 Huesca
25.10.2020 14:00 Real Valladolid 0 : 2 Deportivo Alavés
25.10.2020 15:00 Benevento 1 : 2 Napoli
25.10.2020 12:30 Cagliari 4 : 2 Crotone
25.10.2020 18:00 Fiorentina 3 : 2 Udinese
25.10.2020 20:45 Juventus 1 : 1 Hellas Verona
25.10.2020 15:00 Parma 2 : 2 Spezia
25.10.2020 14:00 Lokomotiva : Rongo Siti
25.10.2020 14:00 Veliki Suvodol : Jerma
25.10.2020 14:00 Napredak Junior 2018 4 : 1 Mačva
25.10.2020 13:00 Majdanpek 1 : 0 Spartak DOO
25.10.2020 14:30 Rad 2 : 2 Loznica
25.10.2020 14:00 Jedinstvo 0 : 3 Karađorđe
25.10.2020 14:00 Slatke male 3 : 0 Una Fortuna
25.10.2020 14:00 Požega 5 : 0 Kraljica Marija
25.10.2020 14:00 Brodarac 2 : 1 Partizan
25.10.2020 15:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 2 Radnički (N)
25.10.2020 10:00 Omladinac 4 : 1 Podrinje
25.10.2020 10:00 Radnički (Zr) 5 : 2 GFK Sloven
25.10.2020 10:00 Petrika 2 : 3 Spartak ŽK
25.10.2020 10:00 Tekstilac 0 : 1 Hajduk 1912
25.10.2020 13:30 Sloga (K) 2 : 0 Morava (VP)
25.10.2020 13:30 BIP 3 : 0 Šumadija (A)
25.10.2020 13:30 Borac 1926 5 : 1 Budućnost Krušik 2014
25.10.2020 13:30 Sloga (P) 0 : 1 Mačva
25.10.2020 13:30 Loznica 3 : 2 Metalac
25.10.2020 13:30 Javor Matis 5 : 0 Sloboda (Č)
25.10.2020 13:30 Radnički (V) 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
25.10.2020 13:00 Kopernikus Želežničar 2 : 0 OFK Lugomir
25.10.2020 13:30 GFK Jagodina 3 : 0 Dinamo
25.10.2020 10:00 Bor 1919 4 : 1 Radnički (S)
25.10.2020 11:00 OFK Topličanin 2 : 0 OFK Sinđelić
25.10.2020 10:30 Zvezdara 1 : 2 Zemun
25.10.2020 14:00 Torlak 1 : 2 Studentski Grad
25.10.2020 10:00 GSP Polet 1 : 2 Siti Sport Klub
25.10.2020 14:00 Poštar 1930 3 : 4 Leštane
25.10.2020 20:00 Novi Beograd 2 : 7 Ada
25.10.2020 10:30 Rad 3 : 2 BSK Borča
25.10.2020 14:00 Internacional 2 : 2 Sinđelić
25.10.2020 11:00 OFK Beograd 8 : 1 Lokomotiva
25.10.2020 14:00 Real Niš 0 : 4 Crvena zvezda
25.10.2020 11:00 OFK Vršac 1 : 3 RFK Grafičar
25.10.2020 12:00 011 4 : 1 BSK 1925
25.10.2020 10:30 Radnički (NB) 5 : 2 Radnički (O)
25.10.2020 12:00 Omladinac 2 : 0 Podrinje
25.10.2020 12:00 Petrika 1 : 0 Spartak ŽK
25.10.2020 12:00 Kikinda 1909 5 : 2 Hajduk 1912
25.10.2020 13:30 Mladi radnik 1926 3 : 2 Smederevo 1924
25.10.2020 13:30 Borac 1926 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
25.10.2020 13:30 Radnički 1923 3 : 3 Novi Pazar
25.10.2020 13:30 Sloga (P) 3 : 1 Savacijum
25.10.2020 13:30 Loznica 0 : 4 Metalac
25.10.2020 13:30 Javor Matis 0 : 2 OPK Rudar 1933
25.10.2020 13:30 Radnički (V) 0 : 3 Jedinstvo (Ub)
25.10.2020 11:00 GFK Jagodina 0 : 1 Trayal
25.10.2020 15:00 Kopernikus Želežničar 3 : 0 Vlasina
25.10.2020 14:00 GFK Dubočica 2 : 1 OFK Sinđelić
25.10.2020 10:00 Radnički (R) 2 : 4 Balkan
25.10.2020 18:00 RFK Grafičar 5 : 0 Poštar 1930
25.10.2020 10:00 Voja Gačić 0 : 2 Jedinstvo
25.10.2020 10:00 Mladost 4 : 5 Prof. Bolesnikov
25.10.2020 13:00 Bajša 4 : 3 Radnički 1905
25.10.2020 10:00 Obilić 2 : 2 Njegoš
25.10.2020 10:00 Iskra 1 : 0 Proleter (NJ)
25.10.2020 09:30 Hajduk 0 : 3 OFK Beograd
25.10.2020 10:00 Ribnica 2 : 0 Sloga
25.10.2020 OLE : Partizan
25.10.2020 Internacional : Sinđelić
25.10.2020 14:00 AF AS Novi Pazar 2 : 1 Apolon 2018
25.10.2020 10:00 Spartak ŽK 9 : 1 Bečej 1918
25.10.2020 11:00 OFK Bačka 0 : 7 CFK
25.10.2020 10:00 One team 4 : 2 OFK Vršac
25.10.2020 10:00 Derby 2015 1 : 1 Sporto 023
25.10.2020 10:00 Kikinda 1909 4 : 0 Proleter 2006
25.10.2020 10:00 Radnički (NP) 0 : 0 Petrika
25.10.2020 11:00 Mladost 6 : 0 Zadrugar
25.10.2020 10:00 Mačva 2 : 0 Fenix
25.10.2020 11:00 Turbina 0 : 4 Borac
25.10.2020 15:00 Kolubara 2 : 1 OFK Budućnost
25.10.2020 10:00 Stepojevac Vaga 5 : 2 Radnički
25.10.2020 11:00 Radnički 1905 0 : 6 Arena Su
25.10.2020 11:00 Čantavir 3 : 6 Spartak ŽK
25.10.2020 09:00 Gruža 0 : 3 Morava (VP)
25.10.2020 10:30 Sušica 3 : 1 Vodojaža
25.10.2020 10:00 Apolon I 6 : 1 Karadjordje (T)
25.10.2020 11:00 Arsenal 2 : 4 Radnički 1923
25.10.2020 09:00 Apolon II : Aranđelovac
25.10.2020 11:00 Sveta Srbija 1 : 2 Kosmet
25.10.2020 10:00 Mokra Gora 1 : 1 Sveta Srbija
25.10.2020 11:30 Sport Klub 99 2 : 1 Novi Pazar
25.10.2020 11:00 Rudar 2 : 6 AF AS Novi Pazar
25.10.2020 11:00 Pazar Juniors 6 : 4 Koštam Polje
25.10.2020 11:30 OFK Ras 8 : 4 Novi Pazar B
25.10.2020 11:00 Granit 3 : 3 Tutin
25.10.2020 14:00 Grafičar 6 : 0 OFK Beograd
25.10.2020 11:00 Brodarac 1 : 1 Partizan
25.10.2020 13:30 Radnički (NB) 5 : 1 Radnički (O)