XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 738 utakmica za dan
Nedelja, 27 Septembar 2020

Fudbal

27.09.2020 16:00 Proleter 1 : 0 Novi Pazar
27.09.2020 16:00 Napredak 1 : 2 Metalac
27.09.2020 16:00 Dinamo 0 : 1 GFK Jagodina
27.09.2020 16:00 Železničar (P) 2 : 1 Budućnost
27.09.2020 16:00 Sloga (K) 3 : 1 Kolubara
27.09.2020 16:00 Radnički (SM) 0 : 1 Loznica
27.09.2020 16:00 RFK Grafičar 1 : 0 Zemun
27.09.2020 16:00 IMT 0 : 1 Borac 1926
27.09.2020 16:00 Radnički (P) 2 : 1 OFK Žarkovo
27.09.2020 16:00 Kabel 1 : 1 Radnički 1923
27.09.2020 20:00 Široki Brijeg 2 : 1 Mladost
27.09.2020 18:00 Tuzla City 2 : 1 Sloboda
27.09.2020 15:30 Borac 3 : 2 Hajduk 1912
27.09.2020 15:30 Tisa 0 : 2 OFK Vršac
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Radnički 1912
27.09.2020 15:30 Sušica 2 : 4 Sloga (P)
27.09.2020 19:00 GFK Sloboda 1 : 0 Gruža
27.09.2020 15:30 Bane 1931 1 : 2 Smederevo 1924
27.09.2020 15:30 Crvena zvezda 3 : 2 Sremčica
27.09.2020 15:30 BASK 3 : 1 Stepojevac Vaga
27.09.2020 15:30 Zvezdara 4 : 0 Mladenovac
27.09.2020 16:00 Brodarac 4 : 2 Lokomotiva
27.09.2020 15:30 Budućnost (P) 3 : 0 Vlasina
27.09.2020 11:00 SFS Borac 4 : 0 OFK Topličanin
27.09.2020 11:00 Radnički (S) 2 : 0 SFK Morava
27.09.2020 15:30 Dunav 2 : 0 Moravac Orion
27.09.2020 15:30 Kablovi 1 : 1 Timočanin
27.09.2020 15:30 Šumadija (T) 2 : 1 Šumadija 1903
27.09.2020 15:30 OFK Ras 1 : 5 Korićani
27.09.2020 15:30 Vodojaža 3 : 2 Budućnost
27.09.2020 15:30 Radnik 2 : 2 Mokra Gora
27.09.2020 11:00 Proleter 1 : 3 Polet
27.09.2020 15:30 Real 2 : 0 Apolon 2018
27.09.2020 15:30 Pomoravlje 5 : 2 OFK Napredak
27.09.2020 15:30 Jasenica 2017 3 : 0 Sloboda
27.09.2020 15:30 RSK 1 : 1 Sloga (B)
27.09.2020 15:30 OFK Aranđelovac 1979 3 : 2 Borac 1932
27.09.2020 15:30 Rudar (S) 3 : 2 Proleter Mihajlovac
27.09.2020 15:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Đerdap
27.09.2020 15:30 Sloga (M) 1 : 3 Borac (Ž)
27.09.2020 15:30 Zlatar 1 : 2 Jedinstvo Putevi
27.09.2020 15:30 Prijevor 5 : 0 Omladinac
27.09.2020 15:30 Polet (T) 3 : 1 Parmenac
27.09.2020 11:00 Rampa 1 : 3 Sevojno
27.09.2020 15:30 Jasen 2 : 4 Sloboda (Č)
27.09.2020 15:30 OFK Divci 3 : 0 Mladost (DD)
27.09.2020 15:30 Radnički Stobex 0 : 2 Rađevac
27.09.2020 15:30 Zadrugar 2 : 3 Vrelo Sport
27.09.2020 15:30 Borac (L) 3 : 0 Spartak 1924
27.09.2020 15:30 Mladost (Dr) 0 : 1 Sloga (B)
27.09.2020 15:30 Vojvodina (BG) 2 : 0 Mladost (BP)
27.09.2020 15:30 Omladinac FAM 6 : 1 Sloga
27.09.2020 15:30 Mladost 5 : 0 Radnički (S)
27.09.2020 15:30 Borac 2 : 1 Banat
27.09.2020 15:30 Podunavac 1 : 2 Jedinstvo
27.09.2020 10:00 Index 3 : 3 Crvena Zvezda
27.09.2020 15:30 Sremac Vojka 1 : 0 Sloga (T)
27.09.2020 15:30 Jugović 0 : 2 Radnički
27.09.2020 15:30 Sloboda 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
27.09.2020 15:30 Sloga (M) 4 : 2 Levač
27.09.2020 15:30 OFK Lugomir 3 : 0 Sloga (D)
27.09.2020 15:30 Moravac 2015 2 : 2 Jastrebac
27.09.2020 15:30 Bošnjane 0 : 1 Kopaonik
27.09.2020 15:30 Temnić 1924 1 : 0 Blagotin
27.09.2020 15:30 Branik 0 : 3 Lužnica
27.09.2020 11:00 Tanasko Rajić 0 : 3 OFK 019
27.09.2020 15:30 Rajko Mitić 4 : 1 Brodoremont
27.09.2020 15:30 OFK Niš 2 : 1 Naša krila 1936
27.09.2020 15:30 Zemljoradnik 1 : 6 OFK Brzi Brod
27.09.2020 15:30 Orljane 1 : 3 Malošište
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (GM) 5 : 3 Moravica
27.09.2020 15:30 Bukovik 3 : 1 Naisus 1977
27.09.2020 15:30 Delijski Vis 0 : 0 Pukovac
27.09.2020 15:30 Svetlost 3 : 1 Gracko
27.09.2020 15:30 Dobrič 3 : 5 Jablanica
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (GS) 4 : 2 Čekmin
27.09.2020 15:30 Vranjska Banja 1 : 1 Nebeski Andjeli
27.09.2020 15:30 Alakince 1 : 0 Žitorađa
27.09.2020 15:30 Komgrap 0 : 0 Kosmaj
27.09.2020 10:00 Torlak 0 : 1 Poštar Zvezdara
27.09.2020 18:00 BSK 1926 1 : 3 Srem
27.09.2020 15:30 Mladost (C) 0 : 5 Napredak
27.09.2020 11:00 Prva iskra 1 : 0 Borac (L)
27.09.2020 15:30 Dunav 1 : 0 Turbina
27.09.2020 15:30 Budućnost (Z) 1 : 0 Vrčin
27.09.2020 15:30 Osnić 1 : 3 Midžor
27.09.2020 15:30 Sloga 1 : 2 Rtanj
27.09.2020 15:30 Kosovo 1 : 1 Velika Jasikova
27.09.2020 15:30 Šljivar 3 : 2 Graničar
27.09.2020 15:30 Rudar (P) 1 : 0 Omladinac
27.09.2020 Mačkovac 0 : 0 Vinogradar
27.09.2020 Sloga (D) 2 : 1 13. April
27.09.2020 Sloga (L) 2 : 0 Mladost (T)
27.09.2020 Sloga (Ć) 4 : 3 Žabare
27.09.2020 Donji Kopaonik 3 : 1 Sebečevac
27.09.2020 Kupci 8 : 0 Ribnik
27.09.2020 Trudbenik 3 : 0 FUD
27.09.2020 16:00 LSK 1 : 5 Napredak
27.09.2020 16:00 Borac (K) 3 : 2 BSK
27.09.2020 16:00 Hajduk (B) 2 : 1 Donji Srem 2015
27.09.2020 16:00 Ljukovo 0 : 1 Železničar
27.09.2020 16:00 Hajduk (V) 7 : 0 Rudar
27.09.2020 16:00 Borac (M) 2 : 1 GFK Sloven
27.09.2020 16:00 PSK 3 : 1 Mitros
27.09.2020 15:30 Strela 2 : 1 Jugoslavija
27.09.2020 15:30 Dolina 3 : 0 Radnički (B)
27.09.2020 15:30 Budućnost (A) 2 : 1 Crvena zvezda
27.09.2020 15:30 Stari Tamiš 2 : 1 Partizan (U)
27.09.2020 15:30 Sloga (BNS) 1 : 0 Banat (I)
27.09.2020 15:30 Potporanj 2 : 2 Spartak 1911
27.09.2020 15:30 Polet (Id) 0 : 0 Partizan (G)
27.09.2020 15:30 ŽAK 1 : 2 Budućnost (M)
27.09.2020 15:30 Slavija 0 : 0 BSK
27.09.2020 15:30 Kulpin 4 : 2 Radnički 1918
27.09.2020 15:30 Maglić 2 : 4 Stanišić 1920
27.09.2020 15:30 Omladinac 0 : 3 Budućnost (P)
27.09.2020 15:30 Rusin 4 : 1 Kordun
27.09.2020 15:30 Budućnost (G) 3 : 3 Borac 46
27.09.2020 15:30 Jadran 2 : 1 Senta
27.09.2020 15:30 Budućnost 1 : 1 AFK
27.09.2020 15:30 Obilić 2 : 5 Sloga
27.09.2020 15:30 Preporod 4 : 0 Proleter (Nj)
27.09.2020 15:00 MSK 2 : 1 Polet
27.09.2020 15:00 Vojvodina (B) 3 : 1 2. Oktobar
27.09.2020 15:00 Potisje 1 : 0 Mladost (BD)
27.09.2020 15:00 Crvena zvezda 6 : 0 OFK Klek
27.09.2020 15:00 Lehel 0 : 7 Rusanda
27.09.2020 Polet 5 : 3 Mladi radnik 1940
27.09.2020 Mladi borac 2 : 1 Sloga (L)
27.09.2020 Bačinac 4 : 1 Crvena zvezda
27.09.2020 Osipaonica 1 : 6 Mladost 1948
27.09.2020 Bresje Superior 1 : 0 Podunavac
27.09.2020 Železničar Kusadak 5 : 0 Sloga (M)
27.09.2020 SASK 1 : 0 Cerovac 2013
27.09.2020 Radnik (SP) 3 : 2 Pobeda
27.09.2020 Obilić 4 : 1 Budućnost
27.09.2020 15:30 Prvi srpski ustanak 1 : 1 Plaskovac
27.09.2020 15:30 Marjan (K) 2 : 3 ŽSK
27.09.2020 15:30 Sloga (Z) 0 : 2 Trnava
27.09.2020 15:30 Šumadinac (S) 5 : 1 Jasenica (B)
27.09.2020 15:30 Partizan (BB) 1 : 0 Banja 1957
27.09.2020 15:30 Vinča 6 : 0 Borac (P)
27.09.2020 15:30 Grizli ML 4 : 0 BSK
27.09.2020 15:30 Partizan 1945 0 : 2 Šumadinac 1913
27.09.2020 15:30 PKB (PS) 6 : 1 Sinđelić 2012
27.09.2020 15:30 DIF 1 : 1 Postar 1930
27.09.2020 15:30 Balkan Mirijevo 2 : 0 Borac (P)
27.09.2020 15:30 Posavac Tišma 1 : 2 Šumadinac
27.09.2020 15:30 Heroj Polet 2 : 2 011
27.09.2020 15:30 Umka 1 : 0 PKB Kovilovo
27.09.2020 15:30 Lisović 1977 5 : 1 Mladi borac
27.09.2020 15:30 Duboko 4 : 2 Rojkovac
27.09.2020 15:30 OFK Budućnost 2 : 0 Vranić
27.09.2020 15:30 OFK Zabrežje 0 : 6 Strelac
27.09.2020 15:30 OFK Borac 1 : 0 Omladinac
27.09.2020 15:30 Zvezda 3 : 1 Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Dunavac 1 : 0 Zuce 2019
27.09.2020 15:30 Šumadija 1962 3 : 0 Ivanča
27.09.2020 15:30 SUF Kovačevac 1956 0 : 3 Rabrovac
27.09.2020 15:30 Boleč 2 : 4 Kaluđerica 1969
27.09.2020 15:30 Kosmajac 3 : 3 Velika Krsna
27.09.2020 15:30 Zaklopača 1 : 2 Pudarci
27.09.2020 15:30 OFK Sirig 3 : 1 Titel
27.09.2020 15:30 Fruškogorac 0 : 0 Slavija
27.09.2020 15:30 ŽSK 1 : 1 Veternik
27.09.2020 15:30 Petrovaradin 1 : 3 TSK
27.09.2020 15:30 Bačka 1923 4 : 0 Susek
27.09.2020 15:30 Tatra 3 : 0 Bačka (B)
27.09.2020 15:30 Urovica 2 : 1 Nemetali
27.09.2020 15:30 Radnički 1 : 2 Zlot
27.09.2020 11:00 Ključ 0 : 1 Brestovac
27.09.2020 15:30 Mladost 2 : 2 Blizna
27.09.2020 16:00 OFK Bagremar 1 : 2 Maršić
27.09.2020 16:00 Šumadija 1934 3 : 3 21. oktobar
27.09.2020 16:00 Kutlovo 1 : 3 Sloboda (G)
27.09.2020 16:00 Jedinstvo 0 : 4 Slavija
27.09.2020 16:00 Sloga (D) 3 : 0 Srbija
27.09.2020 16:00 Sloga Lužnice 2016 1 : 0 Pobeda 1926
27.09.2020 16:00 Zastava 5 : 0 Šumadinac KG
27.09.2020 15:30 Mladost (L) 2 : 1 Omladinac
27.09.2020 15:30 Morava 2 : 4 Sloboda
27.09.2020 15:30 Čegar 1946 2 : 1 Mladost (DK)
27.09.2020 15:30 Crvena zastava 1 : 4 Stevan Nešticki
27.09.2020 15:30 Čegar 2013 2 : 3 Radnički 1936
27.09.2020 15:30 Aluminjum 2 : 0 Vulkan 1963
27.09.2020 15:30 Palilulac 4 : 1 Planinac 1933
27.09.2020 15:30 Napredak 1936 3 : 2 Integral
27.09.2020 15:30 Vihor 2 : 0 Mladost (B)
27.09.2020 15:30 Manastirica 2 : 3 Rudar (Kr)
27.09.2020 15:30 Budućnost (V) 2 : 1 Borac (K)
27.09.2020 15:30 Železničar 7 : 0 Mlava (ML)
27.09.2020 15:30 Omladinac (Š) 3 : 2 Sirakovo
27.09.2020 15:30 Napredak Simićevo 1 : 1 Sloga (L)
27.09.2020 15:30 Moravac 1 : 7 Mladost
27.09.2020 15:30 Radnički 1947 2 : 0 Baličevac
27.09.2020 15:30 Borac 2 : 0 Rudar
27.09.2020 15:30 Doljevac 3 : 0 Taskovići
27.09.2020 11:00 Palilula 3 : 5 OFK Rutevac 1908
27.09.2020 15:30 Radnički 1924 2 : 0 Svrljig
27.09.2020 15:30 Jastrebac 1 : 0 Pobeda
27.09.2020 16:00 Granit 3 : 1 Tavnik
27.09.2020 16:00 Jovo Kursula 1 : 0 Jedinstvo 2017
27.09.2020 16:00 Budućnost 5 : 0 Kraljevo Hajduk
27.09.2020 16:00 Gruža 2 : 4 Ibar
27.09.2020 15:30 Rudar 1 : 3 Juhor (G)
27.09.2020 15:30 Sloga 0 : 2 Javor
27.09.2020 15:30 Mladost (J) 2 : 1 Budućnost (Đ)
27.09.2020 15:30 Dragocvet 3 : 2 Mladost (K)
27.09.2020 15:30 OFK Juhor 2016 8 : 1 Resavac
27.09.2020 15:30 Napredak 0 : 2 Budućnost (M)
27.09.2020 15:30 OFK Bratstvo 0 : 4 Kolare
27.09.2020 15:30 Orlovi 3 : 1 Partizan
27.09.2020 16:00 Dimitrije Tucović 1 : 0 Pepeljevac
27.09.2020 16:00 Tvrdojevac 5 : 2 OFK Senjak
27.09.2020 16:00 Pambukovica 0 : 2 Kolubara 2
27.09.2020 16:00 Trlić 4 : 2 OFK Jabučje
27.09.2020 16:00 ZSK 1 : 0 Brezovica
27.09.2020 16:00 Iskra 1 : 4 Radnik
27.09.2020 15:30 Donja Lomnica 3 : 1 Vučje
27.09.2020 15:30 Polet 4 : 2 Progres
27.09.2020 15:30 OFK Brza 4 : 1 Gradac
27.09.2020 15:30 Umac 1 : 1 Zloćudovo
27.09.2020 15:30 Bobište 3 : 4 Kumarevo 65
27.09.2020 11:00 Bratstvo 0 : 2 Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Mladi borac 4 : 1 BSK
27.09.2020 15:30 Mladost 1959 2 : 3 Železničar
27.09.2020 15:30 Sloga 3 : 3 Sloboda
27.09.2020 15:30 Moravac 1 : 0 Milanovo
27.09.2020 15:30 Plantaža 2 : 1 Šumadija
27.09.2020 15:30 Real 1 : 1 OFK Morava
27.09.2020 15:30 Omladinac 0 : 2 Avijatičar Vranjani
27.09.2020 15:30 Lazarica 2 : 0 Sečica
27.09.2020 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Prilike
27.09.2020 16:00 Dragačevo 0 : 1 Slatina
27.09.2020 16:00 Morava 3 : 1 Rakova
27.09.2020 16:00 Spartak 1 : 1 Ovčar
27.09.2020 16:00 Ozremica 3 : 1 Voćar
27.09.2020 16:00 Donja Vrbava 2 : 1 Mladost (P)
27.09.2020 16:00 Jedinstvo (K) 4 : 2 Ozrem PMH
27.09.2020 16:00 Backovac Junajted 1 : 0 Zadrugar
27.09.2020 16:00 Orlovac 3 : 1 Napredak
27.09.2020 16:00 Rudar 1 : 2 Jedinstvo (GG)
27.09.2020 15:30 Spartak 3 : 1 Vladimir Durković
27.09.2020 15:30 Pobeda 3 : 2 Mladost
27.09.2020 15:00 Sloga (LŠ) 2 : 1 Karađorđe
27.09.2020 15:00 Majur 0 : 0 Cer (JL)
27.09.2020 15:00 Duško 1 : 0 Vidojevica
27.09.2020 15:00 Drina 1 : 1 Sloga (KR)
27.09.2020 15:00 Milan Orlić 4 : 0 Podrinje
27.09.2020 15:00 Mladost 0 : 2 Jedinstvo
27.09.2020 15:00 Rudar 1 : 0 Cer (PE)
27.09.2020 15:00 Hajduk Stanko 6 : 0 Gučevo 1929
27.09.2020 15:00 Lugina 2 : 1 Čelik
27.09.2020 15:00 Levosoje 2 : 1 Mineralac
27.09.2020 15:00 Trnovac 8 : 1 FSU Južna pruga
27.09.2020 15:00 Pavlovac 2 : 2 Vihor
27.09.2020 16:00 OFK Dif 3 : 0 Kopaonik
27.09.2020 15:30 Rubin 0 : 0 Garevina
27.09.2020 15:30 Borac : Stari Trstenik
27.09.2020 15:30 Vinogradar 2 : 2 Beli Orlovi
27.09.2020 15:30 Polet 57 1 : 1 Kamenorezac 76
27.09.2020 15:30 14. Oktobar 6 : 0 Omladinac (P)
27.09.2020 15:30 Župski biseri 7 : 2 Velika Drenova
27.09.2020 15:30 Polet 1 : 4 Borac (VS)
27.09.2020 15:30 Graničar 1 : 0 Ratar
27.09.2020 15:30 Ševac 2 : 1 Dunav
27.09.2020 15:30 Karaš (K) 0 : 1 Omladinac
27.09.2020 15:30 Partizan (K) 6 : 4 Borac (VG)
27.09.2020 15:30 Vulturul 4 : 0 Karaš (J)
27.09.2020 15:30 Omladinac (D) 0 : 3 Mladost (V)
27.09.2020 15:30 Kolonija 2 : 7 Dolovo
27.09.2020 15:30 Budućnost (BB) 1 : 1 BSK Bavanište
27.09.2020 16:00 Graničar 5 : 1 ČSK
27.09.2020 16:00 Šumar 1 : 3 Srem
27.09.2020 16:00 Radnički 4 : 0 Krušedol
27.09.2020 16:00 Dunav 3 : 3 Polet
27.09.2020 16:00 Mladost 1 : 1 Fruškogorac
27.09.2020 16:00 Sremac 2 : 2 Napredak
27.09.2020 16:00 Kameni 1 : 3 OFK Brestač
27.09.2020 16:00 Sloga 1 : 2 Graničar 1924
27.09.2020 16:00 Sloboda 3 : 4 Obilić 1993
27.09.2020 16:00 Trgovački 0 : 0 OFK Bikić
27.09.2020 10:00 Fruška Gora 3 : 1 Erdevik 2017
27.09.2020 16:00 Graničar (K) 3 : 0 Jednota
27.09.2020 16:00 Sremac (J) 0 : 2 Jedinstvo
27.09.2020 16:00 Sremac (B) 6 : 0 OFK Zeka Buljubaša
27.09.2020 16:00 Fruškogorac 2 : 1 Zmaj
27.09.2020 00:00 Bilećanin 5 : 1 Jedinstvo 2014
27.09.2020 00:00 Mladost 3 : 1 OFK Gradnulica
27.09.2020 00:00 OFK Stajićevo 0 : 7 Zadrugar
27.09.2020 00:00 Zlatica 1 : 4 Tisa 1933
27.09.2020 00:00 ŽFK Banat Bagljaš 6 : 1 Naftagas
27.09.2020 15:30 Mladost (R) 3 : 0 Brezovac
27.09.2020 11:00 B 2000 2 : 1 Borac
27.09.2020 15:30 Vrbica 4 : 2 Šamot
27.09.2020 10:00 Gorski Car 0 : 5 Trešnjevica
27.09.2020 11:00 Budućnost 0 : 3 Kopljari
27.09.2020 15:30 Mladost (J) 0 : 0 Mladi rudar
27.09.2020 15:30 Radoje Domanović 1 : 0 Venčani
27.09.2020 15:30 Mladi radnik (D) 3 : 2 Napredak (MK)
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (O) 4 : 2 Omladinac-Šumadinac (V)
27.09.2020 15:30 Šumadija (S) 2 : 0 Kruševica 1980
27.09.2020 15:30 Badnjevac 1 : 1 Sloga (Z)
27.09.2020 11:00 Karađorđe (V) 3 : 0 Mladost (R)
27.09.2020 15:30 BSK 2 : 0 Čestin
27.09.2020 15:30 Aleksa Šantić 4 : 1 Mladost
27.09.2020 15:30 OFK Odžaci 7 : 0 Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Polet 3 : 0 Dinamo 1923
27.09.2020 15:30 Bratstvo 2019 6 : 0 Dunav
27.09.2020 15:30 Lipar 4 : 1 Hajduk
27.09.2020 15:30 Terekveš 1 : 2 Omladinac
27.09.2020 10:00 OFK Hajduk 0 : 1 Obilić
27.09.2020 16:00 Sloga 0 : 0 Čenej
27.09.2020 16:00 Proleter 2 : 1 Železničar
27.09.2020 16:00 Borac (P) 0 : 2 Vinogradar
27.09.2020 16:00 Košutnjak 2 : 1 OFK Žeželj
27.09.2020 16:00 Divostin 0 : 0 Seljak
27.09.2020 15:30 Napredak (P) 1 : 4 BSK 1931
27.09.2020 15:30 Batovac 3 : 1 Stig 1955
27.09.2020 15:30 Dizel 6 : 1 Mladi Borac
27.09.2020 15:30 Pek 2 : 3 Napredak (B)
27.09.2020 15:30 Baštovan 2015 0 : 1 Mlava (B)
27.09.2020 15:30 Ljubičevo 2 : 1 Sloga (M)
27.09.2020 15:30 Borac 2016 2 : 1 Polet (V)
27.09.2020 15:30 BUSK 2 : 2 Velika Moštanica
27.09.2020 10:00 Rekreativo 011 1 : 2 Novi Beograd
27.09.2020 15:30 Busije 3 : 1 Železnik 1930
27.09.2020 15:30 Zmaj 1953 0 : 0 Dedinje
27.09.2020 15:30 Pionir 1 : 1 Lepušnica
27.09.2020 15:30 Avala 1939 2 : 3 Palilulac
27.09.2020 16:00 Boka Seniors 1 : 1 Minel
27.09.2020 11:00 Mladi proleter 2 : 3 Resnik
27.09.2020 15:30 OFK Boždarevac 1 : 6 Veliki Borak
27.09.2020 15:30 Beljina 4 : 0 Rušanj
27.09.2020 16:00 Mladost 1981 3 : 0 Bogutovačka Banja
27.09.2020 16:00 Jedinstvo (D) 2 : 2 Zvezda
27.09.2020 16:00 Mineral 2015 2 : 1 Mladost 1925
27.09.2020 11:00 Miločajac 2 : 0 Borac (V)
27.09.2020 16:00 Borac (A) 1 : 3 Braća Vuković
27.09.2020 15:30 Zadrugar 1947 4 : 1 Rade Milošević
27.09.2020 15:30 Pobeda 1953 5 : 1 Zabrđe 1936
27.09.2020 15:30 Udarnik (S) 1 : 1 Bata Bulić
27.09.2020 15:30 Mladost (R) 3 : 2 Sloga 1952
27.09.2020 15:30 Krilaš 2 : 2 Polet S.D.
27.09.2020 15:30 Borac (V) 2 : 4 Radnički (K)
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (K) 2 : 3 Sloga 1945
27.09.2020 15:30 Rudar (P) 1 : 0 OFK Batinac
27.09.2020 15:30 Mladost (S) 0 : 6 Rudar (S)
27.09.2020 15:30 15. Avgust 1950 0 : 2 Sloga
27.09.2020 15:30 Pomoravlje 3 : 0 Sinđelić
27.09.2020 15:30 GFK Tabane 2 : 1 Mladost (G)
27.09.2020 15:30 Mladi borac 2 : 1 Vinorača
27.09.2020 15:30 Mladost (T) 2 : 1 Zenit
27.09.2020 15:30 Osaonica 7 : 1 OFK Blagotin
27.09.2020 15:30 Crni Vrh 3 : 4 Sinđelić 1934
27.09.2020 15:30 Partizan 3 : 1 Sloboda
27.09.2020 15:30 Belo Polje 5 : 3 Ljubinić
27.09.2020 15:30 Proleter 0 : 2 Rvati
27.09.2020 15:30 Skela 1 : 1 Pobednik
27.09.2020 15:30 Partizan 2 : 0 Krtinska
27.09.2020 15:30 Borac 2 : 0 Sloga
27.09.2020 15:30 OFK Urovci 0 : 1 Munja
27.09.2020 16:00 Kolubara 1 : 4 Rudar
27.09.2020 16:00 Čučuge 5 : 0 Kalenić
27.09.2020 16:00 Zvizdar 1 : 2 Crvena Jabuka
27.09.2020 16:00 OFK Paljuvi 3 : 1 Joševa
27.09.2020 16:00 Mladost 2 : 1 Polet (DL)
27.09.2020 11:00 Omladinac 0 : 0 Šarbane
27.09.2020 11:00 Proleter 4 : 3 OFK Stublenica
27.09.2020 15:00 Napredak (BT) 2 : 1 Omladinac
27.09.2020 15:00 Napredak (Č) 4 : 0 Terekves
27.09.2020 15:00 Proleter 2 : 1 Roham
27.09.2020 11:00 Stari drugari 2 : 0 Mladost (L)
27.09.2020 11:00 Tešnjar 2 : 0 Junior Novo Naselje
27.09.2020 11:00 Mali korak 0 : 1 Žabari
27.09.2020 11:00 Toplica 1 : 1 Popadić
27.09.2020 11:00 Dračić 2018 3 : 1 Milenko Pavlović
27.09.2020 11:00 Komanice 0 : 6 Polet
27.09.2020 11:00 Jadar 2013 2 : 1 Rakac Stave
27.09.2020 15:30 Todorovce 2 : 2 Badince
27.09.2020 15:30 Navalin 2 : 2 Veliko Trnjane
27.09.2020 15:30 Sušica 2012 2 : 4 Mladost (DL)
27.09.2020 15:30 Mezgraja 0 : 0 Jasenovik 2018
27.09.2020 15:30 Sloga 1948 0 : 2 Radnički 2020
27.09.2020 15:30 Rujnik 1 : 9 Spartak
27.09.2020 15:30 Proleter 2 : 0 Supovac
27.09.2020 11:00 Crvena zvezda 4 : 1 Tempo
27.09.2020 15:30 Vukašinovac 0 : 2 Polet (V)
27.09.2020 11:00 OFK Sloga 2 : 1 Polet (R)
27.09.2020 15:30 Hajduk 6 : 2 Graničar
27.09.2020 15:30 Jadran 1 : 1 Potisje
27.09.2020 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Čoka
27.09.2020 15:30 Šampion 4 : 2 Tromedja
27.09.2020 15:30 Tisa 0 : 3 Bačka
27.09.2020 15:30 Omladinac 2 : 0 Landol
27.09.2020 15:30 Vožd 2020 3 : 3 Petrijevac
27.09.2020 15:30 Vrbovac 1 : 1 Stari Hrast 2018
27.09.2020 15:30 Godomin 1 : 2 Jezava
27.09.2020 15:30 Mladost (Z) 2 : 0 Belpos
27.09.2020 15:30 Mladost 2013 5 : 2 Skupljen 2013
27.09.2020 15:30 Sparta 0 : 6 Polet
27.09.2020 11:00 Bobovik 1 : 6 Torpedo
27.09.2020 11:00 Jedinstvo 2014 1 : 4 Sloga 1949
27.09.2020 11:00 Verko 1 : 1 Hajduk
27.09.2020 16:00 Jedinstvo 2 : 4 Palilulac
27.09.2020 15:00 Slemen 3 : 1 Mladost
27.09.2020 15:30 Unirea 2 : 1 Tempo
27.09.2020 15:30 Mundial 0 : 1 Glogonj
27.09.2020 11:00 Prijatelji 2 : 1 Vujan
27.09.2020 16:00 Gavrilo Princip 2 : 2 Lugovi
27.09.2020 16:00 Planinac 1 : 5 Budućnost
27.09.2020 16:00 OFK Remont 1959 1 : 0 Malba
27.09.2020 16:00 Čačak 94 0 : 3 Mršinci
27.09.2020 15:30 Temac 3 : 0 Rongo Siti
27.09.2020 15:30 Lokomotiva 1 : 2 Borac
27.09.2020 16:00 Elektrovojvodina 3 : 0 Palić
27.09.2020 16:00 Lokomotiva 2 : 0 Hajduk 1950
27.09.2020 16:00 Vinogradar 0 : 1 Udarnik Višnjevac
27.09.2020 16:00 Solid 1 : 1 OFK Mala Bosna 2015
27.09.2020 16:00 Čantavir 0 : 0 Žednik
27.09.2020 15:30 Bačka (D) 5 : 2 Orlovi (BP)
27.09.2020 15:30 Bačka 1945 4 : 2 Bački Hajduk
27.09.2020 15:30 Neštin 5 : 1 Borac (V)
27.09.2020 15:30 Mladost (MB) 1 : 2 Proleter
27.09.2020 15:30 Slavija 0 : 9 Naša Zvezda
27.09.2020 15:00 Radnički 4 : 0 Vojvoda Stepa Stepanović
27.09.2020 15:00 Dobrava 1 : 1 OFK Varna
27.09.2020 15:00 Mrovska 2 : 0 Vlašić
27.09.2020 15:00 Petrovac 74 1 : 1 Rankovac
27.09.2020 15:00 Šipurske livade 1 : 2 OFK Letnjikovac 1983
27.09.2020 15:00 Cerić 4 : 3 Trešnjevka
27.09.2020 15:00 PSK 3 : 1 Pričinović
27.09.2020 15:00 Velika Reka 1 : 0 Borac
27.09.2020 15:00 Antimon 3 : 0 Sloga
27.09.2020 15:00 TE Gučevo 1 : 3 Jedinstvo (MZ)
27.09.2020 15:00 Mladost : Azbukovica
27.09.2020 15:00 7. Juli 0 : 5 Jedinstvo (ZA)
27.09.2020 15:00 Jadar 1961 2 : 1 Studenac
27.09.2020 15:00 Prva Iskra 3 : 2 Hajduk
27.09.2020 15:30 Egeta 2 : 2 Mala Vrbica
27.09.2020 15:30 Kladušnica 3 : 1 Pontes
27.09.2020 15:30 Rtkovo 1 : 1 Lokomotiva
27.09.2020 15:30 Koča Anđelković 2 : 1 Omladinac
27.09.2020 16:00 Gradina 3 : 1 Bratstvo
27.09.2020 16:00 Gorušica 6 : 2 Jelica
27.09.2020 16:00 Brezova 0 : 3 Vrelo
27.09.2020 16:00 Bjelica 4 : 4 Radnički
27.09.2020 15:00 Mladost 0 : 2 Budućnost (ZM)
27.09.2020 15:00 Torpedo 1924 3 : 3 Milicionar
27.09.2020 15:00 Omladinac (BO) 0 : 4 Šabac Sunrise
27.09.2020 15:00 Omladinac 2013 (SL) 2 : 0 Sloboda
27.09.2020 15:00 Lipolist 2 : 0 Gorki
27.09.2020 15:00 Napredak 3 : 2 Zadrugar Milkivit
27.09.2020 15:00 Petlovača 7 : 0 Premijer
27.09.2020 13:00 Napredak 1 : 1 Duškovci
27.09.2020 13:00 Dobrinjac 0 : 3 Trešnjica
27.09.2020 16:00 Knjaz 1 : 3 Plavi Tok
27.09.2020 16:00 Blagaja 2 : 1 Gorobilje
27.09.2020 15:30 Tomislavci 10 : 1 Pobeda
27.09.2020 15:30 Slavija 0 : 4 Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Mladost Radost 1 : 2 Mladost (R)
27.09.2020 Bukovac 3 : 1 Glavaš
27.09.2020 Šumadija 1 : 2 Palanka
27.09.2020 Budućnost 1948 1 : 0 Udarnik
27.09.2020 00:00 Mladost 2 : 3 Karadjordje
27.09.2020 00:00 Omladinac 2 : 0 Jedinstvo
27.09.2020 10:00 Rad 1974 7 : 0 Padina 1989
27.09.2020 10:00 Arbanasce 5 : 1 Jastrebac 1979
27.09.2020 10:00 Sloga 1980 0 : 4 Balajnac
27.09.2020 11:00 Gaglovo 3 : 2 Naupare
27.09.2020 11:00 Konjuh : Makrešane
27.09.2020 15:30 Kapidžija 3 : 0 Pepeljevac 1947
27.09.2020 15:30 Polet 2 : 1 Čarapan
27.09.2020 15:30 Globoder 3 : 2 Rasina
27.09.2020 15:30 Bukovica 0 : 1 Parunovac
27.09.2020 11:00 Grkinja 0 : 3 Toplica
27.09.2020 11:00 Zaplanjac 0 : 1 Mekiš
27.09.2020 11:00 Knežica : Marina Kutina
27.09.2020 11:00 10. februar : Klisura
27.09.2020 00:00 Ratajac 3 : 2 Parcane
27.09.2020 00:00 Stara Čaršija 3 : 0 Mladost
27.09.2020 OFK Orašje 1960 2 : 1 Obilić
27.09.2020 11:00 Mladi radnik 1 : 2 Varvarin
27.09.2020 15:30 Partizan 4 : 3 Proleter
27.09.2020 15:30 Sloga 2 : 3 Borac
27.09.2020 16:00 Morava 2 : 3 Koštam Polje
27.09.2020 16:00 Šumadija 3 : 0 Studen Vitez
27.09.2020 11:00 Stara Čaršija 1 : 1 Partizan
27.09.2020 16:00 BSK 2014 1 : 5 Omladinac
27.09.2020 11:00 Biljanovac 2 : 0 Milakovac 2018
27.09.2020 16:00 Magnohrom 1 : 0 Budućnost
27.09.2020 16:00 Vojvodina 1 : 1 Donji Petrovci
27.09.2020 16:00 27. Oktobar 3 : 0 Borac (J)
27.09.2020 16:00 Sloga (K) 6 : 1 Fruškogorac
27.09.2020 16:00 Polet 1 : 0 Graničar
27.09.2020 16:00 Car Uroš 4 : 2 Borac (S)
27.09.2020 16:00 Jedinstvo (K) 3 : 1 Sloga (S)
27.09.2020 11:00 Vrelo 4 : 2 Vukona
27.09.2020 11:00 Jedinstvo 2 : 0 Sloga
27.09.2020 11:00 Gunjevac 8 : 0 Tamnava
27.09.2020 11:00 Sovljak 3 : 0 Budućnost 1995
27.09.2020 11:00 Brgule 3 : 0 Murgaš
27.09.2020 16:00 ISK Izvor 4 : 1 BSK Buljane
27.09.2020 16:00 Omladinac 6 : 1 Popovac
27.09.2020 16:00 Razvitak 6 : 3 Moravac
27.09.2020 16:00 Omladinski 3 : 2 Hajduk
27.09.2020 16:00 Potočac 0 : 4 Budućnost
27.09.2020 15:30 Rastina 1918 1 : 1 Jedinstvo Lemeš
27.09.2020 15:30 Telečka 4 : 1 Dinamo (S)
27.09.2020 15:00 Oniks 1 : 4 Omladinac
27.09.2020 15:00 Napredak 4 : 2 Domaćin
27.09.2020 15:00 OFK Dragoševac 1 : 1 Mladost
27.09.2020 15:00 Trnava 3 : 0 Dražmirovac
27.09.2020 11:00 Radnik (S) 0 : 3 Stig (MC)
27.09.2020 11:00 BSK 1924 1 : 2 Šapine
27.09.2020 11:00 Jedinstvo (S) 3 : 1 Stig (C)
27.09.2020 15:30 Pobeda 0 : 3 Hajduk
27.09.2020 15:30 Vinogradar 1 : 3 Vitorul
27.09.2020 15:30 Proleter 2 : 3 Dimitrije Tucović
27.09.2020 15:30 Sloga 1 : 1 BSK
27.09.2020 15:30 Vreoci 2 : 1 Petka
27.09.2020 15:30 Bistrica 1 : 1 Mladost
27.09.2020 15:30 OFK Polet 1 : 0 Šumadinac
27.09.2020 15:30 20. Oktobar 2 : 4 Strmovo
27.09.2020 10:00 Kalipolje 3 : 1 Junkovac
27.09.2020 10:00 Maskar 3 : 1 Krćevac 04
27.09.2020 11:00 Gornje Sinkovce 8 : 0 Radnik 2013
27.09.2020 10:30 Jašunja 6 : 1 ŠFU Derbi 2016
27.09.2020 11:00 Napredak 2 : 4 Mladost
27.09.2020 16:00 Jovanovac 1 : 0 Stanovo 1941
27.09.2020 16:00 Kremenac 3 : 2 Hajduk 1936
27.09.2020 11:00 Kragujevac 2 : 0 Bukorovac
27.09.2020 15:30 Sloga (D) 8 : 3 Sloga 1936
27.09.2020 15:30 Metalac 4 : 0 Proleter 1932
27.09.2020 15:30 Zemljoradnik 1932 0 : 0 Beli Orao
27.09.2020 15:30 Napredak 1934 4 : 1 Vojvoda Milenko
27.09.2020 15:30 Morava 1932 3 : 2 Mip Majdan
27.09.2020 15:30 Sloga 1932 1 : 0 Sopot
27.09.2020 15:30 Moravac 1933 1 : 4 Dunav
27.09.2020 15:30 Margum 6 : 3 Dunavac
27.09.2020 15:00 Sloga Gorić 0 : 4 Bujačić
27.09.2020 15:00 Ribnikar 8 : 0 Zadrugar
27.09.2020 15:00 Mladost 1 : 1 Beloševac
27.09.2020 15:00 OFK Povlen 2 : 2 Omladinac
27.09.2020 16:00 Borac (VR) 2 : 0 Borac (R)
27.09.2020 16:00 Srem (SR) 2 : 0 Poletarac
27.09.2020 16:00 Sloga 0 : 3 Srem (SM)
27.09.2020 16:00 OFK Bosut 3 : 0 Planinac
27.09.2020 11:00 Sava 0 : 2 Rudar
27.09.2020 11:00 Dobrava Žabar 2020 5 : 1 Korman
27.09.2020 11:00 Miloš Pocerac 3 : 3 Borac BTG
27.09.2020 11:00 Galeb 1984 3 : 1 Mladost Svileuva
27.09.2020 11:00 Maovi MH 0 : 4 Dumača
27.09.2020 11:00 Jedinstvo 2 : 2 Metlić
27.09.2020 11:00 Pocerina 0 : 1 Bojić
27.09.2020 11:00 Zablaće 4 : 1 Mladost
27.09.2020 11:00 Roma - Odžino selo 4 : 5 Culjković
27.09.2020 11:00 Sloga 1 : 1 Džemerovac 2020
27.09.2020 15:30 Sloga 1 : 3 Polet
27.09.2020 15:30 Budućnost 3 : 3 Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Proleter 3 : 4 Mladost
27.09.2020 14:00 Stepanje 0 : 0 Izviđač
27.09.2020 11:00 Sloga 1 : 3 Kačer
27.09.2020 16:00 Babajić 0 : 0 Nepričava
27.09.2020 15:30 Jadar 1 : 2 Paskovac
27.09.2020 15:30 Mladost (B) 4 : 1 Sloga
27.09.2020 15:30 Stiški Kurjak 2 : 1 Kumane
27.09.2020 15:30 Ram 4 : 3 Mirko Tomić
27.09.2020 15:30 Radnički (P) 2 : 2 Dunavac 1929
27.09.2020 11:00 Stojan Lazarac 1 : 0 OFK Napredak 1933
27.09.2020 11:00 Mladost 1 : 0 Radnik
27.09.2020 11:00 Napredak (U) 1 : 3 Bair
27.09.2020 11:00 Mladost 2015 0 : 3 Polet
27.09.2020 15:30 Vratare 3 : 3 Grkljane
27.09.2020 15:30 Dvorane 1 : 3 Padež
27.09.2020 15:00 Lipar 0 : 2 Morava
27.09.2020 17:00 Rudar 1 : 2 Budućnost
27.09.2020 18:00 Iskra 1 : 0 OFK Petrovac
27.09.2020 19:00 Zeta 1 : 1 Podgorica
27.09.2020 18:00 Dečić 1 : 1 Sutjeska
27.09.2020 16:00 Mornar 2 : 1 Jedinstvo
27.09.2020 16:00 Bokelj 3 : 1 Drezga
27.09.2020 16:00 Berane 1 : 0 Ibar
27.09.2020 16:00 Grbalj 0 : 2 Igalo
27.09.2020 17:00 Kom 2 : 2 Arsenal
27.09.2020 15:00 Angers SCO 3 : 2 Brest
27.09.2020 13:00 Bordeaux 0 : 0 Nice
27.09.2020 15:00 Dijon 2 : 2 Montpellier
27.09.2020 17:00 Lorient 1 : 1 Olympique Lyonnais
27.09.2020 15:00 Monaco 3 : 2 Strasbourg
27.09.2020 15:00 Nîmes 1 : 1 Lens
27.09.2020 21:00 Reims 0 : 2 PSG
27.09.2020 15:30 Hoffenheim 4 : 1 Bayern
27.09.2020 18:00 Freiburg 1 : 1 Wolfsburg
27.09.2020 13:00 Sheffield United 0 : 1 Leeds United
27.09.2020 15:00 Tottenham Hotspur 1 : 1 Newcastle United
27.09.2020 17:30 Manchester City 2 : 5 Leicester City
27.09.2020 20:00 West Ham United 4 : 0 Wolverhampton
27.09.2020 16:00 Atletico Madrid 6 : 1 Granada
27.09.2020 21:00 Barcelona 0 : 0 Villarreal
27.09.2020 14:00 Eibar 1 : 2 Athletic Club
27.09.2020 18:30 Cádiz 1 : 3 Sevilla
27.09.2020 12:00 Osasuna 1 : 3 Levante
27.09.2020 18:30 Real Valladolid 1 : 1 Celta Vigo
27.09.2020 12:30 Spezia 1 : 4 Sassuolo
27.09.2020 18:00 Napoli 6 : 0 Genoa
27.09.2020 15:00 Hellas Verona 1 : 0 Udinese
27.09.2020 18:00 Crotone 0 : 2 Milan
27.09.2020 20:45 Roma 2 : 2 Juventus
27.09.2020 15:30 Jerma : Rongo Siti
27.09.2020 15:30 Lokomotiva : Pobeda
27.09.2020 20:00 Spartak 2 : 0 Sloga
27.09.2020 16:00 Vojvodina 2 : 1 Kolubara
27.09.2020 14:00 Spartak DOO 3 : 3 Mačva
27.09.2020 13:00 Radnički 2012 1 : 0 Moskva
27.09.2020 16:00 Napredak Junior 2018 4 : 0 Heroj Polet
27.09.2020 13:00 ŽFU Zvezda B 2018 9 : 1 Loznica
27.09.2020 16:00 Majdanpek 3 : 0 Rad
27.09.2020 11:00 Voja Gačić 0 : 15 Stajićevo 2017
27.09.2020 11:00 Banat 0 : 2 Proleter
27.09.2020 11:30 Una Fortuna 3 : 0 Borac
27.09.2020 11:00 Šabac 4 : 1 Požega
27.09.2020 11:00 Vojvodina 3 : 1 Radnički (NB)
27.09.2020 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Radnički (N)
27.09.2020 11:00 Napredak 0 : 0 Crvena zvezda
27.09.2020 11:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 1 Spartak ŽK
27.09.2020 09:00 Železničar 3 : 1 Podrinje
27.09.2020 10:00 Dinamo 1945 3 : 0 Radnički (Zr)
27.09.2020 10:00 Radnički 1912 2 : 0 OFK Bačka
27.09.2020 10:00 Petrika 3 : 3 Petar Puača
27.09.2020 15:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 0 Morava (VP)
27.09.2020 15:30 Šumadija (A) 1 : 2 GFK Sloboda
27.09.2020 15:30 Sloga (K) 2 : 1 Novi Pazar
27.09.2020 15:30 BIP 0 : 2 Mačva
27.09.2020 15:30 Borac 1926 3 : 3 Metalac
27.09.2020 15:30 Sloga (P) 4 : 2 Radnički (V)
27.09.2020 15:30 Loznica 4 : 3 Javor Matis
27.09.2020 15:00 Jedinstvo (P) 2 : 1 Radnički (S)
27.09.2020 10:00 Bor 1919 4 : 3 Radnički (P)
27.09.2020 09:00 OFK Žarkovo 1 : 1 DIF
27.09.2020 10:00 Sinđelić 3 : 2 Kolubara
27.09.2020 11:00 BSK 1925 3 : 1 Torlak
27.09.2020 11:00 BSK Borča 0 : 1 Zvezdara
27.09.2020 14:00 Internacional B 3 : 2 Jedinstvo
27.09.2020 16:00 Crvenka 5 : 0 Novi Beograd
27.09.2020 11:00 Mladenovac 1 : 3 Balkan
27.09.2020 11:00 Boleč 3 : 0 Rojkovac
27.09.2020 11:00 Korićani 0 : 1 Sušica
27.09.2020 11:00 Jedinstvo Putevi 4 : 1 Jošanica
27.09.2020 13:00 Takovo 1 : 2 Mladost
27.09.2020 13:30 Radnički 1923 0 : 3 Zlatibor
27.09.2020 08:30 Internacional 1 : 3 Voždovac
27.09.2020 11:00 Vojvodina 6 : 0 Mačva
27.09.2020 16:00 Partizan 1 : 1 Zemun
27.09.2020 13:00 Napredak 0 : 5 Crvena zvezda
27.09.2020 10:00 OFK Beograd 12 : 0 Bežanija
27.09.2020 20:00 Ada 4 : 2 Lokomotiva
27.09.2020 09:00 BSK Borča 2 : 3 Sinđelić
27.09.2020 12:00 Radnički (NP) 0 : 0 Radnički (SM)
27.09.2020 12:00 Železničar 3 : 4 Podrinje
27.09.2020 12:00 Dinamo 1945 5 : 0 Radnički (Zr)
27.09.2020 12:00 Radnički 1912 1 : 2 OFK Bačka
27.09.2020 12:00 Petrika 4 : 0 Petar Puača
27.09.2020 12:00 Kikinda 1909 0 : 1 Kabel
27.09.2020 15:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 0 Smederevo 1924
27.09.2020 15:30 Šumadija (A) 1 : 4 GFK Sloboda
27.09.2020 15:30 Mladi radnik 1926 1 : 3 Novi Pazar
27.09.2020 15:30 Borac 1926 0 : 3 Metalac
27.09.2020 15:30 Radnički 1923 4 : 2 Jedinstvo (Ub)
27.09.2020 15:30 Sloga (P) 3 : 0 Radnički (V)
27.09.2020 15:30 Loznica 4 : 2 Javor Matis
27.09.2020 10:00 GFK Jagodina 9 : 0 OFK Sinđelić
27.09.2020 10:00 Balkan 3 : 0 Vinča
27.09.2020 11:00 Radnički (R) 4 : 1 Poštar 1930
27.09.2020 10:00 Jedinstvo 0 : 3 RFK Grafičar
27.09.2020 12:00 Feniks 1995 0 : 6 Mladost
27.09.2020 09:00 Radnički 1905 8 : 0 Preporod
27.09.2020 Crvena zvezda : OLE
27.09.2020 ADA : Partizan
27.09.2020 16:00 Sport Klub 99 3 : 1 Bane 1931
27.09.2020 10:00 TSC 2 : 2 CFK
27.09.2020 10:00 Kabel 1 : 1 ODR
27.09.2020 10:00 One team 1 : 1 Akademija Bambi
27.09.2020 11:00 Derby 2015 2 : 1 Kikinda 1909
27.09.2020 17:00 Index 0 : 2 Jedinstvo (SP)
27.09.2020 14:00 Petrika 12 : 0 Prof. Bolesnikov
27.09.2020 11:00 Turbina 2 : 2 Kolubara