XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 88 utakmica za dan
Sreda, 1 Maj 2019

Fudbal

01.05.2019 16:00 Vojvodina 0 : 5 Crvena zvezda
01.05.2019 18:00 Partizan 2 : 1 Mladost
01.05.2019 18:00 Čukarički 5 : 2 Napredak
01.05.2019 18:00 Mačva 2 : 1 Spartak ŽK
01.05.2019 16:00 Radnik 4 : 2 Voždovac
01.05.2019 16:00 Rad 1 : 0 Dinamo
01.05.2019 16:00 Zemun 7 : 0 OFK Bačka
01.05.2019 16:00 Sinđelić 2 : 2 TSC
01.05.2019 20:00 Metalac 1 : 1 Javor Matis
01.05.2019 16:00 Bežanija 3 : 1 Inđija
01.05.2019 18:00 Sloboda 2 : 1 Trajal
01.05.2019 16:00 Bečej 1918 1 : 0 Teleoptik
01.05.2019 19:00 Novi Pazar 3 : 0 OFK Žarkovo
01.05.2019 16:00 Budućnost 0 : 2 Borac
01.05.2019 Čelik 0 : 3 Ribnica
01.05.2019 15:00 Gorštak 0 : 2 Karioke
01.05.2019 14:00 Drezga 0 : 1 Adria
01.05.2019 17:30 Zabjelo 0 : 2 Polet Stars
01.05.2019 16:00 Provo 0 : 0 Smederevo 1924
01.05.2019 16:00 Mladi radnik 1926 3 : 0 FAP
01.05.2019 16:00 Šumadija (A) 1 : 0 Loznica
01.05.2019 16:00 Sloga 33 1 : 0 Jošanica
01.05.2019 16:00 Sloga (PŽ) 1 : 0 Proleter Mihajlovac
01.05.2019 16:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 0 Tutin
01.05.2019 16:00 Drina 3 : 0 Polet (LJ)
01.05.2019 16:30 Vinča 4 : 1 Lokomotiva
01.05.2019 16:30 Plaskovac 4 : 2 Borac
01.05.2019 16:30 Prvi srpski ustanak 2 : 0 Omladinac
01.05.2019 16:30 ŽSK 1 : 1 BSK
01.05.2019 16:30 Mladi rudar 1954 4 : 2 Junkovac
01.05.2019 16:30 Mladost MG 4 : 2 Šumadinac (N)
01.05.2019 17:00 Radnik 5 : 0 Popovići Vrnjci
01.05.2019 17:00 Granit 2 : 3 Omladinac
01.05.2019 17:00 Ribnica 0 : 2 Napredak
01.05.2019 17:00 Stubal 1 : 2 Lasta
01.05.2019 17:00 Proleter 1 : 2 Gruža
01.05.2019 17:00 Ibar 1 : 1 Kraljevo Hajduk
01.05.2019 17:00 OFK Ras 4 : 0 Rudar
01.05.2019 17:00 Budućnost 2 : 2 Mataruge
01.05.2019 Plana 2 : 0 Podunavac
01.05.2019 Proleter 1947 3 : 4 Mladi radnik
01.05.2019 Sloga (L) 1 : 1 Polet
01.05.2019 Železničar Kusadak 8 : 0 Bresje Superior
01.05.2019 Pobeda 2 : 1 Crvena zvezda
01.05.2019 Sloga (M) 1 : 3 Sloboda
01.05.2019 SASK 7 : 0 Cerovac
01.05.2019 17:00 ZSK 3 : 2 Banjani
01.05.2019 16:30 Jedinstvo 1 : 3 Šumadinac (KG)
01.05.2019 16:30 Kutlovo 6 : 1 Pobeda 1926
01.05.2019 16:30 21. oktobar 1 : 3 Korićani
01.05.2019 16:30 Šumadija 1934 1 : 4 Jadran
01.05.2019 16:30 OFK Bagremar 2 : 3 Borac (D)
01.05.2019 16:30 Mladost (P) 3 : 4 Sloboda
01.05.2019 16:30 Srbija 3 : 2 Budućnost
01.05.2019 16:30 Sloga 3 : 0 Omladinac
01.05.2019 16:00 Zeppelin 026 2 : 1 Jezava
01.05.2019 16:00 OFK Slavija 1 : 14 Hajduk Veljko 1934
01.05.2019 16:00 Stari Hrast 2018 3 : 0 Budućnost
01.05.2019 16:00 Mladost 1 : 1 Hajduk
01.05.2019 19:00 Rennes 2 : 2 Monaco
01.05.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 1 Rad
01.05.2019 13:00 BASK 0 : 3 Spartak ŽK
01.05.2019 13:00 OFK Beograd 3 : 1 Trajal
01.05.2019 16:00 Dinamo (P) 3 : 3 Crvena Zvezda
01.05.2019 11:00 Čukarički 0 : 0 Brodarac
01.05.2019 10:00 Zemun 7 : 0 Voždovac
01.05.2019 13:00 Kiker 2 : 0 Rad
01.05.2019 11:00 Teleoptik 1 : 4 Crvena Zvezda
01.05.2019 13:30 Čukarički 2 : 0 Brodarac
01.05.2019 Borac 3 : 0 Cer
01.05.2019 Kosmet 2 : 5 Apolon 4
01.05.2019 Bane 0 : 1 Sport Klub 99
01.05.2019 Apolon 8 : 0 Jošanica
01.05.2019 Mokra Gora 2 : 2 OFK AS 2003
01.05.2019 Šumadija 1903 2 : 1 Novi Pazar
01.05.2019 Pazar Juniors 3 : 3 Radnički 1923
01.05.2019 Morava 3 : 0 Jagodina
01.05.2019 Radnički 2012 9 : 1 Vučice
01.05.2019 Jedinstvo 2014 3 : 1 Preševo
01.05.2019 Levač 1 : 2 Mašinac
01.05.2019 Majdanpek 2 : 1 Kolibri
01.05.2019 Krstarica 3 : 0 Lavice Dubočica

Košarka

01.05.2019 18:00 FMP 89 : 69 Borac
01.05.2019 20:00 Dunav 71 : 81 OKK Beograd
01.05.2019 19:00 Zlatibor 68 : 82 Crvena zvezda MTS

Odbojka

01.05.2019 17:30 Crvena zvezda 1 : 3 Vojvodina 1:3

Rukomet

01.05.2019 18:00 Metaloplastika 29 : 36 Vojvodina
01.05.2019 18:30 Železničar 1949 30 : 22 Partizan
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.