XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 416 utakmica za dan
Subota, 30 Mart 2019

Fudbal

30.03.2019 15:00 Dinamo 1 : 3 Vojvodina
30.03.2019 17:00 Čukarički 2 : 0 Radnik
30.03.2019 15:00 Spartak ŽK 1 : 0 Mladost
30.03.2019 17:00 Radnički (N) 2 : 0 Rad
30.03.2019 19:00 Crvena zvezda 2 : 1 Mačva
30.03.2019 16:00 Krupa 2 : 2 Radnik
30.03.2019 16:00 Tuzla City 1 : 1 Sloboda
30.03.2019 16:00 Zvijezda 09 1 : 1 Široki Brijeg
30.03.2019 19:00 Sarajevo 0 : 1 Zrinjski
30.03.2019 15:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Alfa
30.03.2019 15:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Slavija
30.03.2019 15:00 Podrinje 1 : 0 Sloboda
30.03.2019 15:00 Tekstilac 1 : 0 Sloga
30.03.2019 17:00 Borac 1 : 0 Drina
30.03.2019 15:00 Kozara 2 : 1 Sutjeska
30.03.2019 15:00 Budućnost 1 : 0 Rudar
30.03.2019 15:30 Grbalj 0 : 0 Sutjeska
30.03.2019 15:30 Iskra 2 : 1 OFK Petrovac
30.03.2019 15:30 OFK Titograd 3 : 2 Lovćen
30.03.2019 15:30 Zeta 2 : 0 Mornar
30.03.2019 15:00 Brskovo 3 : 0 Fair Play
30.03.2019 15:30 Radnički (SM) 1 : 1 Cement
30.03.2019 15:30 Radnički (NP) 2 : 0 Bratstvo 1946
30.03.2019 15:30 Dinamo 1945 2 : 0 Hajduk 1912
30.03.2019 15:30 ČSK Pivara 1 : 1 Bačka 1901
30.03.2019 15:30 Mladost 1 : 1 Crvena zvezda
30.03.2019 15:30 OFK Vršac 1 : 0 Borac
30.03.2019 15:30 Radnički (ZR) 1 : 1 Omladinac
30.03.2019 15:30 Loznica 5 : 1 Polet (LJ)
30.03.2019 15:30 FAP 1 : 2 Drina
30.03.2019 15:30 Mokra Gora 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
30.03.2019 15:30 Smederevo 1924 2 : 1 Sloga (PŽ)
30.03.2019 15:30 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Sloga 33
30.03.2019 15:30 Mladi radnik 1926 0 : 0 Šumadija (A)
30.03.2019 16:00 Radnički (S) 1 : 1 SFS Borac
30.03.2019 16:00 GFK Dubočica 2 : 2 OFK Sinđelić
30.03.2019 16:00 Jedinstvo (P) 3 : 1 Rtanj
30.03.2019 16:00 Moravac Orion 3 : 1 Dunav
30.03.2019 15:30 BSK Borča 2 : 1 Stepojevac Vaga
30.03.2019 15:30 Radnički (O) 4 : 0 BASK
30.03.2019 11:00 Grafičar 2 : 2 OFK Beograd
30.03.2019 15:30 IMT 1 : 0 Jedinstvo
30.03.2019 15:30 OFK Proleter 2 : 2 Krajina
30.03.2019 15:30 Radnički (S) 1 : 1 Sloga
30.03.2019 15:30 Jedinstvo (BK) 2 : 3 Kozara
30.03.2019 15:30 Sloboda 0 : 0 Begej
30.03.2019 15:30 Radnički (K) 1 : 2 Budućnost
30.03.2019 15:30 1. Maj Ruma 0 : 0 Sloga (E)
30.03.2019 15:30 Sloga (T) 4 : 0 Hajduk (Č)
30.03.2019 15:30 OFK Mladost APA 4 : 1 Mladost (T)
30.03.2019 15:30 Polet (K) 2 : 1 Tekstilac
30.03.2019 15:30 OFK Vrbas 0 : 2 Sloga (Č)
30.03.2019 15:30 Gruža 4 : 0 Real
30.03.2019 15:30 Trepča 0 : 0 Polet
30.03.2019 15:30 Goč 1 : 0 Vodojaža
30.03.2019 15:30 Mladi borac 3 : 2 Rudar
30.03.2019 15:30 VGSK 0 : 1 Karađorđe
30.03.2019 15:30 Sloga (BB) 0 : 2 Takovo
30.03.2019 16:00 Budućnost 1 : 2 Jedinstvo (GS)
30.03.2019 16:00 Balkanski 1 : 0 Morava
30.03.2019 16:00 Pčinja 4 : 0 Jedinstvo (P)
30.03.2019 16:00 Pusta Reka 0 : 1 Vlasina
30.03.2019 16:00 OFK Topličanin 1 : 0 Sloga
30.03.2019 16:00 Jastrebac (B) 4 : 0 Juhor
30.03.2019 16:00 OFK Kosanica 3 : 3 OFK Lugomir
30.03.2019 16:00 Brodoremont 3 : 0 Majdanpek
30.03.2019 16:00 BSK 0 : 1 Timočanin
30.03.2019 16:00 Timok 1919 2 : 1 Đerdap
30.03.2019 15:30 Milutinac 2 : 1 Budućnost
30.03.2019 15:00 Studenski Grad 0 : 1 Borac
30.03.2019 15:30 Sopot 2 : 1 Turbina
30.03.2019 15:30 Mladost (L) 0 : 0 Radnički 1911
30.03.2019 15:30 Proleter 2006 0 : 2 Rusanda
30.03.2019 16:00 Krila Krajine 0 : 0 Lipar
30.03.2019 16:00 Vojvodina (T) 1 : 0 Tvrđava
30.03.2019 16:00 ŽAK 0 : 0 OFK Odžaci
30.03.2019 15:30 Rudar 2 : 0 Polet (NK)
30.03.2019 15:30 Partizan 1 : 1 Budućnost
30.03.2019 15:30 Donji Petrovci 3 : 2 Borac (K)
30.03.2019 16:00 Omladinac 0 : 0 Index
30.03.2019 16:00 Fruškogorski partizan 0 : 3 Jedinstvo
30.03.2019 15:30 Obilić 0 : 7 Vojvodina
30.03.2019 15:30 Proleter (RS) 7 : 1 Sloga
30.03.2019 15:30 Radnički 1905 2 : 2 Proleter (Nj)
30.03.2019 15:30 Napredak 2 : 1 Sutjeska
30.03.2019 11:00 Rakovica 1 : 4 Poštar Zvezdara
30.03.2019 15:30 Borac (O) 1 : 1 Zmaj
30.03.2019 15:30 Vinča 0 : 1 Vrčin
30.03.2019 14:30 Ovčar 6 : 0 Jedinstvo (K)
30.03.2019 15:30 Rudar 3 : 0 Lasta
30.03.2019 16:00 Čitluk 3 : 0 Donji Kopaonik
30.03.2019 16:00 Blagotin 4 : 0 FUD
30.03.2019 16:00 Jedinstvo 1936 2 : 2 Mačkovac
30.03.2019 15:00 Dušan Silni 1 : 2 Mladost (DD)
30.03.2019 15:00 Dunav 2 : 1 Vulturul
30.03.2019 15:00 Jedinstvo Stević 3 : 0 Crvena zvezda
30.03.2019 15:30 Rudar 2001 1 : 1 Omladinac (Š)
30.03.2019 15:30 Polet (SD) 3 : 2 Borac (K)
30.03.2019 15:30 Makce 1 : 6 Obilić
30.03.2019 15:30 Đerdap 1 : 1 Sloga (B)
30.03.2019 16:00 Naisus 1977 2 : 2 Moravac
30.03.2019 16:00 OFK Napredak 1929 1 : 0 Morava (Ž)
30.03.2019 16:00 Brestovac 4 : 0 BSK
30.03.2019 16:00 Poreč 6 : 0 Ključ
30.03.2019 16:00 Krivelj 0 : 5 Radnički (K)
30.03.2019 16:00 Šarbanovac 1 : 5 Branik
30.03.2019 16:00 Polom 1 : 3 Sloga
30.03.2019 16:00 Zlot 1 : 4 Rudna Glava
30.03.2019 14:30 OFK Brđanac 2 : 0 Ribnikar
30.03.2019 14:30 Pepeljevac 1 : 2 Rubribreza
30.03.2019 15:00 Crnokosa 9 : 1 Lauš
30.03.2019 16:00 Midžor (K) 2 : 0 Trebič
30.03.2019 16:00 Ozren 5 : 6 Rudar Vrška Čuka
30.03.2019 15:00 Senjak 5 : 0 Borac
30.03.2019 15:00 Vladimir Durković 3 : 0 Mladost
30.03.2019 15:00 Lužnica 2 : 0 Sloga
30.03.2019 15:30 Mladost 1 : 5 Nebeski Andjeli
30.03.2019 16:00 Rojkovac 4 : 0 Pobednik
30.03.2019 16:00 Omladinac 8 : 2 Beli Orlovi
30.03.2019 16:00 Stari Trstenik 1 : 0 Borac
30.03.2019 16:00 Gradina 6 : 1 Kamenorezac 76
30.03.2019 16:00 Morava 3 : 2 Sinđelić 1934
30.03.2019 16:00 Šumadinac 1 : 0 Blagotin
30.03.2019 16:00 Ursule 2 : 1 Sloga
30.03.2019 16:00 Orlovi 3 : 0 Beljanica
30.03.2019 16:00 Omladinski 2 : 2 Napredak
30.03.2019 16:00 Borac 1805 0 : 0 Istok 63
30.03.2019 15:30 Avala 0 : 2 Zuce
30.03.2019 15:30 Mladost (G) 1 : 0 Popović
30.03.2019 15:00 Mladost 4 : 1 Jedinstvo (D)
30.03.2019 15:30 Omladinac-Šumadinac 1 : 0 Mladost (R)
30.03.2019 15:30 Kralj Petar I 2 : 2 Kopljari
30.03.2019 15:30 Veliko Trnjane 0 : 1 Jedinstvo (Š)
30.03.2019 15:00 Milicionar 3 : 1 Zadrugar
30.03.2019 15:00 OFK Šabac 2 : 2 Gorki
30.03.2019 16:30 AFK 3 : 1 Tornjoš
30.03.2019 15:30 Žitkovica 2017 3 : 0 Polet (V)
30.03.2019 15:30 Jasenovac 5 : 2 Rade Milošević
30.03.2019 12:00 Petlić SD 026 1 : 1 Petrijevac
30.03.2019 15:00 Badljevica 4 : 0 Drugovac
30.03.2019 15:00 Zeppelin 026 1 : 2 Skobalj
30.03.2019 16:00 OFK Draževac 1 : 2 Škriljac
30.03.2019 16:00 OFK Sloga 1 : 0 Jastrebac
30.03.2019 16:00 Borac 2 : 1 Globoder
30.03.2019 16:00 Belpos 0 : 3 Mrovska
30.03.2019 16:00 Mladost 2013 0 : 1 Verko
30.03.2019 15:30 Radnik 2 : 1 Popovac
30.03.2019 15:30 Gornje Sinkovce 2 : 0 Napredak
30.03.2019 15:30 Turekovac 6 : 2 FSU Borac 2018
30.03.2019 15:30 Gornje Krajince 1 : 0 Mladost (DL)
30.03.2019 16:00 Trnava 1 : 2 Domaćin
30.03.2019 15:30 Dunav 0 : 1 Ljubičevo
30.03.2019 15:00 OFK Letnjikovac 1983 7 : 0 Metaloplastika
30.03.2019 15:00 Sloga 4 : 0 Dumača
30.03.2019 15:00 Partizan 4 : 2 Culjković
30.03.2019 15:00 Zvizdar 2 : 2 OFK Stublenica
30.03.2019 16:00 Borac (BG) 4 : 1 Panonija
30.03.2019 16:00 Brighton 0 : 1 Southampton
30.03.2019 16:00 Burnley 2 : 0 Wolverhampton
30.03.2019 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Huddersfield Town
30.03.2019 13:30 Fulham 0 : 2 Manchester City
30.03.2019 16:00 Leicester 2 : 0 AFC Bournemouth
30.03.2019 16:00 Manchester United 2 : 1 Watford
30.03.2019 18:30 West Ham United 0 : 2 Everton
30.03.2019 20:45 Deportivo Alavés 0 : 4 Atlético Madrid
30.03.2019 16:15 Barcelona 2 : 0 Espanyol
30.03.2019 18:30 Celta de Vigo 3 : 2 Villarreal
30.03.2019 13:00 Getafe 0 : 2 Leganés
30.03.2019 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Wolfsburg
30.03.2019 18:30 RB Leipzig 5 : 0 Hertha BSC
30.03.2019 15:30 Werder 3 : 1 Mainz 05
30.03.2019 15:30 Freiburg 1 : 1 Bayern
30.03.2019 15:30 Fortuna 3 : 1 Borussia Mönchengladbach
30.03.2019 15:30 Nürnberg 3 : 0 Augsburg
30.03.2019 18:00 Juventus 1 : 0 Empoli
30.03.2019 15:00 Udinese 2 : 0 Genoa
30.03.2019 20:30 Sampdoria 1 : 0 Milan
30.03.2019 17:00 Olympique Marseille 2 : 2 Angers
30.03.2019 Nova Kolonija 3 : 1 Banat
30.03.2019 13:00 OFK Beograd 1 : 2 BASK
30.03.2019 13:00 Radnički (N) 2 : 0 Internacional
30.03.2019 12:00 Brodarac 5 : 1 Spartak ŽK
30.03.2019 13:00 Inđija 2 : 3 Partizan
30.03.2019 13:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Trajal
30.03.2019 10:00 Dinamo 1945 2 : 1 Proleter (NS)
30.03.2019 10:00 Petar Puača 0 : 3 Železničar
30.03.2019 10:00 TSC 2 : 3 Vojvodina
30.03.2019 Sloga (BB) 3 : 0 Jošanica
30.03.2019 Tutin 0 : 0 Jedinstvo Putevi
30.03.2019 Sloboda 2 : 0 Zlatibor
30.03.2019 BIP 1 : 0 Polet
30.03.2019 Radnički 4 : 0 Vrelo sport
30.03.2019 Provo 9 : 1 Brezovica
30.03.2019 Radnički Šabački 3 : 3 Ribnica
30.03.2019 10:00 Njerš Ištvan 4 : 1 Bratstvo 1946
30.03.2019 10:00 Radnički 1912 6 : 2 Crvena zvezda
30.03.2019 12:00 Kolonija 16 : 1 Vulturul
30.03.2019 15:00 Borac 7 : 2 Mladost
30.03.2019 16:00 Jugoslavija 3 : 2 Omladinac 1927
30.03.2019 15:00 Tempo 3 : 0 Dolina
30.03.2019 13:00 Posavina 2 : 6 Prva Iskra
30.03.2019 10:00 Strelac 5 : 2 Crvena Zastava
30.03.2019 13:00 Budućnost 1 : 10 Polet
30.03.2019 13:00 Jedinstvo 3 : 3 Rvati
30.03.2019 10:00 Spartak 9 : 0 Radnički (S)
30.03.2019 12:00 Dinamo 1945 2 : 0 Bečkerek 023
30.03.2019 12:00 Petar Puača 1 : 0 Železničar
30.03.2019 12:00 Inđija 0 : 5 Hajduk 1912
30.03.2019 12:00 TSC 0 : 3 Vojvodina
30.03.2019 10:00 Omladinac 2014 1 : 4 Šabac
30.03.2019 11:00 Sunrise 4 : 1 Mladost
30.03.2019 12:00 Provo 9 : 1 Jadar 07
30.03.2019 11:00 Rađevac 0 : 3 Železničar
30.03.2019 Sloga (BB) 5 : 1 Jedinstvo Putevi
30.03.2019 Sloga (S) 0 : 2 FAP
30.03.2019 Zlatibor 1 : 3 Polimlje
30.03.2019 Sloboda 5 : 0 Čačak 94
30.03.2019 Takovo 2 : 2 Apolon
30.03.2019 BIP 9 : 0 Budućnost
30.03.2019 10:00 VGSK 1 : 0 Napredak
30.03.2019 Homoljac 2 : 1 OFK Aranđelovac 1979
30.03.2019 11:00 Zvižd 1 : 1 Partizan 1945
30.03.2019 11:00 Sloga 33 1 : 2 Karađorđe
30.03.2019 15:30 OFK Ras 7 : 0 Bane
30.03.2019 12:00 Index 1 : 1 Proleter (NS)
30.03.2019 10:00 Slavija 2 : 5 Petrika
30.03.2019 10:00 Prof. Bolesnikov 0 : 1 RFK N.S. 1921
30.03.2019 10:00 Omladinac 0 : 0 GFK Sloven
30.03.2019 10:00 Sloga (BNS) 0 : 7 Srem
30.03.2019 15:00 Jedinstvo (D) 1 : 2 Potporanj
30.03.2019 11:00 Partizan (U) 0 : 2 BAK
30.03.2019 11:00 Proleter (BK) 3 : 1 Vojvodina (S)
30.03.2019 12:00 Borac (Sa) 3 : 2 Vojvodina (S)
30.03.2019 15:30 Radnički (NB) MK 0 : 3 OFK Beograd MK
30.03.2019 17:30 Studentski Grad MK 1 : 4 Rad MK
30.03.2019 10:00 Petar Puača 1 : 7 Vojvodina
30.03.2019 10:00 Inđija 6 : 0 Srem
30.03.2019 10:00 Index 1 : 1 Prof. Bolesnikov
30.03.2019 09:00 Proleter Mihajlovac 1 : 11 Sloga
30.03.2019 10:00 Mladost APA 4 : 0 Bečej 1918
30.03.2019 10:00 Arena Su 0 : 1 CFK
30.03.2019 10:00 Duboko 18 : 4 Sloga
30.03.2019 10:00 Radnički 18 : 0 Posavina
30.03.2019 10:00 Zvezda 3 : 0 Jedinstvo
30.03.2019 11:30 BASK 0 : 12 Radnički
30.03.2019 Gaučosi 3 : 0 Sloboda (Č)
30.03.2019 FAP 3 : 2 Sloga (BB)
30.03.2019 Borac 8 : 0 Metalac
30.03.2019 Kinder 2 : 0 Jedinstvo Putevi
30.03.2019 Sloboda (U) 2 : 1 Javor
30.03.2019 Čačak 94 3 : 1 Sloga (P)
30.03.2019 LFK Mladost 0 : 3 Mladost (L)
30.03.2019 15:00 Borac (P) 10 : 2 Stari Tamiš
30.03.2019 14:00 Dolina 1 : 0 Mundial
30.03.2019 11:00 Železničar 9 : 1 Rudar 2001
30.03.2019 13:00 Jedinstvo 2014 5 : 1 Jagodina
30.03.2019 Levač 0 : 7 Radnički 2012
30.03.2019 Krstarica 2 : 1 Rosulja 2014
30.03.2019 Lavice Dubočica 5 : 1 Vučice
30.03.2019 Napredak junior 2018 9 : 0 Preševo
30.03.2019 Kolibri 1 : 5 Mašinac
30.03.2019 12:00 Sinđelić 1 : 9 Zemun B
30.03.2019 10:00 Šumadinac 2 : 5 Bežanija
30.03.2019 09:00 Budućnost 1 : 3 Jedinstvo

Košarka

30.03.2019 19:00 Partizan NIS 70 : 67 Crvena zvezda MTS 1:1
30.03.2019 19:30 Pirot 75 : 72 Zemun Fitofarmacija
30.03.2019 17:00 Napredak Bosphorus 83 : 59 Plana
30.03.2019 17:00 Sloga 87 : 64 Vrbas
30.03.2019 20:00 Proleter Naftagas 80 : 68 Konstantin
30.03.2019 20:15 BASK 64 : 80 Borča 2
30.03.2019 17:00 Star 114 : 80 Topola
30.03.2019 20:00 Sveti Đorđe 96 : 70 Sloven
30.03.2019 19:30 Futog Tupanjac MD 64 : 76 Mladost Veternik
30.03.2019 19:00 Železničar 81 : 69 Srem
30.03.2019 17:00 Sokobanja 20 : 0 Prokuplje
30.03.2019 17:00 Jugbasket 0 : 20 Bor RTB
30.03.2019 18:00 Napredak Junior 89 : 77 Železničar
30.03.2019 18:00 Jagodina 107 : 98 Priboj
30.03.2019 18:00 Radnički 1950 73 : 87 Klik
30.03.2019 18:00 Zekas 75 112 : 97 Čačak 94
30.03.2019 15:00 Paraćin 75 : 69 Zlatar
30.03.2019 18:00 Prva Petoletka 73 : 96 Radnički
30.03.2019 18:00 Smederevo 92 : 88 Student BB
30.03.2019 18:00 Požarevac 99 : 82 Crnokosa
30.03.2019 16:00 BKK Radnički 97 : 75 Eko Sport
30.03.2019 18:20 LA Basket 84 : 68 Vitez
30.03.2019 17:00 Crvena zvezda Kombank 78 : 67 Novosadska ŽKA 1:0
30.03.2019 17:30 Radivoj Korać 84 : 88 021 0:1
30.03.2019 20:00 Radnički (Kg) 95 : 39 Ljubovija

Odbojka

30.03.2019 19:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Radnički
30.03.2019 18:00 Užice 0 : 3 Metalac Takovo
30.03.2019 Antena 3 : 1 Gračanica
30.03.2019 FAP Livnica 1 : 3 Partizan
30.03.2019 Gračac 3 : 0 Lotus
30.03.2019 Tehničar 0 : 3 Putevi
30.03.2019 19:00 Mladost (T) 2 : 3 Sombor
30.03.2019 20:00 Partizan 3 : 0 Hercegovina
30.03.2019 20:00 Vojvodina NS Seme 2 3 : 0 Kulpin
30.03.2019 15:00 Dunav Volley 3 : 0 Bečej
30.03.2019 15:00 Roda 0 : 3 Šumadija
30.03.2019 20:00 Blok Aut 3 : 1 Rudar
30.03.2019 17:40 Lucky Star 3 : 1 As Beograd
30.03.2019 19:45 Crnjanski 1 : 3 Sloga 2015
30.03.2019 Junior 0 : 3 Mladost
30.03.2019 Morava 3 : 0 Flaka
30.03.2019 19:00 Mladost 1973 0 : 3 Stražilovo
30.03.2019 12:00 Kikinda 3 : 0 Klek Srbijašume 2
30.03.2019 17:00 Srem Iton 2 3 : 2 Warriors
30.03.2019 19:00 TENT 3 : 0 Spartak (Su)
30.03.2019 19:00 Železničar 1 : 3 Crvena zvezda
30.03.2019 18:00 Vizura 1 : 3 Jedinstvo (SP)
30.03.2019 17:00 Futog 2 : 3 Borac (Ča)
30.03.2019 16:00 Ruma 1 : 3 Inđija
30.03.2019 18:00 Ivanjica 3 : 0 Leskovac-98
30.03.2019 16:30 Kralj 2 : 3 Radnički (Bg)
30.03.2019 18:00 Zlatibor 3 : 0 Milenijum
30.03.2019 15:00 Sterija 3 : 0 Gimnazijalac
30.03.2019 19:00 Knjaževac 3 : 0 Student
30.03.2019 12:00 Pirot 0 : 3 Dubočica
30.03.2019 14:00 Lavice 07 3 : 2 Novi Sad
30.03.2019 14:00 Futog Vest 3 : 1 Elan Volej
30.03.2019 17:00 Tutin 3 : 0 Sloga 031
30.03.2019 14:45 Imlek 3 : 0 Mladi Radnik
30.03.2019 14:00 Red Fox-Smeč 5 1 : 3 Lucky Star
30.03.2019 12:15 Tehničar (Sd) 3 : 0 Karadjordje
30.03.2019 17:00 Šumadija 0 : 3 Partizan 2
30.03.2019 19:00 Obilić 1 : 3 AS
30.03.2019 18:15 Dunav 0 : 3 Avala
30.03.2019 13:00 Crnjanski 1 : 3 Volleyland
30.03.2019 13:00 Radnički 2 0 : 3 Fenix Čukarički
30.03.2019 20:00 Spas 1 : 3 Železnik 2012
30.03.2019 14:00 Vizurine Ajkulice 0 : 3 Obrenovac
30.03.2019 17:00 21. maj 3 : 0 Mladenovac
30.03.2019 18:30 Vršac 3 : 1 Proleter
30.03.2019 15:30 Merkur 1 : 3 Apatin
30.03.2019 19:00 CVS 3 : 0 Sutjeska
30.03.2019 13:00 Star 3 : 0 NS Tim
30.03.2019 18:00 Srem 2 3 : 0 Maks
30.03.2019 19:00 Grbić 3 : 1 Blok Aut
30.03.2019 18:00 NS Volej tim 3 : 0 Bečej
30.03.2019 19:00 Ravno 3 : 0 Paraćin
30.03.2019 17:00 Bor 2 3 : 1 Ozren
30.03.2019 17:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Đerdap
30.03.2019 09:00 Spas 0 : 3 Partizan
30.03.2019 12:45 Crvena zvezda 3 : 2 Crnjanski
30.03.2019 09:00 Roda 3 : 0 Obrenovac
30.03.2019 10:45 Blok Aut 3 : 0 Lucky Star
30.03.2019 10:45 AS 3 : 2 Mladenovac
30.03.2019 12:45 Radnički 2 : 3 Pionir
30.03.2019 10:45 Feniks Čukarički 0 : 3 Akademija Singidunum
30.03.2019 09:00 Novi Beograd 0 : 3 Crnjanski

Rukomet

30.03.2019 16:00 Obilić 31 : 26 Kikinda
30.03.2019 19:00 Rudar 29 : 29 Spartak Vojput
30.03.2019 18:00 Partizan 33 : 32 Dinamo
30.03.2019 19:00 Mokra Gora 27 : 26 Metaloplastika
30.03.2019 19:30 Pobednik 27 : 38 Radnički 1964
30.03.2019 18:00 Dubočica 54 28 : 24 Priboj
30.03.2019 20:00 Bela Palanka 28 : 27 Topličanin
30.03.2019 18:00 Lokomotiva 29 : 35 Hajduk Veljko
30.03.2019 19:00 Zlatar 33 : 28 Kuršumlija
30.03.2019 18:00 Vrbas Petrol 31 : 26 Požarevac
30.03.2019 20:00 Jedinstvo 31 : 23 Crvenka
30.03.2019 19:00 Jugović 24 : 22 Mačva
30.03.2019 18:00 Apatin 21 : 28 Jabuka
30.03.2019 19:00 Hercegovina 23 : 23 Inđija
30.03.2019 17:00 Metalac Gorenje 26 : 24 Sindjelić
30.03.2019 19:00 Sloga 32 : 23 BASK Soko
30.03.2019 16:00 Bane 29 : 26 Trepča
30.03.2019 20:30 Omladinac 19 : 34 Prva Petoletka
30.03.2019 19:00 Goč Merkur 25 : 27 Mladost
30.03.2019 19:00 Rtanj 31 : 40 Vlasotince
30.03.2019 18:00 Paraćin 37 : 33 Heba
30.03.2019 17:00 Budućnost 23 : 32 Potisje Pleteks
30.03.2019 16:30 Naftagas 35 : 16 Senta
30.03.2019 16:00 Somborelektro 24 : 20 Dalmatinac
30.03.2019 20:30 Pančevo 29 : 24 PIK Prigrevica
30.03.2019 Majdanpek 40 : 10 Rembas
30.03.2019 19:00 Đerdap 32 : 17 Borsko jezero
30.03.2019 18:00 Nišava 38 : 27 Dubočica 54 2
30.03.2019 18:30 Naisa 36 : 24 Zaječar 1949
30.03.2019 18:30 Sloven 22 : 26 Napredak 12
30.03.2019 20:00 ORK Beograd 28 : 25 Železničar
30.03.2019 18:30 Pančevo 21 : 29 Radnički 1964
30.03.2019 18:00 Kikinda 34 : 22 Mokrin
30.03.2019 19:00 Spartak 27 : 28 Mladost
30.03.2019 17:00 Laki 30 : 23 Dolovo (Ž)
30.03.2019 18:00 Halas Jožef 24 : 15 Proleter (Ž)
30.03.2019 20:15 Ravangrad 23 : 29 Temerin
30.03.2019 14:30 Bekament Bukovička Banja 2 33 : 21 Atenica
30.03.2019 17:30 Radnički 1964 2 21 : 25 Prijepolje
30.03.2019 18:30 Metalac AD 43 : 11 Metalac
30.03.2019 20:30 ORK Loznica 25 : 29 Loznica grad
30.03.2019 19:00 Vranje 12 : 20 Đerdap
30.03.2019 20:00 Žitorađa 41 : 16 Vlasotince
30.03.2019 16:00 Bor - RTB 2 18 : 24 Naisa 2
30.03.2019 16:30 Jagodina 2 26 : 21 Rtanj
30.03.2019 18:00 Sonta 13 : 27 Vojvodina 2
30.03.2019 16:00 Morava 32 : 15 ARIF Osice
30.03.2019 17:30 Remesiana 26 : 15 Topličanin 2

Vaterpolo

30.03.2019 00:00 Šabac 15 : 9 Nais
30.03.2019 00:00 Partizan 9 : 10 KVK Radnički
30.03.2019 00:00 BVK Crvena zvezda 10 : 6 Vojvodina
30.03.2019 Valjevo Gorenje 11 : 6 Beograd
30.03.2019 00:00 Zemun Bosal 10 : 9 Stari Grad
30.03.2019 20:00 Partizan 13 : 9 Solaris

Futsal

30.03.2019 20:00 Nova Pazova 3 : 2 Jastrebac
30.03.2019 20:30 Vinter sport 2 : 1 Vranje
30.03.2019 19:30 Zufo 6 : 4 Zemun Samo pravo
30.03.2019 19:00 Partenon 11 : 4 Borac
30.03.2019 Kragujevac Wild Boars 5 : 0 Župski rubin
30.03.2019 20:00 Kraljevićevo 6 : 4 Mićko trend
30.03.2019 17:00 Kikinda 7 : 3 Hajduk
30.03.2019 13:30 Fleš 3 : 3 Aranđelovac

Hokej

30.03.2019 16:30 Crvena zvezda 3 : 1 Triglav 1:0

Ragbi 15

30.03.2019 15:30 Vojvodina 15 : 29 Partizan
30.03.2019 GRK Vršac : Rad Mozzart
MihajloMiX i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 2 korisnika su tipovali utakmicu