KMF Kopaonik poražen od Timoka 2013

KMF Kopaonik bez nekoliko standardnih igrača Vračarevića, Kneževića i Stojanovića poražen je na domaćem terenuĀ od ekipe Timoka 2013 iz Zaječara. Veoma dobra ekipa gostiju povela je već u 5. minutu kada je posle kornera koji jeĀ izveo NikolićĀ Buzej je pogodio za vođstvo 0:1. Samo 5 minuta kasnije Timok je povećao prednost na 0:2, a gol je postigao MarinjeÅ”ković. Do kraja poluvremena gosti su postigli joÅ” dva gola Mitrović u 13. minutu iĀ Cvetković u 17. minutu.

U drugom poluvremenuĀ domaćin je krenuo silovitoĀ i uspeo da smanji rezultat sa dva brza golaĀ Äorđevića prvo u 21. a zatim u 23. minutu. Nadali su se domaći futsaleri i da mogu i do preokreta posleĀ prelepogĀ golaĀ Burgića pod prečkuĀ u 33. minutu. Mogli su posle primljenog trećeg gola gosti da izgube dobijenu utakmicu, ali je Ramadani ipakĀ u 39. minutu petim golom za goste doneo pobedu svojoj ekipi.

KMF Kopaonik - KMF Timok 2013 3:5 ( 0:4)

Brus- HalaĀ Sportova Goran Raičević. Gledalaca: 200.Ā  Sudije: Bojan Milić i SlaviÅ”a Jakovljević (KruÅ”evac). Strelci: Đorđević 21, 23, Burgić 33. za KMF Kopaonik, Buzej 5, MarinjeÅ”kovićĀ 10, Mitrović 13, Cvetković 17. i Ramadani 39. za KMF Timok 2013. Igrač utakmice: Ramadani.Ā

KMF Kopaonik: Milićević, Čaloveić, Danilović, Zdravković, Đorđević. Zamene: Burgić, Bučić, Vilimonović.Ā

KMF Timok 2013: Pivljanin, Cokić, Cvetković, Ramadani, MarinjeÅ”ković. Zamene: Buzej, Nikolić, Mitrović.Ā