Prelepim golom Planiničić doneo pobedu "vukovima"

Kopaonik je ostvario joÅ” jednu pobedu savladao je ne tako loÅ”u ekipu Jastrebca iz Velikog Å ilegovca.Ā U 12 minutu gosti su imaliĀ odličnu Å”ansu preko Jevremovića ali je Å”utirao pored gola. Domaćin je sve svoje akcije kreirao preko odličnog Marjan Nikolića. U 22. minutu im se ta upornost isplatila kada NikolićĀ prolazi kompletnu odbranu gostijuĀ i postiže golĀ posle veoma slabe intervencije golmana PeÅ”ića. U 38. minutu ponovo je Nikolić imao stopostotnuĀ  Å”ansu, ali je bio neprecizan njegov Å”ut je zavrÅ”io preko gola.

U drugom poluvremenuĀ domaćin je joÅ” jednim golom overio pobedu, kada posle igranja rukom jednog od igrača gostiju dosuđen slobodan udarac. Marjan Nikolić je izveo slobodan udarac,Ā a rezervista Planiničić je skokom nadvisio kompletnu odbranu gostiju i loptu glavom Å”alje pored desne stative u gol za sigurnu pobedu Kopaonika i nova tri boda.

U sledećem kolu Kopaonik gostuje ekipiĀ KuÅ”iljeva, aĀ utakmica se igra nedelju 23.05.2021. godine u 17:00 časova.Ā

Kopaonik -Ā Jastrebac (VÅ  )Ā  2:0Ā (1:0)

Brus- Gradski Stadion. Sudija: Stefan Vukmirović 8 (Despotovac). Strelci: Mar.Nikolić 22. minut iĀ Planiničić 64. minutu (Kopaonik). Žuti kartoni: Milenković (Jastrebac).Ā Igrač utakmice: Marjan Nikolić. Ā

Kopaonik: Mar.Nikolić 6,5, U.Knežević 7 (Planiničić 7), Bučić 6,5, N.Knežević 7, N.Vidojević 7, Čukuranović 7, Marj.Nikolić 7,5, Burgić 7, Vukojević 7, Savić 6,5 (Matić 6,5), Makragić 6,5 (M.Vidojević 6,5).
Jastrebac: PeÅ”ić 6, Rajković 6,5, Milenković 6 (Mgirić 6), Duboja 6,5, MiloÅ”ević 6, Miljković 6,5, Jevremović 7, Jevtić 7, Jevgenijević 6,5,Ā  Alek.Ā Aleksić 6,5, Petrović 6 (Alek. Aleksić-).