Radnički preokretom do velike pobede protiv ekipe Odžaka
23.09.2017 zrklik

Pred više od 400 gledalaca, fudbaleri Radničkog  u veoma uzbudljivoj utakmici ostvarili su veliku pobedu pogotkom u zaustavnom vremenu  protiv favorizovane ekipe Odžaka i time prekinuli niz od tri poraza.

Već u 4. minutu Ivelja igrač Odžaka , dobija dubinsku loptu kroz sredinu i postiže gol za vođstvo. Nedugo zatim u 7. minutu nakon odličnog centaršuta Grbića, Matić postiže gol glavom za izjednačenje Radničkog. Mogli su domaći fudbaleri do vođstva u 25. minutu, ali na sreću gostiju, Milivojev nakon još jednog odličnog centaršuta Grbića, šalje loptu tik pored gola. Galić je mogao Odžake da dovede do prednosti, ali ga je u tome sprečila stativa u 26. minutu nakon jakog i preciznog šuta.

Pred sam kraj prvog poluvremena u 42. minutu nakon slobodnog udarca lopta stiže do Ivelje koji postiže svoj drugi gol  za Odžake na ovoj utakmici.

Ređale su se šanse na obe strane u drugom poluvremenu, ali je prvu iskoristio kapiten Radničkog Grbić, kada je posle slobodnog udarca koji je izveo Radosavljević lopta stigla do njega, a on rutinski sproveo u mrežu golmana gostiju za izjednačenje 2:2.

Nakon odlične akcije u 92. minutu, lopta dolazi do Kneževića, on je prosleđuje Radosavljeviću, koji sa 16. metara postiže evrogol na oduševljenje publike za veliku i značajnu pobedu pred nastavak prvenstva.

Radnički Zrenjanin: Radović Nemanja, Grbić Nikola, Jovanov Bogdan, Radosavljević Predrag, Matić Žarko(Zakić), Milivojev Miljan(Mastilo), Kovačević Marko, Kiš Robert, Rudan Miodrag (Krstinić), Knežević Đorđe, Šarenac Mile. Zamenici igrača: Vasić Ivan, Petrov Aleksandar, Krstinić Nikola, Blažić Jovan, Oljača Aleksandar, Mastilo Marko, Zakić Miloš.

Odžaci: Kronić Dejan, Pronek Nikola, Babić Bojan, Bošković Darko, Galić Mladen, Tutnjević Ilija, Vukasović Mladen, Ivelja Pavle, Kostić Luka, Zogović Stefan, Slavuljica Nedo. Zamenici igrača: Ićitović Nikola, Berić Miloš, Slijepčević Luka, Bortnik Srđan, Radaković Neven, Terzić Slobodan i Baletić Feđa.