PLS: Novi Sad - Jedinstvo Putevi 0:4

Fudbaleri Novog Sada nakon odigranog 21. kola Prve lige Srbije preuzeli su poslednje 18. mesto na tabeli. Fenjer kanarincima uručila je organizovana i borbena ekipa Jedinstvo Puteva, savladavši kanarince na Detelinari 4:0. Žuti su tako upisali 11 prvenstveni poraz i nastavili neverovatnu golgetersku asptinenciju koja sada iznosi punih 825 minuta.

Počelo je dobro po domaći tim. U 11. minutu Planić je sa leđa oborio Zečevića, a sudija Petković je bez dvoumljenja pokazao na beli tačku. Šut Novice Maksimovića je rutinski zaustavio golman Užičana Saša Mišić. Poveli su gosti u 28. minutu, Arsić je sa 7 metara poslao loptu iza golmana Ristića.
Početkom drugog poluvremena trener domaćih Janković u vatru je ubacio Grujića, Bajića i Jerinića. Upravo je Grujić u 72. minutu imao priliku da donese izjednačenje, ali je njegov topovski šut sa ivice kaznenog prostora za malo završio preko prečke.

Disciplinovani gosti su do ubedljivog trijumfa došli u poslednjih 10 minuta. U 83. minutu Kosta Bajić je sjajnim volej udarcem doneo svojoj ekipi vođstvo od 2:0, a šest minuta kasnije Arsić je postigao svoj drugi gol. I kada se činilo da je utakmica završena Užičani su postigli i četvrti pogodak. Sevnula je kontra, Bajić je nesebično proigrao Jovanovića, koji je postavio konačan rezultat od 4:0 za goste.

Novi Sad – Jedinstvo Putevi 0:4 (0:1). - Strelci: Arsić u 28. i 90, Bajić u 83. i Jovanović u 90 + 3. minutu.

NOVI SAD: Stadion Detelinara, gledalaca: 200, sudija: Petković (Beograd). Strelci: Arsić u 28. i 90, Bajić u 83. i Jovanović u 90 + 3. minutu. Žuti kartoni: Mijatović, Kordić (Novi Sad), Milekić, Planić (Jedinstvo Putevi).

NOVI SAD: Ristić 6, Babić 5 (od 46. Grujić 6), Kovačević 5, Petrić 5, Radoja 5, Mijatović 5, Kordić 5 (od 64. Bajić 6), Roksa 5 (od 62. Jerinić 6), Maksimović 6, Simić 5, Zečević 6.

JEDINSTVO PUTEVI: Mišić 7, Marjanović 7, Joksimović 6, Čančarević 6 (od 90. Vidić -), Milekić 7, Planić 7, Arsić 8, Virić 7 (od 90. Vasić -), Bajić 8, Jovanović 7, Vukmirović 7 (od 78. Mudrinić - ).