26.10.2022 12:58 Žarko Arsić

KMF Kopaonik pobedio ubedljivo na premijeri ekipu Zvezde iz Aleksinca

KMF Kopaonik na premijeri pred 300 gledalaca dočekao je ekipu Zvezde iz Aleksinca. Posle početnog ispitivanja snaga poÅ”to su obe ekipe novajlije u takmičenjuĀ domaća ekipa je preduzela inijacitivu. U 12. minutu mladi UroÅ” Đorđević je doveo domaću ekipu u vođstvo. Samo minut kasnijeĀ Dalibor Čaloveić je povećao prednostĀ naĀ 2:0. Do kraja poluvremena UroÅ”Ā Knežević je postigaoĀ joÅ” jedan gol za svoju...

23.10.2022 09:30 Žarko Arsić

KMF Kopaonik u debitantskom meču domaćin Zvezdi iz Aleksinca

KMF KopaonikĀ započinje takmičenje u FSRIS Regionalnoj ligi grupa "Sever". U prvom kolu brusjani su bili slobodni, a u drugom kolu KMF Kopaonik će biti domaćin ekipi Zvezde iz Aleksinca koja je u prvom kolu ubedljivo savladali ekipu Miners iz Majdanpeka rezultatom 11:5 (4:2). Ā  Utakmica se igra u ponedeljak u Hali "Goran Raičević" u BrusuĀ sa početkom u 19:30 časova. Ulaz na meč će biti 100...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.