XS
SM
MD
LG

26.05.2018 17:00 ČSK Pivara : TSC
26.05.2018 17:00 Metalac : Jagodina
26.05.2018 17:00 Budućnost : Sinđelić
26.05.2018 17:00 Dinamo : Novi Pazar
26.05.2018 17:00 Bežanija : Radnički 1923
26.05.2018 17:00 Proleter : Teleoptik
26.05.2018 17:00 Radnički (P) : Inđija
26.05.2018 17:00 Temnić 1924 : Sloboda
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Proleter 28 19 4 5 61
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Dinamo 28 19 2 7 59
3 Metalac 28 16 6 6 54
4 TSC 28 13 9 6 48
5 Inđija 28 12 7 9 43
6 Bežanija 28 10 10 8 40
7 Teleoptik 28 10 9 9 39
8 Sinđelić 28 11 6 11 39
9 Novi Pazar 28 9 11 8 38
10 Budućnost 28 9 10 9 37
11 Radnički 1923 28 10 6 12 36
12 Sloboda 28 9 6 13 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (P) 28 7 6 15 27
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Temnić 1924 28 6 7 15 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga ČSK Pivara 28 4 10 14 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jagodina 28 2 7 19 13

26.05.2018 17:00 Loznica : Provo
26.05.2018 17:00 FAP : Mladi radnik 1926
27.05.2018 17:00 Jedinstvo (Ub) : Mokra Gora
27.05.2018 17:00 Smederevo 1924 : Proleter Mihajlovac
26.05.2018 17:00 Karađorđe : Budućnost Krušik 2014
26.05.2018 17:00 Šumadija (A) : Sloga (P)
27.05.2018 11:00 Polet : Šumadija 1903
27.05.2018 17:00 Železničar : Jedinstvo Putevi
26.05.2018 17:00 Tutin : Zlatibor
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (P) 29 20 7 2 67
2 Zlatibor 29 20 5 4 65
3 Šumadija (A) 29 16 6 7 54
4 Smederevo 1924 29 15 8 6 53
5 Jedinstvo (Ub) 29 15 6 8 51
6 Provo 29 12 10 7 46
7 Budućnost Krušik 2014 29 12 5 12 41
8 Polet 29 9 11 9 38
9 Proleter Mihajlovac 29 10 7 12 37
10 Mladi radnik 1926 29 9 10 10 37
11 Mokra Gora 29 9 9 11 36
12 Tutin 29 9 8 12 35
13 Loznica 29 8 8 13 32
14 FAP 29 8 6 15 30
15 Železničar 29 7 8 14 29
16 Karađorđe 29 7 6 16 27
17 Šumadija 1903 29 6 6 17 24
18 Jedinstvo Putevi 29 3 6 20 15

26.05.2018 17:30 Rtanj : Dunav
26.05.2018 17:30 Radnički (S) : Tabane 1970
27.05.2018 17:30 Budućnost (P) : Timok
26.05.2018 17:30 Moravac Orion : Jedinstvo (P)
26.05.2018 17:30 Jedinstvo (B) : Radan
27.05.2018 17:30 Pukovac : Ozren
27.05.2018 17:30 Trajal : Trstenik PPT
27.05.2018 11:00 Car Konstantin : OFK Sinđelić
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Trajal 27 19 7 1 64
2 OFK Sinđelić 27 12 9 6 45
3 Car Konstantin 27 13 6 8 45
4 Jedinstvo (P) (-1) 27 12 8 7 43
5 Budućnost (P) 27 12 7 8 43
6 Rtanj 27 11 7 9 40
7 Radnički (S) 27 11 5 11 38
8 Pukovac 27 11 4 12 37
9 Dunav 27 11 4 12 37
10 Jedinstvo (B) (-4) 27 11 7 9 36
11 Moravac Orion 27 11 2 14 35
12 Radan (-1) 27 9 9 9 35
13 Trstenik PPT 27 8 8 11 32
14 Tabane 1970 27 6 11 10 29
15 Timok 27 5 4 18 19
16 Ozren 27 1 8 18 11

26.05.2018 17:00 Radnički (SM) : Bratstvo 1946
26.05.2018 17:00 Železničar : Bačka 1901
26.05.2018 17:00 Dunav : Radnički (ZR)
26.05.2018 17:00 Radnički (Š) : Omladinac (NB)
26.05.2018 17:00 Radnički (NP) : Cement
26.05.2018 17:00 Borac (S) : Odžaci
26.05.2018 17:00 Mladost (BJ) : Bečej 1918
26.05.2018 17:00 Crvena zvezda (NS) : Dinamo 1945
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bečej 1918 28 23 2 3 71
2 Bratstvo 1946 28 17 5 6 56
3 Dinamo 1945 28 16 2 10 50
4 Radnički (NP) 28 16 2 10 50
5 Cement 28 14 2 12 44
6 Borac (S) 28 12 6 10 42
7 Omladinac (NB) 28 12 5 11 41
8 Radnički (ZR) 28 13 1 14 40
9 Železničar 28 11 5 12 38
10 Odžaci 28 11 6 11 36
11 Mladost (BJ) 28 10 6 12 36
12 Crvena zvezda (NS) 28 10 4 14 34
13 Radnički (SM) 28 9 4 15 31
14 Bačka 1901 28 8 6 14 30
15 Dunav 28 8 6 14 30
16 Radnički (Š) 28 3 0 25 9

26.05.2018 17:00 Radnički (O) : Sopot
26.05.2018 17:00 IMT : OFK Beograd
26.05.2018 17:00 Radnički (NB) : GSP Polet Dorćol
26.05.2018 17:00 BSK Batajnica : Kolubara
26.05.2018 17:00 Stepojevac Vaga : Grafičar
26.05.2018 17:00 Žarkovo : Lokomotiva
26.05.2018 17:00 BSK Borča : Jedinstvo
26.05.2018 17:00 BASK : Prva Iskra
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Žarkovo 28 25 2 1 77
2 OFK Beograd 28 17 6 5 57
3 Grafičar 28 15 8 5 53
4 Lokomotiva 28 14 7 7 49
5 Radnički (O) 28 13 7 8 46
6 Radnički (NB) 28 12 9 7 45
7 IMT 28 11 6 11 39
8 Kolubara 28 10 7 11 37
9 BASK 28 9 9 10 36
10 BSK Borča 28 9 8 11 35
11 GSP Polet Dorćol 28 7 9 12 30
12 Jedinstvo 28 7 8 13 29
13 Prva Iskra 28 7 5 16 26
14 Stepojevac Vaga 28 6 8 14 26
15 Sopot 28 5 6 17 21
16 BSK Batajnica 28 0 9 19 9