30.04
16:30
TimoÄanin
RadniÄki (S)
5
0
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Ozren
Timok
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Radan
RadniÄki (P)
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 | |||||||
30.04
16:30
TemniÄ 1924
Tabane 1970
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Jedinstvo (B)
Car Konstantin
4
0
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Moravac Orion
Trstenik PPT
1
2
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
OFK Bor
Dunav
0
5
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
30.04
16:30
SinÄeliÄ
Sloga (D)
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
30.04
16:30
RadniÄki (NP)
Dolina
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Cement
Senta
0
3
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga
TSC
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Odžaci
Omladinac
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Banat
VrŔac
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
RadniÄki (Å )
RadniÄki (SM)
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
30.04
16:30
IMR
IMT
4
3
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
30.04
11:00
DorÄol
Teleoptik
1
1
|
30.04.2016 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Crvena zvezda
RadniÄki (NB)
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
30.04
16:00
Sloga (P)
Polet (LJ)
0
0
|
30.04.2016 16:00 | 0 : 0 | |||||||
30.04
16:00
Jedinstvo Putevi
KaraÄorÄe
2
0
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 0 | |||||||
30.04
16:00
MaÄva
Mihajlovac 1934
5
1
|
30.04.2016 16:00 | 5 : 1 | |||||||
30.04
16:00
Jedinstvo
Å umadija 1903
1
1
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Mokra Gora
Zvižd
2
0
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
FAP
Sloga (K)
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Smederevo 1924
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 1 | |||||||
30.04
16:00
Å umadija (A)
ŽelezniÄar
1
2
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 2 |
30.04
16:30
BoŔnjane
LevaÄ
0
2
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo (P)
Juhor
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga (Ä)
Kosanica
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Poljoprivrednik
Kopaonik
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Župa
Lugomir
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Morava
Jedinstvo (M)
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Rembas
ŽitoraÄa
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
FUD
SFS Borac
3
3
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 3 |
|
30.04
16:30
Å arbanovac
Moravica
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Äerdap
Zaplanjac
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Rtanj
Rudar (P)
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Pukovac
BuÄje
4
0
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Svrljig
Hajduk Veljko
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Rudar Alpos
Bukovik
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
RadniÄki (L)
Brodoremont
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
30.04
16:30
Vranjska Banja
Balkanski
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Vlasina
Mladost (M)
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga (L)
Jablanica
5
1
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Morava
BuduÄnost (P)
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
11:00
Jedinstvo (P)
Lužnica
3
1
|
30.04.2016 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Pusta Reka
Nebeski Andjeli
4
0
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Ropotovo
BuduÄnost (O)
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
30.04
16:30
Jedinstvo (NB)
Sloga
5
1
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Proleter (BK)
Mladost (L)
7
0
|
30.04.2016 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
VrŔac United
Crvena zvezda (RS)
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
RadniÄki (K)
RadniÄki Zrenjanin
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
BuduÄnost
Polet
8
0
|
30.04.2016 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Kozara
RadniÄki (S)
7
0
|
30.04.2016 16:30 | 7 : 0 |
|
30.04
16:30
RadniÄki (S)
Srbobran
0
2
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Bratstvo 1946
Polet (S)
13
0
|
30.04.2016 16:30 | 13 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
BeÄej 1918
ŽAK
3
2
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
OFK Mladost APA
Sloga (Ä)
1
4
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 4 |
|
30.04
16:30
Veternik
Hajduk (B)
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga
Jedinstvo (SP)
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
BuduÄnost (SN)
JugoviÄ
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Sremac
Kabel
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Crvena Zvezda
ŽSK
7
1
|
30.04.2016 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac
Mladost (BJ)
4
2
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 2 |
|
30.04
16:30
PKB
Balkan
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
Hajduk
Lokomotiva
1
2
|
30.04.2016 11:00 | 1 : 2 |
|
30.04
16:00
Rudar
Napredak
0
0
|
30.04.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Homoljac
RSK
2
1
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Morava
Gruža
1
1
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
30.04
16:00
Zadrugar
Sloga 1940 (BB)
4
2
|
30.04.2016 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
RadniÄki (V)
Jedinstvo 1945
2
0
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 0 | |||||||
30.04
16:00
Provo
Spartak 1924
2
3
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
16:00
BuduÄnost
Ribnica
3
3
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
30.04
16:00
Zlatibor
Sloga (S)
2
0
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
30.04
16:00
Takovo
JoŔanica
2
0
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
OvÄar
Omladinac (NS)
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Orlovac
Bane
2
0
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Tutin
KaraÄorÄe
0
0
|
30.04.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
BraÄa VukoviÄ
Sloboda (Ä)
1
1
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
30.04
17:00
Partizan
BSK
8
0
|
30.04.2016 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
OFK Bratstvo
Mladost (J)
1
2
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Napredak (D)
OFK Batinac
4
1
|
30.04.2016 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Sloga
BuduÄnost
3
1
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Bratstvo
Mladost (K)
3
1
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Morava 1918
Dragocvet
4
1
|
30.04.2016 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Napredak (Z)
OFK Tekstilac
6
2
|
30.04.2016 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
KuŔiljevo
Mladi radnik
1
0
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 0 |
|
30.04
16:30
Borac
KaÄuÅ”a
3
3
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Partizanski put
Polet
0
3
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 3 | |||||||
30.04
16:30
TopliÄanin
Trbunje
6
0
|
30.04.2016 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
DobriÄ
Jug Bogdan
3
2
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost 1982
Kosovac
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Jastrebac
Omladinac
5
1
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Svetlost
NS Tatko
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
DunÄerski
Pobeda
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
30.04
16:30
NaŔa krila 1936
Morava
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo (B)
Polet
2
2
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost (BatuÅ”.)
Mladost 1976 (Bilj.)
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
30.04
16:30
KljuÄ
Nemetali
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Deli Jovan
PoreÄ
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Krivelj
Äubra
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Blizna
Polom
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Slatina
Majdanpek
3
2
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Zlot
RadniÄki
3
2
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Branik
Rudna Glava
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
BSK
Sloga
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
30.04
Omladinac
Rudar
0
3
|
30.04.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
Vratarnica
Malinik
0
6
|
30.04.2016 | 0 : 6 |
|
||||||
30.04
OFK Knjaz
OsniÄ
0
0
|
30.04.2016 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
TrebiÄ
GrliŔte
0
2
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Rgotina
Sloga
4
3
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 3 | |||||||
30.04
BSK
Midžor
3
0
|
30.04.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
SvrljiŔka Topla
Mladost (S)
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 | |||||||
30.04
Polet
Å SK
3
4
|
30.04.2016 | 3 : 4 |
|
30.04
16:30
Jedinstvo GS
ŽelezniÄar
6
0
|
30.04.2016 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
GFK DuboÄica
Brza
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
30.04
16:30
Palilulac
RadniÄki
0
2
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Proleter
OFK NiÅ”
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Mramor
Mladost
5
6
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 6 |
|
||||||
30.04
16:30
BuduÄnost
VrtiŔte
5
0
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Morava
Crvena zastava
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Brzi Brod
Sloboda
5
1
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Vulkan
Rudar
3
4
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Aluminjum
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
30.04
17:00
Borac (S)
Partizan (U)
5
1
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Jedinstvo SteviÄ
Vulturul
3
0
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Mladost (O)
Crvena zvezda
2
0
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Dinamo 1945
Sloga (BNS)
2
1
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
30.04
16:30
Roham
Polet
1
4
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
BileÄanin
Vojvodina 1928
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Kikinda 1909
Begej
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Banat
Mladost
1
2
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Naftagas
Proleter 2006
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
30.04
16:30
RadniÄki 1918
Hajduk
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
30.04
17:00
RadniÄki 1905
NjegoÅ”
0
6
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 6 |
|
||||||
30.04
17:00
Panonija IM Topola
ObiliÄ
1
2
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
TornjoÅ”
Preporod
0
3
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 3 | |||||||
30.04
17:00
Proleter
BajŔa
2
0
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Potisje
BaÄka
5
3
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 3 |
|
30.04
16:00
OFK BrestaÄ
Partizan
0
2
|
30.04.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
Donji Petrovci
1. Maj Ruma
1
2
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
GraniÄar 1924
Jadran
1
0
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Hajduk 1925 Podunavac
1
3
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
16:00
Ljukovo
Hajduk (D)
0
1
|
30.04.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Hrtkovci
Jedinstvo (M)
7
0
|
30.04.2016 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Podrinje
Napredak (P)
0
1
|
30.04.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Sloven
Rudar
1
0
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
30.04
17:00
ŽelezniÄar
OFK Futog
2
3
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
Å ajkaÅ” 1908
OFK Sirig
0
0
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Mladost
FruŔkogorski partizan
5
1
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Proleter
Jedinstvo
2
1
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 1 | |||||||
30.04
17:00
Susek
Petrovaradin
1
4
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
30.04
17:00
TSK
Sofeks
0
0
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 0 |
|
30.04
16:30
Mladost (Ä)
Mladost (B)
1
5
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
30.04
16:30
OFK Zabrežje
BuduÄnost
2
4
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost (C)
Borac
0
3
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Å umadija
Veliki Borak
6
2
|
30.04.2016 16:30 | 6 : 2 |
|
30.04
16:30
Komgrap
13. maj
7
0
|
30.04.2016 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Policajac
Pionir
6
2
|
30.04.2016 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Milutinac
Institut
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
30.04
16:30
Mladenovac
Avala 1939
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
30.04
16:00
Sloboda
Omladinac
3
1
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
BaÄinac
7. Juli
1
3
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
30.04
16:00
ŽelezniÄar
TrgovaÄki
2
0
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
KrilaÅ”
Dizel
4
1
|
30.04.2016 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Mladost
Sloga (Ä)
3
1
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
13:30
Sloga (B)
Makce
1
2
|
30.04.2016 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
Integral
Napredak
1
2
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
Polet
Borac
3
2
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
30.04
16:00
Å atornja
AranÄelovac
2
1
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
10:00
Å umadija
KaraÄorÄe
4
1
|
30.04.2016 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Å umadinac
Prvi srpski ustanak
1
2
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
30.04
16:30
Prvi partizan
Jasen
6
1
|
30.04.2016 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
30.04
14:00
Sevojno
ViŔesava
4
3
|
30.04.2016 14:00 | 4 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Ariljska rampa
Äajetina
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Crnokosa
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Savinac
ŽelezniÄar
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
30.04
16:00
Mladost (PP)
Podrinje
2
1
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 1 | |||||||
30.04
17:00
SinÄeliÄ
Borac (V)
3
2
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 2 | |||||||
30.04
17:00
Jedinstvo (Å )
Jadar
1
2
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
30.04
16:30
Junior Novo Naselje
KaÄer
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
30.04
16:30
Jadran
Pobeda
3
4
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga (D)
Äava
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Vinogradi DB
Mladost
2
2
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
30.04
17:00
GoÄ
Real
2
0
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 0 | |||||||
30.04
17:00
Rudar
Borac
4
2
|
30.04.2016 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Radnik
Stubal
5
0
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
BuduÄnost
Polet
3
2
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
RadniÄki
Gruža
3
0
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 0 |
30.04
16:30
Slatina
Majdan
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Lunjevica
Backovac Junajted
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
30.04
17:00
Polet
Istok 63
2
5
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
30.04
17:00
Napredak Stubica
Omladinski
1
0
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 0 | |||||||
30.04
17:00
Javor
Supska
2
3
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
RadniÄki
Rudar Stenjevac
1
5
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
30.04
17:00
Å umadija
Omladinac
2
1
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Napredak (Sv)
Rudar (SR)
3
1
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Mladost (S)
Hajduk
2
3
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
Rudar (P)
Moravac
3
1
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
30.04
17:00
BuduÄnost
Å umadinac
1
3
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
Juhor
Mladost (G)
5
2
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Resavac
Napredak (SL)
3
0
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
17:00
VinoraÄa
Kupinovac
10
4
|
30.04.2016 17:00 | 10 : 4 |
|
||||||
30.04
17:00
Mladost (D)
Osaonica
2
1
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Morava
Sloga
1
2
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Crni Vrh
Ursule
3
2
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Kolare
Blagotin
6
2
|
30.04.2016 17:00 | 6 : 2 |
|
30.04
16:30
Varvarin
14. Oktobar
4
1
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
30.04
16:30
Polet
OFK Sloga
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Tempo
Jedinstvo GVD
2
8
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 8 |
|
||||||
30.04
16:30
Napredak 2012
OFK Draževac
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
30.04
16:30
Omladinac
Napredak
1
6
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 6 | |||||||
30.04
16:30
Pontes
Lokomotiva
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
KoÄa AndjelkoviÄ
KladuŔnica
4
1
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Milutinovac
LovÄen
1
9
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 9 |
|
||||||
30.04
16:30
Velika Vrbica
Mala Vrbica
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
30.04
16:30
Velika Jasikova
Timok 1928
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Kosovo
Lovac
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Kastrum
Å ljivar
4
2
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Nacional
Deli Jovan
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 | |||||||
30.04
16:30
GraniÄar
Polet 1959
8
0
|
30.04.2016 16:30 | 8 : 0 |
|
30.04
16:30
Navalin
OFK BobiŔte
7
3
|
30.04.2016 16:30 | 7 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
SuŔica 2012
Marjan MB
2
3
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo (Å )
Bratstvo
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
BSK
Mladost (B)
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Lemind 1953
Jedinstvo (G)
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
30.04
17:00
Mika AntiÄ
Tempo
4
3
|
30.04.2016 17:00 | 4 : 3 |
30.04
16:30
TerekveÅ”
Napredak
10
2
|
30.04.2016 16:30 | 10 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Proleter
4
2
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
2. Oktobar
Vojvodina (NM)
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Bega
Omladinac
0
2
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Vojvodina (B)
Delija
5
1
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 1 |
30.04
16:30
OFK Klek
OFK Gradnulica
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Lehel
Naftagas
2
2
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
ŽFK Banat
Rusanda
0
2
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Omladinac
Potisje
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
30.04
16:30
Crvenka
Partizan
5
1
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo 1947
Jedinstvo (R)
2
3
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 3 |
|
30.04
16:00
Mitros
Borac (M)
1
0
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Sloga
NoÄaj
2
0
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
RadniÄki
Jedinstvo
2
1
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Napredak
Sloboda
1
2
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
GraniÄar
Borac (K)
1
1
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Borac (S)
FruŔkogorac
2
2
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
PSK Putinci
Hajduk 1932
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:00
ObiliÄ 1993
Omladinac
5
0
|
30.04.2016 16:00 | 5 : 0 |
|
30.04
17:00
Krivanj
Slavija
0
2
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 2 | |||||||
30.04
17:00
NaŔa Zvezda
MagliÄ
3
1
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 1 | |||||||
30.04
17:00
Soko
NeŔtin
1
3
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 3 | |||||||
30.04
17:00
Borac
BaÄka
3
2
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 2 | |||||||
30.04
17:00
LabudnjaÄa
BaÄki Hajduk
2
2
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
30.04
16:30
Mladost
Dunavac
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Mladi proleter
Dedinje
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
10:00
Sparta
Heroj Polet
1
0
|
30.04.2016 10:00 | 1 : 0 |
30.04
16:00
Cerovac
Vodice
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
30.04
16:00
Jedinstvo (Lj)
BraniÄevo
3
1
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Polet (V)
Mlava (B)
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
30.04
16:00
Polet
Radnik
2
0
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
30.04
17:00
DuŔan Silni
KaraÄorÄe
1
0
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
CeriÄ
Rankovac
5
1
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Dobrava
OFK Jelen
3
2
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 2 |
|
30.04
17:00
Milicionar
Torpedo 1924
5
1
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 1 |
30.04
16:30
Crvena Jabuka
Stepanje
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Radnik
Polet (T)
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
30.04
17:00
Grdica
Tavnik
2
0
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Partizan
Kraljevo Hajduk
2
1
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 1 |
30.04
16:00
VelereÄ 94
Brezak
2
5
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 5 | |||||||
30.04
16:00
Ozrem PMH
Å umadija
4
1
|
30.04.2016 16:00 | 4 : 1 | |||||||
30.04
16:00
Sparta Grabovica
Ozremica
5
3
|
30.04.2016 16:00 | 5 : 3 |
30.04
16:00
Hajduk Veljko 1934
ŽelezniÄar
0
3
|
30.04.2016 16:00 | 0 : 3 |
|
30.04
16:30
Ratar
Urovica
0
3
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 3 | |||||||
30.04
14:00
OFK Sikole
Polet
3
5
|
30.04.2016 14:00 | 3 : 5 |
|
||||||
30.04
16:30
Smedovac
Kovilovo
5
2
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
MiloŔevo
Srbovo
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
11:00
Malajnica
ReÄka
7
1
|
30.04.2016 11:00 | 7 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Slatina
GraniÄar
2
4
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 4 |
|
30.04
16:30
BanaÄanin
BaliÄevac
4
1
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 1 |
30.04
16:00
Prijevor
Prijatelji
5
0
|
30.04.2016 16:00 | 5 : 0 |
|
30.04
16:30
Barajevo
Velika Mostanica
4
1
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
30.04
17:00
Rudar
Bistrica
4
3
|
30.04.2016 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
Vreoci
BuduÄnost
2
8
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 8 |
|
||||||
30.04
17:00
OFK Burovo
Polet
8
3
|
30.04.2016 17:00 | 8 : 3 |
|
30.04
16:30
Mladost (MI)
OFK RogaÄa
0
3
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Stojnik
OFK Slatina
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
30.04
17:00
Jedinstvo
Omladinac
5
1
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 1 |
30.04
16:30
Veternica
Badince
0
3
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Nomanica
Radnik 2013
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
30.04
16:30
Turekovac
Gornje Sinkovce
6
1
|
30.04.2016 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Grdanica 024
Moravac
0
3
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Bratstvo
Milanovo
1
2
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
30.04
17:00
Sloga
GraniÄar
2
1
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Mladost
JanoŔik
1
1
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Gaj
NaŔa Krajina
0
0
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Dobrica
Solunac
6
1
|
30.04.2016 17:00 | 6 : 1 |
|
30.04
16:30
KSK Konak 1926
Mladost
2
3
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga
OFK StajiÄevo
1
2
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
30.04
Borac
Hajduk
1
5
|
30.04.2016 | 1 : 5 |
|
||||||
30.04
Omladinac
GraniÄar
2
1
|
30.04.2016 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
SinÄeliÄ
OFK BikiÄ
0
6
|
30.04.2016 | 0 : 6 |
|
||||||
30.04
OFK Bingula
Bratstvo
3
0
|
30.04.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
Sremac
Jedinstvo (Lj)
4
3
|
30.04.2016 | 4 : 3 |
|
||||||
30.04
OFK BaÄinci
Jednota
3
2
|
30.04.2016 | 3 : 2 |
|
30.04
16:30
Kameni
Sloven
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Srem
Vitez
8
2
|
30.04.2016 16:30 | 8 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Sremac
Å umar
2
2
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Lovac
GraniÄar
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
30.04
16:00
Sloboda
OFK Bosut
4
3
|
30.04.2016 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
30.04
16:00
Sloga (Ä)
Napredak
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:00
Poletarac
Borac (R)
3
1
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
BSK
Grgurevci
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Srem
Planinac
0
1
|
30.04.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Sloga (Z)
Borac (VR)
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
30.04
16:30
Dunavac
LjubiÄevo
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Metalac
Sloga (L)
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga (Du)
Sopot
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
30.04
16:30
Vukan
Brana PaunoviÄ
4
2
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Manastirica
Udarnik 2015
5
1
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Omladinac B
Jedinstvo
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost (R)
Melnica
3
2
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
30.04
16:30
Burovac
7. juli
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Dobrnje
Veliko Laole
0
3
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 3 |
|
30.04
Jedinstvo
Mladost
0
0
|
30.04.2016 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
Kotlenik
Omladinac
1
2
|
30.04.2016 | 1 : 2 |
30.04
Gorski Car
Brezovac
0
3
|
30.04.2016 | 0 : 3 |
|
30.04
17:00
Maovi MH
OFK Varna
2
3
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
30.04
17:00
Napredak (BP)
Sloboda
1
2
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Stojan Lazarac
Premijer
1
0
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 0 |
|
30.04
16:30
Å umarice 2008
Erdoglija
2
2
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
30.04
17:00
BogutovaÄka Banja
Mlada krila
0
1
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 1 |
|
30.04
16:00
Zvezda
Best
6
2
|
30.04.2016 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
Borac
Mladost
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
BuduÄnost
OFK SeliŔte
5
3
|
30.04.2016 16:00 | 5 : 3 |
|
30.04
16:30
Zdravinje
Zmajevac
3
4
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 4 | |||||||
30.04
Modrica
Mladost 2015
0
0
|
30.04.2016 | 0 : 0 |
|
30.04
16:30
Knez Lazar
Gaglovo
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
30.04
BuduÄnost
Jednota 1950
4
2
|
30.04.2016 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
Sloga
Mladost
0
1
|
30.04.2016 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
Borac
Proleter
3
0
|
30.04.2016 | 3 : 0 |
|
30.04
17:00
BuduÄnost
Moravac
0
3
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
Borac
Sloga
6
2
|
30.04.2016 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Pomoravlje
Slavija 1915
2
2
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
30.04
17:00
SeÄica
GlumaÄ
3
2
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Gorobilje
AvijatiÄar Vranjani
0
1
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 1 | |||||||
30.04
14:30
Pobeda
Plavi Tok
1
0
|
30.04.2016 14:30 | 1 : 0 | |||||||
30.04
17:00
TreŔnjica
Dobrinjac
1
2
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
14:30
Bakionica
Borac
0
3
|
30.04.2016 14:30 | 0 : 3 | |||||||
30.04
17:00
DuŔkovci
Omladinac
7
3
|
30.04.2016 17:00 | 7 : 3 |
|
||||||
30.04
15:00
Ježevica
LauÅ”
7
2
|
30.04.2016 15:00 | 7 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Blagaja
Lazarica
1
4
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 4 |
|
30.04
16:00
Å umadija
Udarnik
0
4
|
30.04.2016 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
30.04
10:00
Feniks
Veteran
0
3
|
30.04.2016 10:00 | 0 : 3 |
|
30.04
17:00
Proleter
Draževac-Tornado
5
0
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 0 | |||||||
30.04
17:00
Skela
Baljevac
6
0
|
30.04.2016 17:00 | 6 : 0 | |||||||
30.04
17:00
Rekreativo
Zadrugar
3
1
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 1 | |||||||
30.04
17:00
Sloga
BariÄ-Munja
4
0
|
30.04.2016 17:00 | 4 : 0 |
30.04
17:30
Mladost
Lipar
6
0
|
30.04.2016 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
30.04
17:30
Dobra Voda
Dražmirovac
3
0
|
30.04.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
17:30
Oniks
OFK DragoŔevac
4
0
|
30.04.2016 17:30 | 4 : 0 |
|
30.04
16:30
Mornar
Iskra
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Zeta
LovÄen
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
OFK Petrovac
Grbalj
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost
DeÄiÄ
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Rudar
Sutjeska
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
BuduÄnost
Bokelj
4
2
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 2 |
|
30.04
16:30
Jedinstvo
Igalo
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
30.04
17:00
Olimpic
Å iroki Brijeg
2
1
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Sloboda
Drina
0
2
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Mladost
Travnik
2
1
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Velež
Sarajevo
0
3
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
ŽeljezniÄar
Zrinjski
0
0
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Vitez
Äelik
1
0
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Radnik
Rudar
2
0
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Borac
Slavija
2
1
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
30.04
16:30
Borac
Kozara
3
5
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 5 |
|
||||||
30.04
16:30
Krupa
Zvijezda 09
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost (VO)
Tekstilac
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
30.04
16:30
Vlasenica
Drina HE
2
3
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloboda (MG)
Sutjeska
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloboda (NG)
Leotar
2
2
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
30.04
16:30
Proleter
ŽeljezniÄar
4
3
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Ozren
Omarska
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
LjubiÄ
Borac
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo (Ž)
BSK
2
2
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga (T)
Sloga (S)
0
3
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Sloga (D)
Župa
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
LijeÅ”Äe
Mladost (DS)
0
2
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
LaktaŔi
ModriÄa
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
30.04
16:30
Famos
Rudar
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Proleter
Jedinstvo (BÄ)
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga Junajted
Mladost (R)
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Napredak
Jedinstvo (Br)
5
2
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost (BS)
Mladost (G)
2
2
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
IliÄka 01
Podrinje
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Lokomotiva
Glasinac 2011
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
30.04
16:30
Mladost
Karanovac
0
2
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 2 | |||||||
30.04
16:30
OFK Brdo
Naprijed
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Dubrave
Progres
1
2
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
LijevÄe
Sloga DIPO
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
OFK LauÅ”
OFK Ravan
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
30.04
16:30
Hajduk
SkugriÄ
3
3
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Rudanka
Ozren
2
4
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
Crvena zvijezda
Polet 1926
4
1
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
BuduÄnost
Mineral
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Trebava
OFK Pridjel
3
2
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Vranjak
Sloga
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Posavina
NaŔa krila
3
4
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 4 |
|
30.04
16:30
MiliÄi
OFK Å ekoviÄi
0
1
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Majevica
Jedinstvo
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Lokanj
Guber
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Partizan
Zadrugar
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 | |||||||
30.04
16:30
OFK Trnovica
Bratstvo
1
0
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Podrinje
BiraÄ
6
0
|
30.04.2016 16:30 | 6 : 0 |
|
30.04
16:30
Velež
Rudo
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
30.04
16:30
Knežopoljac
Plamen
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Omladinac
Partizan
0
5
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
30.04
16:30
Berek 1975
Radnik Urije
4
0
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Kozara
Bratstvo
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
30.04
17:00
Borac (M)
Milan
0
2
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 2 |
30.04
16:30
Mladost
Gomionica
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Borac
Gorica
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga-Nektar
Å njegotina
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Vrbas
Äelinac
1
2
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Rekreativo
Omladinac
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Polet-KrajiŔnik
Džaja
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
30.04
17:00
Crvena Zvijezda
Sloboda
3
2
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Sloga
Rudar
6
0
|
30.04.2016 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Crkvina
PelagiÄevo
5
3
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
Mladost
Jedinstvo
3
0
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Kladari
Ukrina
5
0
|
30.04.2016 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Bratstvo
Zvijezda
3
4
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
30.04
17:00
Bosna
Borac
3
5
|
30.04.2016 17:00 | 3 : 5 |
|
30.04
16:30
Mladost (T)
Mladost (S)
0
5
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
30.04
17:00
Omladinac
Mladost 2003
1
0
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
OFK Brezik
Gredice
1
1
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
JugoviÄ
SlijepÄeviÄi
1
0
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Mladost (L)
ObiliÄ
2
1
|
30.04.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
30.04
16:30
Drina
Sloga 94
5
2
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
MiloÅ” ObiliÄ
Priboj
2
1
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Majevica
Balatun
3
3
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga
Semberija
4
0
|
30.04.2016 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
BSK Ledinci
Sloboda
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo
SFK Akademac UIS
5
2
|
30.04.2016 16:30 | 5 : 2 |
|
30.04
17:00
Srpski Soko
BuduÄnost (P)
0
1
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Jardan
Polet
1
1
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
30.04
16:30
Blatna
ŽeljezniÄar
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Kiseljak
MoŔtanica
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Svodna
Rasavci
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Rudar
PodgrmeÄ
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
30.04
16:30
ŽeljezniÄar
VuÄijak
1
1
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac (K)
BSK
7
0
|
30.04.2016 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Polet
RadniÄki
2
3
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Zadrugar
OFK ZboriŔte
2
2
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
4. Juli
27. Juli
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac (L)
Hajduk
3
4
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 4 |
|
30.04
16:30
Trebavac
VuÄijak
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
30.04
14:00
Modran
Brodac
0
2
|
30.04.2016 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Drina
Kolektiv
0
3
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
Sloga
BjeloŔevac
1
3
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
OFK Janja 2009
VSK
0
3
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 3 | |||||||
30.04
17:00
Mladost
Tavna
0
0
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Glogovac
OFK BatkoviÄ
1
2
|
30.04.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
30.04
11:00
Sloga
KovaÄiÄi 08
2
3
|
30.04.2016 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
11:00
Polet
Buk
4
0
|
30.04.2016 11:00 | 4 : 0 |
|
30.04
11:30
ÄengiÄ
Napredak
2
2
|
30.04.2016 11:30 | 2 : 2 | |||||||
30.04
11:00
Borac
Nacional
6
0
|
30.04.2016 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
30.04
11:00
Polet
Lazarevica
5
0
|
30.04.2016 11:00 | 5 : 0 |
30.04
16:30
ÄSK Pivara
Donji Srem
3
0
|
30.04.2016 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Loznica
InÄija
2
0
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Proleter
Kolubara
2
2
|
30.04.2016 16:30 | 2 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Dinamo
Zemun
1
3
|
30.04.2016 16:30 | 1 : 3 |
30.04
13:00
Slatke Male
Una Fortuna 04
10
1
|
30.04.2016 13:00 | 10 : 1 |
30.04
17:00
ModriÄa
SFK 2000
0
6
|
30.04.2016 17:00 | 0 : 6 |
|
||||||
30.04
17:00
Gradina
Banjaluka
2
0
|
30.04.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
30.04
16:00
Mostar
Radnik Bumerang
1
0
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Lokomotiva
Mladost
4
0
|
30.04.2016 17:00 | 4 : 0 |
|
30.04
Proleter
Mladost Poljavnice
0
5
|
30.04.2016 | 0 : 5 |
|
||||||
30.04
14:00
Äelik
Sloga Kakmuž-Petrovo
2
0
|
30.04.2016 14:00 | 2 : 0 |
|
30.04
ObiliÄ
Å umadija 1903
3
1
|
30.04.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
Lavice-DuboÄica
Polet
8
1
|
30.04.2016 | 8 : 1 |
|
||||||
30.04
Jagodina
Kolibri
3
1
|
30.04.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
FruŔkogorac
Trijumf
0
6
|
30.04.2016 | 0 : 6 |
|
30.04
11:00
Brodarac
Jagodina
3
0
|
30.04.2016 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
OFK Beograd
Lokomotiva
1
1
|
30.04.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
14:00
Novi Pazar
RadniÄki (N)
3
1
|
30.04.2016 14:00 | 3 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Moravac Orion
Partizan
0
2
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
RadniÄki 1923
Rad
1
3
|
30.04.2016 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
Rad
Crvena zvezda
0
3
|
30.04.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
Brodarac
Vojvodina
2
1
|
30.04.2016 | 2 : 1 |
|
30.04
12:00
Å iroki Brijeg
Drina
4
0
|
30.04.2016 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
30.04
12:00
Travnik
Olimpic
1
1
|
30.04.2016 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
12:00
Sarajevo
Sloboda
3
1
|
30.04.2016 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
12:00
Zrinjski
Mladost
7
0
|
30.04.2016 12:00 | 7 : 0 |
|
||||||
30.04
12:00
Äelik
Velež
7
0
|
30.04.2016 12:00 | 7 : 0 |
|
||||||
30.04
12:00
Rudar Prijedor
ŽeljezniÄar
0
2
|
30.04.2016 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
12:00
Slavija
Vitez
2
1
|
30.04.2016 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
12:00
Borac
Radnik
3
1
|
30.04.2016 12:00 | 3 : 1 |
|
30.04
10:00
RadniÄki
Loznica
1
1
|
30.04.2016 10:00 | 1 : 1 | |||||||
30.04
10:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
2
0
|
30.04.2016 10:00 | 2 : 0 |
|
30.04
10:30
RadniÄki (SM)
OFK Hajduk
1
6
|
30.04.2016 10:30 | 1 : 6 |
|
||||||
30.04
10:00
Veternik
RadniÄki (NP)
1
0
|
30.04.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
30.04
10:00
Mihajlovac 1934
ŽelezniÄar Kusadak
5
2
|
30.04.2016 10:00 | 5 : 2 |
30.04
11:00
Sloboda (Ä)
Javor
1
2
|
30.04.2016 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
Rudar
Sloga (P)
1
3
|
30.04.2016 11:00 | 1 : 3 | |||||||
30.04
10:00
Polet
Mladost
0
2
|
30.04.2016 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
13:00
Sloboda (U)
Jedinstvo Putevi
3
2
|
30.04.2016 13:00 | 3 : 2 |
|
30.04
12:00
SindjeliÄ
Jedinstvo
1
0
|
30.04.2016 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
Siti Sport Klub
Policajac
4
1
|
30.04.2016 10:00 | 4 : 1 |
|
30.04
11:00
Dolina
Unirea
0
2
|
30.04.2016 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
Borac (S)
Omladinac
2
6
|
30.04.2016 11:00 | 2 : 6 |
30.04
11:00
Dunavac Grocka
Buducnost
5
2
|
30.04.2016 11:00 | 5 : 2 |
|
30.04
16:00
Å umadija
BaÄinac
3
5
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 5 |
|
30.04
18:30
Kom
Ibar
4
1
|
30.04.2016 18:30 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
18:30
Bratstvo
Cetinje
6
0
|
30.04.2016 18:30 | 6 : 0 |
|
30.04
10:00
Å iroki Brijeg
Sloboda
2
1
|
30.04.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
10:00
Olimpic
Mladost
4
1
|
30.04.2016 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
10:00
Drina
Velež
0
1
|
30.04.2016 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
10:00
Travnik
ŽeljezniÄar
0
0
|
30.04.2016 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
Sarajevo
Vitez
6
0
|
30.04.2016 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
Zrinjski
Radnik
5
0
|
30.04.2016 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
Äelik
Borac
3
0
|
30.04.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
Rudar Prijedor
Slavija
1
1
|
30.04.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
30.04
Velež
Famos
3
0
|
30.04.2016 | 3 : 0 | |||||||
30.04
Romanija
Glasinac
0
3
|
30.04.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
Mladost (R)
Rudo
1
5
|
30.04.2016 | 1 : 5 |
|
30.04
12:00
Igalo
Radnicki
6
1
|
30.04.2016 12:00 | 6 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
Jedinstvo
Graficar
5
0
|
30.04.2016 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Brskovo
Jezero
0
2
|
30.04.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
30.04
13:15
Brodarac
Jagodina
3
0
|
30.04.2016 13:15 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Novi Pazar
RadniÄki (N)
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
11:00
OFK Hajduk
Rad
4
1
|
30.04.2016 11:00 | 4 : 1 | |||||||
30.04
Brodarac
Vojvodina
2
1
|
30.04.2016 | 2 : 1 |
|
30.04
12:00
Hajduk junior
RadniÄki
3
1
|
30.04.2016 12:00 | 3 : 1 |
|
30.04
12:00
InÄija
Donji Srem
2
1
|
30.04.2016 12:00 | 2 : 1 |
|
30.04
12:00
Nacional
Junior
1
0
|
30.04.2016 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
12:00
Novi Pazar
Apolon 4
0
1
|
30.04.2016 12:00 | 0 : 1 | |||||||
30.04
14:00
Rudar
Bane
0
1
|
30.04.2016 14:00 | 0 : 1 |
30.04
10:00
Avala
Jedinstvo
3
0
|
30.04.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
12:00
Zuce
Sremcica
2
3
|
30.04.2016 12:00 | 2 : 3 |
|
30.04
10:00
Jedinstvo
BuduÄnost
7
0
|
30.04.2016 10:00 | 7 : 0 | |||||||
30.04
14:00
Posavina
Crvena zastava
0
3
|
30.04.2016 14:00 | 0 : 3 |
30.04
12:00
POFK Savacium
MaÄva 2005
8
4
|
30.04.2016 12:00 | 8 : 4 |
|
||||||
30.04
10:00
RadniÄki Stobex
RaÄevac
3
3
|
30.04.2016 10:00 | 3 : 3 |
|
30.04
Mladost (R)
Rudo
13
1
|
30.04.2016 | 13 : 1 |
|
||||||
30.04
Romanija
Glasinac
4
1
|
30.04.2016 | 4 : 1 |
|
30.04
10:00
RadniÄki
Kikinda 1909
1
1
|
30.04.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
30.04
10:00
InÄija
Donji Srem
4
4
|
30.04.2016 10:00 | 4 : 4 |
|
||||||
30.04
10:00
Indeks
RadniÄki (SM)
1
3
|
30.04.2016 10:00 | 1 : 3 |
|
30.04
13:00
Sloga
Tutin
2
3
|
30.04.2016 13:00 | 2 : 3 | |||||||
30.04
13:00
Kiker
Slavija
8
0
|
30.04.2016 13:00 | 8 : 0 |
|
30.04
15:00
SindjeliÄ
Bežanija
3
0
|
30.04.2016 15:00 | 3 : 0 |
30.04
10:00
Napredak
Omladinac
3
0
|
30.04.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
Jedinstvo
Udarnik
4
2
|
30.04.2016 | 4 : 2 |
|
30.04
10:00
OFK OseÄina
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
5
|
30.04.2016 10:00 | 0 : 5 | |||||||
30.04
10:00
DonjoŔorac
Drina
7
0
|
30.04.2016 10:00 | 7 : 0 | |||||||
30.04
10:00
Savacijum
Loznica
1
2
|
30.04.2016 10:00 | 1 : 2 |
|
30.04
OÅ KaraÄorÄe 2009
Å umadija
2
4
|
30.04.2016 | 2 : 4 |
|
||||||
30.04
14:00
Cepelin 026
Plana
2
1
|
30.04.2016 14:00 | 2 : 1 |
30.04
12:00
BuduÄnost D.
Borac P.
8
0
|
30.04.2016 12:00 | 8 : 0 |
|
30.04
11:00
HajduÄica
PavliÅ”
3
3
|
30.04.2016 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
30.04
11:00
PavliÅ”
Jedinstvo (V)
8
3
|
30.04.2016 11:00 | 8 : 3 |
|
||||||
30.04
11:00
Polet
Banat
3
1
|
30.04.2016 11:00 | 3 : 1 |
|
30.04
16:00
Belo Polje
BuduÄnost
3
0
|
30.04.2016 16:00 | 3 : 0 |
30.04
11:00
Borac
Provo
5
1
|
30.04.2016 11:00 | 5 : 1 |
30.04
10:00
KaraÄorÄe
Lipolist
2
1
|
30.04.2016 10:00 | 2 : 1 |
30.04
Morava
Jagodina
0
0
|
30.04.2016 | 0 : 0 |
30.04
10:00
POFK Savacium
MaÄva 2005
7
0
|
30.04.2016 10:00 | 7 : 0 | |||||||
30.04
10:00
OFK Å abac
POFK Letnjikovac
14
0
|
30.04.2016 10:00 | 14 : 0 |
30.04
13:30
OFK Beograd
RadniÄki Obrenovac
3
0
|
30.04.2016 13:30 | 3 : 0 |
|
30.04
10:00
SindjeliÄ 2012
Dominus
0
0
|
30.04.2016 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
BuduÄnost (D)
Studentski Grad
0
6
|
30.04.2016 10:00 | 0 : 6 |
|
30.04
11:00
OFK Beograd (B)
Atakante
9
1
|
30.04.2016 11:00 | 9 : 1 |
|
30.04
12:00
Duboko
Zvezda
1
0
|
30.04.2016 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
Radnicki Obrenovac
Belo Polje
1
1
|
30.04.2016 10:00 | 1 : 1 | |||||||
30.04
11:00
Urovci
Buducnost
1
3
|
30.04.2016 11:00 | 1 : 3 |
30.04
11:00
Pobeda
Sloga
2
0
|
30.04.2016 11:00 | 2 : 0 | |||||||
30.04
10:00
Zadrugar
Polet
1
0
|
30.04.2016 10:00 | 1 : 0 | |||||||
30.04
09:00
Omladinac
Posavina
1
1
|
30.04.2016 09:00 | 1 : 1 | |||||||
30.04
12:00
Ljubinic
Skela
1
10
|
30.04.2016 12:00 | 1 : 10 |
30.04
09:00
Feniks
Duboko
4
1
|
30.04.2016 09:00 | 4 : 1 | |||||||
30.04
09:50
Sloga
Obrenovac 1905
0
3
|
30.04.2016 09:50 | 0 : 3 | |||||||
30.04
10:40
Posavina
RadniÄki
1
1
|
30.04.2016 10:40 | 1 : 1 |
30.04
20:00
Crvena zvezda Telekom
Mega Leks
93
74
|
30.04.2016 20:00 | 93 : 74 |
2:0
|
30.04
17:30
Jedinstvo (SP)
Vizura
3
2
|
30.04.2016 17:30 | 3 : 2 |
2:2
|
30.04
Hisar
TopliÄanin 2
38
25
|
30.04.2016 | 38 : 25 |
|
30.04
14:30
Å trpce
GoÄ Merkur
25
20
|
30.04.2016 14:30 | 25 : 20 |
|
30.04
18:00
VogoÅ”Äa
Igman
10
0
|
30.04.2016 18:00 | 10 : 0 | |||||||
30.04
18:00
GradaÄac
Äelik
25
35
|
30.04.2016 18:00 | 25 : 35 |
|
||||||
30.04
18:00
GraÄanica
Bosna
27
30
|
30.04.2016 18:00 | 27 : 30 |
|
||||||
30.04
18:00
Sloboda
Sloga
21
33
|
30.04.2016 18:00 | 21 : 33 |
|
||||||
30.04
18:00
Derventa
Zrinjski
34
26
|
30.04.2016 18:00 | 34 : 26 | |||||||
30.04
18:00
Bosna
Maglaj
40
35
|
30.04.2016 18:00 | 40 : 35 |
|
||||||
30.04
18:00
Konjuh
IzviÄaÄ
33
35
|
30.04.2016 18:00 | 33 : 35 |
|
||||||
30.04
18:00
Prijedor
Krajina
31
37
|
30.04.2016 18:00 | 31 : 37 |
|
30.04
20:00
Mira
Grude
24
25
|
30.04.2016 20:00 | 24 : 25 |
|
||||||
30.04
20:00
IzviÄaÄ
Krivaja
38
23
|
30.04.2016 20:00 | 38 : 23 |
|
||||||
30.04
20:00
Katarina
BihaÄ
23
28
|
30.04.2016 20:00 | 23 : 28 |
|
||||||
30.04
20:00
Jedinstvo
Rogatica
31
21
|
30.04.2016 20:00 | 31 : 21 |
|
||||||
30.04
20:00
Ilidža
Zrinjski
32
20
|
30.04.2016 20:00 | 32 : 20 |
|
||||||
30.04
20:00
Lokomotiva
Goražde
31
25
|
30.04.2016 20:00 | 31 : 25 |
|
30.04
19:00
Vranje
Ekonomac
2
5
|
30.04.2016 19:00 | 2 : 5 |
30.04
20:30
SBB Vukovi
Imperatori
77
0
|
30.04.2016 20:30 | 77 : 0 |
|