29.05
18:30
Novi Pazar
IMT
0
2
|
29.05.2022 18:30 | 0 : 2 | |||||||
29.05
16:00
RadniÄki 1923
ŽelezniÄar
0
1
|
29.05.2022 16:00 | 0 : 1 |
29.05
17:30
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
0
0
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Real
Borac 1926
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Sloga (K)
TrepÄa
0
1
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Smederevo 1924
Sloga (BB)
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
MaÄva 1929
SuŔica
0
0
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 0 | |||||||
29.05
17:30
RSK
Takovo
0
2
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 2 | |||||||
29.05
17:30
Jedinstvo
GFK Sloboda
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 | |||||||
29.05
17:30
RaÄevac
BuduÄnost (A)
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
29.05
17:30
RadniÄki (S)
MeŔevo
1
2
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 2 | |||||||
29.05
17:30
Hajduk Veljko
Trayal
0
0
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 0 | |||||||
29.05
17:30
RadniÄki (P)
PÄinja
7
0
|
29.05.2022 17:30 | 7 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Sloga (L)
BuduÄnost (P)
0
2
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 2 | |||||||
29.05
17:30
Vlasina
GFK DuboÄica
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Jedinstvo (P)
GFK Jagodina
1
2
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 2 | |||||||
29.05
17:30
TimoÄanin
Rembas
4
3
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 3 |
29.05
17:30
Mladost (BP)
Senta
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
29.05
17:30
BaÄka 1901
Mladost (T)
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 | |||||||
29.05
17:30
ÄSK Pivara
BaÄka (P)
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Hercegovac
Tavankut
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 | |||||||
29.05
17:30
NjegoÅ”
OFK Mladost APA
2
4
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
Preporod
Vojvodina (BG)
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Sloga
StaniÅ”iÄ
4
3
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
BajŔa
Krila Krajine
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
29.05
17:00
BSK 1925
Komgrap
0
2
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 2 | |||||||
29.05
17:00
Crvena zvezda (MML)
OFK Mladenovac
1
0
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Lokomotiva
Zuce 2019
1
2
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
Napredak
PKB
3
5
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
29.05
17:00
Torlak
PoŔtar Zvezdara
4
1
|
29.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Zvezda
Kosmaj
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
SremÄica
SinÄeliÄ
0
2
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 2 | |||||||
29.05
17:00
VinÄa
GSP Polet DorÄol
3
4
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 4 |
|
29.05
17:30
Polet
BuduÄnost
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
KoriÄani
Tutin
0
1
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Mokra Gora
Bane 1931
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 | |||||||
29.05
17:30
JoŔanica
GoÄ
5
0
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
KaraÄorÄe
Å umadija (T)
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
29.05
17:30
Jedinstvo (K)
Polimlje
2
4
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
Polet (T)
Jedinstvo Putevi
6
1
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Zlatar
Savinac
4
5
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 5 |
|
||||||
29.05
17:30
Sevojno
Omladinac
5
2
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
FAP
Prijevor
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Parmenac
Sloboda
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 | |||||||
29.05
17:30
Jasen
Polet (LJ)
1
5
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 5 |
|
29.05
17:30
Borac
OFK Divci
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Vrelo Sport
Strmovo 1968
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Ribnica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Zadrugar
ŽelezniÄar
2
4
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
RadniÄki (V)
Cer
5
0
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Drina
Mladost
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
29.05
17:30
Sloga (B)
Sloboda
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
OFK AranÄelovac 1979
Å umadija
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Pomoravlje 1946
Mladi borac
4
0
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Rudar (S)
Äerdap
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
29.05
17:30
NaŔa krila 1936
Jedinstvo (GM)
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Orljane
Morava
2
4
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
MaloŔiŔte
Pukovac
4
3
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Rudar
OFK NiÅ”
0
0
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Mladost (B)
Car Konstantin
3
4
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 4 | |||||||
29.05
17:30
Aluminijum
Mladost (M)
4
2
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Bukovik
Delijski Vis
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
OFK SinÄeliÄ
OFK Napredak 1929
5
1
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
29.05
17:30
Jablanica
Pusta Reka
1
6
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 6 |
|
||||||
29.05
17:30
Plantaža
Radan
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Moravac Orion
Trnovac
4
8
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 8 |
|
||||||
29.05
17:30
Svetlost
SFK Morava
3
3
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
ŽitoraÄa
Jedinstvo
5
2
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
OFK TopliÄanin
OFK Alakince
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
29.05
17:30
Gradina
Župa
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Trstenik PPT
Sloga (D)
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
OFK Lugomir
Orlovi
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
LevaÄ
Juhor
7
0
|
29.05.2022 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Jedinstvo 1936
KuŔiljevo
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Jedinstvo (M)
Morava 1918
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Sloga (M)
Blagotin
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
29.05
17:30
Balkanski
Jedinstvo (P)
6
1
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Bor 1919
Ozren
7
2
|
29.05.2022 17:30 | 7 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
BSK
Dunav
0
6
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 6 | |||||||
29.05
17:30
Brodoremont
Rajko MitiÄ
4
0
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Sloga
Äerdap
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
OFK Slatina
Zvezda
6
1
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Lužnica
OFK Knjaz
4
3
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 3 | |||||||
29.05
17:30
Tanasko RajiÄ
OFK 019
6
0
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 0 |
|
29.05
17:30
BuduÄnost (G)
Rusin
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
29.05
17:30
BuduÄnost (P)
Borac 46
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Kordun
Borac (BG)
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
29.05
17:30
NaŔa Zvezda
RadniÄki 1918
3
5
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 5 | |||||||
29.05
17:30
BuduÄnost (M)
Vojvodina
6
0
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 0 |
29.05
17:30
ŽSK
Dinamo
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 | |||||||
29.05
17:30
JugoviÄ
FruŔkogorac
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Tatra
OFK Futog
7
1
|
29.05.2022 17:30 | 7 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Petrovaradin
FruŔkogorski partizan
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
29.05
17:30
Partizan (G)
BuduÄnost (A)
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Dolovo
RadniÄki (K)
1
5
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 5 | |||||||
29.05
17:30
Dolina
Stari TamiÅ”
5
1
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Vulturul
HajduÄica
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 |
29.05
17:30
Ljukovo
Sremac (D)
6
2
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Podrinje
GFK Sloven
1
5
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 5 | |||||||
29.05
17:30
Borac (K)
Borac (M)
3
3
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Jadran
Partizan
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Hajduk
FruŔkogorac
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Sremac (DeÄ)
RadniÄki
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Sremac (V)
Sloga
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
ŽelezniÄar
Napredak
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
29.05
17:30
Iskra
BaÄka
5
0
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 0 | |||||||
29.05
17:30
BuduÄnost
Sloga
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
29.05
17:30
Polet
BaÄinac
5
1
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Mladi radnik 1940
Borac 1932
1
2
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Jedinstvo
Jasenica 2017
3
4
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
ŽelezniÄar Kusadak
GlavaÅ”
4
2
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
SASK
Sloga
4
0
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Osipaonica
Radnik
5
2
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 2 |
|
29.05
17:30
VinÄa
Mladi rudar 1954
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 | |||||||
29.05
17:30
Sloga (M)
Badnjevac
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Marjan
BSK
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Banja 1957
Å umadinac 1913
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Omladinac (D.R.)
Lokomotiva
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Jasenica
ŽSK
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Prvi srpski ustanak
Trnava
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
29.05
17:30
Polet
Zlot
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Polom
BSK
4
2
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
11:00
KljuÄ
Blizna
3
2
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Brestovac
MiloŔevo
4
3
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Branik
RadniÄki (K)
4
0
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Nemetali
Å arbanovac
3
4
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
Urovica
PoreÄ
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
29.05
17:30
Progres
Polet
1
2
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
VuÄje
Bratstvo
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Mladost
Umac
6
5
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 5 | |||||||
29.05
17:30
ZloÄudovo
Kumarevo 65
5
1
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
29.05
17:30
OFK Morava
Veliko Trnjane
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
BobiŔte
Milanovo
5
2
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Real
Sloboda
0
2
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Jedinstvo (B)
Mladost 1959
9
3
|
29.05.2022 17:30 | 9 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
ŽelezniÄar
Mladi borac
5
0
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Moravac
Sloga
1
5
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 5 |
|
29.05
17:30
Borac
Svrljig
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 | |||||||
29.05
17:30
RadniÄki 1947
TaskoviÄi
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 | |||||||
29.05
17:30
Naisus 1977
Polet
1
2
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 2 | |||||||
29.05
17:30
BaliÄevac
RadniÄki 1924
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Toplica
Pobeda
4
3
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 3 | |||||||
29.05
17:30
Zemljoradnik
Jastrebac
0
2
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 2 | |||||||
29.05
17:30
Palilula
Rad
6
2
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 2 |
29.05
17:30
BoŔnjane
Vinogradar
0
5
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 5 |
|
||||||
29.05
17:30
Gornji StepoÅ”
Sloga (L)
0
0
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Kupci
FUD
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
MaÄkovac
Jastrebac (VÅ )
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Trudbenik
Sloga (D)
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Parunovac
13. April
5
0
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Mladost (T)
SebeÄevac
4
5
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 5 |
|
||||||
29.05
17:30
Rubin
Sloga (Ä)
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 | |||||||
29.05
17:30
Äitluk
TemniÄ 1924
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
29.05
17:00
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
3
2
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
Rusanda
ŽFK Banat
2
0
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 0 | |||||||
29.05
17:00
Mladost (BD)
Krajina
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Napredak
ŽAK
1
3
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
Mladost (L)
BuduÄnost
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 | |||||||
29.05
17:00
Polet
Banat
3
1
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 1 | |||||||
29.05
17:00
ASK
Delija
3
0
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
29.05
17:30
GFK Tabane
Kolare
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
OFK Juhor 2016
Napredak
4
2
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Sloga
Rudar (St)
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Dragocvet
Rudar (SR)
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Juhor (G)
Moravac 2015
6
1
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Javor
Mladost
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
BuduÄnost (Ä)
BuduÄnost (M)
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
29.05
17:30
Borac (K)
BuduÄnost (V)
1
8
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 8 |
|
||||||
29.05
17:30
ObiliÄ
Žitkovica 2017
7
1
|
29.05.2022 17:30 | 7 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Vihor
Sloga (L)
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Mladost (R)
Omladinac (Å )
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 | |||||||
29.05
17:30
ŽelezniÄar
Rudar (Kr)
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Borac (Ž)
KrilaÅ”
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
29.05
17:00
OFK BuduÄnost
Mladost
7
0
|
29.05.2022 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Dimitrije TucoviÄ
BSK 1926
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Krtinska
Omladinac
0
0
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Beljina
LisoviÄ 1977
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
BuduÄnost (Z)
Strelac
3
2
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
Turbina
Å umadija
1
0
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Barajevo
RadniÄki (R)
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
29.05
17:00
SUF Dubona
Pudarci
1
2
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
Podunavac
Rabrovac
5
1
|
29.05.2022 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
KaluÄerica 1969
BoleÄ
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 | |||||||
29.05
17:00
ZaklopaÄa
SUF KovaÄevac 1956
3
0
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Velika Krsna
Å umadija 1962
0
0
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Napredak
VrÄin
|
29.05.2022 17:00 |
|
29.05
17:00
ZSK
OFK OseÄina
0
6
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 6 | |||||||
29.05
11:00
Proleter
Žabari
1
3
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
Banjani
Iskra
2
0
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
11:00
KaÄer
OFK BrÄanac
1
0
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Mladost (D)
OFK Senjak
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Dimitrije TucoviÄ
OFK JabuÄje
3
2
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
29.05
17:30
Mladost
Vulkan 1963
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
RadniÄki 1936
Morava
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Planinac 1933
Palilulac
0
5
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 5 |
|
||||||
29.05
11:00
Proleter
Sloboda
0
1
|
29.05.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Omladinac
Stevan NeŔticki
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
29.05
17:30
Slatina
VoÄar
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Prilike
Morava
10
1
|
29.05.2022 17:30 | 10 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Kej
DragaÄevo
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
OvÄar
Jedinstvo
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Spartak 1976
GoruŔica
6
0
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 0 |
|
29.05
17:30
Å umadija
Jedinstvo (GG)
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Ozrem
Rakova
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Mladost
Donja Vrbava
0
4
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
Zadrugar
Orlovac 1932
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 | |||||||
29.05
17:30
Rudar
Napredak
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 |
29.05
18:00
Tavnik
Omladinac (NS)
4
3
|
29.05.2022 18:00 | 4 : 3 |
|
||||||
29.05
11:00
Zvezda
Proleter
2
1
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
18:00
OFK Progorelica
Rudar
4
1
|
29.05.2022 18:00 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
18:00
Ribnica
KoŔtampolje
4
2
|
29.05.2022 18:00 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
18:00
Radnik
Ibar
3
0
|
29.05.2022 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
11:00
OFK Ras
BuduÄnost
0
0
|
29.05.2022 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
29.05
18:00
Mataruge
Napredak
0
3
|
29.05.2022 18:00 | 0 : 3 |
|
29.05
17:30
Jedinstvo (MZ)
Podrinje
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
RadniÄki (Ko)
Lipolist
4
0
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Milan OrliÄ
Majur
0
4
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 4 | |||||||
29.05
11:00
Vidojevica
KaraÄorÄe
3
0
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
RadniÄki (Kl)
GuÄevo 1929
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Jedinstvo (Å )
Drina
0
2
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 2 | |||||||
29.05
17:30
Sloga
Cer
8
0
|
29.05.2022 17:30 | 8 : 0 |
29.05
15:00
Omladinac
AvijatiÄar Vranjani
1
1
|
29.05.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Äajetina
Ježevica
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
00:00
Crnokosa
Lazarica
2
0
|
29.05.2022 00:00 | 2 : 0 | |||||||
29.05
17:30
ViŔesava
Polet
5
2
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 2 |
|
29.05
17:30
Jedinstvo
SeÄica
8
2
|
29.05.2022 17:30 | 8 : 2 |
|
||||||
29.05
13:00
Rampa
Sloga
7
0
|
29.05.2022 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
29.05
11:00
OFK Kotroman
Bakionica
5
0
|
29.05.2022 11:00 | 5 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Prvi partizan
PeruÄac
4
0
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 0 | |||||||
29.05
Plavi Tok
Tara
0
3
|
29.05.2022 | 0 : 3 |
29.05
17:00
Lugina
RadniÄki 2021
7
0
|
29.05.2022 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Äelik
Pavlovac
1
3
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
Mladost (B)
BSK Bujanovac
3
2
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
Levosoje
Vihor
0
3
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
Mineralac
Mladost (S)
8
1
|
29.05.2022 17:00 | 8 : 1 |
|
29.05
17:00
OFK Kosanica
DobriÄ
4
0
|
29.05.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Kosovac
Partizanski put
4
1
|
29.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Polet
Spartak
4
1
|
29.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
29.05
11:00
DraÄiÄ 2018
Kolubara 2
3
6
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 6 |
|
||||||
29.05
11:00
KoteŔica
Polet
1
0
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
11:00
PopadiÄ
Stari drugari
2
5
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 5 |
|
||||||
29.05
11:00
Mali korak
Lukavac
2
4
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
11:00
Milenko PavloviÄ
Jadar 2013
2
0
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
29.05
17:30
Mladost
GraniÄar
6
0
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Hajduk
Polet
5
0
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
BSK
Aleksa Å antiÄ
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Omladinac (B)
Omladinac (D)
5
0
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
OFK Odžaci
TerekveÅ”
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Dinamo 1923
Kula
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
29.05
17:30
RadniÄki (B)
Pobeda
7
1
|
29.05.2022 17:30 | 7 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
BSK BavaniŔte
Unirea
3
4
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
Mladost (V)
Glogonj
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Mundial
Omladinac 1927
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
29.05
17:00
Å arbane
Polet (T)
2
3
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
NepriÄava
Pambukovica
3
1
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Jedinstvo (M)
Omladinac (K)
0
2
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
Sovljak
Polet (DL)
2
3
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
Ratkovac
Pepeljevac
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 | |||||||
29.05
17:00
Tvrdojevac
Mladost (V)
5
0
|
29.05.2022 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
OFK Paljuvi
Crvena Jabuka
1
0
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
ÄuÄuge
JoŔeva
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
29.05
17:00
FruŔkogorac
Napredak
2
0
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Jedinstvo
Hajduk 1932
0
3
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
GraniÄar (O)
Å umar
2
0
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
KruŔedol
ÄSK Äortanovci
2
4
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
17:00
Rudar
Mladost
3
1
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Polet
Srem
2
4
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 4 |
|
29.05
17:30
MSK
Potisje
11
0
|
29.05.2022 17:30 | 11 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Mladost
Naftagas
4
3
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 3 | |||||||
29.05
17:30
Lehel
RadniÄki 1911
1
3
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Partizan
OFK Klek
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
BileÄanin
OFK StajiÄevo
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 | |||||||
29.05
17:30
TamiÅ”
Tisa 1933
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
29.05
11:00
Navalin
Rudar 1973
2
2
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
29.05
11:00
Gradac
Marjan MB
2
0
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
29.05
17:30
7. Juli
Luk
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Mladost (DB)
Jadar 1961
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Studenac
Sloga
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Prva Iskra
TE GuÄevo
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Jelav
Jedinstvo
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
29.05
17:00
Mali Požarevac
Sibnica
3
0
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
29.05
17:00
Crvena zvezda
OFK Slatina
6
0
|
29.05.2022 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Mladost (MI)
OFK RogaÄa
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Vojvoda
Stojnik
6
0
|
29.05.2022 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Sopot
Mladost (G)
7
0
|
29.05.2022 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
NemenikuÄe
PopoviÄ
3
0
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
29.05
17:30
Omladinac
15. Avgust 1950
6
2
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
SinÄeliÄ
Donja Mutnica
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Å umadija
Rudar
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
29.05
11:00
13. maj
Busije
2
7
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 7 |
|
||||||
29.05
17:00
BUSK
Å umadinac
3
3
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
Velika MoŔtanica
Zmaj Novi grad
2
4
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
17:00
Novi Beograd
Miljakovac
3
1
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Borac
Rekreativo 011
5
1
|
29.05.2022 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
SinÄeliÄ 2012
Železnik 1930
0
4
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 4 |
|
29.05
19:15
KFK Ravna gora
Avala 1939
5
2
|
29.05.2022 19:15 | 5 : 2 | |||||||
29.05
17:00
Pionir
Minel
1
4
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
29.05
17:00
LepuŔnica
Sveti Stefan
2
4
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
17:00
OFK Crvenka
Mladi proleter
0
4
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
29.05
11:00
OFK Lug 2020
Palilulac
2
0
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
29.05
17:30
BSK
Sloga
0
0
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Partizan
Å umadija
7
0
|
29.05.2022 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
29.05
10:00
Feniks
Borac
3
2
|
29.05.2022 10:00 | 3 : 2 |
|
29.05
17:30
Mladost (K)
Osaonica
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Morava
Mladost (T)
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Å antarovac
Å umadinac
4
5
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 5 |
|
||||||
29.05
17:30
Ursule
Vinogradar
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
29.05
17:30
Borac
TreŔnjevica
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Å amot
VenÄani
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Mladost (J)
Tulež
2
5
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
29.05
11:00
Kopljari
B 2000
3
1
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
11:00
Kalipolje
Mladost (R)
5
1
|
29.05.2022 11:00 | 5 : 1 |
|
29.05
17:30
Mladost
Slavija (P)
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
BaÄka (D)
Soko
4
5
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 5 | |||||||
29.05
17:30
Kulpin
MagliÄ
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
BaÄki Hajduk
Krivanj
4
2
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Borac
Slavija (B)
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
29.05
18:00
Kraljevo Hajduk
Gruža
3
1
|
29.05.2022 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
11:00
MiloÄajac
Mlada krila
5
0
|
29.05.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
29.05
18:00
Lazac
Jovo Kursula
0
4
|
29.05.2022 18:00 | 0 : 4 |
|
||||||
29.05
11:00
Studen Vitez
PopoviÄi Vrnjci
1
3
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
29.05
18:00
Apolon 2018
Jedinstvo (D)
6
2
|
29.05.2022 18:00 | 6 : 2 |
|
||||||
29.05
11:00
Mineral 2015
Granit
3
1
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
18:00
Jedinstvo (G)
Borac
2
2
|
29.05.2022 18:00 | 2 : 2 |
|
29.05
17:00
Mrovska
VlaÅ”iÄ
7
2
|
29.05.2022 17:00 | 7 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
Å ipurske livade
Mladost (PP)
4
5
|
29.05.2022 17:00 | 4 : 5 | |||||||
29.05
17:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Sloga (K)
0
3
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 3 | |||||||
29.05
17:00
TreŔnjevka
Dobrava
4
0
|
29.05.2022 17:00 | 4 : 0 | |||||||
29.05
17:00
Dobrava Žabar 2020
Jevremovac
0
4
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 4 | |||||||
29.05
17:00
PriÄinoviÄ
OFK Letnjikovac 1983
3
0
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
29.05
17:00
Sloga (M)
DumaÄa
2
0
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
29.05
17:30
Novoselac
Spartak
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Standard 2021
Supovac
4
2
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Mramor
Jasenovik 2018
5
0
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Real NiÅ”
Sloga (DT)
16
0
|
29.05.2022 17:30 | 16 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Mezgraja
Sloga 1948
0
4
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
VrtiŔte
Mladost
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 |
29.05
17:30
Napredak
Proleter
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
1. Oktobar
Roham
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Omladinac
SU PodgrmeÄ
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
TerekveÅ”
Jedinstvo (NB)
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
29.05
17:00
Vujan
Planinac
0
1
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
29.05
11:00
Prijatelji
Gladijator
|
29.05.2022 11:00 |
|
|||||||
29.05
17:00
BuduÄnost
ÄaÄak 94
4
1
|
29.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Malba
Morava
4
2
|
29.05.2022 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
MrŔinci
Remont
2
2
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 2 |
|
29.05
17:30
Stig 1955
Mladi Borac
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Napredak (B)
Napredak 1934
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
BariÄ
Beli Orao
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Mlava (B)
OFK BraniÄevo
2
5
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
29.05
17:30
LjubiÄevo
Batovac
1
4
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 4 |
|
29.05
17:30
Soko
Integral
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Mlava (ML)
Jedinstvo (S)
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Zadrugar 1947
Rade MiloÅ”eviÄ
2
4
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
Jasenovac
Mladost (K)
1
2
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Manastirica
Napredak (S)
0
6
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 6 |
|
||||||
29.05
17:30
Pobeda 1953
Sloga 1945
1
2
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
29.05
17:30
NiŔavac
Mladost (MS)
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Lokomotiva
Borac
0
1
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 1 | |||||||
29.05
17:30
Veliki Suvodol
Rongo Siti
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
BuduÄnost
Mladost (PR)
0
5
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 5 | |||||||
29.05
17:30
Padež
Temac
1
7
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 7 |
29.05
17:30
OFK Sloga
Tempo
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 | |||||||
29.05
11:00
Borac
Napredak 2012
2
4
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 4 | |||||||
29.05
11:00
Crvena zvezda
Sloga
1
3
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 3 | |||||||
29.05
11:00
Ratar
Jedinstvo
0
6
|
29.05.2022 11:00 | 0 : 6 | |||||||
29.05
11:00
Rudar 2016
Rutevac
6
0
|
29.05.2022 11:00 | 6 : 0 |
29.05
17:30
Badljevica
Crvena zvezda
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Skobalj
Vožd 2020
4
2
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Stari Hrast 2018
Landol
6
2
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Jezava
Proleter 1947
1
7
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 7 |
|
||||||
29.05
17:30
BuduÄnost
Godomin
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
29.05
11:00
Gradina
Jelica
1
1
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
DeviÄi
Bjelica
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Sloga
Brezova
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Bratstvo
RadniÄki
6
4
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 4 |
|
29.05
17:30
Äoka
TromeÄa
5
1
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Hajduk
Potisje
0
0
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Jedinstvo (M)
Tisa
1
4
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
GraniÄar
Jadran
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Slavija
Jedinstvo (SK)
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
29.05
17:00
FruŔka Gora
OFK BaÄinci
4
3
|
29.05.2022 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
Zmaj
OFK Zeka BuljubaŔa
0
5
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
29.05
17:00
ObiliÄ 1993
Jedinstvo
0
1
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Erdevik 2017
GraniÄar (K)
1
4
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
29.05
17:00
LSK LaÄarak
GraniÄar (A)
2
1
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Srem
BSK
2
0
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Hajduk
OFK BikiÄ
2
0
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
29.05
Backovac Junajted
Jablanica
2
4
|
29.05.2022 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
Ozremica
Lunjevica
3
2
|
29.05.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
Omladinac
Takovski Ustanak
0
3
|
29.05.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
FC Stella Rossa
Å ilopaj
1
2
|
29.05.2022 | 1 : 2 |
|
||||||
29.05
VelereÄ 94
Brezak
1
0
|
29.05.2022 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Majdan
Semedraž
2
6
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 6 |
|
29.05
10:00
Lepaja 2018
Arbanasce
3
6
|
29.05.2022 10:00 | 3 : 6 |
|
||||||
29.05
10:00
Jastrebac 1979
Sloga 1980
2
3
|
29.05.2022 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
10:00
Koprijan
DobriÄ 1974
0
3
|
29.05.2022 10:00 | 0 : 3 | |||||||
29.05
10:00
Balajnac 2019
JugoviÄi 1976
1
3
|
29.05.2022 10:00 | 1 : 3 |
|
29.05
17:30
Banat (D)
Dunav
5
2
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Omladinac
Partizan
5
1
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Banat (I)
KaraÅ” (J)
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 | |||||||
29.05
17:30
GraniÄar
Polet
4
2
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
KaraÅ” (K)
Ratar
2
4
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
Vitorul
Borac (VS)
3
3
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 3 |
|
29.05
Slavija
Mladost
3
5
|
29.05.2022 | 3 : 5 |
|
29.05
17:30
Vrelo
OFK Sikole
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
OFK TamniÄ
Mladost
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 |
29.05
14:30
TreŔnjica
Gorobilje
0
3
|
29.05.2022 14:30 | 0 : 3 | |||||||
29.05
14:30
GlumaÄ
Dobrinjac
6
3
|
29.05.2022 14:30 | 6 : 3 | |||||||
29.05
17:30
Knjaz
DuŔkovci
4
2
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 2 |
29.05
17:30
Gaglovo
Padež
6
1
|
29.05.2022 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
29.05
11:00
Zmajevac
Pepeljevac 1947
0
3
|
29.05.2022 11:00 | 0 : 3 | |||||||
29.05
11:00
Modrica
Naupare
2
2
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 2 | |||||||
29.05
11:00
Polet
Bukovica
5
6
|
29.05.2022 11:00 | 5 : 6 |
|
||||||
29.05
11:00
Kapidžija
Dedina
3
5
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 5 |
|
||||||
29.05
17:30
MakreŔane
Konjuh
5
1
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
29.05
17:30
Jadran
Stanovo 1941
1
2
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
29.05
11:00
Kragujevac
OFK Žeželj
4
1
|
29.05.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
29.05
17:30
Seljak
Äava
2
1
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
OFK Bagremar
DobraÄa
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
29.05
17:30
ObiliÄ
Vinogradar
2
4
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
Äenej
Sloga
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
MiletiÄ
Borac
5
2
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
BaÄka
Moskva
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Proleter
OFK Hajduk
7
1
|
29.05.2022 17:30 | 7 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Hajduk (G)
Susek
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Titel
OFK Sirig
1
7
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 7 |
|
29.05
17:00
Mladost 1935
Sloven
3
1
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Kupinovo
Lovac
0
3
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
OFK BrestaÄ
Kameni
0
1
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
29.05
17:30
Jedinstvo 2014
Borac
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Sloga
KSK Konak 1926
1
3
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 3 | |||||||
29.05
17:30
Zlatica
Proleter
1
7
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 7 |
|
29.05
18:00
Provo 2015
Mladost (Z)
3
0
|
29.05.2022 18:00 | 3 : 0 | |||||||
29.05
11:00
Petrovac 74
Skupljen 2013
4
2
|
29.05.2022 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
18:00
Hajduk
Verko
3
0
|
29.05.2022 18:00 | 3 : 0 | |||||||
29.05
18:00
Polet
Bobovik
1
4
|
29.05.2022 18:00 | 1 : 4 | |||||||
29.05
18:00
Torpedo
Jedinstvo 2014
1
2
|
29.05.2022 18:00 | 1 : 2 |
|
29.05
17:30
Jovanovac
Kremenac
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Å umadija
Hajduk 1936
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Bukorovac
Apolon 4
3
6
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 6 |
|
29.05
18:00
Stubal
Mladost 1925
1
2
|
29.05.2022 18:00 | 1 : 2 |
|
29.05
14:30
Å ampion 2013
Omladinac (V)
2
1
|
29.05.2022 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
14:30
Ratajac
OFK OraŔje 1960
6
3
|
29.05.2022 14:30 | 6 : 3 |
|
||||||
29.05
14:30
Gradac
Mladost 1977
2
6
|
29.05.2022 14:30 | 2 : 6 | |||||||
29.05
14:30
Stara ÄarÅ”ija
Borjak 2013
2
1
|
29.05.2022 14:30 | 2 : 1 |
29.05
17:30
Jedinstvo
Polet
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Hrtkovci
Borac
4
0
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
FruŔkogorac
Donji Petrovci
4
3
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 3 |
|
29.05
17:00
Vojvodina
27. Oktobar
1
2
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
Car UroÅ”
Sloga (K)
8
1
|
29.05.2022 17:00 | 8 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Borac
Sloga (M)
3
4
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
29.05
17:00
Planinac
Dunav
4
0
|
29.05.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
29.05
17:30
Jedinstvo LemeÅ”
Polet
1
3
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Sport
TeleÄka
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 | |||||||
29.05
17:30
PIK
Dinamo
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
29.05
17:30
DomaÄin
Dražmirovac
3
1
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Belica
Napredak
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Jedinstvo
OFK DragoŔevac
7
0
|
29.05.2022 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Sloboda
Mladost
3
4
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
Omladinac
Mladi radnik
1
5
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 5 |
|
29.05
17:30
GraniÄar
Bratstvo
9
1
|
29.05.2022 17:30 | 9 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
SinÄeliÄ
OFK Bingula
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 | |||||||
29.05
17:30
Omladinac
Jedinstvo (lj)
0
0
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 0 | |||||||
29.05
17:30
Napredak
Borac
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Jednota
Jedinstvo (M)
1
2
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 2 |
29.05
17:30
ŽelezniÄar
Radnik
4
1
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
29.05
17:30
Popovac
Polet
3
0
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Istok 63
ISK Izvor
2
0
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
BSK
Napredak (St)
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 |
29.05
17:30
Napredak (Sv)
Hajduk
1
1
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
29.05
17:30
Dunavac 1929
Žika MarkoviÄ - UÄa
3
2
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
BaŔtovan 2015
Ram
8
7
|
29.05.2022 17:30 | 8 : 7 |
|
||||||
29.05
17:30
Mladost 1970
Mirko TomiÄ
1
0
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
RadniÄki
Sloga TOP
2
2
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
29.05
17:30
Kumane
Polet
5
0
|
29.05.2022 17:30 | 5 : 0 |
29.05
10:00
Napredak
Mladost (DB)
0
0
|
29.05.2022 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
29.05
11:00
Moravac
Å FU Derbi 2016
1
0
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
11:00
Morava
Gornje Sinkovce
7
0
|
29.05.2022 11:00 | 7 : 0 |
|
29.05
17:00
Mladost
Stepanje
0
1
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
IzviÄaÄ
Rubribreza
1
5
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
29.05
17:00
Borac
Napredak
2
2
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
BabajiÄ
Proleter
7
0
|
29.05.2022 17:00 | 7 : 0 |
|
29.05
10:00
Mlava (R)
Homoljac
0
2
|
29.05.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
29.05
12:30
Vukovac 98
Polet (SD)
1
2
|
29.05.2022 12:30 | 1 : 2 |
|
||||||
29.05
10:00
Borac (V)
BuduÄnost (M)
2
0
|
29.05.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
29.05
11:00
Radnik
Crni Vitez
1
4
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
29.05
11:00
Stig (MC)
Napredak
6
2
|
29.05.2022 11:00 | 6 : 2 |
|
29.05
17:30
JanoŔik
Mladost
7
0
|
29.05.2022 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
29.05
17:30
Dobrica
Vladimirovac
3
3
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Rapid
Crvena zvezda
1
5
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 5 |
29.05
10:00
Maskar
KrÄevac 04
8
0
|
29.05.2022 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
29.05
10:00
Jarmenovci
Junkovac
2
3
|
29.05.2022 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
10:00
Å umadinac
BuduÄnost (B)
2
1
|
29.05.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
29.05
11:00
Napredak
CuljkoviÄ
2
3
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
11:00
Proleter
Jelen
5
2
|
29.05.2022 11:00 | 5 : 2 |
|
29.05
11:00
Rudar
Mladost Svileuva
5
1
|
29.05.2022 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
29.05
11:00
Sava
Korman
3
2
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
11:00
Borac BTG
BojiÄ
6
2
|
29.05.2022 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
29.05
11:00
ZablaÄe
Rankovac
0
1
|
29.05.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
29.05
11:00
MiŔar
Galeb
7
1
|
29.05.2022 11:00 | 7 : 1 |
|
||||||
29.05
11:00
MetliÄ
Mladost Slatina
5
1
|
29.05.2022 11:00 | 5 : 1 |
|
29.05
11:00
Stolice
14. Oktobar
4
1
|
29.05.2022 11:00 | 4 : 1 | |||||||
29.05
11:00
GradiliŔte
Borac
2
5
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 5 |
|
||||||
29.05
11:00
Vuk
Jadar 07
3
3
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 3 | |||||||
29.05
11:00
Granit
Mladost GradiliŔte
1
3
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
29.05
11:00
Sloga
Mladost (B)
1
0
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
11:00
Jadar
KrajiŔnici
2
3
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 3 |
|
29.05
17:00
BujaÄiÄ
BeloŔevac
1
6
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
29.05
17:00
Zadrugar
Mladost
0
3
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
Sloga GoriÄ
Ribnikar
1
5
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 5 |
|
29.05
11:00
Partizan 1945
Vrbica
3
0
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 0 |
29.05
17:30
Sloga
Polet
1
3
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
Jedinstvo
BuduÄnost
4
3
|
29.05.2022 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
29.05
17:30
BSK
Udarnik
2
3
|
29.05.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
29.05
17:00
CrnÄa
Selanac
1
1
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
Grabovica
Azbukovica
2
4
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 4 |
|
29.05
17:30
Resavac
Resavski Despoti
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 | |||||||
29.05
17:30
Resava
Napredak
3
6
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 6 |
29.05
11:00
KruŔevica
Grkljane
1
0
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
29.05
11:00
Dvorane
Kaonik
3
5
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 5 |
|
||||||
29.05
11:00
Mladost VPD
BSK
0
3
|
29.05.2022 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
11:00
Vratare
Polet
1
4
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
29.05
11:00
Brezovica
Tamnava
1
1
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
11:00
OFK Stublenica
Vrelo
1
1
|
29.05.2022 11:00 | 1 : 1 | |||||||
29.05
11:00
Rudar
Gunjevac
2
2
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 2 | |||||||
29.05
11:00
Tulari
Kolubara
4
0
|
29.05.2022 11:00 | 4 : 0 |
|
29.05
17:30
Petrijevac
ŽelezniÄar
1
4
|
29.05.2022 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
29.05
17:30
Kolarac
Vrbovac
0
3
|
29.05.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
29.05
17:30
SFK Glogovac
PSS-192
9
4
|
29.05.2022 17:30 | 9 : 4 |
|
29.05
19:00
Å iroki Brijeg
Radnik
3
3
|
29.05.2022 19:00 | 3 : 3 |
|
||||||
29.05
17:00
Sloboda
ŽeljezniÄar
1
1
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
17:00
PosuŔje
Borac
3
0
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
17:00
Leotar
Tuzla City
0
0
|
29.05.2022 17:00 | 0 : 0 |
|
29.05
18:00
Crvena zvezda
Spartak
0
1
|
29.05.2022 18:00 | 0 : 1 |
29.05
11:00
Sloga (P)
Å umadija 1903
4
0
|
29.05.2022 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
29.05
11:00
Sunrise Å abac
Mladost (L)
5
0
|
29.05.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
29.05
10:00
Kopernikus ŽeležniÄar
Napredak
0
3
|
29.05.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
10:00
BuduÄnost
TimoÄanin
8
0
|
29.05.2022 10:00 | 8 : 0 |
|
29.05
10:00
RFK Novi Sad 1921
Petar PuaÄa
3
2
|
29.05.2022 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
10:00
RadniÄki (SM)
Index
4
2
|
29.05.2022 10:00 | 4 : 2 |
|
29.05
10:00
OFK BaÄka
Hajduk 1912
4
5
|
29.05.2022 10:00 | 4 : 5 |
|
||||||
29.05
10:00
RadniÄki 1912
Kabel
2
0
|
29.05.2022 10:00 | 2 : 0 |
29.05
11:00
RadniÄki (Å )
RadniÄki (NP)
4
3
|
29.05.2022 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
29.05
10:00
Petrika
RadniÄki (Z)
4
0
|
29.05.2022 10:00 | 4 : 0 | |||||||
29.05
10:00
Dinamo 1945
InÄija
4
4
|
29.05.2022 10:00 | 4 : 4 |
|
29.05
14:00
Brodarac 2
Zvezdara
5
2
|
29.05.2022 14:00 | 5 : 2 |
|
||||||
29.05
17:00
BASK
Internacional
5
0
|
29.05.2022 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
29.05
09:30
OFK Žarkovo
Bežanija
3
3
|
29.05.2022 09:30 | 3 : 3 | |||||||
29.05
11:00
IM Rakovica
SinÄeliÄ
3
6
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 6 |
|
||||||
29.05
15:00
IMT 2
BSK BorÄa
3
3
|
29.05.2022 15:00 | 3 : 3 |
|
29.05
10:00
KoriÄani
Napredak
3
1
|
29.05.2022 10:00 | 3 : 1 |
|
29.05
10:00
Feniks 1995
Hajduk
4
0
|
29.05.2022 10:00 | 4 : 0 | |||||||
29.05
10:00
Sofeks
OFK Kikinda
1
3
|
29.05.2022 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
29.05
10:00
Veternik
Jedinstvo (SP)
0
7
|
29.05.2022 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
29.05
11:00
Mladost (BJ)
Borac (Å )
2
3
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 3 |
|
29.05
17:00
Vojvodina
TSC
3
0
|
29.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
29.05
00:00
Lokomotiva
Brodarac
0
3
|
29.05.2022 00:00 | 0 : 3 | |||||||
29.05
00:00
Sopot
RFK GrafiÄar
2
1
|
29.05.2022 00:00 | 2 : 1 | |||||||
29.05
00:00
SinÄeliÄ
Crvena zvezda
3
3
|
29.05.2022 00:00 | 3 : 3 |
|
||||||
29.05
00:00
OLE
Zemun
4
0
|
29.05.2022 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
29.05
00:00
Partizan
Voždovac
2
1
|
29.05.2022 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
29.05
00:00
Studentski grad
OFK Beograd
3
4
|
29.05.2022 00:00 | 3 : 4 |
|
||||||
29.05
00:00
IMT
Rad
4
2
|
29.05.2022 00:00 | 4 : 2 |
|
29.05
RadniÄki (P)
Real NiÅ”
3
1
|
29.05.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
29.05
Radnik
OFK RadniÄki
1
1
|
29.05.2022 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
Dinamo
GFK Jagodina
3
2
|
29.05.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
29.05
Mineralac
SFS Borac
10
1
|
29.05.2022 | 10 : 1 |
|
29.05
12:00
Proleter (NS)
ŽelezniÄar
5
1
|
29.05.2022 12:00 | 5 : 1 |
|
29.05
12:00
OFK BaÄka
Hajduk 1912
6
2
|
29.05.2022 12:00 | 6 : 2 |
|
||||||
29.05
12:00
RFK Novi Sad 1921
Prof. Bolesnikov
0
2
|
29.05.2022 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
29.05
12:00
RadniÄki 1912
Kabel
5
1
|
29.05.2022 12:00 | 5 : 1 |
|
29.05
12:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (Z)
7
3
|
29.05.2022 12:00 | 7 : 3 |
|
||||||
29.05
12:00
Dinamo 1945
InÄija
1
11
|
29.05.2022 12:00 | 1 : 11 |
|
29.05
09:30
IMT
Kolubara
1
0
|
29.05.2022 09:30 | 1 : 0 | |||||||
29.05
14:30
RFK GrafiÄar
OFK Beograd
1
1
|
29.05.2022 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.05
09:00
Lokomotiva
RadniÄki (NB)
3
2
|
29.05.2022 09:00 | 3 : 2 | |||||||
29.05
18:00
011
OLE
1
2
|
29.05.2022 18:00 | 1 : 2 | |||||||
29.05
11:15
SinÄeliÄ
Rakovica
5
1
|
29.05.2022 11:15 | 5 : 1 | |||||||
29.05
17:00
Internacional
BSK BorÄa
1
2
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
29.05
11:00
Tutin
Kiker
0
4
|
29.05.2022 11:00 | 0 : 4 |
|
29.05
10:00
MaÄva (Å )
Vrelo Sport
7
1
|
29.05.2022 10:00 | 7 : 1 |
|
29.05
Lestane
BuduÄnost
|
29.05.2022 | : | |||||||
29.05
OFK Balkan
BSK 1925
2
3
|
29.05.2022 | 2 : 3 |
|
||||||
29.05
VinÄa
Bežanija
4
2
|
29.05.2022 | 4 : 2 | |||||||
29.05
Palilulac
BASK
0
3
|
29.05.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
00:00
Prva Iskra
OFK Žarkovo
2
1
|
29.05.2022 00:00 | 2 : 1 |
29.05
09:30
Takovo
Zlatibor
4
0
|
29.05.2022 09:30 | 4 : 0 |
|
29.05
17:00
Vojvodina
RadniÄki (N)
1
0
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
29.05
09:00
Brodarac 2
Kolubara
1
8
|
29.05.2022 09:00 | 1 : 8 |
|
29.05
17:30
Cepelin 026
RSK
3
6
|
29.05.2022 17:30 | 3 : 6 |
|
||||||
29.05
17:00
Sloboda
Sun Rise
2
0
|
29.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
10:00
RadniÄki 1923
MaÄva
2
1
|
29.05.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
29.05
11:00
AF AS Novi Pazar
Kiker
2
1
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
29.05
10:00
Mladost (L)
Javor Matis
4
2
|
29.05.2022 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
29.05
11:00
Sloga (BB)
Metalac
2
0
|
29.05.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
09:00
GauÄosi
Zlatibor
9
0
|
29.05.2022 09:00 | 9 : 0 |
|
29.05
Lider MGM
SFS Borac
6
2
|
29.05.2022 | 6 : 2 |
|
29.05
10:00
Kabel
OFK Kikinda 1909
1
4
|
29.05.2022 10:00 | 1 : 4 |
29.05
12:00
Derby 2015
InÄija
0
3
|
29.05.2022 12:00 | 0 : 3 |
|
29.05
10:00
Savacium
Senjak
1
4
|
29.05.2022 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
29.05
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Omladinac 2014
1
1
|
29.05.2022 10:00 | 1 : 1 | |||||||
29.05
10:00
Respekt
Loznica
0
3
|
29.05.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
29.05
10:00
MaÄva 1929
Drina
2
0
|
29.05.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
29.05
10:00
RadniÄki (V)
ŽelezniÄar
3
0
|
29.05.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
29.05
10:00
BajŔa
AFK
3
3
|
29.05.2022 10:00 | 3 : 3 |
|
29.05
00:00
OFK Beograd
011
3
0
|
29.05.2022 00:00 | 3 : 0 |
29.05
10:00
Tisa NjerÅ”
ObiliÄ
4
1
|
29.05.2022 10:00 | 4 : 1 |
|
29.05
11:00
OFK Bratstvo
TimoÄanin
3
0
|
29.05.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
29.05
12:00
GFK Jagodina
RadniÄki (S)
5
0
|
29.05.2022 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
29.05
11:00
OFK Knez Lazar
Finale 2013
4
4
|
29.05.2022 11:00 | 4 : 4 |
|
29.05
14:00
GFK Sloboda
Drina
6
2
|
29.05.2022 14:00 | 6 : 2 |
|
29.05
20:00
Crvena zvezda
Partizan
85
81
|
29.05.2022 20:00 | 85 : 81 |
29.05
19:30
ŽelezniÄar
Bekament BB
24
23
|
29.05.2022 19:30 | 24 : 23 |
29.05
17:00
FON
Loznica Grad 2018
1
5
|
29.05.2022 17:00 | 1 : 5 |
29.05
16:00
Mammoths Kikinda
Black Hornets
21
8
|
29.05.2022 16:00 | 21 : 8 |
29.05
00:00
Royal Crowns Kraljevo
Knights Klek
0
35
|
29.05.2022 00:00 | 0 : 35 |
|
||||||
29.05
00:00
Forestlanders Mladenovac
Bucharest Rebels
0
35
|
29.05.2022 00:00 | 0 : 35 |
|
29.05
00:00
Black Miners/Storks
Sarajevo Spartans
35
0
|
29.05.2022 00:00 | 35 : 0 |
|
||||||
29.05
Zagreb Patriots
Novi Sad Wild Dogs
22
14
|
29.05.2022 | 22 : 14 |
29.05
14:00
Giurgiu Gladiators
Blue Dragons Beograd
6
57
|
29.05.2022 14:00 | 6 : 57 |
|