19.03
14:30
Paskovac
Borac
0
2
|
19.03.2022 14:30 | 0 : 2 |
19.03
18:00
Vojvodina
ÄukariÄki
1
2
|
19.03.2022 18:00 | 1 : 2 | |||||||
19.03
16:00
Napredak
Voždovac
1
3
|
19.03.2022 16:00 | 1 : 3 | |||||||
19.03
14:00
RadniÄki 1923
RadniÄki (N)
0
0
|
19.03.2022 14:00 | 0 : 0 |
19.03
15:00
RadniÄki (SM)
RFK GrafiÄar
1
0
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
19.03
15:00
OFK Žarkovo
Zlatibor
0
0
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 0 | |||||||
19.03
15:00
InÄija
Timok 1919
0
1
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 1 | |||||||
19.03
15:00
Javor Matis
IMT
1
2
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 2 | |||||||
19.03
15:00
Rad
Mladost GAT
0
2
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 2 | |||||||
19.03
15:00
Loznica
BuduÄnost
0
1
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 1 | |||||||
19.03
15:00
Kabel
ŽelezniÄar
0
1
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 1 |
19.03
15:00
OFK BeÄej 1918
Jedinstvo (SP)
2
1
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 1 | |||||||
19.03
15:00
OFK Stari Grad
OFK Kikinda
2
1
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 1 | |||||||
19.03
15:00
Dinamo 1945
Hajduk 1912
3
2
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 2 | |||||||
19.03
15:00
RadniÄki (Zr)
1. Maj Ruma
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
19.03
15:00
OFK VrŔac
RadniÄki 1912
0
0
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 0 |
19.03
14:30
Sloga (P)
TrepÄa
2
0
|
19.03.2022 14:30 | 2 : 0 | |||||||
19.03
14:30
Mladi radnik 1926
SuŔica
1
1
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 1 | |||||||
19.03
14:30
Real
Takovo
0
0
|
19.03.2022 14:30 | 0 : 0 | |||||||
19.03
14:30
Sloga (K)
GFK Sloboda
0
0
|
19.03.2022 14:30 | 0 : 0 | |||||||
19.03
14:30
MaÄva 1929
RaÄevac
1
0
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 0 |
19.03
15:00
RadniÄki (O)
BASK
0
1
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.03
15:00
BSK BorÄa
UÅ”Äe Novi Beograd
1
1
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
15:00
Zemun
Studentski grad
0
1
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 1 | |||||||
19.03
15:00
OFK Beograd
Jedinstvo
1
2
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.03
11:00
Teleoptik
Prva iskra
2
0
|
19.03.2022 11:00 | 2 : 0 |
19.03
15:00
MeŔevo
PÄinja
0
1
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 1 | |||||||
19.03
15:00
Sloga (L)
Rembas
1
0
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
19.03
15:00
Vlasina
TimoÄanin
1
0
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 0 |
19.03
15:00
Crvena zvezda (VS)
Jedinstvo (V)
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
19.03
15:00
Sloga
Omladinac FAM
0
0
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 0 | |||||||
19.03
15:00
Jedinstvo (BK)
Sloboda
5
1
|
19.03.2022 15:00 | 5 : 1 | |||||||
19.03
15:00
Kozara
Begej
0
0
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 0 | |||||||
19.03
15:00
Proleter
Vojvodina 1928
1
1
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 1 |
19.03
15:00
Mladost
Dunav
1
1
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
15:00
Cement
Sloga (T)
1
2
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.03
15:00
RadniÄki (NP)
Veternik
0
0
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.03
15:00
Sloga (E)
Index
2
1
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 1 | |||||||
19.03
15:00
RFK Novi Sad 1921
Donji Srem 2015
0
0
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 0 |
19.03
15:00
Senta
BaÄka (P)
3
0
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 0 | |||||||
19.03
15:00
BaÄka 1901
Vojvodina (BG)
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
19.03
15:00
NjegoÅ”
BajŔa
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 |
19.03
15:00
SremÄica
Komgrap
1
0
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
19.03
15:00
VinÄa
Zvezda
3
0
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
11:00
GSP Polet DorÄol
Torlak
0
3
|
19.03.2022 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
10:00
SinÄeliÄ
Napredak
4
0
|
19.03.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
19.03
14:30
KaraÄorÄe
Å umadija 1903
0
1
|
19.03.2022 14:30 | 0 : 1 |
|
19.03
14:30
Sevojno
Sloboda
0
4
|
19.03.2022 14:30 | 0 : 4 | |||||||
19.03
14:30
FAP
Polet (LJ)
1
2
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 2 |
|
19.03
14:30
Ribnica
Cer
3
0
|
19.03.2022 14:30 | 3 : 0 |
|
19.03
14:30
Å umadija
Sloga (B)
1
1
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
14:30
Sloboda
VGSK
0
1
|
19.03.2022 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
19.03
14:30
Rudar 2001
Mladi borac
2
0
|
19.03.2022 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
19.03
14:30
Morava
OFK Mihajlovac
1
4
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
19.03
14:30
KaraÄorÄe
Sloga 33
2
0
|
19.03.2022 14:30 | 2 : 0 |
|
19.03
15:00
Pukovac
Morava
0
1
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
19.03
15:00
OFK TopliÄanin
Svetlost
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
19.03
15:00
SFK Morava
Äekmin
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.03
15:00
Nebeski Andjeli
Jablanica
1
0
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
19.03
15:00
Blagotin
Jedinstvo 1936
3
2
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.03
15:00
Morava 1918
OFK Lugomir
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
19.03
15:00
OFK Knjaz
Brodoremont
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.03
15:00
Zvezda
BSK
5
1
|
19.03.2022 15:00 | 5 : 1 | |||||||
19.03
11:00
Äerdap
Bor 1919
1
0
|
19.03.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.03
15:00
Dunav
Ozren
7
0
|
19.03.2022 15:00 | 7 : 0 |
19.03
15:00
RadniÄki (S)
Bratstvo 2019
0
3
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 3 | |||||||
19.03
15:00
ŽAK
Kordun
6
0
|
19.03.2022 15:00 | 6 : 0 | |||||||
19.03
15:00
Vojvodina
BuduÄnost (G)
4
1
|
19.03.2022 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.03
15:00
Crvenka
Polet
3
2
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 2 | |||||||
19.03
15:00
Borac (BG)
Borac 46
2
1
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 1 |
19.03
16:00
Slavija
Jedinstvo
3
0
|
19.03.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
16:00
Crvena Zvezda
OFK Futog
1
4
|
19.03.2022 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.03
16:00
Omladinac
Å ajkaÅ” 1908
0
3
|
19.03.2022 16:00 | 0 : 3 |
19.03
15:00
Partizan (U)
Vulturul
3
1
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 1 | |||||||
19.03
15:00
Jedinstvo SteviÄ
Crvena zvezda
5
2
|
19.03.2022 15:00 | 5 : 2 |
19.03
15:00
GFK Sloven
Partizan
5
0
|
19.03.2022 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
19.03
15:00
Podrinje
RadniÄki
0
0
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 0 |
|
19.03
15:00
Srbobran
OFK Vrbas
0
0
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 0 | |||||||
19.03
15:00
AFK
BuduÄnost
4
0
|
19.03.2022 15:00 | 4 : 0 | |||||||
19.03
15:00
Jadran
TornjoÅ”
1
3
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 3 | |||||||
19.03
15:00
Proleter
ÄurÄin
0
3
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 3 | |||||||
19.03
15:00
Sloga
BaÄka
4
0
|
19.03.2022 15:00 | 4 : 0 | |||||||
19.03
15:00
RadniÄki 1905
Napredak
4
0
|
19.03.2022 15:00 | 4 : 0 |
19.03
14:30
Jasenica 2017
Borac 1932
1
3
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 3 |
|
19.03
15:00
Rudna Glava
Zlot
4
1
|
19.03.2022 15:00 | 4 : 1 | |||||||
19.03
15:00
PoreÄ
KljuÄ
5
2
|
19.03.2022 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
19.03
15:00
Å arbanovac
Polom
4
0
|
19.03.2022 15:00 | 4 : 0 |
|
19.03
15:00
Jedinstvo (Å )
Kumarevo 65
3
0
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 0 | |||||||
19.03
15:00
BuduÄnost
ZloÄudovo
0
1
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
19.03
15:00
TaskoviÄi
RadniÄki 1924
1
1
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 1 | |||||||
19.03
15:00
Svrljig
Pobeda
4
0
|
19.03.2022 15:00 | 4 : 0 | |||||||
19.03
15:00
Toplica
Palilula
3
1
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 1 |
19.03
Midžor
TrebiÄ
4
1
|
19.03.2022 | 4 : 1 |
|
||||||
19.03
Rudar VrÅ”ka Äuka
Rudar (P)
1
0
|
19.03.2022 | 1 : 0 |
|
||||||
19.03
Rtanj
OFK Rtanj
3
1
|
19.03.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
19.03
RadniÄki 1946
Hajduk
7
0
|
19.03.2022 | 7 : 0 |
|
19.03
15:00
BoŔnjane
Sloga (D)
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
19.03
15:00
Gornji StepoÅ”
13. April
5
1
|
19.03.2022 15:00 | 5 : 1 |
|
19.03
15:30
Delija
Mladost (BD)
0
0
|
19.03.2022 15:30 | 0 : 0 | |||||||
19.03
15:30
BuduÄnost
ŽFK Banat
1
0
|
19.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
19.03
15:00
Partizan (G)
Juhor (G)
1
4
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.03
15:00
Rudar (SR)
Napredak
2
1
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
19.03
14:30
Zvižd
Borac (Ž)
1
0
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 0 |
19.03
15:00
Barajevo
BuduÄnost (Z)
5
0
|
19.03.2022 15:00 | 5 : 0 |
19.03
15:00
Milutinac
Dunav
1
2
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.03
15:00
Borac (O)
Hajduk
1
2
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 2 |
19.03
14:30
Sloga (D)
MarÅ”iÄ
5
0
|
19.03.2022 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
19.03
14:30
KoŔutnjak
Jedinstvo
1
1
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
14:30
Bratstvo 1975
Borac (D)
0
3
|
19.03.2022 14:30 | 0 : 3 |
|
19.03
14:30
OFK JabuÄje
Spartak 1924
0
1
|
19.03.2022 14:30 | 0 : 1 | |||||||
19.03
14:30
OFK Senjak
Banjani
4
0
|
19.03.2022 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
19.03
14:30
OFK BrÄanac
OFK OseÄina
3
2
|
19.03.2022 14:30 | 3 : 2 |
19.03
14:30
Kej
Slatina
3
2
|
19.03.2022 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
19.03
14:30
OvÄar
Jedinstvo
3
2
|
19.03.2022 14:30 | 3 : 2 |
|
19.03
15:00
Rudar
Proleter
1
0
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
19.03
14:30
Rudar
Vidojevica
1
0
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
19.03
14:30
Cer
RadniÄki (Ko)
1
3
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
19.03
14:30
GuÄevo 1929
Lipolist
1
0
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 0 |
|
19.03
14:30
Crnokosa
PeruÄac
8
0
|
19.03.2022 14:30 | 8 : 0 |
|
19.03
14:30
Mladost (S)
Levosoje
3
0
|
19.03.2022 14:30 | 3 : 0 |
19.03
15:00
Varvarin
Donji Kopaonik
1
4
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 4 | |||||||
19.03
15:00
Garevina
Omladinac
3
1
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 1 | |||||||
19.03
15:00
Stari Trstenik
Kamenorezac 76
2
2
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 2 |
|
19.03
14:30
Crvena Jabuka
NepriÄava
3
1
|
19.03.2022 14:30 | 3 : 1 | |||||||
19.03
14:30
Pepeljevac
Pambukovica
2
0
|
19.03.2022 14:30 | 2 : 0 |
19.03
15:00
Rudar
PSK Putinci
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
19.03
15:00
OFK Klek
MSK
2
1
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
19.03
13:00
Miljakovac
BUSK
1
0
|
19.03.2022 13:00 | 1 : 0 |
|
19.03
15:00
Mladost (D)
Vinogradar
1
0
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 0 |
19.03
15:00
TvrÄava
Slavija (P)
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
19.03
15:00
Mlada krila
PopoviÄi Vrnjci
0
0
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 0 |
|
19.03
14:30
Bata BuliÄ
Zadrugar 1947
2
0
|
19.03.2022 14:30 | 2 : 0 |
|
19.03
15:00
SFU GraniÄar 024
Vinogradar
0
3
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 3 |
|
19.03
15:00
Borac
Zmajevac
7
1
|
19.03.2022 15:00 | 7 : 1 |
|
19.03
16:00
ŽelezniÄar
BaÄka
0
0
|
19.03.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
19.03
15:00
Mladost (MD)
Omladinac (V)
3
3
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 3 | |||||||
19.03
18:00
Borjak 2013
Å ampion 2013
0
5
|
19.03.2022 18:00 | 0 : 5 |
19.03
15:00
Tamnava
Kolubara (LP)
2
0
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
19.03
14:30
Polet (SD)
Vrelo
3
0
|
19.03.2022 14:30 | 3 : 0 |
|
19.03
15:00
Jadar 07
Borac
3
0
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
19.03
19:00
Zrinjski
Radnik
4
0
|
19.03.2022 19:00 | 4 : 0 |
|
19.03
14:30
Drina
Sutjeska
1
0
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 0 | |||||||
19.03
14:30
Sloga
LjubiÄ
4
1
|
19.03.2022 14:30 | 4 : 1 | |||||||
19.03
14:30
Zvijezda 09
ŽeljezniÄar Sport Team
0
0
|
19.03.2022 14:30 | 0 : 0 | |||||||
19.03
14:30
Sloboda
Borac
1
0
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 0 | |||||||
19.03
14:30
Tekstilac
ModriÄa
2
0
|
19.03.2022 14:30 | 2 : 0 | |||||||
19.03
14:30
Kozara
Slavija
3
0
|
19.03.2022 14:30 | 3 : 0 |
19.03
15:00
Zvijezda
Simm Bau
3
2
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 2 | |||||||
19.03
15:00
BuduÄnost
Rudar
3
0
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 0 | |||||||
19.03
15:00
Bratstvo
Igman
1
2
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 2 | |||||||
19.03
15:00
Travnik
Jedinstvo
1
1
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 1 | |||||||
19.03
15:00
Goražde
Tomislav
3
2
|
19.03.2022 15:00 | 3 : 2 | |||||||
19.03
15:00
Mladost
Radnik
1
1
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 1 | |||||||
19.03
15:00
Gradina
TOÅ K
1
1
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 1 |
19.03
13:30
Aston Villa
Arsenal
0
1
|
19.03.2022 13:30 | 0 : 1 |
|
19.03
16:00
Stoke City
Millwall
2
0
|
19.03.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.03
16:00
Swansea City
Birmingham City
0
0
|
19.03.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.03
13:30
Derby County
Coventry City
1
1
|
19.03.2022 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
16:00
Huddersfield Town
AFC Bournemouth
0
3
|
19.03.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
16:00
Reading
Blackburn Rovers
1
0
|
19.03.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.03
16:00
Bristol City
West Bromwich Albion
2
2
|
19.03.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.03
16:00
Hull City
Luton Town
1
3
|
19.03.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.03
13:30
Sheffield United
Barnsley
2
0
|
19.03.2022 13:30 | 2 : 0 |
|
19.03
14:00
Alaves
Granada
2
3
|
19.03.2022 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.03
18:30
Osasuna
Levante
3
1
|
19.03.2022 18:30 | 3 : 1 |
|
||||||
19.03
21:00
Rayo Vallecano
Atletico Madrid
0
1
|
19.03.2022 21:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.03
16:15
Elche
Valencia
0
1
|
19.03.2022 16:15 | 0 : 1 |
|
19.03
18:30
Bayern
Union Berlin
4
0
|
19.03.2022 18:30 | 4 : 0 |
|
||||||
19.03
15:30
Stuttgart
Augsburg
3
2
|
19.03.2022 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
19.03
15:30
Mainz 05
Arminia
4
0
|
19.03.2022 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
19.03
15:30
Hertha BSC
Hoffenheim
3
0
|
19.03.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
15:30
Greuther FĆ¼rth
Freiburg
0
0
|
19.03.2022 15:30 | 0 : 0 |
|
19.03
20:45
Cagliari
Milan
0
1
|
19.03.2022 20:45 | 0 : 1 |
|
||||||
19.03
18:00
Inter
Fiorentina
1
1
|
19.03.2022 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
15:00
Napoli
Udinese
2
1
|
19.03.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
19.03
17:00
Lens
Clermont
3
1
|
19.03.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.03
21:00
Nantes
Lille
0
1
|
19.03.2022 21:00 | 0 : 1 |
|
19.03
12:00
MaÄva
Kolubara
2
7
|
19.03.2022 12:00 | 2 : 7 |
19.03
11:00
Metalac (GM)
GFK Sloboda
1
1
|
19.03.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
19.03
Jedinstvo
Napredak
1
2
|
19.03.2022 | 1 : 2 |
|
19.03
Radnik
RadniÄki (P)
2
3
|
19.03.2022 | 2 : 3 |
|
||||||
19.03
GFK DuboÄica
Real
2
1
|
19.03.2022 | 2 : 1 |
|
19.03
10:00
Spartak ŽK
Tisa NjerÅ”
1
1
|
19.03.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
10:00
Prof. Bolesnikov
Index
0
1
|
19.03.2022 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.03
10:00
Hajduk 1912
Proleter
0
10
|
19.03.2022 10:00 | 0 : 10 |
|
||||||
19.03
10:00
RadniÄki 1912
Mladost (NS)
8
0
|
19.03.2022 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
19.03
10:00
OFK BaÄka
Vojvodina
0
8
|
19.03.2022 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
19.03
10:00
RFK Novi Sad 1921
Kabel
2
1
|
19.03.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
19.03
10:00
Å umadija (T)
Grizzly ML
2
1
|
19.03.2022 10:00 | 2 : 1 | |||||||
19.03
12:00
RSK
Borac 1932
0
2
|
19.03.2022 12:00 | 0 : 2 |
|
19.03
11:00
Rojkovac
Dunav (VS)
3
0
|
19.03.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
11:30
OFK Balkan
BSK 1925
2
3
|
19.03.2022 11:30 | 2 : 3 |
|
||||||
19.03
14:00
GSP Polet
RadniÄki
1
2
|
19.03.2022 14:00 | 1 : 2 |
|
19.03
Jedinstvo
Proleter
1
3
|
19.03.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
19.03
TSK
Petrika
|
19.03.2022 | : | |||||||
19.03
Borac
BaÄka
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
19.03
11:30
ÄukariÄki
Zemun
3
0
|
19.03.2022 11:30 | 3 : 0 | |||||||
19.03
15:30
MaÄva
Brodarac
2
0
|
19.03.2022 15:30 | 2 : 0 | |||||||
19.03
12:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1923
0
0
|
19.03.2022 12:00 | 0 : 0 | |||||||
19.03
11:00
Vojvodina
Partizan
1
1
|
19.03.2022 11:00 | 1 : 1 |
19.03
00:00
RadniÄki (NB)
Brodarac
2
1
|
19.03.2022 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.03
00:00
IMT
Studentski grad
0
3
|
19.03.2022 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
00:00
Rad
Partizan
2
4
|
19.03.2022 00:00 | 2 : 4 |
|
||||||
19.03
00:00
OFK Beograd
SinÄeliÄ
0
2
|
19.03.2022 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.03
00:00
Voždovac
Sopot
5
1
|
19.03.2022 00:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.03
00:00
Zemun
Lokomotiva
0
2
|
19.03.2022 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.03
00:00
Crvena zvezda
RFK GrafiÄar
1
1
|
19.03.2022 00:00 | 1 : 1 |
|
19.03
13:30
Metalac (GM)
GFK Sloboda
3
2
|
19.03.2022 13:30 | 3 : 2 |
|
19.03
Dinamo
GFK DuboÄica
4
1
|
19.03.2022 | 4 : 1 |
|
||||||
19.03
BuduÄnost
Timok 1919
4
2
|
19.03.2022 | 4 : 2 |
|
19.03
10:00
ODR
ŽelezniÄar
3
0
|
19.03.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
19.03
09:00
BSK BorÄa
011
1
3
|
19.03.2022 09:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.03
15:00
RadniÄki (NB)
OFK Beograd
1
3
|
19.03.2022 15:00 | 1 : 3 |
|
19.03
14:30
Novi Pazar
Bane 1931
5
0
|
19.03.2022 14:30 | 5 : 0 |
|
19.03
12:30
MaÄva (Å )
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
2
|
19.03.2022 12:30 | 2 : 2 |
|
19.03
10:00
Kopernikus ŽeležniÄar
MeŔevo - Knez Lazar
1
4
|
19.03.2022 10:00 | 1 : 4 |
19.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda (Ä)
1
2
|
19.03.2022 11:00 | 1 : 2 |
19.03
Sutjeska
FruŔkogorac
1
1
|
19.03.2022 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
Armija SK
Mladost GAT
2
1
|
19.03.2022 | 2 : 1 |
|
||||||
19.03
FruŔkogorac
Kabel
|
19.03.2022 | : |
19.03
12:00
Ada
Napredak
1
3
|
19.03.2022 12:00 | 1 : 3 | |||||||
19.03
14:00
ÄukariÄki
Zemun
2
1
|
19.03.2022 14:00 | 2 : 1 | |||||||
19.03
13:00
Crvena zvezda
Rad
3
3
|
19.03.2022 13:00 | 3 : 3 | |||||||
19.03
13:00
Kiker
Brodarac
3
0
|
19.03.2022 13:00 | 3 : 0 | |||||||
19.03
14:00
Spartak ŽK
Sloga (P)
0
1
|
19.03.2022 14:00 | 0 : 1 | |||||||
19.03
13:00
Vojvodina
Partizan
0
1
|
19.03.2022 13:00 | 0 : 1 |
19.03
17:00
RadniÄki (NB) 2
BSK 1925
2
0
|
19.03.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.03
11:00
Rad 2
Rakovica
4
1
|
19.03.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
19.03
13:00
Sun Rise
RSK
4
0
|
19.03.2022 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.03
14:00
Jedinstvo Putevi
Cepelin 026
4
0
|
19.03.2022 14:00 | 4 : 0 |
|
19.03
10:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
1
0
|
19.03.2022 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.03
10:00
Bane 1931
Kosmet
1
1
|
19.03.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
10:00
Sport Klub 99
Apolon 2018
|
19.03.2022 10:00 |
|
|||||||
19.03
10:00
RadniÄki 1923
Kiker
|
19.03.2022 10:00 |
|
|||||||
19.03
10:00
Rudar (KM)
AF AS Novi Pazar
1
1
|
19.03.2022 10:00 | 1 : 1 |
19.03
10:00
Polimlje
GFK Sloboda
3
4
|
19.03.2022 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
19.03
10:00
Javor Matis
Takovo
4
2
|
19.03.2022 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
19.03
10:00
Spartak 1976
Sloboda (Ä)
|
19.03.2022 10:00 |
|
|||||||
19.03
10:00
Jedinstvo Putevi
Metalac
|
19.03.2022 10:00 |
|
|||||||
19.03
10:00
Ares 2015
Sloga (BB)
2
5
|
19.03.2022 10:00 | 2 : 5 |
|
19.03
Trio
Vlasina
1
5
|
19.03.2022 | 1 : 5 |
|
||||||
19.03
RadniÄki (N)
RadniÄki (P)
6
0
|
19.03.2022 | 6 : 0 |
|
||||||
19.03
OFK RadniÄki
SFS Borac
4
2
|
19.03.2022 | 4 : 2 |
|
||||||
19.03
Trayal Knez Lazar
Lider MGM
3
0
|
19.03.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
Car Konstantin
Real
1
4
|
19.03.2022 | 1 : 4 |
|
19.03
09:30
OFK BaÄka
RadniÄki 1912
0
0
|
19.03.2022 09:30 | 0 : 0 | |||||||
19.03
10:00
Petar PuaÄa
Arena Su
2
1
|
19.03.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.03
10:00
Hajduk 1912
Krila Krajine
0
4
|
19.03.2022 10:00 | 0 : 4 |
|
19.03
12:00
ODR
Proleter 2006
2
3
|
19.03.2022 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.03
10:00
GFK Sloven
InÄija
2
1
|
19.03.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.03
15:00
Jedinstvo (SP)
Petrika
0
3
|
19.03.2022 15:00 | 0 : 3 |
|
19.03
10:00
Savacium
Jedinstvo (Ub)
3
0
|
19.03.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
19.03
10:00
Jasenica 2017
RSK
|
19.03.2022 10:00 |
|
|||||||
19.03
10:00
ŽelezniÄar
AF Duljaj
0
3
|
19.03.2022 10:00 | 0 : 3 | |||||||
19.03
11:00
Zvižd
Soko 2015
3
2
|
19.03.2022 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.03
10:00
Cepelin 026
Mladi radnik 1926
|
19.03.2022 10:00 |
|
|||||||
19.03
10:30
PetliÄ SD 2006
Å umadija
1
1
|
19.03.2022 10:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
11:00
Smederevo 1924
AF ÄokiÄ
6
0
|
19.03.2022 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
19.03
11:00
Sloga 33
VGSK
2
0
|
19.03.2022 11:00 | 2 : 0 | |||||||
19.03
10:00
OPK Rudar 1933
Plana
1
0
|
19.03.2022 10:00 | 1 : 0 |
|
19.03
11:30
BSK
IMT
1
5
|
19.03.2022 11:30 | 1 : 5 |
|
19.03
15:00
Sunrise Å abac
POFK Savacium
5
1
|
19.03.2022 15:00 | 5 : 1 |
|
19.03
17:00
Crvena zvezda
Teleoptik
3
0
|
19.03.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
19.03
12:30
Ole
ÄukariÄki
2
3
|
19.03.2022 12:30 | 2 : 3 |
|
||||||
19.03
10:00
Mungosi
PFK Žarkovo 2000
2
0
|
19.03.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
19.03
17:00
SinÄeliÄ
RadniÄki (NB)
2
0
|
19.03.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.03
10:00
RadniÄki (O)
Lokomotiva
2
4
|
19.03.2022 10:00 | 2 : 4 |
|
19.03
09:00
Rakovica
ÄukariÄki
2
1
|
19.03.2022 09:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.03
09:00
Rad
OFK Beograd
2
1
|
19.03.2022 09:00 | 2 : 1 |
|
19.03
12:00
ŽGFK Borac
RadniÄki 1923
1
0
|
19.03.2022 12:00 | 1 : 0 | |||||||
19.03
13:00
Jedinstvo
Kraljica Marija
0
1
|
19.03.2022 13:00 | 0 : 1 |
|
19.03
14:30
Kolubara
Olimpik
1
1
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
11:00
Voždovac
ÄukariÄki
6
1
|
19.03.2022 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
19.03
09:00
Teleoptik
OFK Beograd
4
1
|
19.03.2022 09:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.03
10:30
Zemun
Kampione
1
1
|
19.03.2022 10:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.03
19:00
RFK GrafiÄar
Crvena zvezda
2
1
|
19.03.2022 19:00 | 2 : 1 |
|
19.03
12:00
Å umadinac
Milutinac
1
5
|
19.03.2022 12:00 | 1 : 5 |
|
19.03
09:00
MaÄva 1
Mladost
4
1
|
19.03.2022 09:00 | 4 : 1 |
|
19.03
12:00
Junior
OFK Morava 2012
0
2
|
19.03.2022 12:00 | 0 : 2 |
|
19.03
21:00
SC Derby
BuduÄnost VOLI
89
84
|
19.03.2022 21:00 | 89 : 84 | |||||||
19.03
19:00
Partizan NIS
Igokea m:tel
83
70
|
19.03.2022 19:00 | 83 : 70 | |||||||
19.03
17:00
Zadar
Cedevita Olimpija
77
92
|
19.03.2022 17:00 | 77 : 92 |
19.03
18:00
OKK Novi Pazar
Kolubara LA 2003
89
83
|
19.03.2022 18:00 | 89 : 83 | |||||||
19.03
13:00
Slodes SoccerBet
Zdravlje Leskovac
62
77
|
19.03.2022 13:00 | 62 : 77 | |||||||
19.03
18:30
Zlatibor
Sloga
91
68
|
19.03.2022 18:30 | 91 : 68 | |||||||
19.03
18:00
Sloboda
OKK Beograd
94
77
|
19.03.2022 18:00 | 94 : 77 | |||||||
19.03
18:00
VrŔac
Vojvodina
76
69
|
19.03.2022 18:00 | 76 : 69 | |||||||
19.03
19:30
TamiÅ”
Dynamic VIP PAY
80
76
|
19.03.2022 19:30 | 80 : 76 |
19.03
16:00
ŽelezniÄar
Spartak Office Shoes
76
82
|
19.03.2022 16:00 | 76 : 82 | |||||||
19.03
16:30
Borac
Mladost
106
87
|
19.03.2022 16:30 | 106 : 87 | |||||||
19.03
18:00
Hercegovac
Pirot
85
96
|
19.03.2022 18:00 | 85 : 96 |
19.03
16:30
Beovuk 72
Star
77
88
|
19.03.2022 16:30 | 77 : 88 | |||||||
19.03
18:00
Napredak Junior
Napredak Metalka Majur
63
69
|
19.03.2022 18:00 | 63 : 69 |
19.03
20:00
Borac 2015
BKK RadniÄki
13
20
|
19.03.2022 20:00 | 13 : 20 |
19.03
20:20
Flash
Žarkovo
70
83
|
19.03.2022 20:20 | 70 : 83 |
19.03
15:00
Plana
Loznica
87
69
|
19.03.2022 15:00 | 87 : 69 | |||||||
19.03
19:00
Jagodina
M015
80
88
|
19.03.2022 19:00 | 80 : 88 |
19.03
17:00
ParaÄin
Zlatar
86
91
|
19.03.2022 17:00 | 86 : 91 | |||||||
19.03
19:00
Sloga Elite
Student BB
76
69
|
19.03.2022 19:00 | 76 : 69 | |||||||
19.03
18:00
Zekas 75
Crnokosa
96
67
|
19.03.2022 18:00 | 96 : 67 |
19.03
12:30
Marinos
TopliÄanin
77
55
|
19.03.2022 12:30 | 77 : 55 | |||||||
19.03
18:00
Panteri
Knjaževac 1950
73
70
|
19.03.2022 18:00 | 73 : 70 |
19.03
18:30
NiÅ”
Mladost Vesna
85
90
|
19.03.2022 18:30 | 85 : 90 |
19.03
17:00
ŽelezniÄar
Hajduk
78
81
|
19.03.2022 17:00 | 78 : 81 | |||||||
19.03
20:30
Stara Pazova
Sveti ÄorÄe
82
95
|
19.03.2022 20:30 | 82 : 95 |
19.03
18:00
Jedinstvo
Nova Pazova
90
85
|
19.03.2022 18:00 | 90 : 85 |
19.03
14:30
BorÄa
Gro-Basket
100
68
|
19.03.2022 14:30 | 100 : 68 |
19.03
Mladost 2014
RadniÄki
24
26
|
19.03.2022 | 24 : 26 | |||||||
19.03
17:00
MVP 3x3
OseÄina
16
20
|
19.03.2022 17:00 | 16 : 20 | |||||||
19.03
14:00
Å abac
ApaÄ
19
21
|
19.03.2022 14:00 | 19 : 21 |
19.03
14:00
Play off
Student 014
20
0
|
19.03.2022 14:00 | 20 : 0 |
|
||||||
19.03
16:30
Sloga
Užice
13
23
|
19.03.2022 16:30 | 13 : 23 | |||||||
19.03
18:00
BabajiÄ
Sevojno
18
26
|
19.03.2022 18:00 | 18 : 26 |
19.03
19:00
Petrovgrad
Futog 1276
23
23
|
19.03.2022 19:00 | 23 : 23 | |||||||
19.03
18:00
BuduÄnost
I Came To Play
20
28
|
19.03.2022 18:00 | 20 : 28 |
19.03
18:00
Opovo 99
Partizan
83
62
|
19.03.2022 18:00 | 83 : 62 | |||||||
19.03
17:30
Ru koÅ”
Dinamo
20
0
|
19.03.2022 17:30 | 20 : 0 |
|
||||||
19.03
18:00
Vojka
Jedinstvo
64
93
|
19.03.2022 18:00 | 64 : 93 | |||||||
19.03
18:00
Jadran
Å imanovci
95
94
|
19.03.2022 18:00 | 95 : 94 | |||||||
19.03
18:00
RadniÄki
Agrobanat
77
72
|
19.03.2022 18:00 | 77 : 72 |
19.03
16:30
OKK Sokobanja
Bin
77
86
|
19.03.2022 16:30 | 77 : 86 | |||||||
19.03
16:00
Hisar
Trijumf
66
104
|
19.03.2022 16:00 | 66 : 104 |
19.03
14:00
Äuprija
Stari Ras
87
56
|
19.03.2022 14:00 | 87 : 56 |
19.03
17:30
Sloga (PM)
Novi Pazar 1969
97
102
|
19.03.2022 17:30 | 97 : 102 |
19.03
16:00
Cinkarna Celje
Orlovi
74
58
|
19.03.2022 16:00 | 74 : 58 | |||||||
19.03
19:00
BuduÄnost Bemax
Montana 2003
102
45
|
19.03.2022 19:00 | 102 : 45 |
19.03
Sivac
Äelarevo
|
19.03.2022 | : | |||||||
19.03
Delfin
BorÄa
|
19.03.2022 | : | |||||||
19.03
Srem
Vojvodina 021- 2
|
19.03.2022 | : | |||||||
19.03
Jedinstvo
KaraÄorÄevo
|
19.03.2022 | : |
19.03
16:00
Art Basket
Proleter 023
112
53
|
19.03.2022 16:00 | 112 : 53 | |||||||
19.03
13:00
Radivoj KoraÄ
SPD RadniÄki
81
72
|
19.03.2022 13:00 | 81 : 72 | |||||||
19.03
17:30
Vojvodina 021
VrŔac
84
69
|
19.03.2022 17:30 | 84 : 69 |
19.03
17:30
TopolÄanka
K
90
62
|
19.03.2022 17:30 | 90 : 62 | |||||||
19.03
15:30
RadniÄki
Spartak
71
75
|
19.03.2022 15:30 | 71 : 75 | |||||||
19.03
17:00
Stara Pazova
Ljubovija
70
54
|
19.03.2022 17:00 | 70 : 54 |
19.03
15:30
Konstantin
Star
76
82
|
19.03.2022 15:30 | 76 : 82 | |||||||
19.03
14:00
Crvena zvezda MTS
SPD RadniÄki
88
72
|
19.03.2022 14:00 | 88 : 72 | |||||||
19.03
18:00
Spartak Office shoes
Futog NS Basket 07
78
67
|
19.03.2022 18:00 | 78 : 67 | |||||||
19.03
14:00
Partizan NIS
Mega Mozzart
59
89
|
19.03.2022 14:00 | 59 : 89 |
19.03
16:30
Kraljevo
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
80
47
|
19.03.2022 16:30 | 80 : 47 |
19.03
16:30
Mladost
Kikinda
3
0
|
19.03.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
19.03
17:00
Srem Iton
Vest
3
1
|
19.03.2022 17:00 | 3 : 1 | |||||||
19.03
20:30
Dunav Volley
Hajduk
3
0
|
19.03.2022 20:30 | 3 : 0 |
19.03
Pin
Ozren
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
Volejbor-tim
Timok
1
3
|
19.03.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
19.03
Hajduk Veljko 2
Kladovo
1
3
|
19.03.2022 | 1 : 3 |
|
19.03
MagliÄ 1953
Dunav Voley 2
3
0
|
19.03.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
Vrbas
Sloven
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
Mladost
Botafogo
3
1
|
19.03.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
19.03
Novi Sad 2
Sombor
3
2
|
19.03.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
19.03
BaÄka Palanka
Stražilovo 2
3
2
|
19.03.2022 | 3 : 2 |
|
19.03
19:00
KaraÄorÄe
Novi Sad
1
3
|
19.03.2022 19:00 | 1 : 3 | |||||||
19.03
19:00
VGSK
Klek SrbijaŔume
3
0
|
19.03.2022 19:00 | 3 : 0 |
19.03
16:00
Ribnica 2
MOK TopliÄanin 97
1
3
|
19.03.2022 16:00 | 1 : 3 | |||||||
19.03
19:00
ŽelezniÄar
Užice
3
2
|
19.03.2022 19:00 | 3 : 2 | |||||||
19.03
20:30
Kosovska Mitrovica
Banat
3
2
|
19.03.2022 20:30 | 3 : 2 |
19.03
14:00
Novi Pazar
ŽOK Napredak 037
3
1
|
19.03.2022 14:00 | 3 : 1 |
19.03
16:30
NS Volej Team
Futog
3
0
|
19.03.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
19.03
14:30
Volley Stars
Srem 2
3
0
|
19.03.2022 14:30 | 3 : 0 | |||||||
19.03
18:00
FOK
Ruma
3
0
|
19.03.2022 18:00 | 3 : 0 | |||||||
19.03
18:00
Futog West
Novi Sad 2
3
2
|
19.03.2022 18:00 | 3 : 2 | |||||||
19.03
12:00
Å trand Volej
Mladost 1979
0
3
|
19.03.2022 12:00 | 0 : 3 |
19.03
Volejbor-Tim
ZajeÄar
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
Hajduk Veljko
Viner
3
1
|
19.03.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
19.03
Äerdap
Timok
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
19.03
BeoÄin
Å trand Volej 2
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
Omladinac 2
Partizan
3
0
|
19.03.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
InÄija 2
FOK 2
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
Maks
Mladost
3
0
|
19.03.2022 | 3 : 0 |
|
19.03
17:00
Prilike
BuduÄnost Nec
3
1
|
19.03.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.03
17:00
Stars
Crnokosa
3
0
|
19.03.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
17:00
Sloboda S -2
Priboj
3
2
|
19.03.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.03
17:00
Zlatar
Forma
3
0
|
19.03.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
17:00
Sloga 031
Sjenica
3
0
|
19.03.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
19.03
15:30
Borac II
Kneginja Milica
3
0
|
19.03.2022 15:30 | 3 : 0 | |||||||
19.03
12:30
VrnjaÄka Banja
Župa
3
0
|
19.03.2022 12:30 | 3 : 0 | |||||||
19.03
17:00
Kopaonik
Sloboda S III
1
3
|
19.03.2022 17:00 | 1 : 3 |
19.03
Hajduk
Apatin
3
0
|
19.03.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
BeÄej
Spartak 2
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
Goks IN
Elbraco Technoland CVS
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
Subotica
Vrbas
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
19.03
Respekt
Lavovi 07
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
Merkur
Voriors
3
0
|
19.03.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.03
SK Volej
Blok aut
1
3
|
19.03.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
19.03
GrbiÄ
Elan Volej
3
0
|
19.03.2022 | 3 : 0 |
|
19.03
Volleyland
Crnjanski
0
3
|
19.03.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.03
ŽelezniÄar
ObiliÄ
1
3
|
19.03.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
19.03
AS
Kolubara
3
1
|
19.03.2022 | 3 : 1 |
|
19.03
18:00
Takovo Zvezda Helios
Omladinac
0
3
|
19.03.2022 18:00 | 0 : 3 | |||||||
19.03
17:00
Srbijanka 014
Roda
3
2
|
19.03.2022 17:00 | 3 : 2 |
19.03
18:00
Vranje
Gimnazijalac
3
0
|
19.03.2022 18:00 | 3 : 0 |
19.03
13:30
Å amot 65 2
Omladinac
33
26
|
19.03.2022 13:30 | 33 : 26 | |||||||
19.03
20:00
Užice
Arilje
25
20
|
19.03.2022 20:00 | 25 : 20 |
19.03
14:30
Jagodina 2
ParaÄin
32
33
|
19.03.2022 14:30 | 32 : 33 |
19.03
19:00
Mladi radnik
Udarnik
49
20
|
19.03.2022 19:00 | 49 : 20 | |||||||
19.03
17:00
Borsko jezero
Sloga
21
31
|
19.03.2022 17:00 | 21 : 31 | |||||||
19.03
19:00
Rudar 2
Majdanpek
22
28
|
19.03.2022 19:00 | 22 : 28 |
19.03
18:00
Knjaz 1957
Pirot
38
29
|
19.03.2022 18:00 | 38 : 29 | |||||||
19.03
19:00
Progres
ŽitoraÄa
22
24
|
19.03.2022 19:00 | 22 : 24 |
19.03
19:30
RadniÄki
Zrenjanin
20
23
|
19.03.2022 19:30 | 20 : 23 | |||||||
19.03
19:00
GraniÄar
ŽSK 1955
20
27
|
19.03.2022 19:00 | 20 : 27 | |||||||
19.03
20:30
Nova Pazova 1957
Metalac
22
27
|
19.03.2022 20:30 | 22 : 27 |
19.03
18:00
Laki
Mokrin
33
25
|
19.03.2022 18:00 | 33 : 25 | |||||||
19.03
12:00
Jadran
Ravangrad
28
21
|
19.03.2022 12:00 | 28 : 21 | |||||||
19.03
20:00
Sloven
Jabuka
33
20
|
19.03.2022 20:00 | 33 : 20 | |||||||
19.03
19:00
Spartak
Mladost
30
24
|
19.03.2022 19:00 | 30 : 24 |
19.03
18:00
Loznica grad
Metalac AD
52
15
|
19.03.2022 18:00 | 52 : 15 | |||||||
19.03
16:00
ORK Loznica
KoŔutnjak
37
24
|
19.03.2022 16:00 | 37 : 24 |
19.03
20:00
Napredak 12
Bekament BB - 2
35
25
|
19.03.2022 20:00 | 35 : 25 |
19.03
17:30
Vlasotince
ŽitoraÄa
42
21
|
19.03.2022 17:30 | 42 : 21 |
19.03
16:30
Požarevac
Sloga
19
47
|
19.03.2022 16:30 | 19 : 47 |
|
||||||
19.03
18:30
Hajduk Veljko
Bor - RTB 2
21
29
|
19.03.2022 18:30 | 21 : 29 |
19.03
16:30
BeoÄin 1959
Trijumf
19
21
|
19.03.2022 16:30 | 19 : 21 |
19.03
19:00
Jagodina
Naisa
26
22
|
19.03.2022 19:00 | 26 : 22 | |||||||
19.03
20:00
SPD RadniÄki
ŽelezniÄar
25
24
|
19.03.2022 20:00 | 25 : 24 | |||||||
19.03
15:00
Vojvodina
Medicinar
31
29
|
19.03.2022 15:00 | 31 : 29 | |||||||
19.03
18:00
Bekament BB
Mladost (NP)
40
30
|
19.03.2022 18:00 | 40 : 30 | |||||||
19.03
19:00
Beograd
Vrbas
22
26
|
19.03.2022 19:00 | 22 : 26 |
19.03
18:00
Pirot
Mladi radnik
32
41
|
19.03.2022 18:00 | 32 : 41 | |||||||
19.03
14:30
Petrovaradin
TopliÄanin
28
27
|
19.03.2022 14:30 | 28 : 27 | |||||||
19.03
18:00
Kikinda
RadniÄki BG
24
28
|
19.03.2022 18:00 | 24 : 28 |
19.03
21:00
Valis
Partizan
10
17
|
19.03.2022 21:00 | 10 : 17 | |||||||
19.03
18:45
Vojvodina
SPD RadniÄki
11
18
|
19.03.2022 18:45 | 11 : 18 | |||||||
19.03
17:30
Å abac
BVK Crvena zvezda
13
13
|
19.03.2022 17:30 | 13 : 13 |
19.03
19:45
NBG Vukovi
Beograd
14
6
|
19.03.2022 19:45 | 14 : 6 | |||||||
19.03
20:45
Palilula
Valjevo
10
23
|
19.03.2022 20:45 | 10 : 23 |
19.03
20:00
Spartak Prozivka
Singidunum
2
8
|
19.03.2022 20:00 | 2 : 8 | |||||||
19.03
19:45
DorÄol
ŽAK
9
16
|
19.03.2022 19:45 | 9 : 16 |
19.03
19:15
Klub 33
Intelektualac
4
9
|
19.03.2022 19:15 | 4 : 9 |
19.03
18:00
LeteÄi Holandjanin
KraljeviÄevo
13
0
|
19.03.2022 18:00 | 13 : 0 |
19.03
18:30
Zufo
Pirot
2
0
|
19.03.2022 18:30 | 2 : 0 |
|
||||||
19.03
20:30
BSK
Pirgos
7
2
|
19.03.2022 20:30 | 7 : 2 |
|
19.03
21:15
Å ljiviÄi
92
3
1
|
19.03.2022 21:15 | 3 : 1 |
|
||||||
19.03
19:30
PP 192
Zlatibor
2
3
|
19.03.2022 19:30 | 2 : 3 |
19.03
20:30
Flash
Kareli
1
2
|
19.03.2022 20:30 | 1 : 2 |
|
19.03
20:00
Ivanjica
BeÄej 2003
3
3
|
19.03.2022 20:00 | 3 : 3 | |||||||
19.03
18:30
KalÄa
Zemun Samo pravo
3
3
|
19.03.2022 18:30 | 3 : 3 | |||||||
19.03
20:00
Loznica Grad 2018
Winter sport
4
0
|
19.03.2022 20:00 | 4 : 0 |
19.03
17:00
Ekonomac
Palež
4
4
|
19.03.2022 17:00 | 4 : 4 |
19.03
15:30
RadniÄki (NB)
Partizan 1953
4
60
|
19.03.2022 15:30 | 4 : 60 |
|
19.03
14:30
Hidria Jesenice
Triglav
1
4
|
19.03.2022 14:30 | 1 : 4 | |||||||
19.03
17:30
Crvena zvezda
Slavija Junior
4
2
|
19.03.2022 17:30 | 4 : 2 |